PDA

View Full Version : Τάκης Τσουκαλάς


Pages : 1 2 3 4 [5]

dora7
21-11-2017, 10:19
στο μεταξυ αμα παρεις τηλ και τον ρωτησεις τι εγραφε η Ελ παις θα σου πει ποιος παισιος μου λες αντε γεια!!!!!!

iliasp87
21-11-2017, 15:32
Την ελπαίς με συρραπτικό την δένουνε? χαχαχαχαχαχα

damianos
09-12-2017, 16:57
http://www.leoforos.gr/media/com_news/story/2017/10/29/120590/main/168345.jpg

https://clutchpoints.com/wp-content/uploads/2017/09/Luka-Doncic-e1505421035715.jpg

Τυχαίο?

duda-agelopouloi-v-span
18-12-2017, 16:20
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1919575875026717&id=100009229689008&ref=m_notif&notif_t=like

duda-agelopouloi-v-span
23-12-2017, 01:16
ο βασιλαρος ειχε ντυθει κολοκοτρωνης εριξε και τη μπομπα το υγρο πυρ στο τελος

Lucifer_7
10-01-2018, 22:47
Από βαζελούμπεν, αλλά πέθανα...

5jB4CHmJS1A

dio
25-02-2018, 15:42
https://pbs.twimg.com/media/DW4CgoLX0AE9Chx.jpg

Lateralus
25-03-2018, 23:44
https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29595189_1850664481644457_3107132078848251775_n.jp g?_nc_cat=0&oh=082e808af8e81a88244f99708ec22c43&oe=5B344838

Άγιος Πέτρος
26-03-2018, 09:39
μου βγήκε το γάλα από τη μύτη πρωινιάτικα

Lucifer_7
21-04-2018, 00:31
Συγκινητικός όπως πάντα δίπλα από τον πάγκο. Θρύλος.

damianos
28-04-2018, 16:56
http://www.leoforos.gr/media/com_news/story/2017/10/29/120590/main/168345.jpg

https://clutchpoints.com/wp-content/uploads/2017/09/Luka-Doncic-e1505421035715.jpg

Τυχαίο?

👀👀

lemmy85
29-04-2018, 17:56
ολυμπιονίκης..

https://i.imgur.com/52ehSJ2.jpg

Achilles
05-06-2018, 15:16
4pkpAA7O_SI
ShB31aoC4i0
7Zf5h1LlHtY
δωσανε ρεστα τα κουμπαρακια χτες

kirkadianos
05-06-2018, 15:22
Τακαρος τα λεει ομορφα... με επιχειρηματα...
ενα τριωρακι και φυγαμε...

Laokoontas
30-06-2018, 03:15
Po40C5892ko

somekindofgrinder
10-07-2018, 01:21
Νταξ. Μολις ξαναβγηκε η Λουκα στην εκπομπη.

D.Rivers
28-07-2018, 20:19
3JRLOekYii8

Darkling
31-07-2018, 09:30
https://scontent.fbud2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/38224964_1850601324979145_7028374411199643648_n.jp g?_nc_cat=0&oh=497eb7bd72b6063ff1a1b0aad26c6016&oe=5BD5D4C6







Κλαμα.

standby25
23-10-2018, 00:40
απο τις καλυτερες εκπομπες σημερα

rakos
23-10-2018, 01:40
Περιμένω να ανέβει το μοιρολόι του Ευλαλιου

duda-agelopouloi-v-span
23-10-2018, 01:51
cZwb9LBuH6g
49:30 πεθανα στο γελιο που δεν σταματαγε

kopitis
23-10-2018, 13:45
Για να υπάρχει και μόνο του το μοιρολόι :

eShdXm_-s_0

Πωωωωωωως πονάαααααααν τον θρύλο όοοοταν κοιταααααααν, να τους βάζει γκοοοοοοοοοοοοοοοοοολ στο πρώτο λεπτόοοοοοοοοοοοο.....................

Lateralus
23-10-2018, 19:50
hySuDfFybMc

Lucifer_7
06-11-2018, 19:20
ΘΡΥΛΟΣ ΠΑΝΤΟΥ

5aDzhb33r-8

duda-agelopouloi-v-span
06-11-2018, 19:30
Κι η αλλη η αννα ειναι τσιρλιντερ μας.Μονο αννες ρε αλλοθρησκοι

Achilles
06-11-2018, 19:33
LdLE01RyVY4

Giorgio77
06-11-2018, 21:07
ΘΡΥΛΟΣ ΠΑΝΤΟΥ

5aDzhb33r-8


XAXAAXAXAXAXAX AXAXAXAXAXAXAXXA

και να βγεί η Άννα μας στις πασαρέλες τις Ευρώπης και να λέμε
"Να παντού Ολυμπιακός"

ΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧ

trust in who we are
06-11-2018, 21:09
ποια αννα ειναι τσιρλιντερ μας ?

duda-agelopouloi-v-span
06-11-2018, 21:24
Τσακουριδου

dio
06-11-2018, 22:27
Από τσιρλίντερ μας, μόνο Μαρία Χρύσα από τις τωρινές (tbf δεν έχω δει το φετινό ρόστερ), και μόνο Κάτια γενικά

Άγιος Πέτρος
06-11-2018, 22:29
Έχω να ασχοληθώ 2 χρόνια, από τότε που πήδηξαν τις χορογραφίες

duda-agelopouloi-v-span
06-11-2018, 22:54
Μεχρι να μου φορτωσει το χορογραφίες ειχαν δημιουργηθεί μεγαλες προσδοκιες

redglove
07-11-2018, 12:17
Μεχρι να μου φορτωσει το χορογραφίες ειχαν δημιουργηθεί μεγαλες προσδοκιες

Με PSTN μπαίνεις και στα φορτώνει λέξη-λέξη;

antonio108
12-11-2018, 20:06
Τάκης Τσουκαλάς: Η απάντηση για το «πίθηκος» στον Αντετοκούνμπο
Με αφορμή τα όσα έχουν γίνει ο Τάκης Τσουκαλάς απαντά.
12.11.2018 | 17:22

Η ρατσιστική επίθεση που εξαπέλυσε ο Τάκης Τσουκαλάς κατά του Θανάση Αντετοκούνμπο μετά το τέλος του αγώνα ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό στο πλαίσιο της Euroleague προκάλεσε σάλο.

Με αφορμή τα όσα έχουν γίνει ο Τάκης Τσουκαλάς απαντά.

Η απάντηση του Τάκη Τσουκαλά είναι η εξής:
«Με αφορμή τη συνεχή προσπάθεια από τους εκπροσώπους του απόπατου της δημοσιογραφίας για τη δημιουργία εντυπώσεων από το πουθενά και την εμπλοκή του ονόματος μου σε κατά φαντασίαν και ανύπαρκτες ρατσιστικές επιθέσεις ξεκαθαρίζω τα εξής:

Δεν αναφέρθηκα ποτέ με ρατσιστική διάθεση σε φυλετικά χαρακτηριστικά, αλλά χαρακτήρισα και καυτηρίασα τη συμπεριφορά ενός αθλητή που τιμωρήθηκε δυο φορές μάλιστα από τους διαιτητές με παρατήρηση και τεχνική ποινή.

Γνωρίζω πολύ καλά ποιο μέσο έχει προσπαθήσει να αναγάγει σε ρατσιστικό θέμα το συγκεκριμένο περιστατικό και τους προειδοποιώ ότι θα ακολουθήσω τη νόμιμη δικαστική οδό ως απάντηση στην προσπάθεια συκοφάντησής μου».


ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΕΙ Ο ΤΑΚΗΣ ΑΡΔΑΚΙΑ!

Laokoontas
12-11-2018, 21:01
Πρεπει να την συνταξε ο Τακης αυτοπροσωπως αυτην την ανακοινωση.

antonio108
12-11-2018, 21:08
Χαχαχα

spartan
12-11-2018, 23:11
Πρεπει να την συνταξε ο Τακης αυτοπροσωπως αυτην την ανακοινωση.

Ναι αλλα ξεχασε το αντε γεια σαν υστερογραφο.

nrg15
12-11-2018, 23:16
Μια χαρα τα λεει! Αυτο ακριβως εχει γινει!

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

king kill bill
12-11-2018, 23:19
Πρεπει να την συνταξε ο Τακης αυτοπροσωπως αυτην την ανακοινωση.

Ναι αλλα ξεχασε το αντε γεια σαν υστερογραφο.

Σε εξώδικο(?) δεν θα μπορούσε να το γράψει αυτό.
"Με δυναμικούς χαιρετισμούς"
Μέχρι εκεί.

NY Reds
15-11-2018, 16:02
Παρεξηγηθηκε ο Γιάννης Αντετοκουνμπο με τον Τάκη και έγραψε ολόκληρη παράγραφο στο ινσταγκραμ.

Όταν ο ΝτιΠιΤζι ευχεται καρκίνους σε μανες και παιδιά και βρίζει οροθετικους ΛΟΑΤΚΙ όμως είναι όλα μια χαρα γιατί δεν πείραξε τον αδερφούλη του.

Dimaras7
15-11-2018, 16:13
Ο Γιάννης συγγνώμη για το λάικ στο σχόλιο που χαρακτήριζε πίθηκο τον Παπανικολάου έχει ζητήσει;

trust in who we are
15-11-2018, 16:16
Είναι πολύ απογοητευτική αυτή η ιστορία.

Φαουλ του τσουκαλά? Φάουλ.

Αλλά για να μην ξεχνιόμαστε στην Ελλάδα υπάρχουν δυο μέτρα και δυο σταθμά. Ο Τάκης είναι ο εύκολος στόχος.


Το NBA είναι… μαϊμούδες που πηδάνε, υποστηρίζει ο Γ. Βασιλακόπουλος

https://www.in.gr/2006/12/13/sports/basketball/to-nba-einai-maimoydes-poy-pidane-ypostirizei-o-g-basilakopoylos/

Joshua_Grant
15-11-2018, 16:19
Προφανές δεν είναι αυτό;Ως τι να βγει να απαντήσει για τις οροθετικές μανάδες;

Eleni7
15-11-2018, 16:21
Σοβαρα τωρα; Ειπε μια μαλακια ο Τσουκαλας και το εχουμε κανει εθνικο ζητημα. Τι εθνικο βασικα, πλεον το μαθανε και στο NBA. Αλλα αυτο γινεται αν ενας ειναι απλα ο...Τσουκαλας και ο αλλος ειναι ο Τρακης που κανει και αγωγες αν καποιος αναπαραγει το ρατσιστικο του παραληρημα.

NY Reds
15-11-2018, 16:36
Προφανές δεν είναι αυτό;Ως τι να βγει να απαντήσει για τις οροθετικές μανάδες;



Να κάνουν μια (1) δήλωση οι παίκτες (συμπεριλαμβανομένου του Θανάση που κάνει περήφανη την Ελλάδα) ή ο προπονητής παίρνοντας αποστάσεις από τον εργοδότη τους.

Και την επόμενη φορά που θα πάει ο Γιάννης στο ΟΑΚΑ να μη ξεχάσει να βγάζει σελφι με τον υπέροχο κόσμο του παναθηναϊκου λίγο πριν εκείνος βρίσει τη μάνα του Σπανουλη εν χορω.

Είναι προφανές όταν βρίζουν τη δική μας οικογένεια να παρεξηγηθουμε και πολύ εύκολο να σωπασουμε όταν βρίζουν την οικογένεια του άλλου.

Αλλά άμα θέλεις να λες πως κάνεις περήφανο τον τόπο σου και να κοινοποιείς τα συναισθήματα σου στους χιλιάδες που σε ακολουθούν στα σοσιαλ από όλο τον κόσμο, μη κάνεις το προφανές, κάνε το δύσκολο.

redglove
15-11-2018, 16:38
Ούτε για τους φονιάδες των λαών έχει πει κάτι ο Νιγηριανός, δίκιο έχεις.

NY Reds
15-11-2018, 16:42
Ούτε για τους φονιάδες των λαών έχει πει κάτι ο Νιγηριανός, δίκιο έχεις.



Δεν τον αποκάλεσα ποτέ Νιγηριανο, ίσα ίσα όταν πήγα να τον δω από κοντά ένιωσα μεγάλη περηφάνια που είδα όλο το γήπεδο εδώ στη ΝΥ γεμάτο με ελληνικές σημαίες.

Και έχεις δίκιο, έπρεπε να ξεκινήσω λέγοντας πως ο Τσουκαλάς προφανώς είπε υπερτατες μαλάκιες.

Με συνεπήρε όμως ο οπαδισμος μου και η απεχθεια που νιώθω για τον Τρακη και η ελπίδα που έχω πως κάποιος κάπου κάποτε θα καυτηριασει δημόσια τη συμπεριφορά του αυτή.

Eleni7
15-11-2018, 16:48
Δεν ειναι τι ειπε και τι δεν ειπε ο Γιαννης. Λογικο που βγηκε να γραψει κατι για τον αδερφο του. Εγω περισσοτερο αναφερομαι στην κοινη γνωμη (μεχρι και ο Τσιπρας βγηκε στο instagram με φανελα Αντετοκουνμπο) και το πως αντιμετωπιζει παρομοια περιστατικα οταν απλα αλλαζει ο θυτης. Ενταξει μωρε, ο αλλος γραφει για οροθετικους και "αρρωστους" ομοφυλοφιλους, αλλα δεν τρεχει καστανο. Ανεβαζει και καμια Λεπεν αμα λαχει. Στην τελικη φατε και καμια αγωγη επειδη τα κανατε αναπαραγωγη.

rednorth7
15-11-2018, 16:50
Ρε Σεμπ, μαλακιαρα ειπε ο Τσουκαλας. Καταλαβαινουμε ομως ποιος ειναι ο Τσουκαλας; Νιωθουμε οτι ειναι ενας γραφικος παππους πλεον; Δεν εχει καμια θεσμικη θεση, δεν εχει δυναμη.

Πριν λιγο καιρο βγηκε ο μανατζερ του και οχι ο ιδιος και ειπε τρομερα πραγματα. Ο Γιαννης και ο Θανασης αφαντοι. Ενας ανθρωπος που διοικει το ελληνικο μπασκετ τους ξεφτιλησε και δεν ειχαν φωνη να μιλησουν.

Και τωρα για εναν οπαδο καποιας ηλικιας και μηδενικης μορφωσης εχουν ξεσηκωθει ολα τα μεσα, οι κυβερνωντες και δε ξερω γω ποιοι αλλοι να μας πουνε τι; Να τιμωρηθει οπως πρεπει ο Τσουκαλας. Αλλα αυτες οι πιπες και η υποκρισια του τελευταιου δεκαημερου μου θυμιζει βαρια προστιμα σε ανθρωπους που δουλευουν για να εχουν να φανε, ενω οι πουτανες οι πολιτικοι τρωνε εκατομμυρια και δεν ενδιαφερεται κανεις.

redglove
15-11-2018, 16:50
Ούτε για τους φονιάδες των λαών έχει πει κάτι ο Νιγηριανός, δίκιο έχεις.

Δεν τον αποκάλεσα ποτέ Νιγηριανο, ίσα ίσα όταν πήγα να τον δω από κοντά ένιωσα μεγάλη περηφάνια που είδα όλο το γήπεδο εδώ στη ΝΥ γεμάτο με ελληνικές σημαίες.

Και έχεις δίκιο, έπρεπε να ξεκινήσω λέγοντας πως ο Τσουκαλάς προφανώς είπε υπερτατες μαλάκιες.

Με συνεπήρε όμως ο οπαδισμος μου και η απεχθεια που νιώθω για τον Τρακη και η ελπίδα που έχω πως κάποιος κάπου κάποτε θα καυτηριασει δημόσια τη συμπεριφορά του αυτή.

Ψάχνουμε στον Γιάννη τον άνθρωπο που θα μας λύσει όλα τα προβλήματα: Θα ρίξει τον Μάμρα, θα βάλει στη θέση του τον Τράκη, θα φαπώνει και τους φασίστες.

Δεν γίνεται όμως. Αλλά το ότι δεν γίνονται όλα τα παραπάνω ταυτόχρονα δεν σημαίνει πως σε οποιαδήποτε τοποθέτησή του είναι λάθος.

Από εκεί και πέρα, αυτό που του καταλογίζω εγώ ως μεγάλο φάουλ είναι ότι όταν ο Βασιλακόπουλος έλεγε για αρκούδες και χαλκάδες δεν έκανε τίποτα. Τώρα βρήκε τον Τσουκαλά και (μάλλον) βγάζει το άχτι του.

@rednorth7: Γράφαμε την ίδια ώρα. :)

dio
15-11-2018, 16:52
Δεν ειναι τι ειπε και τι δεν ειπε ο Γιαννης. Λογικο που βγηκε να γραψει κατι για τον αδερφο του. Εγω περισσοτερο αναφερομαι στην κοινη γνωμη (μεχρι και ο Τσιπρας βγηκε στο instagram με φανελα Αντετοκουνμπο) και το πως αντιμετωπιζει παρομοια περιστατικα οταν απλα αλλαζει ο θυτης. Ενταξει μωρε, ο αλλος γραφει για οροθετικους και "αρρωστους" ομοφυλοφιλους, αλλα δεν τρεχει καστανο. Ανεβαζει και καμια Λεπεν αμα λαχει. Στην τελικη φατε και καμια αγωγη επειδη τα κανατε αναπαραγωγη.

Ε ναι, όταν ο Τσουκαλάς λέει μια μαλακία γίνεται εθνικό θέμα. Όταν ο Τράκις λέει πολλές μαλακίες και απειλεί κόσμο, συναντιέται ο πρωθυπουργός μαζί του για το Athens Alive, και ο αρχηγός της αστυνομίας τον ευχαριστεί για τα γιλέκα που χάρισε στο πτώμα.. εεε σώμα

Ψάχνουμε στον Γιάννη τον άνθρωπο που θα μας λύσει όλα τα προβλήματα: Θα ρίξει τον Μάμρα, θα βάλει στη θέση του τον Τράκη, θα φαπώνει και τους φασίστες.

Όχι Σεμπ. Αλλά τουλάχιστον να μη θυμάται να μιλήσει όταν την μαλακία την λέει ο Τσουκαλάς. Να μιλήσει και όταν ο Βασιλακόπουλος τον λέει αρκούδα που τη σέρνουν με αλυσίδα. Γενικά, έχει χάσει αυτό που στο χωριό μου λένε moral high ground.

NY Reds
15-11-2018, 16:54
Ούτε για τους φονιάδες των λαών έχει πει κάτι ο Νιγηριανός, δίκιο έχεις.

Δεν τον αποκάλεσα ποτέ Νιγηριανο, ίσα ίσα όταν πήγα να τον δω από κοντά ένιωσα μεγάλη περηφάνια που είδα όλο το γήπεδο εδώ στη ΝΥ γεμάτο με ελληνικές σημαίες.

Και έχεις δίκιο, έπρεπε να ξεκινήσω λέγοντας πως ο Τσουκαλάς προφανώς είπε υπερτατες μαλάκιες.

Με συνεπήρε όμως ο οπαδισμος μου και η απεχθεια που νιώθω για τον Τρακη και η ελπίδα που έχω πως κάποιος κάπου κάποτε θα καυτηριασει δημόσια τη συμπεριφορά του αυτή.

Ψάχνουμε στον Γιάννη τον άνθρωπο που θα μας λύσει όλα τα προβλήματα: Θα ρίξει τον Μάμρα, θα βάλει στη θέση του τον Τράκη, θα φαπώνει και τους φασίστες.

Δεν γίνεται όμως. Αλλά το ότι δεν γίνονται όλα τα παραπάνω ταυτόχρονα δεν σημαίνει πως σε οποιαδήποτε τοποθέτησή του είναι λάθος.

Από εκεί και πέρα, αυτό που του καταλογίζω εγώ ως μεγάλο φάουλ είναι ότι όταν ο Βασιλακόπουλος έλεγε για αρκούδες και χαλκάδες δεν έκανε τίποτα. Τώρα βρήκε τον Τσουκαλά και (μάλλον) βγάζει το άχτι του.

@rednorth7: Γράφαμε την ίδια ώρα. :)



Εγώ προσωπικά μόνο για έναν λόγο περιμένω περισσότερα από τον Γιάννη. Λόγω της παγκόσμιας απήχησης που έχει πλέον. Σήμερα όλος ο κόσμος (κυριολεκτικά) μιλάει για τον Τσουκαλά. Χθες θα μπορούσε να είναι ο Τρακης η ο Μαμρα. Αυτό είπα. Κάνε το δύσκολο, μη κάνεις το προφανές μόνο και ας είναι σωστό εννοείται.

rednorth7
15-11-2018, 16:54
Σορρυ δε μπορω να παω με το Γιαννη εδω. Καλα εκανε και τοποθετηθηκε, αδερφος του ειναι. Δε γινεται να αντιδραει ομως σε ευκολες περιπτωσεις και στις δυσκολες να το βουλωνει. Γιατι αυτο εκανε και οταν εγινε η φασαρια με το γονατο, το ιδιο εκανε οταν τον ειπε ο σωληνας "νουμερο σε τσιρκο" και δεν ειδα να αντιδραει μετα το λαικ στο πιθηκολαου.

dio
15-11-2018, 16:57
Σορρυ δε μπορω να παω με το Γιαννη εδω. Καλα εκανε και τοποθετηθηκε, αδερφος του ειναι. Δε γινεται να αντιδραει ομως σε ευκολες περιπτωσεις και στις δυσκολες να το βουλωνει. Γιατι αυτο εκανε και οταν εγινε η φασαρια με το γονατο, το ιδιο εκανε οταν τον ειπε ο σωληνας "νουμερο σε τσιρκο" και δεν ειδα να αντιδραει μετα το λαικ στο πιθηκολαου.

Δεν ήταν πιθηκολάου το σχόλιο. Ήταν "η πιο σιχαμένη μορφή αθλητή που έχω δει στα γήπεδα". Εκτός αν έχει κάνει και σε "πιθηκολάου"

rednorth7
15-11-2018, 17:01
Σορρυ δε μπορω να παω με το Γιαννη εδω. Καλα εκανε και τοποθετηθηκε, αδερφος του ειναι. Δε γινεται να αντιδραει ομως σε ευκολες περιπτωσεις και στις δυσκολες να το βουλωνει. Γιατι αυτο εκανε και οταν εγινε η φασαρια με το γονατο, το ιδιο εκανε οταν τον ειπε ο σωληνας "νουμερο σε τσιρκο" και δεν ειδα να αντιδραει μετα το λαικ στο πιθηκολαου.

Δεν ήταν πιθηκολάου το σχόλιο. Ήταν "η πιο σιχαμένη μορφή αθλητή που έχω δει στα γήπεδα". Εκτός αν έχει κάνει και σε "πιθηκολάου"

Δε θυμαμαι ακριβως κι αν ειναι ετσι το κανω εντιτ. Το θεμα ειναι οτι εχω βαρεθει την αντιμετωπιση σε αυτα τα θεματα. Στα @@ μας ο Τσουκαλας και ο καθε Τσουκαλας. Τιμωρησε τους ολους και μη σε νοιαζει τιποτα. Αλλα επιλεκτικες ευαισθησιες απο αρχιδια πολιτικους δε δεχομαι. Και ουτε φυσικα απο αθλητη του επιπεδου του Γιαννη.

weekendman
15-11-2018, 17:17
Τελικά ο Γιάννης Αντετοκούνμπο δείχνει ότι είναι γνήσιος Έλληνας, χτυπά τον εύκολο στόχο, αλλά στον ισχυρότερο κάνει την κότα, τίποτα περισσότερο η λιγότερο. Και το ότι το σύστημα του Έλληνικού μπάσκετ ενεργεί πάλι ώστε σαν Ολυμπιακός να είμαστε και κερατάδες και δαρμένοι δεν είναι επίσης νέο.

Achilles
15-11-2018, 18:11
Q818GB11Q-Q

«Προ διετίας δια ζώσης δεν ντράπηκε να αποκαλέσει τον Γιάννη και τον Θανάση αρκούδες με χαλκά και χαλινάρι.»
- γιωργος πανου για βασιλακοπουλο

"Υπάρχει η γυμναστική και το τσίρκο. Αυτός που κάνει τσίρκο αθλείται; Όπως και στο ΝΒΑ. Τι κάνουν, έχουν μαϊμούδες και καρφώνουν, αλλά δεν παίζουν μπάσκετ."
- βασιλακοπουλος

με μια προχειρη αναζητηση , φυσικα υπαρχουν και αλλα . οπου μας συμφερει πουλαμε καργα αντιρατσισμο , οπου δεν μας συμφερει κλωσσαμε τα αυγα μας . για να μην παρεξηγηθω , καμια προθεση δεν εχω να τον βγαλω λαδι , χοντρη μαλακια ειπε και ας υποστει τις (οποιες) συνεπειες. και εχει πει και αλλες μαλακιες για αλλα ζητηματα , οι οποιες δεν ειναι της παρουσης .

Lucifer_7
15-11-2018, 18:13
Ο μπανάνας γιος ο Τσίπρας ψάχνει για ψήφους για ξέρει ότι θα πάρει τα αρχιδία του.

spartan
15-11-2018, 19:08
Να βγαλει και μια ανακοινωση ο γιαννης!!! και για τους αλλους παραγοντες του ελληνικου αθλητισμου,που λενε για πιθικια και για καρκινους σε παιδια.Αλλα εκει γιανναρε δεν ειδα την ιδια ευαισθησια να εχεις μεσα σου! από προσωπικες αναρτησεις στα σοσιαλ μιντια.

Chrisk7
15-11-2018, 19:32
αν η απαγορευση εισοδου του τσουκαλα στο γηπεδο ειναι ενα βημα προς την αντιμετωπιση του ρατσισμου, ναι εννοειται να γινει και πολυ αργησε

το προβλημα ομως δεν ειναι μονο με το τακη...η τον ακη, αλλα με αυτους που δεν τους αγγιζει τιποτα, ουτε οι διαφορες τιμωριες που κατα καιρους τους επιβληθηκαν

dio
15-11-2018, 19:34
Να βγαλει και μια ανακοινωση ο γιαννης!!! και για τους αλλους παραγοντες του ελληνικου αθλητισμου,που λενε για πιθικια και για καρκινους σε παιδια.Αλλα εκει γιανναρε δεν ειδα την ιδια ευαισθησια να εχεις μεσα σου! από προσωπικες αναρτησεις στα σοσιαλ μιντια.Δε χρειάζεται να βγάλει ανακοίνωση για πράγματα που δεν τον αφορούν αυτόν ή την οικογένειά του. Δε θα λύσει όλα τα προβλήματα της ελληνικής κοινωνίας,ούτε θα κάτσει να μιλήσει για πράγματα που ειπώθηκαν πριν 20-25 χρόνια. Ας πει για τις αρκούδες που τις σέρνουν

Chrisk7
15-11-2018, 19:53
εχει ξεφυγει παντως η φαση
μεχρι και στις ειδησεις στην τηλεοραση επαιζε σαν "ειδηση"

εγω αυτο που φοβαμαι ειναι μη γινει τιποτα στραβο στα ματς του σεφ
αμα αρχισει τα ιδια καραγκιοζιλικια(ελληνικοτατος χαρακτηρισμος)ο Θανασης σε τιποτα φαουλ και αρχιζουν τιποτα γιουχες, ευκολα μετατρεπονται απο αντικειμενικους και μη σε ρατσιστικα συνθηματα

king kill bill
15-11-2018, 20:18
"Καμία ανοχή στον ρατσισμο", την ίδια ώρα που τα τάγματα εφόδου της Χ.Α. έχουν αρχίσει πάλι τις "περιπολίες" τους στις περιοχές της Αθήνας.
Ελλάδα, η χώρα του παραλόγου.

spartan
15-11-2018, 21:05
Να βγαλει και μια ανακοινωση ο γιαννης!!! και για τους αλλους παραγοντες του ελληνικου αθλητισμου,που λενε για πιθικια και για καρκινους σε παιδια.Αλλα εκει γιανναρε δεν ειδα την ιδια ευαισθησια να εχεις μεσα σου! από προσωπικες αναρτησεις στα σοσιαλ μιντια.Δε χρειάζεται να βγάλει ανακοίνωση για πράγματα που δεν τον αφορούν αυτόν ή την οικογένειά του. Δε θα λύσει όλα τα προβλήματα της ελληνικής κοινωνίας,ούτε θα κάτσει να μιλήσει για πράγματα που ειπώθηκαν πριν 20-25 χρόνια. Ας πει για τις αρκούδες που τις σέρνουν

Τα πιθηκια του βασιλακοπουλου η οι καρκινοι του πρεζακια στα παιδια του σπανουλη δεν εναι θεματα προς συζητηση και καταδικαστεα δηλαδη?Μαλιστα
Αν δεν ηταν ρατσιστης ο μαμρα πιο ειναι τοτε?Και δεν μιλαμε για τον τσουκαλα,αλλα για τον τυπο που κυβερναει το ελληνικο μπάσκετ εδώ και χρονια.Αυτον γιατι δεν τον καθερεσαν?

spartan
15-11-2018, 21:07
αν η απαγορευση εισοδου του τσουκαλα στο γηπεδο ειναι ενα βημα προς την αντιμετωπιση του ρατσισμου, ναι εννοειται να γινει και πολυ αργησε

το προβλημα ομως δεν ειναι μονο με το τακη...η τον ακη, αλλα με αυτους που δεν τους αγγιζει τιποτα, ουτε οι διαφορες τιμωριες που κατα καιρους τους επιβληθηκαν

Αυτό!!!+1000000

somekindofgrinder
15-11-2018, 22:12
Ο Τσουκαλάς είναι ένας χαβαλές οπαδός χαμηλού επιπέδου σε ένα κανάλι μηδαμινής θεαματικότητας, ο οποίος έγινε διάσημος για χαζομάρες. Ίδιες χαζομάρες μπορεί να ακουστούν από σημαντικότερους ανθρώπους ή από πιο επικίνδυνους. Δεν ασχολήθηκε κανένας πρωθυπουργός με αυτούς όμως.
Να τιμωρηθεί όπως του αξίζει.
Κανένας όμως δε μου βγάζει από το μυαλό ότι την "Μαρμίτα" δεν την αγγίζει κανένας, επί παραδείγματι. Ίσως γιατί είναι Σαλονίκη και ΠΑΟΚ και ως γνωστόν τα ρούβλια είναι αντιρατσιστικά.
Επίσης, ο Χίος, γιατί συνεχίζει και κάνει εκπομπές; Είναι κανας άγιος? Ο Άδωνις; Ο Πλεύρης;
Οτιναναι είμαστε.
ΥΓ. Να πει και κάποιος στα συμπαθέστατα αδέλφια Αντετοκούμπο ότι δεν τους αγαπάει κανένας. Απλά τους ζηλεύουνε. Σε οποιαδήποτε στραβή θα τους πούνε μαύρους και πίθηκους. ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΚΩΛΟΦΑΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΙΣΕΙ ΟΤΙ Η ΑΝΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ "ΑΡΙΣΤΕΡΗ" ΚΑΙ Ο ΠΑΤΡΙΩΤΙΣΜΟΣ "ΔΕΞΙΟΣ ΦΑΣΙΣΜΟΣ".
Γιατί δεν μπορούμε να είμαστε απλά άνθρωποι. Πρέπει να είμαστε πρώτα μια ταμπέλα και μετά άτομα με άποψη και κρίση.
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΡΕ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ.
Λίγα τα ψωμιά σας.

nrg15
16-11-2018, 00:56
Τελικά ο Γιάννης Αντετοκούνμπο δείχνει ότι είναι γνήσιος Έλληνας, χτυπά τον εύκολο στόχο, αλλά στον ισχυρότερο κάνει την κότα, τίποτα περισσότερο η λιγότερο. Και το ότι το σύστημα του Έλληνικού μπάσκετ ενεργεί πάλι ώστε σαν Ολυμπιακός να είμαστε και κερατάδες και δαρμένοι δεν είναι επίσης νέο.Νομίζω αυτο τα λεει πραγματικα ολα και ειναι τοσο μα τοσο ευστοχο!

Γελαω αφάνταστα με την επιλεκτική στοχοποίηση που κανουν ολοι οι υποκριτες!

Επισης εχω βαρεθει τη φαση με το Γιαννη! Μας εχουν σπασει τα παπαρια!

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

kristensen7
16-11-2018, 01:14
Μου κανει τρομερη εντυπωση που εγινε ο Τσουκαλας παραγοντας της δημοσιας ζωής.

Παλιότερα ηταν ενας γραφικός για να σπαμε πλάκα.

Απο ποτε απεκτησαν τοση βαρυτητα τα λογια του και δινουμε σημασια;

Ή πεφτουμε απο τα συννεφα ξαφνικα διαπιστωνοντας οτι ενα μεγαλο μερος της ελληνικης κοινωνιας ειναι ποτισμενο στο μισος / ρατσισμο / διχασμο / φοβο του διαφορετικου και εχει τη βρισια, την καταρα και την απειλη για ψωμοτυρι;

Στα σημερινα ''δημοκρατικα'' σχολεια μεγαλωνουν οι αυριανοι ρατσιστες...

dio
16-11-2018, 02:38
Τα πιθηκια του βασιλακοπουλου η οι καρκινοι του πρεζακια στα παιδια του σπανουλη δεν εναι θεματα προς συζητηση και καταδικαστεα δηλαδη?Μαλιστα

Ρε, διαβάζετε λίγο καλύτερα τι γράφουμε... Είπα εγώ ότι δεν είναι προβληματικές τέτοιες τοποθετήσεις και συμπεριφορές;

Francois Dillinger
16-11-2018, 10:12
Ρε παιδιά

Ο Τράκης όλως τυχαίως έχει στην κατοχή του ενα μονοπώλιο της φαρμακοβιομηχανίας, και διάφορα ΜΜΕ. Ακόμα αναρωτιέστε γιατί δεν στοχοποιειται ποτέ? Προφανώς ο άνθρωπος έχει την άνεση να πλασάρει όπως θέλει τον εαυτό του και τη δημόσια εικόνα του. Πότε παρορμητικος οπαδός, πότε σοβαρός παράγοντας.

Ο Τσουκαλάς τι είναι σε όλο αυτό? Ένας γραφικός υπάλληλος. Όπως και ο Γιάννης, πιόνι είναι στην ιστορία αυτή. Και των δύο οι δηλώσεις αναπαραχθηκαν όπως βόλευε για να περάσει Μια συγκεκριμένη ατζέντα από Τα μιντια.

Γιατί προφανώς η ιστορία "γραφικός παππούλης συντηρητικών αρχών αποκαλεί πίθηκο μαύρο μπασκετμπολίστα" δεν έχει και καμιά αξία. Αν κάνουν μια βόλτα στο κοινωνικά καθυστερημένο χωριό μου θα βγάλουν καμιά κατοσταρα τέτοιες ειδήσεις.

Στάλθηκε από το HUAWEI CUN-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

dio
16-11-2018, 14:28
Με αφορμή την αυριανή επέτειο:

xjSlhMrmiIM

king kill bill
16-11-2018, 16:38
Ωραίος ο Τάκαρος.
Ήταν και ΠΑΣΟΚΑΡΑ κάποτε, όπως έχει δηλώσει.
(το Παλαιό Ορθόδοξο ΠΑΣΟΚ φυσικά)

spartan
16-11-2018, 16:47
Τα πιθηκια του βασιλακοπουλου η οι καρκινοι του πρεζακια στα παιδια του σπανουλη δεν εναι θεματα προς συζητηση και καταδικαστεα δηλαδη?Μαλιστα

Ρε, διαβάζετε λίγο καλύτερα τι γράφουμε... Είπα εγώ ότι δεν είναι προβληματικές τέτοιες τοποθετήσεις και συμπεριφορές;
Χαλαρωσε λιγο ρε ντιο!!την δικη μου αποψη λεω πανω στην γαμημενη υποκρισια που βιωνουμε γυρω μας.Γιατι το παιρνεις προσωπικα?

Laokoontas
17-11-2018, 13:48
Ρατσισμος ειναι η καθε ειδους μορφη επιδειξης δυναμης του δυνατου(πολιτεια,πρωθυπουργου,Αντετοκουμπο) προς τον αδυναμο και την ευκολη στοχοποιηση του στην κοινωνια(ενας γερακος γραφικος που κανει εκπομπες στην τηλεοραση,Τσουκαλας).Αυτο ειναι πολυ χειροτερο και απο τον φυλετικο ρατσισμο δυστυχως και συμβαινει στις μερες μας κατα κορον διπλα απο το σπιτι μας στις δουλειες μας παντου,υπαρχει και ο κοινωνικος ρατσισμος που στην ουσια εχει στοιχεια φυλετικου ρατσισμου γιατη η κοινωνια και η πολιτεια με τους δυνατους παιχτες της θεωρει τον Τακη υποδεεστερο κοινωνικα και πρεπει να τον βγαλει απο την μεση οταν υπαρχει η δυνατοτητα και βλεπει την απηχηση κ το γκελ που κανει το ονομα του χρονια τωρα καλο θα ηταν για εκεινους ενας ανθρωπος γραφικος απο τα λαικα στρωματα να μην ακουγεται πλεον εφοσον δεν συμπιπτουν τα συμφεροντα τους με τις πεποιθησεις του...

redglove
17-11-2018, 18:47
Το τερμάτισες φίλε.

trust in who we are
20-11-2018, 00:22
ΤΑΚΗ ΨΥΧΑΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ

duda-agelopouloi-v-span
20-11-2018, 01:07
Εστω και για τα ματια του κόσμου πάντως ζητησε μια συγγνώμη.Απο τα επισημα χειλη ομοσπονδίας ακομα περιμένουμε

dio
20-11-2018, 02:32
"Η Εισαγγελέας του Αρείου Πάγου, Ξένη Δημητρίου, αποφάσισε να παρέμβει, ζητώντας τη διενέργεια εισαγγελικής έρευνας για τα σχόλια του Τάκη Τσουκαλά για τον Θανάση Αντετοκούνμπο μετά το ντέρμπι της Euroleague την περασμένη εβδομάδα ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό, στο κλειστό του ΟΑΚΑ."

Όταν ο τράκις απειλεί κόσμο έχουν απεργία οι δικαστικοί. Είναι εντυπωσιακό το πως έχουν πέσει να τον φάνε

king kill bill
20-11-2018, 10:12
Εντάξει, τώρα θα λυθεί το πρόβλημα του ρατσισμού στην Ελλάδα, μπορεί και παγκοσμίως.

Άγιος Πέτρος
20-11-2018, 10:38
https://politika-gr.blogspot.com/2018/10/blog-post_585.html

iliasp87
20-11-2018, 12:25
Επιτέλους διάβασα και κάτι της προκοπής για το θέμα
https://www.contra.gr/Columns/ratsismos-kai-antiratsismos-opoy-mas-pairnei.5367879.html?fbclid=IwAR33XwT02xrikakj7TTG A0DoNReOBH5bIbgbzPtCJNZ0vM_52bobteTrsBw

Dimaras7
20-11-2018, 13:20
Μη σας κάνουν εντύπωση οι ενέργειες της Ξένης Δημητρίου σε σχέση με τον Τάκη. Έχει κάνει και άλλα χειρότερα σε άλλες υποθέσεις πιο σοβαρές. Η γυναίκας αυτή διορίσθηκε ως Εισαγγελέας του Αρείου Πάγου από την κυβέρνηση του ΣΥΡΙΖΑ. Ανεξάρτητα από τις όποιες σκοπιμότητες δεν υπάρχει ούτε ένα (1) πρόσωπο που να διορίσθηκε από το ΣΥΡΙΖΑ οπουδήποτε και να μην ήταν ακατάλληλο για τη θέση. Από τη Ζωή Κωνσταντοπούλου και τη Βασιολική Θάνου ως τον Τόσκα, το Δρόσο και την Παπασπύρου.

antonio108
20-11-2018, 13:47
Η Ζωή Κωνσταντοπούλου ίσως ήταν πιο κατάλληλη για κει που διορίσθηκε.

Dimaras7
20-11-2018, 14:01
Η Ζωή Κωνσταντοπούλου ίσως ήταν πιο κατάλληλη για κει που διορίσθηκε.

Μα με τίποτα όμως. Εκτός εάν το αιτούμενο ήταν η πλήρης διάλυση της Βουλής.

redglove
20-11-2018, 14:35
Επιτέλους διάβασα και κάτι της προκοπής για το θέμα
https://www.contra.gr/Columns/ratsismos-kai-antiratsismos-opoy-mas-pairnei.5367879.html?fbclid=IwAR33XwT02xrikakj7TTG A0DoNReOBH5bIbgbzPtCJNZ0vM_52bobteTrsBw

Άρθρο που έχει αναφορά στο «ένα τραγούδι για τον χειμώνα» διαβάζεται χωρίς δεύτερη σκέψη.

BigTarp
20-11-2018, 14:52
...

antonio108
20-11-2018, 15:40
Η Ζωή Κωνσταντοπούλου ίσως ήταν πιο κατάλληλη για κει που διορίσθηκε.

Μα με τίποτα όμως. Εκτός εάν το αιτούμενο ήταν η πλήρης διάλυση της Βουλής.

Επέτρεψε μου να ξέρω πολύ καλά το συγκεκριμένο θέμα.Η Κωνσταντοπούλου ήταν η πιο σωστή επιλογη.Οι μέθοδοι της ηταν λάθος γι'αυτο και εξαφανίστηκε.
Θα συμφωνήσεις ότι τόσα χρόνια εδώ μέσα ποτέ δεν το 'παίξα ξερολας οπότε έχει μου εμπιστοσύνη.

Dimaras7
20-11-2018, 16:06
Η Ζωή Κωνσταντοπούλου ίσως ήταν πιο κατάλληλη για κει που διορίσθηκε.

Μα με τίποτα όμως. Εκτός εάν το αιτούμενο ήταν η πλήρης διάλυση της Βουλής.

Επέτρεψε μου να ξέρω πολύ καλά το συγκεκριμένο θέμα.Η Κωνσταντοπούλου ήταν η πιο σωστή επιλογη.Οι μέθοδοι της ηταν λάθος γι'αυτο και εξαφανίστηκε.
Θα συμφωνήσεις ότι τόσα χρόνια εδώ μέσα ποτέ δεν το 'παίξα ξερολας οπότε έχει μου εμπιστοσύνη.

Δε σου λέω ότι το παίζεις ξερόλας. Απλώς διαφωνώ. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι τι εννοείς λέγοντας ότι ήταν σωστή επιλογή αλλά οι μέθοδοί της ήταν λάθος. Εγώ σχημάτισα τη γνώμη ότι ήταν κακή επιλογή επειδή έκρινα ότι δεν έκανε καθόλου καλά τη δουλειά του προέδρου της Βουλής. Εσύ τι πιστεύεις γι' αυτό;

Darkling
20-11-2018, 16:52
Πιθανότατα εννοεί την χρησιμότητα της στις ελεγκτικές επιτροπές της Βουλής.

king kill bill
07-01-2019, 16:05
Kαλά τα λέει;
Καλά τα λέει.

aV2MKpYhWYo

Άγιος Πέτρος
10-01-2019, 17:18
https://www.news247.gr/koinonia/nea-prokatarktiki-gia-ekpompi-toy-tsoykala.6683367.html

Νταξ, τον βρήκαμε τον δράστη

Laokoontas
16-01-2019, 16:39
Μαλλι και συννεφο ιδιο χρωμα...

https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/50224100_2234511253464000_4724467199580831744_n.jp g?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=eaea4828b28d0e45f51075c2a6798835&oe=5CC4E1AE

kseplenhs
16-02-2019, 00:16
"Ο άλλος άρχισε και γδυνόταν,αν δεν είχε το νάρθηκα θα έβγαζε και το σουτιέν εκτός από το στριγκάκι"

duda-agelopouloi-v-span
26-02-2019, 03:39
gnVo2O0NsD8
EΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ

Άγιος Πέτρος
26-02-2019, 21:07
Πάμε εκλογές ή μουφα;

kseplenhs
19-03-2019, 21:33
"ηρακληδέας είμαι λόγω αντώνη ρέμου"

damianos
24-04-2019, 21:01
https://pbs.twimg.com/media/D47893YWkAAyaNg.png

Achilles
22-05-2019, 19:54
http://www.4gp.me/bbtc/1558544017549.jpg

spartan
22-05-2019, 23:41
http://www.4gp.me/bbtc/1558544017549.jpg

Αν δεν κανω λαθος βλεπω και τον θρυλικο αττιλιο σε αυτή την φωτογραφια

Achilles
23-05-2019, 00:32
ναι ειναι και ο αττιλιο

Achilles
10-06-2019, 16:12
http://www.4gp.me/bbtc/1560172332308.jpg

dio
10-06-2019, 16:18
https://media.giphy.com/media/cpErUcMLWCDfO/giphy.gif

Άγιος Πέτρος
09-10-2019, 17:17
https://www.youtube.com/watch?v=7jt1OXJXUiA

Achilles
02-11-2019, 21:07
http://www.4gp.me/bbtc/1572721554239.jpg
μπουκαρε μεσα ο μυθος . εμπαινε Τακαρε !

trust in who we are
02-11-2019, 21:19
.

damianos
03-11-2019, 18:44
Τι παπουτσιά είναι αυτή ρε Τακαρε. Φασιο Άϊκοhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20191103/32e8a0bc93b0cc216fc2a749f0b1690d.jpg

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lucifer_7
03-11-2019, 23:09
Τίμπερλαντ;

lamar
03-11-2019, 23:11
Τίμπερλαντ;

Sea and City

damianos
21-01-2020, 14:42
Γνώμη μου https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200121/d03d696317ecf9ed5a6fe19a75924acf.jpg

Στάλθηκε από το Lenovo A7600-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lucifer_7
25-02-2020, 01:40
Επιτέλους καιρό είχαμε

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200224/ccbbc00eb6b4b70d8c49854ea88ae0a0.jpg

Laokoontas
25-02-2020, 02:00
Τους γαμαει και με καινουργιο κονσεπτ εκπομπης,με παντομιμα χωρις ηχο...

duda-agelopouloi-v-span
25-02-2020, 02:20
επος το σημερινο ειλικρινα

Lucifer_7
17-11-2020, 03:24
Απίστευτη φωτογραφία

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201117/250f4d8ac7acbb6996f3561207e35b62.jpg

Lucifer_7
25-01-2021, 19:22
Μπορεί κάποιος να μου στείλει τη φωτογραφία που κρατάει την El Pais. Ήταν όταν είχε πάει για το Ατλετικο-Ολυμπιακός το 2017.

Έλα τη βρήκα στο αρχείο μου

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210125/6f5b14bb0d0948e85c119b385768afd7.jpeg

dio
14-04-2021, 19:05
https://i.imgur.com/n2hWRkl.png https://i.imgur.com/XpllV2h.jpg

duda-agelopouloi-v-span
15-05-2021, 00:35
γυρναω στο διαιτητη του λεω 4-1 τα φαουλ και πεταγετε η βασω η τσαρουχα που ειναι καλη στο ραψιμο της αρεσουν τα ψαλιδια και λεει αποβαλλετε τον τακη.Εγω δεν εκανα 5 φαουλ πως με αποβαλλεις αναστοπουλε?εεε τσαρουχα που κιτρινιασες μολις εμαθες πως ειμαι στην λιστα

damianos
25-02-2022, 01:53
Για αυτά ζούμε. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220224/7f865d3d5311d58c661fa6797fb47450.jpg

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Achilles
04-05-2022, 23:54
αντιστρατηγος της νικης (στρατηγος ο κοουτς) , οργωσε τα κουλουαρ του σεφ

damianos
05-05-2022, 09:43
Πρωταγωνιστής στο Κυνοδοντας 2 : Η επιστροφή

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

LFO
05-05-2022, 13:01
Εδώ είμαστε


https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220505/502ccbe4e677c03ca2647cffd06d4963.jpg

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lucifer_7
26-05-2022, 01:01
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220525/35a6805fd7a7f1f9109d349f88f6a07e.jpg

dio
26-05-2022, 09:24
τι φάση το σκυλίιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;

Lucifer_7
05-09-2022, 20:35
Παγκόσμιος Τάκης

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220905/c6f41cd985faa6d114ce805fa02d457b.jpg

redglove
05-09-2022, 20:42
Παγκόσμιος Τάκης

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220905/c6f41cd985faa6d114ce805fa02d457b.jpg

Ο ΛΥ ΜΠΙΑ ΚΟΣ

hellalogh
06-09-2022, 08:21
https://marxismos.com/wp-content/uploads/2022/03/Lenin_Image_public_domain.jpg

Darkling
06-09-2022, 09:30
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/305306415_10228333539021217_6836047480055050941_n. jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=TE7hoAKKCkoAX-vGRGa&tn=aF3hfKtiAjlqTe4K&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT_p3qtfFHFasxbXRTkUk-Tx4FBsSFyd9_j7Ni-s0xwxaQ&oe=631CA85C

damianos
31-12-2022, 22:58
Ευχαριστώ 2022 https://uploads.tapatalk-cdn.com/20221231/7497cf19458e2ff254f82100531b46a0.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20221231/97d91e935e6532b96e691d75054186d2.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20221231/bd12e5127517d495aad337f90b1f2224.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20221231/e4bb7c58fc05e5dd87ee9838cf655d26.jpg

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

damianos
18-03-2023, 02:06
Για ιστορικούς λόγους. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230318/23f91a056b7acb8f1c2181f6fc868ff1.jpg

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

laker7
25-08-2023, 15:36
https://www.youtube.com/shorts/qHLwStUEa2o

damianos
25-08-2023, 20:29
Καιτι δε θα δινα για να ακουσω τη στιχομυθία αυτών των δύο Ολυμπιακών.

Lucifer_7
20-10-2023, 00:14
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20231019/7de5db01249cc8823901ea59a6af178d.jpg

Achilles
20-10-2023, 00:16
ο μονος που επαιξε αμυνα στον ναναλι στην τελευταια φαση της κανονικης διαρκειας . δυσκολο να το βρω σε gif , αλλα θα υπαρχει στα highlights λογικα .

Chrisk7
20-10-2023, 00:23
ο μονος που επαιξε αμυνα στον ναναλι στην τελευταια φαση της κανονικης διαρκειας . δυσκολο να το βρω σε gif , αλλα θα υπαρχει στα highlights λογικα .

https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/380096045_1024886618852589_7832234133839588295_n.p ng?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=yxRvm_fLQrUAX8xyhq6&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=03_AdR-MEt68WUoA2LYtKz5ovRlA9WWgBEh2WyBJFMmKsAcnw&oe=65592667

Lucifer_7
20-10-2023, 00:23
ο μονος που επαιξε αμυνα στον ναναλι στην τελευταια φαση της κανονικης διαρκειας . δυσκολο να το βρω σε gif , αλλα θα υπαρχει στα highlights λογικα .


https://uploads.tapatalk-cdn.com/20231019/16850d022ed5b2fe75ff1ff945dc9dbd.jpg

kopitis
20-04-2024, 19:59
WnUmX5bweAU

-Aston Villa έλα πάρε τον πίπα , τον τσοπού του Ελ Καμπλί...
-Πω Πω Πω τι ομοιοκαταληξία ...
- Να να να να να να να να να να να

Τι ζούμε 2 μέρες τώρα ;;;;;;;

redglove
20-04-2024, 22:28
"Του Θεοδωράκη"