PDA

View Full Version : Games!


Pages : [1] 2 3 4

*GrimReaper*
17-03-2010, 19:09
πειτε που λιωνετεεεε! :cool:

για αρχη να προτεινω ενα που βγηκε προσφατα με καλο gameplay και ακομα καλυτερο περιβαλλον

BQgf1SMLycE

Dark Angel #9
17-03-2010, 19:44
Προς το παρων κανω ενα back to classics με το πολυαγαπημενο Devil May Cry 3....:cool: http://www.youtube.com/watch?v=xglCq8I_izg
πολυ ενδιαφερον φαινεται το Metro 2033 παντως ;)

TT7
17-03-2010, 20:45
Eγω περισσοτερο των strategy( Total War ) αλλα το Oblivion και το Fable (ειναι λιγο πιο παιδικο) τα απολαυσα πραγματικα...Τωρα σκεφτομαι να μαζεψω λεφτα και να παρω ενα PS3 γιατι εκει τα απολαμβανεις περισσοτερο τα παιχνιδια και να καω με God of War 3 και Dante's Inferno..

*GrimReaper*
17-03-2010, 20:56
fable...τι μου θυμησες τωρα...ημουν ετοιμος να παρω το 360 μονο και μονο για να παιξω το fable2...το ενα το ειχα λιωσει και ξενερωσα οταν εμαθα οτι δεν θα βγει για πισι το 2

Dark Angel #9
17-03-2010, 20:57
Dante's Inferno μετραει ααασχημααααααα!! κ γαμω τα παιχνιδια κ κριμα που δν εχει βγει για Pc ρε γμτ (οχι οτι θα το σηκωνε το δικο μου αλλα λεμε τωρα :P)

*GrimReaper*
17-03-2010, 20:58
Προς το παρων κανω ενα back to classics με το πολυαγαπημενο Devil May Cry 3....:cool: http://www.youtube.com/watch?v=xglCq8I_izg
πολυ ενδιαφερον φαινεται το Metro 2033 παντως ;)

αν και δεν μου αρεσουν τετοιου ειδους παιχνιδια...(μεταλαγμενα τερατα κτλπ :rolleyes:) και γενικως παιζω οσο το δυνατον γινεται πιο ρεαλιστικα games...το περιβαλλον του metro2033 μου φανηκε τρομερο

TT7
17-03-2010, 21:22
Παντως και γω τα περισσοτερα παιχνιδια σε PC τα παιζω καθως η μοναδικη κονσολα που ειχα ποτε μου ηταν το ΘΡΥΛΙΚΟ Mega Drive...o μαμιας της φλωρο-Nintendo..Πλεον με τις δυνατοτητες που εχει το ps3 (250 gb σκληρο) και την προσβασιμοτητα σε Ιντερνετ αξιζει να επενδυσεις σε αυτο γιατι τα κανουργια παιχνιδια στο pc σε αναγκαζουν να αλλαζεις καρτα γραφικων συνεχεια...Φιλε Grim-Reaper κρατα μια πισινη για το fable2 .. τα ιδια εκανε και με το 1 η microsoft γιατι θελει να προμοταρει τις παιχνιδομηχανες της..Καποια στιγμη ειμαι πεποισμενος οτι θα το βγαλει σε PC...

*GrimReaper*
17-03-2010, 21:28
κι εγω ετσι πιστευω, εχει ομως και 1-1.5 χρονο που βγηκε.

TT7
17-03-2010, 22:39
Eπισης για μενα μια απο τις τελευταιες σειρες που δεν απαιτουσε υπολογιστη της ΝΑΣΑ για να τα παιξεις και να τα απολαυσεις ηταν τα Legacy of Kain...το βαθος των χαρακτηρων, οι φωνες των ηρωων και το ολο στορυ ηταν απο τα πιο σκοτεινα και μελαγχολικα που εχω συναντησει..πραγματικα χαρακτηρες που δεν ηταν κακοι η καλοι..Στο ενα παιχνιδι ενας χαρακτηρας ηταν ο κακος και στο επομενο ο βασικος ηρωας!!!Σπουδαια δουλεια κατ'εμε......

μιγάδας
17-03-2010, 22:42
ρε παιδια τι να λεμε τωρα.....οσο μπασκετικοι και να μαστε, μια ειναι η θρησκεια: Pro evolution soccer

*GrimReaper*
17-03-2010, 23:58
Eπισης για μενα μια απο τις τελευταιες σειρες που δεν απαιτουσε υπολογιστη της ΝΑΣΑ για να τα παιξεις και να τα απολαυσεις ηταν τα Legacy of Kain...το βαθος των χαρακτηρων, οι φωνες των ηρωων και το ολο στορυ ηταν απο τα πιο σκοτεινα και μελαγχολικα που εχω συναντησει..πραγματικα χαρακτηρες που δεν ηταν κακοι η καλοι..Στο ενα παιχνιδι ενας χαρακτηρας ηταν ο κακος και στο επομενο ο βασικος ηρωας!!!Σπουδαια δουλεια κατ'εμε......

καλα εσυ το πηγες πολυ πισω!....Να το παω κι εγω στο zelda κατ'εμε best game ever!

Dark Angel #9
18-03-2010, 00:23
καλα εσυ το πηγες πολυ πισω!....Να το παω κι εγω στο zelda κατ'εμε best game ever!

zelda? χμμμ.. ποιο απ ολα;;; :D ocarina of time παντως αγαπημενο...!!!

*GrimReaper*
18-03-2010, 00:49
εννοειτε το ocarina of time! ηταν το πρωτο και το καλυτερο! ....ατελειωτες ωρες...και πρεπει να το εχω τερματισει πανω απο 20 φορες....ακομα το εχω στο πισι. μουσικη-το ολο story- και φυσικα η αρχαικη αγγλικη γλωσσα που εκανε την διαφορα. Ακομα και τωρα υπαρχουν πολλα που δεν καταλαβαινω :P

Z_udc1Ftqhk

red23
18-03-2010, 00:52
ρε παιδια τι να λεμε τωρα.....οσο μπασκετικοι και να μαστε, μια ειναι η θρησκεια: Pro evolution soccer

σωστος ο παιχτης!! αλλα προσθετω το Football Manager(μακαρι να βελτιωθει αισθητα και το αντιστοιχο που υπαρχει σε μπασκετ) και για οσους ενδιαφερονται να ασχοληθουν με μανατζαρισμα ομαδας μπασκετ εχω το εξης: www.buzzerbeater.org :D:D:p

Dark Angel #9
18-03-2010, 00:59
εννοειτε το ocarina of time! ηταν το πρωτο και το καλυτερο! ....ατελειωτες ωρες...και πρεπει να το εχω τερματισει πανω απο 20 φορες....ακομα το εχω στο πισι. μουσικη-το ολο story- και φυσικα η αρχαικη αγγλικη γλωσσα που εκανε την διαφορα. Ακομα και τωρα υπαρχουν πολλα που δεν καταλαβαινω :P

http://www.youtube.com/watch?v=Z_udc1Ftqhk

Ετσι ρεεεεε!!!! K το Majora's Mask καλο ηταν αλλα δεν ειχε ενηλικο Link... κ το twilight princess ειναι απ τα καλα αλλα ανυπομονω για το καινουριο.... :D ocarina of time Παντως μονο ενα!!!!!!!!!!!!!:woot:woot:woot

*GrimReaper*
18-03-2010, 01:02
σωστος ο παιχτης!! αλλα προσθετω το Football Manager(μακαρι να βελτιωθει αισθητα και το αντιστοιχο που υπαρχει σε μπασκετ) και για οσους ενδιαφερονται να ασχοληθουν με μανατζαρισμα ομαδας μπασκετ εχω το εξης: www.buzzerbeater.org :D:D:p

εγω με το μανατζερ εχω ενα προβλημα. Το παιζω κανα διμηνο και μετα το σκυλοβαριεμαι...(ε αμα δεν παιζεις μπαλα :P)
....καλα το μπασκετμπολ μανατζερ μιλαμε για την απατη του αιωνα. Καλα ρε πουστη μου τοσο δυσκολο ειναι να φτιαξουνε ενα παιχνιδι της προκοπης για μπασκετ (εστω για μαντζερ!)?...αλλα και για κανονικο μπασκετμπολ γκειμ. Ολοκληρη ευρωπη ρε πουστη...μια ευρωλιγκα...κατι...οτιδηποτε. Δεν μου αρκουν τα πατς. Για μενα το καλυτερο πατς που εχει βγει ηταν για το nba live 2006...ειχε ΟΛΕΣ τις ομαδες της Ευρωλιγκα εκεινης της χρονιας και γενικως το ειχανε πολυ ωραια στημενο. Απο εκει και περα το χαος...Τωρα βγηκε ενα πατς για το nba2k10 αλλα δεν το εχω δοκιμασει ακομα

TT7
18-03-2010, 02:46
Kαλα τα Pro δεν ειναι προτιμησεις πλεον..Απλα ΔΕΝ γινεται να μην τα παιξεις....Ξεχασα να αναφερω και το καλυτερο rpg που εχω παιξει μεχρι στιγμης στην ζωη μου...FALLOUT 3 ...AΠΛΑ RESPECT!!!!

Dude
18-03-2010, 02:57
Εγώ δεν έχω σχέση με το συγκεκριμένο θέμα εδώ και χρόνια (από εποχή PlayStation 1), και απλά είπα να αναφέρω τα δικά μου πολύ αγαπημένα να δώ σχόλια άλλων gamers που παίζουν ακόμα τώρα για αυτά... Αυτά είναι το Crash Bandicoot και το WipeOut 2097... Το δεύτερο το έχει παίξει κανείς σας; Το θεωρώ τρομερό παιχνίδι για την εποχή του, ενώ το πρώτο απλά η κορυφαία πλατφόρμα με τον πιο κούλ χαρακτήρα...

*GrimReaper*
18-03-2010, 03:17
Εγώ δεν έχω σχέση με το συγκεκριμένο θέμα εδώ και χρόνια (από εποχή PlayStation 1), και απλά είπα να αναφέρω τα δικά μου πολύ αγαπημένα να δώ σχόλια άλλων gamers που παίζουν ακόμα τώρα για αυτά... Αυτά είναι το Crash Bandicoot και το WipeOut 2097... Το δεύτερο το έχει παίξει κανείς σας; Το θεωρώ τρομερό παιχνίδι για την εποχή του, ενώ το πρώτο απλά η κορυφαία πλατφόρμα με τον πιο κούλ χαρακτήρα...

ελα ρε ...wipeout?...τι σου αρεζε σε αυτο το παιχνιδι....εγω καθε φορα που το επαιζα ζαλιζομουν :p

Dude
18-03-2010, 03:20
Τέλειο gameplay (καθώς αναπτύσσονταν τρομερές ταχύτητες αλλά μπορούσες να έχεις τον έλεγχο των ιπτάμενων αεροσκαφών), πολύ μαμάτα όπλα, και εξαίσια μουσική... τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα, χαχα!

Υ.Γ. Για το 2097 αναφέρομαι, δεν έχω παίξει άλλο WipeOut.

*GrimReaper*
18-03-2010, 03:23
ναι για αυτο μιλαω κι εγω. Πραγματικα δεν μπορουσα να το παιξω για πολυ ωρα...κατι παθαινα. Για τον κρας δεν το συζητω...αγαπημενος ηρωας...

mzk7
18-03-2010, 10:47
zelda? χμμμ.. ποιο απ ολα;;; :D ocarina of time παντως αγαπημενο...!!!

Πωπω..τι μου θυμίσατε... respect!!!!

DON
18-03-2010, 11:31
Counter Strike, C&C Generals, Championship και μετέπειτα Football Manager είναι οι 3 μεγαλύτερες αρρώστιες σε PC. PRO και LIVE-2k σε κονσόλες.

Κατά τα άλλα έχω παίξει games απο το πρώτο atari μέχρι σήμερα ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ. Απο amstrad,μέχρι amiga, mega drive, ps, xbox ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ μπορώ να μιλάω ΩΡΕΣ για gaming!

DirtySniper
18-03-2010, 14:27
My name is Sniper
Dirty Sniper
Captain DirtySniper

Call of Duty 2 is my game.....

*GrimReaper*
18-03-2010, 17:00
My name is Sniper
Dirty Sniper
Captain DirtySniper

Call of Duty 2 is my game.....

τελικα υπαρχει ανθρωπος που να μην θεωρει τα modern warfare τα καλυτερα της σειρας :p

προσωπικα το call of duty to 4 δεν υπηρχε...οταν το εβαλα στο πισι δεν μπορουσα να περιγραψω την συγκινηση που ενιωσα :rolleyes:

*GrimReaper*
18-03-2010, 17:02
Counter Strike, :doggy:doggy

αυτο το καταραμενο παιχνιδι δεν θα παλιωσει ποτε...για το 1.6 μιλαω...τα μεταγενεστερα μολις τα επαιζα λιγο ξενερωνα. Κατα τα αλλα την μια περιοδο θα κολλησω...την αλλη θα ξεκολλησω...κοκ...αθανατο game

p.s: don παιζεις ακομα?...να σε παω μια κοντρα δλδ? :)

*GrimReaper*
18-03-2010, 18:16
Kαλα τα Pro δεν ειναι προτιμησεις πλεον..Απλα ΔΕΝ γινεται να μην τα παιξεις....Ξεχασα να αναφερω και το καλυτερο rpg που εχω παιξει μεχρι στιγμης στην ζωη μου...FALLOUT 3 ...AΠΛΑ RESPECT!!!!


τιτανοτεραστιο ρισπεκτ φιλε!

iYZpR51XgW0

αν και το επαιξα πολλες φορες ποτε δεν το τερματισα...δεν ξερω γιατι ενω ειναι τρομερο παιχνιδι

DON
18-03-2010, 18:42
p.s: don παιζεις ακομα?...να σε παω μια κοντρα δλδ? :)

μπαααα...έχω απαιτήσεις απο τον εαυτό μου σε αυτό το game και δεν κατεβαίνω ρετάλι...και είμαι όσο πιο σκουριασμένος πάει!:doggy

DirtySniper
19-03-2010, 04:09
τελικα υπαρχει ανθρωπος που να μην θεωρει τα modern warfare τα καλυτερα της σειρας :p

προσωπικα το call of duty to 4 δεν υπηρχε...οταν το εβαλα στο πισι δεν μπορουσα να περιγραψω την συγκινηση που ενιωσα :rolleyes:

Μιλάμε για multiplayer
Και multiplayer μέσα από ασύρματο Μητροπολητικό δίκτυο.

Να μαζευόμαστε 15 άτομα Γερμανοί να αντιμετωπίζουμε 15 Άγγλους κάθε Κυριακή μεσημέρι.
3 ώρες μάχες.
Ο Νικητής παίρνει μια πόλη στο χάρτη
Η μάχη για την κατάκτηση της Ευρώπης

Πριν τη μάχη
Με προπονήσεις όλη την εβδομάδα....
Με χαρτογράφηση της κάθε πίστας....
Με κωδική ονομασία κάθε σημείου της πίστας....
Με σχέδια για να κατακτήσουμε ή να υπερασπίσουμε το έδαφός μας.

Μέσα στη Μάχη
Με ενδοσυνενόηση
Να έχουμε χωριστεί σε λόχους με συγκεκριμένη ιεραρχία.
Ο κάθε λοχαγός δίνει εντολές στην ομάδα του
και οι λοχαγοί επικοινωνούν μεταξύ τους με άλλη ενδοσυνενόηση.
Με συγκεκριμένο πλάνο και ρόλο ο κάθε λόχος και ο κάθε στρατιώτης
Με συγκεκριμένη κατανομή όπλων, ανάλογα το skill των παικτών.

Με μαθηματικό μοντέλο για βέλτιστη κατανομή των δυνάμεων!!!!
(ω ναι δεν κάνω πλάκα)


Μετά την μάχη
Με δημιουργία ιστοσελίδας
Με δημιουργία εφημερίδας όπου πολεμικοί ανταποκριτές περιέγραφαν τη μάχη που προηγήθηκε.
Με απονομή μεταλλίων στους πιο καλούς μαχητές
Με άπειρους τσακωμούς για το ποιος cheatare.....

Ότι πόλεμο δηλαδή παίζαμε μικροι στις αλάνες........
με απίστευτα πιο μεγάλη πόρωση.....

Υ.Γ. Είδατε πόσο χρόνο είχε κάποιος να αξιοποιήσει λίγο πριν πάει στρατό και μόλις είχε χωρίσει?......

*GrimReaper*
19-03-2010, 14:46
ενταξει με επεισες :p....οποιοδηποτε παιχνιδι να το επαιζα ετσι θα μου ειχε μεινει χαραγμενο

*GrimReaper*
19-03-2010, 15:33
προσωπικα το παιχνιδι που περιμενω να βγει (για pc) ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ειναι αυτο

e6tg7n6idTg

DvC0m7nYuK8

εχει γινει απιστευτα προσεγμενη δουλεια!..τα γραφικα στο gameplay ειναι οπως στα παλαιοτερα παιχνιδια εβλεπες βιντεακια στο τελος καθε πιστας :)...απλα δειτε το 2ο βιντεακι και θα καταλαβετε :doggy

tc-g6
19-03-2010, 16:08
WOW στο pc και οτιδηποτε εχει να κανει με κινηση και ασκηση στο Wii.

*GrimReaper*
19-03-2010, 16:39
WOW στο pc και οτιδηποτε εχει να κανει με κινηση και ασκηση στο Wii.

γυμναζεσαι κι εσυ σαν τον αλεξανδρο πετριδη? :p

tc-g6
19-03-2010, 16:41
γυμναζεσαι κι εσυ σαν τον αλεξανδρο πετριδη? :p

χαχαχα, οχι μωρε δεν το κανω για την γυμναστικη. απλα μου αρεσει που ειναι διαφορετικο απο τα υπολοιπα.
παντως εχει μερικα "παιχνιδια" γυμναστικης που χαλαρα πιανεσαι την επομενη ημερα.

Dark Angel #9
19-03-2010, 19:11
χαχαχα, οχι μωρε δεν το κανω για την γυμναστικη. απλα μου αρεσει που ειναι διαφορετικο απο τα υπολοιπα.
παντως εχει μερικα "παιχνιδια" γυμναστικης που χαλαρα πιανεσαι την επομενη ημερα.

κ το wii πανω απ ολα ειναι τρελος χαβαλες με παρεα :D :woot:woot:woot

*GrimReaper*
23-03-2010, 19:38
Παιχνίδια 3D από τη Nintendo

http://www.news247.gr/a/5!124225

kk_SEF
25-03-2010, 16:28
Kαλα τα Pro δεν ειναι προτιμησεις πλεον..Απλα ΔΕΝ γινεται να μην τα παιξεις....Ξεχασα να αναφερω και το καλυτερο rpg που εχω παιξει μεχρι στιγμης στην ζωη μου...FALLOUT 3 ...AΠΛΑ RESPECT!!!!

Έχω σταματήσει να παίζω παιχνίδια στο PC από τη στιγμή που ήθελε κάθε παιχνίδι κι ένα upgrade αλλά το καλύτερο παιχνίδι που έπαιξα ποτέ στο είδος του ήταν το FALLOUT 2. Απότι διάβασα το 3 το συνέχισε και το τελείωσε άλλη εταιρεία από την αρχική γι'αυτό και μεσολάβησαν τόσα χρόνια να βγει.Δεν έχω προσωπική άποψη για το 3 λοιπόν αλλά το 2 ήταν το μόνο που είχα δει με τόσα διαφορετικά path που μπορούσες να το τελειώσεις διαφορετικά κάθε φορά.:woot

ελα ρε ...wipeout?...τι σου αρεζε σε αυτο το παιχνιδι....εγω καθε φορα που το επαιζα ζαλιζομουν :p

Όταν βγήκε το πρώτο DOOM καθόμουν με τις ώρες και έπαιζα κολλημένος σε 20αρες CRT στο TEI :D Αργότερα έλιωνα το Collin McRae και για χάρη του πήρα μέχρι και τιμονιέρα πανάκριβη για το πορτοφόλι μου τότε.
Από ένα σημείο και μετά όμως έπαθα αυτό που λες κι εσύ. Δεν μπορώ πλέον να παίξω κανένα first person πάνω από 20 λεπτά χωρίς να πάθω ναυτία. :(:( Με χάλασε πολύ όχι που δεν παίζω αλλά που κατάλαβα πολύ αργά πόση ζημιά έκανα με κάτι που νόμιζα αθώο :mad:

χαχαχα, οχι μωρε δεν το κανω για την γυμναστικη. απλα μου αρεσει που ειναι διαφορετικο απο τα υπολοιπα.
παντως εχει μερικα "παιχνιδια" γυμναστικης που χαλαρα πιανεσαι την επομενη ημερα.

Αφού σταμάτησα όπως είπα πιο πάνω το PC είδα το Wii κι έπαθα πλάκα. Η Nintendo τους έστειλε όλους για βρούβες. Εκεί που χτυπιόταν να βελτιώσουν τα γραφικά τους έβαλε να κρυφτούν στα εργαστήρια να ψάχνουν πως θα αντιγράψουν την μόνη παιχνιδομηχανή που είναι μπροστά από την εποχή της, τη μόνη που σε σηκώνει από τη θέση σου και σε κουράζει αληθινά. Εχω πολλούς τίτλους και μεταξύ αυτών και γυμναστικής και μπορώ να επιβεβαιώσω απόλυτα τον tc-g6! Wii rulz!!! :doggy

Όσο για παλιά με δεδομένο ότι ο πρώτος μου υπολογιστής ήταν zx81 (πρόγονος του spectrum με 1k μνήμη) πιστεύω δεν έχει νόημα να τα απαριθμήσω :D;)

TT7
25-03-2010, 20:20
Απότι διάβασα το 3 το συνέχισε και το τελείωσε άλλη εταιρεία από την αρχική γι'αυτό και μεσολάβησαν τόσα χρόνια να βγει.Δεν έχω προσωπική άποψη για το 3 λοιπόν αλλά το 2 ήταν το μόνο που είχα δει με τόσα διαφορετικά path που μπορούσες να το τελειώσεις διαφορετικά κάθε φορά.

Nαι το ανελαβε η Bethesda(ελπιζω να γραφεται ετσι) η οποια εχει κανει και το εξαιρετικο Oblivion...οποτε τα αποτελεσματα ηταν εξαιρετικα..αν το σηκωνει ο υπολογιστης σου δοκιμασε το...δεν θα χασεις..

Για την Νιντεντο δεν μπορω να μιλησω αντικειμενικα γιατι ειμαι μεγας SEGA FAN και συνεχιζω να απολαμβανω την εταιρια μου απο τα τρομερα παιχνιδια που δημιουργει..τις κονσολες πλεον τις εχει εγκαταλειψει..Ναι το Wii ειναι διασκεδαστικο...αλλα σε σχεση με τα Χbox 360 και ειδικα την ναυαρχιδα ps3 εχει να επιδειξει μονο την τιμη του πλεον..

kk_SEF
27-03-2010, 00:12
Από γραφικά κλπ σίγουρα τo wii δεν το πιάνει το ps3 και τα υπόλοιπα αλλά σε φιλοσοφία άνοιξε ένα νέο δρόμο κι αυτό για μένα το κάνει πρωτοπόρο και την εταιρεία χρόνια μπροστά. Απόδειξη η σπουδή της MS να διαφημίσει το αντίστοιχο δικό της με τα γνωστά βιντεάκια αλλά αν άκουσα καλά το project στην πραγματικότητα έχει πάει πολύ πολύ πίσω...
Πάντως believe it or not μου χάρισαν ένα μεταχειρισμένο ps3 πριν 2 μήνες και σχεδόν δεν το έχω αγγίξει γιατί δεν προλαβαίνω :( Πάνε οι ανέμελες μέρες του gaming :(

panas12
27-03-2010, 00:28
fm και NBA2K10..

*GrimReaper*
27-03-2010, 00:35
fm και NBA2K10..

με το fm δεν ξερω τι παθαινω αλλα καθε χρονο το αρχιζω..ε και μετα απο 2-3 μηνες το πολυ το σταματαω...το βαριεμαι δεν ξερω γιατι.

καλα για το 2κ10 τα λογια ειναι περιττα....respect

kk_SEF
27-03-2010, 00:39
Το fm ήταν το τελευταίο μου κόλλημα στο pc. Απόταν το ανακάλυψα κόλλησα και έλιωνα επι 3 σερί χρόνια. Ωσπου πήρα το 2008 και δεν το έβγαλα ποτέ από τη ζελατίνα. Ακόμα εκεί το έχω. Τέλος. Όταν κατάλαβα πόσο χρόνο έτρωγα και τι μπορούσα να κάνω με αυτόν...

panas12
27-03-2010, 00:42
με το fm δεν ξερω τι παθαινω αλλα καθε χρονο το αρχιζω..ε και μετα απο 2-3 μηνες το πολυ το σταματαω...το βαριεμαι δεν ξερω γιατι.

καλα για το 2κ10 τα λογια ειναι περιττα....respect

Μy player mode: power forward,2.08μ,100kl,chicago bulls στη πρωτη μου χρονια..πως με κοβεις:D

*GrimReaper*
27-03-2010, 20:49
Μy player mode: power forward,2.08μ,100kl,chicago bulls στη πρωτη μου χρονια..πως με κοβεις:D

πολυ καλος ;)



Αφού σταμάτησα όπως είπα πιο πάνω το PC είδα το Wii κι έπαθα πλάκα. Η Nintendo τους έστειλε όλους για βρούβες. Εκεί που χτυπιόταν να βελτιώσουν τα γραφικά τους έβαλε να κρυφτούν στα εργαστήρια να ψάχνουν πως θα αντιγράψουν την μόνη παιχνιδομηχανή που είναι μπροστά από την εποχή της, τη μόνη που σε σηκώνει από τη θέση σου και σε κουράζει αληθινά.


συμφωνω απολυτα αν και οι υπολοιπες εταιριες κανουν κινησεις... βλεπε playstation 3 Move και xbox 360 project natal...(το πρωτο νομιζω εχει βγει ηδη στην αγορα. Το δευτερο νομιζω βγαινει το καλοκαιρι του 2010)

το project natal αν ειναι ακριβως ετσι οπως το δειχνουν θα ειναι απιστευτο και πολυ μπροστα απο τα αλλα...αλλα οπως και να εχει respect στον πρωτοπορο ;)

kk_SEF
28-03-2010, 21:49
Αυτό το natal είναι που διάβαζα κάπου ότι πήγε πολύ πίσω γιατί απλά τάζανε υπερβολικά πράγματα που δεν είχαν έτοιμα... Αν όντως γίνει έτσι τελικά θα είναι απίστευτο παιχνίδι.

tc-g6
29-03-2010, 11:25
κανουμε πρωταθληματακι στο wii? γιατι κανα αλλο πρωταθλημα χλωμο το κοβω ρε γμτ...

kk_SEF
29-03-2010, 21:48
Πρωταθληματάκι σε τι παιχνίδι;

tc-g6
30-03-2010, 11:42
κανα τενις, κανα μποουλινγκ, οτι θετε ρε παιδια.

kk_SEF
04-04-2010, 18:39
Καλή φάση αλλά τo μόνο που έχω και παίζει σε δίκτυο απότι ξέρω είναι το grand slam tenis αλλά είναι πολύ δύσκολο στο χειρισμό του και το έχω παρατήσει. Αποτυχημένη αγορά θα έλεγα αν και στην αρχή ενθουσιάστηκα.

Σε PS3 ποιο μπάσκετ προτείνετε και γιατί; NBA live 10 ή ΝΒΑ2k10? Μέχρι στιγμής μου έχουν πει ότι το Live έχει καλύτερη απόκριση-gameplay κλπ αλλά θα ήθελα κι άλλες γνώμες μήπως πάρω τελικά κάποιο.

kk_SEF
17-04-2010, 14:12
Νέα παιχνίδια από nintendo http://www.nooz.gr/tech/polla-nea-paixnidia-apo-ti-nintendo

Dark Angel #9
18-04-2010, 11:16
Εγω ανυπομονω για το επομενο Zelda στο wii... τωρα με το motion plus θα πεσει πολυ πετσοκοψιμο!!! :D

mzk7
18-04-2010, 11:28
Εγω ανυπομονω για το επομενο Zelda στο wii... τωρα με το motion plus θα πεσει πολυ πετσοκοψιμο!!! :D

Υπάρχει τέτοιο ενδεχόμενο????Τι μου λές? :D:D:D:D:D:D:D very nice!!!!

kk_SEF
18-04-2010, 12:02
Πολύ καλό το motionplus ειδικά για τενις και τέτοια που παίζει πολύ ρόλο η ακριβής κίνηση. Στο Zelda είχε ήδη καλή κίνηση δεν ξέρω αν θα το ωφελήσει πολύ αλλά είναι ωραίο παιχνίδι!

Dark Angel #9
18-04-2010, 12:53
Υπάρχει τέτοιο ενδεχόμενο????Τι μου λές? :D:D:D:D:D:D:D very nice!!!!
Εχει ανακοινωθει κ επισημα οτι το δουλευουν, λογικα στην επομενη Ε3 θα παρουσιαστει... :woot:D

Πολύ καλό το motionplus ειδικά για τενις και τέτοια που παίζει πολύ ρόλο η ακριβής κίνηση. Στο Zelda είχε ήδη καλή κίνηση δεν ξέρω αν θα το ωφελήσει πολύ αλλά είναι ωραίο παιχνίδι!
Κοιτα οπως το φανταζομαι θα ναι wii remote το σπαθι κ το nunchuck για φαση ασπιδα κ κινηση... οσο σκεφτομαι οτι η κινηση του σπαθιου θα ναι οπως στο swordfight........εκστασιαζομαι!!!

*GrimReaper*
18-04-2010, 16:20
Εχει ανακοινωθει κ επισημα οτι το δουλευουν, λογικα στην επομενη Ε3 θα παρουσιαστει... :woot:D


Κοιτα οπως το φανταζομαι θα ναι wii remote το σπαθι κ το nunchuck για φαση ασπιδα κ κινηση... οσο σκεφτομαι οτι η κινηση του σπαθιου θα ναι οπως στο swordfight........εκστασιαζομαι!!!

επρεπε να ειχε και το 1ο...να σε δω πως θα επαιζες την οκαρινα :cool:

kk_SEF
18-04-2010, 16:27
Έχει πάρει κανείς το Link's crossbow training? Έχει πολύ πλάκα είναι ανεξάρτητο παιχνιδάκι με όλα τα σκηνικά και ήρωες από Zelda. Εγώ το πήρα σαν συνοδευτικό του Wii zapper και έχει πολύ πλάκα.

Dark Angel #9
18-04-2010, 16:43
Ω ναι... πολυ καλο παιχνιδακι κ λεει καλυτερα αν ειναι να παρεις wii zapper να το παρεις μ αυτο παρα με το resident evil που εχει πολυ κακη καμερα κ κυκλοφορουν καλυτερα του ειδους οπως House of The Dead, Deadspace Extraction...

θα βγαλουν κ ειδικο φυσητηρι για την οκαρινα ρε χαχαχα :P:P

redglove
19-04-2010, 02:35
Όσα Μάριο και να βγουν εμείς Zelda περιμένουμε! :D

DON
22-04-2010, 12:11
Μy player mode: power forward,2.08μ,100kl,chicago bulls στη πρωτη μου χρονια..πως με κοβεις:D

Αύριο θα σου ανεβάσω να δεις τι έχω κάνει με τον My Player στην πρώτη μου σεζόν σε έναν αγώνα...Περιττό να πω πως πήραα το πρωτάθλημα παίζοντας 3άρι στους Dallas Mavericks και μου ΚΛΕΨΑΝΕ το mvp Finals αφού είχα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ απο τον Nowitski!!!

kk_SEF
23-04-2010, 23:40
Σε PS3 ποιο μπάσκετ προτείνετε και γιατί; NBA live 10 ή ΝΒΑ2k10? Μέχρι στιγμής μου έχουν πει ότι το Live έχει καλύτερη απόκριση-gameplay κλπ αλλά θα ήθελα κι άλλες γνώμες μήπως πάρω τελικά κάποιο.

Απότι βλέπω οι περισσότεροι παίκτες μας παίζουν το 2k αρα όταν πάρω αυτή θα είναι η επιλογή μου :)

*GrimReaper*
24-04-2010, 14:54
Απότι βλέπω οι περισσότεροι παίκτες μας παίζουν το 2k αρα όταν πάρω αυτή θα είναι η επιλογή μου :)

εννοειτε δεν το συζηταμε :cool:

redglove
26-04-2010, 16:52
Όποιος ασχολείται με online managers ας ρίξει μια ματιά: http://www.oneskillmanager.com?invited=243

(Αν γραφτείτε από αυτό το link η ομάδα μου παίρνει 10.000 ευρώ, αν δε θέλετε απλά βγάλτε ότι έχει από το ερωτηματικό και μετά. Μην κατηγορηθώ και για spam στο forum που είμαι admin, θα 'ναι μεγάλη πρωτοτυπία! :D)

Όποιος του ρίξει τη ματιά του και του αρέσει ας μου πει να του δώσω οδηγία για τις πρώτες κινήσεις.

kk_SEF
27-04-2010, 21:50
εννοειτε δεν το συζηταμε :cool:

Εννοούσα Τσίλι και Μπέβερλι :D Το δίλημμα 2k10 vs Live έχει απαντηθεί πάντως.

*GrimReaper*
27-04-2010, 21:55
Εννοούσα Τσίλι και Μπέβερλι :D Το δίλημμα 2k10 vs Live έχει απαντηθεί πάντως.

2κ10 ελπιζω :cool:

*GrimReaper*
13-09-2010, 19:09
αντε....ερχεται η παιχνιδαρα! Λιωσιμο στο φουλ

OtRnpC7ddv8

DON
16-09-2010, 12:15
αντε....ερχεται η παιχνιδαρα! Λιωσιμο στο φουλ


Δεν ξέρω αν θα χάσει το παιδί την μάνα αλλά ΣΙΓΟΥΡΑ θα χάσει η ΜΑΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ!!!ΜΑΝΑ ΑΝΤΙΟ!!!

TT7
16-09-2010, 12:28
Ρε μαγκες το εχει παιξει κανενας?Ακουω καλα λογια...

hNWppHev3ZA

*GrimReaper*
30-09-2010, 04:57
Χαχααα Θα γελασουμε φετος!

XaesiRPxEBU

*GrimReaper*
02-10-2010, 15:58
πολυ καλες εντυπωσεις το pro το 11......το passing game που μπορεις να παιξεις ειναι απιστευτο πραγματικα!!! Ολες οι φασεις κτλπ πολυ ρεαλιστικες. Το πως πεφτουν οι παικτες στα φαουλ επισης! (πολυ ξυλο ο γκαρσια!! :p ) Και οι κινησεις των παικτων επισης ρεαλιστικες.

Οσο για την ελληνικη εκφωνηση ειναι καλυτερη απο οτι περιμενα (μην νομιζεται οτι η αγγλικη ειναι καλη για τους αγγλους, ολο τα ιδια και ιδια ειναι) ο σωτηρακοπουλος δλδ γιατι ο θαναιλακης ειναι αθλιος. Πολυ γελιο! Μιλαει οπως διαβαζαμε γλωσσα στο δημοτικο!

Απο ελληνικες ομαδες 44,μπαοκ,λαγοι και ολυμπιακο....εχει τις καινουργιες μεταγραφες (εκτος ριερα-ρομενταλ) αλλα εχει ακομα οσκαρ-μαρεσκα-λεντεσμα(!!!). Επισης κατι κανανε στον μητρογλου οι σχιστοματιδες! εξαιρετικη εκτελεστικη δεινοτητα :p

παντως πιστευω ειναι καλυτερο απο αυτο...να το θυμηθουμε και λιγο

0wJLWck2izI

magicj
02-10-2010, 23:10
Οσο για την ελληνικη εκφωνηση ειναι καλυτερη απο οτι περιμενα (μην νομιζεται οτι η αγγλικη ειναι καλη για τους αγγλους, ολο τα ιδια και ιδια ειναι) ο σωτηρακοπουλος δλδ γιατι ο θαναιλακης ειναι αθλιος. Πολυ γελιο! Μιλαει οπως διαβαζαμε γλωσσα στο δημοτικο!

Ο Θαναηλάκης έιναι πραγματικά για γέλια!! Τα λέει πολύ κουλά! Πετάει και κάτι ηλίθιες ατάκες, όπως: "Κουράστηκα, πάω μια βόλτα κι έρχομαι" :d:d

Πάντως το παιχνίδι είναι ειλικρινά πολύ αληθινό.

*GrimReaper*
02-10-2010, 23:15
Ο Θαναηλάκης έιναι πραγματικά για γέλια!! Τα λέει πολύ κουλά! Πετάει και κάτι ηλίθιες ατάκες, όπως: "Κουράστηκα, πάω μια βόλτα κι έρχομαι" :d:d

Πάντως το παιχνίδι είναι ειλικρινά πολύ αληθινό.

να οντως....επισης πολλες φορες δεν συμφωνουν μεταξυ τους :p

χαρακτηριστικα σημερα εκανα ενα σουτ λιγο πανω απο τα δοκαρια και ο σωτηρακοπουλος ειπε χιλιοστα εξω και ο αλλος λεει απελπιστηκο σουτ, θα επρεπε να ντρεπεται και κατι τετοια :p . Επισης μερικες φορες δινω προωθημενη και λεει ωραια ψηλη πασα.

παντως ο σωτηρακοπουλος ειναι πολυ καλος απλα για τα λαθη φταινε οι δημιουργοι που δεν βαλαν σε σωστα σημεια τις εκφρασεις.

magicj
02-10-2010, 23:19
Πράγματι, ο Σωτηρακόπουλος τα λέει αρκετά καλά.
Κι εγώ έχω παρατηρήσει διάφορες ασυμφωνίες. Επίσης, αυτό που λες για την περιγραφή του σουτ, το κάνει και στο οφσάιντ. Ο σωτηρακόπουλος να λέει δύσκολη απόφαση και ο θαναηλάκης να απαντάει (λιώσιμο ο τρόπος) "ήταν οφθαλμοφανές οφσάιντ"

*GrimReaper*
12-10-2010, 20:38
το γαμησανε και το splinter cell....απο ανυπερβλητο stealth game το κανανε shoot n run κι αυτο. Πολλα καινουργια και γαματα πραγματα αλλα μονο μια stealth πιστα ειχε και ολες οι αλλες οποιον παρει ο χαρος!

Αντε να δουμε το call of duty. Ελπιζω να μην το γαμησαν κι αυτο.

Dark Angel #9
13-10-2010, 15:48
παλιο παιχνιδι, το πηρα προσφατα κ εχω πωρωθει! Godfather - Blackhand Edition
6K0TahMr2RA

θυμιζει εξαλλου κ το επος το Mafia!

*GrimReaper*
13-10-2010, 16:46
το pro το λιωνουμε, το splinter cell conviction το τερματισαμε, το 2k11 και το medal of honour κατεβαινουνε (πολυ πιθανον να μην παιζουνε στο πισι μου. Μια δοκιμη θα μας πεισει) και περιμενουμε και 9 νοεμβριου για call of duty black ops. Ωραιος χειμωνας :)

DON
13-10-2010, 16:54
Manager ξέχασες ελεεινέ.

*GrimReaper*
13-10-2010, 17:02
δεν ειμαι φαν ρε....καθε χρονο το παιζω για κανα μηνα το πολυ και μετα το βαριεμαι

*GrimReaper*
14-10-2010, 02:36
και φυσικα μην ξεχασω το TDU2 που λογικα θα ειναι ο λογος να παρω επιτελους καινουργιο μηχανημα

JkrUnTSby8s

yU0wm5D7j8U

tc-g6
15-10-2010, 12:52
ερχεται στις 7/12! ολα τα αλλα ειναι για να περναει η ωρα...

zouparos
15-10-2010, 13:31
ναι και ένα παιχνίδι για τον tc-g6...
http://www.ultrasonline.com/
axaxaxa

*GrimReaper*
18-10-2010, 18:57
καλα μιλαμε το medal of honor ΚΑΚΙΣΤΗ αντιγραφη του call of duty....και πολυ μικρο παιχνιδι!!!....μιλαμε το κανανε ιδιο με το cod!! Ακομα και οι διαλογοι ειναι ιδιοι....τρομερη ΞΕΝΕΡΑ!

Leave COD alone

*GrimReaper*
02-11-2010, 16:53
απο σημερα ανακοινωνω μερικη αποχη απο το φορουμ λογω fm2011....καλη ανταμωση :cool:

*GrimReaper*
10-11-2010, 03:05
απο το πρωι ξεκιναμε και αυτο...αντε να δω αν θα διαβασω ποτε για πιστοποιηση.

OtRnpC7ddv8

DirtySniper
10-11-2010, 03:30
Τι να την κάνεις μωρέ την πιστοποιήση
αφού τα ξέρεις

ενώ να σκοτώνεις αμερικάνους όντας ταλιμπάν....!!!!!

dora7
10-11-2010, 08:21
απο το πρωι ξεκιναμε και αυτο...αντε να δω αν θα διαβασω ποτε για πιστοποιηση.

OtRnpC7ddv8

ξέχνα την πιστοποίηση Grim:eek:....δεν τη δίνουν με τπτ σε όποιον τερματίζει τελευταίος στο Πρωτάθλημα Προγνωστικών...:p:p:p:p:p:p:p:p γι αυτο παίξε κανα παιχνιδάκι να πνίξεις τον πόνο σου!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

*GrimReaper*
29-11-2010, 18:25
κατεβασα προσφατα το WRC FIA World Rally Championship 2010. Ωραιο το game, το μενου κτλπ....αλλα σαν το Collin McRae Rally 04 που ελιωνα δεν ειναι. Ο ηχος ειναι για τον πεο και επισης το car damage ειναι αρκετα light. sto McRae θυμαμαι που μπορουσε σχεδον να διαλυθει το αμαξι, ετρεχες χωρις 1-2 ροδες :p, αυτα ηταν γουστα. Βεβαια, προφανως τα καλυτερα rally ειναι το mcrae dirt και dirt2 αλλα δεν ειχα την τυχη να τα λιωσω αφου το πισι δεν τα σηκωνει....οπως και να εχει το WRC ειναι πολυ πισω ακομα!!

mEk1VAB-NK4

-uFPlrgA1rU

WC1VyT4z6d4

AOGaM3C5Ncc

dora7
29-11-2010, 20:50
εγώ gamer δεν είμαι γενικά, αλλά δώσε μου οτιδήποτε με αυτοκίνητα να γκαζώνω και ασε με ξεχασμένη σε καμια γωνιά κανα δυο τρεις μέρες!!!!!:):):):):eek::eek::eek::eek:

*GrimReaper*
29-11-2010, 20:52
ατσα η δωρα νικι λαουντα μας βγηκε :p

dora7
29-11-2010, 20:58
ατσα η δωρα νικι λαουντα μας βγηκε :p

τι να πει κι ο δάσκαλος οδήγησης όταν έκανα μαθήματα που έζησε τον απόλυτο τρόμο??????:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:eek::eek::eek::e ek:

*GrimReaper*
17-12-2010, 19:51
ενας θειος μου πηρε για τις γιορτες τον 5αχρονο αδελφο μου το wii και 3-4 games....χαχαχαχα δεν ξερει ο χαζος οτι δεν προκειτε να τον αφησω τον μικρο να το ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ!....λιωσιμοοοο :p

dora7
17-12-2010, 23:56
ενας θειος μου πηρε για τις γιορτες τον 5αχρονο αδελφο μου το wii και 3-4 games....χαχαχαχα δεν ξερει ο χαζος οτι δεν προκειτε να τον αφησω τον μικρο να το ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ!....λιωσιμοοοο :p

παλιοεκμεταλλευτή των μικρών και αδυνάτων....:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Dark Angel #9
18-12-2010, 20:10
ενας θειος μου πηρε για τις γιορτες τον 5αχρονο αδελφο μου το wii και 3-4 games....χαχαχαχα δεν ξερει ο χαζος οτι δεν προκειτε να τον αφησω τον μικρο να το ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ!....λιωσιμοοοο :p

που να το χακαρεις κιολας χαχαχα :p

μιγάδας
18-12-2010, 22:38
επειδη λεγατε πριν κανα μηνα για το προ κι εχω καμια βδομαδα που το εγκατεστησα στον υπολογιστη μου(με κατεβασμενα πατς που εχουν γερμανικο πρωταθλημα και ΟΛΕΣ τις μεταγγραφες, βεβαια εχουν ακομα τον οσκαρ..:p:p) εχω να πω οτι ειναι γαματο(εγω μεχρι στιγμης το επαιζα μονο στο ps2 κι εχει τεραστια διαφορα, ασχετα αν οι φιλοι μου δεν το παραδεχονται) κι επισης στο ζητημα της περιγραφης μπορεις να επιλεξεις ποσο και αν θα μιλανε. υπαρχει δηλαδη η τυπικη που μιλανε κανονικα, η μικροτερη που μιλανε μονο οταν γινεται φαση κι η πιο μικρη που παιζει να μιλανε μονο στην αρχη και το τελος. παντως εγω τη βρισκω με τη γερμανικη περιγραφη....γαμαει....απλως ακουστε γερμανικη περιγραφη απο στιμιοτυπα γερμανικου πρωταθληματος και θα καταλεβετε.......

TT7
18-12-2010, 23:13
ενας θειος μου πηρε για τις γιορτες τον 5αχρονο αδελφο μου το wii και 3-4 games....χαχαχαχα δεν ξερει ο χαζος οτι δεν προκειτε να τον αφησω τον μικρο να το ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ!....λιωσιμοοοο :p

Οντας μικροτερος αδερφος ο ιδιος και εχοντας υπομεινει τα πανδεινα σε αυτο το θεμα εχω να σου πω οτι εισαι ανωριμος και μεγαλο μπιδι...:p:p
Ασε το παιδακι να παιξει ρε και παρε κανα ps3...χαχαχα...:doggy

tc-g6
22-12-2010, 12:32
ενας θειος μου πηρε για τις γιορτες τον 5αχρονο αδελφο μου το wii και 3-4 games....χαχαχαχα δεν ξερει ο χαζος οτι δεν προκειτε να τον αφησω τον μικρο να το ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ!....λιωσιμοοοο :p

ψησου για κοντρες!!!

*GrimReaper*
24-12-2010, 15:33
ψησου για κοντρες!!!

θα σε ενημερωσω μολις του το κανουν δωρο! :cool:

Phineas_Freak
24-12-2010, 16:43
επειδη λεγατε πριν κανα μηνα για το προ κι εχω καμια βδομαδα που το εγκατεστησα στον υπολογιστη μου(με κατεβασμενα πατς που εχουν γερμανικο πρωταθλημα και ΟΛΕΣ τις μεταγγραφες, βεβαια εχουν ακομα τον οσκαρ..:p:p) εχω να πω οτι ειναι γαματο(εγω μεχρι στιγμης το επαιζα μονο στο ps2 κι εχει τεραστια διαφορα, ασχετα αν οι φιλοι μου δεν το παραδεχονται) κι επισης στο ζητημα της περιγραφης μπορεις να επιλεξεις ποσο και αν θα μιλανε. υπαρχει δηλαδη η τυπικη που μιλανε κανονικα, η μικροτερη που μιλανε μονο οταν γινεται φαση κι η πιο μικρη που παιζει να μιλανε μονο στην αρχη και το τελος. παντως εγω τη βρισκω με τη γερμανικη περιγραφη....γαμαει....απλως ακουστε γερμανικη περιγραφη απο στιμιοτυπα γερμανικου πρωταθληματος και θα καταλεβετε.......

Για το pro (ειδικα οσοι το παιζουν σε pc που εχει και ολες τις περιγραφες) δοκιμαστε να παιξεται με περιγραφη στα ισπανικα!
ΗΔΟΝΗΗΗ

Arionas
20-01-2011, 17:41
Το online browser manager παιχνιδι της Euroleague μηπως τυχον και καποιοι ενδιαφερονται

http://us.ibasketmanager.com/registro.php?id_inv=10150821

*GrimReaper*
20-01-2011, 18:03
πολυ μουφα το παιχνιδακι...το ειχα κατεβασει πιο παλια και δεν μου αρεσε καθολου

dora7
20-01-2011, 18:11
πολυ μουφα το παιχνιδακι...το ειχα κατεβασει πιο παλια και δεν μου αρεσε καθολου

ρε Grim αλλο τιποτα δεν κάνεις πια παρα παιζεις παιχνίδια????? έχεις άποψη για όλα λεμεεεεεε!!!!!!!!!:p:p

zouparos
26-01-2011, 11:55
0MRIwKnO-hI

+ αυτό (http://www.youtube.com/watch?v=2qujW_c6QRA&feature=related)

*GrimReaper*
26-01-2011, 16:49
τωρα τι θες να με νευριασεις κι εσυ? :p Μιλαμε για το πιο αθλιο πατς που εχει βγει ποτε απο την γουι χελλας. Φαινεται και απο το βιντεο ποσο ΑΘΛΙΟ ειναι το καραισκακη με αυτο το ασπρο χρωμα που φαινεται χαλια. Επισης οι σεκιουριτι του γηπεδου ειναι εικονιτσες...σαν να εβαλε καποιος μια εικονα ετσι ξεμπαρκη μεσα στο παιχνιδι. Το χορταρι! Αλλο αθλιο πραμα. Δεν ξερω αν φταιει το πισι μου για αυτο (αν και δεν νομιζω) αλλα ειναι σαν να παιζουνε πανω σε πρασινο τσιμεντο.

TT7
14-02-2011, 02:33
Οσοι εχτε παιξει Rome: Total War σιγουρα θα γινατε λατρεις του παιχνιδιου...Θα μεταφερατε το ρωμαικο δικαιο μεχρι τα περατα της οικουμενης....Αργοτερα με το Medieval 2:Total War θα πολεμουσατε με παθος και φανατισμο ωστε να απελευθερωσετε τους Αγιους Τοπους απο τους Απιστους (με την προυποθεση βεβαια οτι ο Παπας δεν ειχε κηρυξει εσας αιρετικο και ταυτοχρονα συνασπισει ολα τα χριστιανικα κρατη εναντιων σας..) , μετα γευτηκατε τους πολεμους των Εθνων στο Empire:Total War (δεν μου αρεσε τοσο,προτιμω τις μαχες σωμα με σωμα).. ε ηρθε η ωρα να επιστρεψουμε στην Απω Ανατολη και να δουμε τον διαδοχο του ιστορικου Shogun...Κυριες και Κυριοι ερχεται το Shogun 2 : Total War..ακονιστε τα κατανα σας...

vfviAcCeMxY&feature=related
gEglrZ8vZzc&feature=related
SVPAiAHKbJw&feature=related

DON
14-02-2011, 10:37
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ. Μόνο το Shogun στον τίτλο μου αρκεί για να τρελαθώ!

KonTaz
14-02-2011, 10:45
ωχωχωχωχ,μας άναψες φωτιές tt7

8rilos!!!
14-02-2011, 22:54
τι καψιμο ειχα φαει με το rome total war....

vargas
17-02-2011, 19:14
nba 2k10 , k 2k11 ...στο ps3 ...ΚΟΡΥΦΗ .Ξερει κανεις αν θα βγει κανενα fight night νεο???..

johny b
17-02-2011, 19:21
Οσοι εχτε παιξει rome: Total war σιγουρα θα γινατε λατρεις του παιχνιδιου...Θα μεταφερατε το ρωμαικο δικαιο μεχρι τα περατα της οικουμενης....Αργοτερα με το medieval 2:total war θα πολεμουσατε με παθος και φανατισμο ωστε να απελευθερωσετε τους Αγιους Τοπους απο τους Απιστους (με την προυποθεση βεβαια οτι ο Παπας δεν ειχε κηρυξει εσας αιρετικο και ταυτοχρονα συνασπισει ολα τα χριστιανικα κρατη εναντιων σας..) , μετα γευτηκατε τους πολεμους των Εθνων στο empire:total war (δεν μου αρεσε τοσο,προτιμω τις μαχες σωμα με σωμα).. ε ηρθε η ωρα να επιστρεψουμε στην Απω Ανατολη και να δουμε τον διαδοχο του ιστορικου shogun...Κυριες και Κυριοι ερχεται το shogun 2 : Total war..ακονιστε τα κατανα σας...


Αυτό είναι από τα παιχνίδια αναφορές. Όση διαφορά είχε το Προ απ'τα υπόλοιπα τόση είχε αυτό απ'τα υπόλοιπα στρατηγικής. Πάντως την ατμόσφαιρα που είχε το πρώτο δεν την ξανάπιασαν. Ειδικά το Καρχηδονιακό ίντρο έσπερνε
ΥΓ. Εκπληκτική δουλειά στην αναπαράσταση των μαχών του Αλέξανδρου. Αδιανόητα ακριβείς με βάσει τους περιορισμούς που έχει ένα παιχνίδι.

KonTaz
17-02-2011, 19:28
Αυτό είναι από τα παιχνίδια αναφορές. Όση διαφορά είχε το Προ απ'τα υπόλοιπα τόση είχε αυτό απ'τα υπόλοιπα στρατηγικής. Πάντως την ατμόσφαιρα που είχε το πρώτο δεν την ξανάπιασαν. Ειδικά το Καρχηδονιακό ίντρο έσπερνε
ΥΓ. Εκπληκτική δουλειά στην αναπαράσταση των μαχών του Αλέξανδρου. Αδιανόητα ακριβείς με βάσει τους περιορισμούς που έχει ένα παιχνίδι.

Ίσως φταίει η εποχή...Εκείνη η εποχή είχε απίστευτες μάχες και πολιτισμούς

Και το medieval ΙΙ πάντως ήταν ΤΡΟΜΕΡΟ

johny b
17-02-2011, 19:33
Ίσως φταίει η εποχή...Εκείνη η εποχή είχε απίστευτες μάχες και πολιτισμούς

Και το medieval ΙΙ πάντως ήταν ΤΡΟΜΕΡΟ

Δε νομίζω. Απλά είχαν δώσει λίγο μεγαλύτερη σημασία στο πώς θα στρώσουν το σκηνικό. Δηλαδή σε σχέση με τα υπόλοιπα, που ήταν βελτιωμένα τεχνικά και ιστορικά -γιατί το πρώτο ψιλοήταν μυθιστορία-, είχε ένα πόντο παραπάνω ατμόσφαιρα αλλά σου'μενε.
Αξέχαστοι οι Γαλάτες που πετάγανε κεφάλια και βέβαια στο μιντίβαλ το πρώτο ..... οι παπάδες που έψαλαν κι αμά λάχει έμπαιναν και στη μάχη με τα εξαπτέρυγα.

*GrimReaper*
18-02-2011, 05:38
Όση διαφορά είχε το Προ απ'τα υπόλοιπα τόση είχε αυτό απ'τα υπόλοιπα στρατηγικής..

απειροελαχιστη δλδ??? :p Ειδικα αν μιλαμε για το φετινο που ειναι το πιο σαπιο προ που εχει βγει!

kopitis
18-02-2011, 11:22
ρε παιδιά, κανά site (πιο βολικό να είναι ελληνικό) που να ενημερώναι για νέες κυκλοφορίες ή να κάνει τίποτα αναλύσεις για καινούργια παιχνίδια υπάρχει;;;
είχα βρει ένα παλιά και το είχα αποθηκεύσει αλλά μετά το φορμάτ δεν μπορώ να το βρω με τίποτα...

*GrimReaper*
18-02-2011, 16:55
ελληνικο δεν ξερω καποιο...βρηκα αυτο αν σε βολευει...

http://www.gamespot.com/reviews.html

TT7
19-02-2011, 00:01
To Mortal Kombat επιστρεφει στις ριζες του!!!!Αγαπημενοι μου ηταν παντα o Sub-Zero,Raiden,Milena (τι αγριο μωρο εισαι εσυ,μονο μην βγαζεις την μασκα..χαχα) και ο Baraka..θα εχουν και τον Κratos απο το God of War....τρομερο φαινεται παντως...

EEVdH30hxPQ&feature=player_embedded

UreR-0MObo4&feature=related

H-QW8lNtwTk&feature=related

1EWKWyKe2Jw&feature=related

_yjBkmxCSE4&feature=player_embedded

hAxfgslHf2g&feature=related

johny b
19-02-2011, 01:41
απειροελαχιστη δλδ??? :p Ειδικα αν μιλαμε για το φετινο που ειναι το πιο σαπιο προ που εχει βγει!

Όχι ρε περίεργε. Εννοώ όταν βγήκε το πρώτο ήταν σα να έγινε αναγέννηση σε σχέση με τα φίφα και τα μίφα.

DirtySniper
19-02-2011, 05:03
Ήρθε η στιγμή να το προσεγγίσουμε με μια πιο σοβαρη διάσταση.
Στο Fifa 11, η Ρεάλ είναι πολύ καλύτερη ομάδα από την Μπάρτσα.
Οι μπάσταρδοι το έχουν φτιάξει έτσι
ώστε οι μέσοι της Μπάρτσας να μη κόβουν ούτε με βαλέ.
Στην πραγματικότητα για να κάνεις τη Μπάρτσα ανταγωνιστική
πρέπει να πετάξεις έξω Τσάβι και Ινιέστα
και να παίξεις με 3 αμυντικά χαφ, Μπούσκετς, Κειτά και Μασεράνο.

Αντίθετα έχουν φτιάξει τη Ρεάλ να είναι σούπερ.
Το Κριστιάνο να είναι ο σουπερ παίκτης
και η μεσαία της γραμμή να είναι καλύτερη από της Μπάρτσας (άκουσον άκουσον)

Γνώμη μου είναι
προκειμένου να αποφύγετε την αντιπαθέστατη Ρεάλ
να πάρετε μια ομάδα από το Νησι.
Είτε Άρσεναλ είτε Τσέλσι είτε ΜουΓιου.

Ε ρε pro που τους χρειάζεται....

μιγάδας
19-02-2011, 12:33
ρε ντερτι σοβαρα, ποιος ασχολειται με το φιφα να πουμε;;;;:p:p

zouparos
19-02-2011, 12:40
Mόνο ο Ντέρτις ασχολείται σοβαρά με το ΦΊΦΑ

ΠΡΟ ΜΩΡΗ...Γκαμπίνο μπροστά με Κιμ Τσουν Χι και Μέσσι στις πτέρυγες και έλα παίξε με:p

*GrimReaper*
19-02-2011, 16:38
ρε ντερτι σοβαρα, ποιος ασχολειται με το φιφα να πουμε;;;;:p:p

Εγω και ΟΛΟΙ οι γνωστοι μου απο φετος που το προ ειναι μαπα!

μιγάδας
19-02-2011, 19:28
ενω το φιφα σκιζει......

ρε μαλακες, επαιζα με αντιπαλο τσελσκι σημερα και καποια στιγμη ο επιθετικος της βουταει στην περιοχη μου ολομοναχος(σαν τον καραβουτα ενα πραμα) κι ο διαιτητης του δινει κιτρινη για θεατρο!!! τρελαθηκα σε λεω.....

Dude
19-02-2011, 22:23
Ρε Ντερτις, μην δημιουργείς χάος στα θέματα. Η συζήτηση για Προ και Φίφα μεταφέρθηκε εδώ που ανήκει.

*GrimReaper*
07-03-2011, 13:44
καταστροφαααα λεμενς!!

uA378g_gD1I

μιγάδας
07-03-2011, 17:26
ρε τις προαλλες στο προ ενας αντιπαλος μου πηρε κιτρινη γιατι εκανε θεατρο στην περιοχη μου(παικτης της τσελσκι κλασικα). και μετα ενας φιλος μου ειπε οτι οντως μπορεις κι εσυ να κανεις τον παικτη σου να κανει θεατρο. ισχυει;;

Red Unity
07-03-2011, 17:53
ναι ρε.

L2-l1-r1
αν θυμάμαι καλά. :p

8rilos!!!
07-03-2011, 18:08
ναι ρε.

L2-l1-r1
αν θυμάμαι καλά. :p

θυμασαι που ειχα παρει 3 κοκκινες στο ιδιο παιχνιδι μεχρι να το πετυχω...και τελικα τζιφος:p

*GrimReaper*
01-04-2011, 16:27
Επαιξε κανεις το homefront? Μια μαλακια και μιση ειναι τελικα..μονο το multiplayer λογικα θα αξιζει!

καλα ειχε μια σκηνη στην αρχη δεθηκα κομπος...

στο 7.23

McYjGpPtax0

kopitis
01-04-2011, 16:32
ρε αν ξέρει κανείς, κάνω install ένα παιχνίδι( και δεν είναι το πρώτο παιχνίδι που το παθαίνω) και αφού τελειώσει κομπλέ, με το που πάω να το τρέξω μου βγάζει ένα μην. ότι λείπει το αρχείο:
binkw32.dll
τι μαλακία είναι αυτό; ξέρει κανείς τι φταίει και πως φτιάχνεται;
φυσικά έχω κάνει 3-4 φορές ξανα install αλλά δεν αλλάζει κάτι

*GrimReaper*
01-04-2011, 16:42
αυτο ειναι κατι σαν βιβλιοθηκες δεδομενων. κατεβασε το απο το Ιντερνετ (ψαξε στο γοογλε binkw32.dll) και βαλτο στο φακελο που ειναι εγκατεστημενο το παιχνιδι...αμα συνεχιζει και σου λεει οτι λειπουν κι αλλα αρχεια τοτε κατι φταιει στο Install (αν το παιχνιδι ειναι κατεβασμενο απο το Ιντερνετ λογικο ειναι) αν ειναι αυθεντικο τοτε κατι λειπει απο το πισι σου...δοκιμασε να κανει απντειτ τους ντραιβερς...

υ.γ επισης αυτο το αρχειο καντο κοπι πειστ και στο C:\Windows\System

kopitis
01-04-2011, 16:47
αυτό το κατεβάζεις άφοβα από ίντερνετ; γιατί μου είχαν πει να μην το δοκιμάζω..
και στο άλλο παιχνίδι (δεν θυμάμαι και ποιο ήταν) είχε έρθει ένα παιδί και άλλαξε κάτι στον φάκελο του παιχνιδιού και δούλεψε κομπλέ, ούτε κατεβάσαμε τίποτα, ούτε ξανά install...
εν τω μεταξύ αυτές οι μαλακίες που κολλάει το πισι μου σπάνε τα νεύρα πολύ εύκολα, οπότε και μέρα που είναι οι παναγίες πάνε αβέρτα... και τα χτυπήματα στο πληκτρολογιο με την μαλακία...

*GrimReaper*
01-04-2011, 16:54
αυτό το κατεβάζεις άφοβα από ίντερνετ; γιατί μου είχαν πει να μην το δοκιμάζω..
και στο άλλο παιχνίδι (δεν θυμάμαι και ποιο ήταν) είχε έρθει ένα παιδί και άλλαξε κάτι στον φάκελο του παιχνιδιού και δούλεψε κομπλέ, ούτε κατεβάσαμε τίποτα, ούτε ξανά install...
εν τω μεταξύ αυτές οι μαλακίες που κολλάει το πισι μου σπάνε τα νεύρα πολύ εύκολα, οπότε και μέρα που είναι οι παναγίες πάνε αβέρτα... και τα χτυπήματα στο πληκτρολογιο με την μαλακία...

ναι ρε εντελως αφοβα...πολλες φορες χρειαστηκε να κατεβασω dll αρχειο.
Τωρα το συγκεκριμενο ειναι αρχειο το οποιο αντιστοιχει στα αρχεια βιντεο bink. Μια αλλη ιδεα ειναι να κατεβασεις τα τελευταια απντειτς η πατς οτιδηποτε καινουργιο μπορεις να κατεβασεις απο το σαιτ της εταιριας του παιχνιδιου. Αμα συνεχιζει να μην παιζει τοτε τοτε δες μηπως εχεις w7 64βιτ και δεν μπηκε το αρχειο στα αρχεια εφαρμογων (χ32)

kopitis
01-04-2011, 16:58
καλώς επειδή πάω για δουλειά, το βράδυ που θα επιστρέψω θα το δοκιμάσω..

αυτό που ήθελα να γράψω στην αρχή και το ξέχασα είναι για το homefront,
σαν στόρυ μου φάνηκε καλό, αλλά διάβασα κι αλλού ότι είναι ψιλομούφα..
εγώ λογικά θα το παίξω μεσα στο σκ για να δω τι παιζει

*GrimReaper*
01-04-2011, 18:11
χοντρομουφα ειναι! Αντε να βγει το μπατλφιλντ να παιξουμε ενα γαματο παιχνιδι επιτελους

tmac
02-04-2011, 01:14
Crisys 2 παιδες για τους φαν του ειδους ειναι μαστ..
πρωτου πρωσοπου ακτιον ειναι για οσους δεν το ξερουν...

kopitis
02-04-2011, 01:27
το crysis και γενικά παιχνίδια που έχουν σχέση με το μέλλον δεν με τρελαίνουν..
μιας και είμαι φαν των αθλητικών παιχνιδιών, όπως έχω γράψει ξανά εδώ και 2 εβδομάδες κυκλοφόρησε το mlb 2k11 ενώ σήμερα βγήκε και το Tiger Woods PGA Tour 12....
μιλάμε για ώρες να βαράω με το μπαστούνι στο mlb...
ενω για το Tiger Woods που έιχα παιξει 2-3 χρόνια πριν, επίσης πολύ καλό...
να δω πότε θα σοβαρευτώ, που 27 χρονών μαλάκας κάνω σαν παιδάκι όταν πετυχαίνω home run με τους red sox....

υγ1)αααααααα γκριμ, με το που γυρισα σπίτι και ανοιξα το πισι, έκανα ξανά Install και παιζει κομπλε.. τρέχα γυρευε..


edit: μιας και σε άλλο θεμα μιλανε για το τεννις, παλια υπήρχε το top spin, που ηταν από τα καλύτερα παιχνιδια που έχω παιξει ποτέ, έχει βγει κανα καινούργιο;; ξέρει κανείς;

tmac
02-04-2011, 01:37
το crysis και γενικά παιχνίδια που έχουν σχέση με το μέλλον δεν με τρελαίνουν..
μιας και είμαι φαν των αθλητικών παιχνιδιών, όπως έχω γράψει ξανά εδώ και 2 εβδομάδες κυκλοφόρησε το mlb 2k11 ενώ σήμερα βγήκε και το Tiger Woods PGA Tour 12....
μιλάμε για ώρες να βαράω με το μπαστούνι στο mlb...
ενω για το Tiger Woods που έιχα παιξει 2-3 χρόνια πριν, επίσης πολύ καλό...
να δω πότε θα σοβαρευτώ, που 27 χρονών μαλάκας κάνω σαν παιδάκι όταν πετυχαίνω home run με τους red sox....

υγ1)αααααααα γκριμ, με το που γυρισα σπίτι και ανοιξα το πισι, έκανα ξανά Install και παιζει κομπλε.. τρέχα γυρευε..


edit: μιας και σε άλλο θεμα μιλανε για το τεννις, παλια υπήρχε το top spin, που ηταν από τα καλύτερα παιχνιδια που έχω παιξει ποτέ, έχει βγει κανα καινούργιο;; ξέρει κανείς;

virtua tennis 4 ερχεται 29 απριλιου

tc-g6
05-04-2011, 13:42
αφηστε τις αηδιες και ξεκινηστε WOW, μη σπαταλατε χρονο σε ασοβαρα πραματα, μπειτε στον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ κοσμο... :p

SuperSayian
05-04-2011, 17:30
Tc παίζεις όντως WOW?Γιατί σκέφτομαι να το αρχίσω και χρειάζομαι κάποιον να με καθοδηγήσει :D:D:D:D:D

TT7
05-04-2011, 17:56
αφηστε τις αηδιες και ξεκινηστε WOW, μη σπαταλατε χρονο σε ασοβαρα πραματα, μπειτε στον ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ κοσμο... :p

Μαλακα νταξ...τρομερο Lore αλλα αυτο το πραγμα με τα γραφικα που ειναι σαν Mickey Mouse δεν θα το καταλαβω ποτε....

Με αυτο που θα πω θα διαφωνησουν εκατομμυρια ανθρωποι στον κοσμο :p:p , αλλα κυκλοφορουν απειρω καλυτερα MMORPG εκει.....

Νταξει αν βγαλουν και ενα Warhammer 40k της προκοπης τρεχτε να κρυφτειτε!!!:cool:

Eleni7
05-04-2011, 17:59
το crysis και γενικά παιχνίδια που έχουν σχέση με το μέλλον δεν με τρελαίνουν..
μιας και είμαι φαν των αθλητικών παιχνιδιών, όπως έχω γράψει ξανά εδώ και 2 εβδομάδες κυκλοφόρησε το mlb 2k11 ενώ σήμερα βγήκε και το Tiger Woods PGA Tour 12....
μιλάμε για ώρες να βαράω με το μπαστούνι στο mlb...
ενω για το Tiger Woods που έιχα παιξει 2-3 χρόνια πριν, επίσης πολύ καλό...
να δω πότε θα σοβαρευτώ, που 27 χρονών μαλάκας κάνω σαν παιδάκι όταν πετυχαίνω home run με τους red sox....

υγ1)αααααααα γκριμ, με το που γυρισα σπίτι και ανοιξα το πισι, έκανα ξανά Install και παιζει κομπλε.. τρέχα γυρευε..


edit: μιας και σε άλλο θεμα μιλανε για το τεννις, παλια υπήρχε το top spin, που ηταν από τα καλύτερα παιχνιδια που έχω παιξει ποτέ, έχει βγει κανα καινούργιο;; ξέρει κανείς;

Το top spin 4 εχει ηδη κυκλοφορισει στην αγορα απο 20 Μαρτιου.Σε μερικες παλαιοτερες εκδοσεις το virtua ειχε καλυτερα γραφικα αλλα το top spin ειναι πολυ καλυτερος αξομοιοτης τενις.Οπως και ολα τα παιχνιδια της 2k υπερτερουν στον τομεα ρεαλιστικοτητα κινησεων....

υγ. Μαλιστα,η εκδοση για το ps3 ειναι για πρωτη φορα συμβατη με το move.Καλο καψιμο!

edit:Σε λιγο καιρο λεω να προμυθευτω το heavy rain.Εχω ακουσει εξαιρετικες κριτικες.Το εχει παιξει κανεις απο εδω?

SuperSayian
05-04-2011, 18:06
αλλα κυκλοφορουν απειρω καλυτερα MMORPG εκει...

Όπως?Δεν το λεω ειρωνικά απλά είμαι σε φάση να ξεκινήσω κανα MMO γι αυτό ρωτάω.όλοι μου οι φίλοι έχουν ξεκινήσει να παίζουν AION το ξέρετε?Εμένα ψιλομούφα μου φάνηκε πάντως:p:p:p:p

Edit:Τώρα κοίταγα το παιχνιδάκι που πόσταρες Ελένη...Να σου πω την αλήθεια δεν το ξερα καν και επειδή δεν εχω και PS3 δεν ασχολούμαι.Καλό φαίνετε σαν ιστορία αλλά τα γραφικά του δεν λενε και πολλά πράγματα(τηρουμένων των αναλογιών),τουλάχιστον όπως το είδα στο trailer στο youtube!

kopitis
05-04-2011, 19:16
Το top spin 4 εχει ηδη κυκλοφορισει στην αγορα απο 20 Μαρτιου.



και για pc ; δεν μπορώ να το βρω πουθενά:(:(:(
το άλλο που λες εγώ όχι..

*GrimReaper*
05-04-2011, 19:20
για πισι δεν εχει κυκλοφορησει το τοπ σπιν 4

TT7
05-04-2011, 19:33
Όπως?Δεν το λεω ειρωνικά απλά είμαι σε φάση να ξεκινήσω κανα MMO γι αυτό ρωτάω.όλοι μου οι φίλοι έχουν ξεκινήσει να παίζουν AION το ξέρετε?Εμένα ψιλομούφα μου φάνηκε πάντως:p:p:p:p


Εχω καιρι να ασχοληθω με MMORPG,δεν εχω παιξει καθολου γιατι προτιμω τα RPG αλλα ενδεικτικα αναφερω καποια που πριν 3-4 χρονια ηταν κορυφη και λογικα θα εχουν βγει αναβαθμισεις...

Age o Conan,Lineage,Guild Wars,AION ..Ειδικα το πρωτο τα εσπαγε....

Eleni7
05-04-2011, 19:49
και για pc ; δεν μπορώ να το βρω πουθενά:(:(:(
το άλλο που λες εγώ όχι..

Για pc δεν εχει βγει.Οχι ακομα τουλαχιστον...

kopitis
17-05-2011, 20:09
τον Νοέμβριο το call of duty: Modern Warface 3..
λέγεται ότι θα υπάρχουν μάχες μέσα σε Λονδίνο, Παρίσι και Νέα Υόρκη..

C_7_dYWMsL0

Dark Angel #9
17-05-2011, 20:12
[QUOTE=SuperSayian;56651]Όπως?Δεν το λεω ειρωνικά απλά είμαι σε φάση να ξεκινήσω κανα MMO γι αυτό ρωτάω.όλοι μου οι φίλοι έχουν ξεκινήσει να παίζουν AION το ξέρετε?Εμένα ψιλομούφα μου φάνηκε πάντως:p:p:p:p

Αν εισαι κ φαν μαν, Lord of the Rings Online... πολυ καλο γκεημ εχω λιωσει! κ βασιζεται στο στορυ των βιβλιων :cool:

KonTaz
17-05-2011, 21:42
τον Νοέμβριο το call of duty: Modern warface 3..
λέγεται ότι θα υπάρχουν μάχες μέσα σε Λονδίνο, Παρίσι και Νέα Υόρκη..



Ζημιά ζημιά ζημιά...

dora7
17-05-2011, 22:35
[QUOTE=SuperSayian;56651]Όπως?Δεν το λεω ειρωνικά απλά είμαι σε φάση να ξεκινήσω κανα MMO γι αυτό ρωτάω.όλοι μου οι φίλοι έχουν ξεκινήσει να παίζουν AION το ξέρετε?Εμένα ψιλομούφα μου φάνηκε πάντως:p:p:p:p

Αν εισαι κ φαν μαν, Lord of the Rings Online... πολυ καλο γκεημ εχω λιωσει! κ βασιζεται στο στορυ των βιβλιων :cool:

μικρέ μου άρρωστε dark....σε παω με τα χιλια....;);););):p

DON
09-06-2011, 18:37
Παλικάρια έχει παίξει κανείς το L.A. Noire? Και αν ναι τι λέει? Είναι Adventure-μυστηρίου???

Άν υπάρχει και link για κατέβασμα είμαι ΥΠΟΧΡΕΟΣ.

Sot_7
10-06-2011, 15:37
Για όσους είναι καμμένοι με το 2K!

zd0SC6aB5Wg&feature=player_embedded

redfan
27-06-2011, 03:40
παιχνιδαρα το nba 2k αλλα ενα θεμα με τα ποσοστα το εχει.το φετινο εχει 49 στον σπανουλη,55(!) στον κλειζα,62 στον μπεβερλυ και 77 στον τσιλντρες!!!και εχει και 61 στον σμους παρκερ του ηρακλη!!!τι να αυτα ρε!!!!

TT7
18-08-2011, 12:06
Επιστρέφει το Counter-Strike

Με βελτιωμένα γραφικά αλλά και νέους χαρακτήρες και όπλα

Αν και έχουν περάσει πολλά χρόνια από την τελευταία έκδοση του Counter-Strike, η εταιρία που έχει τα δικαιώματα του παιχνιδιού, αποκάλυψε ότι μια νέα συνέχεια, που έχει τον τίτλο «Counter-Strike: Global Offensive», έχει ξεκινήσει να σχεδιάζεται σε συνεργασία με την Hidden Path Entertainment η οποία είχε αναπτύξει και το «CS: Source».

Αν και λεπτομέρειες αναφορικά με την πλοκή του παιχνιδιού δεν έχουν γίνει ακόμη γνωστές, όλα δείχνουν ότι η κυκλοφορία έχει προγραμματιστεί για τις αρχές του επόμενου έτους ενώ θα είναι διαθέσιμο εκτός από υπολογιστή και για τις κονσόλες Xbox και PS3.

Το «Counter-Strike: Global Offensive», αναμένεται να έχει εντυπωσιακά γραφικά, ενώ νέοι χάρτες, όπλα και χαρακτήρες θα κάνουν την εμφάνιση τους χωρίς βέβαια να λείπουν και χαρακτηριστικά από τις προηγούμενες εκδόσεις.

newsbeast

DON
18-08-2011, 12:09
ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

TT7
18-08-2011, 12:22
Nα κανουμε ενα τουρνουα οι Redhoops να γουσταρουμε καμμια φορα...

x-h3cIPabQs

DON
18-08-2011, 12:28
ρε μαλάκα τι τουρνουά και μαλακίες??? το παιχνίδι αυτό αν το μελοποιήσω θα είναι ότι για τον σιδηρόπουλο το "Η".

QC9ywXksIvI

TT7
18-08-2011, 12:34
Δλδ αμα γινεις my bitch θα νευριαζεις?...Εχω περασει κατι κορυφαιες στιγμες σε αυτο το παιχνιδι...Να στηνεται ο αλλος για snipershot οπως κανουν ολες οι πουτανιτσες και να μην εχει παρει χαμπαρι οτι ειμαι απο πισω του(!!!!)..χαχα...οποτε βγαζω το μαχαιρι, και του κανα την πλατη τρυπητηρι..

Και γω πιστευω οτι τα μαμαει ολα τα παιχνιδια του ειδους του...

DON
18-08-2011, 12:37
your bitch???ρε ήμουν ο τύπος που ήτανε 24/7 μέσα σε ένα BnB (αγ. παρασκευή κατά προτίμηση) και πήγαινα με τσάντα με δικό μου keyboard και mouse...ΑΣΤΟ.

tc-g6
01-09-2011, 13:46
.

Παράγοντας
01-09-2011, 15:09
Το Limbo είναι το μόνο παιχνίδι, του οποίου το σκεπτικό έχω βρει ενδιαφέρον εώς σήμερα.

Y4HSyVXKYz8

Είναι μόνο 70mb και αξίζει να το δοκιμάσετε. Όποιος χρησιμοποιεί το greekddl, μπορεί να το βρει εδώ (http://greekddl.com/games/pc-games/128722-Limbo.html). Αν σας βγάλει ένα μήνυμα οτι λείπει ένα .dll αρχείο, κατεβάστε αυτό (http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=35).

Morrison
07-10-2011, 18:50
Πειτε ρε καμια γνωμη...:)

Προ ή Φιφα στο pc?

Eχω να ακουμπησω Φιφα απο το '98 που ειχε βασικο τον Μητροπουλο στον Ολυμπιακο(ειχε επιστρεψει στα 39 προς 40 για να κλεισει την καριερα του στην πραγματικοτητα)απο τοτε αθεραπευτα Προ ιδιαιτερα στα φοιτητικα μου χρονια.

Πλεον παιζω λιγο αλλα καθε χρονο θα το βαλω το Προ στο pc μου μονο που τα τελευταια χρονια δεν με αφηνει καθολου ικανοποιημενο.

DON
07-10-2011, 19:14
Εγώ που ορκιζόμουν στο Ευαγγέλιο του Pro το παράτησα απο το 10...Τo Fifa τους ξεπέρασε...FIFA λοιπόν!

υ.γ. Βγήκε το 2k12?!?!?!

Morrison
07-10-2011, 19:20
υ.γ. Βγήκε το 2k12?!?!?!

Βγήκε και είναι ΑΑ όπως πάντα...

DON
07-10-2011, 19:24
Με ξενερώνει τρελά που δεν έχει NBA φέτος και θα είναι όπως πέρσυ απλά καλύτερο gameplay και γραφικά...παρόλαυτα πιστεύω πως μόλις ξεκινήσει η σεζόν κτλ θα υπάρχει το ανάλογο update. θα το τιμήσω!

Eleni7
08-10-2011, 22:45
Οσοι πιστοι προσελθετε.Ενας μηνας εμεινε

4K39UWxdm0U

ΥΓ.Εγω με τον bro παιζουμε pro evolution παντως

magicj
10-10-2011, 17:32
Σχεδόν κατέβηκε το 2κ12. Αντίο κόσμε. Θα τα ξαναπούμε

condenado7
10-10-2011, 18:57
Σχεδόν κατέβηκε το 2κ12. Αντίο κόσμε. Θα τα ξαναπούμε

liiiiiiiiink

Υ.Γ τερματοφυλακες pes 2012 5 dona martin

tmac
10-10-2011, 20:58
GEARS OF WAR 3 ΕΠΙΚΟ ΑΠΛΑ!!
περαστικα στους playstationακηδες...

SuperSayian
10-10-2011, 21:10
Ποτε θα βγει το PS4 για να πέσει ελεεινά η τιμή του 3?:p

TT7
10-10-2011, 21:19
GEARS OF WAR 3 ΕΠΙΚΟ ΑΠΛΑ!!
περαστικα στους playstationακηδες...

Δεν εχω καμμια απο τις 2 κονσολες και το σεβομαι αρκετα το xbox360 αλλα πραγματικα ειναι το μονο εξκλουσιβ της μαικροσοφτ που αξιζει..

Το PS3 εχει τοσο γαματα exclusive που δεν εχει να ζηλεψει καθολου...
Χωρια που και οι κοινοι τιτλοι ειναι πολυ καλυτεροι στο PS3...

KonTaz
10-10-2011, 21:29
Και τα Halo...

deninho
10-10-2011, 21:32
Πειτε ρε καμια γνωμη...:)

Προ ή Φιφα στο pc?

Eχω να ακουμπησω Φιφα απο το '98 που ειχε βασικο τον Μητροπουλο στον Ολυμπιακο(ειχε επιστρεψει στα 39 προς 40 για να κλεισει την καριερα του στην πραγματικοτητα)απο τοτε αθεραπευτα Προ ιδιαιτερα στα φοιτητικα μου χρονια.

Πλεον παιζω λιγο αλλα καθε χρονο θα το βαλω το Προ στο pc μου μονο που τα τελευταια χρονια δεν με αφηνει καθολου ικανοποιημενο.

Fifa 12 φυσικά!

YAR6I_T-uVc

Οσοι πιστοι προσελθετε.Ενας μηνας εμεινε

4K39UWxdm0U

Το περίμενα πως και πως, αλλά τελικά θα έχουμε εξεταστική (17/10-8/12 :D), οπότε και αυτό και το nba2k12 και ότι άλλο προκύψει (LA Noire?) πάνε για μετά την εξεταστική του Φεβρουαρίου (μαζί με την αλλαγή της κάρτας γραφικώνε)

tmac
10-10-2011, 23:17
GEARS OF WAR 3 ΕΠΙΚΟ ΑΠΛΑ!!
περαστικα στους playstationακηδες...

Δεν εχω καμμια απο τις 2 κονσολες και το σεβομαι αρκετα το xbox360 αλλα πραγματικα ειναι το μονο εξκλουσιβ της μαικροσοφτ που αξιζει..

Το PS3 εχει τοσο γαματα exclusive που δεν εχει να ζηλεψει καθολου...
Χωρια που και οι κοινοι τιτλοι ειναι πολυ καλυτεροι στο PS3...

απο αποκλειτικες εκδοσεις εχουν και τα δυο τα δικα τους αλλα το gears 3 περασε αλλο επιπεδο..
κοινη τιτλοι καλυτεροι στο πλει??δεν νομιζω..
crisys 2 ας πουμε που τσεκαρα συγκρισεις ενα κλικ στα γραφικα επανω το σονυ τρια κλικ πανω στο φρειμ ρειτ το 360..και μην ξεχνας οτι ειναι εναμιση χρονο γηραιοτερο απο το ps3,για να μην μιλησω για κινεκτ με psmove μερα με τη νυχτα σε τεχνολογια,και τα 3δ που ειχε να υπερηφανευεται το σονυ ηρθαν πλεον και στο 360,και οι πωλησεις ακομα microsoft δειχνουν..

με εκανες και εκδηλωθηκα ομως xboxakias7 :D
γενικα δεν την παω τη σονυ και ειδικα το psx γιατι ηταν η αιτια και μαλιστα με αθεμυτο ανταγωνισμο να σταματησει να βγαζει κονσολες η sega..
οποιος μεγαλωσε με master system και mega drive με καταλαβαινει..

Eleni7
10-10-2011, 23:31
Fifa 12 φυσικά!
YAR6I_T-uVc

Χαχαχαχα,δεν υπαρχει.Αν και τις θεαματικες βουτιες ορισμενων παικτων της Μπαρτσα ειμαι σιγουρη οτι ο DON τις θεωρει ως πλεον ρεαλιστικες:p

Η σκηνη απο το 0.46 και κατω απλα δεν υπαρχει

Εγω παντως,σε πληρη συννενοηση και με τον αδερφο μου,αγοραζουμε εδω και μια 10ετια απο Konami (απο τοτε που εβγαζαν το ISS,ή οπως αλλιως το λεγανε).

Εμεις ξεκινησαμε τις κονσολες με το X-Box,μετα πηραμε το X-Box 360 αλλα βγηκε προβληματικο και καταληξαμε στο ps3.Halo ειχα παιξει.Καλο ηταν αλλα δεν ειναι το στυλ παιχνιδιων που προτιμω

magicj
10-10-2011, 23:31
liiiiiiiiink



Στο στέλνω σε πμ, για να μν υπάρχει θέμα δικαιωμάτων με το φόρουμ. Δεν το έχω κατεβάσει ακόμα (άντε,κάνα μισάωρο θέλει....:mad::mad::mad:), αλλά είναι release της reloaded, οπότε δεν αμφιβάλλω ότι θα τρέχει γαμάτα. Απλά θέλει να το μπλοκάρεις με το φάιργουολ να μν μπαίνει ίντερνετ από ότι είδα. Αν το θέλει κανείς άλλος ας μ στείλει πμ.

deninho
10-10-2011, 23:42
Fifa 12 φυσικά!
YAR6I_T-uVc

Χαχαχαχα,δεν υπαρχει.Αν και τις θεαματικες βουτιες ορισμενων παικτων της Μπαρτσα ειμαι σιγουρη οτι ο DON τις θεωρει ως πλεον ρεαλιστικες:p

Η σκηνη απο το 0.46 και κατω απλα δεν υπαρχει

Εγω παντως,σε πληρη συννενοηση και με τον αδερφο μου,αγοραζουμε εδω και μια 10ετια απο Konami (απο τοτε που εβγαζαν το ISS,ή οπως αλλιως το λεγανε).

Και το Pro το έχουν χαλάσει πολύ. Για αυτό το λόγο (και επειδή το fifa έχει χαλάσει εδώ και χρόνια) έχω σταματήσει πλέον τα ποδοσφαιράκια, μιας και με εκνευρίζουν αφάνταστα και ο σκοπός είναι να χαλαρώνουμε με αυτές τις βλακείες.

Eleni7
10-10-2011, 23:48
Ειδικα το προπερσινο προ δεν την παλευε καθολου.Κακιστο.Περισυ βελτιωθηκε λιγο.Για να δουμε φετος

condenado7
11-10-2011, 00:48
liiiiiiiiink



Στο στέλνω σε πμ, για να μν υπάρχει θέμα δικαιωμάτων με το φόρουμ. Δεν το έχω κατεβάσει ακόμα (άντε,κάνα μισάωρο θέλει....:mad::mad::mad:), αλλά είναι release της reloaded, οπότε δεν αμφιβάλλω ότι θα τρέχει γαμάτα. Απλά θέλει να το μπλοκάρεις με το φάιργουολ να μν μπαίνει ίντερνετ από ότι είδα. Αν το θέλει κανείς άλλος ας μ στείλει πμ.

thxx

magicj
12-10-2011, 01:01
ρε, δν παίζεται το 2κ

btw, o Wilt στα Greatest Legends κάνει απλά ΟΤΙ θέλει στο παιχνίδι.

condenado7
24-10-2011, 22:35
Μπορει καποιος να μου βρει το football manager 2012 σε torrent?

DON
08-11-2011, 10:53
To 2k12 ΜΥ PLAYER είναι πιο ωραίο απο το να είσαι ο LBJ στην πραγματικότητα. ΤΕΛΟΣ.

Phineas_Freak
08-11-2011, 12:19
Ρε συ το εχουν κανει πανευκολο ομως!
Εκανα back to basket 4αρι και βαζω 35αρες με 2 μερες ενασχολισης!!!!!

DON
08-11-2011, 12:29
Πως ακριβώς το έκανες αυτό? Σε τι ομάδα πήγες? Που σε πήρε για βασικούρα? Πως το παίζεις? 12λεπτά? 5λεπτά? 7λεπτά? Το παίζεις με plays ή όχι? έχει ΠΟΛΛΑ επίπεδα..

Phineas_Freak
08-11-2011, 13:04
Δν παιζω με plays. Με εχουν οι Utah. Επαιξα ενα 2-3 δωδεκαλεπτα στην αρχη (ειναι καλο αυτο για να παρεις skill points και να κερδισεις θεση στο rotation ενω βγαζεις και γρηγορα πολλα milestones!).

Απο εκει και περα το παιζω 6 λεπτα.

Το θεμα ειναι οτι προς το παρον καποιες κινησεις πιανουν παντα οποτε ποντους μπορεις να βαλεις πανευκολα. Πχ στο ποστ παιχνιδι αν κανεις προσποιηση πιανει σχεδον σε ολα τα 4αρια.

Εχω πιασει 35 ποντους και 15 ριμπαουντ (οχι στο ιδιο παιχνιδι!), και εχω καταφερει να κανω τον Duncan να μοιαζει με γατακι στην αμυνα στο ποστ.

Γενικα το παιχνιδι ειναι απιστευτο (και εχει καταπληκτικες κινησεις) αλλα το myplayer το κανουν καθε χρονο και ευκολοτερο μου φαινεται!!!!

DON
08-11-2011, 13:26
αν παίξεις με plays δηλαδή με σύστημα και όχι απλά να ζητάς την μπάλα με το X τότε θα δεις. θα είναι σαφώς πιο ΟΜΟΡΦΟ και ΑΛΗΘΟΦΑΝΕΣ το παιχνίδι καταρχάς και κυριότερα. Το 15 ριμπάουντ ΟΚ το 35 πόντοι σε 6λεπτές περιόδους με παραξενεύει ΠΑΡΑ πολύ.

το myplayer το βάζουν κάθε χρόνο και σε πιο πολλά επίπεδα. μπορείς να παίζεις και εσύ myplayer στο 1 δυσκολία και εγώ στο 10...

δοκίμασε με plays...

tmac
08-11-2011, 22:54
αν παίξεις με plays δηλαδή με σύστημα και όχι απλά να ζητάς την μπάλα με το X τότε θα δεις. θα είναι σαφώς πιο ΟΜΟΡΦΟ και ΑΛΗΘΟΦΑΝΕΣ το παιχνίδι καταρχάς και κυριότερα. Το 15 ριμπάουντ ΟΚ το 35 πόντοι σε 6λεπτές περιόδους με παραξενεύει ΠΑΡΑ πολύ.

το myplayer το βάζουν κάθε χρόνο και σε πιο πολλά επίπεδα. μπορείς να παίζεις και εσύ myplayer στο 1 δυσκολία και εγώ στο 10...

δοκίμασε με plays...

ρε συ δεν κανουμε κανα θρεντ να δουμε σε τι πλατιφορμα pc xbox ps παιζει ο καθενας και να οργανωσουμε κανα πρωταθληματακι online νβα2k12 να γινει μακελιο!! :D

deninho
09-11-2011, 23:06
ρε, πόσο γαμάει το νέο my player του nba 2k12? Μόλις σήμερα το πήρα, και κρίμα που έχασα τόσες μέρες παίζοντας μάνατζερ...

SuperSayian
10-11-2011, 02:14
Call of Duty: Modern Warfare 3,ποιός το χει ηδη κατεβάσει?

angelman
10-11-2011, 18:27
manager κανεις που να παιζει?το παιχνιδι φετως ειναι πιο απιθανο απο ποτε

TT7
10-11-2011, 18:37
Ακουω οτι το Battlefield 3 ειναι πολυ καλο και ισως εχει φτασει σε επιπεδα call of duty.

Αν και οσοι παιζουν RPG ξερουν οτι ερχεται το Skyrim...Μιλαμε θα πεσει τρελο καψιμο

Phineas_Freak
10-11-2011, 18:55
Καλα γενικα οι rpgαδες εχουμε τρελα πανηγυρια φετος!
Βγαινει το skyrim (αυτο το elder scrolls ακομα και το morrowind ξαναπαιζω), βγαινει το LOTR War in the north (που λενε οτι ειναι αρκετα καλο και απο οτι ειδα θυμιζει dragonage λιγο), και κανονικα εχει ανακοινωθει οτι θα κυκλοφορησει και το diablo 3 (που βεβαια ξερωντας την blizzard υποθετω οτι θα βγει σε κανα χρονο αλλα τεσπα!!)

Περα απο την ιδεα με τα πρωταθληματακια (που ειναι ΚΑΛΗ!!!) θα μπορουσε να αναβαθμιστει λιγο το τοπικ (η να ανοιξουν καινουρια) με την λογικη και της ανταλλαγης-δανεισμου παιχνιδιων (δεν θα εχει μεγαλη δημοτικοτητα σε παιχνιδια τυπου 2k και rpg, αλλα ανετα δανειζα σε καποιον το splinter cell conviction για να μην χρειαστει να αφησω 100 ευρω για να αγορασω το assasin's creed revelations η το arckam city!!!)

deninho
10-11-2011, 19:25
το Battlefield θέλει τρελό μηχάνημα για να παίξει (μιλάω Η/Υ)... Για το CoD MW3 δεν ξέρω, δεν έχω ψάξει, και γενικά το τελευταίο CoD που έπαιξα στα σοβαρά ήταν το CoD 2 :p

Μάνατζερ ασχολήθηκα λίγο, αλλά παραείναι εύκολο ρε γμτ. 8 Τσάμπιο Λις πρώτη χρονιά, και νταμπλ. Δεύτερη χρονιά 4 τσάμπιολις, και ντάμπλ. Και αναβαθμισμένα προπονητικά κέντρα και ακαδημίες, και αγοράζω και το γήπεδο. FFS δηλαδή.
Ή έχω γίνει τόσο καλός που μπορώ να το γράφω και στο βιογραφικό μου :p

GEMAN7
10-11-2011, 19:31
Ποιο manager ρε παιδιά. Το manager τελείωσε στο κορυφαίο championship manager 01/02 και στον τεράστιο Maxim Tsigalko. Γραφικός7 :D:D

angelman
10-11-2011, 20:02
Μάνατζερ ασχολήθηκα λίγο, αλλά παραείναι εύκολο ρε γμτ. 8 Τσάμπιο Λις πρώτη χρονιά, και νταμπλ. Δεύτερη χρονιά 4 τσάμπιολις, και ντάμπλ. Και αναβαθμισμένα προπονητικά κέντρα και ακαδημίες, και αγοράζω και το γήπεδο. FFS δηλαδή.
Ή έχω γίνει τόσο καλός που μπορώ να το γράφω και στο βιογραφικό μου :p
μαλλον ειναι αναλογα την ομαδα που εχεις.εγω που ξεκινησα Τοτεναμ δεν μου φενεται και πολυ ευκολο.και χωρις reload και τετοια ενοειται.και οποιος εχει x-box και δεν εχει παιξει ALAN WAKE να το παιξει.

kopitis
10-11-2011, 20:43
κι εγώ με lfc καθόλου εύκολο....
και βασικά για αυτό έχω χαθεί από το φόρουμ..
ή θα είμαι δουλειά ή θα προσπαθώ να ξανακάνω την Λιβερπουλάρα μεγάλη...
το μόνο που έχω καταφέρει μέχρι τώρα είναι ένα λιγκ καπ...
γαμώ τους ρόμβους και τα ανάποδα τρίγωνα στο κέντρο....
υγ1)τιμή και δόξα στον Λαμπριάκο της Λίβερπουλ...
υγ2) εκεί που παίρνει φόρα ο Gotze σταματάνε όλα...

angelman
10-11-2011, 21:01
κι εγώ με lfc καθόλου εύκολο....
και βασικά για αυτό έχω χαθεί από το φόρουμ..
ή θα είμαι δουλειά ή θα προσπαθώ να ξανακάνω την Λιβερπουλάρα μεγάλη...
το μόνο που έχω καταφέρει μέχρι τώρα είναι ένα λιγκ καπ...
γαμώ τους ρόμβους και τα ανάποδα τρίγωνα στο κέντρο....
υγ1)τιμή και δόξα στον Λαμπριάκο της Λίβερπουλ...
υγ2) εκεί που παίρνει φόρα ο Gotze σταματάνε όλα...
παρε Αβρααμ φιλε να σου στρωσει την αμυνα.τον εχω στην Τοτεναμ και δεν περναει μυγα.η παιχτης η μπαλα ποτε και τα 2 μαζι.η πρωτη μου μεταγραφη οπου και αν παω μαζι με τον Doumbia

kopitis
10-11-2011, 21:10
καλά με σκρτσελ, αγκερ, καραχερ και σία έχω βαρεθεί να τρώω γκολ.. αλλά έκλεισα έναν μαυράκο από psg... σακχο κάπως έτσι.. πρέπει να είναι καλός..

DON
10-11-2011, 21:49
Η Λίβερπουλ έχει φραγή πρωταθλήματος στο FM.

KonTaz
11-11-2011, 02:51
1 2 3 4 5 6

ΗΛΙΑΣ
11-11-2011, 05:20
Εγω έχω Ολυμπιακό στο FM... 1η χρονιά νταμπλ και στους 8 του Γιουρόπα, 2η χρονιά πρωτάθλημα και πρόκριση στους 16 του CL....

kopitis
03-12-2011, 01:38
ρε στο 2k12, είτε στο my player είτε σε κανονική season, έχω πρόβλημα στα ομαδικά στατιστικά, δηλ. μου βγάζει μ.ο. ριμπάουντ 70 ή ασσιστ 65, έχει κανείς τέτοιο πρόβλημα;
υγ1) MW3 αρκετά καλό πάλι σε λίγες ώρες το τερματίζεις, αλλά έχει και πάλι ωραίες στιγμές
υγ2)μάνατζερ επιτέλους αφού έδιωξα το κριάρι μπροστά κι έφτιαξα την άμυνα ήρθε η πρώτη κούπα στο ανφιλντ
υγ3) assassins creed το τελευταίο το έχει παίξει κανείς;

condenado7
03-12-2011, 01:53
Λοιπον μαγκες μου ηρθε η στιγμη που ολοι περιμενατε τα wonderkids του fm ειναι εδω
GK
Luis guilherme(δεν θυμαμαι ακρβως πως γραφεται) (botafogo)
stegen (monchenglandbach)
dr
Nika kvekveskiri (νομιζω getafe)

dl
matthias ostrlozek (bochum(?))

dc
avraam
jordi amat (espanyol )
muschachio (villareal)

dm
biscotte (rennes, αλλα οχι απο την αρχη, μετα το 2013, απιστευτος παντως)

am
erik lamela
adryan (gremio(?))

aml

fetfaaaaaa

amr
vadillo (betis)

st

FABIO BORINI(ROMA) TON ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ

ΑΥΤΑ

kopitis
03-12-2011, 01:59
ο stagen είναι ο μόνος που έχω πάρει από αυτούς που λες κι είναι καλός όντως... αν και στα στημένα μαζί με όλη την ομάδα έχει κι αυτός ένα θεματάκι.. τους υπόλοιπους θα τους κοιτάξω...

condenado7
03-12-2011, 02:45
ο stagen είναι ο μόνος που έχω πάρει από αυτούς που λες κι είναι καλός όντως... αν και στα στημένα μαζί με όλη την ομάδα έχει κι αυτός ένα θεματάκι.. τους υπόλοιπους θα τους κοιτάξω...

o guilherme ειναι πολυ καλυτερος, δεν εχει θεμα πουθενα, απλα για τα στημενα δωσε ενα ρολο σε καθε παικτη αναλογα με το υψος του, πχ βαζεις τα σεντρε μπακ να μαρκαρουν ψηλους κτλ...

ο BORINI ΓΑΜΑΕΙ ΑΣΧΗΜΑ

deninho
03-12-2011, 05:16
wonderkid είναι και ο Κυριάκος Παπαδόπουλος.

angelman
03-12-2011, 21:57
Λοιπον μαγκες μου ηρθε η στιγμη που ολοι περιμενατε τα wonderkids του fm ειναι εδω
GK
Luis guilherme(δεν θυμαμαι ακρβως πως γραφεται) (botafogo)
stegen (monchenglandbach)
dr
Nika kvekveskiri (νομιζω getafe)

dl
matthias ostrlozek (bochum(?))

dc
avraam
jordi amat (espanyol )
muschachio (villareal)

dm
biscotte (rennes, αλλα οχι απο την αρχη, μετα το 2013, απιστευτος παντως)

am
erik lamela
adryan (gremio(?))

aml

fetfaaaaaa

amr
vadillo (betis)

st

FABIO BORINI(ROMA) TON ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ

ΑΥΤΑ

αυτο που εκανες φιλε(το να γραφεις τα wonderkids) στην κοινοτητα του ΜΑΝAGER ειναι εγκλημα και τιμωρειται παραδειγματηκα :P.λοιπον μαγκες παρτε τον Κara για αμυντικο χαφ και τον Kadlec για επιθεση και θα με θυμηθειτε.και ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ DOUGLAS COSTA.

kopitis
09-12-2011, 13:56
erl7NNaK9F8

Επικό το φιλί στο στόμα!!!!

Eleni7
09-12-2011, 20:33
Δεν ξερω ποιο ειναι το bug του παιχνιδιου.Οτι φιλιουνται στο στομα ή οτι εβαλε γκολ ο Καρολ?

deninho
09-12-2011, 21:20
Το ότι έβαλε γκολ ο Κάρολ. Το ότι φιλιούνται είναι easter egg :p

Papaloukas_7
16-12-2011, 02:28
Πως γινεται στο 2κ12 να γινουν αυτοματα οι καινουριες μεταγγραφες?

Eleni7
16-12-2011, 02:36
Αν το εχεις στο ps3,θα γινει λογικα καποιο update απο το Network.Στις αλλες κονσολες δεν ξερω πως λειτουργει

Papaloukas_7
16-12-2011, 02:37
Στον υπολογιστη μπορει να γινει κατι τετοιο?Για οποιον ξερει

deninho
16-12-2011, 03:52
Εφόσον το έχεις αυθεντικό θα σου περάσει ένα update με μεταγραφές και πρόγραμμα. Και εφόσον δεν έχει αλλάξει κάτι σε σχέση με πέρσι, θα το τσεκάρει αυτόματα κάθε φορά που ξεκινάς το παιχνίδι.

Αν το έχεις από το «θείο», λογικά του έχεις κόψει την πρόσβαση στο ίντερνετ, και έτσι δε θα βρίσκει updates

Papaloukas_7
16-12-2011, 04:05
Δυστυχως το εχω απο ''θειο''

Ευχαριστω πολυ deninho

kopitis
16-12-2011, 10:25
φαντάζομαι θα βγει κανά πατσάκι όμως με τα νέα ρόστερ

Phineas_Freak
19-12-2011, 13:42
Ποιος εχει παιξει skyrim???
ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ SKYRIM????????

Dark Angel #9
19-12-2011, 15:46
επικο και λιγα λεω.

angelman
19-12-2011, 15:57
ΕΠΙΚΟΤΑΤΟ.μια μιξη ολων των επικων παιχνιδιων που υπαρχουν

vargas
22-01-2012, 14:34
τι παιχνιδαρα το 2k12 στο ps3 ..αυριο παραλαμβανω κ nba jam ...θα λιωσω...

angelman
22-01-2012, 15:49
ενταξει το nba jam με παρεα 2vs2 ειναι οτι καλυτερο απλα.πολυ φαση

vargas
22-01-2012, 16:31
yessss...αλλα κ μονος σου vs cpu ειναι καλη φαση..

waxmaster_c
27-01-2012, 23:59
Άσχετο, αν και νομίζω αυτό είναι το σωστό section... παίζει κανείς buzzerbeater???

tmac
28-01-2012, 00:02
τι ειναι αυτο για πες

waxmaster_c
28-01-2012, 00:07
www.buzzerbeater.com

Online manager για μπάσκετ είναι. Φτιάχνεις την ομάδα σου, κάνεις μεταγραφές και τέτοια!

tmac
28-01-2012, 00:39
καψιμο θα ειναι,αλλα προτιμω 2κ12 :D

waxmaster_c
28-01-2012, 00:47
καψιμο θα ειναι,αλλα προτιμω 2κ12 :D

Είναι ολίγον. Το γεγονός ότι είναι online και τέτοια είναι το όλο σκηνικό που το κάνει ωραίο.Δηλαδή μην περιμένεις τώρα προσομοιωτές και γραφικά.

Dude
28-01-2012, 01:52
Πρέπει να μετακινηθεί το τόπικ παίδες... εδώ είναι τομέας Ολυμπιακός BC μόνο.

GEMAN7
28-01-2012, 02:19
Μάλλον προς games (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=333&page=22) πρέπει να πάει.

waxmaster_c
28-01-2012, 03:06
Λάθος δικό μου.Σόρρυ μάγκες!!

redglove
28-01-2012, 12:00
No prob, κάναμε merge στα threads. :)

D.Rivers
30-01-2012, 15:37
καψιμο θα ειναι,αλλα προτιμω 2κ12 :D

Είναι ολίγον. Το γεγονός ότι είναι online και τέτοια είναι το όλο σκηνικό που το κάνει ωραίο.Δηλαδή μην περιμένεις τώρα προσομοιωτές και γραφικά.

για δώσε κανά hint, γιατί έχω κολλήσει κανά χρόνο τώρα με ένα παρόμοιο για το ποδόσφαιρο που λέγεται hattrick

Arionas
02-02-2012, 12:22
Επειδη καποιοι βλεπω το ψαχνουν για basketball online manager μπορειτε να δοκιμασετε αυτο: http://us.ibasketmanager.com/registro.php?id_inv=10150821
Το παιχνιδι ειναι το επισημο της Euroleague και εχει τα επισημα licence των παικτων και logo της Euroleague του NBA της ACB και 2 ακομα ευρωπαικων πρωταθληματων.
Επειδη ειμαι moderator εκει αν καποιος ξεκινησει μπορω να τον βοηθησω με συμβουλες στο ξεκινημα του.Το username μου ειναι @CDev.Αν καποιος θελησει να το δοκιμασει ας μου στειλει μυνημα εδω στο forum
Παραθετω μερικα screenshot.Τις φωτογραφιες και τα σωστα ονοματα των παικτων του NBA τα ειχαν σωστα απλα λογο του lockout αναγκαστηκαν να τα αλλαξουν :
http://img854.imageshack.us/img854/5514/durant.jpg
http://img39.imageshack.us/img39/6137/khryapa.jpg
http://img337.imageshack.us/img337/3421/kleiza.jpg
http://img689.imageshack.us/img689/6918/simulationg.jpg

Beeroy
02-02-2012, 13:21
Εσύ κοίταξε να είσαι πιο λογικός στα ποσά που ζητάς για τους juniors σου!!!:D

Arionas
02-02-2012, 13:24
Εσύ κοίταξε να είσαι πιο λογικός στα ποσά που ζητάς για τους juniors σου!!!:D

Δε βγαινω ρε συ :p Καπως πρεπει να συντηρησω τα school

Beeroy
02-02-2012, 13:31
Ναι, αλλά με λίγο χαμηλότερες τιμές μάλλον θα πουλάς περισσότερους...

Arionas
02-02-2012, 13:35
Ναι, αλλά με λίγο χαμηλότερες τιμές μάλλον θα πουλάς περισσότερους...

Σιγουρα αλλα εφοσον ηδη κανω boost στους PG-SG-SF σε καποια φαση οσο ανεβαινει το AVG τους θα πουληθουν εν τελη στις τιμες που θελω.Οσο για την ωραια μεταξυ μας κουβεντα λεω να μην τη συνεχισω εδω γιατι ισως θεωρηθει spam απο τους mod.Θα ξαναγραψω κατι αν καποιος απο το redhoops θελησει να μαθει κατι για το παιχνιδι

redglove
05-02-2012, 22:54
καψιμο θα ειναι,αλλα προτιμω 2κ12 :D

Είναι ολίγον. Το γεγονός ότι είναι online και τέτοια είναι το όλο σκηνικό που το κάνει ωραίο.Δηλαδή μην περιμένεις τώρα προσομοιωτές και γραφικά.

για δώσε κανά hint, γιατί έχω κολλήσει κανά χρόνο τώρα με ένα παρόμοιο για το ποδόσφαιρο που λέγεται hattrick

Μεγάλο κάψιμο το Hattrick. Μήπως έπαιζες/παίζεις και Planetarium Manager;

D.Rivers
06-02-2012, 02:57
όχι hattrick εδώ και 2 περιόδους και τώρα ξεκίνησα και αυτό το buzzerbeater :D

stefanos
02-07-2012, 08:57
http://www.techgear.gr/super-mario-theme-music-played-on-wine-glasses-47703/ η μουσικη του video game SUPER MARIO μεσα απο...ποτηρια!!!καλο!

tt7
27-07-2012, 14:09
Έχει κανένας PS3 games που ενδιαφέρεται να πουλήσει????

Ψάχνω το Demon's Souls και το Dark Souls...

dmy
27-07-2012, 14:21
Έχει κανένας PS3 games που ενδιαφέρεται να πουλήσει????

Ψάχνω το Demon's Souls και το Dark Souls...

apistefta kai eidika to demon souls.....dont miss them. distixos ta krataw gia tin sillogi mou....apla na exeis ipomoni einai diskola ala poly rewarding k eidika sto multiplayer.....

liwsta me kleista ta matia....!!!

tt7
27-07-2012, 14:25
Ναι δεν αγοράζω γενικά παιχνίδια στο PS3 αλλά αυτά τα δύο μαζί με το Skyrim αξίζουν....Το Oblivion το είχα παίξει σε PC...

Το κακό είναι ότι τα μεγάλα καταστήματα στην Ελλάδα έχουν σταμαστήσει να τα φέρνουν και ίσως πρέπει να στραφώ στο Amazon...

guybrush50
27-07-2012, 14:51
Έχω ακούσει πάντως ότι και τα δύο είναι πάρα πολύ δύσκολα και ότι πεθαίνεις συνέχεια. Αυτός είναι και ο μόνος λόγος που δεν τα έχω δοκιμάσει!

dmy
27-07-2012, 15:39
nai einai apistefta diskola kai theloun xrono! alla pragmatika an den to afiseis stin arxi apo ta nevra sou tote su dinei mia empeiria monadiki....to multipayer tou komamti sto opoio anapasa stigmi kaneis invade stin pista allou kai antistrofa sou dinei ena aisthima pou liga paixnidia to exoun.....

paizw apo 6 xronwn games...eimai 32 kai mporw na pw me sigouria oti ro demon souls (poli ligotero to dark souls) einai to kalitero game pou eixa ever...

thelei vevaia diavasma kai xrono wste na matheis ta patnta gia afto!

tt7
27-07-2012, 15:46
Βασικά έχω διαβάσει αρκετά πράγματα για το παιχνίδι...Αλλά με είχε τρομάξει και ο φίλος μου με αυτά που έλεγε...

Γι αυτό θέλω να το αγοράσω και να αφοσιωθώ με την ησυχία μου σε αυτό (-α)....

Πάντως από αυτά που έχω ακούσει το Demon's Souls είναι από μόνο του ένας καλός λόγος να αγοράσεις PS3 ....

Το Dark Souls είναι πιο Polished σε ορσμένα ζητήματα, αλλά επειδή το έβγαλαν και για Xbox-360 έπρεπε να ρίξουν το επίπεδο λίγο (ένεκα των 14χρονων που παίζουν COD και βρίζονται όλη μέρα στο Xbox Live)...αχαχαχα...

guybrush50
06-08-2012, 14:39
http://img835.imageshack.us/img835/2962/euroleague2k12cover.jpg

Δεν ξέρω πόσοι το γνωρίζετε αλλά έχει βγει patch για το nba 2k12 με ομάδες της euroleague!

14 teams included in v1.5:

Anadolu Efes
BC Khimki
Bizkaia Bilbao Basket
Caja Laboral
CSKA Moscow
EA7 - Emporio Armani Milan
FC Barcelona Regal
Fenerbahce Ulker
Lietuvos Rytas
Maccabi Electra
Olympiacos
Panathinaikos
Real Madrid
Zalgiris Kaunas

B3knAOC2Krg

deninho
06-08-2012, 16:35
λινκυ;

έχει και τους κανόνες για την Γιούρολιγκ, ή παίζουμε με νβα κανόνες;

guybrush50
06-08-2012, 16:46
http://nba-live.com/forums/viewtopic.php?f=143&t=83631

Λογικά κανόνες NBA θα έχει, δεν το έχω δοκιμάσει προσωπικά!

Presvis
20-08-2012, 17:19
4VMci30MMUM

HoopFan
21-09-2012, 09:13
Ρε παιδια, δεν μπορω να κανω συνδεση στο ιντερνετ στο PS3...
Μπορει καποιος να πει ενα ενα τα βηματα να δω που κανω το λαθος?!

DON
21-09-2012, 10:54
sign in με το account σου. αυτό.