PDA

View Full Version : BlueWhiteGT


DON
02-02-2010, 20:28
Καλησπέρα σε όλο το forum!Όπως ξέρετε φτιάχνω κάποια βίντεο για την αγαπημένη μας ομάδα. Για να γίνει αυτό πρέπει να έχω όλους τους αγώνες της αγαπημένης μας ομάδας.

Η πρόσβαση μου σε αγώνες τέτοιους είναι απο το olympiacostv.informe.com και απο το greektracker...ΔΥΣΤΥΧΩΣ αυτά τα δύο site δεν έχουν ΟΛΟΥΣ τους αγώνες ή αν τους έχουν δεν γίνεται seeding.ΖΗΤΑΩ-ΠΑΡΑΚΑΛΩ να μου προσφέρει κάποιος ένα invite για το BLUEWHITE-GT ή να με ενημερώσει ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:woot

Virtuosofriend
04-02-2010, 13:19
Δεν υπάρχουν invites + οι εγγραφές ανοίγουν τυχαία ΔΟN. Οπότε τσέκαρε το κάθε μέρα.

tc-g6
18-02-2010, 16:15
ψαξε παντως και στο gamato.info, ολο και κατι παιζει να βρεις.

mazoointhezoo
18-02-2010, 23:16
Καθημερινα βλεπω νεα μελη εκει, οποτε οι εγγραφες ανοιγουν καθε μερα. Μαλλον ομως ανοιγουν τρελλες ωρες, π.χ. 6 το πρωι.

DON
19-02-2010, 01:27
Καθημερινα βλεπω νεα μελη εκει, οποτε οι εγγραφες ανοιγουν καθε μερα. Μαλλον ομως ανοιγουν τρελλες ωρες, π.χ. 6 το πρωι.

:woot:woot:woot:woot:woot:woot

ΓΡΑΦΤΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

mazoointhezoo
19-02-2010, 08:52
:woot:woot:woot:woot:woot:woot

ΓΡΑΦΤΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Τωρα στην αρχη να προσεχεις το ρατιο σου, μην ριχτεις με τα μουτρα στα παλια τορρεντς. ;)

X-ray7
13-03-2010, 23:04
ΓΡΑΦΤΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!


Μόλις γράφτηκες έκλεισε ο τράκερ.. ΚΑΝΤΕΜΗ! :rolleyes:

AIIZ
16-03-2010, 23:34
εχει κανεις κανα ινβαιτ? κλεισανε οι μαλακες το γαματο και εχουμε μεινει συξυλοι...

*GrimReaper*
17-03-2010, 00:23
εχει κανεις κανα ινβαιτ? κλεισανε οι μαλακες το γαματο και εχουμε μεινει συξυλοι...

για το μπλου-γουαιτ? εκλεισε αυτο!...γεια σας!...Παλι καλα βεβαια που το κλεισανε απο μονοι τους "αυτοκτονησαν για να μην τους σκοτωσουν" οποτε αργα η γρηγορα θα ανεβει...με αλλο ονομα με αλλες λεπτομερειες αλλα που θα παει θα το ξαναανοιξουν ;)

μιγάδας
17-03-2010, 16:15
παιδια εχει βγει βρωμα οτι το gamato θα ξανανοιξει ταχα μου και οποιος μπαινει θα ''συλλαμβανεται'' ως πειρατης...δλδ θα κρατιεται ο κωδικος του κτλ.......οποτε το νου σας, μην μπειτε ακομα κι αν το δειτε να ξανανοιγει.......