PDA

View Full Version : Γενικα & Διαφορα


Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

clockworkorange
10-02-2014, 04:08
Μπράβο στους κατοίκους της ευρύτερης περιοχής της Μαλακάσας, που έκαψαν το κουβούκλιο είσπραξης διοδίων και στη συνέχεια πήγαν στα διόδια των Αφιδνών όπου και σηκωσαν τις μπάρες, επιτρέποντας την ελεύθερη διέλευση των οχημάτων...

Μπόμπολα και Κράτος...η "φωτιά" άναψε και δεν πρόκειται να σβήσει.

Οι υποτακτικοί του μεγαλοεργολάβου δεν είδαν κάτι, δεν άκουσαν τίποτα.

http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/832/4148/original.jpg?w=600&h

Και όταν επιδίωξουν να αναφερθούν στο γεγονός, θα μιλήσουν για βία από την πλευρά της κοινωνίας, θα την καταδικάσουν, θα πουν ότι κινδύνεψε να χαθεί ανθρώπινη ζωή μέχρι και ότι βίασαν την υπάλληλο που εργάζοταν στο σταθμό διοδίων.

Το ντόμινο είναι από τα αγαπημένα μου επιτραπέζια παιχνίδια...

tsak8
10-02-2014, 15:04
Απο STAR νομιζω, γιατι δεν βλεπω ΚΑΘΟΛΟΥ Ελληνικη TV, ακουστηκε οτι καταστρεφεται δημοσια περιουσια!....ΔΗΜΟΣΙΑ λεει χαχαχαχα

ANAR 7
10-02-2014, 17:51
Ολα αρχιζουν τωρα.

Jasone
10-02-2014, 23:19
GYbsTHbZ_9U

KonTaz
11-02-2014, 00:18
μιλάμε τον τσάκισαν τον μπόμπολα.Δεν θα μπορέσει να ορθοποδήσει μετά από τέτοιo χτύπημα.

clockworkorange
11-02-2014, 04:06
Όχι δεν τον τσάκισαν, πρόκειται όμως για μια καλή αρχή που πρέπει να έχει και συνέχεια.

Ακόμη και να μην καταφέρουν τίποτα, τουλάχιστον αυτοί θα έχουν προσπαθήσει...

Αν δε θες να πάρεις τη ζωή σου στα χέρια σου, δικαίωμά σου, μην κάνεις όμως κριτική σε εγχειρήματα που πραγματοποιούνται από τη στιγμή που εσύ κάθεσαι αδρανής στο σπίτι σου.

Αν έχεις στο μυαλό σου κάποιες εναλλακτικές δράσεις, προσπάθησε να πας σε μια από τις συνελεύσεις τους και να τις προτείνεις.

johny b
11-02-2014, 04:16
Απ΄την Εγνατία ξηλώστε τέλη Φλεβάρη γιατί θέλω να πάω Θεσσαλονίκη

tt7
11-02-2014, 13:13
Έλα ρε Johny πάμε παρεάκι ??? Έχω σχεδόν 4 χρόνια να ανέβω

johny b
11-02-2014, 13:37
Κι εγώ τόσο. Έλα Λευκάδα να πάμε παρέα.

Jasone
11-02-2014, 18:04
Το φαντάζομαι σε σποτάκι :

" Τι περιμένεις? πάρε την ζωή σου στα χέρια σου. δοκίμασε δράσεις. κάψε ένα κουβούκλιο διοδίων. "

clockworkorange
11-02-2014, 19:37
Μπράβο ψηλέ, έκανες και κάτι χρήσιμο με την επινόησή σου.

userNOname7
12-02-2014, 00:54
Αξέχαστες εποχές..στην φιλοσοφική..

walter berry
12-02-2014, 03:23
Εγω ήμουνα από μέσα στην Φιλοσοφική και τα έχω ζήσει καλά. παράδεισος για όλα τα γούστα.
βέβαια είχα να αντιμετωπίσω τις ορδές.
απο πάνω η οι κατεβασιές του Φυσικού
και απο κάτω το ανεβασμά του ΕΜΠ.
αλλά αλλό πράγμα να παίζεις στην γλώσσα τους...

μιγάδας
12-02-2014, 09:26
καμια φιλοσοφικη. ο μιρζα μπεγκιτς του εκπα. μιλαμε για ποσοστα παπαλουκα στις βολες στη σχεση ποιοτητας-ποσοτητας.

plextis
12-02-2014, 10:20
isiah δυνατός. Άσε που η ΔΑΠ έχει εξαφανιστεί από ορισμένες σχολές (βλ. Φυσικό)

στο φυσικο δεν υπαρχει ουτε ΔΑΠ ουτε γκομενες

Στα χρόνια τα δικά μου είχε γκόμενες...θέλαν λίγο ξύρισμα όμως
κανα 2 που ίσως βλεπότανε ήταν ΔΑΠ

οι πληροφορίες λένε πως τώρα είναι πολύ καλύτερα, μια ζωή λάθος timing

μιγάδας
12-02-2014, 10:37
οι πληροφορίες λένε πως τώρα είναι πολύ καλύτερα, μια ζωή λάθος timing

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

krataios75
12-02-2014, 11:52
τον βλεπω να κατασκηνωνει εξω απο την Θρακα και να μαθαινει και τα στεκια για καλο οφτο
Υ.Γ μαθετε να βαζετε γιαουρτι στα σουβλακια αντι για τζατζικι

deninho
12-02-2014, 11:56
Είναι αρκετά καλύτερα τώρα, ναι. Βέβαια κρατάω επιφυλάξεις, μήπως απλά κατέβηκαν τα στάνταρ :p

plextis και εσύ δικός μας; πότε αποφοίτησες;

natag
12-02-2014, 11:58
Υ.Γ μαθετε να βαζετε γιαουρτι στα σουβλακια αντι για τζατζικι

Μεγαλη αληθεια...

kseplenhs
12-02-2014, 12:08
Το τζατζίκι καλύπτει τα πάντα.Μπορεί να βάλεις γύρο απο κρέας λεπρού σκύλου και να μην νιώσεις διαφορά.
Το γιαούρτι,έτσι και το κρέας είναι ποιοτικό και όχι λάσπη,το εκτοξεύει το σουβλάκιον...

plextis
12-02-2014, 13:41
Και εγώ στον κουβά χαχα
2000 - Αθήνα
εσυ;

rankin
12-02-2014, 14:14
Πάντως στα Late 90's και στο Πα.Πει μόνο στη ΔΑΠ έβρισκες κάτι της προκοπής.. Ειχανε κάνει φωλιά...
Ασε που ήταν οι μόνες που ειχαν ανακαλύψει το στρινγκ απο το 95...
Παιζανε ευρώπη τα κορίτσια..

Η Πασπ ήταν τίγκα στη σκυλού, φάση "μπουζούκια εθνικής όδου"
Ξανθό μαλλί, με τη μαυρη ρίζα να έχει βγει 3 πόντους και νυχι κόκκινο της φεράρι..

Τα ΕΑΑΚ εκείνες τις ρομαντικές εποχές δεν είχαν γυναίκες. Μόνο τραμπάκουλες μαλλιάμπουρες..

Υπήρξε κάποτε και μια πρώτη μορφή νεολαίας Συνασπισμού, που αριθμούσε 7-8 μέλη, εκ των οποίων και μια κοπέλα που έβγαινε με εναν ΔΑΠιτη και ειχε δημιουργηθεί πολιτικό σκάνδαλο στη σχολή...

Αφήνω για το τέλος την Πανσπουδαστική, που ειχε κάνει την έκπληξη και ειχε το υπερτούμπανο στις τάξεις της... Μιλάμε οτι κέρδιζε με διαφορά... στήθους, τις υπόλοιπες..

Νομίζω βέβαια πως στις σημερινές εποχές η ποιότητα έχει ανέβει αισθητά..
Τότε ψάχναμε στα πλήθη να βρουμε καμιά καλή, τώρα δεν νομίζω να ειναι έτσι τα πράγματα...

Beeroy
12-02-2014, 14:22
Έλα ρε rankin, ΠΑ.ΠΕΙ και τα μυαλά στο μπλέντερ!!! Ποιο τμήμα και τι έτος μπήκες?

rankin
12-02-2014, 14:25
Έλα ρε rankin, ΠΑ.ΠΕΙ και τα μυαλά στο μπλέντερ!!! Ποιο τμήμα και τι έτος μπήκες?

96 - Στατιστικό...
εσυ;

I'm an old μαδαφακα

Beeroy
12-02-2014, 14:32
I'm older... 93 - Ναυτιλιακό

rankin
12-02-2014, 14:35
I'm older... 93 - Ναυτιλιακό

ω ρε μπαρμπα!

εσυ ήσουν στο ναυτιλιακό όταν ακόμα υπολόγιζαν πόσο κοστίζει μια τριήρης. :P

Βασικά, απο πλευράς γυναικών, ίσως να ηταν ακόμα πιο σκοτεινές οι δικές σας εποχές...

LFO
12-02-2014, 14:48
Τρομερή χρονιά το 93….2η χρονιά στην σχολή, εκλογες βουλευτικές , κυνηγητό σε κάθε αφισοκόλληση, ξυλο στα αμφιθέατρα σε κάθε συνέλευση...δύσκολη πόλη η Πατρα για τα πολιτικά….Ωραίες εποχές. Η ΔΑΠ ειχε οντως τα ταλεντα αλλα το επιπεδο ηταν υψηλο και σε ΠΑΣΠ – ΠΣΚ…Πατρα γάρ…

ΥΓ. Μαγκες Αγγελοπουλοι..

rankin
12-02-2014, 14:53
Τρομερή χρονιά το 93….2η χρονιά στην σχολή, εκλογες βουλευτικές , κυνηγητό σε κάθε αφισοκόλληση, ξυλο στα αμφιθέατρα σε κάθε συνέλευση...δύσκολη πόλη η Πατρα για τα πολιτικά….Ωραίες εποχές. Η ΔΑΠ ειχε οντως τα ταλεντα αλλα το επιπεδο ηταν υψηλο και σε ΠΑΣΠ – ΠΣΚ…Πατρα γάρ…

ΥΓ. Μαγκες Αγγελοπουλοι..

Αφου τρέχατε και κάνατε αφισοκολλήσεις με τη φάτσα του Μητσοτάκη ρε τελειωμένε... Τι περίμενες να σας συμβεί;

Εμείς πίναμε το φραπεδάκι μας και οργανώναμε την επανάστα..

Presvis
12-02-2014, 15:01
Να με 'σγχωρνάτε αλλά εκεί στην Νότια Ελλάδα δεν έχετε ιδέα πως είναι ο σωστός γύρος (σουβλάκι όπως το λέτε εσείς). Ούτε τζατζίκια, ούτε γιαούρτια. Εκτός απο το κρέας φυσικά (το οποίο σε ποσότητα είναι όσο 3-4 γύροι-σουβλάκια δικά σας), λίγες πατατούλες, λίγη ντομάτα, λίγο κρεμμυδάκι (για όποιον δεν θα φιλήσει γκόμενα μετά) και λίγο κέτσαπ και μουστάρδα. Οποιος έχει φάει γύρο-σουβλάκι στην Σαλόνικα (και κυρίως στην περιοχή της Τούμπας) καταλαβαίνει οτι τους γύρους-σουβλάκια που τρώτε, εμείς τους έχουμε για να σοφατίζουμε τον μαντρότοιχο...

LFO
12-02-2014, 15:04
Εμείς πίναμε το φραπεδάκι μας και οργανώναμε την επανάστα..

Aκομα στην οργανωση ειναι αυτη η ρεβελουσιον ρε φιλε....Πιο αργη και απο τον Μπέγκιτς σε πικενρολ

Ο Μητσοτακης τελικα μαλλον θα ζησει τοσα χρονια οσο και οι αφισες με την φατσα του. Απο εμένα μονο εχει τουλαχιστον 500 χρονια ζωής

ΥΓ. Αγγελοπουλοι μπραβο!

KingJames
12-02-2014, 15:06
Toϋμπα Γιώτης με πήγε άκλαφτιτς.1 μέρα σέκος.Αλλά καλός.Τούμπα στον κεντρικό δρόμο δε με τρέλαναν.Αριστοτέλους ψηλά καλό κ αλλού ωραία που δε θυμάμαι μέρος.

nrg15
12-02-2014, 15:07
To ΓΑΜΗΣΑΤΕ!!!!

Με αγαπη παντα!

rankin
12-02-2014, 15:11
Εμείς πίναμε το φραπεδάκι μας και οργανώναμε την επανάστα..

Aκομα στην οργανωση ειναι αυτη η ρεβελουσιον ρε φιλε....Πιο αργη και απο τον Μπέγκιτς σε πικενρολ

Ο Μητσοτακης τελικα μαλλον θα ζησει τοσα χρονια οσο και οι αφισες με την φατσα του. Απο εμένα μονο εχει τουλαχιστον 500 χρονια ζωής

ΥΓ. Αγγελοπουλοι μπραβο!

Φίλε, αν έβλεπες ομως το κανονιοφόρο της οργανώσεως, θα μας έδινες ρισπεκτ...

Καλα ρε συ.. Φάτσα Μητσοτάκουλα; Δεν τρόμαζες που τον έβλεπες το μπαγάσα; Δεν έχω κάτι μαζί του και ποτέ δεν τον αντιπάθησα.. αλλά ειναι αντιτουριστική φάτσα, πως να το κάνουμε;

Επίσης, νομίζω οτι ειναι βαμπίρ και θα ζήσει για πάντα και αυτό δεν οφείλεται στις αφίσες σου :p

ΥΓ. Προεδράδες γουί λάβ γιου να ουμε

angelman
12-02-2014, 15:17
Κετσαπ???? Μουσταρδα???? Κλειστονα.

Η αληθεια ειναι παντως οτι η Αθηνα πασχει απο σουβλακι,ειδικα βορεια προαστεια(Αβρααμ αρκετα αξιολογος).

Μετα απο μεθυσι κ ΜΟΝΟ πολυ δυνατος ο Γιωργος στο Γαλατσι επι της Βεικου που στις καλες εποχες(παιζει να ισχυει ακομα,εχω να φαω καιρο) το κανονικο του ηταν με πιτα τριπλασιου μεγεθους κ στο απ ολα εβαζε πραγματικα οτι ειχε το μαγαζι.

LFO
12-02-2014, 15:17
Αφου σου πω οτι ειμαι πολυ περηφανος για τους Αγγελοπουλους να πω οτι τοτε υπηρχε ή Ανδρεας Παπανδρεου (ποσο μαλλον στην Πατρα) ή Μητσοτάκης ή Αλέκα Παπαρήγα...

Not much of a choice....

Αλλες εποχες ρε μαν....πολωση ακομη και στην καλημέρα.

rankin
12-02-2014, 15:21
Αφου σου πω οτι ειμαι πολυ περηφανος για τους Αγγελοπουλους να πω οτι τοτε υπηρχε ή Ανδρεας Παπανδρεου (ποσο μαλλον στην Πατρα) ή Μητσοτάκης ή Αλέκα Παπαρήγα...

Not much of a choice....

Αλλες εποχες ρε μαν....πολωση ακομη και στην καλημέρα.

υπήρχε και η Παπαρήγα "η καλή" (αστείο μόνο για μυημένους άνω των 35)

Θυμάμαι και εγώ το 96 ή το 97 είχε κερδίσει στο Πα.Πει πρώτη φορά η Πασπ και πανηγύριζαν σαν να ειχε πάρει ο Θρύλος το ευρωπαϊκό (που εκείνη τη χρονιά πρέπει να το πήρε κι ολας)

Άλλες εποχές... Αν και τώρα, άνετα τρως ξυλο αν πεις οτι εισαι ΝΔ ή ΠΑΣΟΚ. :p

Presvis
12-02-2014, 15:21
Φίλε angelman μετά απο ξενύχτι μόνο πατσάς. Χοντρό ή ψιλό (κομμένος). Αν δεν είσαι τόσο μερακλής άντε καμιά σουπίτσα το πολύ...

kseplenhs
12-02-2014, 15:26
Να με 'σγχωρνάτε αλλά εκεί στην Νότια Ελλάδα δεν έχετε ιδέα πως είναι ο σωστός γύρος (σουβλάκι όπως το λέτε εσείς). Ούτε τζατζίκια, ούτε γιαούρτια. Εκτός απο το κρέας φυσικά (το οποίο σε ποσότητα είναι όσο 3-4 γύροι-σουβλάκια δικά σας), λίγες πατατούλες, λίγη ντομάτα, λίγο κρεμμυδάκι (για όποιον δεν θα φιλήσει γκόμενα μετά) και λίγο κέτσαπ και μουστάρδα. Οποιος έχει φάει γύρο-σουβλάκι στην Σαλόνικα (και κυρίως στην περιοχή της Τούμπας) καταλαβαίνει οτι τους γύρους-σουβλάκια που τρώτε, εμείς τους έχουμε για να σοφατίζουμε τον μαντρότοιχο...

Άλλο ο αθηναικός γύρος που μπορεί να φας 4 τυλιχτά και μετά να χτυπήσεις και 2 κομμάτια γαλακτομπούρεκο γιατί πεινάς ακόμα και άλλο στην κρήτη(ειδικά στο ηράκλειο) που με 2 έχεις φύγει για φαρμακείο μπας και χαλαρώσει το στομάχι.

Δεν έχω δοκιμάσει σαλονικιοτικα αλλά είστε τόσο τοπικιστές που και τα σκατά του σκύλου σας τα περιγράφετε σαν θαύμα της φύσης σε σχέση με αυτά των σκύλων της υπόλοιπης ελλάδας.

Μουστάρδες και κέτσαπ ναουμ.Στο τέλος θα βάλετε και τυροκαφτερή,μπεσαμέλ,φράουλες,σαρδέλες με σαντιγύ και ένα πρωτοχρονιάτικο φλουρί.

υ.γ:Μαρινάκη πάρε τον χάινς πίσω.

JoeThrylos
12-02-2014, 15:28
Να με 'σγχωρνάτε αλλά εκεί στην Νότια Ελλάδα δεν έχετε ιδέα πως είναι ο σωστός γύρος (σουβλάκι όπως το λέτε εσείς). Ούτε τζατζίκια, ούτε γιαούρτια. Εκτός απο το κρέας φυσικά (το οποίο σε ποσότητα είναι όσο 3-4 γύροι-σουβλάκια δικά σας), λίγες πατατούλες, λίγη ντομάτα, λίγο κρεμμυδάκι (για όποιον δεν θα φιλήσει γκόμενα μετά) και λίγο κέτσαπ και μουστάρδα. Οποιος έχει φάει γύρο-σουβλάκι στην Σαλόνικα (και κυρίως στην περιοχή της Τούμπας) καταλαβαίνει οτι τους γύρους-σουβλάκια που τρώτε, εμείς τους έχουμε για να σοφατίζουμε τον μαντρότοιχο...

Φετος το δοκιμασα κι αυτο. Ουτε κατα διανοια κοντα σε κρητικο σουβλακι. Ουτε σε ποιοτητα κρεατος ουτε σε γευση γενικοτερα. Θα μιλας για τα σουβλακια Αθηνας μαλλον... Κετσαπ και μουσταρδα στο σουβλακι μωρε? Μπεργκερ τρωτε η hot dog?

JoeThrylos
12-02-2014, 15:31
Δεν έχω δοκιμάσει σαλονικιοτικα αλλά είστε τόσο τοπικιστές που και τα σκατά του σκύλου σας τα περιγράφετε σαν θαύμα της φύσης σε σχέση με αυτά των σκύλων της υπόλοιπης ελλάδας.



Φετος τραφηκα για ενα διαστημα αποκλειστικα με τετοια. Δοκιμασα απο 5-6 σουβλατζιδικα, εχουν καλες τιμες και ανθρωπινη ποσοτητα τα περισσοτερα αλλα απο γευση δεν καταλαβαινα αν ηταν σουβλακι αυτο που ετρωγα. Πολυ μετριο.

Presvis
12-02-2014, 15:36
Δεν έχω δοκιμάσει σαλονικιοτικα αλλά είστε τόσο τοπικιστές που και τα σκατά του σκύλου σας τα περιγράφετε σαν θαύμα της φύσης σε σχέση με αυτά των σκύλων της υπόλοιπης ελλάδας.

Μουστάρδες και κέτσαπ ναουμ.Στο τέλος θα βάλετε και τυροκαφτερή,μπεσαμέλ,φράουλες,σαρδέλες με σαντιγύ και ένα πρωτοχρονιάτικο φλουρί.

υ.γ:Μαρινάκη πάρε τον χάινς πίσω.

Δεν είμαι απο Θεσ/νίκη. Αν οι ΒορειοΕλλαδίτες είναι τοπικιστές, οι Κρητικοί τι είναι??? Το πιο πιθανό, όλα αυτά που λές είναι να τα βάλετε εσείς, καθώς εσείς χρησιμοποιήτε τα γιαούρτια και τα τζατζίκια. Αλήθεια αυτό που κατακρίνεις το έχεις δοκιμάσει? Γιατί εγώ πρίν πω την αποψη μου, δοκίμασα πρώτα.

Υ.Γ. Μαρινάκη πάρε τον Χάινς και στείλ' τον δανεικό στον Εργοτέλη να τρώει δύο-δύο τα "σουβλάκια" του kseplenhs...

stefanos
12-02-2014, 15:37
ελατε Λιβαδειά να φατε προβατίνα σουβλακι κ τα λεμε.ον τοπικ τωρα,στο πρωτο ημιχρονο(22') τα δεύτερα της φουλαμ με τα αντιστοιχα της αστον βιλλα ειναι 2-0 υπερ των λονδρεζων,δεν θελει πολυ προσπαθεια να μαντεψεις ποιος εβαλε κ τα δυο...

tsak8
12-02-2014, 15:37
Φίλε angelman μετά απο ξενύχτι μόνο πατσάς. Χοντρό ή ψιλό (κομμένος). Αν δεν είσαι τόσο μερακλής άντε καμιά σουπίτσα το πολύ...

Η Ελλαδα που αντιστεκεται! Ευγε πρεσβη!
Ειστε πουθενα ον τοπικ να διαβασω για μπασκετικο Ολυμπιακο, γιατι εδω και "Αγγελοπουλοι"...

LFO
12-02-2014, 16:01
Ηλιουπολη "Ο Γιωργος" σουβλακι γυρο χοιρινο τιγκα , πολυ καλο κρεας, ντοματα και μουσταρδα.Τζατζικι μονο της μανουλας....

Εχω πετυχει εκει Γκαλετι & Κυριακο Παπαδοπουλο.

Lavor7
12-02-2014, 16:09
Κυριακος Παπαδοπουλος θα του ξεφυγε απο το κοπαδι η μοσχαροκεφαλη.


Καπου εδω να γραψουμε και τη μεγαλη αληθεια πως η εκτεταμενη προωθηση μπεργκερ στην αγορα εκανε στην ακρη τα σουβλακια και δικαια μαλιστα.

Lavor7
12-02-2014, 16:36
Πρωτη εμφανιση στα δρωμενα νεου οπαδικου κινηματος συσταθεντος απο Σταμελο,Ζουπαρο και ενργο μελος του φορουμ που ζητησε να μην κατονομαστει.Δυστυχως λογω εξεταστικης δε θα μπορεσω να παω Περιστερι.


Το ματς ειναι 0-2

userNOname7
12-02-2014, 16:40
Ένας και ένας όλοι τους..πραγματικα συγκινήθηκα.παρτε και τον κοσβιλ μαζι σας

Lavor7
12-02-2014, 16:49
Δεν καταλαβαινω την ειρωνεια.Ισως ειναι καταλοιπο της διαφωνιας μας στο αλλο θρεντ.Τελοσπαντων επειδη τα παιδια τυχαινει και τα ξερω ,δινουν τον καλυτερο τους εαυτο για αυτο το εγχειρημα.Μπορει να μην ειναι οσο Ολυμπιακοι ειναι οι κοκκινες σταγονες,αλλα το προσπαθουν.Σταμελος θα γραψει τις ςπομενες μερες που γυριζει απο Κροατια δυο τρια πραγματα για το κινημα αυτο γιατι εγω δεν εχω ασχοληθει πολυ δυστυχως.

Jasone
12-02-2014, 17:34
Φίλε angelman μετά απο ξενύχτι μόνο πατσάς. Χοντρό ή ψιλό (κομμένος). Αν δεν είσαι τόσο μερακλής άντε καμιά σουπίτσα το πολύ...

Αυτόφωρο εγγυημένη σούπα. Δεν έχασε ποτέ. Βλέπεις και το τριόροφο κάστρο της τριφυλλάρας απέναντι.

johny b
12-02-2014, 17:40
Αστειεύονται τα παιδιά. Όπως απέδειξε κι ο Στέφανος με το μεστό του ποστ, για κρέας σε οποιαδήποτε μορφή υπάρχει η ηρωική Κεντροδυτική Στερεά Ελλάδα και το υπόλοιπον της επικράτειας.
Εδώ ορισμένες Χριστουγεννιάτικες γεύσεις -το Πάσχα θα ήταν ενδεχομένως του ματς οπότε το αφήνω στις παράτολμες φαντασίες- από το αδάμαστο Ξηρόμερο
http://mpampini.blogspot.gr/2013/12/blog-post_3612.html
Πίτες και σχετικά ταχείας παρασκευής εδέσματα είναι αντίστοιχης παιχτικότητας. Κσεπλένις που έχει θέμα με τα συνοδευτικά, θα εκτιμούσε ιδιαιτέρως την τοπική συνήθεια κατανάλωσης ωμών σκελίδων σκόρδου για να σπάει η λιπίλα απ'την προβατίνα. Πρέσβις, μιλάει σωστά για ποσότητα αλλά η παραδοσιακή παρασκευή πίτας στη Σαλονίκη με κέτσαπ-μουστάρδα προσφέρεται και ως δραστικότατο καθαρτικό. Σε ό,τι αφορά δε τον πατσά, σερβίρεται συνήθως ψιλοκομμένος στη Θεσσαλονίκη και ως εκ τούτου μετά λύπης τον αφήνουμε μετεξεταστέο.

damianos
12-02-2014, 18:00
Να πούμε ότι εκεί στο ξηρόμερο κάνουν και άλλα πράγματα με τα ζώα τους

(edit για να μη χαλάσουμε άλλο το θρεντ)

Κατσίκα όχι, μια ζουμερή πρατίνα δε ξέρω.

Όλη η αλήθεια στο 5.45

KjgofPnW5W4

johny b
12-02-2014, 18:07
Εσύ Δαμιανέ δηλαδή, δε λιμπίστηκες ποτέ μια καλοφτιαγμένη κατσίκα;

dora7
12-02-2014, 20:23
ρε αφηστε ησυχη την καταγωγη μου την ηρωικη Αιτωλοακαρνανια...:D ασχετα που οταν περναω τ' αυλακι θέλω διερμηνεα κι απο Αγρινιο και πανω ως το χωριο του πατρος μου ο διερμηνεας παραιτειται...:p πρεπει να εχω απαντησει "ναι" σε ολων των ειδων τις ερωτησεις - παγιδες εκει πανω....:p

tsak8
12-02-2014, 21:05
Να ευχαριστησω σε αυτο το σημειο την διαφημιση εκ του εκλεκτου μελους johnyb στο χωριο μου ,την Μπαμπινη Ξηρομερου..Η εκτιμηση προς τον χουπιτη συντροφο γιγαντωθηκε!
Σπληναντερο και τσιγαριδες θα μπορουσα να τρωω καθε μερα. Ενδιαφερον εχει και η αποψη του πατερα μου οτι αποτελουν ιδανικο πρωινο με καφε ή τσιπουρακι!

dora7
12-02-2014, 22:47
συγχωριανοι του πατερα μου (απ τα χωρια του Βαλτου) μαζευονται καθε κυριακη μεσημερι σε καφενειο της γειτονιας μου και τρωνε βραστη προβατινα και τη συνοδευουν με ουισκυ...:eek:

OneOfTheSmurfs
13-02-2014, 04:21
Διαβασα τωρα την σουβλακοσυζητηση.. Εχω να πω οτι αμα φατε γυρο του εξωτερικου, τοτε ακομα και ο γυρος του χειροτερου μαγαζιου της αθηνας θα σας φαινεται αμβροσια..

Εχω δοκιμασει γυρο απο ολη την ελλαδα σχεδον (σαλονικα, αθηνα και κρητη που αναφερθηκαν) και εχω να πω οτι το μονο που αναπολω ειναι ο γυρος κεμπαμπ του Θαναση στο Μοναστηρακι.. Το μονο κακο ειναι οτι ειναι ακριβος (σε αναλογια ποσοτητας/τιμης) και θες τουλαχιστον 3-4 για να χορτασεις..

Επισης γιαουρτι>τζατζικι αν και το εχω κανει σπανια..
Κατα τ'αλλα Αθηνα>Σαλονικα (με μικρη διαφορα) και Σαλονικα>Κρητη..

Πω ρε πουστη, θελω να φαω τωρα..

dora7
13-02-2014, 11:34
αυτο που λεει ο Σμερφ..στο εξωτερικο ειναι τραγωδια, αναπολουσα την Ελλαδα, ενα σουβλακι, λιγη φετα και μια μπυριτσα!!!!!

HoopFan
15-02-2014, 14:10
Της λέω : Θα μου κάτσεις;
Μου λέει : Ρε, είναι δυνατόν να έχεις εκεί το νου σου συνέχεια;
Της λέω : Και γιατί να μιλήσουμε τότε, για τον καιρό;
Μου λέει : Το προτιμώ ....
Της λέω : Άντε οκ . Δεν νομίζεις ότι είναι καιρός να μου κάτσεις;;

ΤΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
16-02-2014, 12:06
xaxaxaxaxaxaxaxaa

έχω να φύγω αλλά διάβασα κάτι από το σμερφ για σουβλάκια. ένα πράγμα θα πω. οι βόρειοι αν δεν ήταν οι κων/πολίτες κι οι πόντιοι, έχω αμφιβολίες για την ποιότητα της κουζίνας τους, όμως ρε παιδιά αν είναι δυναμόν δηλαδή... έχεις τόση κληρονομιά και πας και βάζεις κέτσαπ και μουστάρδα και ρώσικες και βουδαπέστης στις πίτες;

ΑΥΣΤΗΡΑ ΚΕΜΠΑΠ, ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΕ ΝΤΟΜΑΤΑ, ΜΑΪΝΤΑΝΟ, ΚΡΟΜΜΥΔΙ. ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
χθες μετά το Καραϊσκάκη πήγαμε στα πάτρια εδάφη (Νίκαια) και φάγαμε στου Έντυ. Για Κορυδαλλό υπάρχει "ο Τάκης" στη βενιζέλου όπου νομίζω μεταφέρθηκε πρόσφατα.
Θανάσης είναι μία αξία ΣΤΑΘΕΡΑ, αλλά την ομορφιά του κεμπάπ πιστεύω θα τη βρεις στη Νίκαια και στον Κορυδαλλό λόγω αρμεναίων κλπ

ΤΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
16-02-2014, 12:10
Μπράβο στους κατοίκους της ευρύτερης περιοχής της Μαλακάσας, που έκαψαν το κουβούκλιο είσπραξης διοδίων και στη συνέχεια πήγαν στα διόδια των Αφιδνών όπου και σηκωσαν τις μπάρες, επιτρέποντας την ελεύθερη διέλευση των οχημάτων...

Μπόμπολα και Κράτος...η "φωτιά" άναψε και δεν πρόκειται να σβήσει.

Οι υποτακτικοί του μεγαλοεργολάβου δεν είδαν κάτι, δεν άκουσαν τίποτα.

http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/832/4148/original.jpg?w=600&h

Και όταν επιδίωξουν να αναφερθούν στο γεγονός, θα μιλήσουν για βία από την πλευρά της κοινωνίας, θα την καταδικάσουν, θα πουν ότι κινδύνεψε να χαθεί ανθρώπινη ζωή μέχρι και ότι βίασαν την υπάλληλο που εργάζοταν στο σταθμό διοδίων.

Το ντόμινο είναι από τα αγαπημένα μου επιτραπέζια παιχνίδια...

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΔΙΟΔΙΑ ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ ΚΙ ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ Η ΚΕΡΑΤΕΑ ΘΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ.

LFO
16-02-2014, 12:43
Δοξα και τιμη στην Ρούμελη. Λουκανικο χωριατικο απο το Θερμο και κοκορετσι στο Νιοκαστρο Ναυπακτιας

deninho
16-02-2014, 13:47
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΔΙΟΔΙΑ ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ ΚΙ ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ Η ΚΕΡΑΤΕΑ ΘΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ.

και στην Κηφισίας να μπουν διόδια τίποτα δε θα γίνει, κι όσοι αντιδρούν θα θεωρούνται μια ζωή γραφικοί.

ΤΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
18-02-2014, 12:43
ε στην κηφισίας ποιοι να αντιδράσουν; οι ψυχικιώτες; θα βγει η πατρονικόλα κι η κυριά τεπενδρή με σερπαντίνες;
τα χωριουδάκια μετά την εκάλη δεν είναι το ίδιο. είναι άγρια παιδιά. βάσκοι αυτονομιστές. παλαιοημερολογίτες, αρβανίτες, με ολίγο από πρόσφυγες και πόντιους και μπόλικους νεόπλουτους συν τον μισό Πειραιά που είχε εκεί εξοχικά από το 60.
deadly κράμα μαδαφάκαζ

stefanos
21-02-2014, 16:09
WLWyHUP1H-Y καλό ταξίδι Σάκη Μπουλά.

walter berry
27-02-2014, 16:30
τι έγινε τελικά χθές με κοντοπίδη και μπογδάνο? ξέρουμε τίποτα.
αν ισχυεί ότι τον κατούρησε ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ....

deninho
08-03-2014, 21:17
Μέρα που είναι ας βάλουμε κάτι ιστορικό να γνωρίζουμε τι ακριβώς είναι η "μέρα της γυναίκας":

Η 8 Μάρτη είναι Φόρος Τιμής στις 130 εργάτριες, που έκαψαν ζωντανές, σε εργοστάσιο υφασμάτων της Νέας Υόρκης, στις 8 Μάρτη του 1857, σε αντίποινα, για την μεγάλη απεργία και την κατάληψη του εργοστασίου!
Στη μνήμη τους, μετά από 53 χρόνια, μόλις το 1910, καθιερώθηκε η Διεθνής Ημέρα Γυναίκας και επισημοποιήθηκε από τον ΟΗΕ 120 χρόνια μετά, δηλαδή το 1977.

Η σημερινή μέρα είναι μέρα κινητοποιήσεων για την ισότητα και τα δικαιώματα των γυναικών.

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1932278_10202675456621873_684615552_n.jpg

DirtySniper
09-03-2014, 14:03
Eimai 10 meres me baria pneumonia sto nosokomeio.
Xasame apo to Vaselo sti mpala
Xasame apo ti fener
Xasame to mpoxou
Thrylos gamw nti mpountana mou
akoma kai me to oksygono sti mouri

deninho
09-03-2014, 14:04
Περαστικά DirtySniper

dora7
10-03-2014, 00:19
Μαμηστε τη Μπαρτσελονα για το Ντερτις ρε γμτ!!!!

περαστικα φιλε μου Ντερτις!!!!!

deninho
10-03-2014, 11:45
Ταιριάζει σε τόσα πολλά νήματα εδώ μέσα...

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1150806_10152363632235337_412916595_n.jpg

gianna7
10-03-2014, 14:42
For DirtyS you mother fuckers. Καντε το διπλο να φυγουν και οι πνευμονίες και οι πυρετοι και τα παντα όλα.

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΕ Dirtys:D:D:D:D:D

DirtySniper
11-03-2014, 22:14
βγηκα απο το νοσοκομειο
τωρα θα τους γαμησουμε

ΤΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12-03-2014, 10:18
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ. δε ξέρω τι είχες αλλά περαστικά.


κάποιος είχε ζητήσει πλεροφορίες για λονδίνο. νομίζω ο oneofthesmurfs.
μπορεί να στείλει πμ πάλι όποιος ήταν στην περίπτωση που κάνω λάθος;

tsak8
22-03-2014, 00:47
Στο ημιχρονο αποψε γυρισα απο Κερκυρα. 3 παρατηρησεις:
1) Το νησι ειναι τιγκα στην γαυροσυνη, καυλα!
2) Τρελα με ιταλικες ομαδες
3) Τρομερη αναλογια MILF/πληθυσμο, ευγε!( μαζι με Κορινθο-Λαρισα, να τα λεμε και αυτα!)

George
22-03-2014, 22:14
Ελλάς το μεγαλείο σου

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=17064&subid=2&pubid=129676927&mmid=42235384#videotop

deninho
22-03-2014, 22:35
Ωραίος ο τύπος. "2pac vive" και τατουάζ sieg heil.

Salvador7
22-03-2014, 22:36
Ωραίος ο τύπος. "2pac vive" και τατουάζ sieg heil.

Πήγαινε πες του το :p

trust in who we are
22-03-2014, 22:46
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑ

Άγιος Πέτρος
23-03-2014, 01:09
Ρε παιδιά κανάς mod υπάρχει να μεταφέρει εδώ αυτό το ποστ

http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?p=245398

μαλακία έκανα

deninho
23-03-2014, 17:34
ευτυχώς που υπάρχει και το Ignore list στη vbulletin.

damianos
23-03-2014, 20:00
TpaQYSd75Ak

duda-agelopouloi-v-span
21-04-2014, 03:43
S.O.S πατησα στο tablet μιαμι χιτ σαρλοτ μπομπκατς εικονες και μπηκα στην πηγη της πρωτης εικονας κ με εβγαλε σε ενα σαητ koursaros.net με ιτλο μουναρες απο το μαιαμι.απευθειας μου γραφει στο tableη σελιδα που μπηκατε ειχε εναν ιο που λεγεται tanza.. δε θυμαμαι ακριβως.τωρα τι μπορω να κανω;

DirtySniper
21-04-2014, 14:02
απολαυσε τις μουναρες

ΗΛΙΑΣ
23-04-2014, 11:35
Κατεβαινει κανεις στο πανελληνιο τιτσου στο playhouse;

Dude
26-04-2014, 18:50
- Ήρθατε όλοι με τα πόνυ σας;
- Όχι όλοι, η Ζωή δεν έχει.
- Άπονη Ζωή...

stefanos
29-04-2014, 14:41
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/603687_10203540752750101_6351193713435870112_n.jpg

kseplenhs
02-05-2014, 15:43
αγαπητό σούπερ κατερίνα,

υπάρχει το εξής πρόβλημα.Κατεβάζω ταινίες 3d για να τις παίζω στην τηλεόραση και να ποζεριάζω με τα γιαλιά τα αντίστοιχα.Ως 3d όμως,αυτές οι ταινίες είναι οι περισσότερες πάνω απο 5gb.

Το πρόβλημα είναι πως σαν μεγάλα αρχεία δεν μπορώ ούτε να τα μεταφέρω,ούτε να τα αποθηκεύσω στον εξωτερικό σκληρό όπου με την σειρά θα τον συνδέσω με την τηλεόραση για να δω τις ταινίες αυτές.

Έχει κανείς ανάλογο πρόβλημα?Αντιμετωπίζεται??

deninho
02-05-2014, 17:18
Ο δίσκος είναι fat32.τον κάνεις format σε ntfs, exfat, ή ότι άλλο υποστηρίζει η tv σου

lamar
02-05-2014, 17:28
Aρκει η ο media player της TV σου να υποστηριζει την μορφη αρχειου της ταινιας...

Κι υποψη οτι στην μετατροπη του σκληρου θα διαγραφει οτι εχεις μεσα εως εκεινη τη στιγμη...

deninho
02-05-2014, 18:21
Καλύτερα δώσε το μοντέλο της τηλεόρασης να σου πούμε τι παίζει :p

Lateralus
03-05-2014, 14:36
-Τι κάνεις Κύκλωπα;
-Καλά είμαι •)

rakos
03-05-2014, 16:46
W_Vi2p717jI

προσεγγιζει σε επικοτητα την εκπομπη μετα το Χολαργο

stefanos
05-05-2014, 19:26
J0IYBCCBA0g

dora7
05-05-2014, 19:38
μια χαρα τα λεει, αλλα οι μισοι απο κατω δεν χειροκροτησαν..κι αυτο αντικατοπτριζει τις τασεις στην Αγγλια...οποτε στου κουφου την πορτα....

Kharnee
07-05-2014, 21:24
Βγάλτε τον Χατζηγεωργίου που κρυβετε μέσα σας :D

25live.eurosport.com
(http://25live.eurosport.com)

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10314724_10152825818679745_6266545037163285313_n.j pg (http://25live.eurosport.com)

dora7
08-05-2014, 00:19
το μειγμα Βαγγελα Ιωαννου και Μητσου Χατζηπαπαρα να φοβασαι....:p

red hoopligan
08-05-2014, 00:50
Παιδιά μήπως γνωριζει καποιος πως βγαζουμε screenshots απο ταμπλετ; (Samsung Galaxy Tab 3 10.1 αν παιζει καποιο ρόλο)...

KonTaz
08-05-2014, 00:57
Πάτα το κουμπί power παρατεταμένα ενώ παράλληλα πατάς το κουμπί μείωσης του ήχου μέχρι να δείξει η οθόνη ένα κάτι σαν flash.

red hoopligan
08-05-2014, 01:12
Πάτα το κουμπί power παρατεταμένα ενώ παράλληλα πατάς το κουμπί μείωσης του ήχου μέχρι να δείξει η οθόνη ένα κάτι σαν flash.

Κontaz το ξέρω αυτό το κόλπο, αλλά δεν πιάνει στο ταμπλετ οταν το κανω...

deninho
08-05-2014, 01:30
την έκδοση gingerbread (2.3.χ) τρέχει*; γιατί αν θυμάμαι καλά από την ics (4.0) κι έπειτα είναι ενσωματωμένη στο λειτουργικό αυτή η δυνατότητα.

*ρυθμίσεις->Σχετικά με το τηλέφωνο->έκδοση Android (ή κάπως έτσι, δεν ξέρω πως λέγεται στα ελληνικά)

Αν όντως έχεις gingerbread, ατύχησες.

red hoopligan
08-05-2014, 01:49
την έκδοση gingerbread (2.3.χ) τρέχει*; γιατί αν θυμάμαι καλά από την ics (4.0) κι έπειτα είναι ενσωματωμένη στο λειτουργικό αυτή η δυνατότητα.

*ρυθμίσεις->Σχετικά με το τηλέφωνο->έκδοση Android (ή κάπως έτσι, δεν ξέρω πως λέγεται στα ελληνικά)

Αν όντως έχεις gingerbread, ατύχησες.

Διονυση Android 4.4.2 γραφει μόνο. :confused:

deninho
08-05-2014, 01:55
Και δεν πιάνει το power+vol. down; πωτς γένεν αβντο;

Edit: Samsung δεν έχεις; δοκίμασε power+home button.

tsak8
08-05-2014, 02:03
Ή δες στο μαρκετ για προγραμμα screenshot

red hoopligan
08-05-2014, 18:01
Και δεν πιάνει το power+vol. down; πωτς γένεν αβντο;

Edit: Samsung δεν έχεις; δοκίμασε power+home button.

Μπραβο Ντενινιο. Αυτο ηταν.

Ευχαριστώ πολυ παιδια! :D

Dude
16-05-2014, 00:04
Μια ευχάριστη είδηση. Μακάρι να συμβεί το ίδιο και με τους άλλους απολυμένους της ΕΡΤ που βρίσκονται στα όρια της απόγνωσης.
http://www.candianews.gr/2014/05/15/%CE%AC%CE%BA%CF%85%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%BF%CE%B9-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BB%CF%8D%CF%83%CE%B5%CE%B9%C F%82-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%B1%CE%B6%CE%BF%CE%BC%CE%AD%C E%BD%CF%89%CE%BD-%CF%84-2/

Υ.Γ.: Όχι άμεσα σχετικό, αλλά ελπίζω οι Πειραιώτες που θα ψηφίσουν μεθαύριο να ψηφίσουν με πολιτικά κριτήρια και όχι με ποδοσφαιρικά.

stefanos
16-05-2014, 11:42
Στο ασανσέρ:
-Κατεβαίνετε;
-Ναι, θα με ψηφίσετε;

stefanos
19-05-2014, 11:36
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10389985_452421834893984_4718362125045857588_n.jpg

Red Pulse
19-05-2014, 16:52
 

dora7
19-05-2014, 21:05
εφυγα απο τη forthnet την περασμενη εβδομαδα και σημερα λιγο πριν τη ληξη του κανονικου αγωνα μου κοψανε οι καφροι τη νοβα...πανω στους τελικους οι μαλακες...περιμενα να μεινει η νοβα με την κανονικη χρεωση πλεον αλλα ισως το κανανε επιτηδες απο τη μαλακισμενη τη φορθνετ επειδη σκοτωθηκαμε και φαγανε πολύ βρισιδι...τωρα θα τρεχω σαν την τσιγγανα να βρω νοβα να δω οποιον τελικο κατσει η μπιλια εκει...:D

deninho
19-05-2014, 21:26
όλοι στη νεριτ δε θα είναι

damon7
19-05-2014, 22:44
Ναι,όλα σε ΝΕΡΙΤ είναι. Θα υποστούμε τον χατζηπουστ@@# από την Πέμπτη!

ΤΕΛΙΚΟΙ PLAYOFFS 2013-2014

1oς Αγώνας
Πέμπτη 22 Μαΐου
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός ΝΕΡΙΤ

2ος Αγώνας
Δευτέρα 26 Μαΐου
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός NEΡΙΤ

3ος Αγώνας
Πέμπτη 29 Μαΐου
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός ΝΕΡΙΤ

4oς Αγώνας*
Κυριακή 1 Ιουνίου
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός NEΡΙΤ

5ος Αγώνας*
Τετάρτη 4 Ιουνίου
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός ΝΕΡΙΤ

stefanos
20-05-2014, 00:44
- Πώς ήταν το Άμστερνταμ, το γυρίσατε καθολου;
- Μπα, ειχε ο καθένας το δικό του...

MИЛОШЕ ТЕОДОСИЋУ
20-05-2014, 11:52
Ναι,όλα σε ΝΕΡΙΤ είναι. Θα υποστούμε τον χατζηπουστ@@# από την Πέμπτη!

ΤΕΛΙΚΟΙ PLAYOFFS 2013-2014

1oς Αγώνας
Πέμπτη 22 Μαΐου
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός ΝΕΡΙΤ

2ος Αγώνας
Δευτέρα 26 Μαΐου
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός NEΡΙΤ

3ος Αγώνας
Πέμπτη 29 Μαΐου
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός ΝΕΡΙΤ

4oς Αγώνας*
Κυριακή 1 Ιουνίου
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός NEΡΙΤ

5ος Αγώνας*
Τετάρτη 4 Ιουνίου
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός ΝΕΡΙΤ

μέσα Χ/γεωργίου έξω Βαγγέλας, μέσα Βαγγέλας έξω Χ/γεωργίου, μέσα Χ/γεωργίου έξω βαγγέλας (0-3)

stefanos
21-05-2014, 15:38
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/10277391_10152367451600202_2727904985685028813_n.j pg Τα ζωα συνεχιζουν να δινουν το παράδειγμα,σκύλος σώζει γάτα από την πλημμύρα που έπληξε τη Βοσνία.

dora7
21-05-2014, 17:51
ειδα μια φωτο απο πλημμυρα σε καποια αλλη χωρα ασιατικη πιθανοτατα...ενα παιδακι που το νερο του εφτανε μεχρι το στομα προχωρουσε εχοντας στο κεφαλι του ενα λεκανακι μ' ενα σκυλακι μεσα...

μαθηματα ανθρωπιας, μαθηματα ζωης και αγαπης, που δυστυχως υπαρχουν ανθρωποι που δεν θα τα νιωσουν ποτε, που ξερουν μονο να κακοποιουν και να σκοτωνουν...:(

red hoopligan
21-05-2014, 18:41
ειδα μια φωτο απο πλημμυρα σε καποια αλλη χωρα ασιατικη πιθανοτατα...ενα παιδακι που το νερο του εφτανε μεχρι το στομα προχωρουσε εχοντας στο κεφαλι του ενα λεκανακι μ' ενα σκυλακι μεσα...

μαθηματα ανθρωπιας, μαθηματα ζωης και αγαπης, που δυστυχως υπαρχουν ανθρωποι που δεν θα τα νιωσουν ποτε, που ξερουν μονο να κακοποιουν και να σκοτωνουν...:(

Νομιζω Δώρα οτι αυτη η εικονα ειναι απο τη Σερβία.
Τρομερό αυτο που εχει συμβει!

Lavor7
21-05-2014, 19:11
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/10277391_10152367451600202_2727904985685028813_n.j pg Τα ζωα συνεχιζουν να δινουν το παράδειγμα,σκύλος σώζει γάτα από την πλημμύρα που έπληξε τη Βοσνία.

Να ποιος ειναι ο Ολυμπιακος..

Κουραγιο στους Σερβους,στους Βοσνιους και στο Σερβοβοσνιο Ντουσαν Μπαεβιτς.

Dude
21-05-2014, 22:36
Και στους Τούρκους ανθρακωρύχους επίσης.

ΗΛΙΑΣ
22-05-2014, 13:55
Τροχαιο ο Κουζουνης, εσπασε τη λεκανη του και ειναι στην εντατικη. Κριμα για το παλικαρι.

μιγάδας
22-05-2014, 16:05
εχει διαφυγει τον κινδυνο και μαλλον δεν θα του μεινει κουσουρι.
τι καβαλουσε;;

damianos
22-05-2014, 17:57
τι καβαλουσε;;

http://www.peoplegreece.com/wp-content/uploads/2013/12/23/ismini-dafopoulou6.jpg

μιγάδας
23-05-2014, 02:24
λογικο να το παθει το παλικαρι.

stefanos
26-05-2014, 00:58
Πέθανε ένας μεγάλος πολιτικός και μεγαλοστέλεχος στο κόμμα του, με υπουργεία και πολλές περγαμηνές. Όταν έφτασε στον άλλο κόσμο, τον υποδέχτηκε ο Aγιος Πέτρος και του λέει:
- "Πού θα ήθελες να περάσεις την αιωνιότητα σου, στην Κόλαση ή στον Παράδεισο;"
Εκείνος το σκέφτεται λίγο και λέει:
- "Δεν είμαι σίγουρος."
- "Τότε", λέει ο Aγιος Πέτρος, "θα κάνουμε το εξής, θα περάσεις 24 ώρες στην Κόλαση και 24 ώρες στον Παράδεισο και μετά αποφασίζεις."
Ο πολιτικός συμφωνεί. Πάνε λοιπόν, στην Κόλαση. Εκεί ο πολιτικός βλέπει όλους τους πολιτικούς φίλους του που είχαν πεθάνει να παίζουν γκολφ, να ποντάρουν στο καζίνο, να πίνουν σαμπάνια, να φλερτάρουν με ωραίους άντρες και πανέμορφες γυναίκες και γενικά να διασκεδάζουν πολύ. Ακόμα και ο διάβολος ήταν μαζί τους και κάνανε παρέα, λέγοντάς τους τα καλύτερα πρόστυχα και πικάντικα ανέκδοτα. Όλα πολύ ωραία και ο πολιτικός περνούσε υπέροχα. Πριν το καταλάβει, πέρασαν οι 24 ώρες και ήρθε ο Aγιος Πέτρος να τον πάρει να πάνε στον Παράδεισο.

Ο Παράδεισος ήταν ένα πολύ ήσυχο μέρος με ήρεμη ατμόσφαιρα, οι άγγελοι έπαιζαν γαλήνια μουσική με τις άρπες και τις λύρες τους, οι φιλόσοφοι μίλαγαν για τη ζωή και το θάνατο και όλοι μαζί συζητούσαν με το Θεό που ήταν πολύ γλυκός κι ευχάριστος τύπος. Ο πολιτικός αισθανόταν πολύ όμορφα και πριν το καταλάβει, πέρασαν και αυτές οι 24 ώρες, ώσπου ήρθε ο Aγιος Πέτρος να τον ρωτήσει τι αποφάσισε τώρα που είδε και τα δύο μέρη. Ο πολιτικός το σκέφτεται λίγο και του λέει:
- "Ο Παράδεισος ήταν πολύ ωραίος και γαλήνιος, αλλά στην Κόλαση ήταν όλοι οι φίλοι μου και διασκέδαζαν πιο πολύ, οπότε θα προτιμήσω την Κόλαση."
Ο Aγιος Πέτρος σέβεται την επιθυμία του και τον στέλνει στην Κόλαση.
Όμως, η Κόλαση ήταν λίγο διαφορετική τώρα, ένα διαλυμένο μέρος με αποπνικτική ατμόσφαιρα και όλοι οι φίλοι του πολιτικού δούλευαν στα κάτεργα και κουβαλούσαν τεράστιες πέτρες, ενώ και ο διάβολος ήταν πάνω από τα κεφάλια τους και τους διέταζε συνεχώς.
Ο πολιτικός δυσαρεστήθηκε και απόρησε. Πάει στον βελζεβούλη και τον ρωτάει:
-"Τι έγινε εδώ; Προχθές όλα ήταν τόσο ωραία και όλοι διασκέδαζαν."
Χαμογέλασε ο διάβολος.
- "Ναι αλλά τότε είχαμε προεκλογική εκστρατεία. Σήμερα μας ψήφισες...

ΗΛΙΑΣ
11-06-2014, 02:07
Μεγαλος Μηνας Χατζιδης τωρα στην Νεριτ HD. Απο κοντα Σαββας Κωφιδης.

deninho
13-06-2014, 18:08
Πολλή μιζέρια, ειρωνεία και μαλακία μαζεμένη στο φόρουμ. Καλό καλοκαίρι. Τα ξαναλέμε από Οκτώβριο, και βλέπουμε

D.Rivers
14-06-2014, 00:14
παιδιά έχουμε καμιά άκρη σε Cosmote ή ΟΤΕ; Δουλεύει κανένας ή έχει κανά φίλο-η εκεί;

SuperSayian
15-06-2014, 23:34
http://38.media.tumblr.com/943da9c8bba79a0c73b7c991fcd35542/tumblr_n6wr6omXPo1tbd0rjo1_500.png

Άντε και καλή μας εξεταστική,σε όσους αρχίζουν αύριο ή σε όσους έχουμε ήδη αρχίσει!

Να πούμε και καλά αποτελέσματα στα παιδιά που έδιναν πανελλήνιες(είχαμε κανέναν χούπη φέτος να δίνει; ) άντε να περάσουν κάπου να ηρεμήσουν κι αυτά να ηρεμήσουμε και εμείς οι άλλοι που τους ακούμε :D

duda-agelopouloi-v-span
26-06-2014, 16:23
Προσπαθω να συνδεθω στο facebook απο το κινητο κ μου λεει δε γινεται για λογους ασφαλειας κτλ.μπειτε στο ww.facebook.com απο το διαδικτυο για να εγκαταστησετε το προγραμμα ασφαλειας.Μπαινω κ εγω απο τη μοναδα και συνδεομαι κανονικα χωρις κανενα προβλημα.Τι μπορω να κανω για να συνδεομαι και στο κινητο;

OneOfTheSmurfs
27-06-2014, 05:41
http://giant.gfycat.com/AfraidGreedyEel.gif

rh7
27-06-2014, 11:04
http://giant.gfycat.com/AfraidGreedyEel.gif

Η μεγαλύτερη κουλαμάρα σε αυτό είναι ο τύπος με την μπλε φανέλα.

D.Rivers
27-06-2014, 15:14
- Αχ, γιατί με δάγκωσες;;;
- Έλα, που δε Suarez...!

Lateralus
02-07-2014, 00:01
Ο ΟΤΕ κατέθεσε πρόταση για εξαγορά της ΝΟVA έναντι €250-300 εκατ.!

http://www.techgear.gr/ote-wants-to-buy-nova-90576/

Και μονο που θα υπάρχει ξανά μονοπώλιο θα θελουμε να παρουμε δάνειο για να πληρωνουμε συνδρομη

trust in who we are
02-07-2014, 00:13
Πειτε καποιος που ξερει παρακαλω τι παιζει σχετικα με αυτο γιατι 40 ευρω νοβα φουλ και δωρο αποκωδικοποιητης, σταθερο και ιντερνετ ειναι πολυ καλο για να μην κρυβει κατι απο πισω!

kopitis
02-07-2014, 00:20
Από ότι έχω καταλάβει εγώ, η νόβα ήδη είχε αρκετά προβλήματα με χρέη, ενώ αν κι ο ΟΤΕ το έπαιζε άνετος, μάλλον κατάλαβαν κι αυτοί ότι κάπου εδώ είναι το ταβάνι τους ( χωρίς euroleague, ch. l. και superleague, παραπάνω συνδρομητές δύσκολο να πάρει από κάπου) κι άρα δεν μπορούν να μπαίνουν άλλο μέσα .. οπότε;
Τώρα για εμάς αυτό τι σημαίνει; θα δείξει....

D.Rivers
02-07-2014, 18:08
Ένας τύπος τον είχε πενήντα πόντους αλλά δεν μπορούσε να τον «βολέψει» πουθενά! Τέτοια πίκρα. Πάει λοιπόν σε ένα γιατρό και του λέει…
το και το!
Ο γιατρός του λέει:
- Kοίτα η επιστήμη δε μπορεί να κάνει τίποτα σε αυτή την περίπτωση. Θα σου πρότεινα να πας στην τάδε μάγισσα.
Τι να κάνει το παλικάρι μες στην απελπισία του, δοκιμάζει και από αυτό. Πάει λοιπόν στη μάγισσα και αυτή του λέει:
- Θα πας στο δάσος και θα βρεις μια λίμνη που ζει ένας βάτραχος. Θα του ζητήσεις να σε παντρευτεί και αυτός θα σου πει …όχι! Κάθε φορά που θα σου λέει το όχι, θα σου μικραίνει δέκα πόντους! Τρελάθηκε ο τύπος, πάει στη λίμνη και βρίσκει τον βάτραχο. Του λέει:
- Βατραχάκι θα με παντρευτείς;
- Όχι, λέει το βατραχάκι.
Tη χουφτώνει και πράγματι είχε μικρύνει δέκα πόντους.
Ξαναδοκιμάζει:
- Βατραχάκι θα με παντρευτείς;
- Όχι, λέει το βατραχάκι.
Την ξαναχουφτώνει και πράγματι είχε μικρύνει άλλους δέκα πόντους.
Ωραία, σκέφτεται, τώρα είναι τριάντα πόντους, αν την κάνω είκοσι θα είναι πολύ καλά, θα είμαι περιζήτητος στις γυναίκες! Ξαναδοκιμάζει τελευταία φορά:
- Βάτραχε θα με παντρευτείς;
- Μα τι βλάκας είσαι εσύ! Πόσες φορές θα στο πω; Όχι, όχι, όχι!

kseplenhs
11-07-2014, 11:15
Κάπου εδώ να ευχαριστήσω τα ubuntu που μου θύμησαν πως έχω i7 υπολογιστή με 8gb ram.Microsoft γαμιέσαι...

Πρέπει τώρα όμως να αρχίζω να μαθαίνω να τα δουλεύω γιατί νιώθω λίγο οτι είμαι μέσα σε πιλοτήριο αερόπλανου.

linas7
11-07-2014, 11:22
Κάπου εδώ να ευχαριστήσω τα ubuntu που μου θύμησαν πως έχω i7 υπολογιστή με 8gb ram.Microsoft γαμιέσαι...

Πρέπει τώρα όμως να αρχίζω να μαθαίνω να τα δουλεύω γιατί νιώθω λίγο οτι είμαι μέσα σε πιλοτήριο αερόπλανου.

Μολις τα μάθεις δοκίμασε και κατι πιο σκληρό όπως Gentoo. Μετα θα εισαι σε πιλοτήριο διαστημοπλοίου.

kseplenhs
11-07-2014, 11:33
Μολις τα μάθεις δοκίμασε και κατι πιο σκληρό όπως Gentoo. Μετα θα εισαι σε πιλοτήριο διαστημοπλοίου.

Ωραίος.Δεν είχα ιδέα για αυτά.

Το σπιντάρει το μηχάνημα περισσότερο δλδ το gentoo?

Πάντως μέχρι τώρα τα παιχνίδια μου τα παίζει χωρίς ήχο.Είπαμε,πρέπει να ασχοληθώ...

manoskol
11-07-2014, 12:15
Κάπου εδώ να ευχαριστήσω τα ubuntu που μου θύμησαν πως έχω i7 υπολογιστή με 8gb ram.Microsoft γαμιέσαι...

Πρέπει τώρα όμως να αρχίζω να μαθαίνω να τα δουλεύω γιατί νιώθω λίγο οτι είμαι μέσα σε πιλοτήριο αερόπλανου.

Μολις τα μάθεις δοκίμασε και κατι πιο σκληρό όπως Gentoo. Μετα θα εισαι σε πιλοτήριο διαστημοπλοίου.

Νταξει το τερματισες... desktop προφανως θέλει ο ανθρωπος...

linas7
11-07-2014, 12:22
Μολις τα μάθεις δοκίμασε και κατι πιο σκληρό όπως Gentoo. Μετα θα εισαι σε πιλοτήριο διαστημοπλοίου.

Ωραίος.Δεν είχα ιδέα για αυτά.

Το σπιντάρει το μηχάνημα περισσότερο δλδ το gentoo?

Πάντως μέχρι τώρα τα παιχνίδια μου τα παίζει χωρίς ήχο.Είπαμε,πρέπει να ασχοληθώ...

Με gentoo θα φτιαξεις το δικό σου σύστημα απο την αρχή και θα χρησιμοποιησεις μόνο οτι χρειάζεσαι χωρίς περιττα πράγματα που έχουνε τα περισσοτερα λογισμικά.

Στην αρχή μπορει να τα παρατήσεις κανα 5-6 φορές να σπάσεις κανα πληκτρολόγιο αλλα μετα απο λίγο καιρό θα σου φενεται παιχνιδάκι.

Eψαξα λιγο στο google και ειδα οτι υπάρχει και ελληνική κοινότητα
http://www.gentoo-el.org/

linas7
11-07-2014, 12:25
Νταξει το τερματισες... desktop προφανως θέλει ο ανθρωπος...

Εχει φίλε desktop και μάλιστα μπορεις να βάλεις οποιο θέλεις και οχι μόνο kde kai gnome οπως το ubunto

rednorth7
14-07-2014, 22:37
Ubuntu γενικα πολύ καλα δεν το συζηταμε, αλλα πολυ κουραστικα αν δεν ασχολεισαι με πληροφορικες.Δυσκολα ξεμαθαινεις απο την ευκολια που σου προσφερουν τα γουιντοους, ακομα και τα πολλα προβληματα τους.

dokimi
14-07-2014, 22:51
εξαρταται απο το τι εχεις μαθει. πλεον και το λινουξ εχει γινει το ιδιο απλο με τα παραθυρια. εμενα αυτο που με χαλαει ειναι η μη υπαρξη επαγγελματικων προγραμματων (3dsmax etc) σε λινουξ.

SuperSayian
21-07-2014, 22:18
Μπλε ιστορίες έχει παίξει κανείς;

OneOfTheSmurfs
21-07-2014, 22:26
Γαμανε

trust in who we are
21-07-2014, 22:32
Σαν το παλερμο τιποτα!

D.Rivers
21-07-2014, 22:53
Μπλε ιστορίες έχει παίξει κανείς;

για πες να καταλάβουμε κι εμείς οι άσχετοι... ;)

damianos
21-07-2014, 22:59
Μπλε ιστορίες έχει παίξει κανείς;

για πες να καταλάβουμε κι εμείς οι άσχετοι... ;)

http://mple-istories.blogspot.gr/

Δίνεται το τέλος μιας ιστορίας, εσύ πρέπει μέσω ερωτήσεων που απαντιούνται με ναι/όχι να βρεις τι έχει συμβεί. Οι ιστορίες έχουν πάντα μία λογική βάση.

OneOfTheSmurfs
21-07-2014, 23:06
Οι ιστορίες έχουν πάντα μία λογική βάση.

οχι αναγκαστικα

SuperSayian
21-07-2014, 23:21
Μπλε ιστορίες έχει παίξει κανείς;

για πες να καταλάβουμε κι εμείς οι άσχετοι... ;)

Ε με πρόλαβε ο Δαμιανός όπως είδες.Επιτραπέζιο παιχνίδι είναι που νομίζω κυκλοφορεί και στα κινητά.Ένας παίχτης διαβάζει μια ιστορία και το τέλος της(αυτός μαθαίνει και το κρυφό μέρος) και πρέπει οι υπόλοιποι μέσω ερωτήσεων με απαντήσεις ναι και οχι να καταλάβουν τι παίζει.Κάποιες ιστορίες δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο κάνεις και εκατό χρόνια να τις βρεις και ξενερώνεις αλλά οι περισσότερες είναι πολύ γαμάτες και έξυπνες και πρέπει να σκεφτείς πολύ πονηρά για να τις λύσεις.

Αν είναι μόνο δυο άτομα δεν λέει και πολλά αλλά αν είναι 5-6 τώρα το καλοκαιράκι στο μπαλκόνι ή σε καμιά βεράντα πέφτει τρελό γέλιο μέχρι να βρεθεί η λύση.

Ενα παράδειγμα μιας ψιλοεύκολης ιστορίας:
"Κάποιος περπατάει σε έναν διάδρομο βιαστικά κρατώντας στα χέρια του πολλά χαρτιά. Στο διάδρομο υπάρχει μόνο μια σειρά από λάμπες από πάνω του και κάποια στιγμή οι λάμπες αυτές τρεμοπαίζουν. Στο διάδρομο επαναφέρεται ο φωτισμός μετά από λίγα δευτερόλεπτα και αυτός που περπατούσε εκεί αυτοκτονεί. Τι έχει συμβεί? "

DirtySniper
21-07-2014, 23:52
εμαθε οτι οι Αφοι ανανεωσαν τον Μπαρτζωκα?

Lavor7
22-07-2014, 14:41
Ευτυχης (ipofainomenos) τωρα στον αλφα στην Καινουριου απο το βαζελονησι της Κεφαλονιας.Στηριζουμε χουπηδες και βαζουμε ολοι αλφα

*GrimReaper*
23-07-2014, 22:09
http://thes-sok.blogspot.gr/2014/07/36.html?spref=fb

καλη ανταμωση....πουθενα τετοιο μερος λεμενς

Lavor7
25-07-2014, 13:42
watch?v=z0d3T9aKTqQ

duda-agelopouloi-v-span
11-08-2014, 00:58
Πατησε ο γιος μου στο ταμπλετ και του εσπασε την οθονη.ξερει κανεις αν φτιαχνει;αν ναι που να παω;η αντιπροσωπεια θα το φτιαξει;απαντηστε μου σας παρακαλω πολυ

tsak8
11-08-2014, 10:18
Θα σου παει ο κουκος αηδονι, ψαξε καλυτερα ebay για ανταλλακτικό να το κανεις μονος

rednorth7
11-08-2014, 16:39
Aν δεν ειναι apple ψαξτο για αντιπροσωπεια.Αλλιως οπως ειπε ο φιλος καλυτερα μονος σου λογω τιμης.

Eleni7
11-08-2014, 17:07
duda-agelopouloi-v-span δεν ηξερα οτι εχεις παιδακι. Ζωη να χει ας σου σπαει τα ταμπλετ :D

deninho
28-08-2014, 14:53
υπάρχει κάποιο μέρος στο φόρουμ που να λέει πόσα ποστ είναι αδιάβαστα; Έτσι για να ξέρω, να προγραμματίζομαι ρε αδερφάκι :p

Μπίτσιζ άιμ μπακ

deninho
29-08-2014, 21:04
Ρε, τι μου κάνατε τον τσόνυ μπι; γιατί τον διώξατε αλήτες;

DirtySniper
29-08-2014, 21:15
γιατι ηταν κρυφοβαζελος

deninho
29-08-2014, 21:34
από το κατακόκκινο Ιόνιο είναι, δεν μπορεί να είναι βάζελος. είτε φανερός είτε κρυφός.

deninho
30-08-2014, 19:58
Μπροστά στο σπίτι έχουμε ένα άχτιστο οικοδομικό τετράγωνο/πάρκο/χωράφι με φυστικόδεντρα μεταξύ άλλων, και είχαν έρθει καμιά 15αριά μεγάλοι πράσινοι παπαγάλοι. Από τις λίγες φορές που βλέπω πράσινο και φχαριστιέται το μάτι μου :D

*GrimReaper*
30-08-2014, 20:31
φυστικοδεντρα και παπαγαλοι....που ζεις ρε φιλε? Εκτος κι αν αυτα τα "δεντρα" δεν ειναι φυστικοδεντρα και οι παπαγαλοι ηρθαν αφου δοκιμασες τους καρπους...

deninho
30-08-2014, 22:17
Πεύκη.

KonTaz
01-09-2014, 17:13
Σοκ στο διαδίκτυο. Χάκερ έκλεψε και δημοσίευσε φωτογραφίες με την Ριάνα ντυμένη. Απειλεί με μηνύσεις η τραγουδίστρια.

ωαααααααααααααααααααααχχααχαχαχχα

*GrimReaper*
03-09-2014, 22:56
Η δολοφονια του Τσιρο Εσποζιτο της ναπολι

o24-R4qmTwA

SuperSayian
08-09-2014, 00:13
Αγαπητοί συμφορουμίτες υπάρχει κανείς που να κατέει καλά απο σειρές Fourier,συστημα διαφορικων εξισωσεων κτλ;Αν ναι ας μου στείλει ενα pm θα του μουν υποχρεωμενος :cool:

tsak8
08-09-2014, 00:16
Αγαπητοί συμφορουμίτες υπάρχει κανείς που να κατέει καλά απο σειρές Fourier,συστημα διαφορικων εξισωσεων κτλ;Αν ναι ας μου στείλει ενα pm θα του μουν υποχρεωμενος :cool:

Που εχεις μπλεξει νεαρε μου;
Πτυχιο πηρα με τελευταιο μαθημα Απειροστικο Λογισμο! Τον 1 μαλιστα, τσουρουκας.
Καλη δυναμη!

deninho
08-09-2014, 02:11
ρώτα εδώ ρε συ. Τόσοι φυσικομαθηματικοί μαζεμένοι θα κάνουμε brain storming και θα σου απαντήσουμε :p

Eleni7
08-09-2014, 13:34
Ρωτα ελευθερα και εδω μπας και βγαλουμε καλυτερη ακρη επειδη ειμαστε πολλοι του τομεα. Διαφορικες τωρα διαβαζω και τα εχω προσφατα. Fourier εχω 2-3 χρονια να δω επειδη καθαρισα με Απειροστικο 4 αλλα κατι κατεχω.

Darkling
08-09-2014, 13:50
Εγω μονο τον μετασχηματισμο Φουστέρ ξερω.

καθε Σεπτεμβριο ο Φουστερ ειναι ο λιγος για να φευγει και τι τον κραταμε, και καθε Μαρτιο ειναι ο Φουστερακος που ειναι παντα εκει για μας.

μιγάδας
08-09-2014, 18:57
Ρωτα ελευθερα και εδω μπας και βγαλουμε καλυτερη ακρη επειδη ειμαστε πολλοι του τομεα. Διαφορικες τωρα διαβαζω και τα εχω προσφατα. Fourier εχω 2-3 χρονια να δω επειδη καθαρισα με Απειροστικο 4 αλλα κατι κατεχω.

απειροστικο 4;;; καλα, αλλα ονοματα δεν εχετε για τις αναλυσεις εκει στα γιαννενα;;

deninho
08-09-2014, 19:04
Ε βαριούνται προφανώς να λένε όλο το όνομα. Κι εμείς λέμε μμφ1 και μμφ2 αντί για γαμιδική ανάλυση και μερικές διαφορικές εξισώσεις (βραχνάς)

μιγάδας
08-09-2014, 19:06
ναι αλλα εσενα κανονικα τις λενε μερικες διαφορικες. αλλο πώς τις λες εσυ.

Darkling
08-09-2014, 19:30
μμφ1 και μμφ2

λολ, φυσικο?

D.Rivers
08-09-2014, 20:03
Εμείς το λέγαμε μαθηματικό λογισμό και τα είχε όλα μέσα :D

KonTaz
08-09-2014, 20:08
Ανοίγεις την matlab και τελειώνει το θέμα.Με αηδίες θα ασχολούμαστε?

deninho
08-09-2014, 20:34
ναι αλλα εσενα κανονικα τις λενε μερικες διαφορικες. αλλο πώς τις λες εσυ.

τσου. τα μαθήματα είναι μμφ1 & μμφ2 -μαθηματικές μέθοδοι φυσικής- (επίσης εφαρμοσμένα 1 & 2, γραμμική άλγεβρα και συνήθεις διαφορικές εξισώσης - θρασυβουλίδου & πούλκου άντε για σύνταξη καριόλες)

μμφ1 και μμφ2

λολ, φυσικο?

yeap. κι εσύ δικός μας;

Ανοίγεις την matlab και τελειώνει το θέμα.Με αηδίες θα ασχολούμαστε?

αηδίες ξεαηδίες -τα ίδια με εσένα έλεγα κι εγώ-, πρέπει να ξέρεις πότε & πως να χρησιμοποιείς τα μαθηματικά πριν χρησιμοποιήσεις το matlab, και επίσης να ξέρεις τι να περιμένεις πριν πάρεις τα αποτελέσματα που σου δίνει.

Eleni7
08-09-2014, 20:35
Ρωτα ελευθερα και εδω μπας και βγαλουμε καλυτερη ακρη επειδη ειμαστε πολλοι του τομεα. Διαφορικες τωρα διαβαζω και τα εχω προσφατα. Fourier εχω 2-3 χρονια να δω επειδη καθαρισα με Απειροστικο 4 αλλα κατι κατεχω.

απειροστικο 4;;; καλα, αλλα ονοματα δεν εχετε για τις αναλυσεις εκει στα γιαννενα;;

Εκανε επιτυχια το 1ο και γυρισαν αλλα 3 :D

Πως δεν εχουμε. Μαθηματικη Αναλυση, Τοπολογια, Μιγαδικη Αναλυση, Διαφορικες Εξισωσεις, Ολοκληρωτικες Εξισωσεις, Διαφορικες Εξισωσεις 1 (επιλογης), Μερικες Διαφορικες Εξισωσεις (επιλογης) και παει λεγοντας. Οοοολα αυτα ειναι ξεχωριστα μαθηματα απο τους 4 Απειροστικους. Γι' αυτο και ο μεσος ορος αποφοιτησης ειναι τα 7,8 χρονια αχαχαχαχαχαχα

Darkling
08-09-2014, 20:59
μμφ1 και μμφ2

λολ, φυσικο?

yeap. κι εσύ δικός μας;




Μπορω να ισχυριστω οτι μπηκα στο φυσικο, αλλα δε μπορω να ισχυριστω κι οτι βγηκα.

deninho
08-09-2014, 21:02
δεν πιστεύω να σε απογοήτευσε το φυσικό αθήνας; :P

KonTaz
08-09-2014, 21:17
Ανοίγεις την matlab και τελειώνει το θέμα.Με αηδίες θα ασχολούμαστε?

αηδίες ξεαηδίες -τα ίδια με εσένα έλεγα κι εγώ-, πρέπει να ξέρεις πότε & πως να χρησιμοποιείς τα μαθηματικά πριν χρησιμοποιήσεις το matlab, και επίσης να ξέρεις τι να περιμένεις πριν πάρεις τα αποτελέσματα που σου δίνει.

Ε δεν νομίζω να μην ξέρει κάποιος που έχει σπουδάσει σε τεχνολογικό "ίδρυμα".

Αλλά το να κάθεσαι και να λύνεις με το χέρι τέτοια πράγματα προκαλεί έντονα συναισθήματα θυμού

Darkling
08-09-2014, 21:20
δεν πιστεύω να σε απογοήτευσε το φυσικό αθήνας; :P


με γοητευσε τοσο που αν δεν εχει ισχυσει ακομα ο νομος, (νομιζω οχι ακομα) διανυω το 33ο εξαμηνο μου.

deninho
08-09-2014, 22:07
δεν ισχύει ακόμα. Σε λίγο θα σας καλέσουν να τους πείτε αν θέλετε να πάρετε πτυχίο :p

Darkling
08-09-2014, 22:10
Θα τους κερασω ενα Ντιουαρς. Επρεπε να το χαν καταλαβει.

KonTaz
08-09-2014, 22:18
Εγώ λέω να τους τρολάρεις και να κατέβεις τουρίστας σε ένα μαθηματάκι.
Γράφεις στην κόλλα 33ο εξάμηνο και ψαρώνουν όλοι

deninho
08-09-2014, 22:26
έλα Παρασκευή, στο Λαχανά (Κβαντομηχανική 2), ζήτα 2η κόλλα στο 20λεπτο, και είτε γράφε ότι σου κατέβει στο κεφάλι, αρκεί να γεμίσεις τις κόλλες σου, είτε στη μία ώρα φύγε και δώσε λευκές και τις δύο

Μπόνους θα είναι τρολλοερωτήσεις για τα θέματα στο Λαχανά, να αρχίσει να φορτώνει.

Darkling
08-09-2014, 22:39
Δεν νομιζω οτι θελω να ξαναδω ποτε στη ζωη μου τον Λαχανα. Τελευταια φορα που τον ειδα πρεπει να ηταν το 2003.

Darkling
08-09-2014, 22:40
α, εχω περασει Κβαντο 2.
ενα ζεστο σεπτεμβριατικο απογευμα, οπου ο καθηγητης που το εκανε (πριν τον Λαχανα, εβγαινε συνταξη και περασε τους παντες με 3.6 και ανω.
(!)

deninho
08-09-2014, 23:16
μην τα λες απότομα αυτά!

Darkling
08-09-2014, 23:24
εχω πληγωσει πολυ κοσμο την τελευταια δεκαετια με το "Εχω περασει Κβαντο ΙΙ".

δε φταιω εγω, οι συγκυριες.

SuperSayian
09-09-2014, 00:47
Thanks παίδες δεν ήθελα κάτι συγκεκριμένο καθώς είμαι εντελώς γτπ στο συγκεκριμένο μάθημα δεν το παρακολούθησα καν.Το μάθημα ήταν για την άλλη εβδομάδα και πίστευα είχα λίγο χρόνο να κάνω κανα σκονάκι,να μάθω κανα sos αλλά άλλαξε την Παρασκευή λίγο το πρόγραμμα και το δίνω αύριο :eek::eek: Και σήμερα έδινα πάλι εν τω μεταξύ οπότε...Και χθες μου το παν οτι άλλαξε το πρόγραμμα αλλιώς δεν θα το ξερα καν...Έλεος πόσο γτπ παίζει να ναι δηλαδή,πρέπει να τσεκάρουμε κάθε τρεις και λίγο τις ανακοινώσεις με τα παλιοζωα,τους άχρηστους.

Κανα θέμα ήθελα αν ήξερε κανείς να μου έλυνε μπας και έπεφτε τίποτα ίδιο αλλά βλέπω ούτε η φώτο φαίνεται καλά και δεν έχει νόημα αν είσαι εντελώς αδιάβαστος τι να γράψεις;Ενα θέμα;@@ τι 2-3 να πάρεις τι 0;Οπότε παιδιά μου όπως καταλαβαίνεται αύριο στα μαθηματικά θα έχει σκληρό μαμήσι...:D:D

Δεν το χω δουλέψει καθόλου το matlab δεν το κατέχω.Εδω φάγαμε τόσο καιρό με το AutoCAD και ακόμα δεν το χω καλομάθει,το matlab λες εσυ;


Εκανε επιτυχια το 1ο και γυρισαν αλλα 3 :D

Πως δεν εχουμε. Μαθηματικη Αναλυση, Τοπολογια, Μιγαδικη Αναλυση, Διαφορικες Εξισωσεις, Ολοκληρωτικες Εξισωσεις, Διαφορικες Εξισωσεις 1 (επιλογης), Μερικες Διαφορικες Εξισωσεις (επιλογης) και παει λεγοντας. Οοοολα αυτα ειναι ξεχωριστα μαθηματα απο τους 4 Απειροστικους. Γι' αυτο και ο μεσος ορος αποφοιτησης ειναι τα 7,8 χρονια αχαχαχαχαχαχα

Μόνο που τα διάβασα βρε Ελένη μου κουράστηκα οχι να τα πέρναγα κιόλας ολα αυτά.Ο Χριστός κι η Παναγία,μακριά απο μας :p

Virtuosofriend
09-09-2014, 20:06
Όλοι φυσικό Αθήνας ρε διάολε, κανένας συνάδελφος Θεσ/νικη δε παίζει;

*GrimReaper*
09-09-2014, 22:01
εδω αδελφε...κβαντομηχανικη του φραπε και γραμμικη αλγεβρα μπουγατσας κυριως

deninho
09-09-2014, 22:38
12άδα κατεβάζουμε οι φυσικοί του χουπς;

Darkling
09-09-2014, 23:09
Τεσσαροπενταρι με αλμα Ζοραν Σαβιτς εδω.

Virtuosofriend
09-09-2014, 23:35
Φυσική, μπάσκε και Θρύλος.

damianos
10-09-2014, 12:12
http://www.tokoulouri.com/society/ice_bucket_revenge/

dora7
10-09-2014, 13:09
http://www.tokoulouri.com/society/ice_bucket_revenge/

η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρωγεται ... κρυο...:p;)

DirtySniper
10-09-2014, 15:31
Για αυτο εχει επιπεδο το φορουμ.
Διωξαμε το δικηγορισκο το Γιαννη και μειναμε οι αρχοντες της επιστημης
οι εραστες της Κβαντο και του Λαχανα

Darkling
10-09-2014, 16:14
προτεινω το μαθημα να μετονομαστει σε Κβαντολαχανικη Ι, ΙΙ.

ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε για Εκεινον.

deninho
13-09-2014, 11:52
DirtySniper, plextis, Darkling και όποιος άλλος είναι του Φυσικού Αθήνας, αδειάστε το πρόγραμμά σας για την 9η Ιανουαρίου 2015, έχει LahanasFest (http://nuclpart.phys.uoa.gr/LahanasFest/index.php) (παίρνει σύνταξη)

Darkling
13-09-2014, 16:46
ειμαι ηδη ενημερος.

D.Rivers
14-09-2014, 19:08
-Γιωργάκη εσύ κάνεις φασαρία..;
-Οχι κυρία..
-Παραδέξου το, εσύ ήσουν.
-Σας είπα κάνετε λάθος..
-Ε τότε.. ποιός.?? ποιός.???
-ΒΑΛΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ..!!!!

damon7
14-09-2014, 23:04
Πρόσκληση σε hotmail δεν γίνεται δεκτή deninho;

deninho
14-09-2014, 23:06
πολύ πιθανό να το κόβει το spam filter.

damon7
14-09-2014, 23:07
A,ευχαριστώ. Usernoname,λογικά αυτό φταίει. Στείλε αν θες άλλο e-mail!

deninho
04-10-2014, 23:18
Ο ΟΤΕ πήρε τα δικαιώματα του Champions League -πέρα από τους εντός έδρας του Ολυμπιακού στο μπάσκετ-. Μαζεύει ότι καλύτερο σιγά σιγά

dora7
05-10-2014, 00:10
Ο ΟΤΕ πήρε τα δικαιώματα του Champions League -πέρα από τους εντός έδρας του Ολυμπιακού στο μπάσκετ-. Μαζεύει ότι καλύτερο σιγά σιγά

αντε να παρει και την ευρωλιγκα με τις ευλογιες μου....;)

deninho
05-10-2014, 16:53
νομίζω, πάντως, τα ανανέωσε πρόσφατα η νόβα τα δικαιώματα της ευρωλίγκας.

Jasone
06-10-2014, 12:58
Κύριοι ψάχνω σπασμένα Microsoft Office!!! PLEASE HELP! Ένα torrent, κάτι???

Black Vaitsis
06-10-2014, 13:13
www.hellas-music-forum.com/

Φτιάξε ένα λογαριασμό εκεί και υπάρχει πράμα αρκετό.

Jasone
06-10-2014, 13:17
Είσαι δυναμίτης!

D.Rivers
06-10-2014, 19:06
Κύριοι ψάχνω σπασμένα Microsoft Office!!! PLEASE HELP! Ένα torrent, κάτι???

Μπες εδώ, χωρίς λογαριασμό και κατέβασε ό,τι έχει όρεξη η ψυχή σου! ;) Sorry που άργησα, μάζευα ελιές :D

Jasone
06-10-2014, 19:49
το εδώ...που είναι? :D

D.Rivers
06-10-2014, 21:18
το εδώ...που είναι? :D

χαχαχαχαχαχ προφανώς αντιλήφθηκες την κούραση από τις ελιές :D Εδώ είσαι παικταρά μου:
http://thepiratebay.se/search/microsoft%20office/0/99/0

damon7
19-10-2014, 00:42
Tώρα που γυρίζει, όποιος θέλει πρόσκληση για greek-team ας στείλει pm. Όποιος προλάβει...

angelman
19-10-2014, 19:48
Ερωτηση προς τους ειδικους γιατι καιγομαι.

Σε λαπτοπ του ΚΟΥΤΙΟΥ 3 ημερων απ την πρωτη μερα ακουγεται ενας θορυβος απ τον σκληρο δισκο σαν ''τσιτσιρισμα".

(http://datacent.com/hard_drive_sounds.php ειναι ο πρωτος θορυβος απ τους δισκους seagate Seagate desktop drive with failing heads making thrashing, then clicking sound)

Εμενα δεν μου κανει το μαρσαρισμα στην αρχη,μονο το τσιτσιρισμα συνεχομενα κ πιο ηπια.

Πρωτη φορα το ακουω αυτο το πραγμα.Ειναι φυσιολογικο ή επιστροφη αυριο πρωι πρωι???

deninho
19-10-2014, 20:09
1. μάρκα λαπτοπ
2. Τι σκληρό έχει πάνω; Στο Computer, δεξί κλικ στο δίσκο, tab hardware και βλέπεις τι σου λέει (WDC, SGT, Hitachi κλπ)
3. Πέρνα το HD Sentinel (http://www.hdsentinel.com/), και κάνε τσεκάρισμα στο δίσκο σου.

angelman
19-10-2014, 20:22
το λαπτοπ ειναι Hp της σειρας probook

O δισκος γραφει οτι ειναι hgst (θυγατρικη της wd ειναι αυτη????)

Κ το sentinel μου τα βγαζει αριστα κ 100%

Αρα να υποθεσω οτι απλα ο δισκος ειναι θορυβωδης.Μπορει να ναι κ φυσιολογικο απλα τετοιον θορυβο σε οσα λαπτον εχουν περασει απ τα χερια μου δεν εχω ξανακουσει

deninho
19-10-2014, 20:33
γενικά η εμπειρία μου μου λέει ότι αν ένας σκληρός κάνει πολύ θόρυβο, ή δεν κάνει καθόλου, κάτι δεν πάει καλά :p

Ο δίσκος είναι της Hitachi που όντως ανήκει στην Western Digital, και η Hitachi θεωρείται από τις πιο αξιόπιστες (όσο κι αν ακούγεται περίεργο, τουλάχιστον σε 3,5" δίσκους, είναι πιο αξιόπιστη από τη WD...)

Κατέβασε κι αυτό (http://www.hgst.com/support/downloads#DFT) και τσέκαρε και με αυτό τον δίσκο. Αν δε βγάζουν πρόβλημα αυτά, δύσκολα θα δεχθούν αλλαγή σε κατάστημα...

Για αρχή, μην έχεις σημαντικά αρχεία μόνο σε αυτόν τον δίσκο

angelman
19-10-2014, 20:46
Δεν ειναι δυνατος ο θορυβος ειναι αληθεια,απλα ειναι κατι το οποιο το παρατηρεις κ το καταλαβαινεις.Ενα ομαλο τσιτσιρισμα.

Ο νομος πλεον οριζει για αγορες εξ αποστασεως(μεσω ιντερνετ δλδ) οτι εγω μπορω ν ανοιξω το κουτι κ να επιστρεψω το προιον την στιγμη που το εχω αθιχτο κ στην αρχικη του κατασταση με επιστροφη των χρηματων μου μεσα σε 14 μερες χωρις καμια δικαιολογια.Οποτε αμα οντως εχει προβλημα θα το αλλαξουν θελουν δεν θελουν.

Kανενα προβλημα επισης ουτε το 2ο

deninho
19-10-2014, 21:52
αφού το έχεις αγοράσει εξ αποστάσεως, κάνε την καλή και άλλαξέ το, να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Jasone
23-10-2014, 16:24
Θα το γράψω εγώ γιατί μόλις το είδα. Επειδή o rakos σε μένα "τα είπε" προσωπικά αναλαμβάνω την ευθύνη και λέω πως δεν με ενοχλήσανε ούτε λίγο, προχωράμε σαν να μην έγινε τίποτα και αν μπορείς lamar να τον κάνεις un-ban.

ΗΛΙΑΣ
23-10-2014, 16:28
Ολοι για εναν και ενας για ολους. Παμε δυνατα, παμε ομαδικα.

lamar
23-10-2014, 16:33
Θα το γράψω εγώ γιατί μόλις το είδα. Επειδή o rakos σε μένα "τα είπε" προσωπικά αναλαμβάνω την ευθύνη και λέω πως δεν με ενοχλήσανε ούτε λίγο, προχωράμε σαν να μην έγινε τίποτα και αν μπορείς lamar να τον κάνεις un-ban.

Στα παπαρια μου αν ενοχληθηκες... Ενοχληθηκα εγω...

Jasone
23-10-2014, 16:36
Δεν χρειάζεται να απαντάς επιθετικά ούτε έτσι. Anyway όπως νιώθεις.

lamar
23-10-2014, 16:42
Δεν χρειάζεται να απαντάς επιθετικά ούτε έτσι. Anyway όπως νιώθεις.

Eπιθετικα απανταω γιατι μπαινω μεσα στο φορουμ και μεσα σε δεκα ποστ που διαβαζω, υπαρχουν μπινελικια χοντρα απο γαυρο σε γαυρο, ευχες για καρκινους σε ενα αλλο, και χαρες για θανατους ανθρωπων...

Μαλακα, εχετε ξεφυγει...

Jasone
23-10-2014, 16:44
Δεν σου έκανα κάτι απο αυτά εγώ. Ολα ΟΚ όμως προχωράμε.

LFO
23-10-2014, 17:28
Ναι ρε παιδια, λιγη αυτοσυγκατηση δεν βλαπτει.

Αν γινετε ετσι μετα απο νικες, τι θα γινει εδώ μεσα δηλαδη όταν δεν θα βρισκουν προπονητη οι Αγγελοπουλοι και θα ξαναγυρισει ο Μπαρτζωκας? :rolleyes:

θα σφαχτουμε?

rh7
23-10-2014, 17:34
Ναι ρε παιδια, λιγη αυτοσυγκατηση δεν βλαπτει.

Αν γινετε ετσι μετα απο νικες, τι θα γινει εδώ μεσα δηλαδη όταν δεν θα βρισκουν προπονητη οι Αγγελοπουλοι και θα ξαναγυρισει ο Μπαρτζωκας? :rolleyes:

θα σφαχτουμε?

Η αυτο η θα αναλαβει την τεχνικη ηγεσια της ομαδος τριμελης επιτροπη του φορουμ, η οποια θα εκλεγεται απο και θα λογοδοτει στην ολομελεια.

Jasone
23-10-2014, 17:38
Αναλαμβάνω spokesman, με γενικό αρχηγό lamar, προπονητή rh7, εμψυχωτή LFO και βοηθό προπονητή morrison.

air josh
23-10-2014, 17:39
Ναι ρε παιδια, λιγη αυτοσυγκατηση δεν βλαπτει.

Αν γινετε ετσι μετα απο νικες, τι θα γινει εδώ μεσα δηλαδη όταν δεν θα βρισκουν προπονητη οι Αγγελοπουλοι και θα ξαναγυρισει ο Μπαρτζωκας? :rolleyes:

θα σφαχτουμε?

Τη στιγμη της ανακοινωσης θα ειχαμε κατι τετοιο


-s8iie0zZ-g

LFO
23-10-2014, 17:41
Ναι ρε παιδια, λιγη αυτοσυγκατηση δεν βλαπτει.

Αν γινετε ετσι μετα απο νικες, τι θα γινει εδώ μεσα δηλαδη όταν δεν θα βρισκουν προπονητη οι Αγγελοπουλοι και θα ξαναγυρισει ο Μπαρτζωκας? :rolleyes:

θα σφαχτουμε?

Η αυτο η θα αναλαβει την τεχνικη ηγεσια της ομαδος τριμελης επιτροπη του φορουμ, η οποια θα εκλεγεται απο και θα λογοδοτει στην ολομελεια.

Συμφωνω

Να προσεξουμε τα ονοματα μονο και τα αβαταρ. Οσοι πχ εχουν nickname or avatar σχετικο με τον Μιλος δεν θα είναι υποψηφιοι, μην σου πω ουτε καν δικαιωμα ψηφου.

LFO
23-10-2014, 17:45
Αναλαμβάνω spokesman......


Παντα το ηξερα οτι ηθελες να γινεις Μπαφες στην θεση του Μπαφε...:rolleyes:

Jasone
23-10-2014, 17:46
Spokesman όχι στους ΑΡΔ ρε...Η φωνή της ομάδας θα είμαι..ο Τάκης. <3

trust in who we are
23-10-2014, 17:56
Αυτοοργανωση στην ολυμπιακαρα γουσταρω!

Να δεσμευσουμε και τους λογαριασμους της τωρινης εργοδοσιας για να ειμαστε απλες!

LFO
23-10-2014, 18:02
Το ιδανικο ρεντχουπικο οργανόγραμμα για τον Θρυλος μπισι θα ηταν

Προεδροι: Jasone & Johnny B
Σκινδηλιας : Rh7
Σταυροπουλος : DirtySniper
Λεπεντιωτης : κενη θεση γιατι παγια θεση του χουπισμου είναι ότι ο Ολυμπιακος δεν είναι εμπορευμα
Μπαφες : Cornilious7
Social media / IT dept: Morrison
Ιατρικο τμημα: Kontaz, Lavor7, Dimaras7, Standby25. Δεν ξερω με τι ασχολουνται τα παιδια αλλα σιγουρα καλυτεροι θα είναι…
Scouter : Weekendman, Sixama
Προπονητης : Lamar
Βοηθοι: peter, Nikaia

Jasone
23-10-2014, 18:13
Αυτό το ΠΡΟΕΔΡΟΙ να ξέρεις δεν υπάρχει. Ο πρόεδρος είναι ΕΝΑΣ. Όπου λαλούν πολλά κοκόρια..

LFO
23-10-2014, 18:19
Το ξερω , γιατι νομιζεις οτι εβαλα τoν Rh7 εκει?

air josh
23-10-2014, 18:27
Θα πληρωνα πολλα να δω τους ''προεδρους'' στα court seats σε ντερμπυ με τη βαζελα.

LFO
23-10-2014, 18:40
Θα πληρωνα πολλα να δω τους ''προεδρους'' στα court seats σε ντερμπυ με τη βαζελα.

Μπορει να τρωγαμε και τιμωρια εδρα γιατι θα πλακωνοντουσαν μεταξυ τους...

DirtySniper
23-10-2014, 23:17
Το ιδανικο ρεντχουπικο οργανόγραμμα για τον Θρυλος μπισι θα ηταν

Προεδροι: Jasone & Johnny B
Σκινδηλιας : Rh7
Σταυροπουλος : DirtySniper
Λεπεντιωτης : κενη θεση γιατι παγια θεση του χουπισμου είναι ότι ο Ολυμπιακος δεν είναι εμπορευμα
Μπαφες : Cornilious7
Social media / IT dept: Morrison
Ιατρικο τμημα: Kontaz, Lavor7, Dimaras7, Standby25. Δεν ξερω με τι ασχολουνται τα παιδια αλλα σιγουρα καλυτεροι θα είναι…
Scouter : Weekendman, Sixama
Προπονητης : Lamar
Βοηθοι: peter, Nikaia

μαλακες ειμαστε πιο δυνατοι απο τον Αμπραμοβιτς στη τσελσκι

nrg15
24-10-2014, 11:26
Ασχετο τελειως αλλα να κανω μια ερωτηση??
Οσοι εχουν cosmote σας παρουσιαζει εδω και 2 μερες προβληματα στο σημα και ειδικα στο 3G???

Darkling
24-10-2014, 11:53
εχτες παντως στη γερμανια παρουσιασε προβλημα στο 3D

nrg15
24-10-2014, 11:56
εχτες παντως στη γερμανια παρουσιασε προβλημα στο 3D

Στα σινεμα??

damianos
24-10-2014, 14:38
Όχι, κάτι για Σάβανο(βιτς) άκουσα, μη πάει το μυαλό σου στο πονηρό...

Να κάνω κι'εγώ μια ερώτηση. Ξέρει κάποιος πως γίνεται στο FB να μη βλέπω στο τοίχο μου τη δραστηριότητα κάποιου χωρίς να τον σβήσω από φίλο ?

HoopFan
24-10-2014, 14:52
Όχι, κάτι για Σάβανο(βιτς) άκουσα, μη πάει το μυαλό σου στο πονηρό...

Να κάνω κι'εγώ μια ερώτηση. Ξέρει κάποιος πως γίνεται στο FB να μη βλέπω στο τοίχο μου τη δραστηριότητα κάποιου χωρίς να τον σβήσω από φίλο ?

θα πας στο προφιλ και εκει που λεει Friends διπλα εχει το Following..
ξετικαρε το..
για δοκιμασε το

*GrimReaper*
24-10-2014, 21:33
Τι παθαινετε εκει κατω με την πρωτη βροχη ρε noobs?

εντιτ: τελικα ηταν λιγο χοντρες οι ψιχαλες

134lXlFbq64