PDA

View Full Version : Βίντεο, εικόνες, links, κλπ


Pages : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Dark Angel #9
17-06-2011, 02:34
Ψωμιαδης με φρατζα. ΠΕΘΑΙΝΩ.

kopitis
17-06-2011, 03:13
να δούμε μια ξανθιά που προσπαθεί μόνη της να βγάλει φωτογραφία τον εαυτό της και την φίλη της.....
W_R8AcIr_3A

johny b
17-06-2011, 23:15
Τεράστιος Μάντοξ
JBiQE4hjOsk

redfan
17-06-2011, 23:19
να δούμε μια ξανθιά που προσπαθεί μόνη της να βγάλει φωτογραφία τον εαυτό της και την φίλη της.....
W_R8AcIr_3A

σε κλιμακα ματ νιλσεν παιρνει 3.5.(ο ματ ειναι στο αφταστο 5)

kopitis
18-06-2011, 01:01
με αφορμή τους τελικούς του ΝΗL προσπαθούσα να πείσω κάτι φίλους μου, ότι τα γήπεδα που χρησιμοποιούν μερικές ομάδες του ΝΒΑ και του NHL είναι τα ίδια. Παράδειγμά με την Βοστώνη και το Τορόντο και πως τα γήπεδα μπάσκετ μέσα σε λίγες ώρες μπορούν να γίνουν του χόκει...
MYiWHz32cl4
_uFt-wEj7jY

ενδιαφέρον αν σκεφτούμε πόσες φορές μέσα σε μια χρονιά πρέπει να γίνει αυτή η μετατροπή, καθώς την μια μέρα υπάρχει αγώνας μπάσκετ και την επόμενη χόκει...

υγ1) κι επειδή βλέπω σας άρεσε, να τί γίνεται στο Σακραμέντο όπου βγάζουν τον πάγο τελείως...
4d1DSj1Hrcw

υγ2)κι η μεγάλη μου απορία τι γίνεται στο ΛΑ που δυο ομάδες εχουν το ίδιο γήπεδο
ajYXwdV4sHI

DON
18-06-2011, 03:12
ΦΟΒΕΡΟ ΒΙΝΤΕΟ.

red hoopligan
18-06-2011, 10:46
ΑΠΙΣΤΕΤΟ....εχω μεινει αφωνη....Αυτο θα γινοταν ποτε στο Ελλαδισταν;χαχαχαχα

dora7
18-06-2011, 12:00
ΑΠΙΣΤΕΤΟ....εχω μεινει αφωνη....Αυτο θα γινοταν ποτε στο Ελλαδισταν;χαχαχαχα

στο Ελλαδιστάν θα πηγαινε κάπως έτσι..

αφαιρούμε ένα κομμάτι-πίνουμε ένα φραπέ...
αφαιρούμε δευτερο κομμάτι-πίνουμε δεύτερο φραπέ....
αφαιρούμε τρίτο κομμάτι - πλακωνόμαστε στις μπύρες...

και πάει το project........:p:p:p

red hoopligan
19-06-2011, 21:30
Απόπειρα αυτοκτονίας από την ερωμένη του Ρούνεϊ

Στην αποκάλυψη πως η διακομιδή της στο νοσοκομείο οφείλεται σε απόπειρα αυτοκτονίας προχώρησε η ιερόδουλη που είχε ερωτική επαφή με τον Γουέιν Ρούνεϊ.

Η Τζένι Τόμπσον, γνωστή πόρνη πολυτελείας, έγινε διάσημη και στο ευρύ κοινό μετά την αποκάλυψη προ ενός χρόνου πως είχε πελάτη της τον επιθετικό της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Έκτοτε παρέμεινε στα φώτα της δημοσιότητας και όπως υπογράμμισε, δεν άντεχε άλλο.

"Μπορώ να πω με ειλικρίνεια ότι εύχομαι να μην είχα κοιμηθεί ποτέ με τον Γουέιν Ρούνεϊ. Να μην τον είχα συναντήσει ποτέ. Πάντα βλέπω φωτογραφίες του στις εφημερίδες, να απολαμβάνει τις διακοπές με τη σύζυγό του, την οικογένειά του, τους φίλους του, ακόμα και με φιλάθλους που τον έχουν συγχωρήσει. Τους τελευταίους 9 μήνες, από την αποκάλυψη της ιστορίας, με έχουν διαλύσει και με έχουν εκμεταλλευτεί σε καθημερινή βάση, άγνωστοι που νομίζουν ότι είναι εντάξει να με αποκαλούν με τα χειρότερα επίθετα", εξομολογείται στην αγγλική εβδομαδιαία σκανδαλοθηρική εφημερίδα "News of the World".

"Με ακολουθούν και με αποκαλούν η 'πόρνη του Γούειν Ρούνεϊ'. Δεν έχω εργαστεί ως πόρνη πολυτελείας για περισσότερο από ένα χρόνο, αλλά αυτό δεν έχει σημασία γι' αυτούς. Εάν ο κόσμος μπορεί να ξεχάσει τι έκανε ο Ρούνεϊ, γιατί δεν μπορεί να ξεχάσει τι έκανα εγώ; Ήταν ένας παντρεμένος, που αποφάσισε να απατήσει τη σύζυγό του και να πληρώσει για σεξ με μένα. Ήταν η δουλειά μου. Δεν είχα σχέση ούτε απάτησα κανένα", ήταν ο... σπαραγμός της Τόμπσον, η οποία προ ημερών είχε βρεθεί αναίσθητη στο διαμέρισμά της, από υπερβολική δόση χαπιών.

Όπως αποκάλυψε, η αφορμή γι' αυτήν την πράξη ήταν όταν η μητέρα της άκουσε το τραγούδι των "Coldplay" με τον τίτλο "Fix You", το οποίο αφήνει υπονοούμενα γι' αυτό το περιστατικό, και έστειλε μήνυμα στην κόρη της για να της το πει.

http://www.thrylos.gr/diethni/article/6502/apopeira-autoktonias-apo-tin-eromeni-tou-rounei/

μιγάδας
20-06-2011, 01:23
αφου εζησε η κοπελα, να το πουμε: ποιες ενοχες για το οτι τη φωναζαν ιεροδουλη και μαλακιες. δεν μπορουσε ν αντεξει που κοιμηθηκε με το ασχημογουρουνο η κοπελα

standby25
20-06-2011, 23:14
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002494009437&sk=wall η πιο χοτ σελιδα του φεισμπουκ πηρε σαρκα και οστα

tc-g6
21-06-2011, 00:08
Τελειααααααα, τώρα θα έχω και photo του για στόχο! Α ρε αρχιδι βαζελα...

zouparos
21-06-2011, 01:44
@ολους
μου φανηκε αστειο και το βαζω...
pWeseWHstbU
@tc (aka toyota cotrona aka to toyota corolla otan to odigaei o themos sta stena ekei tis kefallonias)
Στα καπνογόνα να ξέρεις οι μισοί ειναι φίλοι μου. δλδ βλέπω και φάτσες κανονικα. Εσεις που καθόσασταν?? Κριμα που δεν ηρθα αλλα συνδυασμος μερας,εισιτηριου και μη τρελας μου το ματαίωσαν. Πάντως απ'το πρωί που ειδα το βιντεο μου εχει κολλησει ο ρυθμος και τον σφυριζω συνεχεια μαλακα αδιανόητο κόλλημα
jWXHhFa5T0Q

υ.γ. Εκει που διαβαζα μου ηρθα φλασια να κανω κουπι με τα χερια στης μελισσανης αραχτος και να τρωω σουβλακια ενω παιζει στη διαπασών το θρυλε των γηπέδων...τι καυλα στιγμη θα 'ταν!

Dark Angel #9
21-06-2011, 01:52
Τα σπανε ρε αυτα τα animations!!! Πω ρε θυμηθηκα Maiden 2007 στο Ελληνικο... τι συναυλιαρα ηταν αυτη;! γενικα ειμαι υπερ του να γινονται σε κλειστους χωρους γιατι σε ανοιχτους ο ηχος παει περιπατο ολιγον τι :P

tc-g6
21-06-2011, 09:33
zoup, ημουν απο την αλλη πλευρα της σκηνης, διπλα σε αυτη. λιωσαμε παλι, χοχοχο!

ps: κανε τα κουμαντα σου να ερθεις φετος στο νησι, θα καουν τα καρβουνα!!!

DON
21-06-2011, 10:56
Το ότι δεν πήγα σε αυτήν την συναυλία θα το έχω άχτι ΧΡΟΝΙΑ. Αλλά και πάλι κρίνω και ας μην πήγα...ΡΕ ΠΟΙΟΙ Maiden με τα ΧΟΥΦΤΑΛΑ. Εδώ μιλάμε για SLIPKNOT.

9iiyEi3Dk4U

tc-g6
21-06-2011, 16:41
φιλος, οι slipknot πραγματι ΓΑΜΗΣΑΝ, πολλη τρελα και τελειο σοου. αλλα με maiden μεγαλωσαμε ρε γμτ, εχει αλλη χαρη αυτο...

dora7
21-06-2011, 17:11
φιλος, οι slipknot πραγματι ΓΑΜΗΣΑΝ, πολλη τρελα και τελειο σοου. αλλα με maiden μεγαλωσαμε ρε γμτ, εχει αλλη χαρη αυτο...

Ρε Θέμο δωσε ανταπόκριση στο λαο για maiden, να ενημερωθούμε κι εμεις που φαγαμε τον προυπολογισμό του κρατους σε άλλες συναυλίες και γιατι το αεκακι δεν τους πολυγουσταρει:D, και δεν μπορέσαμε να παραστούμε...:(

KonTaz
21-06-2011, 19:23
όχι μη μη σταμάτα....

OCJwoEHRU_A

Σακίλ,το έχει το όνομα...

FXBJcbjQeSk

μιγάδας
22-06-2011, 19:31
ο ντουραντ εκανε βηματα παντως. αλλα χωρις πηλοϊδη εκει στο αμερικα, πώς να μαθουν πραγματικο μπασκετ....

Dark Angel #9
23-06-2011, 00:34
iwsQudFjXXE

userNOname7
24-06-2011, 16:39
http://www.sday.gr/page.ashx?pid=2&aid=59029&catid=44

kopitis
25-06-2011, 16:43
ωραίος πανηγυρισμός γκολ στο Αμέρικα:
k3pHwp4vrgA

deninho
25-06-2011, 17:13
κρίμα που ο Sutton είναι 34, γιατί αλλιώς θα τον ήθελα για βασικό στο θρύλο :P

μιγάδας
26-06-2011, 00:29
πο μαλακα, ειναι ηλιθιος ο ανθρωπος....

μοιαζει του νιλσεν, γι αυτο

dora7
30-06-2011, 16:36
τρελό γήπεδο μπασκετ δημιουργησαν οι ...μπασκετογερμανοί...:D

πρόταση για ονομασία: ΔΙΑΣΤΡΕΜΜΑ ΑΡΕΝΑ......:p:eek:

http://www.contra.gr/Basketball/Germany/331269.html

redglove
30-06-2011, 22:08
http://news.in.gr/science-technology/article/?aid=1231115786

Όποιος παίζει με το πέος του κουφαίνεται, έλεγαν παλιά στα άτακτα παιδιά. Φαίνεται όμως ότι κάποιος δεν άκουσε τη συμβουλή: ένα έντομο που ζει στα ρυάκια της Ευρώπης παράγει με το πέος του καντάδες των 99,2 decibel, πιο δυνατές κι από ανοιχτή συναυλία. Σύμφωνα μάλιστα με τους βιολόγους που το ηχογράφησαν, είναι το πιο φωνακλάδικο ζώο του κόσμου αναλογικά με το μέγεθός του.

«Μας προκάλεσε μεγάλη έκπληξη. Στην αρχή νομίζαμε ότι ο θόρυβος προερχόταν από κάποιο μεγαλύτερο υδρόβιο είδος» σχολιάζει ο Δρ Τζέιμς Ουίντμιλ του Πανεπιστημίου Στράτσκλαϊντ της Γλασκόβης.

Η ομάδα του χρειάστηκε μάλιστα να ελέγξει τον εξοπλισμό ηχογράφησης για να βεβαιωθεί ότι δεν είχε γίνει λάθος.

Όπως διαπίστωσαν οι ερευνητές, το Micronecta scholtzi, ένα ημίπτερο έντομο με μήκος μόλις 2 χιλιοστά, παράγει τον εκκωφαντικό θόρυβο τρίβοντας το πέος του πάνω σε μια αύλακα που υπάρχει στην κοιλιά του.

Η μέση ένταση της καντάδας φτάνει τα 78,9 decibel, ένταση που αντιστοιχεί σε διερχόμενο τρένο, γράφουν οι βιολόγοι στην ηλεκτρονική επιθεώρηση PLoS ONE.

«Αν κανείς συγκρίνει την ένταση του ήχου με το μέγεθος του σώματός του, το M.scholtzi είναι το ζώο που παράγει τους ισχυρότερους ήχους στη Γη» εκτιμά ο Δρ Ουίντμιλ, ο οποίος πραγματοποίησε το πείραμα σε συνεργασία με Γάλλους συναδέλφους του.

Αυτό σημαίνει ότι αν το ζωύφιο ήταν πιο μεγαλόσωμο θα ξεπερνούσε με άνεση τους ήχους των 117 dB που παράγουν οι ελέφαντες, ακόμα και τα 188 dB που φτάνουν οι γαλάζιες φάλαινες.

Τα ερωτικά καλέσματα του Micronecta scholtzi χάνουν το 99% της έντασής τους όταν περνούν από το νερό στον αέρα, παρόλα αυτά γίνονται εύκολα αντιληπτά από τους ανθρώπους που περπατούν δίπλα στα ρυάκια.

SuperSayian
30-06-2011, 22:10
Η άχρηστη πληροφορία της ημέρας?:D

redglove
30-06-2011, 22:13
Η μαλακία της ημέρας εννοείς! :P

dora7
30-06-2011, 22:37
Η μαλακία της ημέρας εννοείς! :P

εγώ λέω καλού κακού να αποφεύγουμε τα ρυάκια (μην πλυθείτε εκει μεσα....:D:p)...:p:p:p

SuperSayian
01-07-2011, 19:07
Δεν είχα που να το βάλω γι αυτό το βάζω εδω.Ήρθε επιτέλους ο καιρός να αλλάξω την tv μου,ναιιι θα πετάξω την crt μου που είναι πάνω απο 10 χρόνια και δεν εχει πάθει τίποτα βέβαια αλλά τέσπα.

Τώρα θα παω ή για 40 In ή για 46 max παραπάνω χώρος δε(αυτή που εχω τώρα είναι 29pff χαχα)...Εννοείτε LED, οι LCD έχουν πεθάνει.Παρατηρώ μια αρκετά καλή τιμή που έχουν γενικά οι Samsung και εντάξει οι LG σταθερή πορεία αν και για να πω την αλήθεια για τηλεόραση δεν ξέρω αν θα ήθελα να πάρω LG.Η αλήθεια είναι οτι πάντα είχα SONY τηλεόραση και νομίζω είναι στο μόνο θέμα που δεν είναι υπερεκτιμημένη αυτή η εταιρία...25 χρονών τηλεόραση σονυ στο χωρίο και ακόμα παίζει καλά και μόλις μια φορά είχε χαλάσει.Γενικά πέρα απο χαρ/κα και τέτοια είναι κανείς που ασχολείτε με τηλεοράσεις περισσότερο απ το να αράζει στον καναπε και να βλέπει τον θρύλο?:D Να πει πως του φαίνετε στο μάτι η εικόνα για παράδειγμα.Εντάξει αυτό είναι λίγο υποκειμενικό αλλά λέμε.Η γενικά αν προτιμά κάποια εταιρία για τους χ,ψ λόγους.Αν έχουν κάποιο χαρ/κο που να αξίζει και τέτοια[πχ είχα ακούσει οτι η bravia engine 3 τα σπάσει(δεν ξερω κατα πόσο ισχύει)].Μάλλον προς Samsung με βλέπω πάντως...Αλλά και οι Toshiba είναι αρκετά φθηνές...

ΥΓ.Οι sharp παρατηρώ οτι είναι πάρα πολυ ακριβές πάντως...αναλογικά με τα χαρ/κα τους εννοώ.

dora7
01-07-2011, 21:53
σούπερ δεν μπορώ να σε βοηθήσω...ανήκω στην κατηγορία αυτών που καθονται στον καναπέ και ανοίγουν μια 32'' sony bravia μόνο και μόνο (almost) για να δούν το θρύλο με φοβερή ποιότητα εικόνας....:)

KonTaz
01-07-2011, 23:00
Δεν είχα που να το βάλω γι αυτό το βάζω εδω.Ήρθε επιτέλους ο καιρός να αλλάξω την tv μου,ναιιι θα πετάξω την crt μου που είναι πάνω απο 10 χρόνια και δεν εχει πάθει τίποτα βέβαια αλλά τέσπα.

Τώρα θα παω ή για 40 In ή για 46 max παραπάνω χώρος δε(αυτή που εχω τώρα είναι 29pff χαχα)...Εννοείτε LED, οι LCD έχουν πεθάνει.Παρατηρώ μια αρκετά καλή τιμή που έχουν γενικά οι Samsung και εντάξει οι LG σταθερή πορεία αν και για να πω την αλήθεια για τηλεόραση δεν ξέρω αν θα ήθελα να πάρω LG.Η αλήθεια είναι οτι πάντα είχα SONY τηλεόραση και νομίζω είναι στο μόνο θέμα που δεν είναι υπερεκτιμημένη αυτή η εταιρία...25 χρονών τηλεόραση σονυ στο χωρίο και ακόμα παίζει καλά και μόλις μια φορά είχε χαλάσει.Γενικά πέρα απο χαρ/κα και τέτοια είναι κανείς που ασχολείτε με τηλεοράσεις περισσότερο απ το να αράζει στον καναπε και να βλέπει τον θρύλο?:D Να πει πως του φαίνετε στο μάτι η εικόνα για παράδειγμα.Εντάξει αυτό είναι λίγο υποκειμενικό αλλά λέμε.Η γενικά αν προτιμά κάποια εταιρία για τους χ,ψ λόγους.Αν έχουν κάποιο χαρ/κο που να αξίζει και τέτοια[πχ είχα ακούσει οτι η bravia engine 3 τα σπάσει(δεν ξερω κατα πόσο ισχύει)].Μάλλον προς Samsung με βλέπω πάντως...Αλλά και οι Toshiba είναι αρκετά φθηνές...

ΥΓ.Οι sharp παρατηρώ οτι είναι πάρα πολυ ακριβές πάντως...αναλογικά με τα χαρ/κα τους εννοώ.

Από άποψη εικόνας η sharp είναι κορυφή.Μετά σε σχεδιασμό καλύτερη η Samsung.....

Βέβαια για να εκμεταλλευτείς την ποιότητα της εικόνας,στην Ελλάδα,πρέπει να έχεις είτε nova HD είτε κάποιο blu-ray player.

SuperSayian
03-07-2011, 17:09
Από άποψη εικόνας η sharp είναι κορυφή.Μετά σε σχεδιασμό καλύτερη η Samsung.....

Βέβαια για να εκμεταλλευτείς την ποιότητα της εικόνας,στην Ελλάδα,πρέπει να έχεις είτε nova HD είτε κάποιο blu-ray player.

Καλά δεν με ενδιαφέρει η εκμετάλευση στην Ελλάδα.Κυρίως για σειρές και ταινίες την θέλω.Και εδω να προσθέσω οτι θέλω να χει καλό media player.Νομίζω οι samsung είναι καλές σ αυτόν τον τομέα..

Τι να το κάνω το HD ακόμα και αν το έκπεμπαν τα Ελληνικά κανάλια?Να βλέπω τον Πρετεντέρη σε HD:eek::eek:?Αυτό δεν είναι απόλαυση αλλά βασανιστήριο:cool:

tc-g6
04-07-2011, 08:52
εχω μια samsung (46") και μια sony (40"). η samsung ειναι ΚΟΡΥΦΗ!

deninho
05-07-2011, 22:54
http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/06/carwashp1.gif

http://i.imgur.com/suvRN.gif

KonTaz
11-07-2011, 01:58
xoflY7XZ0lM

Δίνει φτερά..

tmac
17-07-2011, 00:27
πολυ γελιο!!!!
ετσι θα ημουν αν ειχα παει οακα και εβαζε τις βολες ο παπαλουκαμπαλος....:D

2kqDbbNr59c&feature=player_embedded

SuperSayian
17-07-2011, 16:57
http://img803.imageshack.us/img803/6717/87812071.png

red hoopligan
17-07-2011, 20:02
http://www.redhoops.gr/forum/attachment.php?attachmentid=277&stc=1&d=1310922115

kopitis
21-07-2011, 01:52
κατασκευή γηπέδου σε βίντεο 1 λεπτού στην Πολωνία:
HugGFtmvcr4

DON
21-07-2011, 13:22
Ντάξ εμείς έχουμε το Καραισκάκη και το Larissa Arena...

kopitis
23-07-2011, 02:11
έλα λίγο ξύλο και στον στίβο... και με Ελληνική περιγραφή;);)

aMEZY3gOBPg

8rilos!!!
24-07-2011, 17:35
οι μπουνιες ολες αερα..χαχαχαχαχα....ουτε τεχνικη ουτε τιποτα :p

papmak
25-07-2011, 03:28
Παιδια βρηκα το στεκι του Μπαναωτη

dora7
25-07-2011, 19:18
δειτε φοβερα καρφωματα το λυκειοπαιδο απο το Αμερικα.....

http://www.contra.gr/Basketball/USA/karfws-thn-agori-moy.1198554.html

DON
25-07-2011, 19:23
Σε λίγο live στο www.red-on-air.gr..ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΕ

Eleni7
30-08-2011, 18:11
μιλαμε για ΠΟΛΥ καμμενο χαχαχαχαχαχα

KaqC5FnvAEc

dora7
30-08-2011, 18:49
μιλαμε για ΠΟΛΥ καμμενο χαχαχαχαχαχα

KaqC5FnvAEc

αμάν βρε Ελένη μου τι αποκαθήλωση του Σαρουμαν ήταν αυτή?????:p:eek:

damon7
31-08-2011, 14:37
dLv4onfFks4

O Ντι Κάνιο δοκίμασε τις γροθιές του!

Ποιός είπε ότι ο Πάολο Ντι Κάνιο είναι ήρεμος χαρακτήρας; Ο τεχνικός της Σουίντον περίμενε τον επιθετικό της ομάδας του Λίον Κλαρκ να βγει από τον αγωνιστικό χώρο αμέσως μετά τη λήξη του αγώνα και αφού πρώτα αντάλλαξαν τον έπιασε βίαια από τον σβέρκο, επιχείρησε να τον χτυπήσει μέσα στη φυσούνα. Δείτε το χαρακτηριστικό βίντεο...
Όλα έγιναν μετά τον αγώνα της Σουίντον με τη Σαουθάμπτον, με την ομάδα του Ιταλού προπονητή να γνωρίζει την ήττα εντός έδρας (3-1) και να αποκλείεται από το Λιγκ Καπ.
Μετά τον καυγά των δύο αντρών, ο επιθετικός της Σουίντον αρνήθηκε να πάει στα αποδυτήρια της ομάδας και αποχώρησε από το «Κάουντι Γκράουντ», φορώντας την εμφάνιση της ομάδας!

Από την πλευρά του, ο πρόεδρος της ομάδας προσπάθησε να υποβαθμίσει το γεγονός, τονίζοντας ότι όλα ξεκίνησαν όταν «ο Κλαρκ είχε επεισόδιο με τον φυσιοθεραπευτή της ομάδας και όχι με τον Ντι Κάνιο», ενώ αποκάλυψε ότι «το θέμα θα διερευνηθεί».

Dude
01-09-2011, 05:12
D0dATFqvodY

red champion
02-09-2011, 11:54
ook8ttNHk3U

για οποιον εχει 3D γυαλια....

damon7
05-09-2011, 11:53
qqB2Yrbxu1Y

Θα καλοπεράσετε με τη σαπάκλα...

DON
05-09-2011, 13:53
τι δείχνει το βίντεο.

1. να κάνει μια μαλακία και μισή στο φιλικό μας.
2. να βάζει γκολ με την Λίβερπουλ
3. να κάνει μια μαλακία και μισή στο φιλικό μας.
4. να περπατο-τρέχει με την φανέλα μας.
5. να βάζει γκολ με την Ισπανία.
6. να κάνει πολλές μαλακίες και μισές στο φιλικό μας και μάλιστα σε SLOW MOTION δηλαδή πιο αργός πέθανε.
7. να βάζει κιάλλο γκολ με την Ισπανία.
8. να κάνει το ΜΥΘΙΚΟ πλέον πλασέ πάνω απο το τέρμα στο φιλικό μας. in multiple replays!!!
9. να κάνει μια τρίπλα δήθεν που κανείς δεν ψάρωσε φυσικά, πίσω απο την σέντρα στο φιλικό μας.

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΛΑΚΑ ΦΑΤΙΧ ΤΕΡΙΜ ΜΙΖΑΔΟΡΕ ΑΠΑΤΕΩΝΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.

damon7
06-09-2011, 18:30
bzzyrrNCj08

Πραγματικά σοκαριστικό,δεν έχω λόγια...
Κρίμα για το παλικάρι.

SuperSayian
06-09-2011, 19:26
Πόνεσα και μόνο που το είδα....

damon7
08-09-2011, 12:33
http://www.onsports.gr/basket/Eurobasket-2011/item/110934-H-Mis-Mpatoym-kai-o-Olympiakos

DON
08-09-2011, 12:46
ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΒΑΖ-ΕΛΛΑΔΑ ΣΑΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕΡΒΙΑ.

redglove
08-09-2011, 12:48
Η Μπατούμ τί είναι;

KingJames
08-09-2011, 13:29
ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΒΑΖ-ΕΛΛΑΔΑ ΣΑΣ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕΡΒΙΑ.

Χαχαχαχα!Όλα σου φταίνε...Καμία Σερβία.
Απαιτώ Τeam USA κ στα Ευρωπαϊκά.

lamar
08-09-2011, 13:43
bkR3m3jxDkw&feature=related

DON
08-09-2011, 13:44
Σταμάτα ρε μαλάκα θα μελαγχολήσω. ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ. Είναι ΑΛΛΟ..του αλλάξανε το dna λέμε τόσα χρόνια πίκρας...

userNOname7
09-09-2011, 17:00
http://www.gillesvidal.com/blogpano/paris.htm

egge
09-09-2011, 17:06
http://www.youtube.com/watch?v=siI0t748_xo

pl@yer
09-09-2011, 17:11
http://www.youtube.com/watch?v=siI0t748_xo

xaxaxaxaxa:):):)

tc-g6
09-09-2011, 18:06
.

quasireu
09-09-2011, 20:15
http://www.youtube.com/watch?v=siI0t748_xo

δεν υπαρχει,τι επαθε στο ξαφνικο στο μεταξυ ο βασιλοπουλος και ο γουντς δεν εχουν καταλαβει τπτ.Ελα τωρα πειτε την αληθεια αυτο το βιντεακι εδειξαν οι αγγελοπουλοι στα δικαστηρια και κερδισαν την υποθεση

redglove
10-09-2011, 00:00
Έτσι θα καταντήσουμε και εμείς σε 2-3 χρόνια..

red hoopligan
10-09-2011, 00:45
Έτσι θα καταντήσουμε και εμείς σε 2-3 χρόνια..

Ακομα αντεχουμε ομως,ετσι;:p

dora7
10-09-2011, 11:18
Έτσι θα καταντήσουμε και εμείς σε 2-3 χρόνια..

Ακομα αντεχουμε ομως,ετσι;:p

ως κουσουριασμένοι εχουμε τρελά αντισώματα!!!!:p

userNOname7
11-09-2011, 15:20
αυτα τα βιντεακια με τον ματσε μην τα βαζεται..γιατι παραπεμπουν σε αλλα του ιδιου και βλεπουμε τι παιχτη ειχαμε πριν τραυματιστει σοβαρα...γκρρρρρρρρρρρρρ...την γκαντεμια μου μεσα ..

johny b
14-09-2011, 22:13
Iu2xxbOQ2FQ&feature=fvwrel

KingJames
14-09-2011, 22:16
Πιο γρήγορος κ από τη σκιά του.

tmac
14-09-2011, 23:26
μπασκετικο ανεκδοτο

πολυ παλιο αλλα καλο για να θυμουνται οι παλιοι και να μαθενουν οι νεοτεροι.....
κανει λογοπαιγνια με παλιους γιουγκοσλαβους κυριως παιχτες


Είναι ο γιος του ΤΟΜΙΤΣ, πιτσιρικάς, και έχει μια καινούργια γκόμενα.
Κυριακή απόγευμα, της λέει: "Ο μπαμπάς θα είναι στο γήπεδο. Έλα από το σπίτι. Θα είμαστε μόνοι"
Φτάνει η ώρα, χτυπάει το κουδούνι, της ανοίγει και της λέει "ΠΕΡΑΣΟΒΙΤΣ".
Περνάνε στο σαλόνι, κάθεται αυτή στο ΝΤΙΒΑΤΣ, και αυτός δίπλα της.
"Να σε κεράσω κάτι; Μια πορτοκαλάδα ΙΒΙΤΣ; Ένα Χυμό ΜΙΛΙΤΣ; Ένα ΚΡΑΣΙΤΣ; Μια ΣΑΜΠΑΝΑΤΖΟΒΙΤΣ; "
"θα έπινα ένα μαρτίνι" λέει η γκόμενα. Φτιάχνει ο πιτσιρικάς δυο βότκα μαρτίνι και τα φέρνει.
Πάει να πιει η γκόμενα, και το φτύνει σαν να πνίγηκε...
"Τι έγινε, ΜΠΟΜΠΑΝ το ποτό;" "Όχι, έφαγα την ελιά και είχε ΚΟΥΚΟΤΣ, ΓΙΑΒΤΟΚΑΣ πνίγηκα."
Σηκώνεται πάλι ο τύπος. "Πού πας;" τον ρωτάει η γκόμενα.
"Πάω να φέρω τα τσιγάρα μου. Θες και εσύ μια ΤΖΟΥΡΟΒΙΤΣ;" "Όχι, δεν καπνίζω".
Τελειώνει ο γιος του ΤΟΜΙΤΣ το τσιγάρο και σηκώνεται από το ΝΤΙΒΑΤΣ. "Πού ΠΑΣΠΑΛΙ;" λέει η γκόμενα;
"Πάω στο ΜΠΑΝΙΑΡΕΒΙΤΣ να κάνω ένα ΝΤΟΥΣΑΝ. Έλα κι εσύ, να μου τρίψεις το ΜΠΟΝΤΙΡΟΓΚΑ με το ΣΑΜΠΟΝΙΣ." Τελειώνουν το ΜΠΑΝΙΑΡΕΒΙΤΣ, και πάει με την γκόμενα στο δωμάτιο του.
Την ξαπλώνει στο ΡΑΤΖΑ, και εκεί που πάει να της κατεβάσει το ΒΡΑΝΚΟΒΙΤΣ...
"Σταμάτα, στάματα" λέει η γκόμενα. "Γιατί, τι έγινε;" ρωτάει αυτός.
"Είναι ανοικτό το παράθυρο και μας βλέπουν τα παιδιά στην ΑΛΑΝΟΒΙΤΣ."
"Ε, δε ΒΑΡΕΣΑΝΟΒΙΤΣ, ας βλέπουν" της λέει. "Αχ, δε μπορώ" επιμένει η γκόμενα.
"Τέλος ΠΑΝΤΙΤΣ, θα τραβήξω τις ΚΟΥΡΤΙΝΑΪΤΙΣ."
Κλείνει ο τύπος τις ΚΟΥΡΤΙΝΑΪΤΙΣ, γυρίζει στο ΡΑΤΖΑ, αρχίζει τα ΠΑΣΠΑΛΙΕ, της κατεβάζει το ΒΡΑΝΚΟΒΙΤΣ
και εκεί που της είχε πιάσει το ΜΑΛΙΚΟΒΙΤΣ, ΝΤΡΑΖΕΝ ΝΤΡΑΖΕΝ χτυπάει το κουδούνι.
"ΚΟΧ, ήρθε ο πατέρας σου;" "ΜΠΑΕΦ, δε νομίζω. Αυτός είναι στο γήπεδο."
"Τα ΓΕΦΤΟΒΙΤΣ από την ΑΛΑΝΟΒΙΤΣ θα είναι, άσε δεν ανοίγω."
ΝΤΡΑΖΕΝ, ΝΤΡΑΖΕΝ πάλι το κουδούνι. Βγαίνει ο πιτσιρικάς στο μπαλκόνι και βλέπει στο δρόμο
έναν ΡΕΜΠΡΑΤΣΑ δυο μέτρα. "Τι θες;" τον ρωτάει.
"Ψάχνω την αδερφή μου" λέει ο ΡΕΜΠΡΑΤΣΑ. "Ε, ΝΑΚΙΤΣ και μένα" του λέει ο άλλος.
Αρχίζει τότε ο ΡΕΜΠΡΑΤΣΑ να πετάει ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ στο μπαλκόνι.
"Σιγά ρε φίλε, θα ΣΠΑΣΙΤΣ τίποτα." Συνέχιζε όμως ο ΡΕΜΠΡΑΤΣΑ. Πιάνει τότε
και ο γιος του ΤΟΜΙΤΣ μια ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ, την πετάει και ΖΝΤΟΒΤΣ! ΚΟΜΑΖΕΤΣ ο ΡΕΜΠΡΑΤΣΑ.

egge
15-09-2011, 00:28
axaxaxaxa ποσο καμμενο!!!

KonTaz
15-09-2011, 23:03
Zw4Jcpv1oJw

Τα λόγια είναι περιττά.

dora7
15-09-2011, 23:30
Zw4Jcpv1oJw

Τα λόγια είναι περιττά.

αγαπουλααα....

χαχαχχαχαχα την ειδα στην τηλεοραση πριν λίγο..κλαίω!!!!!!!!!!!!!

υ.γ. μάθατε οτι τον πραγματικό αγαπουλα τον μπουζουριασανε ε???? τωρα αραγε θα το κλείσει το φαρμακείο????:p:p:p

KonTaz
16-09-2011, 14:32
NbvuFVX6YmQ&NR

Περίμενα να πούμε να ξεκαθαρίσει αυτή η κατάσταση

Eleni7
16-09-2011, 14:35
Θα τον πανε Γυαρο ή Μακρονησο?

dora7
16-09-2011, 14:57
Θα τον πανε Γυαρο ή Μακρονησο?

πάντως μόλις του την πέσανε είπε το κορυφαίο...

"Δεν θα αντισταθώ παιδια, μόνο μισό να παρω μαζί μου το κουτί με τα πουρα μου!!!!!!"

η Γυαρος ή η Μακρόνησος θα ζήσουν χλιδάτες μέρες!!!!!!!:p

oldrivers
17-09-2011, 16:37
θα τα λαχταραει τα πουρα του τωρα μεσα στη φυλακη. (αν τον βαλουν και αυτον)

KonTaz
18-09-2011, 01:25
HYEyZCYYBfM

Αντίδραση Γεωργιάδη,ουαχχαχαχα

Eleni7
18-09-2011, 01:37
Το περιεργο στο βιντεο δεν ειναι το μπιλενικι.Ειναι οτι ο Γεωργιαδης σε αυτο το 1.37 δεν εχει ανεβασει πουθενα τον τονο της φωνης του.Πιο πολυ φωναζε ο αλλος.Συλλεκτικο βιντεο χαχαχαχα

deninho
18-09-2011, 23:43
7XiQDgNUEMw

SuperSayian
19-09-2011, 00:10
KKBcZlnJdcg&feature=share

Αξεπέραστος Σωτήρης Μουστάκας!!

Eleni7
19-09-2011, 01:45
χαχαχα Θεουλης (για τους κακοπροαιρετους,μετα το ματς του κανανε αντιντοπινγκ κοντρολ:p)

b0sqXX87U9E

KonTaz
19-09-2011, 13:48
http://www.ellinofreneia.net/sound.php?id=567#.Tm899L5-oOI.facebook

Φάρσα στο υπουργείο Παιδείας

lamar
20-09-2011, 12:07
QKCD0k87PL8&feature=player_embedded#!

Eleni7
20-09-2011, 13:34
Και ολα αυτα σε ΕΝΑ ματς.Του Χριστου τα Παθη τραβηξαμε σε ολο το Ευρωμπασκετ

ΥΓ.Τι σκ@τα ειναι ο μεσαιος παικτης?

lamar
20-09-2011, 13:45
Και ολα αυτα σε ΕΝΑ ματς.Του Χριστου τα Παθη τραβηξαμε σε ολο το Ευρωμπασκετ

ΥΓ.Τι σκ@τα ειναι ο μεσαιος παικτης?

Οι περισσοτερες ομαδες οταν επιτιθονται εναντιον ζωνης, βαζουν εναν παικτη στο χαι ποστ, για να απειλουν με ντραιβ, σουτ απο μεση αποσταση και σπλιτ αουτ... Επισης ετσι απασχολουν εναν απο τους κατω παικτες και διευκολυνουν να τα κοψιματα...

Αυτον τον παικτη ο τυπος τον ελεγε μεσαιο...

KonTaz
20-09-2011, 23:40
Το μεσαίο δάκτυλο θα του το δείξει κανένας,μας έσπασε τα @@

Dude
22-09-2011, 01:37
0sLFCwOVrEw

Eleni7
22-09-2011, 02:09
Καλο, αλλα η Στεφυ ειχε και ετοιμη απαντηση:p

dYxlKbe0WZY

KonTaz
22-09-2011, 02:11
To είδες όλο το βίντεο?? :D :cool: :rolleyes: ;)

Eleni7
22-09-2011, 02:16
Οχι χαχαχαχαχα

uyiDa2aTvuo

Παρτε ΤεΠε

SuperSayian
22-09-2011, 02:38
Στο βιογραφικό του Ιμπάκα έλιωσα λέμε...

Eleni7
22-09-2011, 03:33
χαχαχα Αυτο το σημειο ειναι ΕΠΙΚΟ!

Ελιωσα και εκει που ο Σαν Εμετεριο εγινε 3αρι επειδη ψηλωσε!

DON
23-09-2011, 14:58
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lrdlomn8iY1qz6f9yo1_500.jpg

http://beautifuldecay.com/2011/09/08/joe-forkans-the-lebowski-cycle/

http://blog.thaeger.com/wp-content/uploads/2011/09/dude-big-lebowski-famous-sweater.jpg

KonTaz
24-09-2011, 17:37
Το κατάλαβε στο 3ο replay

i3jTaT3pYFE

Άλλα επίπεδα..
Point, Rebound, Assist
What more do you want?
Oh right, Steal. (Their confidence)

FFDX5wQz4VE

tmac
24-09-2011, 18:33
ελα ρε kontaz σιγα τον παιχτη....
:D :D :D
αν δεν ειχε σοβαρους τραυματισμους θα ειχε κανει ακομα μεγαλυτερα πραγματα και θα ειχε δαχτυλιδη σιγουρα στο χερι μιλαμε για τοπ σκορερ και αθλητικα προσοντα που μονο σε λιγους παιχτης εχουμε δει και αυτοι αφησαν ιστορια...

zxhhBUzXjL8

nfurCV1FDpM&feature=related

KonTaz
26-09-2011, 23:15
http://kourkouti.sport24.gr/wp-content/uploads/2011/09/kourkouti-facebook-vlasis-tsakas.jpg

Κουρκούτι=Γέλιο

damon7
29-09-2011, 14:27
http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/ibra.jpg

Μετά τον Πικέ,σειρά έχει ο Αμπάτε.Όξω μωρή λούγκρα Ιμπραϊμοβιτς!!!!!

TT7
29-09-2011, 15:00
Χαχαχαχαχα..ο Μεγαλος Ιμπρα δεν κανει διακρισεις..τα @@μαει ολα...

kFv6kh_rPPA

quasireu
29-09-2011, 15:04
τι ειπε το παλληκαρι.Πες μου οτι αυτη την χαλαγε?

KonTaz
29-09-2011, 22:11
gGyhkK1Uods

Δεν παίζεται ο άνθρωπος

Και λίγο Κουρκούτι:

http://kourkouti.sport24.gr/wp-content/uploads/2011/09/kourkouti-olympiakos-FACEBOOK-marinakis-costanzo-arsenal.jpg

KingJames
30-09-2011, 03:36
YVz0SVAe7N8&feature=player_embedded

Nτάξει ο Ρεμί δεν υφίσταται ! ΕΠΟΣ

GEMAN7
30-09-2011, 12:34
ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ

RPy1ifZowuE

Eleni7
30-09-2011, 13:21
IORQsr20P0c

red hoopligan
30-09-2011, 16:15
sfAPGwgo1hg

DON
30-09-2011, 16:27
ΠΟΛΥ γέλιο!!!

SuperSayian
01-10-2011, 18:26
LsOo3jzkhYA&feature=player_embedded

DON
02-10-2011, 14:06
ΣΟΚ

Dark Angel #9
03-10-2011, 02:40
Θεος αναποφασιστος Θεοφραστου! :D
_XFVCxRlxIg

GEMAN7
08-10-2011, 01:53
Για όσους συμφωνούν πως το έντεχνο είναι μια τεράστια απάτη.

LPmXvXWJ_Vg

KonTaz
08-10-2011, 13:11
SGhTLctCOE0

TT7
12-10-2011, 16:04
QXAtuo16PWc

KonTaz
12-10-2011, 17:39
http://papaki.redplanet.gr/2011/10/12/costanzo-tzorvas-santos/

Έπος,χαχαχαχααχαχ

http://papaki.redplanet.gr/wp-content/uploads/2011/10/k001.jpg

- Εσύ κλείσε.

http://papaki.redplanet.gr/wp-content/uploads/2011/10/tz2.jpg

- Οοοοοοοχι. Εσύ κλείσε

http://papaki.redplanet.gr/wp-content/uploads/2011/10/k002.jpg

- Εσύ κλείσε!

http://papaki.redplanet.gr/wp-content/uploads/2011/10/tz1.jpg

- Εσύ κλείσε!

http://papaki.redplanet.gr/wp-content/uploads/2011/10/k003.jpg

- Εσύυυυυυ.

http://papaki.redplanet.gr/wp-content/uploads/2011/10/tz3.jpg

Εσύ κλείσε!

http://papaki.redplanet.gr/wp-content/uploads/2011/10/koo4.jpg

- Εσύ κλείσε.

http://papaki.redplanet.gr/wp-content/uploads/2011/10/tz45.jpg

- Εσύ κλείσε!


http://papaki.redplanet.gr/wp-content/uploads/2011/10/SANTOS1.jpg

- Ας κλείσει κάποιος την πουτ@ν@ την γωνία!
Γαμώ την Vodafone μου γαμώωωωωω!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://kourkouti.sport24.gr/2011/10/12/6089/

αχχαχααχχαχχαχαχαχα,συνεχόμενα γέλια


http://kourkouti.sport24.gr/wp-content/uploads/2011/10/kourkouti-panathinaikos-facebook-sultan-al-saud.jpg

pl@yer
14-10-2011, 21:32
q2ki-2ll7Vk&feature=player_embedded

standby25
17-10-2011, 19:41
υπερτατος
http://www.gazzetta.gr/sites/default/files/imagecache/original_max/article/2011_10/mario-balotelli-hat.jpg

lamar
19-10-2011, 12:06
eWFSo8pjzsw&feature=player_embedded

SuperSayian
19-10-2011, 21:10
Η Google και ο Οργανισμός Αστικών Συγκοινωνιών Αθηνών (ΟΑΣΑ) ανακοίνωσε μια σημαντική προσθήκη στη διασημότερη online υπηρεσία χαρτογράφησης. Οι Google Maps δίνουν πλέον πληροφορίες για τις μετακινήσεις στο Λεκανοπέδιο της Αττικής.

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Η Google ανακοινώνει τα «εγκαίνια» της ελληνικής πλατφόρμας των Χαρτών Google με πληροφορίες Transit, για την εύκολη μετακίνηση στην πόλη με αστικές συγκοινωνίες. Σε συνεργασία με τον Οργανισμό Αστικών Συγκοινωνιών Αθηνών (ΟΑΣΑ), η Google έχει ενσωματώσει στους χάρτες της πληροφορίες για τις διαδρομές λεωφορείων, μετρό, ηλεκτρικού, τρόλεϊ, τραμ και προαστιακού. Η πληροφόρηση αυτή παρέχεται στο κοινό δωρεάν στη διεύθυνση maps.google.gr/transitathens.

Με το Google Transit, οι χρήστες που αναζητούν οδηγίες για τις μετακινήσεις τους στην πόλη, μπορούν πλέον να σχεδιάζουν τις διαδρομές τους εντός του λεκανοπεδίου Αθηνών, χρησιμοποιώντας τα Mέσα αστικών συγκοινωνιών του ΟΑΣΑ. Οι διαδρομές αυτές εμφανίζονται ως εναλλακτική επιλογή στις οδηγίες μετακίνησης από τους Χάρτες της Google.
Η πρωτοβουλία αυτή, αποτέλεσμα συνεργασίας μεταξύ της Google και του ΟΑΣΑ, είναι μία επέκταση των δυνατοτήτων που προσφέρονται από τους Χάρτες της Google, με χρήσιμες πληροφορίες τόσο για τους καθημερινούς χρήστες των αστικών συγκοινωνιών όσο και για τους επισκέπτες της πόλης. Παράλληλα αποτελεί μέρος της αποστολής της ομάδας Χαρτών της Google να βοηθήσει τους χρήστες να εξερευνήσουν τον κόσμο με αστικές συγκοινωνίες, αυτοκίνητο ή και πεζοί.
«Η βελτίωση των υπηρεσιών του ΟΑΣΑ αξιοποιώντας σύγχρονες τεχνολογίες αποτελεί προτεραιότητα για μας, ώστε να μπορούν όλοι οι κάτοικοι και οι επισκέπτες της πόλης να έχουν πρόσβαση σε έγκυρη και εξατομικευμένη συγκοινωνιακή πληροφόρηση, προκειμένου να χρησιμοποιούν τις Αστικές Συγκοινωνίες», είπε ο κ. Δημητρίου, Πρόεδρος Δ.Σ. και Διευθύνων Σύμβουλος του ΟΑΣΑ συμπληρώνοντας «Η υπηρεσία αυτή διαθέσιμη τόσο από το διαδίκτυο όσο και από κινητά, εκτιμούμε ότι θα αποδειχθεί ιδιαίτερα δημοφιλής για την εξυπηρέτηση ομάδων επιβατικού κοινού με ειδικό βάρος για τον ΟΑΣΑ, όπως είναι οι νέοι σήμερα».
«Είμαστε ιδιαίτερα ενθουσιασμένοι που καλωσορίζουμε σήμερα στο Google Transit τον μεγαλύτερο οργανισμό αστικών συγκοινωνιών της χώρας. Οι Χάρτες της Google, σκοπό έχουν να βοηθούν τους χρήστες να εξερευνούν τον κόσμο γύρω τους. Προς αυτήν την κατεύθυνση, σημαντικές είναι όχι μόνο οι γεωγραφικές πληροφορίες αλλά και η ενημέρωση για τις αστικές συγκοινωνίες, προκειμένου να γίνει η πλοήγησή τους στην πόλη ευκολότερη και ταχύτερη» είπε ο κ. Στέφανος Λουκάκος, Γενικός Διευθυντής της Google Ελλάδας.
Οι πληροφορίες Transit είναι διαθέσιμες τόσο στους Χάρτες της Google στο διαδίκτυο, όσο και στην εφαρμογή Χαρτών της Google για κινητά.
Για άμεση πρόσβαση στις παραπάνω πληροφορίες, επισκεφτείτε απλά το maps.google.gr, κάντε κλικ στo «Λήψη Οδηγιών» και επιλέξτε την μετακίνηση «Με δημόσια συγκοινωνία» (το εικονίδιο με το λεωφορείο). Εισάγοντας στοιχεία εκκίνησης και προορισμού και κάνοντας κλικ στο “ΛΗΨΗ ΟΔΗΓΙΩΝ” οι οδηγίες για μετάβασή σας με χρήση αστικών συγκοινωνιών θα είναι στη διάθεσή σας. Εναλλακτικά, μπορείτε να τοποθετήσετε απευθείας τα στοιχεία εκκίνησης και προορισμού σας στη διεύθυνση maps.google.gr/transitathens
Παράλληλα η Google έχει ετοιμάσει εκπλήξεις για τις επόμενες μέρες στους δρόμους της Αθήνας για να γνωρίσετε και να δοκιμάσετε τη νέα υπηρεσία Transit.


http://e-pcmag.gr/news/oi-xartes-tis-google-tora-kai-me-plirofories-gia-tis-sugkoinonies-tis-athinas

Το είδα,μου φάνηκε χρήσιμο και είπα να το ποστάρω :D:D

KonTaz
20-10-2011, 03:27
Αν δεν δουλεύουν τις μισές μέρες του χρόνου(καλώς ή κακώς δεν ξέρω) τι να το κάνουμε?! :rolleyes:

KingJames
21-10-2011, 14:13
http://img689.imageshack.us/img689/7816/30711923109368361251710.jpg

gianna7
21-10-2011, 14:44
γιατί κάποιοι γεννήθηκαν με το ποδοσφαιρο στο DNA τους....αντε και στα δικά μας...:D:D


http://www.sport24.gr/football/omades/Barcelona/h_nea_masia_ena_ergo_pnohs.1419335.html

kopitis
23-10-2011, 12:10
απίστευτο ατύχημα για τον Σιμοντσέλι στην Μαλαισία... διακόπηκε ο αγώνας!




εντιτ: έχασε την ζωη του ο Σιμοντσέλι.... σβήνω το βίντεο...
οχι ρε πουστη μου... δεν γίνονται αυτά....

tmac
23-10-2011, 15:47
τραγικο πραγματικα....

DON
24-10-2011, 13:44
πόσο στεναχωρήθηκα για το παλικάρι αυτό...φρίκη..

Dark Angel #9
24-10-2011, 14:59
κατι να ανεβει η διαθεση.
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/321447_700b.jpg

KonTaz
24-10-2011, 15:00
http://kourkouti.sport24.gr/wp-content/uploads/2011/10/kourkouti-aek-adamidis-facebook-status.jpg

Dark Angel #9
25-10-2011, 22:41
Πεθαινω.
EMs-4fUZd-k


και αλλο ενα υπερτατο

CKekcHMiVVg

pl@yer
25-10-2011, 22:47
Aυτα ειναι τα λεγομενα μαλακιστηρια

KonTaz
25-10-2011, 22:58
Εντάξει πρόεδρος-προπονητής δεν παίζονται.αχαχαχχααχ

blOilB5CMMA

rtucRIqgBYk

BmYZ2UN-S84

ATNaaAUuLeI

tQlm0H7tZd8

sfZdX-CWiSI

JVldP9ZJq7E

zOma4gaBOUc

dora7
25-10-2011, 23:03
αχαχαχαχχαχαχα ΕΠΙΚΟ!!!!!!!!!!!!ΚΛΑΙΩ!!!!!!!!

Eleni7
25-10-2011, 23:13
χαχαχαχα

Ενταξει,εχω βαλει wind

dora7
26-10-2011, 11:33
ειδικά ο πρόεδρος είναι πλέον cult φιγούρα, άπαιχτος!!!!!!;)

DON
26-10-2011, 14:05
πραγματικά ψήνομαι να βάλω wind απλά για το ΜΠΡΑΒΟ στο διαφημιστικό τους τμήμα. ΑΠΙΘΑΝΟΙ!!!!!!!!!!

Dude
26-10-2011, 14:13
Από τις πιο πετυχημένες.

B6-KbEaajV8

SuperSayian
26-10-2011, 15:08
Για μένα απ τις ποιο κορυφαίες των τελευταίων ετων είναι αυτή
DtsjPQXRMRw

KonTaz
27-10-2011, 03:05
Έτσι πρέπει να είναι τα ταξί:

Id4yQ5jxtJc

TT7
27-10-2011, 16:56
http://3.bp.blogspot.com/-4bB-MzcKuoA/TqkpG1aSKVI/AAAAAAAAc1E/gnFh170A1IY/s400/peos.jpg

kk_SEF
28-10-2011, 21:46
Το παραπάνω είναι photoshopιά από κάποιο site και δεν βγήκε έτσι στον αέρα. Γι'αυτό και η ΕΡΤ έκανε αγωγές σε όσους το δημοσίευσαν και πολλοί έσπευσαν να το κατεβάσουν.

TT7
28-10-2011, 21:48
Το ξερω αλλα ειχε τον χαβαλε του...

kk_SEF
28-10-2011, 21:50
Ναι και η αγωγή ήταν υπερβολή για μένα όταν έχουν γίνει τόσα και τόσα αλλά είπα να ενημερώσω.

Να και ένα βιντεάκι που θα μπορούσε να είναι και του φετινού μπασκετικού Ολυμπιακού...

LmfWzmynvcQ

dora7
28-10-2011, 22:34
Ναι και η αγωγή ήταν υπερβολή για μένα όταν έχουν γίνει τόσα και τόσα αλλά είπα να ενημερώσω.

Να και ένα βιντεάκι που θα μπορούσε να είναι και του φετινού μπασκετικού Ολυμπιακού...

LmfWzmynvcQ

το πόσο γέλασα!!!!!! αντε παιδια κάντε οτι μπορείτε να γεμίσει το ΣΕΦ!!!!!!!

johny b
31-10-2011, 00:30
30DytSoEUTw&NR=1

Eleni7
31-10-2011, 00:37
Που πας αγαπη μου με την τακουνα αν δεν ξερεις να το περπατησεις?

KonTaz
31-10-2011, 00:43
Παιδιά που θα στελεχώσουν τα επαγγέλματα του μέλλοντος

Μουαχαχαχαχαχαχα

SuperSayian
31-10-2011, 00:52
Που πας αγαπη μου με την τακουνα αν δεν ξερεις να το περπατησεις?

Τι καλή που είσαι...:p Κλασική γυναίκα,η μια ετοιμη να βγαλει το μάτι της άλλης:D:D

johny b
31-10-2011, 01:03
Οι σαβούρδες είναι εγγυημένο γέλιο

redglove
31-10-2011, 01:46
Ναι και η αγωγή ήταν υπερβολή για μένα όταν έχουν γίνει τόσα και τόσα αλλά είπα να ενημερώσω.

Να και ένα βιντεάκι που θα μπορούσε να είναι και του φετινού μπασκετικού Ολυμπιακού...

LmfWzmynvcQ

Αυτό είναι διαφήμιση όντως; Σκεφτείτε Λεπενιώτη να βγάζει κάτι τέτοιο για την ΚΑΕ..

Πεθαινω.
EMs-4fUZd-k


και αλλο ενα υπερτατο

CKekcHMiVVg

Έχει και τρελό επεισόδειο στο South Park με αυτό το...θέμα.

KonTaz
05-11-2011, 03:29
http://kourkouti.sport24.gr/wp-content/uploads/2011/11/kourkouti-pasok-facebook-giwrgos-papandreou.jpg

Λίγο χιούμορ για την τραγική κατάσταση μας..

GEMAN7
08-11-2011, 12:35
Γιατί με αυτό μεγαλώσαμε...

Το Τρίποντο της ζωής μας
http://www.sport24.gr/Columns/Fileris/to_triponto_ths_zwhs_mas.1474217.html

deninho
13-11-2011, 21:25
ocBh9bgph_g

red hoopligan
13-11-2011, 23:26
R6iSpvjiwJg

johny b
14-11-2011, 09:22
Lol. Βρε σατανάδες πού τα βρίσκετε εκεί στο κόμεντυ κλαμπ. Πωλήτρια, τζίμι τσου παπούτσα. Rofl. Έτσι θα εξηγούσε ο Μπουρουσάγκα το οφσάηντ στη Νικολέτα.
Υπάρχει κανένας χριστιανός να τον έχει ρωτήσει ποτέ η γκόμενά του για το οφσάηντ? Και μετά να πήγε στον κολλητό του και να είπε "πώς θα της το εξηγήσω ρε σύ το οφσάηντ"?Αυτή την ερώτηση μπορεί να την κάνει μόνο μπάζο για να πιάσει κουβέντα.Οπότε πατήστε pause και φωνάξτε τα μπάζα στο δωμάτιο.

linas7
14-11-2011, 12:11
OJogXoEZsAk

deninho
14-11-2011, 13:27
πολύ καλύτερη η εκδοχή του Γιάννη του όμορφου. και πιο κατανοητή, και πιο ευπαρουσίαστη :p

Eleni7
18-11-2011, 14:18
0zgNNOxTEsU

Μετα ακους ανεκδοτα για ξανθιες και δεν τα πιστευεις


ΥΓ.Συγνωμη προκαταβολικα αν εχουμε καμια ξανθια κοπελια εδω μεσα:p

red hoopligan
18-11-2011, 15:32
Kαλα δεν υπαρχει η κοπελα....Το κλεβω....

HoopFan
18-11-2011, 15:41
291

Dude
18-11-2011, 21:35
0zgNNOxTEsU


Παιδιά το έχω δει λάιβ αυτό με μεγάλη κυρία (γύρω στα 50κάτι), η οποία δοκίμαζε και ξαναδοκίμαζε να ανέβει τα πρώτα σκαλιά και την κατεβαζε... χαχαχα. Μάλλον ήταν από χωριό, αλλά ξανθιά όχι.

deninho
18-11-2011, 23:24
http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/0812/30-of-women-demotivational-poster-1229200458.jpg

TT7
19-11-2011, 00:03
Χαχαχα...πολυ black humour.....

HoopFan
28-11-2011, 12:11
M1nrpOWusvc&fb_source=message

KonTaz
28-11-2011, 16:01
xYly0b33TEw

Καλυβάτση τρισμέγιστε

TT7
28-11-2011, 17:33
fKnj_k5bwes

GEMAN7
28-11-2011, 23:59
http://kourkouti.sport24.gr/wp-content/uploads/2011/11/kourkouti-panathinaikos-tsakas-facebook-apoxwrisi1.jpg

KonTaz
29-11-2011, 00:51
-VFAzc0ikLU

MOYXAXAAXAXAXAXXAXAAXXAXAAXXA

GEMAN7
01-12-2011, 16:48
Ρε παιδιά τι έπαθε ο Φράιερς χθες με την Κρίσταλ Πάλας; Το είδε κανείς; Είναι αληθινό;
http://www.sport24.gr/Paraxena/fantasma_se_agwna_ths_mantsester_gioynaitent.15186 23.html

m_CmUaVXgsA

SuperSayian
02-12-2011, 04:17
Γίνονται αυτά άραγε?
LnKW-yVTSrM

DON
02-12-2011, 11:21
Έτσι εξηγείται γιατί χάσαμε μέχρι και απο την Σίτι...ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

pl@yer
07-12-2011, 18:47
Because Santa is a basketball fan too
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lvpobdCOD21qmg0njo1_400.pnghttp://live.drjays.com/wp-content/uploads/2009/09/michael_jordan_drunk.jpg

spot the differences

DON
13-12-2011, 10:48
Rf4lE-92QvE

johny b
13-12-2011, 13:30
Διαβάστε ρε τα σχόλια από κάτω. Δεν παίζονται ρε
4D3J3ZL_bHM&feature=related

johny b
13-12-2011, 13:39
ayti einai i methodos enos mikroapateona ilithiou p exei skopo na vgalei kanena fragko apo kana koroido poulontas to axristo vivlio tou 30 selidon kai 30 eyro.. pragmatika apotyxia! fenete file mou oti eisai protathlitis tis palamis sou! me tetia moutra pou exeis kai apo porneio porta trws!

Αυτός έτσι γνωρίζει την υπάλληλό του που την προσέλαβε πρόπερσυ...

φιλε με την μεθοδο σου σωθηκα!ειμαι ανεργος και κανοντας οτι λες δεν χρειαζεται να βρω δουλεια,ολο και καποια με σπιτωνει,δουλευει μαγειρευει και μου δινει χαρτζιλικι,θα συνεχισω μεχρι να βρω καποια με πολλα φραγκα για να την παντρευτω.οταν καβατζωθω καλα θα σου στειλω κανα δωρακι

AN DEN SE GOUSTARI H GKOMENA EMFANISIAKA OTI KAI NA PIS DEN GAMAS

pistevw pws 3erw kai monos mou pws na MIN rixnw gomena dn xriazete na mou ma8eis esy...

fainetai dike mou pos exeis kali sxesi me tin palami sou... simfono me tous prolalisantes... ama thes na gamiseis vale baby oil sto xeri sou kai dostou, mono etsi isos to prosomioseis ligaki allios gama ta!

Δεν μπορώ ρε. Έχω δακρύσει απ'τα γέλια.

DON
13-12-2011, 13:40
(ΠΑΥΣΗ)....

johny b
13-12-2011, 13:41
me auth th me8odo, sou lew exeis sugoura 2 xronakia malakia..!!! mexri na to pareis apofash kai na pas se kanena mpourdelo... giotompalo
Ωχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Όχι ρε. Θα πεθάνω σήμερα

angelman
13-12-2011, 13:44
το χειρογλυκανο επιστημη εχει κανει ο τυπος

damon7
13-12-2011, 13:54
fainetai dike mou pos exeis kali sxesi me tin palami sou... simfono me tous prolalisantes... ama thes na gamiseis vale baby oil sto xeri sou kai dostou, mono etsi isos to prosomioseis ligaki allios gama ta!

Δεν μπορώ ρε. Έχω δακρύσει απ'τα γέλια.

Kλαίωωωωωωωωωωωωωω!!!Ε ρε κάτι μαλακοπίτουρες που υπάρχουν στον κόσμο...

HoopFan
14-12-2011, 12:52
http://content-mcdn.sentragoal.gr/filesystem/images/20111213/engine/pegasus_LARGE_t_1041_105593788_type11878.jpg

http://content-mcdn.sentragoal.gr/filesystem/images/20111213/engine/pegasus_LARGE_t_1041_105593789_type11878.jpg


Θεος ο Νικολας!!!

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=17064&subid=2&pubid=128895073#

userNOname7
14-12-2011, 14:57
VYG5r_4Cbuc[/QUOTE]

quasireu
15-12-2011, 13:02
dSJW9wLUpLA&feature=player_embedded

3rna9bQIY6Q&feature=related

KingJames
16-12-2011, 19:32
g2cku74iIi8

Eleni7
17-12-2011, 00:28
ReDzzXjCHrg

χαχαχαχαχαχαχα

SuperSayian
20-12-2011, 02:29
XjmS-NXxRPI

ΟΜΟΡΦΑΑΑΑΑΑΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!

DON
20-12-2011, 10:50
τι σποτάκια ρεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!

για όσους προλάβαμε γήπεδο μόνο με τέτοιους και χωρίς τις καντίνες των ομάδων κτλ κτλ, εντάξει είναι σαν να βλέπεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ περιστατικό..η ατάκα "κάτι να γλυστράει" είναι ΜΥΘΙΚΗ!!!

SuperSayian
26-12-2011, 19:03
Feurle7qkfQ

DON
27-12-2011, 15:27
T4FIS1FnOQg

GEMAN7
27-12-2011, 15:30
exZuVO3PEbM

Dude
27-12-2011, 17:39
Δεν το βάζετε καλύτερα στο NBA κάπου αυτό; Εδώ θα χαθεί.

angelman
28-12-2011, 03:01
χωρις λογια

viZDnbmppvM

UV89MGhEdNY

Ex0gtgnKmOM&feature=related

hle6xf8FXUs&feature=related

rSEdk2P2Lg0&feature=related

DON
28-12-2011, 11:06
θα μπορούσανε να πάνε και στο παιδικοεφηβικο κοκομπλόκ :P

Morrison
28-12-2011, 11:46
Ή και στο "Διαμάντια της Ελληνικής tv".

GEMAN7
28-12-2011, 19:50
http://oi40.tinypic.com/25q6pgg.jpg

kk_SEF
29-12-2011, 10:40
Απίθανη φάση πραγματικά σε φυσική κίνηση δεν την πιάνει το μάτι!
O Lebron καρφώνει και η μπάλα μπαίνει αλλά κάνει γκελ στο κεφάλι του αμυνόμενου και ξαναβγαίνει. Το καλάθι δεν μέτρησε.

http://www.roundballchat.com/2011/12/vidoes-lebron%E2%80%99s-dunk-blocked-by-opponent%E2%80%99s-head-bosh-dunks-on-the-bobcats/

μιγάδας
29-12-2011, 13:14
εμ οταν τα λεει ο βασιλακοπουλος ομως για πιθηκια που απλως πηδανε και για λέι-απ που ειναι κι αυτα 2 ποντοι, εσεις λετε ''π**η βασιλακοπουλε''......
παρτε τωρα που θελατε και σόου.......

*GrimReaper*
29-12-2011, 15:15
exZuVO3PEbM

ε κλεμμενο απο 2Κ12 :cool:

damon7
29-12-2011, 19:10
JAQK9c8sS50

GEMAN7
03-01-2012, 19:37
http://kourkouti.sport24.gr/wp-content/uploads/2012/01/kourkouti-facebook-makis-pswmiadis-kali-xronia.jpg

GEMAN7
09-01-2012, 16:54
Δε ξέρω αν το πόσταρε και κανένας άλλος. Απλά δεν υπάρχει αυτό. Ούτε στην Ελλάδα δε γίνονται αυτά. :D

Κέρδισε το ματς με έξι παίκτες
http://www.superbasket.gr/permalink/153509.html

td7dGh3gKoE

DON
09-01-2012, 17:04
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Eleni7
09-01-2012, 18:18
Ρε μην τους δινετε ιδεες!

natag
10-01-2012, 00:54
Δε ξέρω αν το πόσταρε και κανένας άλλος. Απλά δεν υπάρχει αυτό. Ούτε στην Ελλάδα δε γίνονται αυτά. :D

Κέρδισε το ματς με έξι παίκτες
http://www.superbasket.gr/permalink/153509.html

td7dGh3gKoE

Τον Γιαννακη εχουν προπονητη αυτοι;:D

KonTaz
10-01-2012, 19:50
Απίστευτο Κουρκούτι,once again

http://kourkouti.sport24.gr/wp-content/uploads/2012/01/kourkouti-fast-and-koulourious-koulouris-eye-liner1.jpg

kk_SEF
15-01-2012, 20:41
Οι παραγωγοί διαφημιστικού της μπύρας Carlsberg, ενοικίασαν έναν μικρό κινηματογράφο 150 θέσεων που έπαιζε μία κινηματογραφική επιτυχία και γέμισαν τις 148 θέσεις με "άγριους" μηχανόβιους ανάλογης εμφανίσεως, αφήνοντας 2 μόνο ελεύθερες ανάμεσά τους. Μετά, επέτρεψαν στην διεύθυνση του κινηματογράφου να πουλήσει εισητήρια για τις 2 τελευταίες θέσεις σε διάφορα ζευγάρια.

g6OaSzoSpHE

damon7
16-01-2012, 11:58
XoODghFfujM


Απίστευτος πόντος!!!:eek::eek:

DON
16-01-2012, 12:08
ΜΑΛΑΚΑ ΙΔΡΩΣΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ! Έπρεπε να διακοπεί και να πάρουν απο 0.5 έκαστος!

lamar
16-01-2012, 12:31
Νταξ μωρε, εδω οι χαμηλοκωλες μας ειναι καλυτερες!!!

walter berry
16-01-2012, 18:02
κανονικά έπρεπε να σταματήσει το παιχνίδη και να κατοχυρωθεί στις ροζαλίες που πήρανε τον πόντο. πονοκέφαλο επαθά πραγματικά!

SuperSayian
16-01-2012, 18:20
Εγω ήθελα να νικήσουν οι άλλες ρε γαμώτο,αυτές κανανε τις περισσότερες επιθέσεις,οι αντίπαλοι απλα απέκρουαν.χαχα

HoopFan
17-01-2012, 12:29
Δεν μοιαζουν λιγο....????:p

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQh5GGUxA4lsI5g1i2iIOgg3ErAsIG8S 6cuTxPOQk56UDhhCG_saA

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSC8CI1508_Zef9iptqxHRz6Y3kk-Qku7QB4uwS0ikGvsVLdtxJ2A

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRpl5RMnCNX0XWIS2ez5GzjGm9uEXNZB bH1uLmevoQxX0Cg_oNeJw

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSgc3uWPVbrsFC5LUVYWtcfrOz6fVel9 sQroQ0te0ixsCM6hxNLbw

damon7
17-01-2012, 12:32
Σωσίας ο Ενζεγκουέλε!

DON
17-01-2012, 12:33
http://www.spox.com/de/daten/pics/fussball/bilder/spieler/gross/11424.jpg

HoopFan
17-01-2012, 12:37
Ολοι την ιδια κορυφη εχουν!! Μυτερη!!! χαχα

HoopFan
17-01-2012, 14:02
Ο ταχυτερος ζωγραφος...!!

pGJCBGhyO7o#!

HoopFan
17-01-2012, 14:12
1R7da900LPw

DON
17-01-2012, 14:13
απίθανος ο τύπος...στεναχωριέμαι που κάτι παπάρες είναι αρτίστες και κάτι ταλέντα σαν αυτά είναι πλανόδιοι...τρομερός πραγματικά

HoopFan
17-01-2012, 14:14
Εχει πολλα!!! Δεν ξερω αν συμφωνω σε ολα αλλα ο τυπος εχει κανει δουλεια!!!

damon7
17-01-2012, 14:17
Aπίστευτος,συμφωνώ και επαυξάνω με DON!
Έχουμε γεμίσει σκουπίδια σε ΤV και πάνε στράφι άτομα με τέτοιο ταλέντο!
Αθάνατη Ελλάδα...

HoopFan
17-01-2012, 14:19
J2_q_wWxMoU&feature=related

DON
17-01-2012, 14:26
εντάξει MIKEIUS...πεθάνω...

damon7
17-01-2012, 14:49
http://www.corrieredellosport.it/

Λευτεριά στον Αχιλλέα!!!!

aYXw-Tae0mU

tmac
17-01-2012, 20:14
μπραφ ΚΟΡΥΦΗ ΑΠΛΑ εχει βγαλει καμια 20 αρια επεισοδεια ο τυπος,επειδη λογο κουσουριασματος ειστε μαλλον παιδια των 90ες δειτε αυτα που εχουν να κανουν με αυτα,τρελο γελιο κ αναμνυση μαζι
http://www.comedylab.gr/videos?c=23

KonTaz
18-01-2012, 01:08
ZaOVNqA7lBA

Phineas_Freak
18-01-2012, 11:42
μπραφ ΚΟΡΥΦΗ ΑΠΛΑ εχει βγαλει καμια 20 αρια επεισοδεια ο τυπος,επειδη λογο κουσουριασματος ειστε μαλλον παιδια των 90ες δειτε αυτα που εχουν να κανουν με αυτα,τρελο γελιο κ αναμνυση μαζι
http://www.comedylab.gr/videos?c=23

Μιας και λετε για τον mikieus!!!
Ο τυπος εγινε γνωστος απο το blog του, στο οποιο εχει πολλα παραπανω αρθρα!!!!

Δειτε το

www.faeenamalaka.blogspot.com

(σκεφτειτε οτι ειναι ο τυπος που εγραψε ενα chain mail πριν καποια χρονια για κατηγοριες ανθρωπων που πρεπει να πεθανουν!!!!)

DON
18-01-2012, 12:44
είναι φοβερό τυπάκι ρε...επικό blog βίντεο mails τα όλα!

επίσης :


bR94_cDQVBA
V755gIgP700

HoopFan
18-01-2012, 15:55
Η γιαγια τα σπαει!!! Εκτος απο στυλ, εχει φοβερη ευκινησια!!!

Dude
18-01-2012, 18:01
Η γιαγιά είναι χαριτωμένη και γαμάτη... Ο ηλεκτρολόγος είναι ασύλληπτος ο πούστης.

SuperSayian
18-01-2012, 18:34
I2WwViZ4M7c
Όποιος είναι σιχασιάρης μην το δει...

SuperSayian
21-01-2012, 22:59
DsBjUDZ2xsI&feature=player_embedded

Eleni7
26-01-2012, 00:28
Για παρτε επικιλα

bvmEZiIX3Yg

Η φατσα του στην σκηνη που τους δερνει εναν-εναν δεν υπαρχει!Κοκκαλωσε ο αλλος χαχαχαχαχα

GEMAN7
27-01-2012, 00:49
rnXEllRQbCE

Morrison
27-01-2012, 01:29
EJxznIMTfhE&list=UUSCdcCGmDuCh-nSIlaK8xBQ&index=1&feature=plcp

Dude
27-01-2012, 04:25
Χαχαχα, αν δεν βάλεις λίγο Ινσέπ δεν ησυχάζεις...

Morrison
27-01-2012, 04:30
Χαχαχα, αν δεν βάλεις λίγο Ινσέπ δεν ησυχάζεις...

Μα πες μου εγώ φταίω?:)
Έβαλα να δω λίγο Αρμάνι-Παο (...εντάξει ήξερα ότι ήταν ΑΥΤΟΣ στην μετάδοση) και ΠΡΙΝ ΚΑΝ αρχίσει το ματς πέταξε αυτό με την παρέα και μου θύμησε και τις άλλες κατά καιρούς παρέες...

Ζω για να τον ακούω λέμε...

red hoopligan
27-01-2012, 22:56
Αστείοι/τρελοί νόμοι

http://www.ftou.gr/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=3&TopicId=5450

Οποιος εχει ορεξη και χρονο ας το διαβασει!..Μερικα οντως εχουν πολυ πλακα!!..

pl@yer
27-01-2012, 23:31
http://www.susya.ru/flash/fvp.swf

Παλιά βλακειούλα.....Δε σχολιαζω παραπάνω ...Περιμένω.. Καμμένα πράγματα....

Eleni7
27-01-2012, 23:49
ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(και ας φαω μπαν:p)

SuperSayian
28-01-2012, 00:13
http://www.susya.ru/flash/fvp.swf

Παλιά βλακειούλα.....Δε σχολιαζω παραπάνω ...Περιμένω.. Καμμένα πράγματα....

Eίχα βρει παλια ενα πολύ-πολυ γαμάτο τετοιο που έπρεπε και καλά να λύσεις κάτι κ έπρεπε να βάλεις ηχο στα ηχεία για να ακούσεις κάτι και να πλησιάσεις πολύ στην οθόνη....Μιλάμε ήταν τέλειο!

Επίσης
lRpEfSR6V-8

deninho
28-01-2012, 01:04
ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(και ας φαω μπαν:p)

SLItry5leng

red hoopligan
28-01-2012, 01:14
http://www.susya.ru/flash/fvp.swf

Παλιά βλακειούλα.....Δε σχολιαζω παραπάνω ...Περιμένω.. Καμμένα πράγματα....

Aμαν βραδυατικα!...Μου κοπηκε η χολη....ελεος...

deninho
28-01-2012, 01:29
άμα δεν έγινε ένα από τα παρακάτω:

α. Έπεσες από την καρέκλα (βλέπε τελευταίο ποστ στην προηγούμενη σελίδα)

β. Έσπασες την οθόνη (http://www.youtube.com/watch?v=X3HT4gh-Hso)

γ. Έβαλες τα κλάματα (βλέπε β)

δ. Κατουρήθηκες πάνω σου (βλέπε β)

δεν έπαθες τίποτα

pl@yer
28-01-2012, 02:51
Zητώ ταπεινά συγγνώμη:) αλλά δεν κρατήθηκα........;)

kopitis
28-01-2012, 15:36
ωραία φάση στον 1ο ημιτελικό του αυστραλιανού:

pjyfMCTAqKU

redglove
28-01-2012, 15:44
Ποιός Ρόι Κάρολ και ποιός Κονστάντζο; Αυτόν θέλουμε!

deninho
29-01-2012, 02:49
κι έτσι όπως τον κόβω, αν τον πάρεις έχεις τέρμα για 20 χρόνια :p

GEMAN7
31-01-2012, 17:05
ΜΟΡΦΑΡΑ!!!

http://oi40.tinypic.com/118lt9w.jpg

http://www.euroleague.net/rs/33996/26bd4481-b158-4149-974c-6a6a43c9d5e0/1da/filename/video-focus-trinchieri.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-HTXwgROV5SM/TpH9YBkXXhI/AAAAAAAAV3w/Ho9P2JKFSvQ/Trinchieri_5.jpg

http://www.sport.gr/files/news/2011-12-13/1323798125_trinchieri_250x.jpg

http://oi44.tinypic.com/9kbdqw.jpg

https://lh5.googleusercontent.com/-qVjsjiC-ZcA/TxVbIPLHUjI/AAAAAAAAe0o/0t2DLk6OO5w/50_TrinchieriAndrea.jpg

http://brightcove.vo.llnwd.net/d19/unsecured/media/635709154001/635709154001_1349095667001_vs-1349086739001.jpg?pubId=635709154001

http://webstorage.mediaon.it/media/2010/02/119537_1652130_POZ_7275_9784996_medium.jpg

SuperSayian
01-02-2012, 16:18
Όλη η πολιτικοοικονομική κατάσταση του πλανήτη σήμερα...
http://asimonis.files.wordpress.com/2012/01/41868.jpg

damon7
02-02-2012, 20:44
A8IVASo0umU

SuperSayian
03-02-2012, 00:11
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/402033_341576115874445_100000661790440_1120318_190 1083863_n.jpg

Θα μπορούσε να μπει και στο ρουφιανογραφίας το αναγνωσμα!