PDA

View Full Version : Γενικα & Διαφορα


Pages : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

KonTaz
02-04-2011, 00:56
Επειδή έχω παίξει τέννις(σε σοβαρό επίπεδο) τα mind games που έχει κάνει ο Ναδάλ στον Φέντερερ απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ.
Να βλέπεις τον αρτιότερο παίκτη σε τεχνική που έχει βγει ποτέ να μην μπορεί να πετύχει καν την μπάλα σε ένα απλό μπακχαντ...

lamar
02-04-2011, 00:56
Μονο στην επιφανεια που καθε ποντος κρινεται μετα απο 35 χτυπηματα και καθε αγωνας διαρκει πεντε ωρες.....Εκει μιλαει η "χημεια"...

Στις αλλες δυο επιφανειες πεφτει ΛΟΥΤΣΟΣ!!!!

KonTaz
02-04-2011, 00:58
Δεν ξέρω αν σε ενημέρωσαν αλλά πλέον το "πείραμα" έχει αρχίσει να νικάει και στην Αυστραλία και στην Αμερική...

Eleni7
02-04-2011, 00:59
Δεν αντιλεγω.Και ο Ναδαλ ειναι σπουδαιος τενιστας.Φοβερος αθλητης.Αλλα ο αλλος με εκανε να ασχοληθω με το τενις,οπως και εκατομμυρια αλλους που δεν ειχαν ιδεα για το αθλημα.

ΥΓ.Ο Ναδαλ καταφερε να κερδισει τον RF σε αλλες επιφανειες εκτος του χωματος οταν ειχε αρχισει να ερχεται η κατηφορα για τον Ελβετο.Δεν νομιζω οτι θα τον ειχε το διαστημα 2003-2007.Ειχαν παιξει μαλιστα κ στο Wimbledon με τον Φεντερερ να επικρατει 2 φορες.Το 2009 που ο Φεντερερ ξαναπετουσε ο Ναδαλ ηταν εκτος με τραυματισμο

lamar
02-04-2011, 01:03
Δεν ξέρω αν σε ενημέρωσαν αλλά πλέον το "πείραμα" έχει αρχίσει να νικάει και στην Αυστραλία και στην Αμερική...

Ενα απο το καθενα εχει παρει, δεν γαμει κιολας....Ο αλλος με εξαιρεση το χωμα εχει παρει τα αλλα τρια απο τουλαχιστον 4 φορες!!!

Αλλα εδω μιλαμε head to head. Ε στις αλλες δυο επιφανειες πλην χωματος.....

KonTaz
02-04-2011, 01:05
Μεγάλος παίκτης ο Ελβετός αλλά με τον Ναδάλ έχει βρει τον μπελά του...

KonTaz
02-04-2011, 01:06
Ενα απο το καθενα εχει παρει, δεν γαμει κιολας....Ο αλλος με εξαιρεση το χωμα εχει παρει τα αλλα τρια απο τουλαχιστον 4 φορες!!!

Αλλα εδω μιλαμε head to head. Ε στις αλλες δυο επιφανειες πλην χωματος.....

Και στο χορτάρι τον έχει κερδίσει....

Eleni7
02-04-2011, 01:08
Σιγουρα.Αλλωστε το rivalry που εχουν, εχει μεινει στην ιστορια μαζι με το Sampras-Agassi και Borg-McEnroe.Παντως,αν ο Borg δεν σταματουσε μολις στα 26 με 11 Slams,ακομη θα ετρεχε ο Ελβετος να τον φτασει....

lamar
02-04-2011, 01:09
Και στο χορτάρι τον έχει κερδίσει....

Ναι αλλα συνολικα ειναι απο κατω και στο χορτο και στο σκληρο. Και ο Φεντερερ τον εχει κερδισει στο χωμα τον Ναδαλ.

zouparos
02-04-2011, 01:10
Μονο στην επιφανεια που καθε ποντος κρινεται μετα απο 35 χτυπηματα και καθε αγωνας διαρκει πεντε ωρες.....Εκει μιλαει η "χημεια"...

Στις αλλες δυο επιφανειες πεφτει ΛΟΥΤΣΟΣ!!!!

άμα δεν σας αρέσει το ρολαν γκαρος κύριε μην το βλέπετε!
χωματάκι 4 εβερ ωχαχαχαχα

Άμα κάτσεις και το δεις αποψε πρόσεξε τον αραπακο που κοιτάει την base line...
πήγε να τονε δειρει χθες ο ναδάλ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

πρόσεξε και τα κοριτσάκια που φέρνουν κ τις μπάλες αμα θες:o

lamar
02-04-2011, 01:12
άμα δεν σας αρέσει το ρολαν γκαρος κύριε μην το βλέπετε!
χωματάκι 4 εβερ ωχαχαχαχα

Άμα κάτσεις και τον δεις πρόσεξε τον αραπακο που κοιτάει την base line...
πήγε να τονε δειρει χθες ο ναδάλ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

πρόσεξε και τα κοριτσάκια που φέρνουν κ τις μπάλες αμα θες:o

Νταξ, σαν το Γουιμπλεντον κανενα τουρνουα, αλλα γουσταρω Ρολαντ Γκαρος.

Γουσταρα πολυ Κουγκα....

Ελα ρε μαλακα με τον παλαιστη τενιστα...

Τωρα ανεβαινει και το πουλεν μου που εχασε ενα χρονο λογω τραυματισμου, και θα τα γαμησει ολα αυτα τα γατακια.

Eleni7
02-04-2011, 01:13
Νομιζω τον εχει κερδισει 2 φορες στο χωμα.Μια στον τελικο του Αμβουργου το 2007(?) και μια το 2009 στο τελικο του Μαστερς της Μαδριτης (χρονια που ο Φεντερερ τα σαρωσε ολα)

Eleni7
02-04-2011, 01:13
Νταξ, σαν το Γουιμπλεντον κανενα τουρνουα, αλλα γουσταρω Ρολαντ Γκαρος.

Γουσταρα πολυ Κουγκα....

Ελα ρε μαλακα με τον παλαιστη τενιστα...

Τωρα ανεβαινει και το πουλεν μου που εχασε ενα χρονο λογω τραυματισμου, και θα τα γαμησει ολα αυτα τα γατακια.


Και εσυ φαν του Ντελ Ποτρο?

zouparos
02-04-2011, 01:16
εμενα ο αγαπημενος μου ειναι ο ναλμπαντιαν:o γιατι το αιμα νερό δεν γίνεται!

Έλα μωρέ πλάκα κανω για τον φεντερερ τι να λεμε τώρα τιτανοτεράστιος.

Aλλά πάνω από όλους και από όλα αυτος ειναι στην κορυφή.
Τι στοπ βολέ έκανε ο πουστης ωχαχαχαχαχα

TSzecX2CZ88

KonTaz
02-04-2011, 01:17
Ναι αλλα συνολικα ειναι απο κατω και στο χορτο και στο σκληρο. Και ο Φεντερερ τον εχει κερδισει στο χωμα τον Ναδαλ.

Στο σκληρό πρέπει να βελτιώσει και άλλο το σερβίς του ο Ναδάλ....
Στο χόρτο πάντως και μόνο που πήρε εκείνο τον τελικό του 2008,φτάνει και περισσεύει.
Στα σημαντικά ματς ο Ρότζερ είναι από κάτω,καλά για το σύνολο δεν τίθεται θέμα..

Eleni7
02-04-2011, 01:18
Χαχαχαχα,δεν υπαρχει!

Ο συγκεριμενος τυπος ειναι θεοπαλαβος.Δειτε εδω να παιζει χοκευ σε σταση λεωφορειου

gZWMwupUhpM

lamar
02-04-2011, 01:24
Και εσυ φαν του Ντελ Ποτρο?

Καλοκαιρι 2007, λιωμενος με Κορονες (ενω δεν πινω)σε μια ξαπλωστρα στο μπαρ Μυλος στην Κω, λαπ τοπ αγκαλια και ειμαι betfair και παιζω στοιχημα σε ενα σαπιο τουρνουα τεννις στην Στοκχολμη. Βλεπω ενα ματς στις αποδοσεις, Ντελ Ποτρο - Σταρατσε. Εδινε καλη αποδοση στον Χουαν, ριχνω ενα πενηνταρικο. Η εταιρια εδειχνε και ζωντανα το ματς. Ξεκιναω να το δω, και βλεπω εναν διμετρο 19χρονο να ξεπατωνει τον Σταρατσε. Ερχεται ενας κολλητος μου και του λεω επι λεξη.

"Ελα μαλακα να δεις, τον επομενο επιβητορα στο παγκοσμιο τενις". Το 2009 πηραμε το US Open και ειμασταν ετοιμοι για μεγαλα πραγματα, αλλα χτυπησαμε στον καρπο. Δεν πειραζει 22 στα 23 ειμαστε ακομα, ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!

lamar
02-04-2011, 01:32
εμενα ο αγαπημενος μου ειναι ο ναλμπαντιαν:o γιατι το αιμα νερό δεν γίνεται!

Έλα μωρέ πλάκα κανω για τον φεντερερ τι να λεμε τώρα τιτανοτεράστιος.

Aλλά πάνω από όλους και από όλα αυτος ειναι στην κορυφή.
Τι στοπ βολέ έκανε ο πουστης ωχαχαχαχαχα



Ρε μαλακα το πιστευεις οτι για τον Ρεμι εχω γινει Μονπελιε στην Γαλλια και καθε αγωνιστικη κοιταζω τι εκανε η ομαδα???

Eleni7
02-04-2011, 01:32
Καλοκαιρι 2007, λιωμενος με Κορονες (ενω δεν πινω)σε μια ξαπλωστρα στο μπαρ Μυλος, λαπ τοπ αγκαλια και ειμαι betfair και παιζω στοιχημα σε ενα σαπιο τουρνουα τεννις στην Στοκχολμη. Βλεπω ενα ματς στις αποδοσεις, Ντελ Ποτρο - Σταρατσε. Εδινε καλη αποδοση στον Χουαν, ριχνω ενα πενηνταρικο. Η εταιρια εδειχνε και ζωντανα το ματς. Ξεκιναω να το δω, και βλεπω εναν διμετρο 19χρονο να ξεπατωνει τον Σταρατσε. Ερχεται ενας κολλητος μου και του λεω επι λεξη.

"Ελα μαλακα να δεις, τον επομενο επιβητορα στο παγκοσμιο τενις". Το 2009 πηραμε το US Open και ειμασταν ετοιμοι για μεγαλα πραγματα, αλλα χτυπησαμε στον καρπο. Δεν πειραζει 22 στα 23 ειμαστε ακομα, ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!

Ωραιος!Ειναι μεγαλος παιχταρας ο ανθρωπος.Πρωτη φορα βλεπω κορμι 2 μετρα να ειναι τοσο γρηγορος και να εχει και εξαιρετικη τεχνικη μαλιστα.Κριμα που χτυπησε.Μετα το προπερσινο Us open (ο Φεντερερ σε μερικους ποντους τον κοιταζε σαν χαζος) θα τους επαιρνε ολους αμπαριζα.Μακαρι να γινει ξανα οπως ηταν.Περιττο να πω οτι ειμαι και εγω φαν (μετα τον Φεντερερ).

KonTaz
02-04-2011, 01:33
remi kangoroo kai urban touchdown...Απλά πεθαίνεις στο γέλιο

DirtySniper
02-04-2011, 01:34
Καλοκαιρι 2007, λιωμενος με Κορονες (ενω δεν πινω)σε μια ξαπλωστρα στο μπαρ Μυλος στην Κω, λαπ τοπ αγκαλια και ειμαι betfair και παιζω στοιχημα σε ενα σαπιο τουρνουα τεννις στην Στοκχολμη...........!

Ρε μ@λ@κ@
είσαι ξάπλα στην Κω
και αντί να έχεις καμμιά Νορβηγίδα αγκαλιά
έχεις το λαπτοπ και παίζεις στοίχημα?

Ηηηημαρτοοοοοοονννννν

Υ.Γ. Με τέτοια μυαλά που να πάμε Φαιναλ 4?

zouparos
02-04-2011, 01:35
ναι ρε ειχα κοντεψει να παθω κολικο τοτε με την καλη εθνικη ομαδα τσακιροπουλος κτλ που ειχε μπει στο γηπεδο με την γαλλια.
Και τι δεν εχει κάνει.

πάντως αν μου τα κανε εμενα θα τον ειχα δειρει αχαχα

zouparos
02-04-2011, 01:38
Ρε μ@λ@κ@
είσαι ξάπλα στην Κω
και αντί να έχεις καμμιά Νορβηγίδα αγκαλιά
έχεις το λαπτοπ και παίζεις στοίχημα?

Ηηηημαρτοοοοοοονννννν

Υ.Γ. Με τέτοια μυαλά που να πάμε Φαιναλ 4?

Η Κως εκτος απο στρατοπεδα εχει και παραλία??
γελάει ο απλος γκοσμακης του οσφπ με τον λαμαρακο.
καλα στα λέει...ποιο λαπτοπ ρε.

Οι άλλοι βάζουν στοιχημα ποιος θα ριξει πιο γρήγορα την σερβιτόρια απέναντι
και
ο άλλος στην μπετφερ ψάχνει να παιξει

ΡΕΠΟΥΠΑΜΕΡΕΕΕ

TT7
02-04-2011, 01:42
Στην Κω εχω τρελες αναμνησεις με μια Ιταλιδα...Χριστε μου τι γυναικες!!!!....χαχαχα

lamar
02-04-2011, 01:48
Ρε γατακια και τα δυο. Ο γερο Λαμαρ ειχε κανει και το στρατιωτικο του στην Κω αρχιφυλακας σε παραλιακο φυλακιο και για 9 μηνες ειχε ξεσαλωσει.....Αν δεν ηταν και τα Ιμια θα ηταν η καλυτερη περιοδος της ζωης του.

Μετα, οταν ο γερο Λαμαρ πηγαινει διακοπες, τα γραφει στις μπαλες του ολα. Ολη μερα θαλασσα, water sports, μπυρες και κολληταρια.
Τα βραδυα αλλαζουν τα πλανα μου, την μερα ποτε, ΚΑΥΛΑΝΤΑ και αγιος ο θεος.

Οταν θα ερθω στην Κρητη, θα σου μαθει ο παππους πως ειναι οι ωραιες διακοπες....

zouparos
02-04-2011, 01:59
Ρε γατακια και τα δυο. Ο γερο Λαμαρ ειχε κανει και το στρατιωτικο του στην Κω αρχιφυλακας σε παραλιακο φυλακιο και για 9 μηνες ειχε ξεσαλωσει.....Αν δεν ηταν και τα Ιμια θα ηταν η καλυτερη περιοδος της ζωης του.

Μετα, οταν ο γερο Λαμαρ πηγαινει διακοπες, τα γραφει στις μπαλες του ολα. Ολη μερα θαλασσα, water sports, μπυρες και κολληταρια.
Τα βραδυα αλλαζουν τα πλανα μου, την μερα ποτε, ΚΑΥΛΑΝΤΑ και αγιος ο θεος.

Οταν θα ερθω στην Κρητη, θα σου μαθει ο παππους πως ειναι οι ωραιες διακοπες....

ωχαχαχαχαχα
το προτυπο μου...ειδικα οι κοιλιακοί σου:p ειμαι κοντα ομως προσπαθω αχαχα
τυχαια λες να το πα για τον στρατο και την κω??:cool:

Εγώ διακοπές έχω το εξής πρόγραμμα...Ξυπνάω στις 4 το απόγευμα. παραλια παραλία μπυρα παραλια παραλια πολο παραλια φαγητο κτλ μεχρι 9-10...σπιτι μετα για μπανιο κτλ
κατα τις 12-1 βολτα οξω μαλακινση κτλ μεχρι τις 5-6
μετά σπίτι τσαντουλα στον ώμο και ψαρεματάκι μέχρι τις 9μιση.
μετα ζαμπονοτυροπιτα με πορτοκαλαδα και υπνο μεχρι τις 4
και αντε παλι απ'την αρχη:p

υ.γ. ΓΑΜΙΕΤΑΙ Η ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ:p (εκτος απ'το χαρη φυσικα:p και όλο τα χανια)

zouparos
02-04-2011, 02:25
λαμαρακο γαμώ το σκανδάρι σου.
μεσα έπεσα? :p (εριξα τα απαραιτητα τηλ.)

SuperSayian
02-04-2011, 02:54
Ποιός Φέντερερ ρε αυτός που πήγε να χάσει απ τον Μάρκο Παγδατή??Ήμαρτον ρε με το Ελβετικό γατάκι:p:p:p χαχα πλάκα κάνω αλλά πολύ νερόβραστη φάτσα!!!

Ναδάλ FTW!!χεχε και παίζει και με ενα γόνατο εδω και κανα 2 χρόνια:cool::cool::cool: Ο Καλύτερος Ισπανός τενίστας ever!

zouparos
02-04-2011, 03:10
ωχαχαχαχα σαβουρα στο ισιωμα...
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΝΤΟΠΑ!
πιπα κωλο εμπλοκη λεμε

SuperSayian
02-04-2011, 03:27
Lamar είσαι ακόμα ξύπνιος να μας διηγηθείς καμια ιστορία απο Μικρασιατική καταστροφή??:p:p:p:p:p:p:D:D:D Χιουμορίζω μην παρεξηγιέσαι!

zouparos
02-04-2011, 03:31
χαχαχαχαχα η μαυρουλα ντραπηκε

lamar
02-04-2011, 10:08
λαμαρακο γαμώ το σκανδάρι σου.
μεσα έπεσα? :p (εριξα τα απαραιτητα τηλ.)

Οχι δεν επεσες μεσα, τα τηλεφωνα σου πηγαν στραφι....Ψαλιδι...

Eleni7
02-04-2011, 12:45
Καταρχας ,Σαγιαν, ο Παγδατης εχει κερδισει και τον Ναδαλ περισυ στο ημιτελικο του Σινσινατι.:p

Το αποτελεσμα Ναδαλ-Φεντερερ ηταν 100% αναμενομενο.Ο Ελβετος σε λιγο καιρο παταει τα 30.Ηλικια που για τενις ειναι αρκετα μεγαλη,απλα,λογω του στυλ παιχνιδιου του,καλυπτει σε μεγαλο βαθμο τις αδυναμιες του,πραγμα που δεν θα μπορεσει να το κανει ο Ισπανος.Μακαρι και ο Ναδαλ στα 30 να ειναι καπου στο τοπ-20 (οχι στο 3 που ειναι ο Φεντερερ).Το θετικο ειναι οτι ερχεται νεα καλη φουρνια απο πισω (Τζοκοβιτς,Ντελ Ποτρο) και ο Ναδαλ δεν θα παιζει μονος του για οσο καιρο θα ειναι στο no1.

ΥΓ.Μην μου πει κανεις για Μαρευ.Η μεγαλυτερη απατη που εβγαλε το παγκοσμιο τενις...

*GrimReaper*
02-04-2011, 15:28
καταρχας υπαρχεi και η γαμημενη αθλητικη συζητηση ζουπακο αλλα τεσπα...:p

Οι 7 πιο επικίνδυνες συμμορίες χούλιγκανς!

http://www.sport24.gr/football/England/oi_7_pio_epikindynes_symmories_xouligkans.805904.h tml

Η Ριάνα θέλει ξύλο :cool:

http://news247.gr/kosmos/zoi/article822495.ece

KingJames
02-04-2011, 16:18
Η Ριάνα θέλει ξύλο :cool:

http://news247.gr/kosmos/zoi/article822495.ece

https://lh3.googleusercontent.com/--q7D8x4CHuM/TW-veVuq9TI/AAAAAAAAVB8/1hDsTsMvW1Y/s1600/GQ-Rihanna-naked.jpg

Στα βράχια...

RyYHn-gbGt4

SuperSayian
03-04-2011, 03:06
Πείτε μου οτι υπάρχει κάποιος που έχει/φοράει all star 45 νούμερο?

*GrimReaper*
03-04-2011, 04:27
εμενα ολα μου τα παπουτσια 45 ειναι (καθημερινα-μπασκετικα-καλα)...τωρα δεν ξερω αν εχουν διαφορα τα ολλ σταρ..αλλα δεν νομιζω

Dude
03-04-2011, 04:42
Σιγουρα.Αλλωστε το rivalry που εχουν, εχει μεινει στην ιστορια μαζι με το sampras-agassi και borg-mcenroe.Παντως,αν ο borg δεν σταματουσε μολις στα 26 με 11 slams,ακομη θα ετρεχε ο Ελβετος να τον φτασει....

Μην παίρνεις όρκο... Ο Φέντερερ πιο πλήρης και του Μποργκ ακόμα. Μην ξεχνάμε ότι ο Μποργκ εκεί που είχε τους ΜακΕνρο και Κόννορς ήταν στο χώμα του Ρολάν Γκαρός και στο χόρτο του Γουίμπλεντον, σε Αυστραλία και ΗΠΑ είτε δεν πήγαινε να αγωνιστεί, είτε πήγαινε και έπαιρνε πούλους... Πάντως για μένα μέχρι τώρα στην ιστορία ο Μποργκ είναι μέσα στην 3άδα όλων των εποχών μαζί με Φέντερερ και Σάμπρας. Την 5άδα συμπληρώνουν Λέιβερ και Ναδάλ, με το δεύτερο όσο περνούν τα χρόνια να πλησιαζει τις πρώτες θέσεις λογικά, αν και τα πρωτεία και την κυριαρχία του Φέντερερ από πολλές απόψεις φαντάζουν ακόμα δύσκολα να τα πιάσει... έχει όμως πιθανότητες. Μετά ακολουθούν και οι επόμενοι τεράστιοι (Λεντλ, Αγκάσι, ΜακΕνρο, Κόννορς)...

SuperSayian
03-04-2011, 04:51
εμενα ολα μου τα παπουτσια 45 ειναι (καθημερινα-μπασκετικα-καλα)...τωρα δεν ξερω αν εχουν διαφορα τα ολλ σταρ..αλλα δεν νομιζω

Aπλά ξέρεις τι παίζει?Κανονικά το 45 στο Βρετανικό σύστημα είναι το 10 νούμερο,και στο Αμερικάνικο το 11 και εγω έκανα την πατατιά και παρήγγειλα παππούτσια απο Αγγλία all star το 10,αλλά τώρα παρατηρώ οτι στα δικά μου τουλάχιστον η ταμπελίτσα του παππουτσιού γράφει 45 για Ευρώπη και 11 και για Αγγλία και Αμερική...Χμ Ελπίζω να μην μου ναι μικρά!

*GrimReaper*
03-04-2011, 05:42
Μετά ακολουθούν και οι επόμενοι τεράστιοι (Λεντλ, Αγκάσι, ΜακΕνρο, Κόννορς)...

ποιο ρε?...το γατακι?..ο γατουλης?..που χρειαστηκαν 8 deuce? που χρειαστηκε να παθουμε κραμπες?...να παθει αφυδατωση απο τον πολυ ιδρωτα για να μας νικησει?..:cool:

_4ku1Brn-YM

και λεμε και κανα καλο ψεματακι στο τελος ετσι για να μην τραβαμε τα βλεμματα

UatVY4gHR_g&NR=1

υ.γ λαμαρ οριστε η αποδειξη οτι οι ισπανοι εχουν το 'χουν γενικοτερα! τα αναβολικα σας μαρανανε :cool:

_mKthsMsAuM

TT7
03-04-2011, 09:52
Yevgeny Kafelnikov

Eleni7
03-04-2011, 12:54
Μην παίρνεις όρκο... Ο Φέντερερ πιο πλήρης και του Μποργκ ακόμα. Μην ξεχνάμε ότι ο Μποργκ εκεί που είχε τους ΜακΕνρο και Κόννορς ήταν στο χώμα του Ρολάν Γκαρός και στο χόρτο του Γουίμπλεντον, σε Αυστραλία και ΗΠΑ είτε δεν πήγαινε να αγωνιστεί, είτε πήγαινε και έπαιρνε πούλους... Πάντως για μένα μέχρι τώρα στην ιστορία ο Μποργκ είναι μέσα στην 3άδα όλων των εποχών μαζί με Φέντερερ και Σάμπρας. Την 5άδα συμπληρώνουν Λέιβερ και Ναδάλ, με το δεύτερο όσο περνούν τα χρόνια να πλησιαζει τις πρώτες θέσεις λογικά, αν και τα πρωτεία και την κυριαρχία του Φέντερερ από πολλές απόψεις φαντάζουν ακόμα δύσκολα να τα πιάσει... έχει όμως πιθανότητες. Μετά ακολουθούν και οι επόμενοι τεράστιοι (Λεντλ, Αγκάσι, ΜακΕνρο, Κόννορς)...


Συμφωνω.Ο Φεντερερ ειναι μακραν ο πιο πληρης τενιστας ολων των εποχων.Πιθανοτατα δεν θα δουμε ανταξιο του,τουλαχιστον στις επομενες 10ετιες (ακουγονται πολλα για τον Ντιμιτροφ αλλα δεν το βλεπω).Απλα το τενις απο την εποχη που επαιζε ο Μποργκ εχει αλλαξει δραματικα.Τωρα χωρια απο την τεχνικη,πρεπει να εισαι και τερας σε αντοχες.Το παιχνιδι εχει γινει απιστευτα γρηγορο ενω υπαρχουν και 100 τουρνουα ετησιως.Αποτελεσμα?Στα 29 (και πολλα λεω) να θεωρησε βετερανος.Τοτε ηταν αλλιως.

Για τον Ναδαλ,σιγουρα τα 2 τελευταια χρονια ειναι ο απολυτος κυριαρχος.Ειναι φανταστικος αθλητης αν και απο τεχνικη αστο να παει στο διατανο.Το θεμα ειναι οτι το στυλ παιχνιδιου του τον κανει αναλωσιμο.Το καλοκαιρι θα μπει στα 25 και πιστευω οτι θα εχει το πολυ ακομα 2 σεζον σε υψηλο επιπεδο (εννοω για no1).Τουλαχιστον,του εκοψε και δεν πηγαινει πλεον στα τουρνουα δευτερευοντας σημασιας ωστε να καταπονηθει.Το καλο ειναι οτι μετα την αναμενομενη καμψη του Φεντερερ βλεπουμε και αλλους τενιστες να ερχονται απο πισω (Τζοκοβιτς,Ντελ Ποτρο).Τουλαχιστον ο Ισπανος δεν θα παιζει μονος του

Dude
03-04-2011, 21:05
Συμφωνώ σε όλα, εκτός από το κομμάτι της τεχνικής του Ναδάλ. Για μένα ο άνθρωπος έχει ασυλληπτη τεχνική σε φόρχαντ και μπάκχαντ... Μπορεί να μην έχει αυτό το τέλειο σε εκτέλεση ή όπως αλλιώς θές πές το του Ρότζερ, αλλά το σπιν που βάζει στο φόρχαντ δεν παίζεται, ενώ το μπακχαντ του είναι χτύπημα που το βγάζει πάρα πολλές φορές από τη χειρότερη θέση άμυνας στην επίθεση, και του δίνει πόντους είτε άμεσα στην πρώτη μπαλιά, είτε μέσα σε ελάχιστες ανταλλαγές μπαλιών. Εκτός αυτού, είναι πιθανότατα ο κορυφαίος τρεχαλιτζής πάνω στις επιφάνειες που έχει εμφανιστεί (πάλι μπορεί να μην είναι αέρινος και ελαφροπόδαρος σαν τον Ελβετό, αλλά μόνο πρόβλημα που δεν είναι αυτό), και σαν πνεύμα νικητή είναι απίστευτος. Είναι κάτι σαν Λεμπρόν Τζέιμς του τένις ο Ναδάλ, και ο Φέντερερ κάτι σαν τον Τζόρνταν σε αξία, και τον Ντράζεν σαν χάρη.

Γενικότερα, οι δύο αυτοί τύποι ξεχωρίζουν σαν αθλητές στην ιστορία του σπορτ. Αν ο Ναδάλ δεν είχε τα προβλήματα με τα γόνατά του, τότε σίγουρα κατ'εμέ θα μπορούσε να φτάσει το Ρότζερ σε επιτεύγματα και να τον ξεπεράσει, αλλά με τα αν δεν μπορείς να μιλάς ποτέ. Είναι σίγουρο ότι πάντα λόγω του τρόπου παιχνιδιού του θα επιβαρύνει τα γόνατα του, οπότε πάντα θα χρειάζεται συντήρηση, ή θα αντιμετωπίζει προβλήματα τραυματισμών που θα του στερούν τη δυνατότητα να νικάει άλλους άξιους αντιπάλους του (σαν αυτούς που ανέφερες) κατά καιρούς. Για αυτο και το να φτάσει τη σταθερότητα που έχει επιδείξει ο Φέντερερ (και μόνο αυτός) σε όλες τις επιφάνειες, κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες, και τόσα πολλά χρόνια συνεχόμενα, εξακολουθεί να είναι δυσκολος σαν στόχος. Το καλό του Ράφα είναι όμως ότι έχει το μυαλό (και κάνει και την ανάλογη ισορροπημένη ζωή και προπόνηση) για να το πάει όσο πιο μακριά μπορεί.

Πάντως η φετινή χρονιά αναθερμαίνει το ενδιαφέρον για το τένις. Αφενός έχουμε έναν τρίτο τενίστα να ανεβάζει σε πάρα πολύ ψηλά επίπεδα το παιχνίδι του (Τζόκοβιτς), ενώ από την άλλη ο Ναδάλ συνεχίζει δυνατός αλλά επίφοβος, ενώ ο Ρότζερ μοιάζει να ακολουθεί σταθερά φθίνουσα πορεία (τα γατάκια οι δημοδιογράφοι σταδιακά θα τον ξεγράφουν, ώσπου θα κάνει το μπαμ να πάρει κανένα Γουίμπλεντον ή US Open και θα αρχίζουν πάλι τα διθυραμβικά "greatest athlete ever" κλπ). Όλα αυτά μοιάζουν να κάνουν το σκηνικό πιο ιντριγκαδόρικο.

Υ.Γ.
1) Το ότι εστίασα στα δυνατά σημεία του Ναδάλ δεν σημαίνει τίποτα λιγότερο για το Ρότζερ, μην μπερδευόμαστε. Όσο ξενέρωτη φάτσα που λέει ο ΣουπερΣάγιαν και να έχει αυτός ο άνθρωπος, είναι ως ένα βαθμό το ίδιο το τένις για μένα. Κατάφερε να αναρριχηθεί στην κορυφή σε ένα άθλημα που μετράει θρύλους από το 1800, και το έκανε στην πιο σύγχρονη εποχή. Είναι σαν να βγεί τώρα κάποιος στο ΝΒΑ και κάνει ένα συνδυασμό να πάρει περισσότερα πρωταθλήματα από όσα πήρε ο Ράσελ, με στατιστικά και προσφορά στην ομάδα του μεγαλύτερη του Τζόρνταν. Ίσως ψιλομαλακία η αναλογία, αλλά αληθινή σε υπεραπλουστευμένη μορφή. Άλλα επίπεδα πρωταθλητή. ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ.
2) Για τέλος, δεν θυμάμαι αν το έχω ξαναπεί, αλλά μια παρατήρηση. Από το λίγο σχετικά τένις που θα έχω δεί σχετικά με ανθρώπους που ασχολούνται ερασιτεχνικά (ή επαγγελματικά) με το σπορτ, έχω καταλάβει ότι ένα πράγμα είναι κανόνας. Όταν παίκτες του απόλυτα κορυφαίου επιπέδου, όπως ο Φέντερερ, ο Ναδάλ, ο Τζόκοβιτς, ο Σόντερλινγκ, ο Μάρεϊ κλπ, βρίσκονται σε καλή μέρα στο σερβίς τους, είναι κατά ένα 80% σίγουρο (βασικά παίζει και 100%) ότι το ματς θα το πάρουν... κι όταν λέω να είναι καλό το σερβίς τους, εννοώ να είναι σταθερά καλύτερο από το σερβίς του αντιπάλου τους την ίδια μέρα. Κι αυτό φυσικά και συνδέεται και με την ψυχολογία, για αυτό και βλέπουμε το Ναδάλ που στα χαρτιά είναι ο χειρότερος σέρβερ από όλους τους παραπάνω, να επικρατεί τα τελευταία χρόνια στα ματς και λόγω του σταθερά καλά χτυπημένου σερβίς του, έναντι των αντιπάλων του που την ίδια μέρα έχουν ποσοστά 1ου σερβίς κάτω από 50%, και ψυχολογία καταρρακωμένη. Αυτό. ;)

Dude
03-04-2011, 21:14
Ρε παιδιά, στο άβαταρ του κοπίτι δεν σας μοιάζει ο Φάουλερ με τον Τούρκογλου;

kopitis
03-04-2011, 21:34
χα χα χα.. όχι ρε, δεν νομίζω..
αλλά ας απαντήσουν άλλοι που θα είναι πιο αντικειμενικοί;););)
υγ1)αυτόν τον Τούρκογλου ποτέ δεν τον πήγαινα, αλλά πριν 2 χρόνια είχα διαβάσει μια συνέντευξη του και μου είχε κάνει τεράστια εντύπωση, όπου είχε πει αρκετές φορές ότι τίποτα δεν του έγινε δώρο κι ότι στο επίπεδο που έφτασε( όποιο επίπεδο είναι αυτό), έφτασε λόγω προπόνησης και ιδρώτα που ο ίδιος έριξε .. και από τότε όταν βλέπω Έλληνες, είτε στο μπάσκετ, είτε στο ποδόσφαιρο να μένουν στο ότι κάποτε είναι ταλέντα και να μην βελτιώνονται καθόλου, αυτή η κουβέντα μου έρχεται στο μυαλό...

Eleni7
03-04-2011, 21:51
Συμφωνώ σε όλα, εκτός από το κομμάτι της τεχνικής του Ναδάλ. Για μένα ο άνθρωπος έχει ασυλληπτη τεχνική σε φόρχαντ και μπάκχαντ... Μπορεί να μην έχει αυτό το τέλειο σε εκτέλεση ή όπως αλλιώς θές πές το του Ρότζερ, αλλά το σπιν που βάζει στο φόρχαντ δεν παίζεται, ενώ το μπακχαντ του είναι χτύπημα που το βγάζει πάρα πολλές φορές από τη χειρότερη θέση άμυνας στην επίθεση, και του δίνει πόντους είτε άμεσα στην πρώτη μπαλιά, είτε μέσα σε ελάχιστες ανταλλαγές μπαλιών

Εχει φοβερα σπιν στο forehand,αλλα το backhand του μερικες φορες ειναι υπερβολικα μετριο.Σε πολλα ματς μαλιστα,καποιοι τενιστες τον παιζουν απο αυτη την πλευρα.Κατα τα αλλα,δεν διαθετει και ιδιαιτερη ποικιλια σε χτυπηματα οπως βολευ,drop shot,slice.Οχι οτι ειναι κακος,απλα ο Φεντερερ εχει κανει διαστημικα πραγματα σε αυτους τους τομεις και ολα τα αλλα μας φαινονται λιγα.Γενικα ομως,για να τον κερδισουν οι υπολοιποι,θα πρεπει να ειναι φουλ επιθετικοι και να ρισκαρουν.Οσο πιο πολυ κραταει ενας ποντος,τοσο αυξανεται η πιθανοτητα να καταληξει στον Ναδαλ.

Πάντως η φετινή χρονιά αναθερμαίνει το ενδιαφέρον για το τένις. Αφενός έχουμε έναν τρίτο τενίστα να ανεβάζει σε πάρα πολύ ψηλά επίπεδα το παιχνίδι του (Τζόκοβιτς), ενώ από την άλλη ο Ναδάλ συνεχίζει δυνατός αλλά επίφοβος, ενώ ο Ρότζερ μοιάζει να ακολουθεί σταθερά φθίνουσα πορεία (τα γατάκια οι δημοδιογράφοι σταδιακά θα τον ξεγράφουν, ώσπου θα κάνει το μπαμ να πάρει κανένα Γουίμπλεντον ή US Open και θα αρχίζουν πάλι τα διθυραμβικά "greatest athlete ever" κλπ). Όλα αυτά μοιάζουν να κάνουν το σκηνικό πιο ιντριγκαδόρικο.

Ο Νολε ειναι απιστευτος φετος.Χαιρεσαι να τον βλεπεις.Μακαρι να συνεχισει ετσι ωστε να υπαρχει ανταγωνισμος.Καλα,τον Ελβετο τωρα ειναι που πρεπει να τον τρεμουν.Μπορει ΑΝΕΤΑ να κανει κανα μπαμ και να σηκωσει 2-3 Σλαμς (βλ το 2009)



Υ.Γ.1) Όσο ξενέρωτη φάτσα που λέει ο ΣουπερΣάγιαν και να έχει αυτός ο άνθρωπος, είναι ως ένα βαθμό το ίδιο το τένις για μένα. Κατάφερε να αναρριχηθεί στην κορυφή σε ένα άθλημα που μετράει θρύλους από το 1800, και το έκανε στην πιο σύγχρονη εποχή. Είναι σαν να βγεί τώρα κάποιος στο ΝΒΑ και κάνει ένα συνδυασμό να πάρει περισσότερα πρωταθλήματα από όσα πήρε ο Ράσελ, με στατιστικά και προσφορά στην ομάδα του μεγαλύτερη του Τζόρνταν. Ίσως ψιλομαλακία η αναλογία, αλλά αληθινή σε υπεραπλουστευμένη μορφή. Άλλα επίπεδα πρωταθλητή. ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ.

Ετσι ακριβως ειναι.Οσο και να μην τον γουσταρουν αρκετοι (απολυτως δεκτο),το ονομα του θα μεινει στα λεξικα διπλα στην λεξη τενις.Το ιδιο ισχυει και για τον Σουμαχερ που εχει και αυτος αρκετους πολεμιους,οπως και για τον Μαραντονα κ.ο.κ.Ειμαστε πολυ τυχεροι που τον ειδαμε να παιζει στα καλα του.

2)Όταν παίκτες του απόλυτα κορυφαίου επιπέδου[/U], όπως ο Φέντερερ, ο Ναδάλ, ο Τζόκοβιτς, ο Σόντερλινγκ, ο Μάρεϊ κλπ, βρίσκονται σε καλή μέρα στο σερβίς τους, είναι κατά ένα 80% σίγουρο (βασικά παίζει και 100%) ότι το ματς θα το πάρουν... κι όταν λέω να είναι καλό το σερβίς τους, εννοώ να είναι σταθερά καλύτερο από το σερβίς του αντιπάλου τους την ίδια μέρα. Κι αυτό φυσικά και συνδέεται και με την ψυχολογία, για αυτό και βλέπουμε το Ναδάλ που στα χαρτιά είναι ο χειρότερος σέρβερ από όλους τους παραπάνω, να επικρατεί τα τελευταία χρόνια στα ματς και λόγω του σταθερά καλά χτυπημένου σερβίς του, έναντι των αντιπάλων του που την ίδια μέρα έχουν ποσοστά 1ου σερβίς κάτω από 50%, και ψυχολογία καταρρακωμένη. Αυτό. ;)

Ετσι ακριβως ειναι.Και αυτο ισχυει ακομη περισσοτερο σε επιφανειες οπως το χορτο ή το σκληρο.Στο χωμα δεν ισχυει τοσο.Υπαρχουν τελικοι Γουιμπλεντον που ο Φεντερερ εχει κανει 60 ασσους(!).Γι αυτο και στην συγκεκριμενη επιφανεια πανε τελικο παικτες σαν τον Ροντικ ή τον Ιβανισεβιτς

μιγάδας
03-04-2011, 23:00
Ρε παιδιά, στο άβαταρ του κοπίτι δεν σας μοιάζει ο Φάουλερ με τον Τούρκογλου;

φερνει λιγο ετσι οπως κοιταει κι εχει ανοιξει το στομα του.....

Dude
04-04-2011, 02:40
Ναι, το ύφος λίγο πριν χαμογελάσει ο Τουρκογλου στους διαιτητές ένα πράγμα (αφού έχει βγάλει τη μασέλα).

Dude
04-04-2011, 03:06
Καλα,τον Ελβετο τωρα ειναι που πρεπει να τον τρεμουν.Μπορει ΑΝΕΤΑ να κανει κανα μπαμ και να σηκωσει 2-3 Σλαμς (βλ το 2009)


Κάπως έτσι είναι το πράγμα, αλλά γενικότερα, όσο παίζει θα τον τρέμουν. Άλλωστε ο Νόλε που τελευταία του έχει πάρει 3-4 ματς στη σειρά και δείχνοντας χαρακτήρα, έχει περάσει τα πάνδεινα τα προηγούμενα χρόνια από την αφεντιά του. Όλοι ξέρουν ότι για να νικήσουν το Φέντερερ πρέπει να παίξουν το τέλειο τένις τους (και για να του χαλάσουν την ψυχολογία του). Στα ματς πάντως που ο Ρότζερ αισθάνεται καλά, είναι τόσο χάρμα να το βλέπεις, που πολλές φορές και οι αντίπαλοί του τον ψιλοχαζεύουν και φτάνουν να χάνουν υπερβολικά εύκολα 2-0 ή 3-0 (θυμάμαι κάτι ματς με Μάρεϊ, Τζόκοβιτς και Νταβιντένκο και τα λέω).

Μοναδική εξαίρεση στα παραπάνω είναι στο χώμα όταν σε ένα τουρνουά παίζει ο Ναδάλ. Εκεί όλα πάνε βάσει της απόδοσης του Ισπανού κατά πρώτο λόγο, και ειδικά αν μιλάμε για Ρολάν Γκαρός που είναι στα 3 νικηφόρα σετ. Ειδικά η περσινή σεζόν ήταν σαρωτική στο χώμα για το Ράφα (και φυσικά ακολούθησαν και οι επιτυχίες και στα άλλα 2 Γκραν Σλαμ)... Τίποτα δεν άφησε στους άλλους ο πούστης.


Ετσι ακριβως ειναι.Και αυτο ισχυει ακομη περισσοτερο σε επιφανειες οπως το χορτο ή το σκληρο.Στο χωμα δεν ισχυει τοσο.Υπαρχουν τελικοι Γουιμπλεντον που ο Φεντερερ εχει κανει 60 ασσους(!).Γι αυτο και στην συγκεκριμενη επιφανεια πανε τελικο παικτες σαν τον Ροντικ ή τον Ιβανισεβιτς

Τρομερός τελικός εκείνος, με το Ρόντικ να κάνει τεράστιο ματς... τόσο που εγώ ο Φεντερερικός έλεγα χαλάλι αν το έπαιρνε. Αλλά και πάλι, έβγαλε 60 άσσους στον πιο δυνατό σέρβερ του κόσμου ο άτιμος... και εντέλει έκανε break και το πήρε άξια. Τρομερό ματς, από αυτά που δεν λένε να τελειώσουν (και που ξεχωρίζουν το τένις σαν σπορ).

Υ.Γ. Ο Τζόκοβιτς νίκησε το Ναδάλ στον τελικό του Μαϊάμι 4–6, 6–3, 7–6(4) σε ματς που κράτησε 3 ώρες και 21 λεπτά... 4o σερί τουρνουά στη νέα χρονιά, με 24-0 μέχρι τώρα (26-0 συνολικά το σερί από ματς του Δεκέμβρη), το οποίο αποτελεί ρεκόρ 25ετίας (το αμέσως καλύτερο ξεκίνημα ήταν το 25-0 με το οποίο είχε ξεκινήσει ο Λεντλ το 1986).

rainbow
04-04-2011, 15:44
-.

Eleni7
04-04-2011, 15:48
Εγω προσωπικα πιστευω.Για την ακριβεια,ο καλυτερος μου φιλος ειναι αντρας

johny b
04-04-2011, 16:10
Μιας και το thread λεγεται Γενικα και διαφορα Πιστευεται στη φιλια μεταξυ αντρων-γυναικων; Τι λετε; Ειστε και τοσοι αντρες.

Μόνο αν είναι γκέη ο άνδρας

tc-g6
04-04-2011, 16:14
Εγω προσωπικα πιστευω.Για την ακριβεια,ο καλυτερος μου φιλος ειναι αντρας

ολων των γυναικων ο καλυτερος φιλος ειναι αντρας, ο δονητης, χοχοχο!!!

πλακα κανω ετσι? στα σοβαρα, φυσικα και παιζει φιλια αλλα ειναι δυσκολο. καποια στιγμη ειτε ο ενας ειτε ο αλλος παιζει να το δουν αλλιως και τοτε υπαρχουν δυο ενδεχομενα, ή γαμιεται η κατασταση ή το θελουν και οι δυο και αρχιζει το οργιο...

redglove
04-04-2011, 16:27
Εγω προσωπικα πιστευω.Για την ακριβεια,ο καλυτερος μου φιλος ειναι αντρας

Τί τραβάει για να κρατήσει τη φιλία σας σε...φιλικά επίπεδα τον έχεις ρωτήσει ποτέ; :p

Και εγώ πιστεύω αλλά με πολύ ιδιαίτερες προϋποθέσεις, με πάρα πολύ ιδιαίτερες..

*GrimReaper*
04-04-2011, 17:04
σε λιγο θα γινει και σαιτ γνωριμιων εδω μεσα...να μου το θυμηθειτε!

υ.γ φυσικα και δεν υπαρχει φιλια! Δλδ υπαρχει αλλα ειναι εικονικη! Αν η γκομενα πει στον αλλον ελα γαμησε με δεν προκειτε να πει οχι..οποτε δεν υπαρχε φιλια.

zouparos
04-04-2011, 17:10
Yπάρχει φιλία προφανώς αν ο μεν αντρας βλέπει την φίλη του ως άντρα και η αλλη το αντιστοιχο.
δλδ εχει χαθει καθετι το ερωτικο σε ποσοστο 100% ακριβως ομως.

δλδ βλεπεις την φιλη σου κ αν ερθει να σ πιασει τον λουτσο να νιωσεις λες κ θα στον πιασει ο βαγγελας απ'το περαμα. δλδ σιχαμαρα εμετο και γονατια στο σαγωνι

ετσι μονο φυσικα κ υπαρχει.

*GrimReaper*
04-04-2011, 17:15
δλδ βλεπεις την φιλη σου κ αν ερθει να σ πιασει τον λουτσο να νιωσεις λες κ θα στον πιασει ο βαγγελας απ'το περαμα. δλδ σιχαμαρα εμετο και γονατια στο σαγωνι

...οπως λεει ο τζονις...gay!

zouparos
04-04-2011, 17:25
...οπως λεει ο τζονις...gay!

Τι λες μωρέ μαλάκα??

Aν δλδ έρθει και στον πιάσει αυτή και σου έρθει εμετός, σιχαμάρα και γονατιά στο σαγόνι είσαι πούστης??

http://3.bp.blogspot.com/_egYSQAAKuUU/TE6T3X2BQcI/AAAAAAAAAi8/edxYvDKPIUQ/s1600/fat-girl-shaun.jpg

*GrimReaper*
04-04-2011, 17:27
ε οποτε πες μας οτι οποτε ειναι πατσαβουρα η γκομενα η ο αλλος σαν τον πελεκανο τοτε δεν υπαρχει φιλια!!!

zouparos
04-04-2011, 17:29
όχι ρε φίλε. το γουστο ειναι υποκειμενικο. εμενα μια κοπελα μπορει να μ βγαζει πιο αντριλα κ απο σενα. να σιχαινομαι αν τη φανταζομαι ερωτικα. αλλα να ειναι κομπλε κατα τ'αλλα για αλλους

*GrimReaper*
04-04-2011, 17:33
Πες μου τωρα ειλικρινα αν γινεται ο usernoname μπορει να ειναι φιλος με καποια απο τις "φιλες" του :p

lamar
04-04-2011, 17:38
@ζουπ

Μην λες μαλακιες!!!!

Για να κανεις παρεα με μια γυναικα, ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ πρεπει να σε ελκυει? Αν δεν σε ελκυει, ουτε για καφε δεν πας μαζι της.

Το ιδιο και για την αντιθετη πλευρα.

Η μονη περιπτωση για φιλια, ειναι το λεγομενο, φιλικο με ΜΠΟΝΟΥΣ!!!

Αν πεσει μανικι δυο τρει φορες, τοτε κατι γινεται....Αλλιως ουτε μια στο εκατομμυριο...

johny b
04-04-2011, 17:47
όχι ρε φίλε. το γουστο ειναι υποκειμενικο. εμενα μια κοπελα μπορει να μ βγαζει πιο αντριλα κ απο σενα. να σιχαινομαι αν τη φανταζομαι ερωτικα. αλλα να ειναι κομπλε κατα τ'αλλα για αλλους

Όσο και να σιχάινεσαι, αν τη βλέπεις συνέχεια θα τη συνηθίσεις.
Και θα΄ρθει η ώρα που θα πεις "τί τον κοιτάς μωρή, πιάστονε".
Ε με το Γκριμ δεν παίζει τέτοιο ενδεχόμενο.
Τώρα αν φιλία εννοούμε να μπορείς να μοιράζεσαι τα ίδια πράγματα με τους άνδρες ίσως να γίνεται αυτό.
Αλλά το καλοκαίρι το μπουτάκι το μαυρισμένο με το ξανθό χνουδάκι θα θες να το πιάσεις. Δε γίνεται αλλιώς

zouparos
04-04-2011, 17:50
να με ελκυει βαση χαρακτηρα. και βαση ομορφιας πες αλλα για να την βλεπω. και την καστελλα καθομαι κ την χαζευω με τις ώρες αλλα δε σημαινει πως θελω να την μαμησω.

τελειως μαλακια αυτο το δεν πας για καφε μαζι της. γελαει ο κοσμος. εχω πολλες κοπελες π εχω παει για καφε ή για φαγητο ή εκει π δουλευουν σερβις κ καθομαι. αλλα κ να μ δινοταν η ευκαιρια δε θα εκανα κατι.
ουτως η αλλως η φιλια ειναι τρελο πραγμα. με την κανονικη εννοια μπορει να μην θεωρουνται φιλες, αλλα με την ευροια π κυκλοφορει πια να θεωρουνται.

σε λιγο θα μας πεις πως στα φιλικα μπαινουν τα πιο ωραία γκολ:p

lamar
04-04-2011, 17:54
να με ελκυει βαση χαρακτηρα. και βαση ομορφιας πες αλλα για να την βλεπω. και την καστελλα καθομαι κ την χαζευω με τις ώρες αλλα δε σημαινει πως θελω να την μαμησω.

τελειως μαλακια αυτο το δεν πας για καφε μαζι της. γελαει ο κοσμος. εχω πολλες κοπελες π εχω παει για καφε ή για φαγητο ή εκει π δουλευουν σερβις κ καθομαι. αλλα κ να μ δινοταν η ευκαιρια δε θα εκανα κατι.
ουτως η αλλως η φιλια ειναι τρελο πραγμα. με την κανονικη εννοια μπορει να μην θεωρουνται φιλες, αλλα με την ευροια π κυκλοφορει πια να θεωρουνται.

σε λιγο θα μας πεις πως στα φιλικα μπαινουν τα πιο ωραία γκολ:p

Νταξ, μυριζομαι Καληνυχτακια!!!!

zouparos
04-04-2011, 17:57
τι καληνυχτακιας μωρε. δε μπορει να εισαι απολυτος στο δεν υπαρχει φιλια. εγω πραγματι δεν εχω φιλες να πω την αληθεια αλλα ξερω περιπτωσεις σπανιες π υπαρχουν. ε μην λες μαλακιες δλδ.

johny b
04-04-2011, 17:58
Είσαι λυρικός
Τέτοια παρομοίωση θάλασσας-γυναίκας μόνο ένας ποιητής θα'κανε

Κύμα το κύμα να γυρίσεις πίσω
Μικρή πράσινη θάλασσα δεκατριώ χρονώ
Για να σε κοιμηθώ παράνομα
Και να βρίσκω βαθιά στην αγκαλιά σου
Κομμάτια πέτρες τα λόγια των Θεών

Οδυσσέας Ελύτης

Ακόμα και με μορφή θάλασσας δε γίνεται να πιάσεις φιλίες με θηλυκό

userNOname7
04-04-2011, 18:01
Μιας και το thread λεγεται Γενικα και διαφορα Πιστευεται στη φιλια μεταξυ αντρων-γυναικων; Τι λετε; Ειστε και τοσοι αντρες.




τα καλυτερα γκολ μπαινουν στα φιλικα....:p:p:p:p

SuperSayian
04-04-2011, 19:14
τα καλυτερα γκολ μπαινουν στα φιλικα....:p:p:p:p

Ανάλογα ποιοί παίζουν φιλικό όμως ε?
Για παράδειγμα
http://img857.imageshack.us/img857/2096/captureca.png
http://www.street-demons.gr/page/images/stories/VIP/LOUKA/2.jpg

Τι να δεις απο δώ?

red hoopligan
04-04-2011, 23:11
Οποιος μπορει ας με διαφωτισει...
Εχω κατεβασει μια ταινια χωρις υποτιτλους,βρηκα τους υποτιτλους,αλλα δεν ξερω πως να τους ενσωματωσω και κατα δευτερον πως να τους συγχρονισω...Την ταινια την ανοιγω με vlc...
Θα ηταν πολυ χρησιμο αν καποιος ξερει και μου πει τι πρεπει να κανω...

kopitis
04-04-2011, 23:14
Οποιος μπορει ας με διαφωτισει...
Εχω κατεβασει μια ταινια χωρις υποτιτλους,βρηκα τους υποτιτλους,αλλα δεν ξερω πως να τους ενσωματωσω και κατα δευτερον πως να τους συγχρονισω...Την ταινια την ανοιγω με vlc...
Θα ηταν πολυ χρησιμο αν καποιος ξερει και μου πει τι πρεπει να κανω...

ατο vlc όπως παίζει η ταινία, αν το αρχείο που έχει τους υπότιτλους το "τραβήξεις" πάνω στην ταινία, λογικά θα παίξουν..
για συγχρονισμό δεν ξέρω, αν βιάζεσαι να την δεις, κατέβασε διάφορους υπότιτλους και λογικά κάποιος από αυτούς θα κάνει..

red hoopligan
04-04-2011, 23:25
Δεν ενσωματωνονται,μηπως φταιει οτι οι υποτιτλοι ειναι σε μορφη rar;

magicj
04-04-2011, 23:36
Αν είναι σε rar, πρέπει να τους αποσυμπιέσεις (γίνεται με αρκετά προγράμματα - θα σου πρότεινα winrar) Το vlc ανοίγει υπότιτλους της μορφής sub και srt (από όσο ξέρω). Λογικά κάποιο τέτοιο αρχείο θα περιέχεται στο rar. Μετά κάνεις αυτό που σου είπε ο κοπίτης. Και για συγχρονισμό μπορείς μέσα από το vlc πατώντας τα g, h (αν είσαι σε windows) να μεταφέρεις τους υπότιτλους μπροστά και πίσω.

red hoopligan
04-04-2011, 23:41
Ευχαριστω παρα πολυ και τους δυο για τη βοηθεια...

DirtySniper
05-04-2011, 01:27
Μιας και το thread λεγεται Γενικα και διαφορα Πιστευεται στη φιλια μεταξυ αντρων-γυναικων; Τι λετε; Ειστε και τοσοι αντρες.

Στη φιλία μεταξύ αντρών-γυναικών
σίγουρα
σίγουρα
σίγουρα
κάποια στιγμή
τουλάχιστον
ο ένας από τους δύο γουστάρει....

εκτός αν ο άντρας είναι γκεις.


Τι λες μωρέ μαλάκα??

Aν δλδ έρθει και στον πιάσει αυτή και σου έρθει εμετός, σιχαμάρα και γονατιά στο σαγόνι είσαι πούστης??

http://3.bp.blogspot.com/_egYSQAAKuUU/TE6T3X2BQcI/AAAAAAAAAi8/edxYvDKPIUQ/s1600/fat-girl-shaun.jpg

Για αυτο το μωρό πρέπει να είσαι έξτρα μερακλής!!!!
Αχ
χάθηκαν οι αληθινοί άντρες.
τους έπνιξε το λαιφσταιλ

Πες μου τωρα ειλικρινα αν γινεται ο usernoname μπορει να ειναι φιλος με καποια απο τις "φιλες" του :p

Δεν ξέρω για το usernoname εγώ όμως σίγουρα μπορώ να είμαι φίλος με κάποια από τις φίλες του.
Χρυσό παιδί είμαι
διαμάντης χαρακτήρας
μπορούν άνετα να στηριχθούν πάνω μου και να κλάψουν στον ώμο μου

Οποιος μπορει ας με διαφωτισει...
Εχω κατεβασει μια ταινια χωρις υποτιτλους,βρηκα τους υποτιτλους,αλλα δεν ξερω πως να τους ενσωματωσω και κατα δευτερον πως να τους συγχρονισω...Την ταινια την ανοιγω με vlc...
Θα ηταν πολυ χρησιμο αν καποιος ξερει και μου πει τι πρεπει να κανω...

μας γ@μ!σ#ς τη κουβέντα.....χαχαχαχ

Dude
05-04-2011, 04:11
@teodosic 18
Υπάρχουν πολλά προγραμματάκια για να επεξεργαστείς υπότιτλους, όπως πχ το Subtitle Workshop. Δεν ξέρω αν βοηθάει στην περίπτωσή σου, απλά το αναφέρω. Με ένα γκουγκλάρισμα το βρίσκεις με τη μία.

tc-g6
05-04-2011, 10:54
Νταξ, μυριζομαι Καληνυχτακια!!!!

αααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα!!! πω ρε ζουπ τι σου ειπεεεεεεεε...

εγω παντως εχω φιλες γυναικες, σιγουρα βεβαια δεν ειμαστε κολλητοι απλα μεγαλωσαμε μαζι οποτε δεν μου βγαινει τιποτα ερωτικο.

zouparos
05-04-2011, 15:00
άρα εισαι πουστης ή καληνυχτακιας κατα λαμαρ κτλ

tc-g6
05-04-2011, 15:14
άρα εισαι πουστης ή καληνυχτακιας κατα λαμαρ κτλ

εχω πιστοποιητικα γνησιοτητας ρε...

zouparos
05-04-2011, 18:09
ΓΡΑΜΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ:

Αγαπητό PC- Solutions
Πέρσι, έκανα αναβάθμιση από το Αρραβωνιαστικός 5.0 στο Σύζυγος 1.0 και παρατήρησα πως το καινούριο πρόγραμμα άρχισε να κάνει αναπάντεχες αλλαγές στα λογιστικά φύλλα, περιορισμένη πρόσβαση στις εφαρμογές λουλουδιών και χρυσαφικών που παλιότερα, στην έκδοση Αρραβωνιαστικός 5.0, δούλευαν απρόσκοπτα.
Επίσης, το Σύζυγος 1.0 απεγκατέστησε πολλά άλλα πολύτιμα προγράμματα όπως το Ρομαντικός Περίπατος 9.9 και εγκατέστησε ανεπιθύμητα Popups, όπως τα Champions League 5.0 και Κυριακή στα Γήπεδα 8.0.
Το Διάλογος 1.3 δεν τρέχει πια ενώ το Καθαριότητα 2.6 προκαλεί κολλήματα και κατάρρευση του συστήματος.
Προσπάθησα να τρέξω το Μουρμούρα 5.3 GOLD edition... αλλά εις μάτην.
Μια απελπισμένη γυναίκα.

AΠΑΝΤΗΣΗ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ:

Αγαπητή "Απελπισμένη γυναίκα:
Έχε υπ' όψιν πως το Αρραβωνιαστικός 5.0 είναι ψυχαγωγικό πακέτο ενώ το Σύζυγος 1.0 είναι λειτουργικό σύστημα, με απαιτήσεις από τον χρήστη.
Προσπάθησε να δώσεις την εντολή C:\Nomiza_pws_me_agapouses.exe και εγκατέστησε το Δάκρυα 6.2 σε original έκδοση.
Λογικά, το Σύζυγος 1.Ο θα εκκινήσει αυτόματα τις εφαρμογές Ενοχή 3.0 και Λουλούδια 7.0 σε random λειτουργία.
ΠΡΟΣΟΧΗ
* Υπερβολική χρήση του παραπάνω προγράμματος μπορεί να προκαλέσει την κλήση των screen saver Κατσούφικη Μουγκαμάρα 2..5 και Μπύρα 6.1 (Το Μπύρα 6.1 ίσως προκαλέσει την αναπαραγωγή WAV αρχείων τύπου "Δυνατό ροχαλητό", που καταργούνται μόνο με επανεκκίνηση).
* Σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να γίνει εγκατάσταση του Πεθερά 1.0 και μην σκεφτείτε καν να τρέξετε τα βοηθητικά αρχεία Εραστής 2005 BETA και Γκόμενος 3.8 unregisterd (δεν είναι συμβατά με το Σύζυγος 1.0 και μπορεί να προκαλέσουν κατάρρευση του συστήματος και πλήρης καταστροφή του λειτουργικού).
Συνοψίζοντας, το Σύζυγος 1.0 είναι ένα εξαιρετικό πρόγραμμα, αν και με περιορισμένη μνήμη που χρειάζεται κάποιο διάστημα για να εμπεδώσει μερικές καινούριες εφαρμογές.
Σκεφτείτε σοβαρά την απόκτηση συνοδευτικών προγραμμάτων που θα βελτιώσουν την απόδοση του σημαντικά. Συστήνουμε το Ζεστό Φαΐ 3.0 με autoupdate, Καυτά Εσώρουχα 5.3 και το Δημιουργικά Τρομερής Κορμάρας 10.1 με την επιλογή "εκτέλεση κατά την εκκίνηση"

lamar
05-04-2011, 18:46
ΓΡΑΜΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ:

Αγαπητό pc- solutions
Πέρσι, έκανα αναβάθμιση από το Αρραβωνιαστικός 5.0 στο Σύζυγος 1.0 και παρατήρησα πως το καινούριο πρόγραμμα άρχισε να κάνει αναπάντεχες αλλαγές στα λογιστικά φύλλα, περιορισμένη πρόσβαση στις εφαρμογές λουλουδιών και χρυσαφικών που παλιότερα, στην έκδοση Αρραβωνιαστικός 5.0, δούλευαν απρόσκοπτα.
Επίσης, το Σύζυγος 1.0 απεγκατέστησε πολλά άλλα πολύτιμα προγράμματα όπως το Ρομαντικός Περίπατος 9.9 και εγκατέστησε ανεπιθύμητα popups, όπως τα champions league 5.0 και Κυριακή στα Γήπεδα 8.0.
Το Διάλογος 1.3 δεν τρέχει πια ενώ το Καθαριότητα 2.6 προκαλεί κολλήματα και κατάρρευση του συστήματος.
Προσπάθησα να τρέξω το Μουρμούρα 5.3 gold edition... αλλά εις μάτην.
Μια απελπισμένη γυναίκα.

AΠΑΝΤΗΣΗ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ:

Αγαπητή "Απελπισμένη γυναίκα:
Έχε υπ' όψιν πως το Αρραβωνιαστικός 5.0 είναι ψυχαγωγικό πακέτο ενώ το Σύζυγος 1.0 είναι λειτουργικό σύστημα, με απαιτήσεις από τον χρήστη.
Προσπάθησε να δώσεις την εντολή c:\nomiza_pws_me_agapouses.exe και εγκατέστησε το Δάκρυα 6.2 σε original έκδοση.
Λογικά, το Σύζυγος 1.Ο θα εκκινήσει αυτόματα τις εφαρμογές Ενοχή 3.0 και Λουλούδια 7.0 σε random λειτουργία.
ΠΡΟΣΟΧΗ
* Υπερβολική χρήση του παραπάνω προγράμματος μπορεί να προκαλέσει την κλήση των screen saver Κατσούφικη Μουγκαμάρα 2..5 και Μπύρα 6.1 (Το Μπύρα 6.1 ίσως προκαλέσει την αναπαραγωγή wav αρχείων τύπου "Δυνατό ροχαλητό", που καταργούνται μόνο με επανεκκίνηση).
* Σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να γίνει εγκατάσταση του Πεθερά 1.0 και μην σκεφτείτε καν να τρέξετε τα βοηθητικά αρχεία Εραστής 2005 beta και Γκόμενος 3.8 unregisterd (δεν είναι συμβατά με το Σύζυγος 1.0 και μπορεί να προκαλέσουν κατάρρευση του συστήματος και πλήρης καταστροφή του λειτουργικού).
Συνοψίζοντας, το Σύζυγος 1.0 είναι ένα εξαιρετικό πρόγραμμα, αν και με περιορισμένη μνήμη που χρειάζεται κάποιο διάστημα για να εμπεδώσει μερικές καινούριες εφαρμογές.
Σκεφτείτε σοβαρά την απόκτηση συνοδευτικών προγραμμάτων που θα βελτιώσουν την απόδοση του σημαντικά. Συστήνουμε το Ζεστό Φαΐ 3.0 με autoupdate, Καυτά Εσώρουχα 5.3 και το Δημιουργικά Τρομερής Κορμάρας 10.1 με την επιλογή "εκτέλεση κατά την εκκίνηση"

Χαχαχαχ, επιτελους, ο Ζουπ που αγαπησαμε ειναι και παλι κοντα μας......

dora7
05-04-2011, 19:00
εγώ δεν μιλάω, γιατί θα τραβήξουμε ΠΑΛΙ τις κοτσίδες μας με τον tc...:p:p

*GrimReaper*
05-04-2011, 19:00
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΠΙΚΟ!!!!!!!

dora7
05-04-2011, 19:03
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΠΙΚΟ!!!!!!!

σιγά μη δε σου άρεσε εσένα....:p:p

TT7
05-04-2011, 19:24
Μιλαμε οσο περναει ο καιρος ξεφευγουν οι ανθρωποι στις διαφημισεις τους..χαχα...Opium overdose!!!

ZgUb2nBS4Ak

dora7
05-04-2011, 20:15
Ε Λ Ε Ο Σ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p:eek:

Eleni7
05-04-2011, 20:18
Μολις καταριφθηκε ο μυθος των μουστακαλιδων χασαπηδων....

Παντως,η πιο σπαστικη διαφημηση ever ειναι η καινουργια της νοβα.Γ%$& το high definition!

SuperSayian
05-04-2011, 20:26
Εμένα απο διαφημίσεις μου την έχει σπάσει πάρα πολύ αυτή η μαλακία του ΟΠΑΠ Σερβιτόρος-Αυτοκίνητο "διπλό"..Το βλεπες?Τοο παιξες???

Πολύ ηλίθιο το βρίσκω!

kopitis
05-04-2011, 20:39
εγώ ένα θα πω για το θέμα ελληνικής διαφήμισης:
ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ!!!!!!!

dora7
05-04-2011, 20:59
Εμένα απο διαφημίσεις μου την έχει σπάσει πάρα πολύ αυτή η μαλακία του ΟΠΑΠ Σερβιτόρος-Αυτοκίνητο "διπλό"..Το βλεπες?Τοο παιξες???

Πολύ ηλίθιο το βρίσκω!

καλά ο τύπος είναι ο Ελληνάρας ο μαγκας ο ξερόλας, ο εγώ γ@@ώ το σύμπαν...για τρελες σφαλιάρες!!!!:d:d

red hoopligan
05-04-2011, 22:30
Οι πανελληνιες αρχιζουν 12/5 παρα τις διαβεβαιωσεις της υπουργου παιδειας για μετα τις 15...Μια ζωη ψεματα...Ετσι εχουμε

ΠΕΜΠΤΗ 12 - 5 - 2011
-ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 - 5 - 2011
-ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
-ΦΥΣΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
-ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16 - 5 - 2011
-ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ
-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΥΚΛΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 18 - 5 - 2011
-ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ
-ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
-ΧΗΜΕΙΑ ? ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ
(ΚΥΚΛΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ)
-ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ
(ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 - 5 - 2011
-ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ
-ΦΥΣΙΚΗ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΥΚΛΩΝ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 23 - 5 - 2011
-ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ
-ΧΗΜΕΙΑ ΘΕΤΙΚΗΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ)
-ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΤ/ΝΣΗΣ (ΚΥΚΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 - 5 - 2011
-ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΜΑΘΗΜΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΩΝ

ΣΚΑΤΑ....

Eleni7
05-04-2011, 22:41
Καλη επιτυχια σε αυτους που διαγωνιζονται.2 βδομαδες ειναι και μετα φοιτητικη ζωη!Για την ακριβεια,πανακριβα ενοικια,μακακες καθηγητες(οχι ολοι βεβαια) και παραταξεις στις σχολες,καταληψεις,"δωρεαν" παιδεια,βιβλια οταν θα τελειωσει η εξεταστικη κτλ.Μετα απο μ.ο 5-6 χρονακια θα ερθει και το πτυχιο.Με το οποιο θα τυλιγουμε τα σουβλακια.Τι τα θελω και τα σκαλιζω παναθεμα με...Καλη επιτυχια και τελος....

rainbow
05-04-2011, 22:52
-.

dora7
05-04-2011, 23:55
Καλή επιτυχία σε όλους παιδιά που δίνετε, ψυχραιμία και ...ψυχραιμία....;);)

@ ειδική μνεία στην φίλη μου την teodosic 18....
εγώ μαζί σου φιλενάδα, μια χαρά θα τα πας!!!!!!!!!!:):):):)

lamar
05-04-2011, 23:55
amber alert

ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΑΡΟΣ ΚΑΠΟΥ ΣΤΑ 25 ΨΗΛΟΣ ΕΥΣΩΜΟΣ ΜΕ ΓΥΑΛΙΑ. ΑΚΟΥΕΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ zouparos

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΘΩΣ ΕΧΕΙ ΒΙΑΣΤΕΙ ΚΑΤ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΡΜΑΔΑ ΓΕΡΜΑΝΩΝ ΠΟΥ ΠΑΣΧΟΥΝ ΑΠΟ ΠΡΙΑΠΙΣΜΟ.

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 2-52-52-52-52-5

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!!! ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΣΤΕΓΟ!!!!



b-_ixdAzAAY

dora7
05-04-2011, 23:56
αχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχ

έλεος lamar βραδιάτικα!!!!!!!!!!:p:p:p

deninho
06-04-2011, 00:42
Με το οποιο θα τυλιγουμε τα σουβλακια.


Τι λέει ένας άνεργος πτυχιούχος σε έναν εργαζόμενο πτυχιούχο;
"Ένα cheeseburger και μία πατάτες"

*GrimReaper*
06-04-2011, 04:20
εγώ ένα θα πω για το θέμα ελληνικής διαφήμισης:
ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΣ ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ!!!!!!!

Φιλε οι ελληνικες διαφημησεις και γενικοτερα οι ελληνες διαφημιστες ειναι απο τους πιο εξυπνους και πιο πετυχημενους που υπαρχουν στον πλανητη! Και στο λεω γιατι εχω εναν συγγενη και εναν φιλο που εργαζονται πανω σε αυτο και ξερω πως τους ζητανε σαν τρελοι στο εξωτερικο! Θυμαμαι οταν παιζαμε με το κλιβελαντ προπερσι το καλοκαιρι και το εβλεπα σε στριμινγκ και γενικως οποτε βλεπω κατι (κυριως αμερικη μερια) και τυχαινει να βλεπω διαφημισεις λεω τι ειναι αυτο το πραμα? Μιλαμε πιο χαζες διαφημισεις δεν εχω δει στην ζωη μου....μονο ρομποτακια μπορουν να βλεπουν αυτα τα πραγματα...ασε που το 60% ειναι δικηγοροι και συμβουλοι επιχειρησεων και οικογενειων...δεν ξερω γιατι πουλαει τοσο πολυ εκει περα αυτο το πραμα. Υπαρχουν βεβαια και οι εξαιρεσεις γτ εχω δει και εξυπνες διαφημισεις αλλα οι περισσοτερες ειναι γελοιες εως εκνευριστικες!

gionaxos
06-04-2011, 06:38
Αν είναι έτσι, τότε γιατί κάθε φορά που ακούω διαφήμιση των Jumbo περνάει από το μυαλό μου η αυτοκτονία;

kopitis
06-04-2011, 10:21
Φιλε οι ελληνικες διαφημησεις και γενικοτερα οι ελληνες διαφημιστες ειναι απο τους πιο εξυπνους και πιο πετυχημενους που υπαρχουν στον πλανητη! Και στο λεω γιατι εχω εναν συγγενη και εναν φιλο που εργαζονται πανω σε αυτο και ξερω πως τους ζητανε σαν τρελοι στο εξωτερικο!

έλα ρε πλάκα έκανα και προφανώς θα υπάρχουν και Ελληνες καλοί στην δουλειά τους..
Απλά (και δεν το έγραψα με αφορμή την διαφήμιση που ανέβηκε εδώ) οι περισσότερες Ελληνικές διαφημίσεις είναι αστείες...
Οπως και για τις ξένες διαφημίσεις.. προφανώς υπάρχουν ωραίες και έξυπνες αλλά και προφανώς υπάρχουν χειρότερες και από τις Ελληνικές...
αλλά και από αυτές που παίζουν στην Τv μας και από μια βόλτα στο νετ, καταλαβαίνεις ότι απέχουμε ακόμα σαν τελικό αποτέλεσμα..

tc-g6
06-04-2011, 13:07
μα 5-2? πεντε δυο ??? ουυυυυαααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! ζουπ, βγες απο το καβουκι σου!

zouparos
06-04-2011, 14:06
Συγγνώμη γιατί να βγω απ'το καβούκι μου??:eek::eek:
Είμαι Ίντερ??
Όποιος με ξέρει,γνωρίζει την εν γένει απέχθεια μου για το ιταλικό ποδόσφαιρο και ειδικότερα για τις ιταλικές ομάδες.
Όποιος με ξέρει γνωρίζει πόσο ΟΜΑΔΟΥΛΑ ευρωπαϊκά θεωρώ το Ιντεράκι.

Όποιος με ξέρει γνωρίζει πόσο τεράστιο προπονητή θεωρώ τον Μουρίνιο, παρόλα αυτά το κόμπλεξ του ειδικά με την Μπαρτσελόνα είναι απήθμενο.

Γνωρίζει πόσο χλευαστικός είμαι απέναντι στον παικταρά σνάιντερ μεν, αλλά τιποτένιο μπροστά στον Μέσσι. Που κάποιοι αστείοι τόλμησαν να τον αποκαλέσουν και καλύτερο παίκτη του κόσμου,ήμαρτον.

Ο καλύτερος παίκτης του κόσμου χυμμένος στην μουρη απ'το νεκροταφείο της μίλαν και κάτι άμπαλους παλαιστές γερμανους.

Γιατι να βγω απ'το καβουκι μου?? Ίντερ είναι???:eek::eek::eek:
Άλλοι ειναι μπάγερν και γαμηθηκαν παταγωδώς φέτος σε ΚΥΠΕΛΛΟ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ.

Άλλοι έλεγαν και έλεγαν και έλεγαν για τον σνάιντερ και τώρα είναι με ένα αγγουρι στο κώλο απ'το καναπέ και βλέπουν τον μουρίνιο στο -8 να έχει βγάλει καντύλες...

Να βγω που έγραψα χιουμοριστικά για όλα τα ματς στα προγνωστικά "το σπίτι μου??" Και απο κατω υπογραφή ως ακης τζοχατζοπουλος 7??
Ε άμα δεν καταλαβαινετε το χιουμορ δεν φταιω εγώ;)
Όσον αφορά το 2-5, ενα εκατομμύριο φορές να έπαιζα αυτό το ματς, 1 εκατομμύριο μία θα έπαιζα τον άσσο. Γιατι προφανώς και η Ίντερ ειναι καλύτερη απ'τους ανύπαρκτους.

Έβλεπα μια συνεντευξη του κοκκινομαγουλακια του κυριακου το σκ και έλεγε με γελακι του στυλ ξερω οτι ειμαι αμπαλος. "ε εδω στη γερμανια δεν τους νοιαζει να ξερεις μπαλα. απλα να εισαι μαχητης και να δίνει το 101% των δυνατοτητων σου". Σιγά μην υποστηρίξω τους άμπαλους επομένως, τον βάζελο την Γερμανίας που πήγε στους 4 και στο πρωτάθλημα κοντεύει να πέσει/

Επομένως, για εξήγησε μου γιατι να βγω απ'το καβούκι μου:eek::eek:

tc-g6
06-04-2011, 14:09
αμπαλοι παλαιστες γερμανοι! γελανε και οι πετρες!!!

zouparos
06-04-2011, 14:13
γελάει το σύμπαν και οι πέτρες μαζί για την σάλκε, την γκόμενα του νασιόπουλου!

Πήγε στους 4 κοιμήθηκε ο θεός και οι άγιοι πάντες
και
θα εμφανιστεί στο ευρωπαϊκό στερέωμα σε μια τριετία ξανά.
ΩΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Μαζί με το ιντερακι του σνάιντερ του παικταρα του ανυπερβλητου.

Ρε ουστ απο δω

johny b
06-04-2011, 14:19
γελάει το σύμπαν και οι πέτρες μαζί για την σάλκε, την γκόμενα του νασιόπουλου!

Πήγε στους 4 κοιμήθηκε ο θεός και οι άγιοι πάντες
και
θα εμφανιστεί στο ευρωπαϊκό στερέωμα σε μια τριετία ξανά.
ΩΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Μαζί με το ιντερακι του σνάιντερ του παικταρα του ανυπερβλητου.

Ρε ουστ απο δω

To Aμβούργο κάρφωσε ο Νασιόπουλος.
Τη Σάλκε την κάρφωσαν Βλάοβιτς, Μπασινάς.
Μη γελάτε πάντως.
Κάθε χρόνο είναι κι από μια μικρομεσαία που κάνει παπάδες.
Κι ας μην έχει 38 μόνη της και 37 όλοι οι άλλοι μαζί.

zouparos
06-04-2011, 14:22
to aμβούργο κάρφωσε ο Νασιόπουλος.
Τη Σάλκε την κάρφωσαν Βλάοβιτς, Μπασινάς.
Μη γελάτε πάντως.
Κάθε χρόνο είναι κι από μια μικρομεσαία που κάνει παπάδες.
Κι ας μην έχει 38 μόνη της και 37 όλοι οι άλλοι μαζί.

Οκ συγγνωμη κύριε τα μπέρδεψα.

Η σάλκε ειναι η γκόμενα του μπασινά, η μοναδική ομάδα που πηδάει σε τοίχος και περνάει η μπάλα απο κάτω. ωραία μέρα είχε γίνει και το ματσάκι, είχε και πρώτη προβολή θυμάμαι το εργάκι του χόλυγουντ "κακοι τρομοκράτες επιτιθεστε στην Αμέρικα"

Τι εννοείς κάνει παπάδες?? Στη γερμανία μια μικρομεσαία? πχ βολφσμπουργκ κτλ??
Αν εννοεις ευρώπη πάντως, αν κ η 4αδα για σαλκε γραφει κ δε ξεγραφει κ μαγκια τους, ειναι προφανες πως ειναι κατι ευκαιριακο καμμία σχέση με μια επιτυχια της σαχταρ πχ

johny b
06-04-2011, 14:32
Τί εννοώ?
Εννοώ ότι έχω βαρεθεί να βλέπω την κάθε Σάλκε και την κάθε Μάλκε να κάνει το ξεπέταγμά της κι εμείς να πανηγυρίζουμε όταν κατορθώνουμε να παίξουμε ανοιξη.

zouparos
06-04-2011, 14:34
η σάλκε παίζει με μια ντορτμουντ, με μια μπάγερν, με ενα αμβουργο, με όλες τις άλλες μην τις αναφέρω.
δεν παίζει με τον παοκ που περιμενει το ματς με οσφπ για να κατεβάσει ρολά.

άλλο επίπεδο αγώνων.

johny b
06-04-2011, 14:36
Ο μΠάοκ πάντως αν δεις την ιστορία του αναλογικά περισσότερα από μας έχει κάνει στην Ευρώπη.
Όπως και ο Άρης
Όπως και η ΑΕΚ
Όπως και η Λάρισα
Ασφαλώς όπως και ο βάζελος
Ρε μέχρι κι ο Πανιώνιος κάποτε έφτασε στους 8 του Κυπελλούχων

lamar
06-04-2011, 14:46
Συγγνώμη γιατί να βγω απ'το καβούκι μου??:eek::eek:
Είμαι Ίντερ??


Οταν με ζαλιζες οταν αποκλειστηκε η Μπαγερν με την Ιντερ τι ησουν? Δεν ησουν Ιντερ?

Οταν μιλας για ανυπαρκτο Γερμανικο ποδοσφαιρο?

Για αυτο σου λεω....

Οταν με ζαλιζες οτι ελειπε ο αμυντικος χαφ της Αργεντινης στο μουντιαλ (Καμπιασο) λες και ο Μασερανο ειναι κανα κιριζι, και μου ελεγες οτι αυτος με γαμησε τι ησουν στο Μοναχο? Δεν ησουν Ιντερ???

Ελα ΡΟΥΦΑ ΤΟ ΤΡΟΜΠΟΝΙ ΤΩΡΑ!!!!

Επαιζες και το σπιτι σου......

gPXOka9BXnY&feature=related

Ξαναρχονται......Ζουπακο!!!!

Αθλητικα μιλαμε ΠΑΝΤΑ!!!!

zouparos
06-04-2011, 14:50
Όχι δεν είμαι ίντερ, είμαι αντιγερμανος γιατί μ'αρέσει το ποδόσφαιρο.

Φυσικά και το γερμανικό ποδόσφαιρο είναι ανύπαρκτο, δεν σημαίνει που πήγε μια ομάδα στους 4. Θαύματα πάντα γίνονται εδώ πήρε γιουρο η ελλαδα.

Επίσης δεν σε ζάλισα! Έχεις κάνει τα διπλάσια ποστ απ'οτι έκανα εγώ τότε. Μην πω τα τριπλάσια.
Φυσικά και αυτός σε είχε γαμήσει στο Μόναχο, 2ος μετά τον ετό.

ξαναρχονται με το γκωλο οι γερμανοί

zouparos
06-04-2011, 14:53
επίσης σε κορόιδευα γιατί εισαι μπάγερν.
εγω δεν ειμαι ιντερ.

Αν είναι έτσι θα πρέπει να τρως χλευασμό για το γαμησι των γερμανικων ομαδων στο ουεφα

lamar
06-04-2011, 14:55
επίσης σε κορόιδευα γιατί εισαι μπάγερν.
εγω δεν ειμαι ιντερ.

Αν είναι έτσι θα πρέπει να τρως χλευασμό για το γαμησι των γερμανικων ομαδων στο ουεφα

Σπιτι εχεις τελικα???

Αν οχι, ελα να σε φιλοξενησω εγω,

Ιντερνετ εχουμε, Νοβα εχουμε, Conn-x tv εχουμε, θα σε μυησω και στα μυστικα του Γερμανικου ποδοσφαιρου, μια χαρα θα περναμε, θα δεις θα συμπαθησεις και την Νασιοναλμανσαφτ!!!!!!:p

zouparos
06-04-2011, 15:09
όταν παίζει μπάλα εγώ την παραδέχομαι.
μόνο καλά λόγια έχω να πω για την φετινή ομάδα.
γιατι ειναι συμπαθής παίζει μπάλα, δεν έχει καλύτερο της παίκτη τον μπάλακ χαχαχα

Μου 'μεινε το σπίτι στην αεροπαγήτου και επίσης αυτά είναι λόγια της στιγμής.
Πολλάκις σου έχω πει να έρθω να δουμε ματς και έχω φάει πόρτα:p

μιγάδας
06-04-2011, 16:40
Καλη επιτυχια σε αυτους που διαγωνιζονται.2 βδομαδες ειναι και μετα φοιτητικη ζωη!Για την ακριβεια,πανακριβα ενοικια,μακακες καθηγητες(οχι ολοι βεβαια) και παραταξεις στις σχολες,καταληψεις,"δωρεαν" παιδεια,βιβλια οταν θα τελειωσει η εξεταστικη κτλ.Μετα απο μ.ο 5-6 χρονακια θα ερθει και το πτυχιο.Με το οποιο θα τυλιγουμε τα σουβλακια.Τι τα θελω και τα σκαλιζω παναθεμα με...Καλη επιτυχια και τελος....

ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

εμενα η σχολη μου εχει 7,5:cool::cool:

SuperSayian
06-04-2011, 18:17
Εχει χρησιμοποιήσει το buy.com για καμια αγορά?

deninho
06-04-2011, 19:02
η μοναδική ομάδα που πηδάει σε τοίχος και περνάει η μπάλα απο κάτω.

ε όχι και η μοναδική...

http://www.youtube.com/watch?v=_A_IIITVM64 [δεν ενσωματώνεται, δυστυχώς...]

ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

εμενα η σχολη μου εχει 7,5:cool::cool:


7.5 είχε το Φυσικό όταν μπήκα, τώρα έχουμε ανέβει πάνω από το 8. κι εγώ πλησιάζω σεα αυτά τα νούμερα... :(

zouparos
06-04-2011, 19:05
A εντάξει μιλάμε το έχουν κάνει επιστήμη προφανώς οι γερμανοί.
Αλλά εντάξει η άμυνα της βέρντερ είναι πέρα από συγκρισεις κτλ
Παίρνει οσκαρ μόνη της!

μια χαρά ενσωματώνεται:p

_A_IIITVM64

Eleni7
06-04-2011, 19:42
Το γκολ του Βλαοβιτς κοντρα στην Σαλκε δεν συγκρινεται.Σε εκεινη την φαση,οχι μονο το τειχος σηκωνεται,αλλα και ο παικτης κατω απο τον οποιο περναει η μπαλα ανοιγει και τα ποδια!Δειτε το να παθετε πλακα!

Και μονο να το συγκρινω με τα δοκαρια κοντρα στην Λιβερπουλ ή τις χαμενες ευκαιριες στο Μονακο, στην Λα Κορουνια ή με την Γιουβε στο Οακα με πιανουν τα κλαματα

υγ.Το μαθηματικο εδω εχει μ.ο 7 παντως...

*GrimReaper*
06-04-2011, 21:00
Μαδέρι στο παρμπρίζ

http://news247.gr/kosmos/paraksena/odhgos_glytwse_apo_thayma.827411.html

ποσο κολοφαρδη?

το πρώτο ελληνικό ντοκιμαντέρ για την κρίση

http://news247.gr/ellada/ntokimanter_debtocracy_ellhnikh_krish.827490.html

zouparos
07-04-2011, 20:19
Θέμο έχει πάει ενας κοινός μας φίλος στο "κάτι ψήνεται" αυτης της εβδομάδας...
Το έχεις πάρει πρέφα? :p

tc-g6
08-04-2011, 12:38
Θέμο έχει πάει ενας κοινός μας φίλος στο "κάτι ψήνεται" αυτης της εβδομάδας...
Το έχεις πάρει πρέφα? :p

και ελεγα ρε γμτ τι μου θυμιζει ο πουστριλος... μωρη λινατσα don-er, ρε ποκοπικο δεν ντρεπεσαι???

natag
08-04-2011, 12:57
Οποιος μπορει ας με διαφωτισει...
Εχω κατεβασει μια ταινια χωρις υποτιτλους,βρηκα τους υποτιτλους,αλλα δεν ξερω πως να τους ενσωματωσω και κατα δευτερον πως να τους συγχρονισω...Την ταινια την ανοιγω με vlc...
Θα ηταν πολυ χρησιμο αν καποιος ξερει και μου πει τι πρεπει να κανω...

Τωρα το ειδα...Αν σε ενδιαφερει ακομα ακου τη λυση...Ασε τα vlc και τα kfc...Κατεβαζεις το bs player (ευκολα το βρισκεις) και οταν ανοιξεις την ταινια να παιξει με αυτο το προγραμμα, θα σου ανοιξει μονο του ενα παραθυρο που θα σε ενημερωνει για διαθεσιμους υποτιτλους στο internet...Πατας ληψη και εισαι οκ...Συγχρονισμενοι και ολα καλα....

Επισης μια αλλη λυση θα ηταν να παρατησεις τις ταινιες για κανα μηνα και να κατσεις να διαβασεις:p...Καλη επιτυχια στις εξετασεις σου...

TT7
08-04-2011, 13:20
To Ποσταρω εδω γιατι περα απο πανεμορφη κατα την γνωμη μου γυναικα εχει περασει πολλα στην ζωη της ...Φαινεται οτι ειναι βαθια καλλιεργημενο ατομο!!!!

8O8c81LYSTA#at=762

johny b
08-04-2011, 14:08
Eγώ νόμιζα ότι το βαλες για τα ωραία αστεία του Κωστόπουλου "το ονομά σου είναι Παρθένα?".

deninho
13-04-2011, 00:38
Ήταν ένας άνθρωπος απίστευτα έξυπνος, μετρημένο IQ στο 190, χιλιάδες δημοσιεύσεις και ανακαλύψεις, πολλά χρήματα... Αλλά ήταν κοινωνικά αποκλεισμένος, δε μπορούσε να συνεννοηθεί με άνθρωπο γιατί του φαίνονταν όλοι ηλίθιοι, δε μπορούσε να διαβάσει ένα μυθιστόρημα γιατί καταλάβαινε το τέλος από τη δεύτερη σελίδα, δε μπορούσε να ρίξει γκόμενα γιατί μόλις τον άκουγαν να μιλάει και να αναλύει έφευγαν τρέχοντας.

Διαβάζει λοιπόν σε ένα περιοδικό για έναν γιατρό που δημιούργησε ένα μηχάνημα που χαμηλώνει το IQ. Αποφασίζει λοιπόν να πάει στο γιατρό για να λύσει το πρόβλημά του.
- Γιατρέ μου, ήρθα να μου κατεβάσετε το IQ γιατί είμαι πάρα πολύ έξυπνος.
- Είστε σίγουρος κύριε; Εσείς γνωστός επιστήμονας, προσφέρετε στην ανθρωπότητα, θέλετε να χαμηλώσετε το IQ σας;
- Ναι γιατρέ, έχω πρόβλημα, δε μπορώ να συνεννοηθώ με άνθρωπο. Το πήρα απόφαση, ότι ανακάλυψα ανακάλυψα, χρήματα έβγαλα, θα κάνω διαχείριση και θα είμαι εντάξει.
- Και πόσο θέλετε να το πάμε το IQ σας.
- Εμμ, πηγαίνετε το στο 140. Να είμαι ακόμα έξυπνος να παραμείνω στη δουλειά μου.
Τον συνδέει λοιπόν στο μηχάνημα, το βάζει μπρος, γκρουκου γκρουκου το μηχάνημα, άρχισε να πέφτει το IQ. Μόλις η οθόνη έγραψε 140 το σταμάτησε.
- Πως νιώθετε;
- Πωπω γιατρέ ήδη νιώθω πιο ηλίθιος, σας ευχαριστώ πολύ.

Δεν περνάει μια βδομάδα και να σου πάλι στο γραφείο του γιατρού:
- Γιατρέ, δεν παλεύεται η κατάσταση! Εντάξει τώρα στο πανεπιστήμιο συνεννοούμαι καλά με τους συναδέλφους αλλά από κει και πέρα το χάος, κανένας φυσιολογικός άνθρωπος δε με καταλαβαίνει. Θέλω να μου κάνετε το IQ 100, όσο του μέσου ανθρώπου!
- Είστε σίγουρος, θέλετε να γίνετε σαν όλους τους ανθρώπους, εσείς είστε ακόμη αρκετά έξυπνος!
- Όχι, όχι τα έχω σκεφτεί όλα, θέλω το IQ μου στο 100!
Τον συνδέει λοιπόν στο μηχάνημα, γκρουκου γκρουκου, μόλις φτάνει στο 100, σταματάει.
- Λοιπόν, πως αισθάνεστε;
- Γιατρέ μου, σε λέω είσαι απίστευτος, επιτέλους νιώθω κανονικός άνθρωπος ναουμ.

Μετά από μια βδομάδα νά 'σου πάλι στο γιατρό
- Γιατρέ δεν αντέχω άλλο, ακόμα είμαι πολύ έξυπνος. Τώρα μπορώ να βλέπω και τηλεόραση ακόμα, αλλά οι ωραίες γκόμενες είναι πολύ ηλίθιες, δεν καταλαβαίνουν μία σε λέω! Θέλω να με κάνεις πιο ηλίθιο για να πηδήξω καμιά γκόμενα της προκοπής. Κάνε μου το IQ 80.
- Μα τι είναι είναι αυτά που λέτε, ήσασταν ο πιο έξυπνος άνθρωπος και τώρα θέλετε να έχετε IQ 80; Για να βρείτε ωραία γκόμενα;
- Ναι γιατρέ, δεν ακούω τίποτα, θέλω να μου κατεβάσετε το IQ!
Τον βάζει στο μηχάνημα, αρχίζει γκρουκου γκρούκου, κατεβαίνει σιγά σιγά το IQ... 99... 98... 97... Χτυπάει το κινητό του γιατρού:
- Ναι; Έλα γυναίκα.. Ναι ναι στη δουλειά... Ναι ναι θα αργήσω... Ναι ναι, θα πάω το παιδί στο καράτε... Ναι ναι, μπάμιες κάνε... Ναι ναι, θα φάμε στη μαμά σου την Κυριακή... Ναι ναι, θα σου πάρω το φόρεμα... Ναι ναι έχω πελάτη... Πελάτη, χριστέ μου τον ξέχασα τον άνθρωπο!
Τρέχει στο μηχάνημα, η οθόνη έγραφε 0! Ο ασθενής είναι στραβώσει, τα μάτια είχαν αλιθωρήσει, σάλια έτρεχαν από το στόμα του... Τον αποσυνδέει γρήγορα γρήγορα, αρχίζει να τον κουνάει:
- Ξύπνα άνθρωπέ μου μίλα μου πες κάτι
Αγελαδίσιο βλέμα.. Του ρίχνει 2 σφαλιάρες
- Ξύπνα σε παρακαλώ, πωπω τι σου έκανα, μίλα μου, πες κάτι...
Με πολλή προσπάθεια τον κοιτάει ο ασθενής:

ΜΠΑΟΓΚ!

----------------------

Κάποιος πάει σε ένα μπαρ και βλέπει τον κολλητό του στεναχωρημένο, να τα πίνει.

- Ρε Θανάση τι έγινε, γιατί πίνεις τόσο πολύ;
- Άσε ρε Γιάννη. Βρήκα την γυναίκα μου με άλλον στο κρεβάτι. Έτσι μου έρχεται να πηδήξω από το παράθυρο.
- Έλα ρε, χαλάρωσε. Κέρατα έβγαλες, όχι φτερά...
-------------------------------------------

Στην τάξη του Τοτού έχει την τύχη να διδάσκει μία νεαρή δασκάλα πολύ καλό μωρό...
- Σήμερα παιδιά θα έρθει να παρακολουθήσει το μάθημά μας ο επιθεωρητής δημοτικής εκπαίδευσης!
- Τι είναι αυτό κυρία?
- Μην ανησυχείτε... Απλά ένας κύριος θα είναι στο τέλος της αίθουσας και θα παρακολουθεί το μάθημα
Μπαίνει ο επιθεωρητής και αρχίζει η δασκάλα να γράφει ερωτήσεις στον πίνακα. Για αρχή γράφει:- 5 x 7 πόσο κάνει?

Σηκώνει χέρι η Αννούλα

- Ναι, Αννούλα? - 35 κυρία!

- Μπράβο Αννούλα

Γράφει η κυρία πάλι στον πίνακα

- Ποιο είναι το μεγαλύτερο νησί της Ελλάδας?

- "Κυρία, κυρία" ο Γιωργάκης

- Ναι Γιώργο....- Η Κρήτη κυρία!

- Μπράβο Γιωργάκη!

Γράφει πάλι η κυρία στον πίνακα

- Ένα κομμάτι θάλασσας που χωρίζει δύο ξηρές και ενώνει δύο θάλασσες

Εκείνη την στιγμή πέφτει η κιμωλία της κυρίας και σκύβει να την πιάσει...

- Παιδάκια ποιος θα μας πει αυτή την απάντηση;

Σηκώνει χέρι ο Τοτός γεμάτος σιγουριά και αυτοπεποίθηση

- Είσαι σίγουρος Τοτέ ότι ξέρεις την απάντηση; Αφού φοβάται πιθανή ρόμπα μπροστά στον επιθεωρητή!

- Ναι, κυρία, ναι!

- Άντε πες....

- Κωλ@ρα !!! κυρία ...

- Τι είναι αυτά που λες παλιόπαιδο, πέρασε έξω δεν ντρέπεσαι!

- Μα κυρία, αυτό δεν είναι....

- Πέρασε έξω είπα τώρα!

Καθώς βγαίνει ο Τοτός θυμωμένος γυρνά προς τον επιθεωρητή...



"Και εσύ ρε μεγάλε άλλη φορά αν δεν είσαι σίγουρος για την απάντηση μην ψιθυρίζεις τίποτα εκεί πίσω!!!"

---------------------------------

TT7
13-04-2011, 00:49
Μπραβο ρε Deninho τα κλεβω για το φατσαμπουκ

johny b
13-04-2011, 00:53
Πώς ξεκινάς κουβέντα με κάποιον που έχει άη κιου 40?

DirtySniper
13-04-2011, 01:02
Πώς ξεκινάς κουβέντα με κάποιον που έχει άη κιου 40?

o Λεμπρον είναι παικτάρα?

χαχαχαχαχα

deninho
13-04-2011, 01:10
Αφού σας άρεσαν, πάρτε μερικά ακόμα:

-------------------------------------------------------------

Ένας άντρας αράζει στη βεράντα με τη γυναίκα του πίνοντας μπύρα.

Αφού έχει πιει αρκετές, σπάει την ησυχία λέγοντας:

- Σ' αγαπώ.

Τον κοιτάει η γυναίκα του:

- Τώρα μιλάς εσύ ή η μπύρα;

- Εγώ μιλάω. Στη μπύρα

-----------------------------------------------------------

Προχθές, η γυναίκα μου κι εγώ, κατεβήκαμε στο κέντρο και μπήκαμε σε ένα μεγάλο μαγαζί.

Δεν μείναμε μέσα παραπάνω από δέκα λεπτά και βγαίνοντας έξω, είδαμε έναν τροχονόμο που έγραφε μια κλίση για παράνομη στάθμευση. Τον πλησιάσαμε και του είπα.
? Έλα τώρα, κάνε τα στραβά μάτια για έναν συνταξιούχο?!

Μας αγνόησε και συνέχισε με τη κλίση.
Τότε τσατίστηκα και τον αποκάλεσα ?Ναζιστικό γουρούνι?! Με κοίταξε άγρια και άρχισε να γράφει μια καινούρια κλίση για φθαρμένα λάστιχα.
Έτσι η γυναίκα μου, που τα είχε πάρει κι αυτή στο κρανίο, τον αποκάλεσε ?κώλο μπάτσο?.
Ψύχραιμος αυτός, σ' αντίθεση μ' εμάς, τελείωσε τη δεύτερη κλίση, την έβαλε στο παρ μπριζ δίπλα στη πρώτη και άρχισε να γράφει μια τρίτη!

Αυτό συνεχίστηκε για μισή περίπου ώρα. Όσο περισσότερο τον ?λούζαμε? τόσο περισσότερες κλίσεις έγραφε.
Στο τέλος και μετά έξι κλίσεις που στόλιζαν το παρ μπριζ, καταλάβαμε ότι δεν κερδίζαμε τίποτα μ' αυτή τη τακτική και, μια και η ώρα περνούσε, αποφασίσαμε να φύγουμε και να πάρουμε το λεωφορείο των 12 για να επιστρέψουμε στο σπίτι.

Ευτυχώς που δε κατεβήκαμε με το αυτοκίνητο στη πόλη με τέτοιους ?κωλο μπάτσους? που κυκλοφορούν!

------------------------------------------------------------

o Χριστόφορος Κολόμβος μπόρεσε να ανακαλύψει την Αμερική επειδή ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΣ


Αν ο Χριστόφορος Κολόμβος είχε γυναίκα, θα είχε ακούσει τα παρακάτω :


- Και γιατί πρέπει να πας εσύ;

- Τι; Δεν μπορούν να στείλουν κάποιον άλλον; Τι είσαι εσύ; Ο μοναδικός; Χωρίς εσένα δεν γίνεται; Δεν βλέπεις ότι σε εκμεταλλεύονται;

- Εσύ δεν γνωρίζεις καλά ούτε την οικογένειά μου και πας να ανακαλύψεις το Νέο Κόσμο; Τι κρύβεις;

- Ποια στρογγυλή Γη, μωρέ;

- Τι; Θα πάνε μόνο άντρες; Σώπα!

- Γιατί δεν μπορώ να έρθω κι εγώ; Αφού εσύ είσαι το αφεντικό. Εμένα ποτέ δεν με πας ταξίδια.

- Αν βγεις από την πόρτα εγώ την ίδια στιγμή επιστρέφω στη μαμά μου.

- Τι λες; Και η βασίλισσα θα πουλήσει τα κοσμήματά της για να ταξιδέψεις εσύ; Τι νομίζεις ότι είμαι, βλαμμένη; Τι τρέχει με σένα και αυτήν τη γριά;

- Δεν μπορείς να πας! Τελεία και παύλα!

- Μην ντύνεσαι, διότι εσύ ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!

--------------------------------------------------------------

Πως ξεκινάς καυγά

Κάποια Χριστούγεννα αγόρασα στην πεθερά μου για δώρο έναν τάφο σε ένα ωραίο νεκροταφείο.
Τον επόμενο χρόνο δεν της αγόρασα δώρο.
Όταν με ρώτησε γιατί, της είπα:
- Ε, μα δεν χρησιμοποίησες ακόμα το δώρο που σου έκανα πέρσι!
Και έτσι άρχισε ο καυγάς...

________________________________


Η γυναίκα μου και εγώ βλέπαμε το Ποιός Θέλει Να Γίνει Εκατομμυριούχος, ξαπλωμένοι στο κρεβάτι μας.
Γύρισα και τη την ρωτάω:
- Θέλεις να κάνουμε σεξ;
- Όχι, απαντά η γυναίκα μου.
- Είναι αυτή η τελική σου απάντηση;
- Ναι.
- Τότε θα ήθελα να πάρω το τηλέφωνο...
Και έτσι άρχισε ο καυγάς...

________________________________



Βγήκαμε με την γυναίκα μου για φαγητό.
Ο σερβιτόρος, για κάποιο λόγο, πήρε πρώτα την δική μου παραγγελία.
- Θα πάρω την μοσχαρίσια μπριζόλα. Λίγο ψημένη, να έχει μέσα αίμα.
- Δεν ανησυχείτε για την τρελή αγελάδα;
- Μπα, μπορεί να παραγγείλει μόνη της...
Και έτσι άρχισε ο καυγάς...

________________________________


Η γυναίκα μου και εγώ είχαμε πάει στην συνάντηση των παλιών συμμαθητών του σχολείου της. Η γυναίκα μου κοίταζε έναν μεθυσμένο να πίνει μόνος του στο διπλανό τραπέζι.
- Τον ξέρεις; την ρώτησα.
- Ναι. Τα είχαμε παλιά. Έμαθα ότι άρχισε το ποτό μόλις χωρίσαμε και δεν τον έχει δει κανείς ξεμέθυστο από τότε.
- Θεέ μου, είπα. Ποιός θα μπορούσε να φανταστεί ότι ο εορτασμός θα κράταγε τόσα χρόνια;
Και έτσι άρχισε ο καυγάς...

________________________________



Όταν χάλασε το μηχάνημα κουρέματος του γκαζόν η γυναίκα μου άρχισε να μου ζητάω να το φτιάξω.
Γυρίζοντας μια μέρα από την δουλειά είδα ότι η γυναίκα μου είχε έναν έξυπνο τρόπο να μου δείξει την αναγκαιότητα για επισκευή.
Ήταν ξαπλωμένη στο γκαζόν και έκοβε το γρασίδι με ένα ψαλίδι νυχιών.
Την κοίταζα σιωπηλός για λίγο και μετά μπήκα στο σπίτι και της έφερα μια οδοντόβουρτσα και της είπα:
"Όταν τελειώσεις με το γρασίδι μπορείς να σκουπίσεις και την είσοδο."
Οι γιατροί λένε ότι θα ξαναπερπατήσω, αλλά πάντα θα κουτσαίνω λίγο.

________________________________





Η γυναίκα μου κάθισε δίπλα μου όπως έκανα ζάπινγκ.
- Τί έχει στην τηλεόραση; με ρώτησε.
- Σκόνη.
Και έτσι άρχισε ο καυγάς...

________________________________



Το Σάββατο πρωί σηκώθηκα νωρίς, ντύθηκα ήσυχα, έφτιαξα το πρωινό μου και πήγα στο γκαράζ.
Έδεσα την βάρκα στο φορτηγάκι, και έκανα να βγώ από γκαράζ όταν διαπίστωσα ότι έβρεχε καταρρακτωδώς.
Πήγα πίσω στο σπίτι, ξεντύθηκα ήσυχα και ξαναξάπλωσα στο κρεβάτι.
Αγκάλιασα την γυναίκα μου, τώρα με διαφορετικές προσδοκίες από την μέρα, και της ψιθύρισα:
- Έξω βρέχει καταρρακτωδώς!
Και η γυναίκα μου απάντησε:
- Και το πιστεύεις ότι ο άνδρας μου είναι έξω με αυτόν τον καιρό;
Και έτσι άρχισε ο καυγάς...

________________________________


Όταν ήταν να πάρω σύνταξη πήγα στο ΙΚΑ.
Η γυναίκα στο γκισέ μου ζήτησε την ταυτότητά μου για να δει την ηλικία μου.
Έψαξα στις τσέπες μου, και διαπίστωσα ότι είχα ξεχάσει το πορτοφόλι μου στο σπίτι.
Το είπα στην υπάλληλο και είπα ότι θα ξαναπέρναγα αργότερα.
Η υπάλληλος μου λέει:
- Ξεκούμπωσε το πουκάμισό σου.
Ξεκούμπωσα το πουκάμισο και φάνηκαν οι λευκές τρίχες στο στήθος μου.
Η υπάλληλος είπε:
- Σίγουρα είστε σε ηλικία για σύνταξη, και προώθησε την αίτησή μου.
Όταν γύρισα σπίτι είπα την ιστορία στην γυναίκα μου.
Μου είπε:
- Έπρεπε να είχες κατεβάσει το παντελόνι σου. Θα έπαιρνες και επίδομα αναπηρίας...
Και έτσι άρχισε ο καυγάς...
________________________________


Η γυναίκα μου στεκόνταν γυμνή μπροστά στον καθρέφτη και μου λέει:
- Αισθάνομαι χάλια. Δείχνω γριά, χοντρή και άσχημη. Πές μου κάτι θετικό.
Και της απάντησα:
- Η όρασή σου όμως είναι τέλεια...
Και έτσι άρχισε ο καυγάς...

zouparos
13-04-2011, 01:14
λίγα λίγα ρε το μάτι μας.

-ποιος θα αποφασίσει αν θα μεινει ή θα φύγει ο βαλαβερδε απ'την ομάδα?
Ο τσακ νόρις

johny b
13-04-2011, 01:16
Πώς ξεκινάς κουβέντα με κάποιον που έχει άη κιου 40?
Τον ρωτάς πότε ξεκίνησε τα ντραμς

rainbow
13-04-2011, 01:23
-.

SuperSayian
15-04-2011, 16:22
Ξέρει κανείς αν χωρίς την απόδειξη ισχύει η εγγύηση ενος κινητού μόνο απ τον σειριακό αριθμό του??

tc-g6
15-04-2011, 17:07
Ξέρει κανείς αν χωρίς την απόδειξη ισχύει η εγγύηση ενος κινητού μόνο απ τον σειριακό αριθμό του??

καλα ξεμπερδεματα. ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ απο τον σειριακο αριθμο φαινεται ποτε ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ το κινητο οποτε ειναι ολα οκ (ετσι εκανα με καποιο νοκια που ειχα), ΠΡΑΚΤΙΚΑ σου ζητανε αποδειξη μηπως δεν εχεις και το γλυτωσουν (το κανουν συχνα και δυστυχως καλυπτονται απο την ελληνικη νομοθεσια)...

johny b
15-04-2011, 21:43
Ψάχνει τη Ντούβλη το ΣΔΟΕ
http://www.newstoday.gr/article/41525/sdoe-psahnei-ten-marianna-ekeine-apeilei-na-autoktonesei

Red Unity
16-04-2011, 18:12
μπιιιιιιιιιιπ

γιατί μου έχει σελίδες 165-166, ενώ δεν υπάρχουν;

*GrimReaper*
16-04-2011, 18:30
καταρχας εισαι οφ τοπικ :p

και μενα μου το κανει σε διαφορα τοπικ....απο προχθες μου το κανει

redglove
16-04-2011, 19:10
Κάποια στιγμή για λίγο θα βγούμε offline τις επόμενες μέρες για έργα συντήρησης και θα φτιάξουν αυτά. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ, απλά δημιουργήθηκε ένα θεματάκι με τα post counts.

*GrimReaper*
16-04-2011, 19:35
Κάποια στιγμή για λίγο θα βγούμε offline τις επόμενες μέρες για έργα συντήρησης και θα φτιάξουν αυτά. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ, απλά δημιουργήθηκε ένα θεματάκι με τα post counts.

ακυρο σβhστε τοoo :p

TT7
16-04-2011, 20:35
Ρε μαγκες ξερετε αν εχει βγει windows media player firefox plugin για τον firefox 4??
To λειτουργικο ειναι windows 7 64 bit

zouparos
18-04-2011, 15:19
ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ

http://www.ultras.gr/news/item/611-%CE%BD%CE%AF%CE%BA%CE%B5%CF%82-%CE%AE%CF%84%CF%84%CE%B5%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CF%80%CE%BF%CE%B1-%CF%83%CE%B5-%CF%8C%CE%BB%CE%B1-%CF%84%CE%B1-%CE%B1%CE%B8%CE%BB%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1

Επειδή κάποιες λέξεις έχουν χάσει το πραγματικό τους νόημα, καιρός είναι να μπούνε κάποια πράγματα στην θέση τους.
Διαβάσαμε πριν λίγες μέρες κάποια άρθρα σε πράσινων αποχρώσεων σάιτ, που αναφέρονταν στην προϊστορία των αναμετρήσεων Ολυμπιακού - παναθηναϊκού στο ποδόσφαιρο, στο μπάσκετ, και στο βόλεϊ, ένω για το πόλο οι συντάκτες μας ενημέρωναν πως επειδή ο πάο δεν έχει ασχοληθεί ποτέ σοβαρά με το τμήμα, δεν έπρεπε να το μετρήσουν, αλλά άκουσον ? άκουσον το βάζουν, αλλά χαριστικά..!!

Η καταμέτρηση έγινε για την τελευταία δεκαετία από το 2000 δηλαδή και μετά, λες και ο Ελληνικός αθλητισμός δεν υπήρχε πιο πριν..
Είπαμε με λένε βάζελο.. ε.. συγγνώμη.. ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω..
Μήπως η καταμέτρηση όμως από το 1930 μέχρι και φέτος δεν συμφέρει, οπότε μετράμε μόνο τα δέκα τελευταία χρόνια που κυριαρχούμε στο μπάσκετ..?
Μήπως να βάλουμε και για κερασάκι στην τούρτα της προπαγάνδας και το γυναικείο βόλεϊ..?
Ε δεν πειράζει μωρέ άνδρες, γυναίκες, νέοι, έφηβοι, κορασίδες, όλα τα βάζουμε στο ίδιο τσουβάλι, για να βγάλουμε το αποτέλεσμα που θέλουμε..

Πάμε όμως να δούμε τι λένε τα πραγματικά στοιχεία εδώ και 80 χρόνια.

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

?Η αλλιώς ο βασιλιάς των σπορ..
Θα μπορούσαμε να παραθέσουμε μόνο τα αποτελέσματα του πιο δημοφιλούς αθλήματος στον πλανήτη και να ξεμπερδεύουμε, αλλά δεν θα το κάνουμε..

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 1930 ? 1959

ΟΣΦΠ 17
ΠΑΟ 11

ΓΚΟΛ 52 - 45

?Α Εθνική - Επαγγελματικό 1960 - 2011

ΟΣΦΠ 38
ΠΑΟ 26

ΓΚΟΛ 119 - 104

ΣΥΝΟΛΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ:

ΟΣΦΠ 55
ΠΑΟ 37

ΓΚΟΛ 171 - 149

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΟΣΦΠ 18
ΠΑΟ 9

ΓΚΟΛ 60 - 38

ΛΙΓΚ ΚΑΠ

Από μία ισοπαλία, γκολ 3-3, πρόκριση Ολυμπιακού.

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ:

NIKEΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ: 73
ΝΙΚΕΣ ΠΑΟ: 46

ΓΚΟΛ 234 - 190


ΜΠΑΣΚΕΤ

Στο μοναδικό ανδρικό ομαδικό άθλημα, που προηγείται στις νίκες ο παο, κυρίως λόγω των αποτελεσμάτων της τελευταίας δεκαετίας.

Πανελλήνιο πρωτάθλημα - Εθνική κατηγορία 1947 - 1986

ΟΣΦΠ 20
ΠΑΟ 30

Α1 κατηγορία 1987 - 2011

ΟΣΦΠ 46
ΠΑΟ 56

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ:

ΟΣΦΠ 66
ΠΑΟ 86

ΚΥΠΕΛΛΟ

ΟΣΦΠ 6
ΠΑΟ 12

ΕΥΡΩΠΗ

ΟΣΦΠ 5
ΠΑΟ 2

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ:

ΝΙΚΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ: 77
ΝΙΚΕΣ ΠΑΟ: 100


ΒΟΛΕΪ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (2 συναντήσεις, 1966 κ 1967)

ΠΑΟ 1
ΟΣΦΠ 0


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ά Εθνική κατηγορία 1968 - 2011

ΟΣΦΠ 73
ΠΑΟ 49

ΚΥΠΕΛΛΟ

ΟΣΦΠ 9
ΠΑΟ 5

ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ

ΟΣΦΠ 1
ΠΑΟ 0

ΕΥΡΩΠΗ

ΟΣΦΠ 1
ΠΑΟ 1

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΣΤΟ ΒΟΛΕΪ:

ΝΙΚΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ: 84
ΝΙΚΕΣ ΠΑΟ: 56


ΠΟΛΟ

Πανελλήνιο πρωτάθλημα 1948 - 1966

ΟΣΦΠ 9
ΠΑΟ 0

ΓΚΟΛ 68 - 22

Εθνική κατηγορία 1967 - 1986

ΟΣΦΠ 27
ΠΑΟ 7

ΓΚΟΛ 267 - 170

Α1 κατηγορία 1987 - 2011

ΟΣΦΠ 35
ΠΑΟ 5

ΓΚΟΛ 545 - 302

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ:

ΟΣΦΠ 71
ΠΑΟ 12

ΓΚΟΛ 880 - 494

ΚΥΠΕΛΛΟ

ΟΣΦΠ 5
ΠΑΟ 1

ΓΚΟΛ 68 - 39

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΣΤΟ ΠΟΛΟ:

ΝΙΚΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ: 76
ΝΙΚΕΣ ΠΑΟ: 13

ΓΚΟΛ 948 ? 533


ΣΥΝΟΛΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΔΡΙΚΑ ΟΜΑΔΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

ΝΙΚΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ: 310
ΝΙΚΕΣ ΠΑΟ: 215


ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΒΟΛΕΪ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΠΑΟ 34
ΟΣΦΠ 6

ΚΥΠΕΛΛΟ

ΠΑΟ 3
ΟΣΦΠ 1

ΕΥΡΩΠΗ

ΠΑΟ 2
ΟΣΦΠ 0

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΟ 39
ΟΣΦΠ 7


ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΛΟ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1991-92

ΟΣΦΠ 2
ΠΑΟ 0


ΣΥΝΟΛΟ ΣΤΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΟΜΑΔΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

ΝΙΚΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ: 9
ΝΙΚΕΣ ΠΑΟ: 39


ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: 319
ΠΑΟ: 254

Έως και 18 Απριλίου 2011

ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ 1 ΕΛΕΙΨΗ, ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:

- ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΟ ΑΝΔΡΙΚΟ ΒΟΛΕΪ, ΣΤΙΣ 19-11-1967

ΤΟΝΙΖΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ, ΤΟ ΕΞΗΣ:

Δεν έχουμε υπολογίσει στην καταμέτρηση τους φιλικούς αγώνες σε οποιοδήποτε άθλημα, καθώς επίσης και οποιονδήποτε αγώνα των 2 συλλόγων σε τοπικό επίπεδο...πχ. Πρωτάθλημα Αθηνών-Πειραιώς κτλ...

Όλοι οι αγώνες ειναι σε πανελλήνιο και πανευρωπαϊκό επίπεδο, σε ολα τα αθλήματα

Ultras.gr

*GrimReaper*
19-04-2011, 14:31
Β ΕΣΣΟ - 523 ΤΠ Μαυροδένδρι Κοζάνης...Τεθωρακισμενα-οδηγος...απο 3 του μηνος καλη αναταμωση παιδια!! :)

tc-g6
19-04-2011, 15:09
ΚΟΥΡΑΓΙΟ! μακρια απο εμας τετοια πραματα...

zouparos
19-04-2011, 15:19
εγώ πρέπει να φαω στη μαπα γαμώ τον αναστημενο συγγενεις απ'το πουθενα. εκει που ειχα κανονισει να ειμαι με τις παντοφλες μου αραχτος και να τρωω οτι κινειται τσουπ ξαφνικά...
ελεος ρε γμτ δεν αντεχεται αυτο το πραμα. να εχεις 25 ασχετους διπλα σου να σε ρωτανε συνεχεια ΜΑΛΑΚΙΕΣ που τις ρωτανε γιατι ετσι πρέπει ενω δεν τους απασχολει τι πραγματικα κανεις στη ζωη σου, κτλ κτλ κτλ κτλ
ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΣΟΓΙΑ.

DON
19-04-2011, 16:04
ΠΗΞΕ ΠΟΥΣΤΡΑΚΟ.

dora7
19-04-2011, 16:10
Β ΕΣΣΟ - 523 ΤΠ Μαυροδένδρι Κοζάνης...Τεθωρακισμενα-οδηγος...απο 3 του μηνος καλη αναταμωση παιδια!! :)

οδηγός???:eek: το σκεφτήκανε καλά????????:p:p

υ.γ. τα υπόλοιπα σε πμ.....;):)

zouparos
19-04-2011, 16:11
βυσμα δλδ για να μπηκες οδηγος.
ΑΧ ΕΛΛΑΔΑ

userNOname7
19-04-2011, 16:31
Β ΕΣΣΟ - 523 ΤΠ Μαυροδένδρι Κοζάνης...Τεθωρακισμενα-οδηγος...απο 3 του μηνος καλη αναταμωση παιδια!! :)



καλα βρε συ ποσο εισαι και πας τωρα στρατο?

dora7
19-04-2011, 16:38
καλα βρε συ ποσο εισαι και πας τωρα στρατο?

Για πες Grim.....:p:p

*GrimReaper*
19-04-2011, 16:39
βυσμα δλδ για να μπηκες οδηγος.
ΑΧ ΕΛΛΑΔΑ

Το ιδιο με ρωτησε και ο μπατσος οταν πηρα το χαρτι...Σορρυ που ειμαι απλα τυχερος και δεν εχω βυσμα ε?...σοοορρυυυ :p

καλα βρε συ ποσο εισαι και πας τωρα στρατο?

21

kopitis
19-04-2011, 16:42
αντε κουράγιο.. κι επειδή εγώ πρόσφατα βγήκα από εκεί μέσα, αν θες να ρωτήσεις τίποτα ρώτα, μην μασάς...

userNOname7
19-04-2011, 17:13
21[/quote]


καλη θητεια φιλε...

rainbow
19-04-2011, 19:15
-.

*GrimReaper*
19-04-2011, 20:02
Εκει τι θα κανεις;;;;

θα ψηνω σουβλακια

zouparos
19-04-2011, 20:10
A RE VISMATA:p

*GrimReaper*
19-04-2011, 20:13
A RE VISMATA:p

αληθεια ρε δεν εχω (μακαρι να ειχα δλδ :p ), Αφου μετα παλι σε κανα λαγο η στα ρυζια με βλεπω.

zouparos
19-04-2011, 20:22
συγγνωμη κιολας που θα κανεις 2 μηνες παραμεθώριο όπως όλοι.
Τι θέλετε κύριε γκριμ?? Θέλετε να κανετε παραμεθοριο στην μυκονο το καλοκαιράκι εκει αυγουστο σεπτμβερη??
πειτε μας τι θελετε και μπορει να ειστε και παλι """τυχερος""":p

ΩΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

johny b
19-04-2011, 20:26
Μια χαρά είναι παραμεθώριος. Εγώ έκανα 7 μήνες παραμεθώριο Λευκάδα και πέρασα ζάχαρη. Και πού, Αεροπορία που είναι και κομάντο

zouparos
19-04-2011, 20:28
αεροπορία ο άλλος...Λευκάδα ΩΧΑΧΑΧΑ..το καλυτερο νησι για παραμεθ.
πω ρε κομανταααα αχαχαχα

johny b
19-04-2011, 20:43
Θυμάμαι όταν μ'έπαιρνε ένας κολλητός μου από Έβρο να μου πει ότι είναι μέσα 30 μέρες συνέχεια, ενώ εγώ είχα τη διανυκτέρευση στις 7 που ήμουν μέσα-γιατί τις άλλες 7 ήμουν έξω- και μου χάλαγε τη διάθεση.
Πόσο ντρεπόμουν Θέε μου

μιγάδας
19-04-2011, 22:33
τωρα που λεμε για στρατο, για πειτε κατι: οταν ερχεται πρωτη φορα το χαρτι κι επιλεγεσαι για καπου(π.χ οπως ο γκριμ τεθωρακισμενα) και συ παρεις αναβολη, οταν μετα κοψεις την αναβολη σε βαζουν αλλου ή στο ιδιο που σ ειχαν βαλει στην αρχη αν δεν εχει καταργηθει;;

kopitis
19-04-2011, 22:35
αυτό όποιον και να ρωτήσεις θα σου δώσει άλλη απάντηση... συνήθως δεν αλλάζει...

μιγάδας
19-04-2011, 22:36
μακαρι να μην αλλαζει:d:d

dora7
19-04-2011, 22:37
μετά απο 10 master στις ιστορίες θητείας, χτυπατε με αλύπητα, πειτε τα όλα, αντέχω τα πάντα!!!!!!!!!!!!!!!:D:p:p

και μη λετε το Grim βύσμα...:p:p:p

kopitis
19-04-2011, 22:37
γιατί τι σου έχει έρθει;

dora7
19-04-2011, 23:06
λοιπον μια και πιασαμε στρατιωτικά κι εχω και κεφια ακούστε την ιστορία ενός πολίτη που αφορα το στρατό...;)

καποια χρονιά παλια, ο τότε δικός μου κανει θητεία σε ένα στρατόπεδο πρωην ανεπιθυμήτων σε ενα βουνο της Ρόδου...εχω παει λοιπον καλοκαιρακι με την αδερφή μου και τον δικό της να τον δούμε κι ενας κολητός που τυχαίνει να είναι μαζί του στο ίδιο στρατοπεδο μας φιλοξενει στο διαμερισμά του στην πόλη της Ρόδου...ενα απογευμα κι ενω κανω τουρισμό στη Λίνδο μου λεει ο δικος μου έλα στο βουνο εχουμε επισκεπτηριο...κανω το γύρο της Ρόδου και παω στην ερημια...μεσα απο την πύλη υπαρχει ένα κιοσκι απεναντι απο το διοικητηριο...καθομαστε λοιπον εκει, οταν πιανει να νυχτωσει ενας αλλος φιλος μας βαζει και φως και στις 9 περιπου χτυπαει αναφορα..ο δικος μου φευγει κι εγω μενω μεσα στο στρατόπεδο να περιμενω τον κολητό που θα εφευγε το βραδυ να με κατεβασει κι εμενα...ο κολητός όμως ειναι ενα σουργελο ανευ προηγουμενου που αγνοειται....στις 10.30 βγαινει ο διοικητης να φυγει, με βλεπει, ρωταει, του λενε οι μιλημενοι, λεει εγω για ευνοητους λόγους δεν μπορω να κατεβασω την κοπελα, ειδοποιειστε στα μεγαφωνα να ερθει επιτελους ο ταδε φανταρος να την κατεβασει...5 ειδοποιησεις στα μεγαφωνα μεχρι να εδεήσει να εμφανιστει ο κολητός, η ώρα 11.20 τη νυχτα λεμε!!!!!!!!!! βγαινουμε να καβαλησουμε το εντουρακι του να φυγουμε και μου εξομολογειται οτι στην μαυρη ερημια και στο σκοταδι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΦΡΕΝΑ...κι ειχε ενα μικρο φακο στο στομα για να φωτίζει λίγο μπροστα τη ρόδα....:eek::eek::eek: κι ο γκρεμος απ τη μια μερια να χασκει!!!!!! ευτυχως λίγο παρακατω υπηρχε ενα αλλο στρατόπεδο, μας ειδαν και καταλαβαν κι εριξαν τον προβολεα και φτασαμε στον ασφαλτοστρωμενο δρόμο και στα φωτα!!!!!!! και τωρα η milos 18 μπορει και σας μιλαει....:p:p:p

πειτε μου ιστοριες λοιπον...:p:p

μιγάδας
19-04-2011, 23:15
δεν μας ειπες ομως τι εκανες με τον ''τοτε'' δικο σου στο κιοσκι στο στρατοπεδο.....(ντογκι)

DON
19-04-2011, 23:30
ΝΑΥΤΙΚΟ, εκπαίδευση Πόρο, 3 μήνες ΔΤΣ-Σκαραμαγκα, μετάθεση στο Μετοχικο Ταμείο Ναυτικού-ΟΜΟΝΟΙΑ όπου και απολύθηκα με 2 μήνες απόσπαση ΣΝΔ-Πειραιά.


ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.

dora7
19-04-2011, 23:40
δεν μας ειπες ομως τι εκανες με τον ''τοτε'' δικο σου στο κιοσκι στο στρατοπεδο.....(ντογκι)

σε ανοικτο κιοσκι απεναντι απο το ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ εσύ τι ακριβώς θα έκανες μικρε?????:p:p:p

α και μέσα σε στρατόπεδο στη μεση του πουθενά επίσης?????:p:p

ψοφαω να μου πεις....:D;)

ΝΑΥΤΙΚΟ, εκπαίδευση Πόρο, 3 μήνες ΔΤΣ-Σκαραμαγκα, μετάθεση στο Μετοχικο Ταμείο Ναυτικού-ΟΜΟΝΟΙΑ όπου και απολύθηκα με 2 μήνες απόσπαση ΣΝΔ-Πειραιά.


ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.

ωχ τα λουμπάγκα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p:p:

μιγάδας
19-04-2011, 23:46
σε ανοικτο κιοσκι απεναντι απο το ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ εσύ τι ακριβώς θα έκανες μικρε?????:p:p:p

α και μέσα σε στρατόπεδο στη μεση του πουθενά επίσης?????:p:p

ψοφαω να μου πεις....:d;)


το οτι το στρατοπεδο ηταν στη μεση του πουθενα τι σημασια εχει;; λαθος επιχειρημα

κοιτα, καταλαβαινω οτι πρεπει να χουν περασει πολλες δεκαετιες απο τοτε(για να ειχες ''δικο σου'' στην ηλικια του στρατου, παιζει να ταν και τοτε που ο στρατος ηταν στα πανω του με τη χουντα) και δε θυμασαι τι ακριβως εγινε, οποτε τ αφηνω. αλλα νταξει, ολοι καταλαβαμε.

dora7
19-04-2011, 23:49
το οτι το στρατοπεδο ηταν στη μεση του πουθενα τι σημασια εχει;; λαθος επιχειρημα

κοιτα, καταλαβαινω οτι πρεπει να χουν περασει πολλες δεκαετιες απο τοτε(για να ειχες ''δικο σου'' στην ηλικια του στρατου, παιζει να ταν και τοτε που ο στρατος ηταν στα πανω του με τη χουντα) και δε θυμασαι τι ακριβως εγινε, οποτε τ αφηνω. αλλα νταξει, ολοι καταλαβαμε.

επειδή εισαι ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΑΚΑΠΝΟΣ το αφήνω εγω....:p:p:p

υ.γ και αποφευγεις να πεις τι θα έκανες εσύ πραγμα απόλυτα φυσιολογικό αφού ούτε η φαντα σία σου δεν φτανει ως εκει....

μιγάδας
19-04-2011, 23:50
φιλεναδα στο αεκακι τα χεις πει αυτα ή μονο στους ιντερνετικους σου φιλους;;:p

dora7
19-04-2011, 23:53
φιλεναδα στο αεκακι τα χεις πει αυτα ή μονο στους ιντερνετικους σου φιλους;;:p

το αεκακι ξέρει ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ...;);)κατάρριψη επιχειρήματος και τάπα..πάρε να χεις μικρε και καληνυχτα!!!!!!!!!!!:p:p:p

μιγάδας
19-04-2011, 23:54
σιγα την ταπα μπουρουση, προσεχε μη φας καμια μυγα....

8rilos!!!
20-04-2011, 00:03
ΝΑΥΤΙΚΟ, εκπαίδευση Πόρο, 3 μήνες ΔΤΣ-Σκαραμαγκα, μετάθεση στο Μετοχικο Ταμείο Ναυτικού-ΟΜΟΝΟΙΑ όπου και απολύθηκα με 2 μήνες απόσπαση ΣΝΔ-Πειραιά.


ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.


μπαμπα βουλευτη; :p

rainbow
20-04-2011, 00:07
-.

redglove
20-04-2011, 00:08
Ρε όλοι οι γιωτάδες στο hoops μαζευτήκατε;

Δηλαδή θα στριφογυρνάει ο πραγματικός DON στον τάφο του με τον γατουλίνο που έχει το όνομά του!

kopitis
20-04-2011, 01:36
Ρε όλοι οι γιωτάδες στο hoops μαζευτήκατε;



τι γιωτάδες ρε;;;;;
ρώτα κι εμάς που έχουμε περάσει και από Αυλώνα...:p:p

DON
20-04-2011, 11:22
μπαμπα βουλευτη; :p

μακάρι θα είχα χεστεί στο χρήμα!:eek::cool:

zouparos
20-04-2011, 11:52
Φίλε έχεις αποδειξεις για αυτά που λες?? εγώ στη ψαθα τους βλέπω όλους!
ΤΙ? Ξερνάμε τα ρουσφετια μας εδώ??
Α και εγώ έχω πάρει απο βουλευτη 10 εισιτήρια για το τελικο με το αεκακι στο ηρακλειο πριν 3-4 χρόνια:p

*GrimReaper*
20-04-2011, 12:26
συγγνωμη κιολας που θα κανεις 2 μηνες παραμεθώριο όπως όλοι.
Τι θέλετε κύριε γκριμ?? Θέλετε να κανετε παραμεθοριο στην μυκονο το καλοκαιράκι εκει αυγουστο σεπτμβερη??
πειτε μας τι θελετε και μπορει να ειστε και παλι """τυχερος""":p

ΩΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Τι 2 ρε...2 θα κανω στο κεντρο (αμα κανω την ειδικοτητα εκει) και 7 μηνες στα βουνα και στα λαγκαδια. Απλα σταθηκα ολιγον Κ-Ω-Λ-Ο-Σ

τωρα που λεμε για στρατο, για πειτε κατι: οταν ερχεται πρωτη φορα το χαρτι κι επιλεγεσαι για καπου(π.χ οπως ο γκριμ τεθωρακισμενα) και συ παρεις αναβολη, οταν μετα κοψεις την αναβολη σε βαζουν αλλου ή στο ιδιο που σ ειχαν βαλει στην αρχη αν δεν εχει καταργηθει;;

Εμενα μιγαδα το πρωτο χαρτι εγραφε Τριπολη. Αλλα οπως καταλαβες το 2ο χαρτι εγραφε κοζανη + αλλη ειδικοτητα. Οποτε εγω θα σου πω οτι δεν ειναι στανταρ!

μιγάδας
20-04-2011, 14:15
πα να κοψω την αναβολη, την αλλη δευτερα την κανω:p

dora7
20-04-2011, 14:32
πα να κοψω την αναβολη, την αλλη δευτερα την κανω:p

αμήν, λαμπάδα στο μποι σου :p θ' ανάψω να την κάνεις μικρε...:p;) να πας να γίνεις άντρας μπας και σταματήσεις να λες ότι ναναι....:p:p:D

Airness
21-04-2011, 19:14
Αποκάλυψη: To iPhone κρατάει αρχείο για το που πήγατε... θέλετε δεν θέλετε!

http://www.e-radio.gr/blog/post.asp?langID=2&home=1&uid=2738

rainbow
25-04-2011, 23:08
-.

Red Unity
28-04-2011, 01:21
ρε αιρνες, χωρίς παρεξήγηση, αλλά δε μαρέσει αυτή η "απροσωπία" σου, που συνεχώς βάζεις λινκς. μίλα μας λίγο.

Airness
28-04-2011, 01:31
ρε αιρνες, χωρίς παρεξήγηση, αλλά δε μαρέσει αυτή η "απροσωπία" σου, που συνεχώς βάζεις λινκς. μίλα μας λίγο.
Η δουλειά ενός μοντ περιέχει και το θέμα της ενημέρωσης σε ένα φόρουμ. Άλλωστε όποτε έχω κάτι να πώ θα το γράψω. Για τα σεντόνια έχουμε τον Dude και ο άνθρωπος για να απαντά σε όλα τα θέματα είναι ο Don! :p

Υ.Γ. Μεταφέρω τα πόστ στο γενικά και διάφορα για να μην είμαστε οφ-τοπικ...

Dude
28-04-2011, 02:50
Παιδιά εντάξει, ο Αιρνεςς είναι ο μοναδικός συνεπής επί του θέματος της ενημέρωσης στο φόρουμ... Μην το χάσουμε και αυτό. Πάλι καλά να λέμε.

Storm1973
28-04-2011, 14:12
Kαινούργιο φόρουμ.Από ότι κατάλαβα το άνοιξαν για αντίδραση στο basketforum.
Γράφτηκα αλλά δεν θα συμμετέχω συχνά γιατι από ότι είδα αυτός που το έφτιαξε είναι βάζελος και στο basketforum από ότι διάβασα έκανε προπαγάνδα ενάντια του Ολυμπιακού.
Don ετοιμάσου να τους ταράξεις λίγο τα νερά.Yποτείθεται εκεί οι μόντ είναι νορμάλ.
Εγώ βέβαια τους είπα για του παπά τα @ρχίδι@.
http://basketballforum.gr/index.php?topic=42.msg528#msg528
http://www.basketballforum.gr/

Airness
28-04-2011, 14:20
Kαινούργιο φόρουμ.Από ότι κατάλαβα το άνοιξαν για αντίδραση στο basketforum.
Γράφτηκα αλλά δεν θα συμμετέχω συχνά γιατι από ότι είδα αυτός που το έφτιαξε είναι βάζελος και στο basketforum από ότι διάβασα έκανε προπαγάνδα ενάντια του Ολυμπιακού.
Don ετοιμάσου να τους ταράξεις λίγο τα νερά.Yποτείθεται εκεί οι μόντ είναι νορμάλ.
Εγώ βέβαια τους είπα για του παπά τα @ρχίδι@.
http://basketballforum.gr/index.php?topic=42.msg528#msg528
http://www.basketballforum.gr/
Φίλε Storm για να μην γεμίζουμε με θέματα το φόρουμ, ενώνω το θέμα σου στα Γενικά και Διάφορα. Μπορούμε και εκεί να σχολιάσουμε για το νέο φόρουμ...

Storm1973
28-04-2011, 14:54
Φίλε storm για να μην γεμίζουμε με θέματα το φόρουμ, ενώνω το θέμα σου στα Γενικά και Διάφορα. Μπορούμε και εκεί να σχολιάσουμε για το νέο φόρουμ...

Κανένα πρόβλημα φίλε εγώ απλά το ανέφερα.

userNOname7
28-04-2011, 14:59
ΝΑΥΤΙΚΟ, εκπαίδευση Πόρο, 3 μήνες ΔΤΣ-Σκαραμαγκα, μετάθεση στο Μετοχικο Ταμείο Ναυτικού-ΟΜΟΝΟΙΑ όπου και απολύθηκα με 2 μήνες απόσπαση ΣΝΔ-Πειραιά.


ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.



κωλο βυσμα...Ναυτικο κ εγω...εκπαιδευση ΠΟΡΟ...(Διακοπες κ μαυρισμα δηλαδη)μεταθεση Α/Β ΚΥΘΗΡΑ σαλαμινα......σε 1 μηνα ημουν ο ποιος παλιος εκει μεσα..μετα...ξαναπηγα την ημερα της απολυσης μου..

KonTaz
28-04-2011, 15:00
κωλο βυσμα...Ναυτικο κ εγω...εκπαιδευση ΠΟΡΟ...(Διακοπες κ μαυρισμα δηλαδη)μεταθεση Α/Β ΚΥΘΗΡΑ σαλαμινα......σε 1 μηνα ημουν ο ποιος παλιος εκει μεσα..μετα...ξαναπηγα την ημερα της απολυσης μου..

Ωραία θα περάσω δηλαδή... :rolleyes:

userNOname7
28-04-2011, 15:10
Ωραία θα περάσω δηλαδή... :rolleyes:


κοιτα λογικα για να πας ναυτικο ολο κ κατι εχεις...

tc-g6
28-04-2011, 15:12
εμεις που δεν εχουμε? με το Ι-5 στο χερι παμε ρε γμτ...

rainbow
30-04-2011, 00:15
-.

TT7
30-04-2011, 00:54
Την παλευεις???

rainbow
30-04-2011, 01:12
-.

redglove
30-04-2011, 01:27
rainbow έχω βάσιμες υποψίες ότι μένεις Κηφισιά;

rainbow
30-04-2011, 01:33
-.

redglove
30-04-2011, 02:01
οχι γιατι το λες αυτο;

Δεν είσαι δηλαδή καστανόξανθη;

dora7
30-04-2011, 10:16
αχαχχαχαχαχχαχαχαχχα

δεν την παλεύω λέμε με τα τελευταία ποστς!!!:p:p

ειδικά με το τελευταίο ποστ του αγαπητού admin κλαίω!!!!!!!!!!!!!!:p:p

redglove
30-04-2011, 12:04
αχαχχαχαχαχχαχαχαχχα

δεν την παλεύω λέμε με τα τελευταία ποστς!!!:p:p

ειδικά με το τελευταίο ποστ του αγαπητού admin κλαίω!!!!!!!!!!!!!!:p:p

Πού είναι το αστείο, δεν σας καταλαβαίνω. :d :d

Εγώ μια ερώτηση έκανα και περιμένω απάντηση..

dora7
30-04-2011, 13:20
Πού είναι το αστείο, δεν σας καταλαβαίνω. :d :d

Εγώ μια ερώτηση έκανα και περιμένω απάντηση..

πανω απο ολα εισαι κύριος και εχεις τακτ....;););)

rainbow
30-04-2011, 22:50
-.

dora7
30-04-2011, 22:54
πηρες απαντηση αγαπητέ admin...;) αναμένω με αγωνία την απάντησή σου...:p;)

redglove
30-04-2011, 23:03
@redglove Μενω στον στον Πειραια ναι ειμαι καστανη.Εσυ πως εισαι αν επιτρεπεται;Γιατι στην Κηφισια μονο καστανοξανθες μενουν;

Καστανή ή καστανόξανθη; Καφετίζει δηλαδή ή ανοίγει κιόλλας;

dora7
30-04-2011, 23:04
εχει σημασία αν υπάρχει ανταύγεια.....;););)

rainbow
30-04-2011, 23:33
-.

redglove
30-04-2011, 23:46
Ειναι καστανα ανοιχτα ( φυσικου χρωματος ) :p:p:p:p:p:

Έχεις pm... :P

rainbow
30-04-2011, 23:48
-.

deninho
01-05-2011, 01:02
και κάπου εδώ γεννιέται ένας έρωτας :p

dora7
01-05-2011, 01:09
και κάπου εδώ γεννιέται ένας έρωτας :p

εγω το εχω παει ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ....:p τωρα διαλέγω το σωστό καπέλο.....:p:p:p:p:p:p:p

DON
01-05-2011, 02:28
Έχεις pm... :p

Α ρε ΓΚΑΒΛΙΑΡΗ ΑΝΤΡΑ!

redglove
01-05-2011, 04:18
Α ρε ΓΚΑΒΛΙΑΡΗ ΑΝΤΡΑ!

Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω για τι μιλάτε.

Να πούμε βέβαια ότι αυτά τα πράγματα καλό είναι να μην γίνονται..

DirtySniper
01-05-2011, 13:17
@redglove Μενω στον στον Πειραια ναι ειμαι καστανη.Εσυ πως εισαι αν επιτρεπεται;Γιατι στην Κηφισια μονο καστανοξανθες μενουν;

Ειμαι ψηλος, μελαχροινος με κοντο μαυρο μαλλι. Εχω ανοικτου χρωματος ματια που πρασινιζουν.
Ασχολουμαι με το πολο τα τελευταια 12 χρονια . Μου αρεσουν τα ταξειδια ενω διαβαζω γαλλικη λογοτεχνια.
Στις σχεσεισ μου ειμαι ενας εργατης καθωσ κανω τα ΠΑΝΤΑ για να εχω τη συντροφο μου ευτυχισμενη. Ειμαι αυστηρα μονογαμικος και δεν καταλαβαινω γιατι υπαρχει τοση προδοσια στον κοσμο μας. Οι φιλοι μου με θεωρουν σκληρο, ενω οι φιλες μου με χαρακτηριζουν ωσ γλυκο, ρομαντικο και ευαισθητο.
Σπουδασα ψυχολογια με μαστερ
στην αμερικη και δουλευω ως προισταμενοσ στο χιουμαν ρισορσισ στη μεγαλυτερν ναυτιλιακη εταιρεια της ελλαδος.
Μενω πειραια και οχι στη μακρυνη αγλια ( που να τρεχεις τωρα...)

Αν θες να με δεις μπεσ στη σελιδα μου:www.dirtysniper.gr.

johny b
01-05-2011, 14:27
Έχει και ecdl.

redglove
01-05-2011, 14:49
Ναι, έκανα και εγώ κλικ στο www.dirtysniper.gr

rainbow
01-05-2011, 15:00
-.

rainbow
01-05-2011, 15:09
-.

johny b
01-05-2011, 15:13
Εγώ πάντως έχω και μια εξάδα σνίκερς παγωτό.

rainbow
01-05-2011, 15:19
-.

johny b
01-05-2011, 15:35
Για σένα τις κρατάω

rainbow
01-05-2011, 15:40
-.

dora7
01-05-2011, 16:03
αχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχα
ειναι που δεν ξερεις αγαπητή οτι ο dirtys ειναι η φαντασιωση κάθε γυναίκας...(εκτός απο μενα και την teodosic 18 που ειμαστε ταγμένες στο milos....:p:p)
αλλα κι ο κοκκινογαντης εχει τη δική του ιστορια με τις γυναικες....μην απαξιωνεις τα παιδια μας του φορουμ....;);););)

rainbow
01-05-2011, 16:07
-.

dora7
01-05-2011, 16:10
Δεν τα απαξιωνω καθολου τα παιδια του φορουμ το αντιθετο θα ελεγα...

ακους αγαπητέ admin?????;););););)
μασάω φυλλα και τα καιω και ρουφαω τον καπνό....ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ????;););):p:p:p:p

redglove
01-05-2011, 16:47
Εγώ απορώ πως δεν έχει λανσάρει νέα καμπάνια ο μιγάδας: rainbow για admin

8rilos!!!
01-05-2011, 19:24
Εγώ απορώ πως δεν έχει λανσάρει νέα καμπάνια ο μιγάδας: rainbow για admin

περιμενει να τυπωθουν οι αφισες τα μπλουζακια και να βγουν τα ρολογια με το συνθημα πανω...(εχει οργανωθει αυτη την φορα):p:p

DirtySniper
02-05-2011, 00:27
......
Μενω πειραια και οχι στη μακρυνη αγλια ( που να τρεχεις τωρα...)


[QUOTE=rainbow;59959]Μονο αυτα διαθετεις;

Επίσης ίμε ανόρθώγραφως

rainbow
02-05-2011, 00:39
-.

DirtySniper
02-05-2011, 00:56
Λοιπόν λέω να περιγράψεις και εσύ τον εαυτό σου.
Αλλά να το κάνεις αργά
συλλαβιστά

(κατά προτίμηση σε διαδοχικά ποστ για να μου δινεις τη ψευδαίσθηση ότι ανακαλύπτω αργά και αισθησιακά την αληθινή rainbow)

rainbow
02-05-2011, 01:44
-.

johny b
02-05-2011, 01:46
Δίκιο έχει τελικά ο ρέντγκλοβ. Βάλτε γυναίκες στο τιμόνι. Θηριοδαμάστριες
QhzbzwPNgXA

Με λενε Ναντια εχω καστανα ανοιχτα μαλλια και εγω εχω πρασινα ματια.Οσοι αντρες με γνωριζουν αμεσως παρατηρουνε το ποσο αισθησιακη ειμαι.Εχω πολυ ωραιο σωμα μιας κ ειμαι αδυνατη.Εμενα οι φιλες μου μου λενε οτι ειμαι πολυ ενδιαφερον ατομο...
Δε μου λες Νάντιά μου, είναι σπαστά τα μαλλάκια σου?

KingJames
02-05-2011, 01:58
Οκ,μετά την περιγραφή θα σκάσει φωτό ο usernoname.

μιγάδας
02-05-2011, 02:02
Εγώ απορώ πως δεν έχει λανσάρει νέα καμπάνια ο μιγάδας: rainbow για admin

τι rainbow για admin ρε μακακα, μιγαδας for koubaros ειναι η νεα καμπανια με τις προτασεις γαμου που πεφτουν....

δηλαδη ρε κοκκινογαντι, ενα χρονο τωρα που στην πεφτω εγω(ΑΓΑΠΑΜΕ κοκκινοσκουφιτσα), ενα p.m δε μου χεις στειλει......καλα για αντμιν δεν το συζητω..... μηπως αμα στην πεσει ο κοπιτης θα τον κανεις αντμιν;;;

redglove
02-05-2011, 02:23
Κλαίω με το πόσο χούπηδες είμαστε εδώ μέσα.

dora7
02-05-2011, 07:00
κι εγώ κλαίω πρωί πρωι....έλεος χουπάκια!!!!!!!!!!!!!!!!:p:p:p

DON
02-05-2011, 11:21
Eπιστροφή αλλά στο ΜΙΛΗΤΟ!!! http://don-basketblog.blogspot.com/2011/05/e.html

userNOname7
02-05-2011, 11:50
Eπιστροφή αλλά στο ΜΙΛΗΤΟ!!! http://don-basketblog.blogspot.com/2011/05/e.html

don εισαι οφτοπικ...εχουμε αλλο θεμα εδω...:eek::cool::cool:

8rilos!!!
02-05-2011, 13:00
eπιστροφή αλλά στο ΜΙΛΗΤΟ!!! http://don-basketblog.blogspot.com/2011/05/e.html

κανονισε να αποδειχθεις γρουσουζης και να μην #@$%!# την γρια σημερα:p

rainbow
02-05-2011, 15:39
-.

userNOname7
02-05-2011, 15:53
Ωραια θα σε ακουμε καθε δευτερα 8-10;

Επιβαλετε ναντια ...αλλιως θα φαμε μπαν απο το φορουμ...:cool::cool:

tc-g6
02-05-2011, 16:34
χοχοχο, θυμαμαι καποτε που εκανα μεταλ εκπομπη σε σταθμο της κεφαλλονιας και επαιρνε τηλ. ο καθε καμμενος και λιωναμε στα γελια! επικες εποχες! τωρα ηρθε η σειρα μου να τρολλαρω και να σπασω τους ορχεις του don-ερ εστω και chatαρωντας...

lamar
02-05-2011, 16:41
χοχοχο, θυμαμαι καποτε που εκανα μεταλ εκπομπη σε σταθμο της κεφαλλονιας και επαιρνε τηλ. ο καθε καμμενος και λιωναμε στα γελια! επικες εποχες! τωρα ηρθε η σειρα μου να τρολλαρω και να σπασω τους ορχεις του don-ερ εστω και chatαρωντας...

Ασε ρε με τον απατη...Βγαλε τηλεφωνα στον αερα ρε...

KingJames
02-05-2011, 16:42
Eπιστροφή αλλά στο ΜΙΛΗΤΟ!!! http://don-basketblog.blogspot.com/2011/05/e.html

Mεγάλε Δον !

(η ιστορία είναι φαντάστικη κ οποιαδήποτε ομοιότητα είναι καθ'ολα συμπτωματική)

Η εκπομπή είναι σε εξέλιξη.
-μήνυμα στο τσατ από greenwarrior13 "o 3D Δονάκο παει για το 6κτο.Οι ευρωκούπες είναι αμέτρητες Παναθηναϊκέ.6το αστέρι εμείς, καναπέ εσείς"
-αρχίζει την απάντηση με "ΤΙΝΑΦΤΑΡΕ?...στη συνέχεια κάτι θα βρεί να πεί ο Δον και θα κλείσει την απαντησή σου με ένα από τα :
ΤΟΜΠΟΛΑ
ΡΟΥΦΑ ΜΠΑΝΑΘΑ
ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ
ΜΠΟΥΛΩΝΕ
ΜΙΛΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΣΩΚΡΑΤΗ ΠΕΤΡΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ
ΜΠΕΕ

Ο Δον της καρδιάς μας :D

tc-g6
02-05-2011, 16:43
αμα βγαλει τηλεφωνα στον αερα προβλεπω να καταριπτεται μεχρι και ο ΜΥΘΟΣ του λεβεντη, τρις-χειροτερα και βλεπουμε, χοχοχο!

KonTaz
02-05-2011, 16:48
Τηλέφωνο στο Don:
Έλα Don,άκουσα ότι ο Σπανούλης ΛΙΩΝΕΙ στο εξοχικό,ενώ ο Μήτσος πάει για το 6ο.

Μετριοπαθής απάντηση Don:

A0S2dv0AyVM


Ή



tjtIb774J7U

DON
02-05-2011, 16:50
Τηλέφωνα απο Σεπτέμβριο ίσως!