PDA

View Full Version : Γενικα & Διαφορα


Pages : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

dora7
31-07-2010, 22:22
πολυ ωραια τα στυρα!!! Καλο καψιμο!!

Νά σαι καλά grim!!!!! ενα ποτάκι το πίνω τώρα για πάρτη σου!!!!!!:woot

tc-g6
31-07-2010, 22:57
καλοι μου ανθρωποι, τα λεμε σε 15 μερες! παω κεφαλλονια για τα μπανια του λαου και τις πατροπαραδοτες αλκοολοποσιες! εφυγααααααααααααααααα!!!

ps: ελπιζω μεχρι να γυρησω να μην εχει κανει καμια στραβη η ομαδα εκει με τους ουνους του ισραηλ.

dora7
31-07-2010, 23:02
@ tc

και μην ξεχνάς.....πετσετούλα, μπρατσάκια, σκουφάκι ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΑΣ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):p:p:p:p:p:p:p:p :p

ειδικά εκεί στο Μύρτο!!!!!!

οι μπύρες ανεξέλεγκτες!!!!!!!!!:woot:woot:woot:woot:woot:woo t

gianna7
31-07-2010, 23:28
Μαγιώ, Πετσέτα, αντιλιακό, βατραχοπέδιλα, μπύρες
Μαγιώ, Πετσέτα, αντιλιακό, βατραχοπέδιλα, μπύρες
Μαγιώ, Πετσέτα, αντιλιακό, βατραχοπέδιλα, μπύρες
Μαγιώ, Πετσέτα, αντιλιακό, βατραχοπέδιλα, μπύρες
Μαγιώ, Πετσέτα, αντιλιακό, βατραχοπέδιλα, μπύρες
Μαγιώ, Πετσέτα, αντιλιακό, βατραχοπέδιλα, μπύρες
Μαγιώ, Πετσέτα, αντιλιακό, βατραχοπέδιλα, μπύρες
Μαγιώ, Πετσέτα, αντιλιακό, βατραχοπέδιλα, μπύρες
:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p.......................... ...Α ναι και RUDY φυσικά:D:D:D


ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΤΣΟΥΧΤΡΕΣ.........

gianna7
31-07-2010, 23:31
καλοι μου ανθρωποι, τα λεμε σε 15 μερες! παω κεφαλλονια για τα μπανια του λαου και τις πατροπαραδοτες αλκοολοποσιες! εφυγααααααααααααααααα!!!

ps: ελπιζω μεχρι να γυρησω να μην εχει κανει καμια στραβη η ομαδα εκει με τους ουνους του ισραηλ.

Μείνε υσυχος και πλατσουρισε με την καρδιά σου. Σου υπόσχομαι όταν γυρίσεις θα έχουμε πάρει το UEFA(ποιά MACCABI; πλάκα με κάνεις;), και θα έχουμε κάνει το triple crown:woot:woot:p:p:p

MAR-CHANIA
01-08-2010, 00:30
Από σήμερα ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και σας μιλάω απο τα εξωτικά Στύρα στη Νότια Εύβοια...το αλκοόλ ρέει και η διάθεση ειναι τρελά ανεβασμένη!!!!! απλά δεν θα γλυτώσετε από μένα!!!!!!!!!:eek::eek::p:p:p:p:p

Γιατι;;;;;;;;;;;;;;
Δε δικαιούμαστε κι εμείς να ησυχάσουμε λιγάκι από σένα; :p :p :p :p

dora7
01-08-2010, 00:35
Γιατι;;;;;;;;;;;;;;
Δε δικαιούμαστε κι εμείς να ησυχάσουμε λιγάκι από σένα; :p :p :p :p

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ αν υπήρχε θα είχες γλυτώσει χρόνια τώρα!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Ατυχη κορασίδα.......;);););););)

MAR-CHANIA
01-08-2010, 00:40
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ αν υπήρχε θα είχες γλυτώσει χρόνια τώρα!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Ατυχη κορασίδα.......;);););););)

Με μια ελπίδα ζω κι εγώ τόσον καιρό.... ;)
Καλές διακοπές milos18!
5 και σήμερα.....

dora7
01-08-2010, 01:00
Με μια ελπίδα ζω κι εγώ τόσον καιρό.... ;)
Καλές διακοπές milos18!
5 και σήμερα.....

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ!!!! αντε να φυγεις κι εσυ να ξελαμπικαρεις!!!!!!!!! 5 = τιποτα!!!!!!!!!:woot:woot:woot:woot:woot

gianna7
02-08-2010, 12:03
MAR-CHANIA& milos18: και τώρα εγώ πρέπει να απαντήσω απο το pc του γραφειου μου; :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: :mad:


Ε! ΟΧΙ..... δεν θα το κάνω......θα περιμένω το ΣΚ να ξαναφύγω για Ευβοια:p:p:p:D:D


και επειδη είναι καλοκαίρι.....ας δώσουμε και στα αγοράκια μας κάτι.....δροσιστικό ή μήπως όχι;


http://www.gazzetta.gr/component/k2/item/95649-larissa-reloaded

dora7
02-08-2010, 19:52
mar-chania& milos18: και τώρα εγώ πρέπει να απαντήσω απο το pc του γραφειου μου; :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: :mad:


Ε! ΟΧΙ..... δεν θα το κάνω......θα περιμένω το ΣΚ να ξαναφύγω για Ευβοια:p:p:p:d:d


μη νομίζεις κι εγω το δράμα μου ζω....πηγα σήμερα στην παραλία Αλμυροποτάμου για ούζα και ψαρομεζέδες πάνω στη θάλασσα κι έπεσα σε αεκοφωλιά...μόλις ειδαν καμια δεκαρια μπαρμπαδες την αεκοπετσέτα του άντρα μου μας περικύκλωσαν και αρχισαν να πανηγυρίζουν όλοι μαζι και μόλις τους ειπα ότι ΕΓΩ ειμαι Ολυμπιακός μου την έπεσαν για τη μπαλα και είχαμε διαλόγους απείρου κάλους!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!!!:d:d:d:d:d:d

MAR-CHANIA
02-08-2010, 22:26
μη νομίζεις κι εγω το δράμα μου ζω....πηγα σήμερα στην παραλία Αλμυροποτάμου για ούζα και ψαρομεζέδες πάνω στη θάλασσα κι έπεσα σε αεκοφωλιά...μόλις ειδαν καμια δεκαρια μπαρμπαδες την αεκοπετσέτα του άντρα μου μας περικύκλωσαν και αρχισαν να πανηγυρίζουν όλοι μαζι και μόλις τους ειπα ότι ΕΓΩ ειμαι Ολυμπιακός μου την έπεσαν για τη μπαλα και είχαμε διαλόγους απείρου κάλους!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!!!:d:d:d:d:d:d

Εγώ απ' όλα όσα έγραψες, κρατάω το ότι ήσουν παραλία για ούζα και ψαρομεζέδες πάνω στη θάλασσα.....
Κι εγώ είμαι ακόμη εδώ και ζω το δικό μου δράμα!!!!!!!!! :( :( :( :( :(

Pick_n_Roll
02-08-2010, 23:17
Εγώ απ' όλα όσα έγραψες, κρατάω το ότι ήσουν παραλία για ούζα και ψαρομεζέδες πάνω στη θάλασσα.....
Κι εγώ είμαι ακόμη εδώ και ζω το δικό μου δράμα!!!!!!!!! :( :( :( :( :(

Πάλι πίνει αυτή!;!;!;!;!:eek::eek::eek:

Pick_n_Roll
03-08-2010, 00:00
μη νομίζεις κι εγω το δράμα μου ζω....πηγα σήμερα στην παραλία Αλμυροποτάμου για ούζα και ψαρομεζέδες πάνω στη θάλασσα κι έπεσα σε αεκοφωλιά...μόλις ειδαν καμια δεκαρια μπαρμπαδες την αεκοπετσέτα του άντρα μου μας περικύκλωσαν και αρχισαν να πανηγυρίζουν όλοι μαζι και μόλις τους ειπα ότι ΕΓΩ ειμαι Ολυμπιακός μου την έπεσαν για τη μπαλα και είχαμε διαλόγους απείρου κάλους!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!!!:d:d:d:d:d:d

Τώρα τώρα παλαβή 9 έμειναν έρχομαι :p

gianna7
03-08-2010, 09:18
Καλημέρα,
και τωρα ας κρατήσουμε όλοι ενος λεπτού σιγή:woot:woot:woot



http://sport24.gr/Basket/ElladaBasket/telos_epoxhs_gia_voreadh_moyzakh_papadhmhtrioy.446 676.html

gianna7
03-08-2010, 11:22
μη νομίζεις κι εγω το δράμα μου ζω....πηγα σήμερα στην παραλία Αλμυροποτάμου για ούζα και ψαρομεζέδες πάνω στη θάλασσα κι έπεσα σε αεκοφωλιά...μόλις ειδαν καμια δεκαρια μπαρμπαδες την αεκοπετσέτα του άντρα μου μας περικύκλωσαν και αρχισαν να πανηγυρίζουν όλοι μαζι και μόλις τους ειπα ότι ΕΓΩ ειμαι Ολυμπιακός μου την έπεσαν για τη μπαλα και είχαμε διαλόγους απείρου κάλους!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ!!!!!!!:d:d:d:d:d:d



Αααααα ΔΡΑΜΑ(για τους ψαρομεζέδες λέω:p:p:p:p). Ελπίζω να έχεις Ολυμπιακοπετσέτα για σπάσιμο:D:D:D. Εγώ πάλι πότε θα το γλυτώσω το ξύλο δεν ξέρω......έχω ομπρέλα Cosmote(προ βαζελο:cool:), καπέλο wind, πετσέτα Θρύλου και φανελα(καταλαβαίνεις ποιού......χα χα χα χα χα χα χα). Μιλάμε για πολυεθνική. Αν και τώρα θα εμφανιστώ με τα Εθνικά χρώματα........:woot:woot:woot

dora7
03-08-2010, 20:46
Αααααα ΔΡΑΜΑ(για τους ψαρομεζέδες λέω:p:p:p:p). Ελπίζω να έχεις Ολυμπιακοπετσέτα για σπάσιμο:d:d:d. Εγώ πάλι πότε θα το γλυτώσω το ξύλο δεν ξέρω......έχω ομπρέλα cosmote(προ βαζελο:cool:), καπέλο wind, πετσέτα Θρύλου και φανελα(καταλαβαίνεις ποιού......χα χα χα χα χα χα χα). Μιλάμε για πολυεθνική. Αν και τώρα θα εμφανιστώ με τα Εθνικά χρώματα........:woot:woot:woot

Εννοείται πετσέτα με Θρυλεοντα που την κουβαλαω απο το 1997!!!! η πλακα είναι στην παραλία όταν βαζουμε του γαυρου και του αεκακι δίπλα δίπλα!!!!!!χαχαχαχαχχαχα

μιγάδας
04-08-2010, 18:24
αμοργος και τα μυαλα στα μπλεντερ!!!!!!

Red Unity
04-08-2010, 22:12
ουτε το πρωτο ουτε το δευτερο αν το δουμε σε απολυτη βαση. απο τη μια πρεπει οι εχοντες να δωσουν στο κρατος (πχ προσθετες εισφορες) και ταυτοχρονα να ξεβρωμισει το συστημα που τους επιτρεπει τον πλουτισμο στις πλατες του συνολου
Μα δεν είναι θέμα ξεβρωμίσματος, δεν είναι ότι το σύστημα δε λειτουργεί καλά και για αυτό ένας τύπος στο Μπαγκλαντές έχει περιουσία 55,5 δις δολλάρια, τη στιγμή που στη χώρα του ο βασικό μισθός είναι 30 ευρώ ΤΟΝ ΜΗΝΑ (ήταν στο μισό αλλά πριν λίγο καιρό μετά από εξέγερση διπλασιάστηκε).
Απλά έτσι είναι φτιαγμένο το σύστημα. Άρα το να λες να πάψει να γίνεται αυτό στο ΥΠΑΡΧΟΝ σύστημα είναι ΟΥΤΟΠΙΚΟ, μόνο σε μια άλλη κοινωνία θα γίνει κάτι τέτοιο, που σίγουρα θα έρθει με τη βία (γνώμη μου έτσι).

και απο την αλλη πρεπει καποιοι να δεχθουν την μειωση μισθου και την αξιοκρατια.
Γιατί θεωρείς ότι ο βασικός μισθός είναι ψηλός; Ή ότι αυτοί που δουλεύουν 8ωρα και 10ωρα και 12ωρα την μέρα (μπογιατζήδες, οικοδόμοι, σερβιτόροι κτλ.) βγάζουν παραπάνω από όσο θα έπρεπε μεροκάματο; Είμαι ο μόνος που βλέπω ΑΠΕΙΡΑ ανήλικα παιδιά 14-20 χρονών να δουλεύουν από το πρωί μέχρι το βράδι (χωρίς υπερβολή) γκαρσόνια, κατακαλόκαιρο, και να βγάζουν 25-30 ευρώ τη μέρα και μου έρχεται να ξεράσω;
Ή θα μου πεις για τους "τεμπέληδες" δημόσιους υπάλληλους; Η Ελλάδα έχει νομίζω το μικρότερο ποσοστό δημόσιων υπαλλήλων από κάθε άλλη χώρα της ΕΕ (γύρω στους 700-800.000). Είμαι πάλι ο μόνος που βλέπω κάτι ζώα να κάθονται στην ουρά στην εφορία να βρίζουν την ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ που καθόταν στο ταμείο και να λένε για τους "τεμπέληδες του δημοσίου", που "μας τρώνε τα λεφτά" και "για αυτό δεν πάει μπροστά η Ελλάδα" και "να αφήσουν τα άλλα πόστα τους για να έρθουν εδώ να βοηθήσουν" (μόνο που άμα χαθεί κάποιο ποσό από τα άλλα ταμεία ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ θα τα πληρώσουν, αυτό δεν το ξέρουν ή δεν το σκέφτονται τα αποβλακωμένα) και άλλα τέτοια όμορφα και μου έρχεται να τους φτύσω; Ή είναι δυνατόν να λέμε για πολλούς δημόσιους υπαλλήλους τη στιγμή που σε υπάρχουν ΤΡΟΜΕΡΕΣ ελλείψεις σε υπαλλήλους στις δημόσιες υπηρεσίες, νοσοκόμους, γιατρούς, δασκάλους, καθηγητές; Που στο διάολο κρύβονται; Μετά πουλάνε φούμαρα για τα "υπέρογκα" κρατικά ποσά που δαπανούνται για τους δημόσιους υπαλλήλους.

δεν μπορει να θυσαυριζει ο κοκκαλης πηδωντας εμενα αλλα ουτε ο εφοριακος να κανει μπιζνες και να εισπραττει μαυρο χρημα σκιζοντας μου το κωλοβαρδουλα. Oυτε ο μπαρμπας μου να διδασκει 12 ωρες την εβδομαδα, να διακοπαρει 4 μηνες το χρονο και να τσεπωνει περισσοτερα απο την κοπελα μου που με δυο πτυχια δουλευει 10 ωρες την ημερα και κανει διακοπες 15 μερες (και αν).ε δε γινεται ρε πουστη.
Αναιρεί το ένα το άλλο;

εθνικο συμφερον ειναι το συμφερον ενος εθνους οπως αυτο διαμορφωνεται με γνωμονα το καλο του συνολου κατω απο το πρισμα ομως της λογικης. δηλαδη κοινο συμφερον δεν μπορει να ειναι το να ξυνουμε τα παπαρια μας και να πληρωνομαστε (απο που?), ειναι ομως συγκεκριμενες εθνικες πολιτικες και οικονομικες πολιτικες που συμβαλλουν στην ευημερια του συνολου.
Εγώ επιμένω ότι δε γίνεται να υπάρχει ΕΘΝΙΚΟ συμφέρον σε μία χώρα στην οποία ζούνε ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΕΣ και ΚΑΤΑΠΙΕΖΟΜΕΝΟΙ. Είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ. (Εκτός αν εννοείς σαν εθνικό συμφέρον το συμφέρον των από κάτω, οπότε οκ.)

γιατι? ζουμε σε χουντα σαν αυτη που ειχε να αντιμετωπισει ο μαριγκελα? μπορει να μη ζουμε στην ιδανικη κοινωνια, ουτε στην καλυτερη δημοκρατια, αλλα σιγουρα δεν ζουμε οπως εζησε την εφηβεια του ο πατερας μου στην 7ετια και τη μεταπολιτευση. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΕΝΟΠΛΟΥ ΑΓΩΝΑ ΟΤΑΝ ΑΥΤΗ ΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕΣΤΩΤΑ αλλα σε δημοκρατικες κοινωνιες ειμαι υπερ της βελτιωσης και της αλλαγες με αγωνες που δεν περιλαμβανουν την τυφλη βια. ο μαριγκελα το λεει ξεκαθαρα : "ο ανταρτης των πολεων μαχεται ενοπλος κατα της στρατιωτικης δικτατοριας (...). σαν επαναστατικος πολιτικος και ενθερμος πατριωτης παλευει για την απελευθερωση της χωρας του, ειναι φιλος του λαου και της ελευθεριας".
Εμένα η κλούβα σε κάθε γωνία στα Εξάρχεια, η πρέζα που διακινείται από το κράτος για να καταστείλει τους αγωνιζόμενους ανθρώπους, οι τακτικές έφοδοι σε στέκια αριστερών/αναρχικών, οι κάμερες στα πι-σι όλων (έχουν μπαγλαρώσει άτομο και μετά του έδειξαν κάτι συζητήσεις που έκανε με έναν φίλο του στο μσν για την αστυνομία), το φακέλωμα και η παρακολούθηση όσων έχουν καρτοκινητό δήθεν για την καταπολέμηση της "τρομοκρατίας", οι μπάτσοι με πολιτικά μου ρουφιανεύουν ή παρακολουθούν συγκεκριμένα άτομα ή που διαλύουν τις πορείες, οι πληρωμές που δίνει το κράτος για ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ για κάποιον "τρομοκράτη", το γεγονός ότι ο μιγάδας δε λέει την άποψή του γιατί φοβάται (δικαιολογημένα) το φακέλωμα και ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ πιο πολύ σε ΑΠΟΛΥΤΑΡΧΙΚΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ μου φέρνουν.
Σίγουρα δε θεωρώ "δημοκρατία" που πρέπει να προστατέψουμε και απλά να βελτιώσουμε αυτό το ΕΚΤΡΩΜΑ.

και εγω το ιδιο! κυριως το "αθεος" το θεωρω αρετη!
Μα είναι. :d

MAR-CHANIA
05-08-2010, 22:57
Επιτέλους φεύγω κι εγώ!
Σας χαιρετώ όλους, καλές διακοπές σε όλους μας,
τα λέμε από Σεπτέμβρη με Μουντομπάσκετ για αρχη!
:cool: :cool: :cool:

dora7
06-08-2010, 08:36
Επιτέλους φεύγω κι εγώ!
Σας χαιρετώ όλους, καλές διακοπές σε όλους μας,
τα λέμε από Σεπτέμβρη με Μουντομπάσκετ για αρχη!
:cool: :cool: :cool:

Καλές διακοπές φιλενάδα, άντε κι εσυ για το πατροπαράδοτο ξεσάλωμα και όχι στα βαθιά ε!!!!!!!

μιγάδας
07-08-2010, 21:53
τα λεμε μαγκες και φιλεναδες.................

*GrimReaper*
15-08-2010, 16:53
Χρονια πολλα σε ολες τις εορταζοντες σημερα!! :)

υ.γ Δεν μπορει εχουμε πειξει στις γυναικες εδω μεσα ολο και καποια θα γιορταζει :p

μιγάδας
15-08-2010, 18:31
ναι αλλα ειναι διακοπες.......

*GrimReaper*
15-08-2010, 18:45
ειναι κι αυτο...επισης και στους αρσενικους εορταζοντες χρονια πολλα...Απλα εχω συνδεσει τον 15αγουστο με τις μαριες κυριως και ξεχναω τους αλλους :p

dora7
15-08-2010, 19:43
Πολλές Μαρίες γιορτάζουν το Νοέμβριο....

Χρόνια Πολλά κι από μένα σε όλους τους εορτάζοντες!!!!!:):):):):):)

Dude
15-08-2010, 19:50
Χρόνια πολλά και καλά πάνω από όλα... Να χαίρεστε το όνομα!

kk_SEF
15-08-2010, 20:54
Χρόνια πολλά σε όλες και όλους!

Airness
15-08-2010, 21:01
Χρόνια πολλά σε όσους και όσες γιορτάζουν! Με υγεία πάνω απ' όλα!

DirtySniper
15-08-2010, 23:09
Πολλοί είχαν πρόβλημα με το κοουτσάρισμά του
πολλοί πίστευαν ότι πολύ κατώτερος
απο το όνομα του Ολυμπιακού

όλοι νομίζω όμως ότι αναγνωρίζουν
ότι τίμησε με το παραπάνω το συμβόλαιό του
προσπάθησε όπως μπορούσε
και σε καμμία περίπτωση δεν κοροίδεψε
Έβαλε πρώτα την ομάδα
ξεπέρασε τον εαυτό του
και έγινε καλύτερος προπονητής στο πάγκο του Θρύλου μας

Χρόνια πολλά Παναγιώτη

kk_SEF
15-08-2010, 23:27
Looooool συμφωνώ αλλά ρε φίλε ΧΑΡΑ στην όρεξή σου !!! ;)

redglove
16-08-2010, 00:34
Looooool συμφωνώ αλλά ρε φίλε ΧΑΡΑ στην όρεξή σου !!! ;)

Μας τσιτώνει ο DirtyS, να τσιμπήσουμε. Αλλά δεν...

Γι'αυτό και εγώ θα πω "Χρόνια πολλά ΜΠαναγιώτη!". :D

dora7
17-08-2010, 10:39
Εγώ πάλι να πω τον πόνο μου....:mad:

Πως είναι δυνατόν να με φέρνουν πίσω απο τις εξωτικές παραλίες που έκανα τα μπάνια μου και έπινα τις μπύρες μου :woot για να δουλέψω (:p:p) - που λέει ο λόγος - τέσσερις μέρες και να ξαναφύγω την Παρασκευή?????

Δε λυπάται κανείς μια ταλαίπωρη παραθερίστρια??????;););):eek::eek:

tc-g6
17-08-2010, 11:45
οποιος κανει κι αλλες διακοπες να του καει το βιντεο!

ΕΝΑΣ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ

dora7
17-08-2010, 12:27
οποιος κανει κι αλλες διακοπες να του καει το βιντεο!

ΕΝΑΣ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ

Ευτυχώς το βίντεο μου έχει ήδη καεί από παλιότερες κατάρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d:d:d:):):)

Κουράγιο απελπισμένε!!!!!!!!!:):)

tc-g6
17-08-2010, 12:28
αχα, τοτε να σου ευχηθω να χαλασει ο κλιματισμος στο γραφειο! χοχοχο!!! :p

dora7
17-08-2010, 12:37
αχα, τοτε να σου ευχηθω να χαλασει ο κλιματισμος στο γραφειο! χοχοχο!!! :p

Γιατι ρε φίλε τόση κακία? :p:p Αν χαλάσει ο κλιματισμός εδω μεσα, θα βρείτε καποια στιγμή το αποξηραμένο κουφάρι μου :eek::eek: μπροστά στο pc και στην οθόνη την κεντρική σελίδα του RedHoops!!!!!!:p:p:p:):)

tc-g6
17-08-2010, 13:10
Γιατι ρε φίλε τόση κακία? :p:p Αν χαλάσει ο κλιματισμός εδω μεσα, θα βρείτε καποια στιγμή το αποξηραμένο κουφάρι μου :eek::eek: μπροστά στο pc και στην οθόνη την κεντρική σελίδα του RedHoops!!!!!!:p:p:p:):)

μαααααα... ξαναπας διακοπες! αισχος! :p:p:p

dora7
17-08-2010, 13:16
μαααααα... ξαναπας διακοπες! αισχος! :p:p:p

Ντρέπομαι....:p το ομολογώ....αλλά τι να κάνω δεν μπορώ να πω όχι στις κραιπάλες......;);) Μετά τις 30 του μήνα υπόσχομαι να αυτομαστιγωθώ στο Σύνταγμα για παραδειγματισμό και τιμωρία!!!!
Προς το παρον δείξτε λίγη κατανόηση!!!!!!!:rolleyes::p:p

kk_SEF
17-08-2010, 22:57
Ε δεν είναι όλοι τζόβενα σαν εμάς να δουλεύουν ασταμάτητα, κάποιες έχουν ανάγκη διακοπές long play για συντήρηση :D

dora7
17-08-2010, 23:06
Ε δεν είναι όλοι τζόβενα σαν εμάς να δουλεύουν ασταμάτητα, κάποιες έχουν ανάγκη διακοπές long play για συντήρηση :d

χαχαχαχαχχα μίλησαν τα σχολιαρόπαιδα!!!!!!! που στον ελληνοιταλικό πόλεμο ανέβαζαν φαγητό και κάλτσες στους φαντάρους μας στα βουνά της Αλβανίας!!!!!χαχαχαχχαχαχαχαχαχα

kk_SEF
18-08-2010, 07:21
Μιλάς σε Ι1 και όχι σε Ι4 για σε παρακαλώ πολύ! Και είσαι και ανιστόρητη μου φαίνεται, γυναίκες τα ανεβάζανε τα εφόδια όπως ξέρουμε από τα βιβλία...

dora7
18-08-2010, 07:36
Μιλάς σε Ι1 και όχι σε Ι4 για σε παρακαλώ πολύ! Και είσαι και ανιστόρητη μου φαίνεται, γυναίκες τα ανεβάζανε τα εφόδια όπως ξέρουμε από τα βιβλία...

και παιδιά, αφου εγώ σε θυμάμαι!!!!!!χαχαχαχχαχαχαχ:p:p:p:p:p:p

tc-g6
20-08-2010, 03:28
Μιλάς σε Ι1 και όχι σε Ι4 για σε παρακαλώ πολύ! Και είσαι και ανιστόρητη μου φαίνεται, γυναίκες τα ανεβάζανε τα εφόδια όπως ξέρουμε από τα βιβλία...

σε εφαγα! Ι5 φιλος, πηρα και πτυχιο δηλαδη απο το στρατευμα!!! :p

dora7
23-08-2010, 17:24
ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ την κάθε βαμμένη ξανθιά κατίνα με μηδέν οικολογική συνείδηση σαν αυτή που άκουσα χτες το βράδυ στο Ρίο με τα ίδια μου τα αυτιά να λέει στην παρέα της το εξής απίστευτο...:eek:

"Από τη βεράντα μου έχω θέα τη γέφυρα, ΑΛΛΑ στο μπροστινό οικόπεδο είναι ένα δέντρο και μου κρύβει τη θέα, και οι ιδιοκτήτες ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ να το κόψουνε!!!! Γι αυτό κι εγω θα του ρίξω ακουαφόρτε να τελειώνω!!!!!"

Ο μόνος λόγος που δεν την άρπαξα απο το μαλλί ήταν γιατί ήταν αργά και δεν είχα όρεξη να βγάλω τη νύχτα στο κρατητήριο...:mad::mad::mad:

Α ρε παλιόδεντρο τσεκούρι που σου χρειάζεται!!!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolley es:

Edit: Υ.Γ. τραγική ειρωνία: εκείνη την ώρα το απέναντι βουνό πάνω απο το Αντίριο καιγότανε.......

kk_SEF
23-08-2010, 21:31
Να κόψεις το δέντρο :mad::mad: και για να βλέπεις τι; Τη γέφυρα...:mad:
Όπως έλεγε κι ο Αυλωνίτης "ρε που πάμε ρε... που πάμε" :confused::(

dora7
23-08-2010, 21:42
Να κόψεις το δέντρο :mad::mad: και για να βλέπεις τι; Τη γέφυρα...:mad:
Όπως έλεγε κι ο Αυλωνίτης "ρε που πάμε ρε... που πάμε" :confused::(

Εξαιρετικά εντυπωσιακή η γέφυρα από κοντά και ειδικά νυχτα φωτισμένη, ΑΛΛΑ η τυπισα ήταν έξαλη γιατι με το φτωχό έως ανυπαρκτο μυαλό της σκεφτόταν μόνο ότι το δέντρο της κοβει τη θέα, κι οχι οτι το δεντρο μπροστά στο σπιτι της ειναι οξυγόνο και ζωή, κι ότι πολλοι απο μας τους υπόλοιπους παρακαλάμε να ειχαμε ένα δέντρο στον άμεσο ορίζοντά μας.......:confused::confused::confused::confused: :confused:

kk_SEF
23-08-2010, 21:45
Την ξέρω τη γέφυρα και την έχω δει από κάθε δυνατή γωνία κι από κάτω περνώντας με το φέρι το 2004 λίγο πριν ανοίξει για τους Ολυμπιακούς κι από αεροπλάνο. Αλλά δεν παύει να είναι ένα κτίσμα και να μη συγκρίνεται για μένα σε αξία.

dora7
23-08-2010, 23:56
Την ξέρω τη γέφυρα και την έχω δει από κάθε δυνατή γωνία κι από κάτω περνώντας με το φέρι το 2004 λίγο πριν ανοίξει για τους Ολυμπιακούς κι από αεροπλάνο. Αλλά δεν παύει να είναι ένα κτίσμα και να μη συγκρίνεται για μένα σε αξία.

ΚΑΝΕΝΑ κτίσμα δεν συγκρίνεται σε αξία με τη φύση...με το οξυγόνο..με τη ζωή...οπότε συμφωνούμε ΑΠΟΛΥΤΑ αγαπητέ mod......;)

*GrimReaper*
25-08-2010, 16:30
ημαρτον

http://sport24.gr/Paraxena/diaithths_skotwse_paikth_sto_ghpedo.481982.html

dora7
29-08-2010, 21:23
ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΕΛΟΣ.....:mad::mad::mad:

Τη μια στιγμή είσαι στην παραλία, στην ξαπλώστρα σου με τις μπύρες σου και την άλλη βρίσκεσαι στο γραφείο και πήζεις..από αύριο....

ΑΤΙΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ....:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad :

Καλό φθινόπωρο σε όλους μας και είθε το επόμενο καλοκαίρι να μας βρει με triple!!!!!!!:woot:woot:woot:woot:woot

kk_SEF
29-08-2010, 21:31
Δλδ τώρα εμείς με μία εβδομάδα όλη κι όλη τι να πούμε; Ασε αυτούς που δεν πήραν καθόλου. ;)

dora7
29-08-2010, 21:35
Δλδ τώρα εμείς με μία εβδομάδα όλη κι όλη τι να πούμε; Ασε αυτούς που δεν πήραν καθόλου. ;)

Πως ήμουνα τόοοοοοοσο σίγουρη οτι δε θα με άφηνες να κλαφτώ με την ησυχία μου αγαπητέ mod???? την ώρα που το έγραφα άκουγα το πληκτρολόγιό σου να δουλεύει!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p

Pick_n_Roll
30-08-2010, 20:03
Πως ήμουνα τόοοοοοοσο σίγουρη οτι δε θα με άφηνες να κλαφτώ με την ησυχία μου αγαπητέ mod???? την ώρα που το έγραφα άκουγα το πληκτρολόγιό σου να δουλεύει!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p

:eek::eek::eek:

dora7
30-08-2010, 20:14
:eek::eek::eek:

Ενώ το δικό σου πληκτρολόγιο σιωπά χαρακτηριστικά!!!!!!:p:p:p:p:p:rolleyes::rolleyes: :rolleyes::rolleyes: Οπότε τι θες τώρα αγαπητέ?????:p:p:p:p:p:p:p

Pick_n_Roll
30-08-2010, 20:16
Ενώ το δικό σου πληκτρολόγιο σιωπά χαρακτηριστικά!!!!!!:p:p:p:p:p:rolleyes::rolleyes: :rolleyes::rolleyes: Οπότε τι θες τώρα αγαπητέ?????:p:p:p:p:p:p:p


Σε τα μένανε απευθύνστε μανδάμ; :confused:

dora7
30-08-2010, 20:19
Σε τα μένανε απευθύνστε μανδάμ; :confused:

Ναι χρυσό μου αγόρι:p:p:p:p, μπας και γράψεις και κάτι χρήσιμο!!!!!!;););););)

Pick_n_Roll
30-08-2010, 20:23
Ναι χρυσό μου αγόρι:p:p:p:p, μπας και γράψεις και κάτι χρήσιμο!!!!!!;););););)

Άμα γράψω κάτι χρήσιμο για σένα θα πέσει Μπάν χρυσό μου κορίτσι :p:p:p
Λογοκρισία!!!!!:mad::mad::mad:

dora7
30-08-2010, 20:26
Άμα γράψω κάτι χρήσιμο για σένα θα πέσει Μπάν χρυσό μου κορίτσι :p:p:p
Λογοκρισία!!!!!:mad::mad::mad:

Θα το πω ξέρεις σε ποιον ότι με εκθέτεις χωρίς λόγο και θα δεις!!!!:p:p:p:p

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ!:D

Pick_n_Roll
30-08-2010, 20:28
Θα το πω ξέρεις σε ποιον ότι με εκθέτεις χωρίς λόγο και θα δεις!!!!:p:p:p:p

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ!:D

Έχεις πμ λέμε!!!:mad:

panas12
02-09-2010, 21:09
Απαγορεύτηκε λέει η βουβουζέλα στους αγώνες της εθνικής.
Επιτελους στο κράτος μας μπαίνει μια τάξη..

*GrimReaper*
03-09-2010, 16:27
looool

http://news247.gr/kosmos/paraksena/se_klinikh_o_mikros_rizal.505070.html

x4c_wI6kQyE

zouparos
11-09-2010, 13:43
ael-agapoyla απόδοση 2πλου 5,00
για σημειώστε το γιατί χτίζει και γήπεδο ο πηλαδακης κ' έχει κ έξοδα
γιααα να δουμε;-p

y.g. και το Χ 3,40 καλό είναι

dora7
12-09-2010, 14:21
@ Dude, Dirtys, TT7

Χτες βρέθηκα με εκλεκτή παρέα σε κρητική ταβέρνα στους Αμπελόκηπους και δοκίμασα το πολυδιαφημισμένο απάκι....και πολύ καλό ηρακλειώτικο κόκκινο κρασί....

οπότε πλέον μπορώ να κατανοήσω γιατί ο Dirtys δεν άφησε ίχνος από το απόθεμα σε απάκι που υπήρχε στην Κρήτη τον Αύγουστο!!!!!;);););):p:p:p:p:):):):):)

μιγάδας
12-09-2010, 15:35
looool

http://news247.gr/kosmos/paraksena/se_klinikh_o_mikros_rizal.505070.html

x4c_wi6kqye

πειτε μου οτι ξερει να στριβει κιολας να παθω τετανο!!!!!!

zouparos
12-09-2010, 20:24
ael-agapoyla απόδοση 2πλου 5,00
για σημειώστε το γιατί χτίζει και γήπεδο ο πηλαδακης κ' έχει κ έξοδα
γιααα να δουμε;-p

y.g. και το Χ 3,40 καλό είναι

ΣΚΑΤΟΥΛΕΣ :p Κιότεψαν και αραξανε στο 0-0... Δεν μας χάλασε:)

MAR-CHANIA
12-09-2010, 22:12
@ Dude, Dirtys, TT7

Χτες βρέθηκα με εκλεκτή παρέα σε κρητική ταβέρνα στους Αμπελόκηπους και δοκίμασα το πολυδιαφημισμένο απάκι....και πολύ καλό ηρακλειώτικο κόκκινο κρασί....

οπότε πλέον μπορώ να κατανοήσω γιατί ο Dirtys δεν άφησε ίχνος από το απόθεμα σε απάκι που υπήρχε στην Κρήτη τον Αύγουστο!!!!!;);););):p:p:p:p:):):):):)


Μόνο για τον Dirtys έμαθες εσύ;;;; :) :) :)

kk_SEF
12-09-2010, 22:25
Προφανώς αναφέρεται μόνο σε ΜΗ Κρητικούς που παίζανε εκτός έδρας :)

dora7
12-09-2010, 22:29
Μόνο για τον Dirtys έμαθες εσύ;;;; :) :) :)

Ε άμα πιάσουμε και τους Κρητικούς σαν την αφεντιά σου ας πούμε θα πρέπει να μεταφερθούμε στο ποιος εκανε τη μεγαλύτερη κοιλιά και πιστέψέ με ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ φιλενάδα!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p

MAR-CHANIA
12-09-2010, 22:40
Ε άμα πιάσουμε και τους Κρητικούς σαν την αφεντιά σου ας πούμε θα πρέπει να μεταφερθούμε στο ποιος εκανε τη μεγαλύτερη κοιλιά και πιστέψέ με ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ φιλενάδα!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p

Να χαίρεσαι που σκέφτομαι τήν κατάστασή σου και δε σου απαντώ! :mad:
Και δεν κατάλαβα, τι έχουν δηλαδή οι Κρητικοί σαν την υπέροχη αφεντιά μου;;;;; :p :p :p

dora7
12-09-2010, 22:55
Και δεν κατάλαβα, τι έχουν δηλαδή οι Κρητικοί σαν την υπέροχη αφεντιά μου;;;;; :p :p :p

Πολύ απάκι στη διάθεσή τους!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p;);););););)

MAR-CHANIA
12-09-2010, 23:01
Πολύ απάκι στη διάθεσή τους!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p;);););););)

Και όχι μόνο! :p :p :p :p

zouparos
14-09-2010, 13:48
Nα μην βάλει γκολ ο βάζελος απόδοση 1,70 πως το βλέπετε?

μιγάδας
14-09-2010, 19:45
σα να κλεβεις εκκλησια...........

red hoopligan
14-09-2010, 22:53
Nα μην βάλει γκολ ο βάζελος απόδοση 1,70 πως το βλέπετε?

τελικα εβαλε με την κωλοφαρδια που τον δερνει....και ηδη απο το 1 ημιχρονο το σκορ επρεπε να ηταν 5-1 τουλαχιστον...Εχουν χασει τα απιθανα μεχρι στιγμης οι παικτες της μπαρτσα.Μια ζωη κωλοφαρδοι αυτοι :p:p:p. Δεν πειραζει θα τα φανε καλα στο β ημιχρονο:hump:hump:hump:doggy:doggy

peter
15-09-2010, 00:28
ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΠΑΠΑ ΜΟΝΟ 5-1 ΤΙΠΟΤΑ ΓΛΥΤΩΣΕ 8ΑΡΑ ΕΥΚΟΛΑ
Χωρίς πλάκα όχι επειδή η Μπάρτσα είναι ο μόνος λόγος που παρακολουθώ ποδόσφαιρο ήταν πολύ καλοί και ψύχραιμοι και βέβαια κωλόφαρδοι η διαφορά μας ως πρωταθλήματα είναι αυτό που είδατε . Αν το σύνολο που λεγόταν Ολυμπιακός και έπαιζε με την Κέρκυρα το Σάββατο θα ήταν από 6- 8 εκεί και με κάθε διάθεση για πλάκα από μπάρτσα
Όταν ο Πεδρο κατεβάζει σε 0,5μ μπαλιά 40 μ και ο Κατσουράνης θέλει 5μ για να κοντρολάρει μπάλα που έρχεται από 15μ το 5-1 είναι νίκη

Mits
15-09-2010, 01:41
Εγω απλα βαρεθηκα να μας κοροιδευουν τα καναλια ειναι απιστευτο.Σημερα λες και δεν υπηρχαν ακριανοι παιχτες εβλεπες την μπαλλα να ερχεται απο το πουθενα.Νομιζες οτι ο σκηνοθετης απλα βαριοταν να κουνησει την καμερα.Και ομως αυτο συμβαινει μονο για εναν λογο.Οι αγωνες μεταδιδονται απο τα ξενα καναλια σε 16/9 φορματ και τα δικα μας το μετατρεπουν σε 4/3 με συνεπεια εμεις να νιωθουμε οτι χαλασε η τηλεοραση η οτι εχουμε ρυθμισει κατι ασχημα.Κι αν το νοβα αυτο το αλλαξε και το διορθωσε μολις φετος που το πληρωνουν οσοι το εχουν φανταζομαι ποτε τα υπολοιπα θα το διορθωσουν:mad::mad::mad::mad::mad: Απο κει και περα λογικο αποτελεσμα μπορουσαν να φανε κι αλλα.

gianna7
15-09-2010, 12:18
Για το καλό του Ελληνικού Μπάσκετ ΠΡΕΠΕΙ να πάιξει οπωσδήποτε, έστω και σαν guest star, ο αρωγός και πολέμιος του ρατσισμου Κος Κώστας Τσαρτσαρής.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


http://www.gavros.gr/Default.aspx?id=80405&nt=108&lang=1

kopitis
15-09-2010, 19:21
θελω να ρωτησω κατι πανω στο pc, δεν ξερω αν εδω ειναι το σωστο μερος αλλα αν ξερει καποιος να απαντησει καλο θα ηταν.
Εχουμε και λεμε:
Αφου ειχα βαλει ενα παιχνιδι στο pc με ολα τα χαρακτηριστικα στο high ο υπολογιστης το επαιζε μια χαρα, εδω και 5 μερες αρχισε να κολλαει την ωρα του παιχνιδιου, οποτε αρχιζα να ψαχνω τι γινεται και ανακαλυψα το εξης: μεσω προγραμματος ειδα οτι οι πυρηνες εχουν υψηλη θερμοκρασια, την ωρα του παιχνιδιου φτανουν και 85 βαθμους, αλλα το κυριοτερο ειναι οτι ανοιξα τον πυργο και ειδα οτι το ανεμιστηρακι της καρτας γραφικων εχει ξεκολλησει τελειως!!!!!!! τωρα τι μπορω να κανω;;; υπαρχει περιπτωση αν το αφησω ετσι να εχω προβλημα γενικο στο pc ακομα και αν δεν παιζω παιχνιδια; δηλαδη μονο που τον εχω ανοικτο υπαρχει θεμα;

dora7
15-09-2010, 19:53
@ kopitis

O τεχνικός που έχω μόνιμα σπίτι ;);););) λέει ότι αν ειναι ακόμα στην εγγύηση να πας να σου αλλάξουν την κάρτα γραφικών..αλλιώς πρέπει να βρεις καποιον να στο φτιάξει το ανεμιστηράκι..πάντως μην το αφήσεις ετσι με τπτ...:)

kopitis
15-09-2010, 20:02
το ανεμιστηρακι εχει φυγει τελειως, δυσκολα φιαχνεται με μια πρωτη ματια, αυτο που με καιει αμεσα ειναι: και μονο που δουλευει ο υπολογιστης, χωρις να παιζω παιχνιδια, απλως να ειμαι ιντερνετ πχ, παιζει να μου κανει προβλημα;

redred
15-09-2010, 20:34
Άκουσα σήμερα στο ραδιόφωνο ότι το ΣΕΦ συμπληρώνει 25 χρόνια "ζωής".Αμέσως θυμήθηκα την πρώτη φορά που πήγα ΣΕΦ.Δεν ήταν για αγώνα,ήταν σχολική εκδρομή το 1995 ή 1996 στις αρχές.Δευτέρα,μετά από αγώνα,με τα ξύλινα ακόμα ανοιχτά.Η ομάδα ότι είχε τελειώσει την προπόνηση(δεν είδαμε τους παίχτες),αλλά μας μίλησε κάμποση ώρα ο Ιωαννίδης.Κορυφαία στιγμή όταν αρχίσαμε όλα τα γαυράκια(κορίτσια τα περισσότερα) να τραγουδάμε συνθήματα υπέρ του Θρύλου και κάτι αστεία συνθηματάκια εναντίον του Ντομινίκ.Για αγώνα έκανα μια δεκαετία να πάω.Πρώτος αγώνας στο ΣΕΦ το 2005 το ευρωπαϊκό στο βόλλεϋ.

dora7
15-09-2010, 21:46
το ανεμιστηρακι εχει φυγει τελειως, δυσκολα φιαχνεται με μια πρωτη ματια, αυτο που με καιει αμεσα ειναι: και μονο που δουλευει ο υπολογιστης, χωρις να παιζω παιχνιδια, απλως να ειμαι ιντερνετ πχ, παιζει να μου κανει προβλημα;

Οι πιθανότητες να πάθεις ζημιά ακόμα και με απλή χρήση του Η/Υ είναι 50-50. :eek:

zouparos
15-09-2010, 22:52
Για αρχή έπρεπε να πάρεις ανεμιστήρα ή κάτι να το έριχνες πανω στη περιοχή μπας και έσωζες κάτι. Το δικό μου αν το αφήσω 2-3 ώρες πάνω σε καναπε πχ πάει σβήνει μόνο του για να προστατευθει απ'την υψηλη θερμοκρασια.
Άλλαξε το,δε παιζει τώρα:)

Phineas_Freak
15-09-2010, 23:19
Πηγαινε αν εχεις εγγυηση να στο φτιαξουν!
Αν δεν εχεις τοτε μαλλον πρεπει να παρεις μια ψυκτρα η μια καρτα γραφικων!!!!!!!

Να το εχεις λιγο ανοιχτο δεν θα παθει τπτ αμεσα αλλα καποια στιγμη ειναι σιγουρο οτι θα χαλασει και τοτε υπαρχει σοβαρη περιπτωση να παθεις χοντρη ζημια!!!!!!!!

kopitis
16-09-2010, 01:02
ρε παιδια απο το ανεμιστηρακι της καρτας γραφικων μπορω να παθω καμια χοντρη ζημια;;;; εγω ελεγα μπας και καει καμια καρτα μονο και αφου παω να την αλλαξω στα παπαρια μου.... γενικα ομως οτι ανεβαζει θερμοκρασιες και οι πυρηνες που ειδα και η μητρικη ειναι απο αυτο;
εγγυηση δεν εχω θα παω να παρω αλλη καρτα αλλαεπειδη ειμαι απο επαρχια θα ανεβω την αλλη εβδομαδα αθηνα ηθελα να ξερω τι να κανω.
και για να πω την αληθεια το θεμα ειναι οτι στο 2k10 εχω παιξει 82 αγωνες κανονικα 12 λεπτα και εχω φτασει στους τελικους με Νεα ορλεανη παρακαλω και ειμαι στο 2-0!!!!!!!!!!!!!!!!!σημερα κανονικα θα σηκωνα κουπα!!!!!!!!!!! και δεν μπορω να παιξω;;;;;;;;

kopitis
16-09-2010, 01:14
και για την ακριβεια οι θερμοκρασιες αφου εχω μια ωρα ανοικτο τον υπολογιστη χωρις να παιζω ειναι και σε παρενθεση αφου παιζω το 2k10
motherboard: 45(50)
cpu : 45
core1: 72(84)
core2: 72(84)
core3: 72 (84)
core4: 72(84)
gpu diode: 64
seagate: 36

καλες ειναι;

μιγάδας
16-09-2010, 12:04
θελω να ρωτησω κατι πανω στο pc, δεν ξερω αν εδω ειναι το σωστο μερος αλλα αν ξερει καποιος να απαντησει καλο θα ηταν.
Εχουμε και λεμε:
Αφου ειχα βαλει ενα παιχνιδι στο pc με ολα τα χαρακτηριστικα στο high ο υπολογιστης το επαιζε μια χαρα, εδω και 5 μερες αρχισε να κολλαει την ωρα του παιχνιδιου, οποτε αρχιζα να ψαχνω τι γινεται και ανακαλυψα το εξης: μεσω προγραμματος ειδα οτι οι πυρηνες εχουν υψηλη θερμοκρασια, την ωρα του παιχνιδιου φτανουν και 85 βαθμους, αλλα το κυριοτερο ειναι οτι ανοιξα τον πυργο και ειδα οτι το ανεμιστηρακι της καρτας γραφικων εχει ξεκολλησει τελειως!!!!!!! τωρα τι μπορω να κανω;;; υπαρχει περιπτωση αν το αφησω ετσι να εχω προβλημα γενικο στο pc ακομα και αν δεν παιζω παιχνιδια; δηλαδη μονο που τον εχω ανοικτο υπαρχει θεμα;

στη μανα σου το 'πες;;;;

kopitis
16-09-2010, 12:19
αστειακια....

*GrimReaper*
16-09-2010, 14:15
και για την ακριβεια οι θερμοκρασιες αφου εχω μια ωρα ανοικτο τον υπολογιστη χωρις να παιζω ειναι και σε παρενθεση αφου παιζω το 2k10
motherboard: 45(50)
cpu : 45
core1: 72(84)
core2: 72(84)
core3: 72 (84)
core4: 72(84)
gpu diode: 64
seagate: 36

καλες ειναι;

οι θερμοκρασιες ειναι καλες σχετικα. Πανε δες αν μπορουν να σου βαλουν παλι το ανεμιστηρακι πανω στην καρτα η αλλαξε καρτα γραφικων. Μην το αφησεις γιατι μπορει να εχεις και πολυ μεγαλυτερες θερμοκρασιες...οι 80 βαθμοι που ανεφερες πριν ειναι υπεραρκετοι για να το καψεις

kopitis
16-09-2010, 15:02
μονος μου που προσπαθησα δεν υπαρχει σωτηρια, εγγυηση εχει λειξει, οποτε παω να παρω καινουργια να τελειωνω, γιατι σιγα σιγα βγαινουν τα καινουργια παιχνιδια.. thanks

gianna7
17-09-2010, 16:21
Χωρίς να είναι σχετικό με τον αθλητισμό....είναι όμως μια συγκινητική ιστορία του Κου Μαμαλάκη που πρόσφατα έχασε τη σύζυγό του και βρήκε αυτόν τον μοναδικό τρόπο να εκφράσει τη θλίψη του..............:(:(




http://www.protagon.gr/Default.aspx?tabid=70&smid=382&ArticleID=3711&reftab=37&t=%CE%97-%CE%98%CF%81%CE%AD%CF%88%CE%B7

redglove
17-09-2010, 16:37
Συμπαθητικότατη προσωπικότητα ο Μαμαλάκης!

redglove
23-09-2010, 18:54
Ποιον είπες Αντώναρο το μουνόπανο τον Φώτση που του γαμιέται όλη η οικογένεια;

Abaskete το 'χουμε πει πολλές φορές, δεν είναι ανάγκη να τρελαινόμαστε και να γράφουμε έτσι.

Άλλωστε ο Φώτσης θα ήταν σίγουρα μια πολύ καλή προσθήκη για την ομάδα μας: Αθλητικό σώμα, πολύ καλό σουτ, τσαμπουκάς εκεί που πρέπει. Σίγουρα επίσης υπό τις οδηγίες του Ντούντα θα έκανε πολύ καλές χρονιές..

GEMAN7
23-09-2010, 18:58
abaskete το 'χουμε πει πολλές φορές, δεν είναι ανάγκη να τρελαινόμαστε και να γράφουμε έτσι.

Άλλωστε ο Φώτσης θα ήταν σίγουρα μια πολύ καλή προσθήκη για την ομάδα μας: Αθλητικό σώμα, πολύ καλό σουτ, τσαμπουκάς εκεί που πρέπει. Σίγουρα επίσης υπό τις οδηγίες του Ντούντα θα έκανε πολύ καλές χρονιές..

Καλός παίχτης είναι αλλά όχι να τον αποκαλούμε και Αντώναρο ενώ παίζει στους απέναντι.

Dude
23-09-2010, 19:05
Κατούρα και λίγο ρε Abasketos, μια πλάκα κάναμε... Πάντως όσο πιθανό είναι να έλθει ο Σκόλα στον Ολυμπιακό τώρα, άλλο τόσο είναι και ο Φώτσης. Για αυτό ακόμα και ο συνήθως μη παπαρολόγος Μελάγιες χάνει το δίκιο του που τον έχει μέσα στη συζήτηση. Μπορεί να ψιλοαιτιολογεί τις υποψηφιότητες για μπάσιμο στους άλλους (και κει με ψιλοτραβηγμένο τρόπο), αλλά το Σκόλα δεν θα έπρεπε να τον αναφέρει καν. Ακούει και ο κοσμάκης και τρελαίνεται...

Dude
23-09-2010, 19:37
Προσέχω τις εκφράσεις μου (σε αντίθεση με σένα μάλλον). Στο χωριό μου το "κατούρα και λίγο" το λέμε με χαλαρή διάθεση, όπως ήταν και όλα τα παραπάνω ποσταρίσματα. Τώρα για το αν είμαι ο Φώτσης, όταν κοιτάζομαι στον καθρέφτη πιο πολύ μου θυμίζω το Μίλος (αν και στην εκτέλεση είμαι ίδιος ο Ναβάρο). Επίσης όταν πήγαινα στο δημοτικό ένα παιδί στη γειτονιά με φώναζε Τόμιτς... Ελπίζω να σε κάλυψα. Με το Φώτση τώρα κανένα πρόβλημα δεν έχω (και μια χαρά παίκτης είναι για συγκεκριμένες δουλειές), αλλά δυστυχώς παραείναι βάζελος. Τώρα εσύ τι θέμα έχεις μαζί του καλό θα ήταν να μας το πείς, μιας και υποστηρίζεις ότι όλη η οικογένειά του γαμιέται.

TT7
23-09-2010, 19:44
OΠοτε γραφει αναβει φωτιες ο abasketos...
Ελπιζω να καταλαβες οτι ο Dirty εκανε πλακα...

oldschool_7
23-09-2010, 20:24
ο φωτσης γαμιεται γενικοτερα.αφενος γιατι ειναι βαζελος (αρα και πουτανας γιος), αφετερου επειδη ειναι κοτα λυρατη (βλεπε σπανουλη) που πηγε νβα και εφυγε με την ουρα στα σκελια, και επειδη αρεσκεται σε ψευτομαγκιες, οπως εκανε με τον θεοδοση, στο τουρνουα ακροπολης με τη βαζελλαδα εναντιον της Σερβιας.

Dude
23-09-2010, 20:41
Το θέμα δεν είναι ο Φώτσης και το αν γαμιέται (Ολυμπιακό φόρουμ είμαστε οπότε λογικό πολλοί από δώ να σκέφτονται έτσι και να υπάρχει η άνεση να το εκφράσουν). Το θέμα είναι να προσέχουμε τι λέμε για οικογένειες εδώ μέσα. Γιατί με την ίδια λογική που λέει ο ένας "γαμιέται η οικογένεια" του τάδε παίκτη του βάζελου, μπορεί ο οποιοδήποτε να κάνει το ίδιο για την οικογένεια αυτού που το είπε. Και μετά η μόνη λύση είναι τα μπαναρίσματα.

Djole11
23-09-2010, 20:44
Οταν μιλαμε για Φωτση , Διαμαντιδη και Τσαρτσαρη δεν υπαρχουν κανονες...Γαμω τα σπιτια τους

TT7
23-09-2010, 20:46
Ρε χαλαρωστε γμτ μου...Εθνικη Ημερα Βρισιματος ειναι σημερα??..πω απο μια πλακα το καναμε θεμα το ζητημα...

Dude
23-09-2010, 20:46
Αυτό φίλε μου δεν το αποφασίζεις εσύ. Είναι θέμα των αντμίνς καθαρά. Και αρχίστε να ξεκολλάτε πριν είναι αργά... Αρκεστείτε στο να βγάζετε τα απωθημένα σας εκεί που επιτρέπεται. Μην κάνετε το παν για να φάτε μπαν...

oldschool_7
23-09-2010, 20:50
red hoops δεν λεγεται το forum? to red λογικα σε ολυμπιακο θα πρεπει να παραπεμπει, ετσι λεω η κοινη λογικη. δεν λεει πουθενα green basket ή greek basketball ή κατι αλλο. για να πει κατι καποιος για την οικογενεια του αλλου θα πρεπει να ειναι βαζελος. δεν συναδει με το ολυμπιακο πνευμα ολυμπιακοι να καταφερονται εναντιον ολυμπιακων, μονο κατα αλλοθρησκων και γαρ βαζελων. αν εγω πω κατι για την οικογενεια σου, σαφεστατα και θα πεσει ban(εκτος και αν εισαι βαζελος). αν ομως αναφερομαι σε βαζελο, τα σωστα πραγματα πρεπει να λεγονται. νομιζω ημουν σαφης.
ps: δηλαδη για να καταλαβω, υπαρχει περιπτωση σε αυτο το φορουμ να πει κατι ο.....Φωτσης ( κοτα λυρατη αλα σπανουλης) για μενα????!!!

Οταν μιλαμε για Φωτση , Διαμαντιδη και Τσαρτσαρη δεν υπαρχουν κανονες...Γαμω τα σπιτια τους


και για σπανουλη ( να τα λεμε αυτα)

oldschool_7
23-09-2010, 20:55
Τώρα παίζει στον Ολυμπιακό οπότε τον ανεχόμαστε φίλε. Δεν είπα να τον αγαπήσουμε κιόλας αλλά αφού ήρθε στο σωστό ρεύμα ανοχή προς το παρόν. Προτείνω εγώ δηλαδή, δε θα με ενοχλήσει άμα του βρίσεις και τίποτα.


και ο Οικονομου στον ολυμπιακο επαιζε αλλα.......πηρε οτι του αξιζε. σπανουλης, next in line..

Djole11
23-09-2010, 20:59
Αν μας μπαναρουν τοτε σημαινει οτι βρισκομαστε στο λαθος φορουμ..Οσο για σπανουλη ας παρει τιτλους..Τωρα μου μενει αδιαφορος ουτε τον βριζω ουτε τον αποθεωνω

Dude
23-09-2010, 21:00
Εντάξει, συνεχίστε τα περί Ολυμπιακού πνεύματος όσο γουστάρετε (με αγγίζουν τόσο πολύ που συγκινούμαι πατόκορφα κάθε φορά που τα γράφετε). Όσο για το κοινό αίσθημα, αυτό σε καμία περίπτωση δεν το αποφασίζεις εσύ Abasketos ποιο είναι. Στην τελική αν θέλεις να μου αποδείξεις κάτι, διοργάνωσε ένα γκάλοπ σε αυτή την Ολυμπιακή κοινότητα που είμαστε εδώ ή και όπου αλλού θες (απλά αλλού δεν έχει νόημα γιατί δεν γνωρίζουν εμένα και τους άλλους 3 αντμίνς). Και αν θέλεις το αξίωμά μου (αφού το βλέπεις έτσι) χάρισμά σου από μένα. Να σε δώ τι θα το κάνεις...

Όσο για το υστερόγραφο old_school, δεν θα μπεί κανένας Φώτσης να σου πεί τίποτα. Το θέμα είναι ότι όση λογική έχουν αυτά που γράφεις, με ακριβώς την ίδια λογική μπορεί ο οποιοσδήποτε που διαφωνήσει με τα λεγόμενά σου από σω μέσα να σου πεί "γαμώ το σπίτι σου" και άλλα ωραία. Εκεί είναι το νόημα. Και για να μην ξεχνιόμαστε, ξανατσέκαρε τις κανόνες που έχουν θεσμοθετηθεί από τους αντμίνς (νομίζω ο 3ος είναι το θέμα μας)... http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=412

oldschool_7
23-09-2010, 21:04
Και ο Νικοπολίδης το ίδιο...

μεγας τερματοφυλακας ο κηπουρος, δεν εχω παραπονο, ειδικα τα τελευταια χρονια...ασπροπροσωπους μας βγαζει..... και ο κωσταντινου....πςςςςςςςς τεραστιος παιχτης και αυτος, ιστορια εχει αφησει.... αντε, του χρονου να παρουμε τον τρομπα-τζορβα, σιγα επειδη εχει και τατου την βαζελα??? και τι να λεει?επισης προτεινω και διαμαντιδη (που τον γ... και στο μ.....χοροπηδαμε ) να τον παρουμε και αυτον.γιατι οχι?


ΚΑΝΕΝΑ ΜΙΑΣΜΑ (ΒΑΖΕΛΕΣ) ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

oldschool_7
23-09-2010, 21:07
Όσο για το υστερόγραφο old_school, δεν θα μπεί κανένας Φώτσης να σου πεί τίποτα. Το θέμα είναι ότι όση λογική έχουν αυτά που γράφεις, με ακριβώς την ίδια λογική μπορεί ο οποιοσδήποτε που διαφωνήσει με τα λεγόμενά σου από σω μέσα να σου πεί "γαμώ το σπίτι σου" και άλλα ωραία. Εκεί είναι το νόημα. Και για να μην ξεχνιόμαστε, ξανατσέκαρε τις κανόνες που έχουν θεσμοθετηθεί από τους αντμίνς (νομίζω ο 3ος είναι το θέμα μας)... http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=412


μια σημειωση: δεν αναφερθηκα σε κανενα χουπιτη, αλλα σε συγκεκριμενο αθλητη(του κωλου) που ανηκει στα μιασματα. αν φτανουμε στο σημειο να"προστατευουμε" τα μιασματα, απο αντικειμενικη κριτικη....

Dude
23-09-2010, 21:07
@Abasketos
Σε ευχαριστώ... Το εκτιμώ. Αν δεν το έχεις καταλάβεις πάντως 3 άτομα είστε που το αστειάκι του τρελού του DirtyS το κάνετε έκρηξη Ολυμπιακής συγκίνησης και αυτό το θεωρείτε και κορυφαία στιγμή του φόρουμ. Το μόνο που έχω να πώ είναι μπράβο DirtyS που πέτυχες το σκοπό σου... :)

μια σημειωση: δεν αναφερθηκα σε κανενα χουπιτη, αλλα σε συγκεκριμενο αθλητη(του κωλου) που ανηκει στα μιασματα. αν φτανουμε στο σημειο να"προστατευουμε" τα μιασματα, απο αντικειμενικη κριτικη....

Να σου πώ την αλήθεια δεν θυμάμαι ακριβώς τι και ποιον έβρισες, απλά επειδή σίγουρα ξεκίνησε ο Αμπάσκετος και το συνέχισε και ο Τζόλε (μπορεί και σύ, δεν θυμάμαι ακριβώς), απλά να σου πώ ότι είπα ό,τι είπα γιατί έγινε αναφορά σε οικογένεια κάποιου, πράγμα που στους κανόνες λέμε ότι καλό είναι να αποφεύγουμε. Για μένα είτε αυτός ο κάποιος είναι βάζελος, είτε Μάντσεστερ, είτε Λίβερπουλ, το ίδιο μου κάνει. Απλά προσπαθώ να δίνω σε όποιον μπαίνει εδώ μέσα να καταλάβει πώς λειτουργούμε εδώ μέσα (κι αυτό αποφασίζεται από τους αντμίνς, οι οποίοι αν θέλουν ακολουθούν το οποιοδήποτε κοινό αίσθημα - το οποίο φυσικά δεν μπορεί να καθοριστεί από 3 άτομα μόνο, όσο κι αν είμαστε λίγοι συνολικά εδώ).

TT7
23-09-2010, 21:08
Ενταξει παιδια το αστειακι τελειωνει εδω....αλλαξτε τροπαριο...

Djole11
23-09-2010, 21:09
Τετοια αστεια ας λειπουν...

Jack Herer
23-09-2010, 21:10
Εμένα προσωπικά δε με ενδιαφέρει καθόλου τι ακριβώς κάνει η μάνα του Φώτση και με ποιόν. Κι απ'τη στιγμή που δε με ενδιαφέρει, βαριέμαι να διαβάζω γι'αυτην. Ακόμα περισσότερο οταν διαβάζω για την μαμά Φώτση σε thread Μεταγραφές Καλοκαίρι 2010 τη στιγμή μάλιστα που υπάρχει thread dedicated για "αλλόθρησκους". :p

oldschool_7
23-09-2010, 21:12
Ο Τζόρβας και ο Διαμαντίδης γαμιούνται. Ο Κωνσταντίνου αδιάφορος. Αλλά ο Νικοπολίδαρος είναι κομμάτι της ιστορίας του Ολυμπιακού πλέον...

σιγα μη βαλω τον κηπουρο διπλα σε giovanni, karebe,karapiali,djole και αλλους πολλους. γνωμες ειναι αυτες συγγαυρε. απλα βλεπω να μας μπαναρουν εδω, επειδη μαλον μιλαμε για μη γνωστικο αντικειμενο για τα παιδια (μπαλα) και ειναι και πως το λενε, off topic, οποτε ας το γυρισουμε στο μπασκετ. θα φαμε καλα και φετος με τον γερο νεστεροβιτς και το κοτσιφι, τον πελεκανο...

Dude
23-09-2010, 21:15
Δεν μπαναρουμε απλά για να μπανάρουμε εδώ. Επίσης όποιος θέλει να μιλήσει για το οτιδήποτε υπάρχουν πάρα πολλά θέματα για να το κάνει. Τελοσπάντων, νομίζω ότι η υποσημείωση ότι λέχθηκε για πλάκα έχει μπεί για τα καλά από τα πρώτα ποσταρίσματα μετά από αυτό του DirtyS, οπότε δεν χρειάζεται να σχολιάσουμε κάτι παραπάνω.

manol14
23-09-2010, 21:16
Ελάτε ρε παιδιά μη κάνετε σα μωρά

Dirtys είσαι απίθανος!!!!

Είμαστε Ολυμπιακοί και χωρίς να γ..... η οικογένεια των αντιπάλων μας στην τελική τι μας νοιάζει εμάς????

Airness
23-09-2010, 21:22
Νομίζω ότι κάπου μπερδέψαμε τον ρόλο του φόρουμ. 1ον λέγεται RedHoops και όχι RedGamostauridia, RedTinExoumeMegaliteriApoOlous κ.λ.π. Και όχι το φόρουμ δεν έγινε για να επικροτούμε αυτούς που βρίζουν πιο πολύ τους βάζελους, τα χανούμια και όλους του μη Ολυμπιακούς. Όσον αφορά για τον Σπανούλη που είναι τώρα σε εμάς, όποιον τον χαλάει ας μην πανηγυρίσει τα καλάθια του και τους τίτλους που μπορεί να φέρει (φαντάζομαι το ίδιο έκανε όταν σήκωνε τίτλους ο Νικοπολίδης, ο Κωνσταντίνου και οι λοιποί...). Επίσης όλοι όσοι μπαίνουν συχνά στο φόρουμ ξέρουν τον τρόπο που γράφει ο Dirtys και για αυτό δεν χαλιέται κανένας, οπότε άτοπο να του την πέφτουν όσοι δεν τον ξέρουν (ολόκληρη "γωνιά" δικιά του έχει στο φόρουμ, ας περάσουν απο εκεί να δουν τι εστί Dirtys...). Και τέλος είμαστε ΟΛΟΙ OFF TOPIC και θα παρακαλούσα στο παρόν θέμα να ασχοληθούμε ΜΟΝΟ με μεταγραφές...

oldschool_7
23-09-2010, 21:28
Τι πάει να πει με η χωρίς; Φραπές είναι; Αφού γαμιέται που γαμιέται, εμείς φταίμε που το επισημαίνουμε; Γιατί να αποκρύπτουμε τα γεγονότα;


wxaxaxxaxaxxaxa!!!!


στο θεμα μας τωρα. εγω πιστευω οτι το κοτσιφι ειναι μακραν η χειροτερη μεταγραφη και ακολουθει ο γερο νεστεροβιτς μαζι με τον κωπηλατη. ποσο δυσκολο ηταν αραγε να χτυπαγαμε τον αραπακλα τον ταμ ταμ ταμ?
μια ερωτηση ακομα: τον βαζελοπουλο μηπως θα επρεπε να τον διωξουμε με κλωτσες? ειναι η μεγαλυτερη φιρα της ομαδας.

manol14
23-09-2010, 21:28
Τι πάει να πει με η χωρίς; Φραπές είναι; Αφού γαμιέται που γαμιέται, εμείς φταίμε που το επισημαίνουμε; Γιατί να αποκρύπτουμε τα γεγονότα;


Σε ευχαριστουμε για το "καυτο" ρεπορτάζ.

manol14
23-09-2010, 21:34
Γιατί ειρωνεύεσαι φίλε;

Απλά δίνω ένα πιο χιουμοριστικό τόνο στον "ηλεκτρισμένο" διάλογο.

Ξεκίνησε απο πλακίτσα του Dirtys και πάει να καταλήξει σε "εμφύλιο"
Δεν είναι αναγκαίο να εκφράζεσαι έτσι μεταξύ μας είμαστε δεν εξυπηρετεί πουθενά οπότε ..... χιουμοράκι να πέσουν λίγο οι "εντάσεις"

Airness
23-09-2010, 21:35
Αυτό τι είδους επιχείρημα είναι φίλε; Δουλειά του είναι να τα βάζει τα καλάθια και πληρώνεται γι' αυτό. Δεν του έχουμε καμμία υποχρέωση. Και δεν το λέω μόνο για το Σπανούλη αλλά και το μαλάκα τον Παπαλουκά που είναι μόνο λόγια και τηγανίτα τίποτα. Ένα παληκάρι πονούσε τη φανέλα και τον διώξαμε επειδή εμείς του είχαμε τάξει ακριβό συμβόλαιο.
Μα δεν μίλησα για καμία υποχρέωση και δεν παρέθεσα κανένα επιχείρημα. Όποιον κάτι τον χαλάει απλά δεν το χειροκροτάει (κάνει και ρίμα, θα το πώ του Καρβέλα να το κάνει σουξέ...) χωρίς να το βρίζει για το καλό της ομάδας. Απλά ανέφερα τα γεγονότα. Γιατί να τα αποκρύπτουμε όπως λές και εσύ.

Djole11
23-09-2010, 21:37
Οτι θα ειχαν τετοια υποστηριξη οι μαναδες και τα σπιτια των πουστροβαζελακων που εκαναν μαγκιες στο Μιλος , που μας φτυνουν και βιαζουν το ελληνικο μπασκετ δεν το περιμενα...

Dude
23-09-2010, 21:39
Λοιπόν, κομμένα τα πολλά πολλά παίδες. Το αν σε ειρωνεύτηκε είναι προφανές ότι το έκανε γιατί του έδωσες το δικαίωμα. Για αυτό ας σταματήσει η κουβέντα περί ανέμων και υδάτων και ας σχολιαστεί ό,τι είναι να σχολιαστεί σε κατάλληλο θρεντ. Όχι τίποτα άλλο, ήδη καταντήσαμε κουραστικοί.

Τελοσπάντων, σας παρακαλώ βγείτε τέλος της χρονιάς να μας ξαναπείτε για Σπανούλη, Παπαλουκά, και Νεστέροβιτς. Θέλω να δώ τότε τι θα έχει να πει ο κάθε μπασκετογνώστης τότε (και δεν μιλάω μόνο για αμφισβητίες όπως ο old_school και ο Abasketos, για όλους μας λέω - υπάρχουν άλλωστε πολλοί με παρόμοιο σύνδρομο μεταγραφοαμφισβητίασης)... Αυτά από μένα. Την κάνω για βολτίτσα και ελπίζω να μην έχει υπάρξει παρεξήγηση μεταξύ των οποιωνδήποτε όταν γυρίσω. Όχι τίποτα άλλο, σκέφτομαι το ύφος του Ντέρτι και τρελαίνομαι (κουφάλα Ντέρτις)...

Djole11
23-09-2010, 21:40
Ο Νεστεροβιτς που κολλαει??

Airness
23-09-2010, 21:46
Μα δεν είναι γεγονός ότι άμα βάζει καλάθι ο Σπανούλης δε θα το χειροκροτάει ο φίλος oldschool. Απ' τη στιγμή που το βάζει ο Ολυμπιακός και ειδικά αν είναι εναντίον των πουτάνας γιων βάζελων θα το χειροκροτήσει ανεξάρτητα αν συμπαθεί τον παίχτη.
Το γεγονός στο οποίο αναφέρομαι είναι οτι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ οι "Ολυμπιακάρες" που βρίζουν παίχτες που ήρθαν απο τον βάζελο, είναι οι ίδιοι που εκστασιασμένοι έλεγαν για το πόσο του μάμησε ο Νικοπολίδαρος στον τελικό κυπέλου με την Αεκ, για τους τίτλους που πήραμε και χάρη σε αυτόν (και τους άλλους παίχτες που ήρθαν απο αντιπάλους) και θα είναι ΚΑΙ ΠΑΛΙ οι ίδιοι που θα γουστάρουν τρελά φέτος που θα τους μαμάει τους βάζελους ο Σπανούλης και θα πανηγυρίζουν τις κούπες που θα έρθουν με αυτόν. Η απόλυτη υποκρισία, δεν νομίζεις?

Djole11
23-09-2010, 21:46
Παντως Dude αντι να αραξεις μαζι μας και να βρισουμε τους Βαζελους καθεσαι και δυναμιτιζεις το κλιμα και σπερνεις διχονοια στο φορουμ..Δεν σε καταλαβαινω ειλικρινα..

Nikaia
23-09-2010, 21:51
Δεν μου λέτε ρε μαγκες εσεις που μπαινετε και βριζετε εδω μεσα αν γινει καμια μηνυση στα παιδια που εχουν φτιαξει το φορουμ θα ερθετε να καθαρισετε εσεις?

Δηλαδη ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβετε οτι ενα φορουμ υπαρχει για να λεμε τις αποψεις μας ομορφα και καλα και να μην γινομαστε καφροι?ειναι δυσκολο να καταλαβετε οτι υπαρχουν κανονες που θα πρεπει να ακολουθουμε?ειναι δυσκολο να καταλαβετε οτι εδω δεν ειναι ενα μεσο για να παραγουμε χουλιγκανισμο?γιατι οκ και στα πρασινα φορα γινονται αυτα αλλα δεν σημαινει οτι επειδη εκεινοι ειναι ζωα θα πρεπει να γινομαστε και εμεις εδω μεσα.

Kατα τη γνωμη μου θα πρεπει οι τελευταιες σελιδες να διαγραφουν και να πανε στα σκουπιδια πρωτα πρωτα ειναι οφ τοπικ και δευτερον ασχολουμαστε με ηλιθιοτητες.

Οσο για τον Φωτση προσωρινα γαμιεται με ρωσιδακια Α-Α διαλογης!

oldschool_7
23-09-2010, 21:54
Το γεγονός στο οποίο αναφέρομαι είναι οτι ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ οι "Ολυμπιακάρες" που βρίζουν παίχτες που ήρθαν απο τον βάζελο, είναι οι ίδιοι που εκστασιασμένοι έλεγαν για το πόσο του μάμησε ο Νικοπολίδαρος στον τελικό κυπέλου με την Αεκ, για τους τίτλους που πήραμε και χάρη σε αυτόν (και τους άλλους παίχτες που ήρθαν απο αντιπάλους) και θα είναι ΚΑΙ ΠΑΛΙ οι ίδιοι που θα γουστάρουν τρελά φέτος που θα τους μαμάει τους βάζελους ο Σπανούλης και θα πανηγυρίζουν τις κούπες που θα έρθουν με αυτόν. Η απόλυτη υποκρισία, δεν νομίζεις?

καλα μην παιρνεις και ορκο για ολους οσους βριζουν γενιτσαρους. επισης μπορεις να μου πεις τους πολλους γεννιτσαρους που χαρη σε αυτους πηραμε τιτλους?

τωρα για τις επερχομενες κουπες, κρατα μικρο καλαθι, γιατι και περυσι με ομαδα ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ πηραμε ενα κατσαρολικο με ελαχιστη αξια ( σε σχεση με τις αλλεσ 2 που χασαμε).ολη τη περυσινη χρονια (για αλλη μια φορα) φανφαρες για υπερκουπωση και αλλα γραφικα , και ο τελειωμενος κιθαριστας (τσιλδρες) με την παρεα του καταφεραν να παρουν το ..σχεδον τιποτα. και φετος μια απο τα ιδια.μακαρι να διαψευστω αλλα .... τα δειγματα γραφης ειναι αρνητικα...(ξανα) τουλαχιστον θα ξανακαψουμε το σεφ και αυτη τη φορα, μαλλον δεν θα την βγαλουν καθαρη οι πρασινες κοτες....

Airness
23-09-2010, 21:54
Παντως Dude αντι να αραξεις μαζι μας και να βρισουμε τους Βαζελους καθεσαι και δυναμιτιζεις το κλιμα και σπερνεις διχονοια στο φορουμ..Δεν σε καταλαβαινω ειλικρινα..
Ρε φίλε Djole11, ποια η διαφορά αν καθήσουμε όλοι μαζί και τους βρίζουμε? Θα νιώσουμε καλύτερα? Θα κοιμηθούμε πιο ήρεμοι το βράδυ? Υποτίθεται οτι μπαίνουμε εδώ μέσα για να μοιραστούμε απόψεις για την ομάδα μας, να κάνουμε το καλαμπούρι μας και πάνω στα νεύρα μας δεν λέω, θα πούμε και ένα γαμώ τον βάζελο και την σαπίλα των χόμπιτ. Αλλά μέχρι εκεί. Το να αρχίσουμε να βρίζουμε απλά και μόνο για να βρίσουμε νομίζω είναι εντελώς ανούσιο...

Υ.Γ. Καλό θα ήταν όποιος θέλει να πει κάτι για αυτό που μιλάμε να πάει εδώ (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=340) και να μην συνεχίσει σε αυτό το θέμα.

deninho
23-09-2010, 21:55
να ρωτήσω κάτι τώρα... Άντε για τον Αντώνη να καταλάβω που τον βρίζετε, παίζει στον παναθηναϊκό, μέρος του παιχνιδιού. Η θεία μου, όμως, τι σας έφταιξε; Ή η υπόλοιπη οικογένεια σε τι φταίξαμε; ε;

[abasketos, oldschool 7 & Djole 11 σε εσάς πάει η ερώτηση]

Djole11
23-09-2010, 21:55
Συγγνωμη κυριε Φωτση..Ηταν απρεπεια μου να σας βρισω..καλη επιτυχια για την νεα χρονια που ερχεται!Α! και μην ξεχασω!Χαιρετισμους στην αγαπημενη σας μητερα!Να ειστε παντα καλα!Με σεβασμο...


.................................................. .......

oldschool_7
23-09-2010, 21:57
Δεν μου λέτε ρε μαγκες εσεις που μπαινετε και βριζετε εδω μεσα αν γινει καμια μηνυση στα παιδια που εχουν φτιαξει το φορουμ θα ερθετε να καθαρισετε εσεις?


πως ακριβως θα γινει η μηνυση??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αν γινει, μην ανησυχειτε... ο δρομος εχει πολλες λακουβες..εκει ειχε σκονταψει και ο συρριγος......εκει θα σκονταψουν και οι μηνυτες....

Djole11
23-09-2010, 21:57
Δεν ειναι απαντηση στο deninho τα σχολια μας ανεβηκαν την ιδια ωρα...Μην παρεξηγηθω με συγγαυρο..

oldschool_7
23-09-2010, 21:58
να ρωτήσω κάτι τώρα... Άντε για τον Αντώνη να καταλάβω που τον βρίζετε, παίζει στον παναθηναϊκό, μέρος του παιχνιδιού. Η θεία μου, όμως, τι σας έφταιξε; Ή η υπόλοιπη οικογένεια σε τι φταίξαμε; ε;

[abasketos, oldschool 7 & djole 11 σε εσάς πάει η ερώτηση]

ο φωτσης εισαι φιλε?

Airness
23-09-2010, 22:00
καλα μην παιρνεις και ορκο για ολους οσους βριζουν γενιτσαρους. επισης μπορεις να μου πεις τους πολλους γεννιτσαρους που χαρη σε αυτους πηραμε τιτλους?

τωρα για τις επερχομενες κουπες, κρατα μικρο καλαθι, γιατι και περυσι με ομαδα ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ πηραμε ενα κατσαρολικο με ελαχιστη αξια ( σε σχεση με τις αλλεσ 2 που χασαμε).ολη τη περυσινη χρονια (για αλλη μια φορα) φανφαρες για υπερκουπωση και αλλα γραφικα , και ο τελειωμενος κιθαριστας (τσιλδρες) με την παρεα του καταφεραν να παρουν το ..σχεδον τιποτα. και φετος μια απο τα ιδια.μακαρι να διαψευστω αλλα .... τα δειγματα γραφης ειναι αρνητικα...(ξανα) τουλαχιστον θα ξανακαψουμε το σεφ και αυτη τη φορα, μαλλον δεν θα την βγαλουν καθαρη οι πρασινες κοτες....
Ναι και πέρυσι είχαμε μία απο τα ίδια, όσον αφορά το πρωτάθλημα, αλλά για το φέτος απο που βγάζεις αυτό το συμπέρασμα? Απο τις μεταγραφές και μόνο χωρίς να έχεις δεί την ομάδα να αγωνίζεται έστω και ένα δεκάλεπτο? Όσο για την τελευταία σειρά δεν θα ήθελα να το σχολιάσω γιατί σκεφτόμαστε διαφορετικά...

Djole11
23-09-2010, 22:11
Ε οχι ρε φιλε Κιθαριστας ο Τζος..Στα βαζελια τα χωνουμε συμφωνω αλλα ο Τζος ηταν παιχτουρα....

oldschool_7
23-09-2010, 22:36
Ναι και πέρυσι είχαμε μία απο τα ίδια, όσον αφορά το πρωτάθλημα, αλλά για το φέτος απο που βγάζεις αυτό το συμπέρασμα? Απο τις μεταγραφές και μόνο χωρίς να έχεις δεί την ομάδα να αγωνίζεται έστω και ένα δεκάλεπτο? Όσο για την τελευταία σειρά δεν θα ήθελα να το σχολιάσω γιατί σκεφτόμαστε διαφορετικά...

ενα ενα φιλε μου.στο ερωτημα για την συμβολη των γεννιτσαρων στους τιτλους μας, μαλλον δυσκολευεσαι.δεν τρεχει τιποτα, απλα θα δυσκολευτεις πολυ να βρεις απαντησεις.
τωρα για φετος απλουστατα τα πραγματα:ενω μεγαλωσε ο χωρος, πραγμα που θα μπορουσε να δωσει ενα πλεονεκτημα στον αποτυχημενο κιθαριστα (τον οποιοο χρυσοπληρωσες) ο ιδιος μας χαιρετησε, ενω ισως θα μπορουσαμε να ειμαστε καλυτεροι. απο εκει και περα, το τι θα επακολουθησει (και φετος), τα δειγματα γραφης φανηκαν στο ακροπολις με την βαζελαδα και τα κορακια.κατσε να δεις και φετος.
τελος, ασχετως αν τελικως θα μεινει ή οχι η ποινη (9 αγωνες) και μονο το νουμερο σου δειχνει πως σε αντιμετωπιζουν. τουλαχιστον αν επαναληφθουν τα περυσινα του σεφ, να εισαι σιγουρος οτι οχι 9, αλλα για 109 αγωνιστικες θα τιμωρηθουμε...οσο δεν βαζουν μυαλο οι αγγελλο

Red Unity
23-09-2010, 22:53
oldschool_7, Abasketos, Djole11, σας έχουν μείνει καθόλου εγκεφαλικά κύτταρα ή ο Πρωταθλητής και το Φως σας τα κάψανε όλα;

dora7
23-09-2010, 23:01
Μήπως παρατράβηξε το "αστείο" και να το τελειώναμε κύριοι??? :D

Εδώ μέσα λέμε τις απόψεις μας για το μπασκετάκι του Θρύλου που το αγαπάμε, κάνουμε πλακίτσα, δεν βρίζουμε οικογένειες, δεν είμαστε κάφροι....:mad::mad::mad:

Airness
23-09-2010, 23:03
ενα ενα φιλε μου.στο ερωτημα για την συμβολη των γεννιτσαρων στους τιτλους μας, μαλλον δυσκολευεσαι.δεν τρεχει τιποτα, απλα θα δυσκολευτεις πολυ να βρεις απαντησεις.
τωρα για φετος απλουστατα τα πραγματα:ενω μεγαλωσε ο χωρος, πραγμα που θα μπορουσε να δωσει ενα πλεονεκτημα στον αποτυχημενο κιθαριστα (τον οποιοο χρυσοπληρωσες) ο ιδιος μας χαιρετησε, ενω ισως θα μπορουσαμε να ειμαστε καλυτεροι. απο εκει και περα, το τι θα επακολουθησει (και φετος), τα δειγματα γραφης φανηκαν στο ακροπολις με την βαζελαδα και τα κορακια.κατσε να δεις και φετος.
τελος, ασχετως αν τελικως θα μεινει ή οχι η ποινη (9 αγωνες) και μονο το νουμερο σου δειχνει πως σε αντιμετωπιζουν. τουλαχιστον αν επαναληφθουν τα περυσινα του σεφ, να εισαι σιγουρος οτι οχι 9, αλλα για 109 αγωνιστικες θα τιμωρηθουμε...οσο δεν βαζουν μυαλο οι αγγελλο
Δεν δυσκολεύομαι και καθόλου. Άλλωστε δεν πήραμε και πολλούς όλα αυτά τα χρόνια. Σχεδόν όλοι όσοι ήρθαν βοήθησαν. Νικοπολίδης, Φασούλας, Βολκόφ κ.α. Αν οι "μπασκετικοί" δεν σου κάνουν δεν σε παρεξηγώ καθώς το μπάσκετ του Ολυμπιακού δεν είναι η προτεραιότητά σου...

Υ.Γ. Φίλε Red Unity σε παρακαλώ να είσαι πιο ήρεμος. Δεν χρειάζεται να την λέμε ο ένας στον άλλον...

Red Unity
23-09-2010, 23:14
Τώρα για αυτή τη μαλακία που έγραψες πόσα εγκεφαλικά κύτταρα δουλέψανε;

Δε θέλω να παρεξηγηθούμε αλλά κανείς δεν κακοχαρακτήρισε κανέναν εδώ μέσα, απλά βρίσαμε τους πούστηδες τους βάζελους, δηλαδή απλά καθημερινά πράγματα που πρέπει να γίνονται. Μη σφαχτούμε μεταξύ μας για τον Αντωνάκη το Φώτση τώρα...

Σόρυ φιλαράκι αλλά δε νομίζω ότι ανήκω στο "μεταξύ μας", όπως το εννοείς εσύ. Υπάρχουν μη ολυμπιακοί (ανάμεσα τους και βάζελοι, και όμως) που είναι σαν αδέλφια μου, όπως υπάρχουν και άπειροι μη ολυμπιακοί που τους νιώθω πολύ πιο κοντά μου απ' ότι νιώθω εσένα πχ. (σόρυ αν βλασφήμισα). Και αυτό πολύ απλά γιατί δε μου λέει απολύτως τίποτα το τι ομάδα είναι ο άλλος (ή αν δεν είναι καμία, όπως πολλοί φίλοι μου).
Φαίνεται εσένα όμως σου μάθανε ότι ο εχθρός σου στην κοινωνία είναι "ο βάζελος" και ο "μη ολυμπιακός".

Άι στο καλό τώρα, παραπλανημένο. Μην μπεις στον κόπο να μου απαντήσεις, αν θες βάλε το κεφάλι σου κάτω και σκέψου.

Υ.Γ. Φίλε Red Unity σε παρακαλώ να είσαι πιο ήρεμος. Δεν χρειάζεται να την λέμε ο ένας στον άλλον...
Σόρυ Airness, πραγματικά δε γουστάρω να κάνω χαρακτηρισμούς σε φόρουμ που δεν υπάρχει άμεση επαφή, αλλά αυτό το γαμημένο οπαδιλίκι με αηδιάζει.

oldschool_7
23-09-2010, 23:21
oldschool_7, Abasketos, Djole11, σας έχουν μείνει καθόλου εγκεφαλικά κύτταρα ή ο Πρωταθλητής και το Φως σας τα κάψανε όλα;

απαντωντας στο δικο σου υφος red unity, θα ελεγα οτι τον εγκεφαλο μου τον εχει καψει ο θρυλος, χρονια τωρα. απο την αλλη και τα συμφραζομενα σου, για τον δικο σου, μαλλον στον εχει καψει η μαλθακοτητα (ξερεις, απο αυτο που πασχουν οι αγγελοπουλοι και τα υποθετα τους εχουν χορτασει φαπες)

oldschool_7
23-09-2010, 23:28
Δεν δυσκολεύομαι και καθόλου. Άλλωστε δεν πήραμε και πολλούς όλα αυτά τα χρόνια. Σχεδόν όλοι όσοι ήρθαν βοήθησαν. Νικοπολίδης, Φασούλας, Βολκόφ κ.α. Αν οι "μπασκετικοί" δεν σου κάνουν δεν σε παρεξηγώ καθώς το μπάσκετ του Ολυμπιακού δεν είναι η προτεραιότητά σου...

Υ.Γ. Φίλε Red Unity σε παρακαλώ να είσαι πιο ήρεμος. Δεν χρειάζεται να την λέμε ο ένας στον άλλον...

καταραχας για ποδοσφαιρο το ξεκινησες, αλλα δεν βλεπω αλλους φωστηρες, εκτος και αν μου πεις για κρις καλατζη που....εβαλε γκοαλ μεσα στο οακα με ψαλιδακι και κερδισαμε..πφφφφφφφφφφφφ
τωρα αν θεωρεις βολκοφ τον παικτη που εκανε τη διαφορα, μαλλον γελαει ο κοσμος.η μονη αξιολογη μπασκετικη προσθηκη ηταν ο ρατζα (π..γιος) αλλα δε νομιζω να συνεβαλε σε καμμια κατακτηση.
οσο για το θεμα προτεραιοτητων, ειναι η εξης μια?: o ολυμπιακος να γαμαει σε ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ και να ανοιγει τα κεφαλια σε οσους αλλοθρησκους βγαζουν γλωσσα.

Airness
23-09-2010, 23:31
καταραχας για ποδοσφαιρο το ξεκινησες, αλλα δεν βλεπω αλλους φωστηρες, εκτος και αν μου πεις για κρις καλατζη που....εβαλε γκοαλ μεσα στο οακα με ψαλιδακι και κερδισαμε..πφφφφφφφφφφφφ
τωρα αν θεωρεις βολκοφ τον παικτη που εκανε τη διαφορα, μαλλον γελαει ο κοσμος.η μονη αξιολογη μπασκετικη προσθηκη ηταν ο ρατζα (π..γιος) αλλα δε νομιζω να συνεβαλε σε καμμια κατακτηση.
οσο για το θεμα προτεραιοτητων, ειναι η εξης μια?: O ολυμπιακος να γαμαει σε ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ και να ανοιγει τα κεφαλια σε οσους αλλοθρησκους βγαζουν γλωσσα.
Είπαμε φίλε μου. Σκεφτόμαστε διαφορετικά...

dora7
23-09-2010, 23:41
Και εγώ έχω φίλους βάζελους. Για την ομάδα μας μιλάμε ή για τις παρέες μας εδώ μέσα. Α, και το φόρουμ είναι οπαδικό, οπότε οπαδιλίκι να περιμένεις...

Δεν χρειάζεται να βρίζεις μανάδες και οικογένειες για να λέγεσαι οπαδός μιας ομάδας...λαθος άποψη έχετε μερικοί για το οπαδιλίκι....:mad:

Mits
23-09-2010, 23:50
Ειναι αλλες εποχες ακομα θυμαμαι τον Αττιλιο να μας φωναζει "Μην ασχολειστε με τους αλλους φωναξτε μονο για την ομαδα ρε μονο Ολυμπιακος"

*GrimReaper*
24-09-2010, 00:06
Το λαθος εγινε στην αρχη που τα παιδια δεν καταλαβαν μαλλον το χιουμορ του dirtys. Και τον διαμαντιδη τον λεμε "το καλυτερο παιδι" αλλα δν ειναι ετσι. Απο εκει και περα θεωρω τραγικο το να διαμαρτυρονται μελη αυτου του φορουμ οταν καποιος βριζει καποιον βαζελο. Αντε χριστους,παναγιες,οικογενειες κτλπ οκ, αλλα αμα εγω πω "αντε γαμησου φωτση" και βγει καποιος και μου πει "που ξες οτι γαμιεται", και "μην τον βριζεις" και λοιπες μαλακιες ειναι τεραστια ηλιθιοτητα!

redglove
24-09-2010, 00:10
Μια χαρά την κατάλαβε την πλάκα ο Abasketos και να την συνεχίσει πήγε αλλά επειδή γνωριζόμαστε νομίζει ότι μπορεί να λέει ότι μαλακία θέλει κάθε φορά εδώ μέσα. Γι'αυτό θα πάει διακοπές μια βδομαδούλα και θα στρώσει. Όχι για τον Φώτση (ή οποιονδήποτε γαμημένο βάζελο) αλλά για τον deninho (ή οποιοδήποτε μέλος του forum). (Και του old_school του θυμήθηκε μετά από μια δεκαετία να ποστάρει αλλά άλλο μέλος δεν έβρισε, εκτός και αν μου διέφυγε κάτι, άρα κανένα πρόβλημα με αυτόν)

Djole11
24-09-2010, 00:32
Α ρε Φωτση που να ρθεις σε μας!!Εικονισμα θα σε κανανε....Πουσταρα

DirtySniper
24-09-2010, 00:44
Παίδες Παίδες
προσεύχομαι να έρθει η ειρήνη ξανά στο φόρουμ μας.

Το όλο θέμα ξεκίνησε από άλλο ένα διεστραμμένο αστείο μου.
Στόχος μου ήταν να σατυρίσω αυτούς που υποστηρίζουν ότι μπορεί ο Σκόλα να έρθει στον Ολυμπιακό.
Για την ακρίβεια αυτούς που βάζουν στην ίδια θέση
Σκόλα και Σαβαβάνοβιτς.
Θεώρησα ότι είναι το ηλίθιο να έρθει ο Σκόλα
όπως ηλίθιο είναι να έρθει o Φώτσης στον Ολυμπιακό μας.
Μην χαλιέστε άδικα
Έφυγα και γρήγορα για δουλειά
και δεν πρόλαβα να γράψω τους 4 λόγους που μπορεί να έρθει ο Φώτσης στον Ολυμπιακό
1. Να δουλέψει με τον Ντούντα
2. Ταιριάζει καλύτερα στη χημεία του ολυμπιακού
3. Γιατί ένα πολύ δικό του πρόσωπο είναι από τον Πειραιά.
4.Για να ζητήσει συγγνώμη από τον Μίλος.

Μην τρελαίνεστε.
Απλά σατύριζα τους ΑΡΔ.
Μην πλακώνεστε μεταξύ σας,και σας παρακαλώ παίδες μην βρίζετε
ναι καλά το ακούτε
μην βρίζετε ούτε καν τη μάνα του Φώτση
ασ μη γίνουμε σαν τους άλλους
είμαστε μια παρεούλα που μιλάμε για την καψούρα μας

Υ.Γ.1 Για όσους δεν το γνωρίζουν, το αβαταρ μου στο μσν, δείχνει το νο-λουκ μπουκέτο του Μίλος στο σαγόνι του Φώτση.

Dude
24-09-2010, 04:04
Παντως dude αντι να αραξεις μαζι μας και να βρισουμε τους Βαζελους καθεσαι και δυναμιτιζεις το κλιμα και σπερνεις διχονοια στο φορουμ..Δεν σε καταλαβαινω ειλικρινα..

Συγγνώμη που προτίμησα να πάω μια βόλτα με ένα φίλο μου, μιας που βόλευε το πρόγραμμα σήμερα, και δεν έκατσα μπροστά από μια οθόνη να συζητάω για μαλακίες με τον κάθε πικραμένο... Δεν το λέω για να σε προσβάλω (άλλωστε αν προσβάλω κάποιον πιο πολύ με αυτή τη δήλωση αυτός είναι η αφεντιά μου, καθώς έχω περάσει 100πλάσιες ώρες μέσα στο φόρουμ από όλους σας), απλά πιο άκυρο πράγμα δεν θα μπορούσες να γράψεις.

Η μόνη δική μου παρεμβολή στην παραπάνω κουβέντα ήταν για να τηρηθούν ένα δυο ριμαδοκανόνες που για κάποιο λόγο όλοι γουστάρετε να μην σέβεστε... Επομένως άλλος έσπειρε την οποιαδήποτε διχόνοια... Άσε που έχω πολύ σημαντικότερα πράγματα να κάνω στη ζωή μου από το να κάθομαι να βρίζω βάζελους... συγγνώμη αν αυτό σε πληγώνει και δεν το καταννοείς.

gianna7
24-09-2010, 09:44
Παίδες Παίδες
προσεύχομαι να έρθει η ειρήνη ξανά στο φόρουμ μας.
..........
Έφυγα και γρήγορα για δουλειά
και δεν πρόλαβα να γράψω τους 4 λόγους που μπορεί να έρθει ο Φώτσης στον Ολυμπιακό
1. Να δουλέψει με τον Ντούντα
2. Ταιριάζει καλύτερα στη χημεία του ολυμπιακού
3. Γιατί ένα πολύ δικό του πρόσωπο είναι από τον Πειραιά.
4.Για να ζητήσει συγγνώμη από τον Μίλος.
.


Ειδικά για τον 4ο λόγο θα γινόταν sold out στο ΣΕΦ, θα προβαλόταν η στιγμή σε γιγαντοοθόνες σε περιγραφή Συρίγου και ρεπόρτερ αγωνιστικού χώρου Σκουντή και Μπατή:D:D:D:D:p:p

oldschool_7
24-09-2010, 13:49
(Και του old_school του θυμήθηκε μετά από μια δεκαετία να ποστάρει αλλά άλλο μέλος δεν έβρισε, εκτός και αν μου διέφυγε κάτι, άρα κανένα πρόβλημα με αυτόν)






υπαρχει χρονικο οριο για το ποτε πρεπει να γραφει καποιος σε ενα φορουμ???!!!!

μιγάδας
24-09-2010, 15:12
ποοοοοοοοοο ρε πουστη, εχασα τον σαματα..........καλα ρε παιδες, 2 μερες δεν μπηκα και το κανατε μπ*&%λο το φορουμ.....τοσες μερες που σας επρηζα στο θρεντ του χοντρουλη να τσακωθειτε, μου το παιζατε παρθενες. τωρα βρηκατε που ελειπα.....επεσαν και τα μπαν, αντε τωρα να συνεχιστει ο καυγας.........

τσ τσ, δεν μπορω αλλο, νιωθω καταπιεσμενος σ αυτο το φορουμ.......

υ.γ: κακο ειναι να γ&^%ται η μανα του φωτση δηλαδη;; μαλλον τιμητικο θα ειναι στην ηλικια που φανταζομαι οτι ειναι.........
υ.γ2: αυτο που δεν καταλαβαινω στην ελληνικη αργκο, ειναι πως ενω ολοι θεωρουν μεγιστη μαγκια να κανουν σεξ, θεωρειται μεγιστη βρισια να πεις οτι καποιος γαμιεται......

Djole11
24-09-2010, 16:23
. Άσε που έχω πολύ σημαντικότερα πράγματα να κάνω στη ζωή μου από το να κάθομαι να βρίζω βάζελους... συγγνώμη αν αυτό σε πληγώνει και δεν το καταννοείς.

Εμενα τι να με πληγωσει ας γελασω...Εμεις οπως φαινεται δεν εχουμε σημαντικα πραγματα να κανουμε και ασχολουμαστε με τους καριοληδες..Εσυ σχολιασες τη σταση μας αρα δεν ειμαι αυτος που πληγωνεται...:)

rh7
24-09-2010, 17:28
Σήμερα που ηρέμησαν λίγο τα πνεύματα 3 παρατηρήσεις:

1. Κάπου πήρε το μάτι μου ένα ποστ για λακούβες που έπεσε ο Συρίγος κτλ. Είμαι νέο μέλος και δεν μου πέφτει λόγος, αλλά προτείνω να σβηστεί άμεσα. Πρώτον γιατί είναι ΕΜΕΤΙΚΟ, δεύτερον γιατί μπορεί να έχει και έννομες συνέπειες.

2. Όσον αφορά το ΤΜΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ του Ολυμπιακού, όλοι όσοι ζητάνε πιστοποιητικά φρονημάτων, κράζουν (αντί να κριτικάρουν όπως είναι θεμιτό) παίκτες της ομάδας και εκδηλώνουν με άλλους αγνούς τρόπους την αγάπη τους στην ομάδα είχαν μια πολύ καλή ευκαιρία να κάνουν τα λόγια τους πράξη. Το καλοκαίρι του 2004 το τμήμα μπάσκετ ήταν διαλυμένο. Ποιος μίλησε; Ποιος αντέδρασε; Εγώ διέκοψα τη συνδρομή μου ως μέλος, αλλά και αυτό ήταν ανύπαρκτη αντίδραση. Άλλος μπορεί να βγήκε στο ράδιο και να έκραξε τον Σώκο. Συλλογικά όμως τουμπεκί. Με τι μούτρα τώρα εμφανιζόμαστε ως τιμητές των πάντων στο τμήμα μπάσκετ; Μόνο ενοχές δείχνει αυτή η στάση. Στην καλύτερη περίπτωση...

3. Δεν υπάρχει βάζελος. Η Ελλάδα είναι μικρή χώρα και μία μεγάλη ομάδα υπάρχει. Στο μπάσκετ αντίπαλος δεν είναι ο βάζελος. Είναι το πιο ελλεεινό και διεφθαρμένο σύστημα στην ιστορία του ελληνικού αθλητισμού. Απέναντι του ο ρόλος μας είναι απλός: στήριξη στην ομάδα. Κάτι, που με τα δικά μου κριτήρια, έχει να συμβεί από το ματς του 2008. Όταν μόνοι μας κερδίσαμε τη Ρεάλ και τους γκρίζους. Όταν έφυγα από το ματς με την ΤΣΣΚΑ περήφανος για την ομάδα μου, παρότι είχαμε χάσει μια τεράστια ευκαιρία. Ήταν η τελευταία φορά που ένιωσα έτσι σε αγώνα μπάσκετ.

Αντί λοιπόν να ζητάμε πιστοποιητικά, να βγάζουμε κραυγές για τους σεξουαλικούς προσανατολισμούς της οικογένειας Φώτση και να σπάμε το σεφ τιμωρώντας την ομάδα (αν είναι τιμωρία η απουσία ενός αριθμητικά ελάχιστου, κακομαθημένου και νεόπλουτου τις περισσότερες φορές κοινού), ας πάμε στο γήπεδο για να στηρίξουμε. Γιατί οι βρισιές στο φόρουμ, το κράξιμο σε παίκτες και τα επεισόδια, μέρος της ίδιας αρρώστιας είναι, έστω και αν δεν τα κάνουν όλα αυτά τα ίδια άτομα.

Αν αγάπαμε πραγματικά τον Ολυμπιακό λίγη αυτοκριτική δε βλάπτει. Η ομάδα μου είναι πολυ σοβαρή υπόθεση για να ανεχτώ τον κάθε κάφρο που μολύνει το όνομα της.

Dude
24-09-2010, 19:37
Εμενα τι να με πληγωσει ας γελασω...Εμεις οπως φαινεται δεν εχουμε σημαντικα πραγματα να κανουμε και ασχολουμαστε με τους καριοληδες..Εσυ σχολιασες τη σταση μας αρα δεν ειμαι αυτος που πληγωνεται...:)

Ε τότε σταμάτα να λες παιδιάστικα πράγματα (εκτός κι αν είναι φυσιολογικό για σένα να πείς στο φίλο σου "γάμα το ρε, μην βγούμε, προέξυψε κάτι ενδιαφέρον στο ρεντχουπ και πρέπει να κάτσω να παπαριστώ με έναν τύπο εδώ"). Άντε να σοβαρευόμαστε λίγο...

Όσο για το 1 που λέει ο rh7, το ποστ που το αναφέρει αυτό περί Συρίγου έπαψε να εμφανίζεται για ευνόητους λόγους. Όταν μιλάμε εδώ μέσα έχουμε ευθύνες, δεν το κάνουμε πουταναριό χωρίς την άδεια του οικοδεσπότη. Νομικές κυρώσεις μπορούν να προκύψουν από το πουθενά, για αυτό δεν μπαίνουμε στη διαδικασία να προκαλούμε να έλθουν αυτές σε μας. Τον πόλεμο που έχουν κάποιοι στα κεφάλια τους ας τον κρατήσουν εκεί. Εδώ είναι μέρος που απλά μιλάμε για Ολυμπιακό... όμορφα και ωραία.

μιγάδας
25-09-2010, 12:32
Εδώ είναι μέρος που απλά μιλάμε για Ολυμπιακό... όμορφα και ωραία.

ναι, κι οταν τσακωνεστε καμια φορα να με φωναζετε!!!!!

dora7
25-09-2010, 13:04
ναι, κι οταν τσακωνεστε καμια φορα να με φωναζετε!!!!!

πολύ βαριά το πήρες που έχασες τον καυγά μου φαίνεται, πετάς τη σκούφια σου μιγαδάκο!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p

DON
26-09-2010, 17:08
και ο Οικονομου στον ολυμπιακο επαιζε αλλα.......πηρε οτι του αξιζε. σπανουλης, next in line..

Συγνώμη αλλά ΜΕΓΙΣΤΗ μπαρούφα αυτό που είπες και ας συμφωνώ σε ΠΟΛΛΑ μαζί σου!!!

Οικόνομου=βάζελος ψυχή και σώμα, με τατουάζ το τριφύλλι,πανηγύριζε με τους ισπανούς στο Τελ Αβίβ με την Μπανταλόνα, έκανε κωλοδάχτυλα μέσα στο ΣΕΦ, πετάχτηκε απο την βαζέλα σαν τελειωμένος και ήρθε στον ΟΣΦΠ χρόνια μετά.

Σπανούλης=στυγνός επαγγελματίας ψυχή και σώμα, δεν έχει προκαλέσει ΠΟΟΟΤΕ ειδικά μέσα στο ΣΕΦ και όποιος έχει να πει το αντίθετο ΑΣ ΤΟ ΠΕΙ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, έφτυσε τις βαζέλες στα μούτρα που τον ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΑΝΕ, τους πονάει τόσο πολύ που έχουν ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ το όνομα του στα πρωτοσέλιδα τους, του κάνουν βιντεάκια, του τυπώνουν 500ευρά με τα μούτρα του όπως κάνανε τα ΑΕΚΑΚΙΑ για τον ΝΤΟΥΣΑΝ τότε. Ήρθε στην καλύτερη ηλικία του και είναι ο καλύτερος combo guard της Ευρώπης.

Θα αγαπηθεί και αν φέρει και κανα διπλό απο το ΟΑΚΑ θα γίνει σύνθημα στα χείλη μας "ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ Ο ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ".

και φετος μια απο τα ιδια.μακαρι να διαψευστω αλλα .... τα δειγματα γραφης ειναι αρνητικα...(ξανα) τουλαχιστον θα ξανακαψουμε το σεφ και αυτη τη φορα, μαλλον δεν θα την βγαλουν καθαρη οι πρασινες κοτες....

που στο καλό είδες ΦΕΤΙΝΑ δείγματα γραφής ρε ΑΠΙΘΑΝΕ??? Τώρα για το αν "ξανακάψουμε" το ΣΕΦ πραγματικά ελπίζω να μην έρθει η στιγμή που θα σε πάρουν τηλέφωνο να σε ρωτήσουν προσωπικά πότε και γιατί το έκαψες. Θα πρότεινα απλά να μην το δηλώνεις κιόλας στο net γιατί ο διάολος έχει πολλάαααα ποδάρια. Για σένα το λέω καθαρά.

DON
26-09-2010, 17:27
Σήμερα που ηρέμησαν λίγο τα πνεύματα 3 παρατηρήσεις:


Δεν έκανα quote το κείμενο γιατί είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ αλλά ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΟΛΟΙ.

zouparos
27-09-2010, 04:28
Το πρωί θα κάνω edit ένα πολύ σοβαρό θέμα που επανέφερα το σκ στη μνήμη μου και θα το παρουσιάσω να πείτε γνώμη

tc-g6
27-09-2010, 17:00
κοιτα να δεις φιλε μου τι φασεις χανω. στα καλυτερα γελια ειμαι απων γμτ.

παντως το "οπαδικο" φορουμ οπως και να το κανουμε θα εχει και κανα μπινελικι για τους αλλοθρησκους, αλλιως να παμε στο κατηχητικο αντι για το γηπεδο. ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΡΙΑ.

zouparos
27-09-2010, 17:04
...εκτός απ'τη σάτιρα...;)

TO XΘΕΣΙΝΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ...


Aξίζει προσοχής και ψαξίματος από όλους σας...
http://epitropesdiodiastop.blogspot.com/

fwOihKvJQ64

VBjGJCemsds

efQGJFfKlwc

redred
28-09-2010, 14:25
Αυτή τη συζήτηση για τα διόδια την είχα την Παρασκευή.Νομίζω ότι απ'τη στιγμή που έγιναν ιδιωτικά δεν μπορεί κανείς να σε αναγκάσει να πληρώσεις για το δρόμο και δεν μπορούν να σε κηνυγίσουν δικαστικά.Από που κι ως που άλλωστε ζητάνε χρήματα απ'τη στιγμή που τόσα χρόνια πληρώνουμε και δρόμοι δεν υπάρχουν.Εδώ έχουν ακόμα διόδια στην Κορίνθου-Πατρών...Όποιος την έχει περάσει έστω και μια φορά ξέρει...

*GrimReaper*
28-09-2010, 14:31
δεν το εχω ψαξει το θεμα αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρος για αυτο....Ο τυπος στα βιντεο σωστα τα λεει αλλα δεν ξερω κατα ποσο μπορεις να γλιτωσεις απο προστιμα κτλπ! Το κρατος εχει υπογραψει συμβασεις (οι οποιες δεν ξερω ποσο φλου ειναι η οχι) με αυτες τις εταιριες ωστε αυτες να συντηρουν τους δρομους

Red Unity
28-09-2010, 14:55
Μπράβο ζούπαρε..

magicj
28-09-2010, 16:04
Άντε να επιστρέψει το "συμφωνώ" για να σου αποδώσουμε και τα εύσημα zoupare!

zouparos
28-09-2010, 16:38
δεν το εχω ψαξει το θεμα αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρος για αυτο....Ο τυπος στα βιντεο σωστα τα λεει αλλα δεν ξερω κατα ποσο μπορεις να γλιτωσεις απο προστιμα κτλπ! Το κρατος εχει υπογραψει συμβασεις (οι οποιες δεν ξερω ποσο φλου ειναι η οχι) με αυτες τις εταιριες ωστε αυτες να συντηρουν τους δρομους

Aυτό το δεν ξέρω το πόσο φλου είναι είναι όλο το ζουμί.
Πως να σου επιβάλλει πρόστιμο? Μέσω εφορίας? Ένας ιδιώτης θα σου επιβάλλει πρόστιμο μέσω του κράτους????
Και εγώ δεν γνωρίζω και τπτ απλώς ψάχνω να δω τι παίζει...
Κάνως αντιγραφή την νομική ανάλυση ενός δικηγόρου...

Νομική προσέγγιση:
Με τον νόμο 3555/2007 κυρώθηκε η αποικιακού χαρακτήρα σύμβαση της εταιρείας ?ΝΕΑ ΟΔΟΣ Α.Ε.? με το ελληνικό Δημόσιο. Για τους χρήστες της ΠΑΘΕ ισχύει ο νόμος αυτός, αλλά φυσικά ισχύει και το Σύνταγμα της Ελλάδας. Με τον παραπάνω νόμο προβλέπεται ότι η ?παραχωρησιούχος? εταιρεία μπορεί να απαιτήσει απ? τον χρήστη που δεν πλήρωσε την καταβολή του 20πλάσιου του αντιτίμου σαν ΑΣΤΙΚΗ ποινή, με κάποιες προϋποθέσεις και διαδικασίες, ζητώντας εντέλει την έκδοση διαταγής πληρωμής.Η διάταξη όμως αυτή είναι αντισυνταγματική, αφενός γιατί δεν παρέχει στον πολίτη το δικαίωμα της προηγούμενης ακρόασης και αφετέρου γιατί παρέχει στο προσωπικό της ?παραχωρησιούχου? ιδιωτικής εταιρείας αρμοδιότητες δημοσίου υπαλλήλου (παράβαση άρθρων 20 και 103 αντίστοιχα του Συντάγματος).Συγχρόνως ο ίδιος ο νόμος (3555/07) ορίζει ότι το Δημόσιο (Αστυνομία, Τροχαία, Δ.Ο.Υ.) δεν έχει καμιά ανάμειξη στη διαδικασία επιδίωξης είσπραξης του αντιτίμου και της αστικής ποινής. Πρόκειται δηλαδή για μια ιδιωτική οικονομική διαφορά μεταξύ χρήστη και του ιδιώτη ΝΕΑ ΟΔΟΣ Α.Ε.Για όλους τους παραπάνω λόγους πρέπει να θεωρείται βέβαιο ότι εάν ο ?Παραχωρησιούχος? προσπαθήσει μέσω διαταγής πληρωμής να εισπράξει πρόστιμα απ? τους πολίτες που αρνούνται να πληρώσουν διόδια, τα Δικαστήρια, που θα προσφύγουν αυτοί, θα τους δικαιώσουν και η εταιρεία θα έχει γενικότερα προβλήματα σχετικά με τη νομιμότητα της Σύμβασής της (που μπάζει από παντού).
Σε κάθε περίπτωση η άρνησή μας να πληρώνουμε διόδια και το ανέβασμα της μπάρας για να περάσουμε δεν συνιστά κανένα ποινικό αδίκημα. Ούτε παράβαση του Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας έχουμε. Γι? αυτό και η Τροχαία δεν επεμβαίνει.Η μπάρα των ιδιωτικών εταιρειών στα διόδια αντιστρατεύεται και παραβιάζει την ελευθερία και δη την ελευθερία μετακίνησής μας στους εθνικούς δρόμους, που προστατεύεται απόλυτα για όσους βρίσκονται στην Ελληνική Επικράτεια.
Το δικαίωμα αυτό, ως μερικότερο δικαίωμα του δικαιώματος για ελεύθερη ανάπτυξη της προσωπικότητας του ατόμου, αφορά Έλληνες πολίτες και αλλοδαπούς που βρίσκονται στη χώρα μας και προστατεύεται ?απόλυτα? από το άρθρο 7 του Συντάγματος.

___

Εγώ το κάνω μαζί με τον πατέρα μου σε 2 συγκεκριμένα διόδια κανα μισό χρόνο περίπου. Στο Ρίο φεύγωντας από Πάτρα και στο ζευγολατιο πως διαολο λέγεται πριν απο κόρινθο...ακόμα τίποτα φυσικά... καμμία κύρωση.
Να εφόσον θες δες και τι λέει η δαιβόητη σύμβαση του ιδιώτη με το κράτος στο ΦΕΚ για εκεινο τον δρόμο-φέρετρο που λέει και η redred και λίγα λέει...
EΔΩ (http://www.scribd.com/doc/35064954/%CE%9D-3621-%CE%A6%CE%95%CE%9A-279%CE%91-20-12-2007-%CE%9A%CF%8D%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7-%CE%A3%CF%8D%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%A0%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%87%CF%8E%CF%81%CE%B7%C F%83%CE%B7%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%88%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%85-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%9C%CE%B5%CE%BB%CE%AD%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%C E%AE%CF%82-%CE%A7%CF%81%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CE%B4%C F%8C%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82-%CE%9B%CE%B5%CE%B9%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B3%C E%AF%CE%B1%CF%82-%CE%A3%CF%85%CE%BD%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B7%CF%83%C E%B7%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%95%CE%BA%CE%BC%CE%B5%CF%84%CE%AC%CE%BB%CE%BB%C E%B5%CF%85%CF%83%CE%B7%CF%82-%CF%84%CE%BF)

___

Tέλος το κομμάτι εδώ αφορά το κομμάτι άνω των Αθηνών...άαααλλη πονεμένη ιστορία και αυτή...(αλλά μπροστά σε εμάς τους Πελοππονήσιους είναι καμμια 10 χρόνια μπροστά:mad:)

ΓΙΑΤΙ ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ Η ΝΕΑ ΟΔΟΣ Α.Ε.
ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ
Επιθυμία και επιδίωξη όλων είναι η πλήρης κατάργηση των διοδίων, αλλά μέχρι να επιτευχθεί είναι χρήσιμο να γνωρίζουμε τις διατάξεις που ισχύουν σήμερα.

Για τους χρήστες της ΠΑΘΕ ισχύει ο νόμος 3555/2007 (που κύρωσε την σύμβαση της εταιρίας ΝΕΑ ΟΔΟΣ Α.Ε. με το ελληνικό Δημόσιο). Για τους κατοίκους των περιοχών όπου λειτουργούν διόδια, ισχύει ο νόμος 2539/1997, που τους απαλλάσσει από την υποχρέωση καταβολής διοδίων και φυσικά για όλους ισχύει το Σύνταγμα της Ελλάδας.
Ειδικότερα, ο νόμος 3555/2007 ΦΕΚ 81 Α, προβλέπει:
- Άρθρο 24.2.2: ισχύει η αρχή καθορισμού των διοδίων-τελών, ανάλογα με τη διανυόμενη από το χρήστη απόσταση.
- Άρθρο 24.1.3: ο Παραχωρησιούχος υποχρεούται να μεριμνήσει για την σταδιακή εγκατάσταση ηλεκτρονικού συστήματος.
- Άρθρο 18.2.2: μέσα σε 20 μήνες, ήτοι μέχρι τις 26/12/2008, θα έπρεπε να είχανολοκληρωθεί όλα τα έργα και εγκαταστάσεις στο τμήμα της Εθνικής Οδού Μεταμόρφωση-Σχηματάρι (εκτός από τον Α/Κ Βαρυμπόμπης).
- Άρθρο 18.2.3: μέσα σε 32 μήνες, ήτοι μέχρι τις 26/12/2009, θα πρέπει να έχουν ολοκληρωθεί όλα τα έργα και εγκαταστάσεις στο τμήμα της Εθνικής Οδού Μεταμόρφωση-Αγ.Κωνσταντίνος, δηλαδή ΚΑΙ το πλήρες ηλεκτρονικό σύστημα που αναφέρεται στο άρθρο 24.2.5.
Από τα παραπάνω προκύπτει ότι η δυνατότητα που δόθηκε στον Παραχωρησιούχο να τοποθετήσει μετωπικά διόδια στις Αφίδνες και να εισπράττει Διόδια για όλο το τμήμα των 51χλμ., από Μεταμόρφωση έως Σχηματάρι, ανεξάρτητα από την διανυόμενη απόσταση, εκτός από το ότι έχει νομικά κενά που θα αναφερθούν στη συνέχεια, ήταν και εντελώς προσωρινού χαρακτήρα, μέχρι δηλαδή να εκπνεύσουν οι τμηματικές προθεσμίες του άρθρου 18. Επομένως, η λειτουργία των διοδίων με τον σημερινό τρόπο είναι εντελώς αυθαίρετη και παράνομη.


ΝΟΜΙΚΑ ΚΕΝΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ 3555/2007
1. Τα διόδια στο τμήμα των 51χλμ., της ΠΑΘΕ από Μεταμόρφωση έως Σχηματάρι, που έχει κατασκευαστεί από χρηματοδότηση του Ελληνικού Δημοσίου και της Ευρωπαϊκής Ενωσης, δεν έχουν ανταποδοτικό χαρακτήρα για τους χρήστες, δεδομένου ότι το μεγαλύτερο μέρος τους (65% έως 90%) προορίζεται για την κατασκευή της Ιόνιας Οδού, στο Δυτικό τμήμα της χώρας και έτσι παραβιάζονται τα Άρθρα 4.2 και 4.5 του Συντάγματος, που ορίζουν ότι: ?οι Έλληνες έχουν ίσες υποχρεώσεις και συνεισφέρουν στα δημόσια βάρη, ανάλογα με τις δυνάμεις τους?.
2. Η επιβολή διοδίων που αντιστοιχούν σε χρήση 51χλμ. σε όσους εισέρχονται/εξέρχονται από ενδιάμεσους κόμβους, μεταξύ των οποίων μεσολαβεί ο σταθμός διοδίων των Αφιδνών, είναι αντίθετη με τα άρθρα 24.2.2, 24.1.3 & 24.2.5 του νόμου 3555/2007, καθώς και με το άρθρο 25 του Συντάγματος, γιατί συνιστά καταχρηστική άσκηση δικαιώματος και δεν σέβεται την αρχή της αναλογικότητας (π.χ. για τα 6χλμ. από Αφίδνες μέχρι Αγ. Στέφανο, καλούμαστε να πληρώσουμε για χρήση 51χλμ.).
ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΝΗΣΗ ΠΛΗΡΩΜΗΣ

Στο άρθρο 24.1.5(2), εδάφια (i) και (ii), προβλέπεται ότι ο Παραχωρησιούχος μπορεί να απαιτήσει από το χρήστη που δεν πλήρωσε, την καταβολή του 20πλάσιου του αντιτίμου σαν αστική ποινή με τις ακόλουθες προϋποθέσεις και διαδικασίες:
α) Πρέπει να έχει πάρει άδεια από την Αρχή Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων για να εγκαταστήσει και να χρησιμοποιεί κάμερες.
β) Να στείλει στο αρμόδιο Υπουργείο την φωτογραφία των πινακίδων με σημείωση του χρόνου διέλευσης. Το υπουργείο πρέπει μέσα σε 5 ημέρες να του παρέχει τα στοιχεία του κατόχου του οχήματος. Στη συνέχεια, ο Παραχωρησιούχος μπορεί να ζητήσει την έκδοση διαταγής πληρωμής, εφ΄όσον περάσουν 15 ημέρες και ο χρήστης δεν έχει πληρώσει.

Η διάταξη όμως αυτή του άρθρου 24.1.5 είναι αντισυνταγματική γιατί:
α) δεν παρέχει στον πολίτη το δικαίωμα της προηγούμενης ακρόασης (άρθρο 20.2), και
β) γιατί παρέχει στο προσωπικό του Παραχωρησιούχου (ο οποίος μπορεί να προσλαμβάνει οποιονδήποτε, για οποιοδήποτε χρονικό διάστημα και με ανεξέλεγκτα προσόντα και ιδιότητες) αρμοδιότητες δημοσίου υπαλλήλου (άρθρο 103.1 του Συντάγματος).

Στο ίδιο άρθρο, ρητά αναφέρεται ότι το Δημόσιο (Αστυνομία, Τροχαία και Δ.Ο.Υ.) δεν έχει καμία ανάμειξη στη διαδικασία επιδίωξης είσπραξης του αντιτίμου και της αστικής ποινής, πρόκειται δηλαδή για μια οικονομική διαφορά μεταξύ του ιδιώτη χρήστη και του ιδιώτη ΝΕΑ ΟΔΟΣ Α.Ε.

Για όλους τους παραπάνω λόγους, είναι σχεδόν βέβαιο ότι εάν ο Παραχωρησιούχος προσπαθήσει μέσω διαταγής πληρωμής να εισπράξει πρόστιμα από τους πολίτες που αρνούνται να πληρώσουν διόδια, τα Δικαστήρια όπου αυτοί θα προσφύγουν, θα τους δικαιώσουν και η εταιρεία θα έχει γενικότερα προβλήματα σχετικά με τη νομιμότητα της Σύμβασής της.

Εκτός όμως από την παράνομη, αυθαίρετη και καταχρηστική απαίτηση καταβολής Διοδίων, η μη συμμόρφωση του Παραχωρησιούχου με τις συμβατικές του υποχρεώσεις και η αδιαφορία του Δημοσίου, έχουν προκαλέσει προβλήματα οδικής ασφάλειας στον επικίνδυνο και ημιτελή παράπλευρο δρόμο (παράδρομο) από τον Άγιο Στέφανο μέχρι τη Μαλακάσα διότι:
α) Για να αποφύγουν τα διόδια των Αφιδνών, σχεδόν όλα τα φορτηγά διεθνών μεταφορών, κινούνται στον παράδρομο, ο οποίος πλέον είναι γεμάτος λακκούβες και εξογκώματα. Αυτό συμβαίνει διότι οι προδιαγραφές του δεν αφορούν βαριά κυκλοφορία, δεν έχει διαχωριστική λωρίδα, αλλά ούτε και κατάλληλη σήμανση, με αποτέλεσμα συνεχή πρόκληση ατυχημάτων και πολύ μεγάλη ταλαιπωρία. Ο παράδρομος, αντί να εξυπηρετεί τους κατοίκους και την τοπική κυκλοφορία, έχει αποκτήσει κίνηση επιπέδων εθνικής οδού.
....συνεχεα στο επόμενο ποστ

zouparos
28-09-2010, 16:38
...συνέχεια

β) Από τη δεξιά πλευρά του παράδρομου (με φορά κίνησης προς Αθήνα), αυτός παραμένει ημιτελής, αφού διακόπτεται στη Μαλακάσα (από τη Σφενδάλη έως τις Αφίδνες), στις Αφίδνες (από την ιδιοκτησία του κ. Παπαρούνη), αλλά και στον Αγ. Στέφανο (από το στρατόπεδο της 651ΑΒΥΠ).

Εμείς οι κάτοικοι και οι εργαζόμενοι των περιοχών, από τις Αφίδνες μέχρι τον Ωρωπό, δεν υποκύπτουμε στο εκβιαστικό δίλημμα του τύπου ?να πληρώνουμε το παράνομο χαράτσι ή να διακινδυνεύουμε τη ζωή μας στον άθλιο και ημιτελή παράδρομο?.

Αποφασίσαμε ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ, να μη δίνουμε το ονοματεπώνυμό μας και αρνούμαστε να παραλάβουμε οποιοδήποτε χαρτί, ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΕΝΟΙ το ΔΙΚΑΙΟ ΤΩΝ ΑΙΤΗΜΑΤΩΝ ΜΑΣ

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΦΟΡΕΩΝ & ΚΑΤΟΙΚΩΝ Β.Α. ΑΤΤΙΚΗΣ

mzk7
29-09-2010, 13:09
Ζουπ αυτα όλα ισχύουν για όλα τα διόδια? πχ στα Μάλγαρα? ή μόνο για τον συγκεκριμένο δρόμο που αναφέρεται?

zouparos
29-09-2010, 13:38
Iσχύουν για όλα πλην των Μαλγάρων που είναι κρατικά. Για την Αττική Οδό παίζεται διότι δεν είναι ο μόνος δρόμος που οδηγεί στο αεροδρόμιο. Αν ήταν ο μόνος το ίδιο και εκεί.
Αλλά εδώ μιλάμε για εθνικές οδούς πχ...Για εθνικές ισχύει για όλες πλην των Μαλγάρων όπως σου είπα.

υ.γ. προχθές λόγω των φορτηγών έστελναν τους οδηγούς από Αττική οδό. Ε εκεί ήταν παράνομο να πληρώσεις μιας και υπ'ευθυνη τους σε έστειλαν απο εκεί ενώ εσύ θα πήγαινες από ελεύθερο δρόμο.

gianna7
29-09-2010, 14:08
για να μαθαίνουν οι μικροί και να θυμούνται οι μεγάλοι:D:D:D




O Κώστας Γκουσγκούνης σε συνέντευξη του στο Nitro εκτός από ρέστα δίνει και μαθήματα ζωής. Τα γνωστά τα ξέρεις (βεντούζα-βεντούζα, ρούφα το τρομπόνι). Μάθε όμως περισσότερα που μέχρι τώρα δεν ήταν γνωστά.
?Μένω στην Αγία Παρασκευή, ξυπνάω κάθε μέρα στις 6:30 το πρωί, ασχέτως του τι ώρα έχω κοιμηθεί το προηγούμενο βράδυ, παίζω ρακέτες ή πηγαίνω για χειμερινό μπάνιο στη Λούτσα, τρώω φαγητό με τα φιλαράκια μου ή πηγαίνουμε για κρασάκι ή για καφέ. Γυρίζω συνέχεια, δεν κάθομαι?.
?Μεγάλωσα στη Λάρισα. Από πολύ μικρός είχα γκόμενες και τις πασπάτευα. Παίζαμε δήθεν, αλλά εμένα το μυαλό μου ήταν στο πώς θα τις έβαζα κάτω, το μάτι μου έπαιζε συνέχεια. Από 15 χρονών, ο πατέρας μου με κυνηγούσε στα μπουρδέλα. Ήμουνα γεννημένος γυναικάς?.
?Όποτε ερχόταν καμιά καλλιτέχνιδα στο Αλκαζάρ, το μαγαζί στη Λάρισα, γινόταν χαμός. Μου είχαν αναθέσει μάλιστα οι ιδιοκτήτες να πηγαίνω εγώ να υποδέχομαι τα κορίτσια, κι άμα μου άρεσε πολύ κάποια, δεν κρατιόμουνα?.
?Στα γυρίσματα είχα πιάσει δυο τρεις κοπέλες γκόμενες, έβγαζα όλη τη μέρα φωτογραφίες και μετά πηγαίναμε και κάναμε τα δικά μας. Τις πλάκωνα στο πήδημα, κι αυτές το ευχαριστιόντουσαν. 19 χρονών πιτσιρικάς ήμουνα τότε, ήθελα πέντε γυναίκες το λεπτό για να είμαι ικανοποιημένος. Όταν έχω μία γυναίκα, με πιάνει κρίση, την αρπάζω, θέλω να τηνε βάλω κάτω. Δε ζω χωρίς σεξ, με αναζωογονεί?.
?Από τις καλύτερες ταινίες μου θεωρώ ότι ήτανε το Sex 13 μποφόρ. Αυτές οι ταινίες είχαν καλά λεφτά, ήτανε και μέσα στο αίμα μου το σεξ, θέμα να καυλώσω σε γύρισμα δεν είχα ποτέ. Σιγά σιγά άρχισε να με μαθαίνει ο κόσμος. Αυτό που νομίζω ότι κέρδιζε το κοινό ήταν ο αυθορμητισμός μου, οι ατάκες μου. Ήταν όλα πολύ αυθεντικά?.
?Μία μόνο φορά ερωτεύτηκα στη ζωή μου, και αυτήν τη γυναίκα την παντρεύτηκα. Παντρευτήκαμε μάλιστα δύο φορές. Η γυναίκα μου δε ζήλευε, αλλά της έβαζε λόγια η πεθερά μου, κι έτσι χωρίσαμε. Όταν με πήρε πάλι, δεύτερη φορά, της λέω ?Γιατί ήθελες να με ξαναπαντρευτείς;?. ?Γιατί μετά από σένα είναι το χάος? μου απάντησε. Πήγα με πολλές γυναίκες, πολλές από αυτές με αγάπησαν, αλλά εγώ μόνο με εκείνη ήμουνα δεμένος. Την έχασα πριν από λίγο καιρό και μου στοίχισε ψυχολογικά?.
?Εκτός από τη γυναίκα που παντρεύτηκα, ποτέ δεν είχα μόνιμη σχέση. Έκανα γνωριμίες της μιας βδομάδας, το πολύ ένα μήνα, παραπάνω δεν μπορούσα, έφευγα. Έμπαινα σε σπίτια από το παράθυρο, επειδή κάποιες έμεναν με τους γονείς τους. Μου έλεγαν ?Μη φωνάζεις πολύ γιατί θα μας πάρουνε χαμπάρι οι γονείς μου?, μα δεν κρατιόμουνα. Ήτανε σαν το φαΐ. Μπορείς να ζήσεις χωρίς φαΐ;?
?Το ?78 έτρωγα στου Φλόκα, ακούω χειροκροτήματα, γυρνάω και βλέπω τον Ανδρέα Παπανδρέου με τη Μαργαρίτα. Με κάλεσε στο τραπέζι τους, κάθισα λίγο, την επόμενη μέρα με φώναξε μια κυρία στο γραφείο της. ? Κύριε Γκουζγκούνη, τι θα κάνετε με την πολιτική; Θα σας αφήσω ένα μήνα να το σκεφτείτε. ? Εγώ απάντησα επιτόπου: Δεν έχω καμία σχέση με την πολιτική, είναι όλοι ψεύτες. Την απέκλεισα?.
?Δεν αφέθηκα ποτέ να καταστραφώ από γυναίκα. Ορισμένες, όταν τις άφηνα, ήθελαν να εκδικηθούν. Άλλες μου έβαζαν λεφτά κάτω από το μαξιλάρι, τους τα επέστρεφα. Εγώ να πηδήσω ήθελα, δεν ήμουνα νταβατζής. Άμα υπάρχει υγεία και λειτουργούν τα μηχανήματα, δεν έχω ανάγκη κανέναν. Μέχρι σήμερα, πάντως, τα μηχανήματα λειτουργούν άψογα?..
?Ο κόσμος δεν πηδάει σήμερα. Ο λόγος νομίζω ότι είναι ο τρόπος ζωής τους. Όλοι έχουν προβλήματα. Άμα δεν είσαι καλά ψυχολογικά, πώς θα πηδήξεις;?
?Πολλοί με ρωτάνε αν παίζει ρόλο το μέγεθος. Παίζει κάποιο ρόλο, αλλά να μην είναι και υπερβολικό το εργαλείο. 20-22 εκ., το πολύ, αρκούν. Πάνω από 24, δε σε παίρνουνε. Μ? εμένα πολλές γυναίκες δε δεχόντουσαν να πάνε μαζί μου όταν το έβλεπαν, ήθελαν να μένουμε στο στοματικό?.

gianna7
29-09-2010, 14:12
και καπάκι με την συνέντευξη ένα άρθρο για τα αγοράκια(:p)

http://www.gazzetta.gr/component/k2/item/105635-%CE%9F%CE%B9-%CE%B4%CE%AF%CE%B4%CF%85%CE%BC%CE%B5%CF%82%E2%80%A 6-%CE%BB%CE%B9%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%B6%CE%AF%CE%BD%C E%B5%CF%82

*GrimReaper*
29-09-2010, 15:37
και καπάκι με την συνέντευξη ένα άρθρο για τα αγοράκια(:p)

http://www.gazzetta.gr/component/k2/item/105635-%CE%9F%CE%B9-%CE%B4%CE%AF%CE%B4%CF%85%CE%BC%CE%B5%CF%82%E2%80%A 6-%CE%BB%CE%B9%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%B6%CE%AF%CE%BD%C E%B5%CF%82

απαπαπα, θελω βολτα με λιμο :p

tc-g6
29-09-2010, 16:39
και καπάκι με την συνέντευξη ένα άρθρο για τα αγοράκια(:p)

http://www.gazzetta.gr/component/k2/item/105635-%CE%9F%CE%B9-%CE%B4%CE%AF%CE%B4%CF%85%CE%BC%CE%B5%CF%82%E2%80%A 6-%CE%BB%CE%B9%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%B6%CE%AF%CE%BD%C E%B5%CF%82

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :o

dora7
30-09-2010, 19:06
Πολύ σημαντική ανακάλυψη....

http://www.protothema.gr/world/article/?aid=83304

μήπως να βάλουμε σε αεροπλάνα και βαπόρια τα πράσινα ανθρωπάκια και να τα στείλουμε εκεί πάνω?????:) για χάρη της υπόλοιπης ανθρωπότητας?????:p:p;););););););););):woot

Dark Angel #9
30-09-2010, 19:16
χαχα! η φαση ειναι οτι το δα κ γω πριν λιγο στην τουβου! γιατι να τα στειλουμε εκει; δεν εμφανισε ακομη ζωη ο δολιος ο πλανητης να τον καταστρεψουμε;;;;;; :p:p:p

dora7
30-09-2010, 19:28
χαχα! η φαση ειναι οτι το δα κ γω πριν λιγο στην τουβου! γιατι να τα στειλουμε εκει; δεν εμφανισε ακομη ζωη ο δολιος ο πλανητης να τον καταστρεψουμε;;;;;; :p:p:p

Μα Dark κάπως πρέπει να ξεφορτονώμαστε τα απόβλητα του πλανήτη μας!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Dark Angel #9
30-09-2010, 19:33
ε δεν πρεπει να τα φορτωνουμε αλλου ομως! ασε μην πολλαπλασιαστουν σαν τις κατσαριδες κ ειναι κ μεγαλος πλανητης! χαχαχαχαχα :p

dora7
30-09-2010, 19:51
ε δεν πρεπει να τα φορτωνουμε αλλου ομως! ασε μην πολλαπλασιαστουν σαν τις κατσαριδες κ ειναι κ μεγαλος πλανητης! χαχαχαχαχα :p

Αυτό αποκλείεται!!! Οταν δημιουργήθηκαν ο "πύρινος λαός", οι "υπερπρόεδροι" και οι "σούπερ ομάδες" του βάζελου με τη σημερινή τους μορφή έσπασαν τα καλούπια!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Dark Angel #9
30-09-2010, 19:58
εχεις ενα ποιντ μπορω να πω. αφου να φανταστεις ο θανασακης οταν βγαζει τα γυαλια κ φτιαχνει τη χωριστρα (εστω τις 2 τριχες μωρε!) ειναι φτυστος ο σουπερμαν! :p:p

zouparos
01-10-2010, 15:57
πολύ down το site...πολλή νέκρα αδερφέ μου:rolleyes:

dora7
01-10-2010, 16:00
Παρασκευή σήμερα...κανένας καυγάς δεν παίζει??????:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:) :):):)

Dark Angel #9
01-10-2010, 16:16
οντως ρε παιδια.. αντε να ξεκινησει κανας αγωνας να ζωντανεψουμε κ λιγο! :p

redred
01-10-2010, 19:23
πολύ down το site...πολλή νέκρα αδερφέ μου:rolleyes:

Γενικά σήμερα είναι περίεργη η μέρα,έχει και όλη αυτή τη συννεφιά...Ελπίζω μόνο να μη βρέχει αύριο που θα πάω μετά από ένα χρόνο σε αγώνα στο Καραϊσκάκη...

zouparos
01-10-2010, 19:35
Eκλεκτές παρουσίες αύριο χοχο

redred
01-10-2010, 19:42
Ξέρεις,σκεφτόμουν γιατί ήταν τόσο τραγική η χρονιά πέρισυ και συνειδητοποίησα ότι μάλλον έφταιγε η απουσία μου:pΈτσι αποφάσισα να δώσω το παρόν αύριο...

zouparos
01-10-2010, 19:50
Mήπως αντί να αρχίσεις την μπαλίτσα να κόψεις το μπάσκετ? :o

σε_μπριζώνω_7

DirtySniper
01-10-2010, 19:53
πολύ down το site...πολλή νέκρα αδερφέ μου:rolleyes:

Παρασκευή σήμερα...κανένας καυγάς δεν παίζει??????:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:) :):):)

οντως ρε παιδια.. αντε να ξεκινησει κανας αγωνας να ζωντανεψουμε κ λιγο! :p

Προλαβαίνουμε να κάνουμε πρόταση στον Αντώναρο
Με 3 το πολύ 4 μύρια αποκτάμε ένα πολύ καλό αθλητικό 4άρι
Απορώ οι φωστήρες στην ΚΑΕ πως δεν το έχουν σκεφτεί ακόμα...

redred
01-10-2010, 19:56
Όσους αγώνες έχω δει από το γήπεδο μετράω μόνο νίκες στο μπάσκετ και το βόλλεϋ,μία ήττα στο ποδόσφαιρο(με τη Λυών το 1-4) και ένα Χ με τον Παναθηναϊκό.Οπότε μάλλον στο γήπεδο δεν είμαι γρουσούζα:)Τώρα άμα δεις να βρέχει αύριο μη με κατηγορίσεις:pΣκέψου λίγο και εκείνη την ωραία "καλοκαιρινή" μέρα στο mall:p

zouparos
01-10-2010, 19:58
Προλαβαίνουμε να κάνουμε πρόταση στον Αντώναρο
Με 3 το πολύ 4 μύρια αποκτάμε ένα πολύ καλό αθλητικό 4άρι
Απορώ οι φωστήρες στην ΚΑΕ πως δεν το έχουν σκεφτεί ακόμα...

αυτόνα ε? Καλός φαίνεται :p

http://1.bp.blogspot.com/_0Duuqhce4-U/Sm6j47D1HiI/AAAAAAAABWQ/1vpbbJSEWV0/s400/%CE%B1%CE%BD%CF%84%CF%89%CE%BD%CE%B1%CF%81%CE%BF%C F%82.jpg

υ.γ @ρεδρεδ... αφου δεν πεθαναμε απο κεραυνο και ευχαριστώ να λέμε αχαχαχα

Dark Angel #9
01-10-2010, 20:41
αυτόνα ε? Καλός φαίνεται :p

http://1.bp.blogspot.com/_0Duuqhce4-U/Sm6j47D1HiI/AAAAAAAABWQ/1vpbbJSEWV0/s400/%CE%B1%CE%BD%CF%84%CF%89%CE%BD%CE%B1%CF%81%CE%BF%C F%82.jpg

υ.γ @ρεδρεδ... αφου δεν πεθαναμε απο κεραυνο και ευχαριστώ να λέμε αχαχαχα

κι εγω αυτον τον Αντωναρο φανταστηκα οταν ειδα το ποστ του ντερτι για εναν περιεργο λογο! χαχαχαχα:woot

dora7
01-10-2010, 22:38
παιδιά ο pick_n_roll μπορεί να είναι ο αγνωστος Χ του φόρουμ (και τον έχω βρισει πολλές φορές γι' αυτό:mad::mad:) αλλά τις παρασκευές τουλαχιστον οποιος θέλει κατά τις 10 το βράδυ να τον ακούσει παίζει μουσική στο

http://treladiko.listen2myradio.com

και σήμερα έκανε αφιέρωση και σε όλους μας εδώ στο redhoops!;);)

Γιατί κατά βάθος κι αυτός ένας άρρωστος γαύρος είναι!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p

Pick_n_Roll
01-10-2010, 22:45
παιδιά ο pick_n_roll μπορεί να είναι ο αγνωστος Χ του φόρουμ (και τον έχω βρισει πολλές φορές γι' αυτό:mad::mad:) αλλά τις παρασκευές τουλαχιστον οποιος θέλει κατά τις 10 το βράδυ να τον ακούσει παίζει μουσική στο

http://treladiko.listen2myradio.com

και σήμερα έκανε αφιέρωση και σε όλους μας εδώ στο redhoops!;);)

Γιατί κατά βάθος κι αυτός ένας άρρωστος γαύρος είναι!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p


thank youuuuuu!

dora7
01-10-2010, 23:20
thank youuuuuu!

Εσύ απαγορεύεται να μιλάς...σ' έχω στον τάκο.....:d:d:d:d:d:):):):)

dora7
01-10-2010, 23:42
παιδιά ο pick_n_roll μπορεί να είναι ο αγνωστος Χ του φόρουμ (και τον έχω βρισει πολλές φορές γι' αυτό:mad::mad:) αλλά τις παρασκευές τουλαχιστον οποιος θέλει κατά τις 10 το βράδυ να τον ακούσει παίζει μουσική στο

http://treladiko.listen2myradio.com

και σήμερα έκανε αφιέρωση και σε όλους μας εδώ στο redhoops!;);)

Γιατί κατά βάθος κι αυτός ένας άρρωστος γαύρος είναι!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p

και μετά του την έπεσε βάζελος και του λεει:

βάζελος: ώπα ρε φίλε κατούρα και λίγο...

pick'n'roll: ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ!!!!!!!!!!!

χαχαχχαχα αξιος αξιος!!!!!!!:woot:woot:woot:woot:woot

για το οτι κάνω quote στον εαυτό μου δεν θέλω σχόλιο!!!! είναι και δύσκολη η ώρα.....:p:p:p:p

Dark Angel #9
02-10-2010, 00:09
θελουμε την ατακα σε ηχογραφηση!!! :p

Dude
02-10-2010, 00:31
Τι αφιέρωση μας έκανες αγαπητέ;

dora7
02-10-2010, 09:42
Αγαπητέ Dude,

καταπληκτική signature γιογιο...νά σαι καλά γελάσαμε πρωί πρωί!!!!!:):):):):)

Pick_n_Roll
02-10-2010, 10:30
Τι αφιέρωση μας έκανες αγαπητέ;


Το all time classic We will rock you των Queen
οπότε πετάχτηκε ο μηδέν βαθμοί και με αποκάλεσε καναπεδάτο...

:p:p:p

gianna7
04-10-2010, 10:11
Καλημέρα, για να ξεκινήσει ευχάριστα η εβδομάδα......






Ατάκες στην τηλεόραση

ΤΑΤΙΑΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ
"Δύο χρόνια κυνηγάω τη Βάσω Καζαντζίδη να της πάρω συνέντευξη και εκείνη αρνείται.
Αυτό σημαίνει ότι είναι μια αξιοπρεπής κυρία".
(οπότε όσοι πάνε στην εκπομπή της δεν έχουν αξιοπρέπεια)

ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΑΓΚΑΣ - απευθυνόμενος στην κόρη του εκλιπόντος Γιάννη Γκιωνάκη:
"Να ζήσετε να τον χαίρεστε".
(άντε και του χρόνου)

ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ
"Ξεκουράζεται ο εγκέφαλός τους από την πληροφόρηση και έτσι κυριαρχεί το συναίσθημα"
(ως συνήθως δε βγαίνει νόημα)
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
"Η μεγάλη πολιτιστική προσφορά που αφήνει σε γενιές Ελλήνων η Άννα Βίσση".
(λέει μ.... για να βγάλει το ψωμί του)

ΑΛΕΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - σπίκερ στον αγώνα του Μουντιάλ Νότια Κορέα - Ισπανία:
"Δεν έχουν παίξει ακόμη οι Κορεάτες το επιθετικό ποδόσφαιρο, το ξεκούραστο".
(όποιος κατάλαβε τι εννοεί ας μου εξηγήσει και εμένα)

ΒΕΦΑ ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ
"Σήμερα θα φτιάξουμε μια ελληνική παραδοσιακή συνταγή με λουκάνικα Φρανκφούρτης".
(αύριο θα φτιάξει ελληνική παραδοσιακή συνταγή με σολομό από την Σκωτία)

ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ
"Βρισκόμαστε μπροστά σε μια γιάφκα κομπλέ".
(χωρίς σχόλια)

ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΕΦΤΕΛΗΣ
"Και η ομάδα της Ολλανδίας κερδίζει κόρνερ σε πολύ καλή θέση".
(το άτομο πρέπει να κόψει το ποτό)
ΡΟΥΛΑ ΚΟΡΟΜΗΛΑ
'Και τώρα ο ζωντανός μας καλεσμένος".
(μόλις τελείωσε η σύνδεση με τον κάτω κόσμο προφανώς)

ΙΩΑΝΝΑ ΣΟΥΛΙΩΤΗ
"Το λεμόνι λαχανικό δεν είναι;"
(ναι όπως και το πορτοκάλι)

ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΤΟΥ ΣΤΑΡ ΓΙΑ ΓΑΜΟ
"Ο γάμος έγινε με την συγκατάθεση και των δύο νεόνυμφων".
(ουδέν σχόλιο)

ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΤΟΥ ΑΛΦΑ
"Υπήρξε μια συγκινητική συγκίνηση".
(όλοι συγκινηθήκαμε)

ΡΕΠΟΡΤΕΡ ΤΟΥ MEGA
"Και μόλις οι αστυνομικές δυνάμεις έφθασαν στον τόπο του εγκλήματος, ο νεκρός ήταν ήδη πεθαμένος".
(Τραγωδία)
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΤΗΣ ΕΤ1
"Και τώρα ακολουθεί η επετειακή εκπομπή "Το πέος του '40" ".
(και οι όρχεις του 21 συμπληρώνω εγώ)

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ MEGA
"Κάτω από τα συντρίμμια βρίσκονται δύο γυναίκες και μια Φιλιππινέζα".
(έχω δύο παιδιά & ένα κορίτσι)

ΣΧΟΛΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΕΝΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΥΓΚΟΣΛΑΒΙΚΟ
"Οι ώρες είναι πολύ ρευστές".
(τι να πεις για την μ.... που τον δέρνει αυτόν)

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ALTER
"Όλοι οι συγγενείς μαζεύτηκαν για το ύστατο χέρι".
(άντε βρε και για το ύστατο πόδι σου εύχομαι)

THE BEST OF ELENI MENEGAKI (ξεχωριστή κατηγορία)

- Πώς σε λένε; - Ιόλη. - Α, ωραίο όνομα. Ξένο είναι;
(άντε γεια)

- Ρε παιδιά, έτσι όπως είμαστε τρεις δεν πάμε να κάνουμε ένα ντουέτο να τραγουδήσουμε;
(ο τρίτος προφανώς ήταν χαμένο κορμί)

- Οι αρχαίοι εξάλλου έλεγαν: Νους υγιές, εν σώματι υγιό.
(κάποιος να την μαζέψει)

- Χριστούγεννα κι ευτυχισμένος ο νέος έτος.
(ακόμα και τα ουδέτερα τα βλέπει αρσενικά η λυσσάρα)

- ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ : Πρέπει κάποια στιγμή να βάλουμε το μαχαίρι στο κόκαλο.
- ΕΛΕΝΗ: Τώρα που είπατε κόκαλο, ας υποδεχθούμε την αγαπημένη μας Βέφα,
που θα μαγειρέψει μια υπέροχη σούπα από κόκαλο
(και ξάφνου η συζήτηση για το ναυάγιο του Εξπρές Σάμινα πήρε άλλη ν-τροπή).

- Παίρνω και αντιβιοτικά που είναι συναχοκτόνα.( ! )

- Πάρτε μας τηλέφωνο για να κερδίσετε μια έγχρωμη κουζίνα.
(πιάνει και Filmnet;)

- Πρέπει να ξέρουμε τι πρέπει να κάνουμε και κάτω από τον ήλιο για να μην
καούμε και μας φεύγουν κομμάτια του σώματός μας από το δέρμα μας.
(έλεος πια!!)

- Τηλεφωνήστε μας τώρα στα εξής τηλέφωνα για να κερδίσετε δύο τηλεθεατές αξίας 500.000 δραχμών!
(ναι, μια γιαγιά αμύθητης αξίας κι έναν παππού συλλεκτικό κομμάτι).

-Αυτό το κράνος οι φαντάροι το φοράνε για τον ήλιο; (zzzzz)

dora7
04-10-2010, 12:37
Τώρα κατάλαβα τι έκανες όλο το ΣΚ αγαπητή!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p

gianna7
04-10-2010, 13:55
Τώρα κατάλαβα τι έκανες όλο το ΣΚ αγαπητή!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p


Ασε τι έπαθα.... είμαι απο την Πέμπτη με ιωση γαστρεντερίτιδας(mayday mayday, πυρετό και τα υπόλοιπα). Τα'χω δει ολα. Ασε που με τόσο ρύζι μπορώ πλέον να μεταναστεύσω στην Κίνα.:D:D

dora7
04-10-2010, 14:05
Ασε τι έπαθα.... είμαι απο την Πέμπτη με ιωση γαστρεντερίτιδας(mayday mayday, πυρετό και τα υπόλοιπα). Τα'χω δει ολα. Ασε που με τόσο ρύζι μπορώ πλέον να μεταναστεύσω στην Κίνα.:D:D

1. Τώρα που έρχεται η Κίνα εδώ???:p:p:p:p
2. πω πω φρίκη τοσο ρύζι!!!!!!:eek::eek:
Περαστικά εύχομαι!!!!:)

gianna7
04-10-2010, 14:14
1. Τώρα που έρχεται η Κίνα εδώ???:p:p:p:p
2. πω πω φρίκη τοσο ρύζι!!!!!!:eek::eek:
Περαστικά εύχομαι!!!!:)

Ευχαριστώ...

-Είμαι ανάποδη παιδί μου εγώ. Αλλά on 2nd thought ρύζι τρώνε και στην Ισπανία;););)............

- Φρίκη δεν λές τίποτα:eek::eek::eek::eek:

*GrimReaper*
04-10-2010, 14:31
Έκαψαν ελληνική σημαία στο ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια!

http://sport24.gr/football/Cyprus/ekapsan_ellhnikh_shmaia_sto_apoel-omonoia.564190.html

dora7
04-10-2010, 15:05
Έκαψαν ελληνική σημαία στο ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια!

http://sport24.gr/football/Cyprus/ekapsan_ellhnikh_shmaia_sto_apoel-omonoia.564190.html

ΝΤΡΟΠΗ.............:mad::mad::mad:

dora7
04-10-2010, 19:23
Οι άντρες δεν κλαίνε: 10 τραγούδια που θα σας λυγίσουν:p:p:p:p:p:p

http://www.sport-fm.gr/article/296250

Καλά πάντα ήθελα να βρεθεί ένας άντρας να παραδεχτεί ότι θα έκλαιγε ακούγοντας καποιο τραγούδι....;);););)

Τελικά έμεινα με τον Κριστιάνο Ρονάλντο και το Πειρατικό στο Euro 2004.....:):):):):):):):):):)

*GrimReaper*
04-10-2010, 20:33
[B][COLOR="Magenta"]Καλά πάντα ήθελα να βρεθεί ένας άντρας να παραδεχτεί ότι θα έκλαιγε ακούγοντας καποιο τραγούδι....;);););)

αυτα ειναι μλκιες, εννοειται οτι υπαρχουν και πολλοι μαλιστα. Οι περισσοτεροι!

Αλλα το ροζ χρωματακι τι το ηθελες ακριβως? :cool:

dora7
04-10-2010, 22:09
αυτα ειναι μλκιες, εννοειται οτι υπαρχουν και πολλοι μαλιστα. Οι περισσοτεροι!

Αλλα το ροζ χρωματακι τι το ηθελες ακριβως? :cool:

Για να σας πειράξω, τι άλλο??????:p:p:p:p:p:p:p

μωρέ το ξέρουμε ότι υπάρχουν ;););););) κανέναν να το παραδεχτεί ψάχνουμε!!!!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::r olleyes::rolleyes:

MAR-CHANIA
05-10-2010, 01:13
Ασε τι έπαθα.... είμαι απο την Πέμπτη με ιωση γαστρεντερίτιδας(mayday mayday, πυρετό και τα υπόλοιπα). Τα'χω δει ολα. Ασε που με τόσο ρύζι μπορώ πλέον να μεταναστεύσω στην Κίνα.:D:D

Κατ' αρχήν, περαστικά! Είναι ότι χειρότερο, το έχω ζήσει και δεν το εύχομαι ούτε σε εχθρό! Το μόνο καλό είναι ότι έχασα κάποια κιλάκια ;) ;) ;)

Όσο για τις ατάκες στην tv παραθέτω την αγαπημένη μου(αν έχει ήδη γραφτεί, ζητώ συγνώμη αλλά δεν είμαι πολύ προσεκτική τελευταία...)

Πάνος Σόμπολος: Οι δράστες διέφυγαν με μία μηχανή μάρκας εντούρο! :eek:

*GrimReaper*
05-10-2010, 04:33
δεν ξερω αν ειδε κανεις big brother αλλα οποιος ειδε θα προσεξε την διαγωνιζομενη που δεσποζει εδω και κανα 2μηνο σε φωτογραφια απο την κερκιδα του καραισκακη καπου στο φορουμ μας. (Ναι εκεινη η σκυλοφατσα με τον ολυμπο και τον κισσαβο)

mzk7
05-10-2010, 09:50
Για φωτό μας λές..φωτό δεν βάζεις να καταλάβουμε κι εμείς..



Ατάκα δημοσιογράφου από τον αγώνα με τον Βόλο: Ο βαλβέρδε τον κάλεσε να συνεχίσει το ζέσταμα στον πάγκο.. (Μάλλον ζέσταινε τις κλειδώσεις στα δάχτυλα..)

gianna7
05-10-2010, 14:43
ευχομαι πραγματικά στη φυλακή .....να παθει αυτο που έκανε. Το ΤΕΡΑΣ:mad::mad::mad::mad::mad:


http://www.protothema.gr/world/article/?aid=84014

gianna7
05-10-2010, 14:50
ΟΥΑΟΥ!!!! αυτό είναι. Αν θές να είσαι ο καλύτερος, ξεκινας την αυτοκρατορία σου απο τα φυτώρια.


http://sport24.gr/football/omades/Barcelona/odoiporiko_sth_masia_meros_a.561670.html

dora7
05-10-2010, 14:50
ευχομαι πραγματικά στη φυλακή .....να παθει αυτο που έκανε. Το ΤΕΡΑΣ:mad::mad::mad::mad::mad:


http://www.protothema.gr/world/article/?aid=84014

Μην ανησυχείς .... όσοι κακοποιούν παιδιά, στη φυλακή ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ:d:d.... γιατί ακόμα κι οι χειρότεροι εγκληματίες αυτό το ΕΓΚΛΗΜΑ δεν το ανέχονται......

*GrimReaper*
05-10-2010, 17:28
Για φωτό μας λές..φωτό δεν βάζεις να καταλάβουμε κι εμείς..

pJ3GpJv5ew4

η πρωτη πρωτη.

KingJames
05-10-2010, 17:30
Θυρα 7 η τύπισσα.Κανονικά κ μ το νόμο

zouparos
05-10-2010, 17:41
Θυρα 7 η τύπισσα.Κανονικά κ μ το νόμο

????:confused:

*GrimReaper*
05-10-2010, 17:48
????:confused:

εθεαθει στο πεταλο

zouparos
05-10-2010, 17:50
και όποιος είναι στο πέταλο ειναι Θύρα 7? και αν δεν είσαι πέταλο απαγορεύεται να 'σαι θύρα 7? τι ειναι αυτά?

οκ αν κάνετε πλάκα αλλά οταν μιλάμε για ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ οι πουτάνες παρακαλώ να μην μπαίνουν στην εξίσωση:)

*GrimReaper*
05-10-2010, 17:54
και όποιος είναι στο πέταλο ειναι Θύρα 7? και αν δεν είσαι πέταλο απαγορεύεται να 'σαι θύρα 7? τι ειναι αυτά?

οκ αν κάνετε πλάκα αλλά οταν μιλάμε για ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ οι πουτάνες παρακαλώ να μην μπαίνουν στην εξίσωση:)

οτι να 'ναι?

δν νομιζω να εννοουσε κατι τετοιο ο andreas ;)

αν και εγω στα επισημα κοντα την θυμαμαι :p

redred
05-10-2010, 23:09
Επειδή έγινε θέμα,την είδε κάποιος την κοπελιά πρόσφατα στο γήπεδο ή δε θυμάστε που την είδατε;Άμα δεν την είδατε να σας πω ότι πιο πιθανό είναι να τη θυμάστε από τον αγώνα Ελλάδα-ΗΠΑ που έγινε τον Αύγουστο.Εγώ εκεί την είχα δεί πάντως.

*GrimReaper*
05-10-2010, 23:12
Επειδή έγινε θέμα,την είδε κάποιος την κοπελιά πρόσφατα στο γήπεδο ή δε θυμάστε που την είδατε;Άμα δεν την είδατε να σας πω ότι πιο πιθανό είναι να τη θυμάστε από τον αγώνα Ελλάδα-ΗΠΑ που έγινε τον Αύγουστο.Εγώ εκεί την είχα δεί πάντως.

ηταν σιγουρα στο καραισκακη και την ειχε βαλει σε φωτογραφια εδω μεσα ο dirtys αν δεν κανω λαθος...τεσπα κακως συνεχιζουμε με αυτην....εγω αρχισα και το σταματαω :p

redred
05-10-2010, 23:16
Θυμάμαι ότι είχε μπει φωτογραφία γι'αυτό σου λέω ότι είναι απ'της εθνικής το ματς.Πολύ ασχολήθηκα με την κυρία νομίζω...:p

KingJames
06-10-2010, 00:22
Zoupare ήταν (σε κάποιο/ους αγώνα/ες) στο πέταλο των οργανωμένων.Θύρα 7,ναι.
Καμία πλάκα.Πλάκα μας κάνουν αυτοί που σκάνε με τις γκόμενες τους στο πέταλο χωρίς να είναι θύρα 7(όπως φαντάζομαι το εννοείς,δλδ τρέλα,πάθος,φωνή,σουγιά κλπ)
Πέρα απ'αυτό,δν υποστηρίζει κανέις πως όποιος δν είναι πέταλο δν είναι τρελός κ το αντίστροφο.

gianna7
06-10-2010, 16:14
Ενα πολύ καλό άρθρο του Μανούσου, που όσο και να μην τον "πάμε", δυστυχώς γράφει αλήθειες!


http://www.gazzetta.gr/bloggers/Coach-corner/item/107131-%CE%911-%CF%87%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CE%9F%CE%BB%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%B9%CE%B1%CE%BA%C F%8C-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%A0%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B1%C F%8A%CE%BA%CF%8C

Ενα άρθρο για την αυτοκρατορια των Σέρβων στην Ελλάδα και όχι μόνο:

http://www.gazzetta.gr/bloggers/papadogiannis/item/107243-%CE%97-%CE%B5%CE%BA%CE%B4%CE%AF%CE%BA%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%83%CE%AD%CF%81%CE%B2%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%85-%CE%BB%CF%8C%CE%BC%CF%80%CE%B9

redred
08-10-2010, 21:59
Καλό χειμώνα!:)

dora7
08-10-2010, 22:29
Καλό χειμώνα!:)

Στις 18 με Ρεάλ με μπουφανάκι και κασκολάκι μας κόβω!!!!!!!! α και γαντάκια!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek:

peter
08-10-2010, 23:59
Στις 18 με Ρεάλ με μπουφανάκι και κασκολάκι μας κόβω!!!!!!!! α και γαντάκια!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek:

Ομως με το πύρινο μας κόσμο δεν ανυσηχώ ασε που μπορεί να ψήσουμε και κανένα κάστανο

Dark Angel #9
09-10-2010, 15:07
http://www.superbasket.gr/?c=311&a=131606 :eek::eek::eek::eek::eek: φερτε τον στο θρυλο ρεεεεεεε :P (λεεεεμε τωρα :P)

gianna7
12-10-2010, 15:26
Η εν λόγω κυρία ζητάει μπειμπι σίτερ για το μωράκι της:D:D:D

http://www.protothema.gr/life-style/Hollywood/article/?aid=85140

dora7
12-10-2010, 15:35
Αυτή τη στιγμή πρέπει να έχει ερημώσει το φόρουμ από τον ανδρικό πληθυσμό λόγω μετανάστευσης!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

tc-g6
12-10-2010, 15:45
Η εν λόγω κυρία ζητάει μπειμπι σίτερ για το μωράκι της:D:D:D

http://www.protothema.gr/life-style/Hollywood/article/?aid=85140

δωσαμε δωσαμε... :p:p:p

gianna7
13-10-2010, 11:55
Το πρωτάθλημα αρχίζει...η εξέδρα πλυμμηρίζει και οι ΑΡΔ ξεκίνησαν ενθυμούμενοι όλα τα τερτίπια ανα τους αιώνες των "κακών" Σέρβων.:mad::mad:

http://www.gazzetta.gr/component/k2/item/108692-%CE%A3%CE%AD%CF%81%CE%B2%CE%BF%CE%B9,-%CE%BC%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%B7-%CF%81%CE%AC%CF%84%CF%83%CE%B1

και επίσης....it's Μανούσος time again......


http://www.gazzetta.gr/Experts/Coach-corner/item/108648-%CE%97-%CF%8E%CF%81%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CF%81%CE%AC%CF%84%C E%B5%CF%85%CF%83%CE%B7%CF%82

DirtySniper
15-10-2010, 11:22
O DirtyS είναι κύριος δεν μίλησε
δεν εξέθεσε.......
αλλά αυτή η λυσάρα το είπε σε όλους!!!!!!


Lady Gaga: Έκανα sex στην Ελλάδα (http://www.cosmo.gr/Celebrities/292736.html)

dora7
15-10-2010, 11:29
O DirtyS είναι κύριος δεν μίλησε
δεν εξέθεσε.......
αλλά αυτή η λυσάρα το είπε σε όλους!!!!!!


Lady Gaga: Έκανα sex στην Ελλάδα (http://www.cosmo.gr/Celebrities/292736.html)

Δεν υπάρχει τσίπα πια σ' αυτόν τον κόσμο....:D:D;);)

Κουράγιο φίλε μου...:p:p:p:p:p:p γιατί τώρα θα το μάθουν κι άλλες λυσσάρες και ούτε ψύλλος στον κόρφο σου!! Μαύρα μάτια θα κάνουμε να σε δούμε!!!!!:eek::eek::p Για την Ελλάδα ρε γαμώτο!!!!!!!:woot:woot:p:p

tc-g6
15-10-2010, 11:30
o dirtys είναι κύριος δεν μίλησε
δεν εξέθεσε.......
αλλά αυτή η λυσάρα το είπε σε όλους!!!!!!


lady gaga: Έκανα sex στην Ελλάδα (http://www.cosmo.gr/celebrities/292736.html)

πρεπει να σου απονημει τιμητικη πλακετα ο γιωργακης για τη συνεισφορα σου στον ελληνικο τουρισμο. ευγε μιστερ!

μιγάδας
15-10-2010, 21:02
κι εσυ τωρα χαιρεσαι γι αυτο;;; μονο αν χρησιμοποιησες σακουλιτσα δικαιολογεισαι......

DirtySniper
16-10-2010, 01:33
Εννοείται με σακούλα
μπύρα στο ένα χέρι
χοτ ντογκ στο άλλο

και στην τηλεόραση να παίζει η θρυλάρα
λολ

DirtySniper
16-10-2010, 01:35
η χειρότερα.....
και στην τηλεόραση να παίζει η
Μαντάνα........

*GrimReaper*
16-10-2010, 13:37
παει αυτη η ομαδα....εχει πεθανει....πολυ κριμας

http://sport24.gr/Basket/Eurobasket/aposurthhke_h_italia.583437.html

Dude
17-10-2010, 03:49
Το μπάσκετ τους είναι πεθαμένο (εθνικό πρωτάθλημα κατά κύριο λόγο), η εθνική τους όμως αν και εξακολουθεί να παραπέει κάποια στιγμή μπορεί να κάνει το μπαμ... Ταλέντα συνεχίζουν να παράγουν. Είναι λίγο να τους χαμογελάσει και η τύχη, και να βρεθεί και κάποιος προπονητής να τους εμπνεύσει.

*GrimReaper*
18-10-2010, 12:59
κατι ξερει το pro και καθε χρονο περνει η ρεαλ τον ρουνει :P

http://sport24.gr/football/omades/RealMadritis/mpasimo_ths_real_gia_rounei.587903.html

Dude
19-10-2010, 01:30
Νο. 4
UnSkrwb9TXw

*GrimReaper*
19-10-2010, 18:33
4 ευρω ο καπνος....σφαχτε κι αλλοοοοο, αντεχουμε

dora7
19-10-2010, 20:45
4 ευρω ο καπνος....σφαχτε κι αλλοοοοο, αντεχουμε

φύτεψε μια δυο σειρές καπνά στον κήπο Grim....πιο φτηνά θα σου ρχεται και home made!!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p

*GrimReaper*
19-10-2010, 21:14
φύτεψε μια δυο σειρές καπνά στον κήπο grim....πιο φτηνά θα σου ρχεται και home made!!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p

το σκεφτηκα αλλα δεν εχω κηπο....στην ταρατσα κατι γινεται

*GrimReaper*
25-10-2010, 11:24
απαπαπαπαπα

H78FPUiWWkA