PDA

View Full Version : Γενικα & Διαφορα


Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

johny b
20-06-2011, 00:55
Kαταρχάς δε βλέπω να'χει adobe o παπάρας. Μου τ'ανοίγει μ'ένα foxit reader αν βλέπω καλά. Μετά δεν έχει επιλογή στο αρχείο -εξαγωγή-γουόρντ


Δοκιμασε κατι τετοιο τοτε,
http://convertpdftoword.net/

Τα βγάζει αχταρμά. Ελληνικά είναι στα σουαχίλι τα βγάζει.

Morrison
20-06-2011, 01:01
Kαταρχάς δε βλέπω να'χει adobe o παπάρας. Μου τ'ανοίγει μ'ένα foxit reader αν βλέπω καλά. Μετά δεν έχει επιλογή στο αρχείο -εξαγωγή-γουόρντ


Δοκιμασε κατι τετοιο τοτε,
http://convertpdftoword.net/

Τα βγάζει αχταρμά. Ελληνικά είναι στα σουαχίλι τα βγάζει.

Κανε μια προσπαθεια και με αυτο,
http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/

(το δοκιμασα κ σε pdf με ελληνικο κειμενο κ το εβγαλε μια χαρα)

μιγάδας
20-06-2011, 02:04
πες 100 φορες ''ο ντουντα δεν κανει ποτε λαθος, παπαλουκα πουστρου πηγαινε στους ελληνορωσους'' και τοτε θα φτιαξει

Eleni7
20-06-2011, 02:15
Θεωδοσαινα,καλα αποτελεσματα να εχεις αυριο!

μιγάδας
20-06-2011, 02:17
ασε τις ευχες και ριξε κανα γαμοσταυριδι στους χωρους norm να νιωσω αλληλεγγυη

Eleni7
20-06-2011, 02:26
Χαχαχα,τωρα διαβαζω Γραμμικη οποτε ριξε και εσυ κανα γαμοσταυριδι για υποχωρους,απεικονισεις,ευκλειδειους χωρους κτλ

ΥΓ.Αναλυτικη Γεωμετρια ε?Σε λυπαμαι λιγουλακι....:p

KonTaz
20-06-2011, 02:26
κανένα γαμοσταυρίδι για τα τριφασικά δίκτυα κανείς??

Eleni7
20-06-2011, 02:29
πωπω τι τραβαμε.......

Εγω εχω αλλες 2 βδομαδες και παω στοιχημα οτι δεν θα μεινει ΟΥΤΕ ΕΝΑ εγκεφαλικο κυτταρο υγιες.Ποιος συζηταει μετα για μπασκετικο Ολυμπιακο και μεταγραφες?

TT7
20-06-2011, 02:37
κανένα γαμοσταυρίδι για τα τριφασικά δίκτυα κανείς??

Θερμοδυναμικη περασες??...

KonTaz
20-06-2011, 02:41
Μηχανολόγος Μηχ αλλά ασχολούμαστε και με ηλεκτρικά κυκλώματα(τρομάρα μας)

Επειδή βλέπω πολλούς μαθηματικούς στο φόρουμ ποιος θα πάει να δώσει αντί για μένα τον Σεπτέμβρη συναρτήσεις πολλών μεταβλητών και επικαμπύλια/επιφανειακά/διπλά/τριπλά/Stokes/Gauss????

Ε τρομεροφοβεροί,απιστευτοτεράστιοι μαθηματικοί του φόρουμ??

SuperSayian
20-06-2011, 02:48
Έχουν οι Μηχανολόγοι Μηχανικοί θεωρήματα GREEN, GAUSS κλπ?Μωρε μπράβο σας!!!

Ειλικρινά δεν παίζει να χω μισήσει τίποτα περισσότερο στην ζωη μου απο Ολοκληρωτικό λογισμό!:mad::mad:

Eleni7
20-06-2011, 02:54
KonTaz,ατυχησες.Αυτα τα παιζω στα δακτυλα (του ποδιου κιολας).Απλα,πως να δωσω στην θεση σου?Ειμαι κοπελα.Φοβαμαι οτι θα την καταλαβουν την διαφορα χαχαχαχαχα

Πλακα κανω φυσικα.Παλουκια απο τα λιγα αυτα που γραφεις.Για να περαστουν χρειαζεται να στρωσεις κωλο ΟΛΟ το εξαμηνο και οχι μια βδομαδα πριν γραψεις

Σαγιαν,και εσυ εχεις καει με αυτα?

SuperSayian
20-06-2011, 03:04
Οχι δεν εχω καεί γιατί πολύ απλά δεν τα εχω ακουμπήσει!χοχοχο

Η πλάκα είναι οτι ξεκινάω με Μαθηματικά Ι και εντάξει ήταν ψιλοεύκολα στυλ λυκείου και λίγο ποιο δύσκολα!Χωρίς να χω πατήσει και πολύ θεωρεία(προτώτυπο για μένα :eek::eek: χαχα) περνάω με 6,1(Ούτε εκεί δεν μπόρεσα να πάρω βαθμό της προκοπής).Ε για να μην τα πολυλογώ παω μετά Μαθηματικά ΙΙ και χώρια οτι το έκανε ενας γεράκος(Τι γεράκος μαθουσάλας) που φώναζε συνέχεια "Προστέχτε" "Προστέχτε"..."Κάντε σχήμα...έκανες το σχήμα τελείωσε υπόθεση μετά(κ χτύπαγε πάνω κάτω της παλάμες του)" Και πάντα να θυμάστε "Ομικο Αφα ισω Ομικο Βητα" είδα και τι παίζει με ολοκληρώματα και διανύσματα(κ μόνο που λεω διανύσματα ενα ρίγος διαπερνά το κορμί μ)...Ε απο τότε -για να το πω και κομψά- δεν πάτησα και πολλές φορές.Με τίποτα σημειώσεις(κ κανα σκονάκι για καμια θεωρία:D) την βγάζω αλλά δεν...

Eleni7
20-06-2011, 03:10
Ωραια πραγματα.Φοιτητικα!χαχαχα

Εμας εδω ειναι θανατος.Ουτε πολυ θεωρια βαζουν μπας και με κανενα σκονακι γινει η δουλεια.Να φανταστεις εχουμε μαθηματα που το ποσοστο για να περασει καποιος ειναι 6 στους 100!Αχ,τα καλυτερα χρονια τις ζωης μου θα φαω.Θα βρουν τα κοκκαλα μου στο αμφιθεατρο...

Dude
20-06-2011, 05:44
Τα κόκκαλα που βλέπεις στο βάθος είναι τα δικά μου...

KonTaz
20-06-2011, 11:22
KonTaz,ατυχησες.Αυτα τα παιζω στα δακτυλα (του ποδιου κιολας).Απλα,πως να δωσω στην θεση σου?Ειμαι κοπελα.Φοβαμαι οτι θα την καταλαβουν την διαφορα χαχαχαχαχα

Πλακα κανω φυσικα.Παλουκια απο τα λιγα αυτα που γραφεις.Για να περαστουν χρειαζεται να στρωσεις κωλο ΟΛΟ το εξαμηνο και οχι μια βδομαδα πριν γραψεις

Σαγιαν,και εσυ εχεις καει με αυτα?

χοχοχο με μια εβδομάδα κάτι γινόταν,εγώ αφιέρωσα 3 μέρες και πήρα τον αντίστοιχο αριθμό από κάτι άλλα...

μιγάδας
20-06-2011, 13:12
παμε να πουμε οοοοοοοολοι μαζι καλη επιτυχια στον κοπιτη, μπας και μειωθουν κατα ενας οι αιωνιοι φοιτητες του φορουμ...:p:p

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΠΙΤΗ

red hoopligan
20-06-2011, 13:42
Mνημειωδης αποτυχια...:(:(:(

18248 μορια.....

Τι γνωμη εχετε για τη σχολη Δημοσιας Διοικησης;

Δυο ευχες εκανα στα γενεθλια μου.
1)Να παρουμε το πρωταθλημα φετος.
2)Να περασω Νομικη Αθηνας.

0/2....Μπραβο μου...:mad:

Το διαρκειας παντως θα το παρω ο κοσμος να χαλασει...

μιγάδας
20-06-2011, 13:49
Mνημειωδης αποτυχια...:(:(:(

18248 μορια.....


:confused::confused::confused:
μπορει να μην επιασες αυτο που ηθελες αλλα ''μνημειωδης αποτυχια'' δεν το λες....

red hoopligan
20-06-2011, 13:55
Mνημειωδης αποτυχια...:(:(:(

18248 μορια.....


:confused::confused::confused:
μπορει να μην επιασες αυτο που ηθελες αλλα ''μνημειωδης αποτυχια'' δεν το λες....

Για μενα ειναι...Δεν περιμενα να γραψω τοσο χαλια...Τεσπα η ζωη συνεχιζεται. Σκεφτηκα σε καποια φαση μεσα στη στεναχωρια μου να ξαναδωσω του χρονου,αλλα δεν μπορω να ξαναζησω το ιδιο μαρτυριο...

Eleni7
20-06-2011, 14:17
Κριμα που δεν επιασες τα μορια που ηθελες,αλλα οπως και εσυ λες η ζωη συνεχιζεται.Ποτε δεν ξερεις,μπορει να σου βγει και σε καλο.Κατσε κατω και μελετα εξωνυχιστικα το μηχανογραφικο για να βρεις την σχολη που σου αρεσει.Και εγω, αλλα ειχα κατα νου οταν εγραφα αλλα και καθολη την διαρκεια της χρονιας ,και τελικα αλλα δηλωσα στο τελος.Ηθελα πολυ να μπω οικονομικα,ειχα γραψει καλα οικονομια και τα ειχα πιασει τα μορια,αλλα αλλαξα γνωμη.Και μπορει η σχολη μου να ειναι παλουκι,αλλα την γουσταρω παρα πολυ.Οποτε μην σκας,σιγουρα θα υπαρχει και αλλη σχολη που θα σου κανει κλικ.Αν θες,πες μας μια λιστα με αυτες που πιανεις,να σου πουμε μια γνωμη απο προωπικες εμπειριες (φιλους κτλ)


Κοπιτη,καλη επιτυχια!Ευχομαι ενα αιωνιος λιγοτερος!

TT7
20-06-2011, 14:19
Mνημειωδης αποτυχια...:(:(:(

18248 μορια.....


:confused::confused::confused:
μπορει να μην επιασες αυτο που ηθελες αλλα ''μνημειωδης αποτυχια'' δεν το λες....

Για μενα ειναι...Δεν περιμενα να γραψω τοσο χαλια...Τεσπα η ζωη συνεχιζεται. Σκεφτηκα σε καποια φαση μεσα στη στεναχωρια μου να ξαναδωσω του χρονου,αλλα δεν μπορω να ξαναζησω το ιδιο μαρτυριο...

Εχεις γραψει πολυ καλα ρε συ...σορρυ ημουν Θετικη εγω και δεν τα ξερω καλα αλλα Νομικη Κομοτηνης δεν περνας??Οι βασεις εχουν βγει??Γιατι μιλανε για μεγαλη πτωση....

Eleni7
20-06-2011, 14:22
Κομοτηνη ισως πιανει.Απλα η Θεωδοσαινα θελει Αθηνα,απο οτι εχω καταλαβει.Και οντως,εχεις δικιο TT7,θα πεσουν πολυ οι βασεις

red hoopligan
20-06-2011, 14:26
Δε θελω να φυγω απο την Αθηνα...Αυτο ειναι το προβλημα μου...Οι γονεις μου μου λενε να παω,ομως δε θελω...Για την ακριβεια αρχιζω να συνειδητοποιω οτι δε στεναχωρηθηκα τοσο που εχασα τη Νομικη Αθηνας,αλλα επειδη απογοητευσα τον εαυτο μου και τους γονεις μου...

Λοιπον οποιος ξερει ας μου πει τιποτα για το τμημα Δημοσιας διοικησης Παντειου. Προσφερει καλη επαγγελματικη αποκατασταση; γιατι εχω διαβασει και μου εχουν πει οτι διοριζεσαι ως στελεχος του Δημοσιου.Βεβαια ετσι οπως εχουν γινει ολα τωρα στη χωρα,δε μπορω να ξερω αν ο διορισμος ως στελεχος εχει και καλο μισθο....

Οποιος μπορει ας βοηθησει...Εχω μονο μια εβδομαδα για το μηχανογραφικο...

Κομοτηνη ισως πιανει.Απλα η Θεωδοσαινα θελει Αθηνα,απο οτι εχω καταλαβει.Και οντως,εχεις δικιο TT7,θα πεσουν πολυ οι βασεις

Καθε χρονο ακουω τα ιδια για τις βασεις...Απελπισια να επιλεγεις απο τα 18 σου επαγγελματικη σταδιοδρομια...

zouparos
20-06-2011, 14:31
εγώ ξέρω να σου πω για τις καφετέριες πίσω απ'τη πάντειο:p
νουμοθύελλα αχαχαχα

Eleni7
20-06-2011, 14:32
Καταρχας δεν απογοητευσες κανενα.Λαθος σου να σκεφτεσαι ετσι.Καταλαβαινεις τι σημαινει 18200 μορια?Παω στοιχημα οτι οι γονεις σου ειναι περιφανοι.Και σου ειπα,ποτε δεν ξερεις πως θα τα φερει η ζωη και αν θα σου βγει σε καλο τελικα αυτο που εγινε.

Τωρα,για την σχολη που λες,η αληθεια ειναι οτι ετσι οπως ειναι η κατασταση τωρα,υπαρχει μια αβεβαιοτητα.Αν μου επιτρεπεται,απο την Αθηνα δεν θες να φυγεις για λογους οικονομικους ή δεν νιωθεις ανετα (φιλιες,συνηθεια κτλ) να ξενιτευτεις?

ΥΓ.Ζουπ ελεος:p

red hoopligan
20-06-2011, 14:34
Καταρχας δεν απογοητευσες κανενα.Λαθος σου να σκεφτεσαι ετσι.Καταλαβαινεις τι σημαινει 18200 μορια?Παω στοιχημα οτι οι γονεις σου ειναι περιφανοι.Και σου ειπα,ποτε δεν ξερεις πως θα τα φερει η ζωη και αν θα σου βγει σε καλο τελικα αυτο που εγινε.

Τωρα,για την σχολη που λες,η αληθεια ειναι οτι ετσι οπως ειναι η κατασταση τωρα,υπαρχει μια αβεβαιοτητα.Αν μου επιτρεπεται,απο την Αθηνα δεν θες να φυγεις για λογους οικονομικους ή δεν νιωθεις ανετα (φιλιες,συνηθεια κτλ) να ξενιτευτεις?

ΥΓ.Ζουπ ελεος:p

το δευτερο...Ναι ξερω θα κανω καινουργιες γνωριμιες κτλ,ομως δε θελω να φυγω απο την Αθηνα...

TT7
20-06-2011, 14:38
Οχι να μην την δηλωσεις κατ'εμε..σχολη της πλακας τωρα καμμια επαγγελματικη ευελιξια και χαμηλο επιπεδο...Teodosic18 κατα την γνωμη μου εχεις παρει λαθος το θεμα της φοιτητικης σου ζωης...

Αν δεν υπαρχει ΣΟΒΑΡΟ οικονομικο θεμα (και το λεω γιατι μπορεις να δουλεψεις σαν φοιτητρια και να βγαζεις το χαρτζηλικι σου ωστε να σου στελνουν μονο το ενοικιο οι δικοι σου) τοτε εισαι λαθος στο θεμα της πολης..Βλεπω πολλα παιδια απο Αθηνα να εχουν το ιδιο θεμα με σενα και να φοβουνται να αφησουν την Αθηνα...

Να ξερεις η φοιτητικη ζωη δεν ειναι απλα η σχολη σου...Γνωριζεις νεα ατομα βλεπεις διαφορετικες συμπεριφορες απογοητευεσαι ερωτευεσαι κλπ....Για μενα ειναι απαραιτητο βημα στην ωριμανση ενος ατομου...

Και μονο το γεγονος οτι θα μεινεις μονη σου και θα πρεπει να φροντισεις για τον εαυτο σου σε καποια θεματα ειναι σημαντικο

Τωρα αν ειναι θεμα φοβου μην χασεις τις παρεες σου να ξερεις οτι ουτως η αλλως μπορει να συμβει και στην ιδια πολη να εισαι...Μπορει να γνωρισεις νεα ατομα στην σχολη στην Αθηνα και να κανεις πλεον με αυτους παρεα...Οπως μπορει να το κανουν και οι κολλητοι σου αυτο...
Οι σχεσεις ομως που αξιζουν θα κρατησουν...εγω με τον Dude
ας πουμε περασαμε σε αλλη πολη αλλα 3-4 ατομα που ημασταν παρεα κρατησαμε μια χαρα και συνεχιζουμε ακαθεκτοι...Με ορισμενους ομως χαθηκα και εκανα καινουργιους...

Μην φοβασαι δλδ το θεμα των φιλων και της παρεας...Θα γνωρισεις και θα αλλαξεις παρεες πολλες φορες στην ζωη σου..
Αυτα απο μενα..χαχαχα...εδωσα τις συμβουλες σου ο ''Σοφος...

Eleni7
20-06-2011, 14:41
Δεν ειναι δουλεια μου να ανακατευτω,εσυ ξερεις καλυτερα.Αλλα με αυτα τα μορια πιανεις ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ σχολες στην επαρχια.Δεν ειναι κριμα να τις χασεις επειδη θες Αθηνα?Αμα ηταν το προβλημα οικονομικο,οπως και τον πιο πολλων παιδιων που θα συμπληρωσουν μηχανογραφικο με βαση αυτο,να το καταλαβω.

Στην αρχη ολα φαινονται δυσκολα,αλλα εδω που τα λεμε,δεν υπαρχει φοιτητικη ζωη στην Αθηνα συγκριτικα με Θεσσαλονικη,Ιωαννινα,Πατρα κτλ.Και μιλαμε για τα καλυτερα χρονια σου (που θα ειναι και ΠΟΛΛΑ μαλλον:p).Αν αυτο το συνδυασεις και με μια πολυ καλη σχολη που να σου αρεσει (πχ,Νομικη στην Κομοτηνη πιανεις,και ειναι κοντα και στην ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ,αν καταλαβαινεις που το παω:p) τοτε ολα θα ειναι σουπερ.ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ


ΥΓ.TT7 εισαι στο μυαλο μου

redglove
20-06-2011, 14:43
Δε θελω να φυγω απο την Αθηνα...Αυτο ειναι το προβλημα μου...Οι γονεις μου μου λενε να παω,ομως δε θελω...Για την ακριβεια αρχιζω να συνειδητοποιω οτι δε στεναχωρηθηκα τοσο που εχασα τη Νομικη Αθηνας,αλλα επειδη απογοητευσα τον εαυτο μου και τους γονεις μου...

Λοιπον οποιος ξερει ας μου πει τιποτα για το τμημα Δημοσιας διοικησης Παντειου. Προσφερει καλη επαγγελματικη αποκατασταση; γιατι εχω διαβασει και μου εχουν πει οτι διοριζεσαι ως στελεχος του Δημοσιου.Βεβαια ετσι οπως εχουν γινει ολα τωρα στη χωρα,δε μπορω να ξερω αν ο διορισμος ως στελεχος εχει και καλο μισθο....

Οποιος μπορει ας βοηθησει...Εχω μονο μια εβδομαδα για το μηχανογραφικο...

Κομοτηνη ισως πιανει.Απλα η Θεωδοσαινα θελει Αθηνα,απο οτι εχω καταλαβει.Και οντως,εχεις δικιο TT7,θα πεσουν πολυ οι βασεις

Καθε χρονο ακουω τα ιδια για τις βασεις...Απελπισια να επιλεγεις απο τα 18 σου επαγγελματικη σταδιοδρομια...

Φαντάζομαι ψιλοβερεσέ τα διαβάζεις όσα γράφουμε, και λογικό αν είσαι απογοητευμένη, αλλά εγώ θα το πω, και θα το πω γιατί έκανα και εγώ τεράστιο θέμα την όλη φάση με τις σπουδές και το πανεπιστήμιο και έφαγα τρελή πίκρα: Οι πανελλήνιες είναι από τα πιο μικρά βήματα που θα κάνεις στη ζωή σου. Ακόμη και αν δεν περάσεις εκεί που θες, τώρα ξεκινάς. Οι ευκαιρίες δε να κάνεις τους γονείς σου περήφανους, ή να τους απογοητεύσεις απίστευτα :P, αμέτρητες..

Κοίτα να περάσεις καλά το καλοκαίρι γιατί στο τέλος αυτά μετράνε (ποιό τέλος δηλαδή, σε 10 χρόνια αυτά τα καλοκαίρια θα θυμάσαι, όχι τι έπεσε άγνωστο..). Και καλές επιλογές στο μηχανογραφικό! :D

zouparos
20-06-2011, 15:08
διαλέγουμε σχολή δεν διαλέγουμε πόλη. βεβαια και η νομικη για τα πανηγυρια σχολη ειναι αλλα αφου σ'αρέσει.

βεβαια και το οικονομικο ειναι δυσβασταχτο ότι και να σου λένε όλοι. 600 ευρώ το μήνα δεν βγαινουν ευκολα απο καμμια πανταλονα νταγκα νταγκα εβρι μανθ

KonTaz
20-06-2011, 15:13
Επαρχία επαρχία επαρχία....Πάρτα μαλάκα KonTaz

zouparos
20-06-2011, 15:25
Πολύ προβληματισμός πάντως στη κοινωνία για το συγκεκριμένο θέμα...:p
http://img38.imageshack.us/img38/7/ppppppppppppppppa.png

air josh
20-06-2011, 15:26
Να πω την αποψη μου και εγω οντας ακομα φοιτητης (γ..ω τη τρελα μου).Αν σου αρεσει πραγματικα να ασχοληθεις με τη νομικη και περνας στη επαρχια να πας.οι φιλοι δε χανονται ποτε και επισης θα γνωρισεις καινουριες καταστασεις που θα σου κανουν καλο.Και εγα θεωρητικη ημουν πηγαινα για νομικη αλλα τζιφος περασα οικονομικα στο καποδιστριακο.Για κανενα λογο μη πας δημοσια διοικηση.η παντειος δεν εχει την αιγλη των προηγουμενων χρονων

Υγ μη σκας καθολου και εγω ειχα χαλαστει που δε περασα αλλα τωρα ξεκινουν τα καλα.Διαλεξε μια σχολη που θα γουσταρεις ακομα και αν δεν ειναι στην αθηνα και απολαυσε το

KonTaz
20-06-2011, 15:30
Πολύ προβληματισμός πάντως στη κοινωνία για το συγκεκριμένο θέμα...:p
http://img38.imageshack.us/img38/7/ppppppppppppppppa.png

Το έχει πιάσει το νόημα...

standby25
20-06-2011, 16:02
για δημοσια δοιηκηση που λες θεοδοσινα,εχω φιλο καλο που ενω εβγαλε την σχολη εκανε κ ενα μεταπτυχιακο ακομα κανει τον supervisor σε εταιρες promotion,ολα αυτα βεβαια ειναι τυχερα......η συμβουλη που θα σου εδινα ειναι να πας παιδαγωγικο αλλα απο οτι ακουω κ εκει τα δεδομενα εχουν αλλαξει,καποτε με το που τελειωνες μετα απο 10 μερες ειχες πιασει δουλεια οπουδηποτε.....
η διαδρομη μολις αρχιζει,εχεις να δεις κ να αναθεωρησεις καταστασεις παμπολλες φορες...καμια απαγοητευση δεν πρεπει να υπαρχει σπουδαζεις για να δουλεψεις αξοπρεπεστατα κ οχι για καπριτσιο κ φιγουρα οτι περασα στην ακαδημαικη αφροκρεμα...

SuperSayian
20-06-2011, 16:22
Όταν το υπουργείο δεήσει να βγάλει στατιστικά με την φετινή βαθμολογία θα δούμε τι θα γίνουν οι βάσεις.Αν στην Θεωρητική το ποσοστό 18-20(που είσαι εσυ) εχει αισθητή και μεγάλη διαφορά απο πέρσυ οι βάσεις σίγουρα θα πέσουν.Απο κει και πέρα μια χαρά μόρια έβγαλες(μακάρι να χα βγάλει και εγω τόσα χαχα) αν ήθελες Νομική λόγω υψηλής βάσης καλά θα κάνεις να το ξανασκεφτείς,η σχολή δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΣΗ με την βάση της.Αν το όνειρο σου απ την άλλη είναι νομική έχεις δυο επιλογές.Η ξαναδίνεις(Δεν λεει απολύτως μα απολύτως τίποτα να χάσεις μια χρονιά) ή πας σε άλλη πόλη.Δεν είναι δικό μου θέμα βέβαια που λένε και τα παιδιά αλλά αν υπάρχει δυνατότητα απ τους δικούς σου να σου στέλνουν το ενοίκιο και λίγα λεφτά στην αρχή μέχρι να βρεις μια δουλειά και μετά θα τα περνάς φίνα.Καλύτερα να σε λίγο στενεμένη οικονομικά και αντι να βγαίνεις 3 φορές την εβδομάδα εξω να βγαίνεις μια ΑΛΛΑ να μένεις μόνη σου!

Εντάξει το ξέρω τώρα ολα αυτά λίγο τ ακους,εχεις ψιλοαποφασίσει,σκέφτεσαι τους φίλους κτλ αλλά επειδή σίγουρα στο εχουν πει κι άλλοι ,αξίζει 100% να φύγεις απ τους δικούς σ:D:D!Και γω το ίδιο θέμα είχα κάποτε και ήθελα να μείνω Αθήνα και αν πω πως δεν το χω μετανιώσει θα πω ψέματα!Καμία μα καμία σχέση να μένεις μόνος-η!Τώρα τα θέματα φιλίας-καρδιά:p εντάξει είναι λίγο κάπως στην αρχή αλλά αν αξίζουν οι φίλοι σου πραγματικά δεν παίζει να χαθείτε!

Επαρχία επαρχία επαρχία....Πάρτα μαλάκα KonTaz

Να ξερες πόσο μα πόσο σε νιώθω!:D

GEMAN7
20-06-2011, 19:30
Μια φιλική συμβουλή και από εμένα teodosic18, να βάλεις οπωσδήποτε την νομική Αθήνας πρώτη σου επιλογή γιατί ποτέ δε ξέρεις τι γίνεται με τις βάσεις. Από εκεί και πέρα αν πραγματικά θέλεις να σπουδάσεις νομικά καλό θα ήταν να μην υπολογίσεις και τόσο την πόλη, τις συνήθειες και τις παρέες αλλά να επιδιώξεις και τις άλλες δυο σχολές νομικής σε Θεσσαλονίκη και Κομοτηνή. Πέρα από τις νέες φιλίες που θα κάνεις να είσαι σίγουρη πως οι καλές φιλίες δε χαλάνε ποτέ. Άσε που και κάποιοι άλλοι φίλοι σου ίσως περάσουν σε σχολές της Β. Ελλάδος και εξακολουθείτε να είστε κοντά.

Όσον αφορά το θέμα του να ξαναδώσεις σε περίπτωση που περάσεις σε κάποια άλλη σχολή της Αθήνας μπορείς να το σκεφτείς και αργότερα. Όταν θα έχεις μάθει σε ποια σχολή πέρασες, τι πρόγραμμα σπουδών έχει, έχεις παρακολουθήσει και κάποια μαθήματα στην αρχή μπορείς να το ξανασκεφτείς.

Τα πήγες πάρα πολύ καλά γι' αυτό μην αγχώνεσαι, να είσαι αισιόδοξη, κάνε ήρεμα τις επιλογές σου με βάση αυτό που εσύ θέλεις πραγματικά και απόλαυσε το καλοκαιράκι. ;):)

rainbow
20-06-2011, 22:54
-.

μιγάδας
21-06-2011, 14:01
βαλε μια σχολη που θα σ αρεσει τ αντικειμενο και γαμα την επαγγελματικη αποκατασταση. ουτως η αλλως ολοι ανεργοι θα βγουμε, θ ανοιξουμε μαζι σουβλατζιδικο..:p:p

red hoopligan
21-06-2011, 14:21
Μου ειπανε οτι μπορω να περασω στο πολιτικο τμημα της νομικης και απο εκει να δωσω εξετασεις ωστε να μεταπηδησω στη νομικη...Ομως ψαχνω να βρω πως την λενε αυτη τη σχολη ωστε να την επιλεξω στο μηχανογραφικο και δεν βρισκω...
Αναρωτιεμαι αν ειναι αυτη που λεει Πολιτικης Επιστημης και Δημοσιας Διοικησης Αθηνας.
Μηπως εχει κανεις καμια ιδεα;

υγ.Σουβλατζικο;ΩΡΑΙΟΤΑΤΑ....και θα τυλιγουμε τα σουβλακια με φωτοτυπιες των πτυχιων μας να φανταστω;:D

TT7
21-06-2011, 14:53
Λυσσαξες με την Αθηνα και την Νομικη της πια....αγυριστο κεφαλι εισαι..χαχααχα

KingJames
21-06-2011, 15:03
Δηλαδή παίζει ισχυρά να περνάς νομική Κομοτηνής,αλλά θα πάς σε μια σχολή στην Αθήνα κ μετά περικοκλάδα για νομική ? Μπασκετικά μεταφράζεται σε 1/10 τρίποντα (φετινός Μίλος :D) !

Υ.Γ Μακάρι να κάτσει νομική Αθήνας με τη μία !

red hoopligan
21-06-2011, 15:04
Ειμαι ρε και ευασιθητη,δε μπορω να βλεπω τον πατερα μου(που του εχω και μεγαλη αδυναμια) τοσο στεναχωρημενο...Στεναχωριεμαι και εγω...

Για να μη λετε ομως πηρα αποφαση να παω αλλου ειτε Κομοτηνη ειτε Θεσσαλονικη,αν μπορω ομως με καποιο τροπο να ειμαι εδω γιατι να μην το ψαξω;

red hoopligan
21-06-2011, 15:06
Δηλαδή παίζει ισχυρά να περνάς νομική Κομοτηνής,αλλά θα πάς σε μια σχολή στην Αθήνα κ μετά περικοκλάδα για νομική ? Μπασκετικά μεταφράζεται σε 1/10 τρίποντα (φετινός Μίλος :D) !

Υ.Γ Μακάρι να κάτσει νομική Αθήνας με τη μία !

Αμα λατρευεις καποιον,τον μιμεισαι.....:D

υγ.Σημερα πηγα και στην ΓΓΑ για το bonus...

KingJames
21-06-2011, 15:20
Eμένα μου λές που κάνω ηλιοθεραπεία εδώ κ ένα μήνα με το βιβλίο στο μπαλκόνι με λάδια κλπ κρέμες να γίνω από ξανθός σαν το Βασιλιά-μπλακ παουερ.
Μιμίσου το περσινό Μίλος,που τα έκανε όλα ! Ψάχτο,αλλά με ορθό τρόπο.Κ στην Πάρο πάς κολυμπώντας,αλλά καλύτερα με το πλοίο.
Θα πάς νομική,άρα περηφανότατος ο γαύρος μπαμπάς.Κ συ αφού γουστάρεις πάνω απ'όλα νομική θα είσαι χαρούμενη...θα το μεταφέρεις κ στον μπαμπά αυτό.

SuperSayian
21-06-2011, 15:22
Αναρωτιεμαι αν ειναι αυτη που λεει Πολιτικης Επιστημης και Δημοσιας Διοικησης Αθηνας.


Ναι αυτό είναι!Πως σου είπαν να μπεις όμως μετά με κατατακτήριες?Η παίζει και τίποτα στυλ μεταγραφής και δεν το ξέρω?:p

red hoopligan
21-06-2011, 15:28
Αναρωτιεμαι αν ειναι αυτη που λεει Πολιτικης Επιστημης και Δημοσιας Διοικησης Αθηνας.


Ναι αυτό είναι!Πως σου είπαν να μπεις όμως μετά με κατατακτήριες?Η παίζει και τίποτα στυλ μεταγραφής και δεν το ξέρω?:p

Kατατακτηριες.Εκτος και αν ελεησει η Θεα Τυχη και μπορεσω να χρησιμοποιησω το 10%.Μια απορια εχω μονο...Θα πρεπει να τελειωσω αυτη τη σχολη και μετα να δωσω κατατακτηριες ή στο δευτερο ετος πχ θα δωσω τις συγκεκριμενες εξετασεις.Μην φαω και τη ζωη μου,προσπαθωντας να μπω...

natag
21-06-2011, 15:31
Γνωμη μου οτι στις μερες μας καλυτερα για καθε νεο παιδι να σπουδαζει σπιτι του...Καλα ολα αυτα περι φοιτητικης ζωης μακρια απο γονεις αλλα περασμενα μεγαλεια...

Καθε αποφαση βεβαια εχει τα θετικα και τα αρνητικα της...Ενα πολυ μεγαλο πλεονεκτημα (για μενα το μεγαλυτερο) ειναι οτι αν σπουδασεις στην πολη σου τοτε θα τελειωσεις αμεσα χωρις ιδιαιτερες καθυστερησεις...Γιατι οι γονεις θα ζουνε μαζι σου την φοιτητικη σου ζωη και θα σου τα πρηζουν...Μπορει να φαινεται σπαστικο αλλα ειναι σημαντικο και θα το καταλαβει το παιδι με το περασμα των χρονων...Αν φυγεις μακρια απο το σπιτι σου, κινδυνευεις να χασεις τον προορισμο σου...

Οσο για τη σχολη...κλεισε τα αυτια σου και μην ακους κανεναν...Δεκτες οι συμβουλες αλλα η αποφαση αποκλειστικα δικη σου...Θα δηλωσεις αυτο που γουσταρεις πραγματικα...

TT7
21-06-2011, 15:31
Συνηθως στο δευτερο ετος γινεται αυτο..Αλλα ειναι τσαμπα κοπος και με ΑΒΕΒΑΙΟ αποτελεσμα...παιζουν και διαφορα απο πισω..Εγω λεω κριμα να μπεις σε τετοια ταλαιπωρια..καλυτερα περνα Νομικη καπου και βλεπεις μηπως μπορεις να παρεις μεταγραφη...

SuperSayian
21-06-2011, 15:34
Kατατακτηριες.Εκτος και αν ελεησει η Θεα Τυχη και μπορεσω να χρησιμοποιησω το 10%.Μια απορια εχω μονο...Θα πρεπει να τελειωσω αυτη τη σχολη και μετα να δωσω κατατακτηριες ή στο δευτερο ετος πχ θα δωσω τις συγκεκριμενες εξετασεις.Μην φαω και τη ζωη μου,προσπαθωντας να μπω...

Ναι θα πρέπει να χεις ολοκληρώσει ενα προπτυχιακό τμήμα για να δώσεις κατατακτήριες!Απ οσο γνωρίζω τουλάχιστον(εδω εμείς παλέβουμε για το πρώτο πτυχίο τις κατατακτήριες θα δούμε?:p:p)

dora7
21-06-2011, 18:07
Απ οσο γνωρίζω τουλάχιστον(εδω εμείς παλέβουμε για το πρώτο πτυχίο τις κατατακτήριες θα δούμε?:p:p)

δεν ήξερα ότι πλέον στις σχολές υπάρχει μάθημα "εγγραφή σε μπασκετικό φόρουμ και παραμονή σε αυτό τουλάχιστον 4 ώρες ημερησίως" και στην εξεταστική ερωτήσεις τύπου "πως παιζεται το pick n' roll" και "γιατι δεν πρεπει να ζηταει παραπανω φράγκα ο Μίλος Τεόντοσιτς":p:p:p:p:p

SuperSayian
21-06-2011, 18:33
Ναι δεν τα μαθες?Νεο μάθημα αυτό άσε...Είναι το μόνο που εχω σίγουρο οτι θα περάσω αν και αυτό με τα λεφτά του Τεόντοσιτς μου μυρίζεται "παγίδα" :D:D:D

dora7
21-06-2011, 18:40
.... αν και αυτό με τα λεφτά του Τεόντοσιτς μου μυρίζεται "παγίδα" :D:D:D

θα πέσει λεπίδι στη βαθμολογία.....:p;)

SuperSayian
21-06-2011, 19:15
Έννοια σου και είδα τι απάντηση εδωσες εσυ στο fb κυρία μου!:D

dora7
21-06-2011, 21:52
Έννοια σου και είδα τι απάντηση εδωσες εσυ στο fb κυρία μου!:D

ασε εκει εγινε μλκ και μπερδευτηκαν αυτα που εγραψα...με αλλη σειρα τα ειπα....:D:p

redfan
22-06-2011, 01:39
ρε βαλτε καναλι βουλης.Λες και βλεπεις big brother 24 ωρεσ sthn nova ειναι.Γαμει.Πες τα αρχηγε μας!!!

zouparos
22-06-2011, 13:29
σαν σημερα ξεκινουσε η επιχειρηση μπαρμπαροσα.
κατι εβλεπα προχθες και για ακομα μια φορά τρελαθηκα που ειδα τα νουμερα.
απο wiki κανω c/p
: 3.000.000 άνδρες, 3.580 άρματα μάχης, 7.184 πυροβόλα, 2.830 αεροπλάνα και 750.000 άλογα

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΥΦΙΣΤΑΝΤΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ

redfan
22-06-2011, 14:42
σαν σημερα ξεκινουσε η επιχειρηση μπαρμπαροσα.
κατι εβλεπα προχθες και για ακομα μια φορά τρελαθηκα που ειδα τα νουμερα.
απο wiki κανω c/p
: 3.000.000 άνδρες, 3.580 άρματα μάχης, 7.184 πυροβόλα, 2.830 αεροπλάνα και 750.000 άλογα

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΥΦΙΣΤΑΝΤΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ

σαν να κατεβαινουν οι απανταχου γαυροι σε τελικο τσαμπιονς λιγκ ενα πραγμα.

redfan
22-06-2011, 19:58
Y5bXLk4jNjU&feature=player_embedded
ρε τι πινουν στη βουλη και δεν μας δινουν.Ο κουλης λεει θα το ψηφιζε το μεσοπροθεσμο αν ηταν ο 151ος ψηφος!!!αλλα τωρα δεν χρειαζεται.εδω το πασοκ παρακαλαει τους βουλευτες του να το ψηφισουν,και ο κουλης στηριζει μεσοπροθεσμο!χαχαχαχαχα

DON
22-06-2011, 20:59
ο άλλος ο ΓΕΛΟΙΟΣ ψηφίζει και δίνει ψήφο εμπιστοσύνης στην κυβέρνηση του που ο ΙΔΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ότι το ΠΡΩΤΟ νομοσχέδιο που πρέπει να "αποδείξει" την "εμπιστοσύνη" που έδωσε είναι το ΜΕΣΟΠΡΟΘΕΣΜΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΨΗΦΙΣΕΙ. ΓΑΜΩ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΑΣ.

zouparos
22-06-2011, 21:18
ελα ντε. γελαει ο κόσμος φοβουνται διαγραφές λες και ζουμε σε καθεστως.
αλλα αμα δεν υπαρξει λιστα,δλδ αλλο κομμα,αλλο βουλευτης, δλδ αλλο νομοθετης αλλο εκτελεστικο οργανο χαϊρι δε θα δουμε.

Κοιταγα πριν 1 μηνα τις επερωτήσεις και γενικά όλες τις διαδικασίες που μπορεί να χρησιμοποιήσει ο βουλευτής και κοντά στους 20 τουλάχιστον είχαν 0 επίκαιρες, 0 ομιλίες, 0 επερωτήσεις 0 όλα

DirtySniper
22-06-2011, 21:26
αυτά αφορούν άλλους
ο δικός μας είναι ρήτορας....
rJ37vlv-GO4

zouparos
23-06-2011, 02:32
Kρίση και μαλακίες:p...

Κάτι κοιταγα για το σκ για το γκραν ριζορτ στο Λαγονησι εκει για τα μπαροπισινοεστιατόρια και ειναι ρεζερβε λεει για υπάρχει γάμος και θα τραγουδησει πριβε ο Χατζηγιάννης.

Πόσα θα πάρεις μωρή? 30 ζεστα ζεστα? Μαυρα?? ΟΕΟ?? Γαμώ το σδοε σας

standby25
23-06-2011, 04:32
jonhy b
93.000 σελιδες για τα στημενα δικογραφια,και εσυ κανεις τουρ στο εξωτερικο οταν σε χρειαζεται το κρατος...τσ τσ τσ ντροπη : p...παντα η χωρα μας εχει ορυκτο πλουτο

johny b
24-06-2011, 04:44
Έχω πρόβλημα με τη μαλακία που λέγεται office. Πώς ορίζω το κενό από και κάτω σ'ένα κείμενο, δηλαδή που ξεκινάει και πού τελειώνει η σελίδα?

kopitis
24-06-2011, 11:48
διάταξη σελίδας --> περιθώρια

TT7
24-06-2011, 13:45
page layout-margins

red hoopligan
24-06-2011, 20:19
Μπηκα με mozilla σε ενα σαιτ και κατα λαθος πατησα να αποθηκευτει ο κωδικος και το username μου.Tο προβλημα μου δεν ειναι αυτο.Η αδερφη μου εχει και αυτη αλλο λογαριασμο στο ιδιο site που τον εχει αποθηκευσει και μου ειχε πει να μην αποθηκευσω το δικο μου. Κατα λαθος το εκανα και τωρα για να μην ακουω τις φωνες της ξερει κανεις πως μπορω να σβησω το δικο μου username ή δεν υπαρχει τροπος;...:confused::(...

Morrison
24-06-2011, 20:31
Ετσι οπως το λες με ενα απλο log out(ή αποσυνδεση)θα σβηστει ο κωδικος σου.
Εαν το θεμα ειναι οτι η αδερφη σου δεν θυμαται να περασει και να αποθηκευσει τον δικο της λογαριασμο θα μπορουσε με μια απλα ανακτηση κωδικου να περασει ξανα ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ και να τον αποθηκευσει.

redfan
24-06-2011, 20:58
κοινως αμα δεν ξερεις τους κωδικους της αδερφης σου για να τους ξαναπερασεις,δεν εχει νοημα οτι και να κανεις,αφου θα χρειαστει να τους ξαναπερασει αυτη.

johny b
24-06-2011, 21:01
Μπηκα με mozilla σε ενα σαιτ και κατα λαθος πατησα να αποθηκευτει ο κωδικος και το username μου.Tο προβλημα μου δεν ειναι αυτο.Η αδερφη μου εχει και αυτη αλλο λογαριασμο στο ιδιο site που τον εχει αποθηκευσει και μου ειχε πει να μην αποθηκευσω το δικο μου. Κατα λαθος το εκανα και τωρα για να μην ακουω τις φωνες της ξερει κανεις πως μπορω να σβησω το δικο μου username ή δεν υπαρχει τροπος;...:confused::(...

Βαράει η αδερφή σου?

red hoopligan
24-06-2011, 22:00
Eκανα και εγω log-out.To προβλημα ειναι οτι οταν πατας την αρχικη σελιδα σου εδειχνε παλια μονο το username και τον κωδικο της αδερφης μου,ενω τωρα δειχνει κενο και χρειαζεται να πατησεις πανω σε αυτο το κενο και μετα σου επιλεγεις ποιο account θελεις....

υγ.Τι θελω και μπλεκω με το mozilla,που σε καθε σελιδα που χρησιμοποιεις κωδικο σου λεει αποθηκευση;Ποσες φορες εχω πατησει ποτέ αποθηκευση για αυτη τη σελιδα και συνεχιζε να μου λεει το ιδιο;Καλα κανω και χρησιμοποιω explorer..

Μπηκα με mozilla σε ενα σαιτ και κατα λαθος πατησα να αποθηκευτει ο κωδικος και το username μου.Tο προβλημα μου δεν ειναι αυτο.Η αδερφη μου εχει και αυτη αλλο λογαριασμο στο ιδιο site που τον εχει αποθηκευσει και μου ειχε πει να μην αποθηκευσω το δικο μου. Κατα λαθος το εκανα και τωρα για να μην ακουω τις φωνες της ξερει κανεις πως μπορω να σβησω το δικο μου username ή δεν υπαρχει τροπος;...:confused::(...

Βαράει η αδερφή σου?

Οχι τα λεει στους γονεις,που ειναι ακομα χειροτερο και μπορει να μου στερησει δυο εξοδους μεχρι το χαρτζηλικι του μηνα:eek:...Και οταν προβαλλω το επιχειρημα ειμαι 18 αρχιζουν τη γνωστη πιπιλα...

quasireu
24-06-2011, 22:12
Eκανα και εγω log-out.To προβλημα ειναι οτι οταν πατας την αρχικη σελιδα σου εδειχνε παλια μονο το username και τον κωδικο της αδερφης μου,ενω τωρα δειχνει κενο και χρειαζεται να πατησεις πανω σε αυτο το κενο και μετα σου επιλεγεις ποιο account θελεις....

υγ.Τι θελω και μπλεκω με το mozilla,που σε καθε σελιδα που χρησιμοποιεις κωδικο σου λεει αποθηκευση;Ποσες φορες εχω πατησει ποτέ αποθηκευση για αυτη τη σελιδα και συνεχιζε να μου λεει το ιδιο;Καλα κανω και χρησιμοποιω explorer..

Μπηκα με mozilla σε ενα σαιτ και κατα λαθος πατησα να αποθηκευτει ο κωδικος και το username μου.Tο προβλημα μου δεν ειναι αυτο.Η αδερφη μου εχει και αυτη αλλο λογαριασμο στο ιδιο site που τον εχει αποθηκευσει και μου ειχε πει να μην αποθηκευσω το δικο μου. Κατα λαθος το εκανα και τωρα για να μην ακουω τις φωνες της ξερει κανεις πως μπορω να σβησω το δικο μου username ή δεν υπαρχει τροπος;...:confused::(...

Βαράει η αδερφή σου?

Οχι τα λεει στους γονεις,που ειναι ακομα χειροτερο και μπορει να μου στερησει δυο εξοδους μεχρι το χαρτζηλικι του μηνα:eek:...Και οταν προβαλλω το επιχειρημα ειμαι 18 αρχιζουν τη γνωστη πιπιλα...

μου μυριζετε ρουφιανια δεν πιστευω να κατεθεσε και για τα στημενα;)

deninho
25-06-2011, 03:35
τι σόι σελίδα είναι αυτή που μπορεί να στερήσει 2 εξόδους και το χαρτζηλίκι του μήνα σε ένα κορίτσι 18 ετών; και η αδερφή της μπορεί να μπαίνει... Φιλοσοφικό το ερώτημα

Επειδή είμαι στις καλές μου -έχω εξεταστική, για αυτό-:

http://i.imgur.com/PtHqi.png

Αυτό θα το βρεις στο μενού Εργαλεία->Επιλογές (Tools->Options). Αν δεν έχεις επιλογή Security (ασφάλεια), τότε θα έχεις ένα tab Privacy (ιδιωτικότητα υποθέτω). Κάνεις κλικ στο saved passwords, βρίσκεις τα στοιχεία σου, και τα αφαιρείς.

redglove
25-06-2011, 03:52
deninho για admin.

red hoopligan
25-06-2011, 13:44
τι σόι σελίδα είναι αυτή που μπορεί να στερήσει 2 εξόδους και το χαρτζηλίκι του μήνα σε ένα κορίτσι 18 ετών; και η αδερφή της μπορεί να μπαίνει... Φιλοσοφικό το ερώτημα



Oι ποινες ειναι κλιμακουμενες αναλογα με την πραξη.Και το χειροτερο ειναι οτι οταν κανω κατι επιτηδες παντα τη γλιτωνω,ενω οταν κατι γινεται αθελα μου παντοτε την πληρωνω.Μεχρι στιγμης δεν το εχει παρει χαμπαρι οποτε θα το διορθωσω αμεσα....

dora7
25-06-2011, 14:20
τι σόι σελίδα είναι αυτή που μπορεί να στερήσει 2 εξόδους και το χαρτζηλίκι του μήνα σε ένα κορίτσι 18 ετών; και η αδερφή της μπορεί να μπαίνει... Φιλοσοφικό το ερώτημα



Oι ποινες ειναι κλιμακουμενες αναλογα με την πραξη.Και το χειροτερο ειναι οτι οταν κανω κατι επιτηδες παντα τη γλιτωνω,ενω οταν κατι γινεται αθελα μου παντοτε την πληρωνω.Μεχρι στιγμης δεν το εχει παρει χαμπαρι οποτε θα το διορθωσω αμεσα....

οι αδερφες - απο προσωπική πειρα στο λεω - μπορεί να γίνουν πολύ bitches....εχω φαει στερήσεις εξόδου για τη δικιά μου στα νιατα μας, κι ακομα δεν της το εχω συγχωρήσει....;):D

standby25
25-06-2011, 16:41
Το παρακάτω κείμενο το έγραψε μαθητής της ΣΤ/ τάξης από τα Βορίζια του Νομού Ηρακλείου.
Η ορθογραφία των λέξεων μην σας παραξενέψει.
Είναι αποτυπωμένη ακριβώς όπως στο πρωτότυπο χειρόγραφο κείμενο.
Το θέμα της έκθεσης όπως θα διαπιστώσετε είναι:
Θέμα: ?Ο Εβαγκελισμός τις Θεωτόκου.?
Ο λουκάς εβαγκελίστικε ότι θα γενιθή ο χριστός.
τότε ο θεός πέζη μια τ ανγκέλου κε λέει του.
γλάκα μωρέ στη γη να βρίς το μαριό κε να του ιπής πως θα γενήσι το χριστό.
κράθιε του και τούτονε το κρινο.
θα δεχτεί πιο εύκολα. κε ετσά γλακά ο άνγκελος στη γη επίγε κι ίβρικεν το μαριό και ίπε του.
μαρία εσι δε το κατές μα είσαι βαρεμένο γιατι θα γενήσις το χριστό.
κε το μαριό τότε λεει. όφου! όφου! ίντα παθα!
Κε ίντα νε τανά απού μου μιλίς.
ας ειναι όμως. θα τονε γενήσο το χριστό...
ποιος άντρας όμως θα με παντρευτί;
και ίπετζι ο άνγκελος.
μι στενοχοράσε συ μαριό κε επίε ο άγκελος στον Ιωσηφ κε του λεει.
ιωσιφ το μαριό ειναι βαρεμένο απο το θεο κε θα γενήσι το χριστό.
συ ομως θα το παντρευτίς κε δε θα σε νειάζι πράμα.
τότε ο ιωσίφ που δεν επίστεψε λέξι απο τα λόγια του ανγκέλου επαντρεύτικε το μαριό.
κε όντενε γενούσε έδωκε τιν εντολί να σφάξουνε όλα τα μορά του κόσμου

red hoopligan
25-06-2011, 17:52
ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΒΑΖΕΛΟ.....Γιατι τους ειναι δυσκολο να το καταλαβουν γμτ;:mad::(

standby25
25-06-2011, 17:54
:eek: βαζελου γυναικειο μπασ(φ)κετ??

red hoopligan
25-06-2011, 17:59
:eek: βαζελου γυναικειο μπασ(φ)κετ??

yes....:(:(...
Πως θα γινει να φοραω το κωλοτριφυλλι...Μονο που το σκεφτομαι αρρωσταινω...Και να παιζεις και σε ενα γηπεδο που ειναι γεματο απο απο αυτο. Το αποκορυφωμα θα ειναι να ερθει καμια μερα κανενας 3d να μας μιλησει.Θα σηκωθω να φυγω επι τοπου ή θα του κανω καμια ωραιο ερωτησουλα:D.Πως θα φορεσω το τριφυλλι γαμωτο;

standby25
25-06-2011, 18:02
δεν ξερω προσωπικα δεν θα μπορουσα,εκτος κ αν εχεις προυποθεσεις βασιμες για καριερα μπροστα σου...αλλα ξερεις αυτο επιφερει σφοδρο μπαν στο φορουμ : P....οι μοντ θα το εξηγησουν καλυτερα
θα ξεμπαναριστεις μονο αν κανεις το ζητουμενο στο προσωπο του διαμαντιδη,που ολοι θελουμε να κανουμε ενδομυχα ;)

tc-g6
25-06-2011, 18:07
καποτε κολυμπαγα και ειχα αυτο το διλλημα... σταματησα... ετσι κι αλλιως δεν θα με ταϊζε ποτε αυτο...

deninho
25-06-2011, 18:09
θα πας κανονικά, και με έκδηλη χαρά. Θα δεις τις βρωμιές όλου του παναθηναϊκού οικοδομήματος. Θα τις αποκαλύψεις με ατράνταχτα στοιχεία. End of story

standby25
25-06-2011, 18:10
τα γεμιστα εχουν μπει στο προγραμμα για τα λευκα στο στομαχι μου μονο με την ιδεα...δηλαδη κ στο μπαντμιντον να ειχα αυτο το διλλημα μπροστα μου ουτε καν...ο καθενας βεβαια οπως το σκεφτεται

red hoopligan
25-06-2011, 18:15
Για την ακριβεια ο κολλητος του πατερα μου και ο πατερας μου (αρρωστοι γαυροι και οι δυο) μου πιπιλανε συνεχεια οτι δεν εγινε και τιποτα,απλως θα πηγαινεις να περνας την ωρα σου.(Εχω καλυτερα πραγματα να κνω τον ελευθερο χρονο μου;))...μακαρι να ειχε ο ολυμπιακος να πηγαινες εκει...Βεβαια οταν τους ρωταω αν ηταν στη θεση μου τι θα εκαναν μου λενε ''ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΒΑΖΕΛΟ''....χαχαχα...

8rilos!!!
25-06-2011, 18:34
εχω ενα φιλο που επαιζε φετος(ευτυχως τους εφτυσε) στους 15χρονους του βαζελου στο μπασκετ και πριν την προπονηση ξεκολλουσε τα αυτοκολλητακια στον ταφο του ινδου:p

dora7
25-06-2011, 19:18
@teodosic18

με το να κάνεις οτιδήποτε για το βαζελο, δεν περνάς την ώρα σου, ΧΑΝΕΙΣ την ώρα σου και στιγματίζεις και το ολυμπιακό σου μητρώο.....:p:p:p πως θα το εξηγήσεις αυτο το λαθος αργότερα στα παιδιά σου????:eek::p

redfan
26-06-2011, 00:47
Για την ακριβεια ο κολλητος του πατερα μου και ο πατερας μου (αρρωστοι γαυροι και οι δυο) μου πιπιλανε συνεχεια οτι δεν εγινε και τιποτα,απλως θα πηγαινεις να περνας την ωρα σου.(Εχω καλυτερα πραγματα να κνω τον ελευθερο χρονο μου;))...μακαρι να ειχε ο ολυμπιακος να πηγαινες εκει...Βεβαια οταν τους ρωταω αν ηταν στη θεση μου τι θα εκαναν μου λενε ''ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΒΑΖΕΛΟ''....χαχαχα...
σε βολευει οτι ειναι κοντα η εχεις προταση?ο αθηναικος που ειναι και πρωταθλητριες δεν σ κανει?ο σπορτινγκ το εχει κλεισει το μαγαζι?
σκεψου σε καθε νικη,θα φωναζεις πα-να-θη-να-ι-κος στο κεντρο του γηπεδου.
:eek::eek::eek:

red hoopligan
26-06-2011, 00:54
Κοντα ειναι;;;χαχαχα...Για να παω πρεπει να αλλαξω δυο φορες μετρο.Εχω προταση...και απο τον Αθηναικο εχω προταση,αλλα εκει ειναι και μερικες πρωην συμπαικτριες μου που ουτε να τις ξερω δε θελω...οποτε γιοκ χωρις καθολου σκεψη...
Δε θα φωναζω τιποτα...Το πολυ πολυ να ανοιγοκλεινω το στομα και να λεω ο-λυ-μπι-α-κος....

μιγάδας
26-06-2011, 01:07
νταξει, η τεοντοσιτς το πηρε αποφαση να παει στον βαζελο. ΜΠΑΝ με συνοπτικες διαδικασιες.....

υ.γ: μπορει να μη με πιστεψετε αλλα κι εγω οταν ημουν 12 χρονων μου χαν πει να παω στην παιανια που επαιζα τερματοφυλακας. δεν πηγα, τοτε επαιζα με τους αξιον μεν μου.

TT7
26-06-2011, 01:12
Πρωτα η Νομικη μετα αυτο...
teodosic μπαν αν πας στον βαζελο....

red hoopligan
26-06-2011, 01:15
νταξει, η τεοντοσιτς το πηρε αποφαση να παει στον βαζελο. ΜΠΑΝ με συνοπτικες διαδικασιες.....
υ.γ: μπορει να μη με πιστεψετε αλλα κι εγω οταν ημουν 12 χρονων μου χαν πει να παω στην παιανια που επαιζα τερματοφυλακας. δεν πηγα, τοτε επαιζα με τους αξιον μεν μου.

WHAT??? :eek::eek::eek:

Το εχω βρει τι θα κανω...Ξερετε μετα το μπανιο θα φοραω τη φανελα του Μιλος ή καμια αλλη του Ολυμπιακου και τεζα τα βαζελακια:D.Απο το Σεπτεμβριο το κουιζακι θα ειναι ''παικτρια του Παναθηναικου στο μπασκετ που εχει διαρκειας στο μπασκετ του αιωνιου αντιπαλου....'' ΜΠΟΥΑΧΑΧΑ

μιγάδας
26-06-2011, 01:25
τι μπουχαχαχαχα ρε, αμα βαλεις την αλογοτροφη θα ρθει ολο το ρεντχουπς να σου πεταει χαρτονομισματα. το μπαν ειναι το λιγοτερο.

dora7
26-06-2011, 01:48
θα το μετανιώσεις...once a rabbit it cannot be forgotten....:D;)
και μετα θα εχεις ψυχολογικά, θα γίνεις κολητή με το Μπατιστ και το 3d ..... θα ερχονται στα γενεθλια σου....ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΥΤΑ??????????????:p τη ρετσινια και την ντροπή?????:eek::eek:

red hoopligan
26-06-2011, 01:52
θα το μετανοιώσεις...once a rabbit it cannot be forgotten....:D;)
και μετα θα εχεις ψυχολογικά, θα γίνεις κολητή με το Μπατιστ και το 3d ..... θα ερχονταιστα γενεθλια σου....ΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΥΤΑ??????????????:p τη ρετσινια και την ντροπή?????:eek::eek:

ΟΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.. ......Αυριο πρωι πρωι το ξεκαθαριζω σε ολους................ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ.Αν θελετε παιξτε εσεις με τον κωλοτριφυλλι στο στηθος....ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΒΑΖΕΛΟ....

υγ.Που το πας το αλλο.Ετσι και το μαθει ο Μιλος δε θα με συγχωρησει ΠΟΤΕ...:D

standby25
26-06-2011, 03:13
τεοντοσινα καλη συνεχεια στην καριερα σου....στον πατο η ομαδα που θα παιζεις κ πιο χαμηλα.....
α προμηθευσου κουτες μπεταντιν θα φανουν χρησιμα οταν βγαζεις την φανελα με σημα το σπανακι

red hoopligan
26-06-2011, 13:39
ΤΕΛΟΣ.....Βαζελος γιοκ...Το ειπα σε ολους οσους μου τα ειχαν κανει τσουρεκια...Δε θα αποκτησω εγω ψυχολογικα προβληματα...Μονο που το σκεφτομαι...μπλιαχ αηδια....
Αν θελουν τοσο πολυ να παιξω ειπα θα παω σε καμια τοπικη ομαδα εδω γυρω...Μα συγνωμη ηταν προταση τωρα αυτο,να πας να παιξεις στον αιωνιο αντιπαλο,οπου ολοι μεσα εκει ειναι βαζελοι και μετα τις νικες μας πως θα μπορουσες να κανεις την καθιερωμενη καζουρα;Θα με επαιρναν στο κυνηγι...ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΒΑΖΕΛΟ..ΤΕΛΟΣ...

DirtySniper
26-06-2011, 15:23
teodosic 18 για VIP member!!!!!!

red hoopligan
27-06-2011, 18:08
DON,σκεφτεσαι να κανεις μηπως καμια εκτακτη εκπομπη για την αποχωρηση των αφων; Δεν μπορω να περιμενω μεχρι την Τεταρτη...

tc-g6
27-06-2011, 18:12
θα κανει σημερα στις 00:00

red hoopligan
27-06-2011, 18:16
θα κανει σημερα στις 00:00

Ωραια γιατι δε βλεπω να μου κολλαει σημερα υπνος απο τη στεναχωρια για το μπασκετ....

egge
27-06-2011, 18:31
E μα τι στεναχωριεσαι? Φοβασαι μηπως δε ξαναπαρουμε πρωταθλημα? Χαχαχα!!
Εγω η μονη αποχωρηση που μ εκανε να κλαψω ηταν του Ιωαννιδαρου. Πιστευω και τον ιδιο τον χαλασε...καταντησε πολιτικος και να τον λιντσαρουν

red hoopligan
27-06-2011, 18:42
Ποιο πρωταθλημα ρε;Εδω διαλυεται το τμημα που λατρευω και ας καθε χρονο στεναχωριεμαι πιο πολυ με τις πικρες που μας κερνουσε...Καλα δεν εχω βαλει και τα κλαματα,αλλα προβληματιζομαι για το μελλον της ομαδας.Απο εκει που καναμε ονειρα για κουπες(και ας μην τα καταφερναμε στο τελος),τωρα να παρακαλαμε να μην υποβιβαστουμε στην α2;Πολυ πικρο.

Δεν περιμενα να νικησει το πρασινο συστημα τους αγγελοπουλους.Παντοτε ειχα μεσα μου μια ελπιδα οτι θα ερθει το πληρωμα του χρονου και θα φτιαξουμε και εμεις τη δικη μας δυναστεια...ΟΝΕΙΡΑ ΘΕΡΙΝΗΣ ΝΥΚΤΟΣ αποδειχθηκαν...Ας τους αλλαξει καποιος γνωμη γμτ...

egge
27-06-2011, 18:44
Ουδεις αναντικαταστατος. Ποσο μαλλον καποιος αποτυχημενος. Και ειδικα οταν μιλαμε για εναν συλλογο οπως ο Ολυμπιακος. Ας δουμε πρωτα ποιος θα αναλαβει και μετα ξανασυζηταμε για διαλυση η οχι

red hoopligan
27-06-2011, 20:28
Απο τα μεσανυχτα και οσο παει εχει και ο Βαρλας chat...Θα τρελαθουμε σημερα τα μεσανυχτα....Μια εσυ,μια ο Βαρλας....Το σιγουρο ειναι οτι δε θα βαρεθουμε.....χαχαχαχα:p

standby25
27-06-2011, 20:32
καλυτερα κ απο μουντιαλ τι λες τωρα.........τεντοσινα ιδου η ευκαιρια αφου δεν ειδανε χαιρι οι αφοι στο αντρικο θα ιδρυσουν το γυναικειο....λαβε θεση κ αν χασεις καμια βολη ζητα παραπανω

TT7
27-06-2011, 20:39
Βγαλε τον Βαρλα στην εκπομπη να τα πειτε μαζι

red hoopligan
27-06-2011, 20:45
Βγαλε τον Βαρλα στην εκπομπη να τα πειτε μαζι

Καλη ιδεα....Δυο σε ενα....

red hoopligan
27-06-2011, 22:56
Λεει θα κανει και ο Μελαγιες 23:30 η ωρα....Θα ειναι μεγαλη νυχτα....:D

Dark Angel #9
27-06-2011, 22:59
Και το γαματο θα ναι να λεει ο καθενας απο μια διαφορετικη εκδοχη! :P

red hoopligan
27-06-2011, 23:16
Και το γαματο θα ναι να λεει ο καθενας απο μια διαφορετικη εκδοχη! :P

Η επομενη μερα ειναι πολυ πιο σημαντικη....

deninho
27-06-2011, 23:36
και στις 23.00 ο Τέλλογλου έχει αποκλειστική συνέντευξη με τον Γενικό Γραμματέα της UEFA για τα στριμμένα παιχνίδια

redglove
27-06-2011, 23:44
Ενώ τώρα στο Blue Sky μιλάει ο Πατέρας στη Δίκη του Θωμαΐδη.

Dark Angel #9
27-06-2011, 23:57
στις 00:45 θα βγει κ ο Λιακο στο τηλεαστυ για τα τεριρεμ. στεη τιουνντ

KonTaz
28-06-2011, 00:12
Η Σία Κοσιώνη θα πάρει θέση για το θέμα???

ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ

deninho
28-06-2011, 00:38
μπα, ετούτη ακόμη να συνέλθει από το σοκ των στημένων αγώνων (http://twitter.com/#%21/SiaKossioni/status/83655145405169664)

KonTaz
28-06-2011, 00:40
χαχαχαχαχαχααχχα

deninho
28-06-2011, 01:40
Λαμόγιο don δεν μπορώ να μπω στο τσατ :P

quasireu
28-06-2011, 02:19
απο που μπαινουμε στο τσατ?

deninho
28-06-2011, 02:21
άσε, όταν μιλάει ο ντον, θέλει μέσον για το τσατ. εγώ ακόμα περιμένω :Ρ

redglove
28-06-2011, 02:48
Ο Ντονάκος φαντασιώνεται εκπομπές με Αγγελόπουλους, χαχαχαχαχαχααχαααχααχαχ, το 'χουμε χάσει ρεεεεεεεε!

red hoopligan
28-06-2011, 12:33
redglove,ελπιζω να μην κλεισεις το forum.Eτσι και αλλιως εμεις εχουμε δεν εχουμε τους αγγελοπουλους προεδρους,εχουμε δεν εχουμε παιχταραδες,μικρο ή μεγαλο μπατζετ,παλευουμε για τον τιτλο ή την παραμονη στην κατηγορια,ΠΑΝΤΑ το ιδιο αρρωστοι θα ειμαστε με αυτο το τμηματακι.....

tc-g6
28-06-2011, 16:56
αυτες οι απεργιες και οι πορειες ειναι η χαρα του καμμενου, καθομαι και βλεπω live τις φασαριες με κοκα-κολα, μπισκοτα και τσιγαρο.

σε λιγο θα αρχισω και τα στοιχηματα, χοχοχο!

dora7
28-06-2011, 16:59
αυτες οι απεργιες και οι πορειες ειναι η χαρα του καμμενου, καθομαι και βλεπω live τις φασαριες με κοκα-κολα, μπισκοτα και τσιγαρο.

σε λιγο θα αρχισω και τα στοιχηματα, χοχοχο!

που πας ΚΑΜΜΕΝΕ????????:p:p

tc-g6
28-06-2011, 17:02
πωωωω σε λιγο θα σταξω και τζακ μεσα! ξυλο αλυπητο πεφτει!

τα βλεπω live απο το net, ακουω πονταρισματα...

Dark Angel #9
28-06-2011, 17:05
εγω πονταρω στη γιαγια με το ΠΙ. ειναι κομαντο της εχω δωσει ηλεκτρολυτες.

tc-g6
28-06-2011, 17:07
παιζω 1 προς 10 τους χρυσαυγιτες, 1 προς 5 τους αναρχικους, 1 προς 3 τα ματ και 1 προς 2 τους αγανακτισμενους, οτι το βραδυ θα τους βρει εκει...

zouparos
29-06-2011, 16:19
ΠΩΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΣ ΕΤΣΙ ΡΕ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ...

7μιση το πρωί ήθελα ταρίφα. Με τσιμπάει ένα μουνακι,κλασσικη γλειωδης φατσα πουστη πονηριδη, και με χώνει στο ταριφάδικο. Μέσα μια κωλόγρια και μια γυναίκα μαλλον πηγαιναν στις δουλειες τους. Η απόσταση που ειχα να κανω ήταν περίπου 1-1,2 χμ και το φουλ που θα επρεπε να πλερωσω 4 ευρώ με πολύ συναίνεση.
Δε με πήγε φυσικά απ'την γρηγορα διαδρομη, εκανε κατι μαλακιουλες, πεταγε κατι μαλακιουλες του στυλ "σιγουρα δουλευει το μετρο? θες να σ παω μεχρι τερμα?"
Τέλος παντων οταν φτάνω 3-4 λεπτά αφότου με πήρε,πριν καν σταματησει, βγαίνει εξω και ερχεται να μου ανοιξει πισω.
Λέω εγώ ώπα αυτο το μουνι για να θελει να τον πληρωσω εξω καποια πουστια θα κανει για να μην τον ακουσουν οι μεσα.
Πόσο πλερωνω του λεω (η ταριφα αν μισο δευτερολεπτο ανεβαινε κατα 5 σεντς!!!! και εγραφε 4,80 οταν εφτασα)
Μου κάνει ενα εκατομμυριο(γελαει μονος του)
Σκύβει και καλά να δει το ταριφομετρο και μου λέει 7 ευρώ!
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

Ανοίγω τη μπανάνα μου,βγάζω τουλάχιστον 10-15 ευρώ σε ψιλά(2ευρα και μονοευρα) στη χουφτα μου...
και παιρνωντας 3 ευρώ του λέω
Θα σου έδινα 4 αλλά επειδή σε σιχάθηκα και ειναι πρωί και δε θέλω να το τραβηξω παρε 3.
Και πηγαινω προς το μετρο.
Τολμα να μου πει ωπα στασου πιανωντας μου το χέρι!
Μα μου σου ξου.
Και τον αρχιζω στις παναγιες, 3πλη κουρσα με 134 βρισιδα, ουτε αποδειξη μουνι, παραπανω δρομο χωρις λόγο, και μιλάς?
Σου δινω 4 του λεω αν μου κοψεις αποδειξη και εγώ πάρω τη πινακίδα.
τελος παντων, χωρις περαιτερω μπηκε μεσα εγω εφυγα και με επιασαν τα κλαμματα σκεφτομενος τι θα ζητησει απ'τη τελευταια γρια...πφφφ

Μετά απο ενα τεταρτο σκαω σπίτι και ανοιγω ετσι 10 λεπτά τιβι.
Και βλέπω στον αυτια εναν ρομποπουλο βουλευτη
να λέει ψηφισα το μνημονιο1 αλλα δεν το ειχα διαβασει!!!!! ουτε λεξη του δλδ!!! και τώρα θα το ψηφισω αν κ διαφωνω κ κατι μαλακιες. Και να του τα χώνουν χοντρά για μη αξιοπρέπεια κτλ και να τα δέχεται ρε παιδιά!
Καμμία αντίδραση...
ενα κλασσικο πρωϊνό δλδ εζησα...
ΠΩΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΣ ΕΤΣΙ ΡΕ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ...

rainbow
01-07-2011, 21:31
-.

tc-g6
01-07-2011, 21:33
αλητες ρουφιανοι δημοσιογραφοι, πρετοριανοι, προβοκατορες και δοσιλογοι ηρθε η ωρα σας...

deninho
01-07-2011, 22:36
αλητες ρουφιανοι δημοσιογραφοι, πρετοριανοι, προβοκατορες και δοσιλογοι ηρθε η ωρα σας...

και Πρετεντοριανοί βεβαίως βεβαίως

dora7
03-07-2011, 23:26
ένα δράμα που θα ζήσουμε ως φόρουμ είναι που εφυγε ο Γιαννης από την ομάδα.....ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ christina????????:p:p:p

zouparos
04-07-2011, 01:24
ΠΩΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΣ ΕΤΣΙ ΡΕ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ...Νο. 2351

Η κυρία Διαμαντοπουλου περνάει νομοσχέδιο για τα αει κτλ.
ΣΑΣ ενημέρωσαν κυρία ευρωεπίτροπε της πουτσας τι εγινε σημερα.
Να στα πω εγώ.
Λόγω των απεργιών ανεβαλλαν την εξεταστική της τριτης και της τεταρτης σε πολλα αθηναϊκα αει-τει
Ε η γκαημενη η αδερφη μου την εβαλαν σημερα κυριακατικα να δώσει!!!!
Κάνεις το μαλακα, λες δε γαμιέται, ας εξευρωπαϊστούμε να δίνουμε και κυριακές μαθήματα.
Στου διαόλου τη μανα όμως στου ζωγράφου ξέρετε πως πάμε? Μόνο με ταρίφα νταγκα νταγκα 20 ευρώ πηγαινε ελα είτε με λεωφορεία.
ΟΛΟΙ οι φοιτητες που δεν μένουν δίπλα -δλδ περιπου το 95%- παίρνει μέσα μεταφοράς.(εξ'ου και η μεσοβδομαδη αναβολη)/

Ε οι πανευξυπνοι αρμοδιοι ξεχασαν οτι σημερα ολο το κεντρο ήταν κλειστο λόγω του μαραθωνιου του σπεσιαλ φαγοποτιουολυμπικς.
Τα λεωφορεία δεν υπήρχαν αχαχαχαχαχα
Περίπου το 70% των μαθητών περίμεναν σα μαλακες 7μιση και 8 το πρωί ενα λεωφορειο. αμ που
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΤΑ ΙΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΦΑΤΕ

deninho
04-07-2011, 23:34
Φιλοσοφική η αδερφή σου, ε; Κι εγώ την προπροηγούμενη Κυριακή έδινα ψυχολογία. 9 έδινα 6.30 σηκώθηκα για να είμαι on time. 6.30 το πρωί της Κυριακής... Δεν έχει ξαναγίνει...

deninho
05-07-2011, 00:40
Να σας πω κάτι ακόμα: Αυτό το θέμα "όταν ο θεός έχει κέφια", δεν το πάμε στο κρυφό τμήμα; Θα μπει κανένας και θα μας περάσει για ντιντίδες :p

dora7
05-07-2011, 01:22
Να σας πω κάτι ακόμα: Αυτό το θέμα "όταν ο θεός έχει κέφια", δεν το πάμε στο κρυφό τμήμα; Θα μπει κανένας και θα μας περάσει για ντιντίδες :p

συμφωνώ, γιατι εχω κατι φωτό που δεν ειναι για να πολυεκτίθενται....:p:p:p

SuperSayian
05-07-2011, 17:17
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι...Σε κομμένη γραμμή τηλεφώνου γίνετε να βάλεις ίντερνετ το απλό PSTN με μοντεμάκι για τρελές ταχύτητες 40kbps??:p Δεν θα γίνετε λογικά αλλά ας ρωτήσω,δεν γίνετε στο χωριό χωρίς καθόλου ίντερνετ για κανα μήνα :D

deninho
05-07-2011, 17:27
όχι.
κανένας γείτονας δεν έχει adsl με ανοιχτό wifi? Ειδάλλως πας για τα mobile internet

SuperSayian
05-07-2011, 17:50
@@ έχουν οι γείτονες γαμώτο τους.χαχα

Με το mobile ξέρεις τι γίνετε?Πρώτον φοβάμαι οτι δεν θα πιάνει πάλι σχεδόν καθόλου,δεύτερον είναι αρκετά ακριβό και τρίτον όλα σχεδόν που είχα κοιτάξει παλαιότερα έχουν 12μηνη δέσμευση.

deninho
05-07-2011, 18:06
Πρώτον φοβάμαι οτι δεν θα πιάνει πάλι σχεδόν καθόλου

Αν έχεις με το κινητό 3g(και πάνω) σήμα θα είσαι μια χαρά :)

δεύτερον είναι αρκετά ακριβό

Αντικειμενικά, ισχύει. Υποκειμενικά, εξαρτάται από το πόσο καμμένος/εθισμένος είσαι

τρίτον όλα σχεδόν που είχα κοιτάξει παλαιότερα έχουν 12μηνη δέσμευση

εφόσον το κινητό σου υποστηρίζει 3g σύνδεση στο internet, και μπορεί να κάνει tethering με υπολογιστή, λύνεται εύκολα αυτό το πρόβλημα. Πας και κάνεις σύνδεση σε όποια εταιρία σε βολεύει, και δεν παίρνεις το usb modem. Έτσι δε δεσμεύεσαι με 12μηνο συμβόλαιο. Όταν θες να μπεις στο νετ βγάζεις την κανονική sim του κινητού σου, και βάζεις αυτήν για το internet. Αυτό θα σε κάνει να μην κάθεσαι και με τις ώρες στο γουμπιούτερ καλοκαιριάτικα :p

SuperSayian
05-07-2011, 18:23
εφόσον το κινητό σου υποστηρίζει 3g σύνδεση στο internet, και μπορεί να κάνει tethering με υπολογιστή, λύνεται εύκολα αυτό το πρόβλημα. Πας και κάνεις σύνδεση σε όποια εταιρία σε βολεύει, και δεν παίρνεις το usb modem. Έτσι δε δεσμεύεσαι με 12μηνο συμβόλαιο. Όταν θες να μπεις στο νετ βγάζεις την κανονική sim του κινητού σου, και βάζεις αυτήν για το internet. Αυτό θα σε κάνει να μην κάθεσαι και με τις ώρες στο γουμπιούτερ καλοκαιριάτικα :p

Τι θέλει να πει άραγε ο ποιητής?:confused:χαχχα:D Δεν είμαι και πολύ σχετικός με αυτά όπως βλέπεις.Αν θες μου το εξηγάς λίγο καλύτερα?Αν δεν βαριέσαι φυσικά.Αν καταλαβα καλά η εταιρία σε δεσμεύει με μεγάλο συμβόλαιο επειδή πρέπει να πάρεις και το usb modem και εσύ μου προτείνεις ίντερνετ μέσω κινητού?Μωρέ είπαμε κάψιμο αλλά απο οθόνη 2 inches τι σερφάρισμα να κάνεις?:D

deninho
05-07-2011, 18:30
όχι ρε συ. Παράδειγμα:
Έχω το Samsung Galaxy S. Υποστηρίζει internet στο κινητό. Υποστηρίζει, όμως, και tethering (http://en.wikipedia.org/wiki/Tethering). Οπότε αν ήμουν στη θέση σου, απλώς θα έπαιρνα κάτι τέτοιο (http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8638) ή κάτι τέτοιο (http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=10046)*, και θα χρησιμοποιούσα το κινητό ως modem: Όταν ήθελα να μπω στο νετ, θα άλλαζα τη sim, θα συνέδεα το κινητό στον υπολογιστή, θα συνδεόμουν στο νετ και θα έκανα τη δουλειά μου (υπ'όψιν: δε συμφέρει το mobile internet, για pr0n).

*Εφόσον πάρεις κάτι σαν το δεύτερο πακέτο που δείχνω, θα πρέπει να το πάρεις χωρίς έξτρα συσκευή (από μοντεμ έως tablet δίνουν), ώστε να το σπάσεις ανά πάσα στιγμή. Αυτό κάνουν τα καλοκαίρια όσοι έχουν ipad 3g, για να μη στερούνται το "ναρκωτικό" τους :p

SuperSayian
05-07-2011, 18:50
Εχω το xperia mini κάνει γι αυτή την δουλειά που λες?:p

asxetos_7 :D

deninho
05-07-2011, 19:12
Απ'ότι βλέπω, ναι, αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει για να σου πω στα σίγουρα:
http://www.xperiax10.net/forum/general-discussion-f5/pc-modem-t78.html
http://foxbrush.wordpress.com/2010/07/31/usb-tethering-between-vista-and-android-phone/
http://www.xperiax10.net/forum/x10-mini-x10-mini-pro-f18/using-x10-mini-pro-as-modem-t1742.html

Το forum του www.xda-developers.com έχει πολύ υλικό για διάβασμα και απορίες :p

SuperSayian
05-07-2011, 19:36
Thanks για την βοήθεια bro!

rainbow
06-07-2011, 01:50
.....

zouparos
06-07-2011, 01:55
μεταθεση για αυριο

zouparos
06-07-2011, 22:10
Koίτα πως κατάντησες Ελλαδίτσα Νο. 245621

Παραγγέλνει μια γκόμενα μια μακαρονάδα και μια μεγαλη κοκα κολα. συνολο 9,30 ευρώ.
Πάει ο κολλητος μου της τα δίνει και λέει 9,30 ευρω.
Τον κοιτάει αυτή, τον ξανακοιτάει, κολλάει,πάει μέσα ,έρχεται του δίνει 29,30 ευρώ και κλείνει τη πόρτα!
Ο κολλητός μου μένει παγωτό.
Στα καπάκια ακούει απο μέσα αυτην να απευθύνεται καπου και να λέει
"Ρε πάμε καλά? 30 ευρώ για 1 μακαρονάδα και μια κοκα κόλα??"

Ε ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΜΕΤΑ...
ο κοσμος ΔΕ πάει καλα

Dark Angel #9
06-07-2011, 22:19
Ξανθια;

deninho
07-07-2011, 00:55
Δίκιο είχε που γκρίνιαζε. 30€ είναι πολλά για μια μακαρονάδα και μια κόκα κόλα :p

zouparos
07-07-2011, 01:00
μελαχροινη ηταν νταρκ...ενταξει ρε πουστη μου δεκτον να μην ακουσει. αλλα να το ΔΕΧΘΕΙ??
Να πληρώσει δίχως να πει κάτι?? δε παμε καλα...

Α ΕΠΙΣΗΣ

ΦΟΥ ΦΟΥ
ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΜΙΓΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑΑΑΑΑΑ

μιγάδας
07-07-2011, 01:46
Α ΕΠΙΣΗΣ

ΦΟΥ ΦΟΥ
ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΜΙΓΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑΑΑΑΑΑ

χοχο, δεν εγραψες τιποτα ε;;;:p:p

zouparos
07-07-2011, 01:53
Μακάρι...ΜΑΚΑΑΑΡΙ να 'χα γράψει ΓΑΜΗΜΕΝΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΕ
Αλλα που τέτοια τύχη!
Παρασκευή δινω και εχω γαμηθει
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/50353_121819274501698_5118999_n.jpg

επεσα σε μια υποπεριπτωση της υποπεριπτωσης σε διαφορικες εξισωσεις που βγαινανε ειδικες λυσεις μιγαδικοι ΑΧΑΧΑΧΑ
Ξέρεις τι ακουσες ε??
και φυσικά και την προσπέρασα όχι θα αρρωστησω

μιγάδας
07-07-2011, 01:55
χαχαχαχαχαχαχα. τουλαχιστον ολοκληρωματα βρηκες πώς να λυνεις;

zouparos
07-07-2011, 02:02
ναι αρχιδακι. Όταν γαμάτε εσείς οι μαθηματικό παραγωντίζετε τις γκόμενες?? Ή αν είναι ασχημες κακομουτσουνες τις θέτετε ως όμορφες?
ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΧΑΧΑΧΑ
με τα ολοκληρώματα παίρνω 1,5/10 ουτε το ορεκτικο δεν ειναι

μιγάδας
07-07-2011, 02:03
Όταν γαμάτε εσείς οι μαθηματικό παραγωντίζετε τις γκόμενες?? Ή αν είναι ασχημες κακομουτσουνες τις θέτετε ως όμορφες?


ΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
εστω ομορφη. ΧΑΧΑΧΑΧΑ

KonTaz
07-07-2011, 02:28
Χαχαχαχα,έδινα και εγώ διαφορικές σήμερα.

Γέλασε και ο κάθε πικραμένος στον μετασχηματισμό Laplace

SuperSayian
07-07-2011, 02:30
Μαμώ τον Ολοκληρωτικό λογισμό έχω να πω εγω και αφήστε ολα τα άλλα...:D

SuperSayian
07-07-2011, 03:08
Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί γ@μώ τον Δια δεν μπορώ να μπω στο youtube και στο google search ενω μπαίνει στο google translate για παράδειγμα!Ουτε τα βιντεάκια που ποστάρετε εσείς δεν βλέπω!

johny b
07-07-2011, 03:37
Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί γ@μώ τον Δια δεν μπορώ να μπω στο youtube και στο google search ενω μπαίνει στο google translate για παράδειγμα!Ουτε τα βιντεάκια που ποστάρετε εσείς δεν βλέπω!

Αυτό που απ'το γαμώ άλλαξες το α με το @ με ξεπέρασε

zouparos
07-07-2011, 03:39
Ότι θα έπαιζα μπάλα στην Αμαλίας 8 εναντίον 8 δε το περίμενα.
Έφυγε η μπαλα προς στον άγνωστο και ενας φώναξε μπάλα μπάλα φίλε και γέλαγα 10 λεπτά

deninho
07-07-2011, 12:32
Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί γ@μώ τον Δια δεν μπορώ να μπω στο youtube και στο google search ενω μπαίνει στο google translate για παράδειγμα!Ουτε τα βιντεάκια που ποστάρετε εσείς δεν βλέπω!

forthnet Κι εσύ; :p

SuperSayian
07-07-2011, 15:55
forthnet Κι εσύ; :p

Ναι τι διάολο γινόταν?

tc-g6
07-07-2011, 21:49
η διαφημιση για τα διαρκειας του ποα ειναι λογος να σπασει ειτε η tv απο τα νευρα ειτε ο καναπες απο τα γελια...

deninho
07-07-2011, 21:53
forthnet Κι εσύ; :p

Ναι τι διάολο γινόταν?

τα βράδια η 4νετ κάνει εργασίες στις διασυνδέσεις με το εξωτερικό. Οπότε, αν είσαι λίγο άτυχος και επηρρεάζει και την περιοχή σου, σέρνεσαι

linas7
07-07-2011, 22:03
ρε παιδια ποια εταιρεια είναι η hellenic imperial να κλεισω με αυτην η με aegean;

deninho
07-07-2011, 22:29
μιας και δεν ξέρω τι αεροσκάφη έχει η hellenic imperial, θα προτείνω aegean.

dora7
07-07-2011, 23:07
forthnet Κι εσύ; :p

Ναι τι διάολο γινόταν?

τα βράδια η 4νετ κάνει εργασίες στις διασυνδέσεις με το εξωτερικό. Οπότε, αν είσαι λίγο άτυχος και επηρρεάζει και την περιοχή σου, σέρνεσαι

ώρες ώρες η 4net ειναι να πας εκει και να τους τα κανεις λαμπογυαλο, και να τσουρομαδήσεις και κανενα σκαλπ....:D βέβαια καλό είναι να μη γινονται τετοια πραγματα....:p:p:p

red hoopligan
07-07-2011, 23:58
Επαιζα τωρα στο fb το παιχνιδι με τις ερωτησεις...

Παταω πρωτα ποσο % παναθηναικος εισαι;
και μου απανταει:''Καθολου...Μαλλον ολυμπιακος εισαι''

Παταω μετα απο καποια ωρα:ποσο % ολυμπιακος εισαι''
και μου απανταει:Εισαι 50% γαυρος-ινα,50% βαζελογαμιας''
και μετα παταει η αδερφη μου και της βγαζει''ΕΙΣΑΙ 777% ΓΑΥΡΟΣ/ΙΝΑ!!!ΤΥΧΑΙΟ???ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!!!''


χαχαχαχα....ΦΟΒΕΡΟ....

deninho
08-07-2011, 01:33
Να ζητήσω μια τεράστια χάρη απ'όσους έχουν facebook account: Ένα like στην εικόνα μου εδώ (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=183023625092494&set=a.183023411759182.47409.159917370736453&type=1&theater) (just in case, είναι η 3 από τις 19)

Ευχαριστώ προκαταβολικά :)

rainbow
08-07-2011, 02:03
-.

DON
08-07-2011, 02:04
ΡΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ. rainbow ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΕΙΣΑΙ TROLL.

rainbow
08-07-2011, 02:07
-.

DON
08-07-2011, 02:07
OYAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Eleni7
08-07-2011, 02:11
ban στον DON για εξυβριση

zouparos
08-07-2011, 02:19
εγω δε ξερω να κανω λαικ σοβαρα...
ψαχνω ψαχνω και τπτ στη φωτο γυρω γυρω
αχαχαχα

deninho
08-07-2011, 02:44
Ναι, δική μου είναι η φωτογραφία, είναι το ΝΑ άκρο της Κεφαλονιάς (περιοχή ανάμεσα σε Πόρο και Σκάλα), από το κατάστρωμα του πλοίου

kopitis
08-07-2011, 02:48
σοβαρά λάικ πως κάνουμε;

εντιτ: κάτω από την φωτογραφία σου μου έχει βγάλει να κάνω λαικ στην heineken, αυτό μετράει;:p:p

deninho
08-07-2011, 03:29
Υποθέτω, ότι θα πρέπει να κάνετε πρώτα "Like"/"Μου αρέσει" στη σελίδα του Msystems (http://www.facebook.com/www.msystems.gr), και μετά θα μπορείτε να κάνετε Like και στη φωτογραφία.

KingJames
08-07-2011, 03:35
Πιο κάτω έχει βγάλει ένας ένα Μερκεντε.Το ταξίμετρο ξέχασε να βάλει στο σκηνικό.
REPORT ΩΡE ΠΑΛΙΚΑΡΟΙ ! FORZA ITALIA !

deninho
09-07-2011, 01:43
Για όποιον ενδιαφέρεται, έχω google+ (social network προορίζεται για ανταγωνιστής του fb) invitations.

TT7
09-07-2011, 02:12
Δεν το κοβω να πιανει....

deninho
09-07-2011, 02:43
Έχει πιο καθαρό περιβάλλον από το fb (από το fb πιο καθαρό περιβάλλον έχει), και πιο ωραίο τρόπο να παρουσιάζονται οι φωτογραφίες :)

Από εκεί και πέρα, ό,τι θέλει ας κάνει. Δεν έχουμε δα και μετοχές στη google :p (Αν και χλωμό το κόβω να βγάλουν 3η πατάτα στη σειρά - Wave, Buzz και τώρα και αυτό αποτυχία; Κάποιος θα πρέπει να κάνει χαρακίρι στο Mountainview της California)

air josh
09-07-2011, 11:12
αλλο ενα like και απο εμενα φιλε καλη επιτυχια!!

8rilos!!!
09-07-2011, 17:37
και εγω εκανα deninho

dora7
09-07-2011, 18:24
like κι από μένα deninho....:)

rainbow
09-07-2011, 18:35
-.

dora7
09-07-2011, 18:41
εγώ ετοιμάζομαι για ΟΑΚΑ Roger Waters The Wall και τα μυαλά στα κάγκελα!!!!!!!!!!!!:)

magicj
10-07-2011, 17:48
like και από μένα deninho.
Αν έχεις διαθέσιμες προσκλήσεις ακόμα σου στέλνω το μέιλ μου σε πμ για να μου στείλεις.
Για να δούμε τί θα δούμε...

rainbow
11-07-2011, 01:21
-.

deninho
11-07-2011, 02:00
rephrase please. Τι προσπάθησες να κάνεις; Τι ήθελες να κάνεις; Και τι έγινε τελικά;

rainbow
11-07-2011, 02:28
-.

redglove
11-07-2011, 11:21
Δεν σβήνονται τα ποστ, μόνο από mods/admins.

red hoopligan
11-07-2011, 13:25
Μηπως γινεται να αντιγραψω σε dvd ταινια που εχω κατεβασει σε μορφη rar;Οποιος ξερει ας διαφωτισει....:D

Zak
11-07-2011, 13:32
Ζιπαρισμένη δηλαδή? Και το αρχείο μέσα τι είναι avi? Ανοιξε το αρχείο να δεις μέσα τι είναι και πες

red hoopligan
11-07-2011, 15:34
Ζιπαρισμένη δηλαδή? Και το αρχείο μέσα τι είναι avi? Ανοιξε το αρχείο να δεις μέσα τι είναι και πες

Nαι,avi ειναι...

deninho
11-07-2011, 16:32
κατέβασε αυτό: http://www.freemake.com/free_video_converter/
Βάζεις το βίντεο (.avi) στο πρόγραμμα, και επιλέγεις burn to dvd

Zak
11-07-2011, 16:41
http://download.cnet.com/ConvertXtoDVD/3000-2194_4-10341695.html
Εγώ αυτό χρησιμοποιώ, βάζεις και υπότιτλους (http://www.greeksubtitles.info) και ότι θέλεις..Όποιο σε βολεύει, υπάρχουν πολλά που κάνουν αυτή τη δουλειά. Αν χρειαστείς κάτι ξαναρώτα, εδώ είμαστε ;)

dora7
11-07-2011, 23:25
ξέρω γιατι εχει πέσει τετοια νέκρα στο φόρουμ...

οι απανωτές μεταγραφές σας εχουν εξουθενώσει....:p:p:p:p:p

rainbow
11-07-2011, 23:46
-.

DON
14-07-2011, 23:09
ΟΛΟΙ www.red-on-air.gr τώρα...PESETERO LIVE!!!

tc-g6
15-07-2011, 13:38
γαμιεται ο πρωθυπουργος και ο παναθηναϊκος!
καννελη λεσβια, γαμω το ΚΚΕ και τη 13!

χοχοχο!!!

8rilos!!!
15-07-2011, 21:25
σημερα ξεκιναει το καλοκαιρι...τελος τα θερινα!!!!!

zouparos
20-07-2011, 16:07
ΑΓΑΛΜΑ σε όποιον πυροβολησει μεχρι να γεμισει 140 τρυπες το κεφάλι της καθε πουτανας που είναι στις θέσεις εργασίας των διαφόρων εταιρειών.

Ανοργασμικές ψόλες οι περισσότερες που έχουν πάρει με τις πίπες τη θέση και το παίζουν καμπόσες, παίζουν με την ύπαρξη δεκάδων ανθρώπων...

DON
20-07-2011, 16:23
εεεεεεεεε WHAT?

userNOname7
20-07-2011, 16:29
ζουπ πιστευω εχεις αναγκη απο διακοπες...

zouparos
20-07-2011, 16:41
ζουπ πιστευω εχεις αναγκη απο διακοπες...

Βαρετές οι διακοπές στην Ελλάδα. Ευτυχώς ο πατέρας μου ήτανε άρρωστος με τα ταξίδια και μπορώ να πω ό,τι έχω γυρίσει σχεδόν όλη την Ελλαδα. 3-4 νησιά μου έχουν απομείνει. Βαρετές πια οι διακοπές. Μεθαύριο πηγαίνω Ίο και σκυλοβαριέμαι. Το μόνο που αναπολώ απο Ελλάδα είναι πια τα βουνά και οι βροχερές διαδρομές μέσα στα δάση. ΚΑΥΛΑ ατέλειωτη. Δώσε μου ταξίδια έξω όχι άλλο βαζ-Ελλάδα που κοιτάνε να σου φάνε και το ευρώ σου...
Αργεντινή,Φίτζι και Αίγυπτος οι επόμενοι προορισμοί μου. Πιστεύω στα επομενα 10 χρόνια να τα 'χω κάνει αυτά τα ταξίδια.

εεεεεεεεε WHAT?

Κατανοητό αυτό που έγραψα. Ταλαιπωρούν χιλιάδες νέους με το να στέλνουν βιογραφικά και να παρακαλάνε και να τους λένε αυτες οι πουτανες θέσεις δεν έχουμε. Αλλά μόλις βάζεις γνωστό ξαφνικά να βρίσκονται θέσεις και να σου μιλάνε εκει που 2 εβδομάδες δεν τις έβρισκες ΚΑΝ, σα χεσμένες.
Πυροβολισμό στο κεφάλι θέλουνε αυτές και ο τρόπος που λειτουργούν

8rilos!!!
20-07-2011, 17:05
ζουπαρε πραγματικα ωρες ωρες γραφεις λες και το μυαλο σου ειναι σε τρικυμια:p

zouparos
20-07-2011, 17:27
Tι δεν κατάλαβες 8ρυλε μου?

tc-g6
20-07-2011, 17:40
ΑΓΑΛΜΑ σε όποιον πυροβολησει μεχρι να γεμισει 140 τρυπες το κεφάλι της καθε πουτανας που είναι στις θέσεις εργασίας των διαφόρων εταιρειών.

Ανοργασμικές ψόλες οι περισσότερες που έχουν πάρει με τις πίπες τη θέση και το παίζουν καμπόσες, παίζουν με την ύπαρξη δεκάδων ανθρώπων...


μιλαμε για μυθικο και επικο ποστ!!!

χωσε ρε να ξεδωσουμε γιατι 10 και σημερα εμειναν και δεν την παλευω αλλο. και τσακισου ρε μπαγλαμα να περασεις μια βολτα απο την εξωτικη κεφαλλονια να καουν τα καρβουνα.

ps: προς τους κοπριτες και τις καμπιες με τις ρακετες, ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕ! φετος θα πεσουν φαπες...

zouparos
20-07-2011, 17:59
πως να έρθω μωρε ποιος θα με παει κυλληνη πως διαολο τα λετε εκει τα λιμανια σας?

Δε προλαβαίνω έρχονται κατι ξαδέρφια μου 30 ιουλη και έχουνε κλεισει...ΜΑΚΑΡΙ να μπορουσα:( θα το προσπαθησω για του χρονου το ορκιζομαι.
Κάνε τα βουντου σου για εξωτική κλήρωση στο τσου λου να εχουμε να διαλεξουμε.

Α και τελευταιο.
Πήγανε κατι φιλοι στα σπηλαια τη κεφαλλονια και καταφερατε να μην τους μεινει η μαγεια της φυσης αλλα το υψος του εισιτηριου. δε θυμαμαι τι ποσο μου ειπανε αλλα φρικαρα. ΕΛΕΕΕΕΕΟΟΟΣ.

τους ειπα και για μια διαδρομή εκει πανω στα βουνα σας στο δασος που δε παταει ανθρωπος και πηγανε και θελανε πουλοβερ αχαχαχα

Εννοείται ότι ξεχώρισαν τον ΆΣΣΟ...και στη διαφημιση στην τιβι τον ειδα πρωτο πρωτο...ειδικα εκει παραπερα εχει κατι κολπισκους που αν εχεις σκαφος αγκυροβολείς και τον παίζεις απ'την ομορφια

Eleni7
20-07-2011, 18:01
Εχω περασει 3 διαδοχικα καλοκαιρια στην Κεφαλλονια.ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ νησι

zouparos
20-07-2011, 18:19
Α και κάτι τελευταιο...προσωπική εμπειρία. είχαμε πάει 2 μέρες Ιθάκη απέναντι και για να ζητήσω μια συγγνώμη περπάτησα 14 κμ με τα πόδια μέσα στη ζέστη. Η Ιθάκη είναι χωρισμένη στα 2. Μια βουνάρα στη μέση, από πίσω η χώρα και τα συναφή και απο μπροστά που βλέπει Κεφαλλονιά αλλα μέρη. Και στη μέση ενα βουνό τεράστιο για νησί με μια μονή στη κορυφή/ με μ.ο. μποφόρ το χρόνο
Ε ειχα κανει 14 κμ και ημουν 200-300 μετρα απ'τη κορυφη...και μετα ηθελα αλλα 4-5 να φτάσω εκει που ήθελα αλλα τα έφτυσα εκει. Έπεσα κάτω και δεν μπορουσα να κουνηθώ. Κάλεσα ασθενοφόρο αχαχαχα

red hoopligan
20-07-2011, 18:19
Eγω πηγα περισυ Κεφαλλονια.....ΜΑΓΕΙΑ...

ΥΓ.Ζουπ, το εισητηριο για το σπηλαιο ηταν 7 ευρω εκαστος....αν θυμαμαι καλα...

DON
20-07-2011, 18:21
Κεφαλλονιά...ΤΟ ΝΗΣΙ ΜΑΣ.

http://www.villa-forestata.com/images/myrtos.jpg

zouparos
20-07-2011, 18:24
δεν ειναι 7 ευρώ ήταν πολύ παραπάνω. έτσι νομιζω δλδ δε θα μου το λεγανε για 7 ευρώ πιστεψε με.

Αυτη η παραλία ΔΟΝ εμένα δεν μ'αρεσει καθολου λεμε αχαχα
Πολύ πολύ αέρα,πολύ κύμα και πολύυυυυ στροφή να κατέβεις:p

Eleni7
20-07-2011, 18:31
Μυρτος ε?Την τελευταια χρονια που πηγα δεν ηταν τοσο καλα οσο τις προηγουμενες.Η θεα παντως απιστευτη.Δεν υπαρχουν αυτα τα χρωματα ΠΟΥΘΕΝΑ στον πλανητη

Εμεις πηγαιναμε και Αντισαμο.Ηταν κοντα απο εκει που μεναμε

red hoopligan
20-07-2011, 18:32
Μυρτως.....
Καλα τι μου θυμησες τωρα;

Πηγα 4 φορες μεχρι να ειναι ηρεμα τα νερα και να μπορεις να κανεις μπανιο...
Τις 3 φορες ειχε τοσο κυμαααααα,που μονο που το σκεφτομαι......

Οταν ομως ειναι γαληνια τα νερα δεν λεει και τιποτα....

Παντως απο πανω η θεα....μαγευτικη....Θα ψαξω να βρω τις φωτο που εβγαλα...

zouparos
20-07-2011, 18:35
Θέμο γιατι δε μιλάς?? Έχεις πάει στο αττικο πάρκο να παρεις τα ετησια φιδάκια να τα αμολήσεις?:p

dora7
20-07-2011, 18:51
Αγαπημένα μου μέρη στην Κεφαλλονια η Ασσος (η θέα απο το κάστρο ασύλληπτη!!!!!!) και το Φισκάρδο....αλλά εχω να παω πολλά χρονια....Μελισάνη και Δρογαράτη απιστευτα μερη....:)

TT7
20-07-2011, 19:11
Προφανως δεν εχετε ερθει Κρητη για αυτο τα λετε αυτα...
Τελικα ισως ειμαστε το πιο ωραιο νησι της Μεσογειου..Θαλασσα και Βουνο σε μια θεια αρμονια..

Τοπικιστης-7.

dora7
20-07-2011, 19:16
Προφανως δεν εχετε ερθει Κρητη για αυτο τα λετε αυτα...
Τελικα ισως ειμαστε το πιο ωραιο νησι της Μεσογειου..Θαλασσα και Βουνο σε μια θεια αρμονια..

Τοπικιστης-7.

ε πως....στο νομο Ρεθυμνης στη λίμνη του Κουρνά την άπατη κόντεψα να αφανιστώ στα βάθη της και να γίνω ο θρυλος της κυράς με το πιστολάκι που χτενιζεται στην πανσεληνο και φεγγίζεται στα νερά της λιμνης.....:eek:;)

red hoopligan
20-07-2011, 19:52
Προφανως δεν εχετε ερθει Κρητη για αυτο τα λετε αυτα...
Τελικα ισως ειμαστε το πιο ωραιο νησι της Μεσογειου..Θαλασσα και Βουνο σε μια θεια αρμονια..

Τοπικιστης-7.

Mην ανυσυχεις ΤΤ7 και Κρητη εχουμε ερθει:p...και την εξερευνησαμε απο τη μια ακρη στην αλλη....Δεν υπηρχε σημειο που να μην πηγαμε...:D

8rilos!!!
20-07-2011, 20:57
οταν προσπαθησεις να εγκαταστησεις το java και σου εμφανιζει error 123 τι προβλημα υπαρχει και τι μπορουμε να κανουμε;;

Tι δεν κατάλαβες 8ρυλε μου?

μην αρπαζεσαι αμεσως ρε μαν...δεν το ειπα με κακη προθεση και καταλαβα τι ειπες...απλα καποιες φορες παρασυρεσαι απο τον εκνευρισμο σου και τα κειμενα σου ειναι πραγματικα χειμαρρος...;) αυτο σχολιασα...chill:)

zouparos
20-07-2011, 21:32
Δεν αρπάχτηκα, ερώτηση σου έκανα για να διευκρινίσω γιατι με την απάντηση σου ένιωσα πως κατι δε κατάλαβες...

TT7
20-07-2011, 22:47
Προφανως δεν εχετε ερθει Κρητη για αυτο τα λετε αυτα...
Τελικα ισως ειμαστε το πιο ωραιο νησι της Μεσογειου..Θαλασσα και Βουνο σε μια θεια αρμονια..

Τοπικιστης-7.

Mην ανυσυχεις ΤΤ7 και Κρητη εχουμε ερθει:p...και την εξερευνησαμε απο τη μια ακρη στην αλλη....Δεν υπηρχε σημειο που να μην πηγαμε...:D

Μεγαλη κουβεντα αυτη....πιστεψε με εχει μερη που ουτε εγω δεν τα εχω δει...
Παραδεισος ειναι, η χαμενη Εδεμ..χαχα

deninho
20-07-2011, 23:32
Παίζει να είμαι ο μόνος Κεφαλονίτης, που όταν τον ρωτήσεις για το τοπ 3 των παραλιών ΔΕΝ θα αναφέρει το Μύρτο και στα τοπ 3 αξιοθέατα του νησιού δε θα αναφέρει Φισκάρδο...

(Πλατιά Άμμος, Παραδείσι, Μακρύς Γιαλός & Άσσος, Παναγία της Άτρου για ανατολή, και Μονή Κηπουραίων για ηλιοβασίλεμα, οι προτάσεις μου αντίστοιχα. Μπόνους, για όποιον ενδιαφέρεται, μια βόλτα από τα Κουρκουμελάτα (http://www.kefalonitis.com/articles.php?action=view_listing&articles_id=488&articles_category_1=15) που χτίστηκαν μετά το σεισμό του 1953 από το Γ.Βεργωτή)

tc-g6
21-07-2011, 10:05
9 και σημερα ωρε!!! και μετα... ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ!!!

η εισοδος στο σπηλαιο περισυ ειχε 7-8€. πολλα ειναι βεβαια και αυτα αλλα για να πας μια φορα στη μελισσανη ΑΞΙΖΟΥΝ.

ο μυρτος ειναι φανταστικη παραλια αν πας τελη αυγουστου ή στις αρχες του καλοκαιριου, οταν δεν εχει κοσμο και τα κυμματα ειναι τεραστια. εμεις παμε και παιζουμε σαν μωρα παιδια, χοχοχο! κατα τα αλλα συμφωνω με τον deninho, προσθετω βεβαια την παραλια ΞΙ με την κοκκινη αμμο. ολα στο κοκκινο λεμε! επισης, ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΞΕΡΟΥΝ, η παραλια στο κακο λαγκαδι ειναι ΚΟΡΥΦΗ, αλλα πρεπει να ξερεις πως να πας εκει. η αντισαμος ειναι πολυ ομορφη και γενικα το νησι εχει ωραιες παραλιες αρκει να εχεις χρονο και να ξερεις που και πως να πας.

απο αξιοθεατα το φισκαρφο και η ασσος ειναι τα αγαπημενα μου. αξιζει βεβαια να πας και στον αινο οπου αν εισαι τυχερος θα δεις αγρια αλογα και γλαστρες στις κορυφες των ελατων (φανταζεστε τι εχουν μεσα, χοχοχο!). εγω που μενω στον πορο θεωρω οτι εχει μαγικη ανατολη, αν ανεβεις στο μοναστηρι της ατρου (μονο με 4x4).

το κακο ειναι οτι σχεδον καθε χρονο μας βαζουν φωτιες και παλευουμε νυχτα μερα με τις φλογες. απο μικρο παιδι με θυμαμαι να πηγαινω με το ποδηλατο τοτε να βοηθαω. εναν πουτανας γιο θελω να πιασω και θα πληρωσει για ολους. ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ οτι θα παρακαλαει να γλυτωσει.

τα ωραιοτερα νησια που εχω παει ειναι ΠΡΟΦΑΝΩΣ η κεφαλλονια, η ροδος κυριως η παλια πολη και η κρητη (εστω και αν οι κρητικοι δεν ειναι νησιωτες αφου πολλα ομορφα μερη ειναι στα βουνα). οποιος ειναι κοντα στο ηρακλειο να παει βραδυ στην περιοχη "τρεις εκκλησιες"!

ps: ΑΛΛΟ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΛΗΞΟΥΡΙ. οι κεφαλλονιτες λεμε πολυ σωστα οτι πρωτα εγινε η κεφαλλονια και μετα ο υπολοιπος κοσμος, τα @@ οι ληξουριωτες λενε οτι πρωτα εγινε το ληξουρι, μετα η κεφαλλονια και μετα ο υπολοιπος κοσμος. μα ειναι δυνατον??? δεν εχει καμια επιστημονικη βαση ολο αυτο. :p

DON
21-07-2011, 14:25
Κουρκουμελάτα

αγαπάμε...κοντογουράτα η καταγωγή μου!

tc-g6
21-07-2011, 14:32
τελικα εδω μεσα ποσοι ειμαστε που εχουμε με καποιο τροπο καταγωγη απο την κεφαλλονια? ριχτε ενα "συμφωνω" απο κατω να μετρηθουμε. μετα πρεπει να οργανωσουμε πως θα κατακτησουμε τον κοσμο!

zouparos
21-07-2011, 14:38
εμένα ο νονος μ κ η νονα μ ειναι απ'τα μπεκατωράτα:p
Και δεν ειναι η μενεγακη του τηλεαστη χεχε

Nαι Θέμο για αυτο το βουνο που έγραψες πριν λέω. Περάσαμε ενα στρατόπεδο και μετά βρηκαμε κατι σα καταφυγιο-εκκλησια δε θυμαμαι καλά. ενα κτισμα τελος παντων. Πολυ ωραία εκει πανω.

2 φορές που έχω έρθει ΚΑΙ τις 2 είχε φωτιές. Την 1η ήταν στο κέντρο του νησιου γαμησε αρκετα χωριά και την επόμενη πέρναγα έβλεπα μέχρι που έχει κάψει κ δεν πιστευα πως σώθηκαν τα σπίτια. Να βλέπεις στο κατωφλι σταχτες αλλα το σπιτι κομπλε.
Και την άλλη τη πιο πρόσφατη ήταν πιο λάιτ η κατάσταση. Δε θυμαμαι πως λεγοταν το μερος, ηταν κοντα εκει που αραζουν τα πλοια, κανα 5-6 κμ αριστερα σε αλλη παραλια με πευκοπαρκινγκ απο πανω. εκει η φωτια σταματησε μονη της οταν εφτασε στην ακτη αλλά δεν εκαψε κ τπτ. ξεροκαϊλα το βουνο απο πανω.

tc-g6
21-07-2011, 14:49
για τη φωτια στη σκαλα λες στη δευτερη περιπτωση. γαμησε τα, καθε χρονο προσπαθουν να καψουν ολο το χωριο.
οποιος παντως δεν εχει ζησει στην κεφαλλονια πρεπει να παει με καποιον που ξερει πολυ καλα το νησι γιατι εχει απιστευτα μερη που τα ξερουν ελαχιστοι.

οποιος ερθει φετος στο ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ να στειλει pm.

zouparos
21-07-2011, 14:51
Αυτα περι ωραιοτερων ειναι ανεκδοτα.
Λες και εχουμε παει παντου. Υπαρχουν εκατομμυρια τετοια μερη. Και εκει οι χαβαες, οι μπαχαμες και τα φιτζια πρεπει να 'ναι απο αλλη ζωη...

deninho
21-07-2011, 15:19
Και 20 καλοκαίρια να έρθεις στην Κεφαλονιά, και τα 20 θα έχει φωτιές. Σε λίγο θα το κάνουμε τουριστικό αξιοθέατο (Live your burning myth in Kefalonia κιετς)

zouparos
21-07-2011, 15:20
τους ξερετε, τους ξερουν...αστε τα αυτα/
οι μπατσοι τουλαχιστον τους ξερουν(αν δεν συνεργαζονται δλδ)

Όποτε θες τους πιανεις

DON
21-07-2011, 15:38
Και εκει οι χαβαες, οι μπαχαμες και τα φιτζια πρεπει να 'ναι απο αλλη ζωη...

ναι σίγουρα μέσα στον ωκεανό με τους καρχαρίες, τα σαλάχια, τα καλαμάρια και δεν ξέρω εγώ τι άλλο σκάει, με το τροπικό-τραγικό κλίμα, με τα 12313123 θανατηφόρα ερπετά και πετούμενα κτλ...

η Ελλάδα ( και αυτό δεν το λέω τοπικιστικά αλλά σαν γιός μητέρας αεροσυνοδού για 28 χρόνια και με χόμπι στον ελεύθερο χρόνο τα ταξίδια δηλαδή ταξιδεμένη ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ σε Ελλάδα και ΚΟΣΜΟ απο Άγ. Μαυρίκιο μέχρι Ανταρκτική κτλ ) είναι το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ για να ζείς και το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ για διακοπές. ΤΕΛΟΣ.

υ.γ. Πριν σχολιάσετε σκεφτείτε ΜΙΑ πρωτεύσουσα που σε 2 ώρες ΜΑΞΙΜΟΥΜ είσαι σε χιονοδρομικό κέντρο και παράλληλα σε άλλες 2 σε πλάζ με γαλάζια σημαία. Σκεφτείτε ΜΙΑ περιοχή σαν τα μετέωρα, σαν το πήλιο, σαν σαν σαν...ΟΤΙ και αν σκεφτείται ΚΑΠΟΥ θα υπάρχει σας το υπογράφω...Αλλά θα είναι σκορπισμένα στα 4 σημεία του ορίζοντα. ΟΛΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ?

ΜΟΝΟ ΕΔΩ. Και αυτά τα λέω και τα πιστεύω εγώ ένας έως και "ανθ-έλληνας"...

zouparos
21-07-2011, 15:41
το βανκουβερ:p

red hoopligan
30-07-2011, 14:38
5 μερες διακοπες πηγα και την ημερα της επιστροφης μας βγηκε ξινο.

Πληρωνεις ΣΧΕΔΟΝ 60 ευρω να γυρισεις με το γρηγορο πλοιο και υπαρχει καθυστερηση 2ωρες και 5 λεπτα.ΤΡΑΓΙΚΟ.Να μην υπαρχει ενας λιμενικος να μας ανημερωσει τι γινεται, να εχουμε ανοιξει συζητηση με ατομα απο διαφορες χωρες(Γαλλια,Βαρκελωνη,Ιταλια,Ισραηλ) και να αναρωτιομαστε τι στο καλο συμβαινει.Καλα εμεις μενουμε και Αθηνα,αυτοι που επρεπε να παρουν πτηση για να επιστρεψουν στην χωρα τους ηταν σε ακομα χειροτερη κατασταση.Νομιζαν οτι θα υπηρχαν ταξι.Φευ. Μολις τους ειπαμε για την απεργια επαθαν προς στιγμην κοκομπλοκο.

Μολις επιτελους ελεησε και ηρθε το καραβι,αλλο πανηγυρι.Εξαγριωμενοι πολλοι επιβατες εβαλαν τις φωνες και με το που μπηκαμε επικρατησε αλαλουμ.Να πηγαινουμε ολοι να ζηταμε αιτησεις παραπονων και καποια στιγμη να τελειωνουν.Στο μεταξυ μας ειχαν σπασει και τα νευρα απο τις ανακοινωσεις καθε τρεις και λιγο ''Συγνωμη για την καθυστερηση'' και τις λοιπες βλακειες και αρχισαν οι φωνες και το κακο.ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

Και το καλυτερο ηταν μετα...Απο Κουφονησια αντι να παμε κατευθειαν Πειραια φθασαμε Σαντορινη και Φολεγανδρο.Λεγαμε ολοι μεταξυ σοβαρου και αστειου θα φθασουμε μεχρι Κρητη.Ευτυχως 1 ωρα το βραδυ πατησαμε Πειραια....

ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ!

red hoopligan
30-07-2011, 14:40
5 μερες διακοπες πηγα και την ημερα της επιστροφης μας βγηκε ξινο.

Πληρωνεις ΣΧΕΔΟΝ 60 ευρω να γυρισεις με το γρηγορο πλοιο και υπαρχει καθυστερηση 2ωρες και 5 λεπτα.ΤΡΑΓΙΚΟ.Να μην υπαρχει ενας λιμενικος να μας ανημερωσει τι γινεται, να εχουμε ανοιξει συζητηση με ατομα απο διαφορες χωρες(Γαλλια,Βαρκελωνη,Ιταλια,Ισραηλ) και να αναρωτιομαστε τι στο καλο συμβαινει.Καλα εμεις μενουμε και Αθηνα,αυτοι που επρεπε να παρουν πτηση για να επιστρεψουν στην χωρα τους ηταν σε ακομα χειροτερη κατασταση.Νομιζαν οτι θα υπηρχαν ταξι.Φευ. Μολις τους ειπαμε για την απεργια επαθαν προς στιγμην κοκομπλοκο.

Μολις επιτελους ελεησε και ηρθε το καραβι,αλλο πανηγυρι.Εξαγριωμενοι πολλοι επιβατες εβαλαν τις φωνες και με το που μπηκαμε επικρατησε αλαλουμ.Να πηγαινουμε ολοι να ζηταμε αιτησεις παραπονων και καποια στιγμη να τελειωνουν.Στο μεταξυ μας ειχαν σπασει και τα νευρα απο τις ανακοινωσεις καθε τρεις και λιγο ''Συγνωμη για την καθυστερηση'' και τις λοιπες βλακειες και αρχισαν οι φωνες και το κακο.ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

Και το καλυτερο ηταν μετα...Απο Κουφονησια αντι να παμε κατευθειαν Πειραια φθασαμε Σαντορινη και Φολεγανδρο.Λεγαμε ολοι μεταξυ σοβαρου και αστειου θα φθασουμε μεχρι Κρητη.Κρουαζιερα στο Αιγαιο:D.Ευτυχως 1 ωρα το βραδυ πατησαμε Πειραια:p....

ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ!

deninho
30-07-2011, 16:57
Sorry, αλλά καλά να πάθετε που πηγαίνετε στο Αιγαίο. :p Ελάτε Ιόνιο, στους κουρλούς τους Επτανήσιους, να χαρείτε διακοπές :-)

red hoopligan
30-07-2011, 17:24
Εχω παει και Ιονιο...Οχι βεβαια σε ολα τα νησια...Ζακυνθο,Κεφαλλονια,Κερκυρα,Λευκαδα, Ιθακη προς το παρον....:D:rolleyes::p

tc-g6
30-07-2011, 21:08
.

Eleni7
30-07-2011, 21:37
Καλα να περασεις!Τα λεμε!

dora7
30-07-2011, 21:48
Καλά να περασεις Θέμο, και να καούν τα κάρβουνα!!!!!!!! μη μαθω οτι ήσουν φρόνιμος θα με απογοητεύσεις παρα πολύ!!!!!!!

Σας χαιρετω κι εγω απο την ομορφη Ευβοια όπου απο σήμερα απολαμβάνω τις διακοπές μου!!!!!!!

red hoopligan
01-08-2011, 19:01
Don θα κανεις αυτη την εβδομαδα εκπομπη;

DON
01-08-2011, 19:27
Σήμερα 10 με 12...όσοι έχετε pc και μείνετε μέσα συντονιστείτε

KonTaz
01-08-2011, 21:04
Don θέλω αφιέρωμα-αποχαιρετιστήρια εκπομπή για τον Νίλσεν

Eleni7
01-08-2011, 22:01
Μπιριτσα-βεραντουλα-DON.Θα ειμαι εκει!;)