PDA

View Full Version : Κομανετσι


DirtySniper
15-10-2013, 01:39
το πραγμα παει ως εξης
ολοι κατα καιρούς έχετε πει μέγιστες κουτουράδες σχετικά με το μπάσκετ και τον Ολυμπιακό.
Και μαλιστα όταν τα λέγατε ήσασταν τόσο σίγουροι για τον εαυτό σας που το παίζατε και έξυπνοι στους γύρω σας.
Η ιστορία σας απέδειξε ότι κάνατε λάθος.

Και ο DirtyS σας δίνει την ευκαιρία να εξιλεωθείτε και να παραδεχτείτε την αβλεψία σας μπροστά στους φίλους σας, εδώ στο ρεντχουπς

λέτε λοιπόν για ποιο πράγμα κάνετε τη κωλοτούμπα σας εμείς σας συγχωρούμε

Ας ξεκινήσω εγώ.
Ποτέ δεν πίστεψα ότι ο Παπανικολάου θα γινόταν τα βασικό 3άρι του Ολυμπιακού και γκρίνιαζα που δεν είχαμε πάρει κάποιον ΜΑΠαρο στη θέση του.
Προφανώς έκανα λάθος
κωλοτούμπα

4m2YT-PIkEc


Υ.Γ. Πραγματικά η σημερινή απόδοση του γουαιτ τσοκολειτ Ματ Μάμπα δεν με οδήγησε να ανοίξω αυτό το θρεντ.
Εξάλλου ο Μάταρος θα σας αναγκάσει σε μεγαλύτερες κωλοτούμπες στο μέλλον.....

natag
15-10-2013, 01:44
χαχαχαχαχα γαματο!!!!!

angelman
15-10-2013, 02:03
ΟΛΟΚΛΗΡΟ το 11-12 πλην Χαινς που ηταν η αφορμη να γραφτω στο φορουμ κ να γραψω γι αυτον τον τυπο,

απ το ολοκληροτικο θεωρητικα απολυτο χαος---------->στο απολυτο πανθεον

OneOfTheSmurfs
15-10-2013, 02:29
ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ
ΜΟΝΟ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ

Οποιος το πιστευε στην αρχη εκεινης της χρονιας ειναι τρελος (ναι, Nikaia, εισαι τρελος..)..

Μακαρι να χρειαστει να γραψω εδω μεσα για τον Μπεγκιτς..

tsak8
15-10-2013, 02:35
Σε αυτο το θέμα γράφω για τον Βαγγελακη τον Μαντζαρη;;
Σε αυτο.
Χοοοοοοοπ

DCS7
15-10-2013, 03:26
στον τελικό του κυπέλου του 12 είχα ψιθυρίσει την εξής φράση:

"Δεν σου δίνουμε μαλάκα σπανούλη 2,5 χαρτιά για να δίνεις πάσα στο τελευταίο σουτ, στα δίνουμε για να το παίρνεις το τελευταίο σουτ!" Ο μπίλαρος με έγραψε στα @@ του στον ημιτελικό και τελικό του F4 στην τουρκία... και με ανάγκασε να κάνω μια διπλή...:

CcaOW-0gchM

redglove
15-10-2013, 17:46
Κρίνεται και φέτος αλλά..."Αφοί διορθώστε το λάθος".

Αφοί, αφήστε λίγο ακόμη να δω κάτι που θέλω...

Eleni7
15-10-2013, 18:01
Δεν θυμαμαι να εχω πει κατι.Βοηθηστε χριστιανοι γιατι απο μνημη δεν παω καλα.

Α,θυμηθηκα.Γεναρης του 2012."Η ομαδα καλο ειναι να μην κανει μεταγραφες".Και ηρθαν Λο,Ντορσει με τα γνωστα αποτελεσματα αχαχαχαχαχαχαχαχα

Βλεπω πολυ μπροστα!

μιγάδας
15-10-2013, 20:42
γυρισα στο ρεντχουπς. μεγαλυτερη κωλοτουμπα απο αυτη δεν υπαρχει. μαλακα μιγαδα

johny b
15-10-2013, 21:59
Μακράν η πληρέστερη γυμνάστρια ως φαντασία, εκτέλεση και ακρίβεια. Πολύ μπροστά από την εποχή της

Nikaia
16-10-2013, 01:06
Θυμαμαι αρκετες κωλοτουμπες μου

Πρωτα απο ολα θεωρουσα λιγο τον Χαινς

Μετα θεωρουσα λιγο τον Μαντζαρη και δεν πιστευα ΠΟΤΕ μου οτι θα κανει καριερα στον Ολυμπιακο.Βασικα επαιζα στοιχημα το σπιτι μου.Τον θεωρουσα επισης καπως περιττο.

Ενταξει ειχα και ατυχες στιγμες οπως τοτε που επεμενα για Γουντς και Ματσβαν αλλα αυτο περισσοτερο σε επιπεδο προβλεψης ηταν στα μεταγραφικα.

Ενταξει συμβαινουν αυτα αν ηταν να δικαιωνομαστε παντα σε ο,τι γραφουμε θα ημασταν θεοι και θα τα ξεραμε ολα πριν καν συμβουν ολοι μας εχουμε πει κοτσανες και εχουμε κανει λαθος εκτιμησεις.Δεν ειναι ντροπη για κανεναν να παραδεχεται τα λαθη του και τις αστοχες τοποθετησεις που κανει.

DCS7
16-10-2013, 01:17
Μπήκε ο Nikaia στο τοπικ και θυμήθηκα δευτερη τουμπα. Αμέσως μετα την κατάκτηση του πρωταθλήματος ο Nikaia είχε αποχαιρετήσει πρόωρα τον Κεσελ. Εγώ τότε (που ήμουν σε νιρβάνα εξαιτίας του ευρωπαικού-πρωταθλήματος) του είχα πεί ότι όχι μονο δεν θέλω να φύγει, αλλά να τον δέσουμε με αλυσίδα στο λιμάνι.

0iqbpAQfQ90

D.Rivers
16-10-2013, 01:58
Η δικιά μου κωλοτούμπα ήταν τέτοιου επιπέδου:

uAtwSWjSRKU

Κάποτε έβλεπα Σπανούλη και συγχυζόμουν!! Δεν μπορώ να πω ότι δεν τον χώνευα ή ότι δεν τον πήγαινα σαν παίκτη, αλλά μου καθόταν στο λαιμό όταν σε όλα τα ντέρμπυ άρχιζε τις διεισδύσεις και τα θεατρινίστικα και έπαιρνε το ένα φάουλ μετά το άλλο με απλά φυσήγματα!
Ήρθε στον Ολυμπιακό και τον αντιμετώπισα με αρκετή δυσπιστία κι η αλήθεια είναι ότι την πρώτη χρονιά περίμενα στη γωνία να τον κράξω, αλλά τον προλάβαιναν άλλοι (ανατρέξτε στα topics του "κυρμάκη", του βιτάμ)!
Μετά όλα ανήκουν στην ιστορία κι ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!! Κι η ιστορία λέει πως ουσιαστικά όχι απλά έφερε στον Ολυμπιακό σπουδαίους τίτλους, αλλά έφερε το βασιλιά στο θρόνο του και κυρίως έδωσε το έναυσμα για να αλλάξει ο Ολυμπιακός μας σελίδα!

red champion
19-10-2013, 13:07
Η δικια μου κωλοντουμπα αφορα τον λο..οταν ηρθε προτιμουσα με τα χιλια τον ρασιτς,τον αλεκσανταρ τον ρασιτς o οποιος αν δεν κανω λαθος τωρα δεν εχει καν ομαδα..τον λο απο το νβα δεν τον ηξερα κ στην παρτιζαν δεν μου γεμιζε το ματι, χωρια που σε ενα ματς προκρισης στο τοπ16 νομιζω με το μιλανο ειχε χασει καθοριστικα τριποντα κ βολες..τα αποτελεσματα γνωστα..απο εκει που δεν το ηθελα εγινε αγαπημενος κ πουλεναρα

krataios75
19-10-2013, 14:47
και μια δικη μου κυβισθηση για Παπανικολαου οταν πρωτοακουστηκε για Μπαρτσελονα

Ο Παπ εχει ονειρο το NBA και θα παει με την πρωτη ευκαιρια.Δεν του εκατσε φετος,του χρονου σιγουρα. Παντως οι ισπανοι ΑΡΔ παιζει να ειναι μεγαλυτεροι φιδεμπορες απο τους δικους μας

krataios75
19-10-2013, 15:00
επισης ηθελα πακετο Παππα και Γιανκοβιτς

Υ.Γ το ξερω ,ειναι βαρυ το κριμα μου

manoskol
19-10-2013, 16:06
Δεν είμουν στο forum αλλα είχα πει όταν εφυγε ο Τεοντοσιτς που ειμουν μεγαλος fan του οτι πάει η ομάδα...μετά κομανεντσι...

peter
19-10-2013, 16:25
επισης ηθελα πακετο Παππα και Γιανκοβιτς

Υ.Γ το ξερω ,ειναι βαρυ το κριμα μου

Ναι Γιάνκοβιτς ήθελα και εγώ και με είχε χαλάσει που πήγε στο Βάζελο ευτυχώς σωθήκαμε
Αλλα επειδή δεν είχα ανοιχτεί και πολύ για αυτό δεν το ανέφερα ΕΔΩ
Αλλα τωρα που το λές ΟΚ
ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ

trust in who we are
19-10-2013, 17:21
για μιλος και το δικο μου back flip διπλο κιολας, και ας μην εχει γραφτει εδω μεσα ...
οταν εφυγε ηταν μαχαιρι στην καρδια !
μεχρι και περυσι το final 4 τον πιστευα και τον φοβομουν οτι θα μας κανει τη ζημια και οτι θα το παρει μονος του ..
μετα τα περσινα φυσικα ειδα την πραγματικοτητα .. καλος αλλα οχι ο καλυτερος !

dora7
19-10-2013, 17:56
εγω την ειχα κανει την κωλοτουμπα μου με το Γιαννακη...οταν μπηκα εδω στο φορουμ του εσουρνα τα χιλια μυρια..μετα τον τελικο Κυπελου ομως κωλοτουμπιασα επισημα...

Dude
19-10-2013, 20:33
Μακράν η πληρέστερη γυμνάστρια ως φαντασία, εκτέλεση και ακρίβεια. Πολύ μπροστά από την εποχή της

Ρε πούστη να μην ξέρω τον αντίστοιχο θηλυκό Λεμπρόν της Γυμναστικής να εκτροχιαστεί το τόπικ...

Εγώ προσπαθώ να θυμηθώ καμία κωλοτούμπα σε επίπεδο μπασκετικού Ολυμπιακού και δεν θυμάμαι... το σίγουρο είναι ότι έχω κάνει αρκετές ατυχείς προβλέψεις τύπου "ο Νίλσεν θα βοηθήσει με την εμπερία του", "Γουέιφερ θα αφήσει εποχή", και άλλα τέτοια. Πραγματικές κωλοτούμπες που έχω κάνει και είμαι περήφανος για αυτές είναι με τον Κόμπι και το Ναδάλ... κάποτε ήταν ίσως οι πιο μισητοί παίχτες για μένα στα δύο αγαπημένα μου αθλήματα. Ευτυχώς μεγαλώνοντας το ανθρώπινο μυαλό μαθαίνει να ξεκολλάει και να θαυμάζει το μεγαλείο από όπου κι αν προέρχεται.

johny b
19-10-2013, 20:37
Μακράν η πληρέστερη γυμνάστρια ως φαντασία, εκτέλεση και ακρίβεια. Πολύ μπροστά από την εποχή της

Ρε πούστη να μην ξέρω τον αντίστοιχο θηλυκό Λεμπρόν της Γυμναστικής να εκτροχιαστεί το τόπικ...

Θα σε βοηθήσω εγώ, ασχολούμαι χρόνια με την ενόργανη. Αντίστοιχος θηλυκός Λεμπρόν της γυμναστικής είπαμε
1YrP5BNMIAU

lamar
20-10-2013, 00:08
Μακράν η πληρέστερη γυμνάστρια ως φαντασία, εκτέλεση και ακρίβεια. Πολύ μπροστά από την εποχή της

Ρε πούστη να μην ξέρω τον αντίστοιχο θηλυκό Λεμπρόν της Γυμναστικής να εκτροχιαστεί το τόπικ...



Ουτε καν. Απλα απλησιαστη!!!

Η δικη μου τσουκαχαρα κινηση εχει ονοματεπωνυμο Περο Αντιτς!!!

DCS7
20-10-2013, 04:11
στο μακρινό 2006 - 2007 γουσταρα ντι ντι γιατί τον θεωρούσα καλό αμυντικό, καλό οργανωτή και καλό παιδί. Ηταν ενας παίχτης που γουσταρε ο Ιωαννίδης, ηταν και το τρίποντο με τους Γάλλους ε δεν ήθελε και πολύ. Ετσι λοιπόν του είχα μια παραπάνω συμπάθεια, του είχα σεβασμό παρότι επαιζε στον βάζελο. Αλλα απο το non call και μετά:

5F3O44GCGlA

"Δωσεεεεεεεεε"

EDIT: προτείνω το παραπάνω ασμα να γίνει εθνικός ύμνος του τρέντ

KingJames
20-10-2013, 04:55
Μακράν η πληρέστερη γυμνάστρια ως φαντασία, εκτέλεση και ακρίβεια. Πολύ μπροστά από την εποχή της

Ρε πούστη να μην ξέρω τον αντίστοιχο θηλυκό Λεμπρόν της Γυμναστικής να εκτροχιαστεί το τόπικ...

Θα σε βοηθήσω εγώ, ασχολούμαι χρόνια με την ενόργανη. Αντίστοιχος θηλυκός Λεμπρόν της γυμναστικής είπαμε
1YrP5BNMIAU

Πλύση στομάχου

nrg15
21-10-2013, 11:08
Να πω και εγω για την μεγαλυτερη κωλοτουμπα μου, αλλα δεν αφορα το Μπασκετ της ομαδας αλλα το ποδοσφαιρο...
Και αναφερομαι βεβαια στον Φουστερ που δεν ηθελα ουτε να τον βλέπω αλλα πλεον νευριαζω αν δε τον βαζουν 11αδα!! Τοσο κωλοτουμπας που εχω ηδη κανει παραγγελιά την εμφανιση του απο φιλο εντος ομαδας... ΙΔΡΩΜΕΝΗ εννοειτε!!!!

Buendia
23-10-2013, 15:09
Μία ακόμα εξαιρετική κωλοτούμπα ακούει στο όνομα Par Zetterberg

Θυμάμαι την πρώτη του χρονιά να πηγαίνω γήπεδο κάποια στιγμή -ειδικά μετά τα μισά και καθώς το πρωτάθλημα είχε κριθεί αρκετά νωρίς- μόνο και μόνο περιμένοντας τη φάση όπου εντελώς ανενόχλητος θα πατήσει τη μπάλα και θα σαβουρωθεί.

Μιλάμε είχα ρίξει τρελά γέλια. Έλεγα τέτοιο κατσίκι δεν πρέπει να έχει ξαναβγεί ποτέ.

Δυο χρόνια μετά -και με αποκορύφωμα εκείνη τη φοβερή του παράσταση στο 6-2- είχα φτάσει στο σημείο να του κάνω σε κάθε ματς σόλο standing ovation

Γενικά νομίζω ότι παραμένει από τους πιο αδικημένους παίκτες της εποχής Σώκρατες.
Για μένα από τα καλύτερα 10άρια που είδαν τα μάτια μου στην Ελλάδα και θεωρώ ότι 1-2 χρόνια ακόμα τα είχε

redglove
23-10-2013, 18:02
Και από τους παίκτες που αγάπησαν την ομάδα πάρα πολύ. Μπορεί να μην έκανε δηλώσεις ή να μην εκδηλωνόταν τρελά αλλά απ'όταν έφυγε μιλάει με τα καλύτερα, στην φιέστα είχε κάμερα και έγραφε για να δείχνει στα εγγόνια του λέει κλπ κλπ

Άδικο κράξιμο σε σημείο και ο ίδιος ταπεινά να λέει ότι δεν απέδωσε όπως έπρεπε τις πρώτες χρονιές του.

angelman
23-10-2013, 18:06
Παρ Ζεντερμπεργκ,ενας απ του μολις 3 παιχτες που εχω δωσει λεφτα για να παρω φανελα του


MΕΓΑΣ........

http://1.bp.blogspot.com/-a-N8OZfngxg/TrMky4XzHaI/AAAAAAAAAUY/pJmCfAJXbrk/s400/Par+Johan+Zeterberg+2002-2003.jpg

deninho
23-10-2013, 18:38
Μεγάλη μορφή. Ίσως ο αγαπημένος μου από εκείνα τα ρόστερ

deninho
24-10-2013, 00:38
Μικρή κωλοτούμπα για Μίτσελ. Αν συνεχίσει έτσι, όμως, με βλέπω για χρυσό στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Ρίο.

Hoichi
24-10-2013, 14:39
ΟΡΙΣΤΕ!!!
Ο ανθρωπος σας δειχνει πως να ξεκινησετε

http://imageshack.us/a/img594/9278/rp2k.jpg

ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ...

BabisKyr
28-10-2013, 11:01
Mια μεγάλη κωλοτούμπα από μένα για Μίτσελ που σχολιαστή τον ανέβαζα και μυρωδιά-Ζίκο νο2 της προπονητικής τον κατέβαζα. Φαπ φαπ φαπ

peter
12-11-2013, 16:38
Μια τεράστια κωλοτούμπα για μένα είναι ο Σοφοκλής που κάθε χρόνο περίμενα πως τώρα θα κάνει τη χρονιά του .Ενώ το βρισίδι που έχω ρίξει στον Γκέρσον που τον αφήνει στο πάγκο ή το ακόμα χειρότερο

"Μα είναι δυνατό να έχει το Σοφο και αυτός να τον χρησιμοποιεί μόνο για να κάνει σκριν στα Αμερικανάκια''

Τώρα ξέρω πως αφού δεν μπορούσε να τον πετάξει με τις κλωτσιές και που τον έκανε κάτι ήταν τεράστιος άθλος
Ηρωας

deninho
13-11-2013, 16:44
Ακόμη κι εμάς τους σκληροπυρηνικούς Ζαρντιμικούς έχει κερδίσει ο Μίτσελ.

Εδώ τα γράφουμε αυτά φιλαράκι. Κωλοτούμπες, εδώ.

jonaki
13-11-2013, 17:42
Άντε να γίνω ο πρώτος που θα το πω εδώ μέσα. Στην μετά ντούντα εποχή ο coach μπαρτζω μου έμοιαζε όχι απλά λίγος και ανεπαρκής, αλλά μετά τις ήττες από ζαλγκίρις και εφές θα ησύχαζα μόνο αν τν κρεμούσαμε δίπλα από το λάβαρο της πόλης.

Κόουτς μπαρτζώκαυλε σήκωσε το τρίτο να χτηπύσω tattoo.

LFO
13-11-2013, 17:59
Εγω την αρχη νομιζα οτι το ρεντχουπς τελεια τζι αρ ειναι ψιλομαλακια αλλα τελικα χαιρομαι που διαψευστηκα στην πορεια :D:D:D

dora7
13-11-2013, 18:17
Εγω την αρχη νομιζα οτι το ρεντχουπς τελεια τζι αρ ειναι ψιλομαλακια αλλα τελικα χαιρομαι που διαψευστηκα στην πορεια :D:D:D

ειναι που δεν μας ειχε γνωρισει ακομα...:p να δεις τι παιδια ειμαστε...;)

angelman
26-02-2014, 00:51
Ουτε την παρελαση δεν πιστευα οτι θα βγαλεις .

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

http://www.independent.co.uk/incoming/article9147985.ece/ALTERNATES/w620/michel.jpg

tsak8
26-02-2014, 02:41
Μικρή κωλοτούμπα για Μίτσελ. Αν συνεχίσει έτσι, όμως, με βλέπω για χρυσό στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Ρίο.

deninho, που προπονείσαι τώρα που δεν έχει ανοίξει ακόμα ο καιρός;:D

JoeThrylos
26-02-2014, 03:14
2πλη κωλοτουμπα στον αερα για Μιτσελ και Τσορι. Οι κριτες βαζουν ολοι 10 εκστασιασμενοι, η καλυτερη πιρουετα που εχουν δει. Μιτσελ εισαι μεγαλη προσωπικοτητα ρε πουστη! Τι τσαμπουκαλεμενο Ολυμπιακο εχεις φτιαξει!

isiah
26-02-2014, 06:53
Πίστευα πως θα έχει εξέλιξη λόγω ταχύτητας αλλά όχι την απαιτούμενη λόγω μυαλού. Κωστάκη Μανωλά σου αξίζει μια κυβίστηση πάνω σε δοκό ισορροπίας χωρίς στρώμα από κάτω. Έκανες τον Φαν Πέρσι το πουτανάκι σου ρεεεεεεεε

Jasone
26-02-2014, 15:10
Τα έχουμε πει χρόνια τώρα για το καλύτερο σέντερμπακι όλων των εποχών Έλληνα.

kseplenhs
26-02-2014, 15:12
Τζασόνε,όποτε μιλάει για οτιδήποτε άλλο πλην του μπάσκετ,είναι σε επίπεδα βασίλη δανιήλ.500 χρόνια μπροστά.

dora7
26-02-2014, 19:40
Τζασόνε,όποτε μιλάει για οτιδήποτε άλλο πλην του μπάσκετ,είναι σε επίπεδα βασίλη δανιήλ.500 χρόνια μπροστά.

κλεβεις...πολλαπλασιαζεις επι 5...:p

deninho
26-02-2014, 23:10
Μικρή κωλοτούμπα για Μίτσελ. Αν συνεχίσει έτσι, όμως, με βλέπω για χρυσό στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Ρίο.

deninho, που προπονείσαι τώρα που δεν έχει ανοίξει ακόμα ο καιρός;:D

Στο κλειστό του ΟΑΚΑ που μου είναι κοντά :p

Μπράβο Μίτσελ, έκανες ακόμη και τους χαρντκορικούς Ζαρντιμικούς να σε παραδεχθούν. Μπράβο.

trust in who we are
26-02-2014, 23:15
Ποιος ειναι ο ζαρντιμ ρε παιδια ?

kseplenhs
27-02-2014, 09:46
κλεβεις...πολλαπλασιαζεις επι 5...:p

Δεν κλέβω,απλά το διατύπωσα λάθος.Έπρεπε να πως πως "ο βασίλης δανιήλ είναι σαν τον τζασονε (όταν δεν μιλάει για μπάσκετ) δια 5".
Πρώτος διατύπωσε την εις μίτσελ προσευχή(όταν ο μίτσελ ήταν υπο απόλυση),το οτι ο μανωλάς είναι το καλύτερο σεντερμπάκι όλων των εποχώνε,για τον μεγάλο τον βαγγέλα τον μαρινάκη και πολλά άλλα.

Οταν μιλάει για μπάσκετ βέβαια θυμίζει μπαρτζώκα στις μεταγραφές και διοίκηση αγγελόπουλων.Ακόμα περιμένουμε αυτόν που θα γαμέψει τον λάσμε.

Jasone
27-02-2014, 13:57
Οταν μιλάει για μπάσκετ βέβαια θυμίζει μπαρτζώκα στις μεταγραφές και διοίκηση αγγελόπουλων.Ακόμα περιμένουμε αυτόν που θα γαμέψει τον λάσμε.

Σχώρα με αλλά να ρωτήξω ποιός είπα ότι θα τον γαμέξει και απέτυχε? γιατί για να αποτύχεις πρέπει να προσπαθήσεις και ο κόουτς Μπ αρνήθηκε πεισματικά να τολμήσει να πατήσει παρκέ ο σέρμα και ο μπέγκιτς εναντίον του λασμέ. Καλά τα λέω ή κάμνω λάθος?

kseplenhs
27-02-2014, 15:27
Σχώρα με αλλά να ρωτήξω ποιός είπα ότι θα τον γαμέξει και απέτυχε? γιατί για να αποτύχεις πρέπει να προσπαθήσεις και ο κόουτς Μπ αρνήθηκε πεισματικά να τολμήσει να πατήσει παρκέ ο σέρμα και ο μπέγκιτς εναντίον του λασμέ. Καλά τα λέω ή κάμνω λάθος?

Ανέκδοτο τον έβγαλες εξαρχής και ψάχνεις γαμευτές του σε όποιον έχει μπιστήξει μπάλα και έχει δελτίο.

Προτείνω να μην συνεχίσεις το θέμα λάσμε γιατί μια σεζόν τον έβγαλες defensive player of the year και όσο συνεχίζεις,τον βλέπω για καλύτερη 5άδα και mvp.

Jasone
27-02-2014, 18:20
Ανέκδοτο τον έβγαλες εξαρχής και ψάχνεις γαμευτές του σε όποιον έχει μπιστήξει μπάλα και έχει δελτίο.

Προτείνω να μην συνεχίσεις το θέμα λάσμε γιατί μια σεζόν τον έβγαλες defensive player of the year και όσο συνεχίζεις,τον βλέπω για καλύτερη 5άδα και mvp.

παραμένει ανέκδοτο. γιαυτό η βαζέλα θα έχει ταβάνι το top8 και αυτό χαριστικά. Με τον λασμέ ΣΕΝΤΕΡ σοβαρή ομάδα δεν κάνεις. ομάδα να γαμέψει τον Μπαρτζώκα όπως φάνηκε παρακάνεις. Κανένα γαμευτή δεν ψάχνω. ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ τον γαμεύει εκτός αν δεν έχεις δει κατα σειρα kaun, tomic, zoric μέχρι και ο BEGIC πέρυσι να τον πηγαίνουν περατζάδα 2 σεζόν τώρα και τα βλέπω μόνος μου.

αυτή η ΑΣΤΕΙΑ κατάσταση μάλιστα με τον DPoY επειδή έριχνε τάπες προβλέπω να οδηγήσει με ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ακρίβεια τον DUNSTON (!!!!!) σε φετινό DPoY και θα γελάσουν μέχρι το τιμπουκτού.

Ο Λάσμε έχει ΕΝΑ καλό. Σκοράρει όπου του την πετάξει ο ΔΔ. Μόνο που ΚΑΝΟΝΙΚΟ ψηλό δεν έχει πέταγμα Λασμέ αλλά...πετάνε αετό.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ το θεό μια φορά να ματσαριστεί Λάσμε-Σερμαντίνι για 5 όχι παραπάνω λεπτάκια στο παρκέ. Θα γελάσουν και τα νεκρά κατσίκια.

tsak8
17-04-2014, 13:19
Ποστ κρατημενο για την περιπτωση αρχιδατης εμφανισης Λοτζεσκι

Άγιος Πέτρος
17-04-2014, 13:21
Και με μέτρια καλά θα είμαστε

Άγιος Πέτρος
18-04-2014, 02:39
http://www.danheller.com/images/Africa/Togo/tumble-blur-big.jpg

Μέτρια. Ναι, οι 13 πόντοι είναι μέτρια εμφάνιση. Γιατί διάολε αν τα έβαζες αμαρκάριστος θα 'χαμε κερδίσει. Γαμώτο σου

DirtySniper
04-11-2014, 21:19
Ο γεροντας σοφος μετα το ανεκδοτο Λασμε πηρε και το ανεκδοτο Μπεγκιτς
Παιδια εδω οι καλες οι τουμπες
μην ντρεπεστε

plextis
04-11-2014, 22:42
Ρε επίτηδες τα κάνει ο ντουντα για να τον σουταρουν να έρθει πίσω

DirtySniper
24-04-2015, 02:40
εδω θα γραψει κανεις για το Βαγγελακη το Ματζαρη?
για τον Οθελο το Χαντερ?

redglove
24-04-2015, 02:46
Εγώ, μόλις τελειώσει η σεζόν.

LFO
06-08-2015, 11:32
http://i62.tinypic.com/2ijmf7r.jpg

Εφερε την κοπελα να καθαρισει λιγο στο τοπικ , περιμενουμε κοσμοπλυμμηρα φετος.

Θα ελθουν και αυτοι που ηταν να περασουν απο εδω και περυσι και εχασαν τον δρομο

sfakianos7
06-08-2015, 12:59
χαντερ για μενα φουλ
μεγαλοπρεπες τολουμ οχι αστεια

tsak8
31-05-2016, 01:22
http://www.sdna.gr/mpasket/basket-league/article/206337/vasili-poso-protos-isoyn-telika-re-magka

Χοοοοοοοπ ο Βεργης!!

Έτσι, βαστατε τοίχο, ζμπρωχνει ο Μπιλης!

angelman
31-05-2016, 01:31
Φοβερος ο αρδ.Τοσες πιπες για να μας αραδιασει στο τελος οτι μπορει να κατσει και να σταθει ισαξια διπλα στον ΔΔ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Σας μπουκωσε ολους,εναν εναν.

Άγιος Πέτρος
29-05-2017, 12:09
Ένα από τα μεγαλύτερα παραδείγματα biological control agent είναι το περιστατικό στην Αυστραλία με τον υπερπληθυσμό των κουνελιών. Από το 1855 ξεκίνησε η εισαγωγή της μανγκούστας στη χώρα, με σκοπό να περιορίσουν τη δράση των φιδιών.

Μελετήθηκε το ενδεχόμενο περιορισμού του οryctolagus cuniculus, που την περίοδο 1883 - 84 μαινόταν σαν πανούκλα στις περιοχές της Αυστραλίας. Ως αποτέλεσμα περισσότερες από 1000 μανγκούστες απελευθερώθηκαν σε πάνω από 14 τοποθεσίες των περιοχών New South Wales, Victoria και South Australia. Το αποτέλεσμα ήταν να προσαρμοστεί η μανγκούστα στις καιρικές συνθήκες της Αυστραλίας, να αναπαραχθεί ξεφεύγοντας από την πρόβλεψη CLIMATCH (climatic and anthropogenic change) που είχαν κάνει οι επιστήμονες της εποχής. Η μανγκούστα μετατράπηκε σε επιθετικό πλάσμα, συχνά σε ανθρώπους. Γι'αυτό θεωρείται ένα πλάσμα που, όσο ήσυχο και φιλικό φαίνεται στη μορφή, τόσο μπορεί να εξελιχθεί σε επιθετικό πλάσμα που μπορεί να αφανίσει μεγάλο πληθυσμό κονικλοειδών


Περίμενα να τελειώσουν οι τελικοί γι'αυτό το ποστ. Όχι για την ελπίδα να γίνει κάτι στραβό και να έχω πάτημα, ούτε καν. Απλά ήμουν σίγουρος, μετά την καθοδήγηση ενός μεγάλου δάσκαλου, ότι θα κάνει μεγάλη εμφάνιση σε κάποιο παιχνίδι. Την έκανε στο πρώτο κιόλας και από δω, μόνο παραπάνω θα παει. Ο Μιλουτίνοφ, που έκανε signature move την no look πάσα


Κύριε, τα σέβη μου

http://i.imgur.com/WB9Q82S.jpg

D.Rivers
29-05-2017, 12:21
Μετανοείτε άπιστοι!

OneOfTheSmurfs
29-05-2017, 15:36
Ηρθε η μερα που σε βλεπω να περπατας προς τον παγκο και λεω δυνατα "ασε τον αλλα λιγα λεπτα μεσα κοουτς. Αντεχει, δεν κουραζεται!". Μετανοω και προσκυνω.