PDA

View Full Version : Μουντιάλ 2010


Pages : [1] 2

Dude
12-05-2010, 02:46
Σε λίγο καιρό αρχίζει αυτό το παγκόσμιο αθλητικό γεγονός. Αν και μπασκετικό το φόρουμ, νομίζω πολλοί από δώ θα γούσταραν να γίνει κουβεντούλα για αυτά που πρόκειται να δούμε τον Ιούνιο...

Για πείτε λοιπόν,
- ποιές ομάδες γουστάρετε, υποστηρίζετε;
- ποιές ομάδες θεωρείτε φαβορί για να πάνε μέχρι τέλους και να το πάρουν;
- ποιά η άποψή σας για την Εθνική;
- και οτιδήποτε άλλο γουστάρετε να μοιραστείτε... κουβέντα για παίκτες προπονητές, κλπ κλπ...

TT7
12-05-2010, 03:28
Kαλα εκανες και το ανοιξες αυτο το θεμα..θα παρει φωτια το καλοκαιρι..Λοιπον εγω πιστευω η Ελλαδαρα θα παιξει τρομερη μπαλα...Ηδη σκεφτομαι την 11αδα και ανατριχιαζω..
Χαλκιας
Σειταριδης(και κουτσος αυτος θα παιζει..χαχα)
Τορο
Κυργιακος
Μορας
Καραγκουνης
Κατσουρανης
Τζιολης
Χαριστεας
Σαμαρας η Σαλπι
Γκεκας
Σε συστημα 4-3-3 με Χαριστεα -Σαμαρα σε ρολο Ρομπεν και Ριμπερι..συγνωμη που ειρωνευομαι αλλα ο ανθρωπος πηρε τον Καπετανο και δεν πηρε τον καγκουρα καν προεπιλογη...ΕΛΕΟΣ!!!

Στα σοβαρα τωρα περιμενω πολλες Αφρικανικες χωρες να προχωρουν μακρια στον διαγωνισμο θελετε λογω συνθηκων θελετε λογω σπρωξιματος οπως ειχε γινει με την Κορεα για να μαζεψουνε θεατες...Προγνωστικα δεν μπορουν να γινουν αλλα η Βραζιλια πλεον ειναι πιο ρεαλιστικη ομαδα οποτε της δινω ενα προβαδισμα για τιτλο..θα εβαζα και Ισπανια αλλα τα αστερια της τα περιμενω ξεφουσκωμενα...Αν η Αγγλια με Ιταλο προπονητη δεν προχωρησει τοτε πραγματικα δεν θα διακριθει ποτε!!!!!

tc-g6
12-05-2010, 12:22
θαυματα γινονται μια φορα, θαυματα οταν εχεις κανει σκατα επιλογες ποτε. οποτε οτι αρπαξει ο κωλος μας σαν εθνικη...

zouparos
12-05-2010, 13:40
Για πείτε λοιπόν,
- ποιές ομάδες γουστάρετε, υποστηρίζετε;
- ποιές ομάδες θεωρείτε φαβορί για να πάνε μέχρι τέλους και να το πάρουν;
- ποιά η άποψή σας για την Εθνική;
- και οτιδήποτε άλλο γουστάρετε να μοιραστείτε... κουβέντα για παίκτες προπονητές, κλπ κλπ...

-Γουστάρω ολλανδία,ισπανία,ακτη ελεφαντοστού.
-Υποστηρίζω φυσικά ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ.
-φαβορί είναι βραζιλία,ισπανία,αγγλία
-η αποψη μου για την εθνική είναι η χειρότερη:p
-ελπίζω να μην ακούμε αυτες τις εκκωφαντικες νοτιοαφρικανικες ντουντουκες λες και περνά σμήνος μελισσών μέσα απ'τις τηλεοράσεις μας. Το επίπεδο έχει πέσει για τα καλά. Οι παικτες δεν είναι μηχανές. Τώρα σχεδόν τελειώνουν τα πρωταθλήματα και πρέπει σε λιγότερο απο μήνα να ξαναπαιξουν. Αυτά δε γίνονται! ειναι φυσιν αδυνατον,εγκληματα και σιδεροδέσμιοι του marketing.

Το πιο ιντριγκαδόρικο του μουντιαλ θα είναι για ακόμα μια φορά οι loosers εγγλέζοι. Να δω πως θα τους σουλουπώσει ο καπελο.
Και πόσες γυναίκες συμπαικτων του θα κουτουπώσει ο τέρι φυσικά:p

panas12
12-05-2010, 16:14
Υποστηριζω με σειρά προτίμησης : Ακτη Ελεφαντοστου, Γαλλία,Αργεντινή..
Φαβορί: ισπανία,βραζιλία
Toυς δικούς μας δεν ψήνομαι ούτε να τους δώ να παίζουν..ακόμα και αν πάνε καλα.Η ομάδα αυτή είναι το μέγιστο δείγμα της βρομιάς και τη κλικαδόρικης νοοτροπίας του ελληνικού ποδοσφαίρου και όχι μόνο.

dora7
12-05-2010, 16:30
θαυματα γινονται μια φορα, θαυματα οταν εχεις κανει σκατα επιλογες ποτε. οποτε οτι αρπαξει ο κωλος μας σαν εθνικη...

Παίζει να δούμε και καμιά επανάληψη του '94.....:eek::eek:

zouparos
12-05-2010, 16:34
μακάριιιιι

dora7
12-05-2010, 16:38
μακάριιιιι

Γνώμη μου είναι ότι η επιθυμία σου ειναι πολύ κοντά στο να πραγματοποιηθεί.....

redred
12-05-2010, 17:39
Παντα με την Αγγλια.Ελπιζω να καταφερουν κατι φετος.Οσο για την εθνικη...καρφακι δε μου καιγεται.

Dude
12-05-2010, 19:31
Πραγματικά συμφωνώ με τα περισσότερα από όσα λέτε, εκτός από την προτίμηση στην Αργεντινή... Από τις πιο μισητές ομάδες για μένα... Βραζιλία και Ολλανδία μια ζωή!

Υ.Γ. Άραγε θα πάρει παγκόσμιο κύπελλο η Ολλανδία όσο ζώ; :)

dora7
12-05-2010, 21:24
Για μένα ΠΑΝΤΑ Brasil!!!!!!!!!!:woot:

duke
13-05-2010, 00:16
Πάντα Αργεντινή! Απο ευρωπαϊκές Ολλανδία, ενώ συμπαθώ ΕΙΡΕ και Μεξικό διαχρονικά. Πιστεύω πως θα είναι από τα πιο αμφίρροπα Μουντιάλ που έχουμε δει ποτέ και θέλω να πιστεύω πως θα συμβεί μια μεγάλη έκπληξη! Όσο για την εθνική τι να πω???Μακάρι να πάει ο Σάκης ο Πρίττας στη Ν. Αφρική να δούμε λίγο μπαλίτσα!!!!

TT7
13-05-2010, 00:32
ο Πρίττας στη Ν. Αφρική να δούμε λίγο μπαλίτσα!!!!

:D:D:doggy:doggy:woot:p:p.....Ολα τα emoticon μαζι....Φιλε θα μας τρελανει Ο Γερμανος αλλα αμα περασει τον Ομιλο αντε να του πεις τιποτα μετα...χαχαχα...

*GrimReaper*
13-05-2010, 02:39
Ελλαδα υποστηριζει κανεις στο μουντιαλ??...χαχαχαχα

Βραζιλ βραζιλ

αν και σκεφτομαι αργεντινη με τριαδα μεσι-αγκουερο-τεβεζ μπροστα και τρελενομαι :p

redred
13-05-2010, 11:49
αν και σκεφτομαι αργεντινη με τριαδα μεσι-αγκουερο-τεβεζ μπροστα και τρελενομαι :p

Ο Χαλκιας με τον Τζορβα να δεις τι παθαινουν.Απο τωρα εφιαλτες εχουν.

tc-g6
13-05-2010, 13:56
ρε παιδια ισχυει οτι θα βγαλουν το εθνοσημο για να κοτσαρουν την αγελαδοτροφη? :p

kk_SEF
15-05-2010, 15:33
Ημουν είμαι και θα είμαι Βραζιλία. Ετσι μάθαμε από παιδιά έτσι συνεχίζουμε :p:woot

Για την ελλάδα η κουβέντα είναι τεράστια αλλά προς το παρόν θα περιοριστώ στο ότι δεν περιμένω τίποτα και σε αυτή τη διοργάνωση.

DON
18-05-2010, 12:43
Σε λίγο καιρό αρχίζει αυτό το παγκόσμιο αθλητικό γεγονός. Αν και μπασκετικό το φόρουμ, νομίζω πολλοί από δώ θα γούσταραν να γίνει κουβεντούλα για αυτά που πρόκειται να δούμε τον Ιούνιο...

Για πείτε λοιπόν,
- ποιές ομάδες γουστάρετε, υποστηρίζετε;
- ποιές ομάδες θεωρείτε φαβορί για να πάνε μέχρι τέλους και να το πάρουν;
- ποιά η άποψή σας για την Εθνική;
- και οτιδήποτε άλλο γουστάρετε να μοιραστείτε... κουβέντα για παίκτες προπονητές, κλπ κλπ...


- ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ.
- ΙΣΠΑΝΙΑ.
- ΚΑΜΙΑ. ΑΔΙΑΦΟΡΗ. ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟΥ ΡΕΧΑΚΛΗ.
- Θέλω-απαιτώ ένα ΜΕΓΙΣΤΟ μουντιάλ απο τον Λιονέλ Μέσσι...Δεν μπορείς αλλιώς να θεωρηθείς ΙΣΑΞΙΟΣ των κορυφαίων. Θέλω-ελπίζω η Αγγλία με τόσους ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ και τον μέγιστο Φάμπιο στον πάγκο να πάρει το Μουντιάλ αν το χάσει η Αργεντινή...Αλλιώς ΠΑΡΤΕ ΤΟΝ ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!χαχαχα

redred
25-05-2010, 23:29
Φιλικο προετοιμασιας Ελλας-Βορειος Κορεα 2-2.Οποιος δεν ειδε τα γκολ της Κορεας να ψαξει να τα δει.Πολυ ωραια και τα 2,ειδικα το δευτερο(θαυμαστε Σπυροπουλο).

zouparos
25-05-2010, 23:56
έτυχα και το είδα το 2ο γκολ σε ενα ζαπινγκ. εκτός απ'τον εμετο που έκανε ο ρομπερτο λαρκος (που ελεγε και το παλιο προ:p) πρόσεξα και το πόσο επαγγελματικά έκλεισε τη γωνία του ο πυροβολημένος...
ας είμαι ομως αντικειμενικος και ας ξεφύγω απ'τα συλλογικά. αυτή η ομάδα θα μας προσφέρει άφθονες στιγμές γέλιου,εδώ είμαστε και θα τα δούμε...

υ.γ.1: στο γιουρο του 04 πρέπει να έχασα κοντά στα 1500ευρώ απ'το θαυμα. τα μισά δε στον ημιτελικό με τσεχία. τα ψιιιλορεφαρα με τις 2 ήττες στο γιουρο του 08 απο σουηδια και κυριως ρωσία. Ε τώρα με ν.κορέα και νιγηρία θα γυρίσω στο ποζιτιβ μπαλανσσσσ.:D
υ.γ.2: αλήθεια στοιχηματικά πως σας φαινεται το 10ρακι+ στην απόδοση του ρουνεϊ ως 1ου σκόρερ??? Μόνο σε μένα καλοφαίνεται...?:rolleyes: Έχω καλή παράδοση σε σκόρερς κτλ απο εποχή μουντιαλ με κλοζε και το κυνηγώ. Σε τρομερή κατάσταση είναι,άλλο σοβαρο επιθετικο η αγγλια ΔΕΝ εχει,θα προσωρήσει πιστευω η αγγλία...μόνο στημμενα και πεναλτι δε βαραει...Δεν αξίζει τι λέτε?
υ.γ.3: Η ομάδα αυτή είναι το μέγιστο δείγμα της βρομιάς και τη κλικαδόρικης νοοτροπίας του ελληνικού ποδοσφαίρου και όχι μόνο.

Dude
31-05-2010, 16:26
Μεγάλη απουσία από το Μουντιάλ ο Ρικέλμε...

http://estb.msn.com/i/FA/5DDD792F78E4A268543B3BFA8F09B.jpg

*GrimReaper*
31-05-2010, 16:44
απαπαπαπαπαπαπαπα

dora7
31-05-2010, 17:41
Μέχρι ολοκληρωτική άρνηση παρακολούθησης των αγώνων προβλέπω απο τη στεναχώρια σας!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p

Κουράγιο παιδιά:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

μιγάδας
31-05-2010, 22:25
και δεν του φαινοταν μ' αυτη τη θεοστρογγυλη μουρη και τον καθολου λαιμο......

zouparos
01-06-2010, 13:57
ο ΟΠΑΠ στον ομιλο αγγλια-ηπα-σλοβενια-αλγερια έχει κάνει ΛΑΘΑΡΑ...

δινει 2,35!!!! να περάσουν αγγλια και ηπα...
την ίδια ώρα που δεν το βρήκα σε άλλη εταιρία (όχι ανταλλακτηριο) καν κοντά στο 2...

αξίζει νομίζω.
αν το προλάβω(που δεν το βλέπω) θα το τιμήσω αυριο

8rilos!!!
01-06-2010, 14:30
εγω υποστηριζω βραζιλια,ισπανια,ολλανδια γιατι παιζουν μπαλαρα...
φαβορι την ισπανια μακραν του δευτερου...με τσαβι ινιεστα φαμπρεγας τορες βιγια και αμυνα πικε σερχιο ραμος και λοιπους απλα δεν παιζετε...ακουω για την αγγλια δεν ξερω τι θα καταφερει παντως το μουντιαλ δεν προκειτε να το παρει με την καμια...η βραζιλια δεν εχει σε καλη κατασταση τον κακα και δεν ξερω αν μπορει να αντεξει χωρις καποιο μεγαλο ηγετη...στα χαφ ο μελο ηταν απογοητευτικος φετος στη γιουβεντους....η ελλαδα πρεπει να κοιμηθει ο θεος για να κερδισει την νοτια κορεα...αυτοι τρεχουν σαν πουστ...ες
εννοειτε θα καω στο στοιχημα αυτο το μηνα:p:p:p

dora7
05-06-2010, 23:14
ο Καραγκούνης (ναι ο γνωστός!!!!) σε εκδήλωση στο Σύνταγμα πριν την αναχώρηση της Εθνικής δήλωσε:

"Θα τους φάμε όλους, θα τους πάρουμε όλους....."

Μετάφραση:
"Θα τον φάμε απ' όλους....."

Sorry κι όλας, αλλά όταν μιλάει αυτό το παιδί ξεχνάω ότι είμαι κυρία.....φοβερό!!!!!! ας μου πει πως το καταφέρνει!!!!!!!!!

Dark Angel #9
05-06-2010, 23:18
ο Καραγκούνης (ναι ο γνωστός!!!!) σε εκδήλωση στο Σύνταγμα πριν την αναχώρηση της Εθνικής δήλωσε:

"Θα τους φάμε όλους, θα τους πάρουμε όλους....."

Μετάφραση:
"Θα τον φάμε απ' όλους....."

sorry κι όλας, αλλά όταν μιλάει αυτό το παιδί ξεχνάω ότι είμαι κυρία.....φοβερό!!!!!! ας μου πει πως το καταφέρνει!!!!!!!!!

μπα καλα το πε η καραγκουνα, απλα δε διευκρινησε τι θα παρουμε κ ποιους! :p

dora7
05-06-2010, 23:29
μπα καλα το πε η καραγκουνα, απλα δε διευκρινησε τι θα παρουμε κ ποιους! :p

Ναι, ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ!!!!!!!;););););););););)

mpalanter
07-06-2010, 23:48
Εγώ forza Italiaaaaa :D Αν και φέτος δεν βλέπω να γίνεται τπτ...

Για την εθνική μας τι να σχολιάσεις?? Θα έλεγα ότι μου είναι και λίγο αδιάφορη η όλη μας παρουσία..

MAR-CHANIA
08-06-2010, 00:03
Ολλανδία (χροοονια αγαπημένη)!

Α! και Πορτογαλία (μη σχολιάσεις Milos18)

dora7
08-06-2010, 00:29
Ολλανδία (χροοονια αγαπημένη)!

Να μου το εξηγήσεις κάποια στιγμή αυτό...Και μετά θα το σκεφτώ αν θα συνεχίσεις να είσαι κολλητή μου!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p Αλλά σε pm μη σκανδαλίσουμε τα πλήθη!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::ee k:χαχαχαχχαχαχαχ

Α! και Πορτογαλία (μη σχολιάσεις Milos18)

Α το συνεχίζεις!!!!!!:p:p:p:p

MAR-CHANIA
08-06-2010, 00:34
Να μου το εξηγήσεις κάποια στιγμή αυτό...Και μετά θα το σκεφτώ αν θα συνεχίσεις να είσαι κολλητή μου!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p Αλλά σε pm μη σκανδαλίσουμε τα πλήθη!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::ee k:χαχαχαχχαχαχαχ

Η εξήγηση λέγεται Βαν Μπάστεν και Γκούλιτ.
Σε pm θα προσπαθήσω να σε πείσω για τα πλεονεκτήματα του να είμαι κολλητή σου!(Αν και δε θα δυσκολευτώ).
Δεν είναι της παρούσης!

Α το συνεχίζεις!!!!!!:p:p:p:p

Εδώ δε θέλω σχόλια, στο είπα!

tc-g6
08-06-2010, 01:10
με την αρμαδ του ρεχαγκελ θα ειναι κανενας? ή οταν φαμε το 4ο απο την αργεντινη θα καει το συνταγμα? :p

8rilos!!!
08-06-2010, 13:44
με τον χαριστεα δεξι εξτρεμ:woot

zouparos
09-06-2010, 22:13
KZeCzm1ldTo

υ.γ.:ελπίζω να μην σαπίσουν όπως οι περισσότερες δικές μας εγκαταστάσεις:mad:

tc-g6
11-06-2010, 14:01
ξεκιναει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

απο την εθνικη δεν περιμενω τιποτα αλλα με τη σουφρα του ρεχαγκλε μπορει και να παρουμε κανα βαθμο απο σποντα...

mpalanter
11-06-2010, 14:32
ξεκιναει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

απο την εθνικη δεν περιμενω τιποτα αλλα με τη σουφρα του ρεχαγκλε μπορει και να παρουμε κανα βαθμο απο σποντα...

Θα πρόκειται περί μεγάλης έκπληξης έτσι και περάσουμε τον όμιλο...

gianna7
11-06-2010, 14:34
ξεκιναει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

απο την εθνικη δεν περιμενω τιποτα αλλα με τη σουφρα του ρεχαγκλε μπορει και να παρουμε κανα βαθμο απο σποντα...


Θα πάρουμε το κύπελλο απο σπόντα και θα τους στείλουμε όλους στο τρελάδικο....απο σπόντα:p:p:p:p:p

dora7
11-06-2010, 15:32
Θα πάρουμε το κύπελλο απο σπόντα και θα τους στείλουμε όλους στο τρελάδικο....απο σπόντα:p:p:p:p:p

Και μάλιστα σε τελικό Ελλάδα-Βραζιλία!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p

gianna7
11-06-2010, 15:34
Και μάλιστα σε τελικό Ελλάδα-Βραζιλία!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p


Φυσικά! Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται:p

8rilos!!!
11-06-2010, 15:35
ο τελικος θα ειναι ισπανια-βραζιλια και η ελλαδα θα βγει τελευταια

Red Unity
11-06-2010, 15:36
Vamos μωρή Argentinaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

gianna7
11-06-2010, 15:40
Βλέπω ανεβασμένο το εθνικό φρόνημα:p:p:p:p:p:p:D:D

8rilos!!!
11-06-2010, 15:46
Βλέπω ανεβασμένο το εθνικό φρόνημα:p:p:p:p:p:p:d:d

μα με δεξι εξτρεμ τον χαριστεα ειπαμε ειναι κ...ος ο ρεχαγκελ αλλα ποσο???

dora7
11-06-2010, 15:49
Βλέπω ανεβασμένο το εθνικό φρόνημα:p:p:p:p:p:p:D:D

Μα έχεις δει με ποιους κατεβαίνουμε?? Κι αυτός ο Χαριστέας έχει στοιχειώσει πια!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek:

8rilos!!!
11-06-2010, 15:52
Μα έχεις δει με ποιους κατεβαίνουμε?? Κι αυτός ο Χαριστέας έχει στοιχειώσει πια!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek:

δεν νοειται εθνικη του ρεχαγκελ χωρις τον χαριστεα στην 11αδα...:mad::mad::mad:

dora7
11-06-2010, 15:57
δεν νοειται εθνικη του ρεχαγκελ χωρις τον χαριστεα στην 11αδα...:mad::mad::mad:

ναι ειναι η μασκωτ!!!!!!!!!!;););););)

KingJames
11-06-2010, 18:27
http://www.marca.com/deporte/futbol/mundial/sudafrica-2010/calendario-english.html

Ημερολόγιο Mundial για να έχουμε το νού μας.Kάτι παραπάνω από φοβερή δουλειά.

Red Unity
11-06-2010, 18:45
ΑΚΥΡΟ, ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ. :d

NIGHTST@LKER7
11-06-2010, 18:49
Αυτες οι βουβουζελες δεν παλευονται... Πονοκεφαλος θα μας πιανει σε καθε αγωνα... Mute και μουσικουλα! Ουτως οι αλλως οι εκφωνητες ολο παπατζες λενε!!!

8rilos!!!
11-06-2010, 18:52
οπως και να το κανεις θες λιγο ποδοσφαιρικη ατμοσφαιρα...παντως οντως ειναι σπαστικες

TT7
11-06-2010, 18:57
Ρε γμτ αυτο το Μεξικο μια ζωη παιχταραδες εχει..και παντα αυτοκτονει η δεν παιζει οπως πρεπει..

8rilos!!!
11-06-2010, 19:02
δεν εχουν το know how

μιγάδας
12-06-2010, 12:41
ρε τι αθλιο ματς ηταν το γαλλια-ουρουγαη...θα τρελαθουμε τελειως....

αυτες οι γ...ς οι βουβουζελες οντως δεν παλευονται.....μονη λυση να βλεπεις το ματς με μεγαλη παρεα, να γινεται βαβουρα απο τη συζητηση και θα εισαι κομπλε......

8rilos!!!
12-06-2010, 13:35
εγω αναρωτιεμαι οι ξενοι θεατες στο γηπεδο πως θα αντεξαν...
στη γαλλια πρεπει να ειναι πανυβλακες εχουν ποσα χρονια τον αχρηστο προπονητη και θα τον αλλαξουν μετα το μουντιαλ...σε ενα μουντιαλ που με ενα καλο προπονητη οπως ο μπλαν που εχουν κλεισει θα κανανε οργια με τους παιχταραδες που εχουν(γιορις,ριμπερι,εβρα,σανια,ντιαμπι,ανελκα,γκι ουρκιουφ και εννοειται ο ανρι ακομα και τωρα)

TT7
12-06-2010, 15:47
Βυντρα-Αβρααμ κανοιυν διαγωνισμο στα λαθη....
Εαν σε αυτ την επιθεση δεν ειχε θεση ο Καγκουρας τι να πω..
Ο ανθρωπος ειναι τρελος..
Ντροπη να παιζει ο Καπετανος και οχι ο Μητρογλου..

redred
12-06-2010, 15:51
Ο Καπετανος να παιξει,ο Χααριστεας τι δουλεια εχει εκει;Για την αμυνα δε μιλαμε,σεμιναριακου επιπεδου:p

8rilos!!!
12-06-2010, 15:56
με νευριασε πολυ ο βυντρα ειχα βαλει στοιχημα με τον κολλητο μου...
εγω ειπα οτι θα βαλει αυτογκολ και ο κολλητος μου οτι θα το δωσει ετοιμο και τελικα κερδισε αυτος:mad::mad::mad:

lamar
12-06-2010, 16:19
Αν δεν ηταν σημερα ο Αβρααμ παιζει να τρωγαμε και 4. Τα χαφ μας με εξαιρεση τον φιλοτιμο Τζιολη ειναι απλα γελοια.

Ρε Τζορβα, τη μανα μου να βαλω τερμα μια εξοδο θα τη κανει ρε πουστη!!!!

johny b
12-06-2010, 16:24
Αν δεν ηταν σημερα ο Αβρααμ παιζει να τρωγαμε και 4. Τα χαφ μας με εξαιρεση τον φιλοτιμο Τζιολη ειναι απλα γελοια.

Ρε Τζορβα, τη μανα μου να βαλω τερμα μια εξοδο θα τη κανει ρε πουστη!!!!

Παίκτης Τζιόλης ως αμυντικό χαφ σκούπα δεν υφίσταται. Μόνο ως σφουγγαρίστρα.

8rilos!!!
12-06-2010, 16:27
εδω ο αλλος εβαλε τον πατσα για να γυρισει το παιχνιδι...

johny b
12-06-2010, 16:28
εδω ο αλλος εβαλε τον πατσα για να γυρισει το παιχνιδι...

Αυτός καλά θα κάνει να αλλάξει το όνομα της φανέλας σε Πούτσα

8rilos!!!
12-06-2010, 16:29
εγω τον συμπαθω αμπαλος μετα την επιστροφη απο τον τραυματισμο αλλα παντα καλο παιδι

johny b
12-06-2010, 16:31
εγω τον συμπαθω αμπαλος μετα την επιστροφη απο τον τραυματισμο αλλα παντα καλο παιδι

aνέκαθεν οι άμπαλοι συμπαθητικοί είναι. Έχουμε την πιο συμπαθητική μεσαία γραμμή

Airness
12-06-2010, 16:32
Το βαζελοέκτρωμα του παππού με το Αλτσχάιμερ πήρε (και θα πάρει στην συνέχεια) αυτό που του άξιζε.

Υ.Γ. Τόσα χρόνια οι βάζελοι μας έχουν πρήξει τα φρύδια ότι η ομάδα του βάζελου ήταν που πήρε το Γιούρο το 2004. Για την Εθνική που ξεφτιλίζεται μετά απο το 2004 μέχρι και σήμερα απο τον κάθε πικραμένο πότε θα μας πούν ποιανού ομάδα είναι? Ή μήπως τώρα αποβαζελοποιήθηκε???

johny b
12-06-2010, 16:35
Το βαζελοέκτρωμα του παππού με το Αλτσχάιμερ πήρε (και θα πάρει στην συνέχεια) αυτό που του άξιζε.

Υ.Γ. Τόσα χρόνια οι βάζελοι μας έχουν πρήξει τα φρύδια ότι η ομάδα του βάζελου ήταν που πήρε το Γιούρο το 2004. Για την Εθνική που ξεφτιλίζεται μετά απο το 2004 μέχρι και σήμερα απο τον κάθε πικραμένο πότε θα μας πούν ποιανού ομάδα είναι? Ή μήπως τώρα αποβαζελοποιήθηκε???

Η διαφορά της εθνικής 2004 με τη σημερινή είναι ακριβώς εκείνη που έχει ο Σεϊταρίδης του 2004 με τον σημερινό.

tc-g6
12-06-2010, 16:36
ο παλαιμαχος κυνηγος μπεκατσας σεϊταριδης, ο "δεν κανω κοντρολ ουτε στο playstation" κατσουρανης, ο MVP βυντρα (εδω γελαμε ολοι μαζι, ελα παμε... ααααααχαχαχαχαχα), ο "δεν κανω εξοδο εκτος αν τραγουδαει ο καρας" τζορβας και ο κουτσαβλος των special olympics πατσατζογλου. αυτοι ειμαστε...

ps: ειδαμε το αδυνατο, επαιξε σε μουντιαλ ο... καπετανος!!!

johny b
12-06-2010, 16:37
ps: ειδαμε το αδυνατο, επαιξε σε μουντιαλ ο... καπετανος!!!

Ο Καπετάνος σε χάλασε? Εδώ ξεκίνησε πάλι ο Αχριστέας.

8rilos!!!
12-06-2010, 16:40
αυτη η εθνικη εχει 3 παιχτες τον σαμαρα τον νινη και τον τορο οι 2 παιζανε σε λαθος θεσεις και ο αλλος δεν επαιξε καθολου...

Airness
12-06-2010, 16:41
Η διαφορά της εθνικής 2004 με τη σημερινή είναι ακριβώς εκείνη που έχει ο Σεϊταρίδης του 2004 με τον σημερινό.
Δεν διαφωνώ σε αυτό που λές (αν και τότε ο παππούς είχε κάνει του κόσμου τις μαλακίες απο τον πάγκο, άσχετα αν μας έβγαιναν όλα τότε), απλά κάποτε θα πρέπει να τελειώσει αυτό έκτρωμα της "πράσινης" εθνικής με το ζόρι. Παίρνουμε όποιον βάζελο βρούμε στην εθνική (με τις ευλογίες της "πράσινης" ομοσπονδίας φυσικά) μόνο και μόνο για περηφανεύεται η ομάδα της αλογοτροφής ότι έχει τους πιο πολλούς διεθνείς και τους και καλά καλύτερους Ελληνες παίχτες...

tc-g6
12-06-2010, 16:41
Ο Καπετάνος σε χάλασε? Εδώ ξεκίνησε πάλι ο Αχριστέας.

ναι ΚΑΙ ο καπετανος με χαλασε. ημαρτον δηλαδη, να παιζει μουντιαλ ο καπετανος και να ειναι ο νινης στον παγκο και ο μητρογλου στο σπιτι του...

ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΘΑΝΩ ΚΑΠΕΤΑΝΟ ΚΑΠΕΤΑΑΑΑΑΝΟ! :p

Airness
12-06-2010, 16:44
Καλά μου παιδιά μην μου κατηγορείτε τον Τζόρβα. Σε πλάνο της τηλεόρασης φαίνεται καθαρά πίσω απο το τέρμα Νοτιοκορεάτης ελεύθερος σκοπευτής με αεροβόλο να τον σημαδεύει. Τα σημάδια που θα δείξει στους ρεπόρτερ ο "πυροβολημένος" Τζόρβας στην συνέντευξη τύπου, θα πούν την όλη αλήθεια..

tc-g6
12-06-2010, 16:45
Καλά μου παιδιά μην μου κατηγορείτε τον Τζόρβα. Σε πλάνο της τηλεόρασης φαίνεται καθαρά πίσω απο το τέρμα Νοτιοκορεάτης ελεύθερος σκοπευτής με αεροβόλο να τον σημαδεύει. Τα σημάδια που θα δείξει στους ρεπόρτερ ο "πυροβολημένος" Τζόρβας στην συνέντευξη τύπου, θα πούν την όλη αλήθεια..

λες ψεματα!!! :p :p :p
αστερακια του πεταγε... :D

johny b
12-06-2010, 16:46
ναι ΚΑΙ ο καπετανος με χαλασε. ημαρτον δηλαδη, να παιζει μουντιαλ ο καπετανος και να ειναι ο νινης στον παγκο και ο μητρογλου στο σπιτι του...

ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΘΑΝΩ ΚΑΠΕΤΑΝΟ ΚΑΠΕΤΑΑΑΑΑΝΟ! :p

ουαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχααα. Να σκοράρει ο κάγκουρας και να βγάλει τα πιστόλια σε μουντιάλ. Ηδονή. Δε γίνονται αυτά. Σε τέτοια ομάδα χωρίς κέντρο δε χωράει ο Μήτρογλου. Τί να τον κάνεις τον τεχνίτη μες την περιοχή όταν ο πιο κοντινός παίχτης είναι στα 30 μέτρα.

Δεν διαφωνώ σε αυτό που λές (αν και τότε ο παππούς είχε κάνει του κόσμου τις μαλακίες απο τον πάγκο, άσχετα αν μας έβγαιναν όλα τότε), απλά κάποτε θα πρέπει να τελειώσει αυτό έκτρωμα της "πράσινης" εθνικής με το ζόρι. Παίρνουμε όποιον βάζελο βρούμε στην εθνική (με τις ευλογίες της "πράσινης" ομοσπονδίας φυσικά) μόνο και μόνο για περηφανεύεται η ομάδα της αλογοτροφής ότι έχει τους πιο πολλούς διεθνείς και τους και καλά καλύτερους Ελληνες παίχτες...

Καμμιά μαλακία δεν θυμάμαι εγώ. Κι εν πάσει εκείνη η ομάδα είχε 5-6 βάζελους που είχαν μάθει -και είχαν ευρωπαϊκές επιτυχίες- ένα σύστημα άμυνας κι επίθεση τσούκου τσούκου. Αλλά είχες και Νικοπολίδη στα καλύτερά του, είχες Ζαγοράκη, είχες Τσάρτα (που τα στημένα του δεν τα 'χε ούτε ο Ζιντάν) είχες ένα σωρό επιλογές. Τώρα ούτε πολλές επιλογές έχει αλλά τα κάνει αχταρμά.
Έχει τιμωρήσει τον ποιοτικότερο μπακ του να παίζει με ανάποδο πόδι. Έχει τον ένα κλασσικό αριστερό μπακ έξω (Σπυρόπουλος). Έχει τον Βύντρα μέσα κι έξω τους πολύ ανώτερους Κυργιάκο, Παπασταθόπουλο. Έχει το Νίνη μονίμως έξω. Έχει τον Τζιόλη μέσα που δεν μαρκάρει καλά, δεν πασάρει καλά, δεν κρατάει μπάλα καλά, που όλα γενικώς τα κάνει μέτρια. Έχει (στο Θεό σου) το ΧΑΡΙΣΤΕΑ ΜΕΣΑ. Κάποια στιγμή έρχεται η λογική και σε γαμάει

8rilos!!!
12-06-2010, 16:55
μα με ενα λογικο σχημα σηφακη/σειταριδη-παπασταθοπουλο-κυριακο-σπυροπουλο/κατσουρανη-τοροσιδη-νινη/σαμαρα-σαλπιγγιδη-μητρογλου θα ειχαμε μια αξιοπρεπη ομαδα

Red Unity
12-06-2010, 16:56
ΤΖΟΡΒΑΣ

ΤΟΡΟΣΣΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ

ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ΤΖΙΟΛΗΣ

ΝΙΝΗΣ

ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΣΑΜΑΡΑΣ

Δύσκολο? Δε νομίζω.

Πάντως το τι γέλιο ρίξαμε με τα παιδιά δεν περιγράφεται. Ειδικά στο σημείο που "τρομοκρατούσαμε την άμυνά τους". χαχαχαχαχαχαχαχα

8rilos!!!
12-06-2010, 16:58
το καλυτερο απο ολα ηταν οταν λεει πεναλτυυυυυυυυυυυυυυυυυυ νομιζω δηλαδη(μολις καταλαβε οτι ειπε μαλακια)

ΤΖΟΡΒΑΣ

ΤΟΡΟΣΣΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ

ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ΤΖΙΟΛΗΣ

ΝΙΝΗΣ

ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΣΑΜΑΡΑΣ

Δύσκολο? Δε νομίζω.

Πάντως το τι γέλιο ρίξαμε με τα παιδιά δεν περιγράφεται. Ειδικά στο σημείο που "τρομοκρατούσαμε την άμυνά τους". χαχαχαχαχαχαχαχα

καλυτερα με τορο στην θεση του τζιολη

johny b
12-06-2010, 17:01
ΤΖΟΡΒΑΣ

ΤΟΡΟΣΣΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ

ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ΤΖΙΟΛΗΣ

ΝΙΝΗΣ

ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΣΑΜΑΡΑΣ

Δύσκολο? Δε νομίζω.

Πάντως το τι γέλιο ρίξαμε με τα παιδιά δεν περιγράφεται. Ειδικά στο σημείο που "τρομοκρατούσαμε την άμυνά τους". χαχαχαχαχαχαχαχα

mε αυτόν τον προπονητή αυτό είναι το δύσκολο. Κάτσε τώρα να σου δείξω και το εύκολο
Χαλκιάς
Μαρίνος Βύντρα Σαριέγκι Τοροσίδης

Κατσουράνης Τζιόλης Ζαγοράκης

Καραγκούνης

Χαριστέας Γκέκας Βαϊτσης

8rilos!!!
12-06-2010, 17:04
χαχαχαχαχαχα

TT7
12-06-2010, 17:25
Βλεπω το αλλο ματς και προβλεπω μερες 94...την 2αρα την φαγαμε ηδη..ελπιζω να μην φαμε 4αρα απο Αργεντινη..

johny b
12-06-2010, 17:33
Βλεπω το αλλο ματς και προβλεπω μερες 94...την 2αρα την φαγαμε ηδη..ελπιζω να μην φαμε 4αρα απο Αργεντινη..

Με κόουτς Μαραντόνα δεν πάνε πουθενά αυτοί. Βλέπω να μένουμε ουραγοί με τον Ντιέγκο παρέα

TT7
12-06-2010, 17:37
Mπα θα περασουν αυτοι..Carlos Bilardo λεγεται ο προπονητης..τον Μαραντονα τον εχουν για μοστρα..χαχα

NIGHTST@LKER7
12-06-2010, 17:39
Βλεπω το αλλο ματς και προβλεπω μερες 94...την 2αρα την φαγαμε ηδη..ελπιζω να μην φαμε 4αρα απο Αργεντινη..


Πολλα με λιγα με την Αργεντινη φιλε μου... Τους βλεπω και απορω πως θα τους σταματησουμε οταν ειμαστε 3 ταχυτητες πιο αργοι (και απο διαφορα σε ταλεντο και τεχνικη, ασ' το καλυτερα!)... Με προπονητη δημοσιοσχεσιτη, πρωην ποδοσφαιριστες στη βασικη εντεκαδα (Αχριστεα, Σειταριδη, Τζιολη) δεν περιμενουμε κατι καλυτερο... Οταν εβλεπα τον "βαλε ενα γκολ και ας πεθανω" να "τρεχει" προς τη μπαλα σε μια διεκδικηση σκεφτηκα ποσο χειροτερος να ειναι ο Μητρογλου που εβλεπε το παιχνιδι απ' το σπιτι του???
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ, ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ!!!

dora7
12-06-2010, 18:42
Βλεπω το αλλο ματς και προβλεπω μερες 94...την 2αρα την φαγαμε ηδη..ελπιζω να μην φαμε 4αρα απο Αργεντινη..

Τις μερες '94 τις εχω προβλεψει απο τοτε που ανοιξε το τοπικ....και το σημερινό απλά με δικαιώνει δυστυχώς.....αλλά που να πας μ' αυτη την ομάδα κι αυτόν τον προπονητή????????:eek::eek::eek::eek:

DON
12-06-2010, 19:28
Βαζ-ελλάδα-Κορέα 0-2.

panas12
12-06-2010, 22:36
Καραγκούνης: "Μετά το Μουντιάλ θα μιλήσω για τον Ρεχάγκελ"

χαχαχαχαχα...ο αρχιβισματιας τσαντίστηκε που μετά απο 7 χρόνια δεν έπαιξε για ένα ημίχρονο...
Φανταστείτε να βγεί και να κράξει για τις βαζελο-επιλογές :eek:

TT7
12-06-2010, 22:39
Kαλα ο Καραγκουνης ειναι μορφη ρε φιλε..οτι και να λεμε γιαυτον ειναι λιγο..
Ακομα θυμαμαι να τον βλεπω να φευγει με μια μαυρη slk μεσα στην μπιχλα και την σκονη..χαχα..τι γυφτος θεε μου
Εφαγε ψωμι απο τον Ρεχαγκελ και το παιζει και δυσκολος..

panas12
12-06-2010, 22:43
κ ομως αυτός ο ανεγκέφαλος βρωμιάρης που υπογράφει με σταυρό είναι ο αρχηγός της εθνικης ...τυχαιο?

dora7
12-06-2010, 23:52
kαλα ο Καραγκουνης ειναι μορφη ρε φιλε..οτι και να λεμε γιαυτον ειναι λιγο..
Εφαγε ψωμι απο τον Ρεχαγκελ και το παιζει και δυσκολος..

Ακόμα τον θυμάμαι το 2004 μετά τον αγώνα με τη Γαλλία (αν δεν κάνω λάθος) στα αποδυτήρια στους πανηγυρισμούς να φοράει μια τιάρα στο κεφάλι και να το παίζει σταχτοπούτα μετά που παντρεύτηκε τον πρίγκηπα!!!!!!!:d:d:d:d:d:d

Τελείως βλάχος ρε παιδί μου...

κι ενα ανέκδοτο: την πρωτη φορα που ανανεωσε στο βαζελο τον ρωτησαν τι θα κανει τα χρήματα που πηρε και λεει: θα παρω ένα παπί...και τα υπολοιπα?? τον ρωτανε....και απανταει: Θα τα βαλει η μανα μου!!!!!!!! χαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχχαχχαχαχαχαχ

μιγάδας
13-06-2010, 00:02
μετα τον τελικο φορεσε το στεμμα η ''μις βουτια''......

dora7
13-06-2010, 00:10
μετα τον τελικο φορεσε το στεμμα η ''μις βουτια''......

Το ειπα οτι μπορει να κανω και λαθος!!!!Δεν το ειπα μικρε???????:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p Παντως το φορεσε!!!!!!!:eek::eek::eek::eek:

μιγάδας
13-06-2010, 00:15
το ειπες, το ειπες....απλως εγω διορθωσα το λαθος.......λογικο, πλησιαζει το αλτσχάιμερ, που να θυμασαι τι εγινε πριν 6 χρονια...:p:p:p

ΡΕ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥ Μ' ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ-ΣΟΥΡΓΕΛΟ......

υ.γ: μ' αρεσει που πριν το μουντιαλ λεγατε ολοι οτι δε σας ενδιαφερει καθολου η εθνικη και σημερα γεμισατε 3 σελιδες για τον αγωνα.......

johny b
13-06-2010, 00:40
υ.γ: μ' αρεσει που πριν το μουντιαλ λεγατε ολοι οτι δε σας ενδιαφερει καθολου η εθνικη και σημερα γεμισατε 3 σελιδες για τον αγωνα.......

Πανηγυράκηδες. Μυριστήκανε επιτυχία, αμέσως τρέξανε

DON
13-06-2010, 00:44
υ.γ: μ' αρεσει που πριν το μουντιαλ λεγατε ολοι οτι δε σας ενδιαφερει καθολου η εθνικη και σημερα γεμισατε 3 σελιδες για τον αγωνα.......

Μα δεν νομίζω κανείς ότι είπε πως δεν τον ενδιαφέρει το ΜΟΥΝΤΙΑΛ και πως δεν τον ενδιαφέρει η εθνική...Εμένα προσωπικά η ΒΑΖ-ΕΛΛΑΔΑ με ενδιαφέρει πολύ...Την παρακολουθώ με αγωνία μέχρι να ανοίξει ο πάτος του Τζόρβα απο τα γκόλ όσο πάει! Αλλά ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΦΤΑΙΓΕ!

Ήτανε στο πέταλο πίσω απο τον Τζόρβα ένα μουνάκι Κορεάτης ελεύθερος σκοπευτής και τον βαρούσε με αεροβόλο!!!ΕΧΩ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ!!!

http://scottthong.files.wordpress.com/2007/04/seunghuicho.jpg

johny b
13-06-2010, 02:05
Ήτανε στο πέταλο πίσω απο τον Τζόρβα ένα μουνάκι Κορεάτης ελεύθερος σκοπευτής και τον βαρούσε με αεροβόλο!!!ΕΧΩ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ!!!



Καταπληκτική ιδέα. Καθήστε κάποιος να κάνει ένα μοντάζ με το βίντεο του Ασιάτη, τις δηλώσεις Τζόρβα και τα γκολ που ρούφηξε. Πλάκα πλάκα ο τύπος όντως Κορεάτης

xafies
13-06-2010, 02:21
Η εθνική Ελλάδος στο ποδόσφαιρο είναι γεννημένη για να κάνει τσιμπούκια.

TT7
13-06-2010, 02:57
Τι τσιμπουκια φιλε αυτοι ουτε handjob δεν μπορουνε να κανουνε...θα κουραστουνε...
Οι μισοι απο αυτους καπνιζουν σαν φουγαρα και οι αλλοι εχουν διαρκειας στον Βερτη και μονιμη θεση στους Ανωνυμους Αλκοολικους..

dora7
13-06-2010, 14:14
το ειπες, το ειπες....απλως εγω διορθωσα το λαθος.......λογικο, πλησιαζει το αλτσχάιμερ, που να θυμασαι τι εγινε πριν 6 χρονια...:p:p:p



Πάλι off topic θα με βγάλεις ελεεινό μικρό αλλά τι θα πει αλτσχάιμερ??? είναι κάτι που σου συμβαίνει και το ξέρεις καλά??????? Εγω με τους "γερμανούς" που σας ταλαιπωρούν ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p

tc-g6
14-06-2010, 11:52
θεωρω οτι η εθνικη πηγε στη νοτια αφρικη για να αποτυχει διοτι οι λαθος επιλογες μονο αυτο το αποτελεσμα εχουν.
ομως πως να το κανουμε, εθνικη ειναι αυτη. οσο και αν μου σπανε τα νευρα ο παππους στον παγκο και τα σαπακια στον αγωνιστικο χωρο και οσο και αν θεωρω οτι το ροστερ ειναι για γελια και για κλαματα, στην τελικη ειναι η εθνικη ομαδα της χωρας μου και απαιτω το εθνοσημο (οχι οτι το εχω και σε ιδιαιτερη εκτιμηση βεβαια) να το σεβονται.

η ηττα δεν ειναι ασεβεια, οι δηλωσεις μετα απο αυτη ειναι ομως.
τι περιμενεις ομως απο ανθρωπους που γαλουχηθηκαν με το παναθηναϊκο ιδεωδες του "παντα φταινε οι αλλοι ή η κακια στιγμη"?

ο σεϊταριδης επρεπε να ειναι πλεον παλαιμαχος και ομως μετα απο 2 χρονια βγαζει (ο θεος να το κανει) 90λεπτο σε μουντιαλ. δεν μπορουσε να παρει τα ποδια του και να δωσει πασα στα 2 μετρα αλλα ο παππους εκει, να μην τον βγαζει.
ο πατσατζογλου που ειναι φιλοτιμος ειναι ομως και κουτσος. την φανελα της εθνικης επρεπε να την φοραει μονο σε special olympics, πως να το κανουμε τωρα?
ο καρα-goonies ειναι ο καραγκουνης, ενα ονομα μια βουτια μια ιστορια.
ο τζορβας παλι ειναι αυτο που ολη τη χρονια λεγαμε. καταλαθος εγινε τερματοφυλακας και πρεπει να παρακαλαμε να μη χρειαστει να επεμβει. το γκολ που τρωει ειναι ερασιτεχνικου επιπεδου, σεντρα στη ΜΙΚΡΗ περιοχη και ο ιδιος αντι να βγει με γροθιες να στηλει τη μπαλα στο διαολο κανει πρωτα ενα βημα μπροστα μετα ενα πισω και στη συνεχεια απλα κοιταει τη μπαλα. δεν ξερω αν παλι τον πυροβολησαν (εγω επιμενω οτι του πεταγαν αστερακια) αλλα ξερω οτι η μονη εξοδος που μπορει να κανει ειναι στα μπουζουκια.
στα οποια μπουζουκια επρεπε να παιζει ο χαριστεας, ο ανθρωπος που δεν καταλαβε οτι η σουφρα δεν ανοιγει καθε καλοκαιρι και επιμενει να θεωρει οτι ειναι επιθετικος. χωρις ντριπλα, χωρις σουτ και πλεον χωρις καν τη δυναμη να παρει κεφαλιες. μαλλον ειναι δημοσιος υπαλληλος στην εθνικη και απο αυτη θα παρει και συνταξη.
κατι κομμωτριες σαμαραδες, MVPδες βυντρες και βαλε ενα γκολ και ας πεθανω καπετανιοι ειναι τραγικο και μονο που επαιξαν σε μουντιαλ οταν ο νινης ειναι στον παγκο και ο μητρογλου σπιτι του.

8rilos!!!
14-06-2010, 12:52
κατι κομμωτριες σαμαραδες, mvpδες βυντρες και βαλε ενα γκολ και ας πεθανω καπετανιοι ειναι τραγικο και μονο που επαιξαν σε μουντιαλ οταν ο νινης ειναι στον παγκο και ο μητρογλου σπιτι του.

θα συμφωνησω σε ολα εκτος απο ενα πραγμα...ο σαμαρας ειναι παιχταρας!!! αν παιξει στη θεση του κρυφος φορ θα βγαλει ματια οχι που μου τον εβαλε αριστερο εξτρεμ πανω στην γραμμη για να παιξει ο πρωην ποδοσφαιριστης χαριστεας κρυφος φορ

NIGHTST@LKER7
14-06-2010, 12:56
Παραηταν κρυφος ο Χαρι-στεας Ποτερ... Μπροστα σε εκατομμυρια κοσμο που παρακολουθει αγωνα καταφερνει και εξαφανιζεται... Ποιος Κοπερφιλντ..............

tc-g6
14-06-2010, 13:10
θα συμφωνησω σε ολα εκτος απο ενα πραγμα...ο σαμαρας ειναι παιχταρας!!! αν παιξει στη θεση του κρυφος φορ θα βγαλει ματια οχι που μου τον εβαλε αριστερο εξτρεμ πανω στην γραμμη για να παιξει ο πρωην ποδοσφαιριστης χαριστεας κρυφος φορ

με αν και αν δεν γινεται ομως δουλεια. μπορει να εχεις δικιο αλλα προχτες επαιζε το πουλακι του, κατι πηγε να κανει στην αρχη ομως στην πορεια ουτε μιση κοντρα δεν κερδισε και φυσικα δεν εβγαλε μπαλια ουτε για δειγμα.

8rilos!!!
14-06-2010, 13:18
ο σαμαρας δεν ειναι χαφ για να βγαλει καθετη η εξτρεμ για να κανει κουρσα στη γραμμη...ειναι περιφερειακος κυνηγος και ο καλυτερος μαλιστα(για ελληνες μιλαμε παντα)...επαιρνε την μπαλα και ηταν αποκομμενος επρεπε να κανει κουρσα πανω στη γραμμη ε αυτο δεν μπορει να το κανει και μαλιστα απο τα αριστερα δηλαδη με αντιθετο ποδι!!!!

TT7
14-06-2010, 13:20
Ελα νταξει τιτικα ειναι ο Σαμαρας..την εχει δει Κροιφ και Βαν Μπαστεν μαζι...εδω δεν παταει περιοχη ρε παιδια τι να παιξει??Κριμα το κορμι του μπορουσε να ειναι σουπερ σεντερ φορ..

zouparos
14-06-2010, 16:05
Kαλησπέρα ρεντχουπίτες:D Την έκανα το π-σ-κ για μπανάκια και μουντιάλ μετά του έταιρου ήμισυ και σας άφησα,συγγνώμη. Ε,χρειαζόταν μετά τον τραγέλαφο των τελικών στο μπάσκετ λίγο ηρεμία.
Κάθησα να δω μουντιαλ και εγω και ιδου τα συμπερασματα μου εως τώρα.

Αυτες οι βουβουζελες δεν παλευονται... Πονοκεφαλος θα μας πιανει σε καθε αγωνα... Mute και μουσικουλα! Ουτως οι αλλως οι εκφωνητες ολο παπατζες λενε!!!

Καλά δεν υπάρχει! Το ξερανε απο περσι με το κονφεντερεϊσον και παρολα αυτα στ @@ τους. Ως τώρα είναι μακραν η χειρότερη διοργάνωση μουντιαλ ever... Βουβουζελες που ενοχλουν τους παντες εκτος απ'τα ζωα που τις εχουν(μπαινει γκολ και δεν τον καταλαβαινουμε!!), ματς καταμεσημερο με παικτες να μην μπορουν να αποδωσουν, κλεψιες και ξυλο εξω στις πόλεις,την ΕΡΤ να δειχνει σε 4:3 και τις 3 πρώτες μέρες να μην δειχνει καν σκορ και λεπτο!!!:eek: Και σαν κερασάκι την ΑΛΕΚΑ τον ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟ!!!!! και τον ΠΟΥΡΟΥΠΟΥΠΟΥ...ελεοοοοοοοοοοοοος

Η εθνική τι να πω? Όλοι λέγαμε πως ειναι γτπ αλλα αυτοί χάσανε επι τουτου!!! 1,5 ώρα πριν είδα την ενδεκάδα και το έπαιξα το 20ευρω στους κορεάτες:doggy Λυπάμαι αυτους που τους πιστεύουν. Ο ότο εγκεφαλικό για πλάκα πρέπει να 'χει περάσει. Για λύπηση είναι και ας τσεπώνει όσα θέλει. Τον λυπάμαι με το βαμμενο το μαλλακι


ps: ειδαμε το αδυνατο, επαιξε σε μουντιαλ ο... καπετανος!!!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ...βαλε μεσααα τον καπετανο αχαχαχα

Καραγκούνης: "Μετά το Μουντιάλ θα μιλήσω για τον Ρεχάγκελ"

χαχαχαχαχα...ο αρχιβισματιας τσαντίστηκε που μετά απο 7 χρόνια δεν έπαιξε για ένα ημίχρονο...
Φανταστείτε να βγεί και να κράξει για τις βαζελο-επιλογές :eek:

++++++++++++++++++

Ελα νταξει τιτικα ειναι ο Σαμαρας..την εχει δει Κροιφ και Βαν Μπαστεν μαζι...εδω δεν παταει περιοχη ρε παιδια τι να παιξει??Κριμα το κορμι του μπορουσε να ειναι σουπερ σεντερ φορ..

++++ τζορτζ μπεστ την εχει δει. Αυτόν τον μισώ λέμε! Οι άλλοι ειναι άμπαλοι και εμμέσως το παραδέχονται! Αυτός ο τρόμπας που μεσουρανει(αχαχαχαχαχα) στο απίστευτης ποιότητας σκωτσέζικο πρωτάθλημα δεν έχει κάνει 1 καλή εμφάνιση. Γελοίος,εμετικός,τραγικός. Όλο τακουνακια και ίσιωμα στο μαλλί. Μια μπουκα να δω προς το τέρμα και τι στο κόσμο...

Ας μιλήσω και για ποδόσφαιρο όσο μας το επιτρέπουν τα λαμόγια της fifa με την ανεκδιήγητη χώρα που επέλεξαν.
Αργεντινη...λίγα πράματα. περιμενω να φύγουν τα λοιμα στυλ ελλαδες,αλγεριες,σλοβενιες κτλ και να την δω στα σοβαρα,τα νοκ αουτ. δυστυχως με τετοιες επιλογες(δλδ γκουτιερες αντι ζανετι και σκατογερο βερον αντι τρεμπλουχο καμπιασο) θα την πατήσει καπου. Ειδικά και μ'αυτα τα αργοκάραβα στην άμυνα/
Ολλανδία...καλή ομάδα μέχρι τους 8 όμως...σήμερα γτπ αλλα δικαιολογείται. Ας παιξετε εσεις 1μιση το μεσημερι με βουβουζελες
Γερμανια...απλα δεν υπαρχει αυτη η χωρα
Βραζιλία και Ισπανία...Θέλω να δω πως θα καταφέρουν να χάσουν την κούπα!! Ειδικά οι 2οι...

TT7
14-06-2010, 16:35
Kαλα οι 2οι που λες..κρατα και μια πισινη...Κορεσμενοι και κουρασμενοι οσο δεν παει..θα δειξει βεβαια...
Τωρα για τον Μαραντονα τι να πουμε..δεν ειναι τοσο θεμα παικτων γιατι ο Καμπιασο και ο Ζανετι εχουν ξαναπαιξει σε μουντιαλ ....Δεν ειναι ολοι Μουρινιο να τους χρησιμοποιουν οπως πρεπει..οι Αργεντινοι ειναι παραδοσιακα λουζερ τι να κανουμε...

Δυστυχως φιλε Zoupare βΡΑΖΙΛΙΑ και ΓΕΡΜΑΝΙΑ(μπλιαχ μπλιαχ μπλιαχ!!!) βλεπω να προχωρανε...
Απογοητευση ...οι Αγγλοι...αν δεν στρωσουν και με Καπελο..
Καποιοι πρεπει να κατλαβουν οτι Λαμπαρντ και Τζεραρντ δεν πρεπει να παιζουν και οι 2 μαζι σαν μοναδικα χαφ...η θα παιζεις με τον ενα και ενα καθαροαιμο χαφ η θα παιζεις με 3 στο κεντρο και να εναλλασονται...Ειναι τρυπες στο κεντρο τους και ας λενε οτι θελουν...

zouparos
14-06-2010, 16:47
ποια αγγλια μωρεεε. περιμενα να δω καπελο αλλά τι να σου κάνει και αυτός?
είναι παικτακια οι μισοι εκει μεσα...κατι σον ραιτ φιλιπς 1,45 με τα χερια στην αναταση και η τρελοκοτσιδου ο τζονσον. θα προχωρήσουν,δεν αντιλέγω,αλλα και να το πάρουν δεν θα μου προσφέρουν τπτ...

όσο για ισπανία τι κορεσμένοι? έχουν πάρει μουντιαλ??:eek: ρε πλακα με κανεις?:p ας ειναι υγιεις!! και απλα δεν παιζονται.
άκου παικτες...
ΙΝΙΕΣΤΑ
ΧΑΒΙ
ΦΑΜΠΡΕΓΚΑΣ
ΒΙΓΙΑ
ΤΟΡΕΣ...
μιλάμε τώρα για υπερπαικτες και οι 5...

και ακου τώρα "δευτερατζες" ρέινα,πικε,πουγιολ,ραμος,μπουσκετς,τσαβι αλονσο,πεδρο,σιλβα,χεσους ναβας

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΝΙΚΗΣΕΙ ΟΜΑΔΑ...στα πεναλτι κτλ ισως. μονο βραζιλια ή ο μέσσι;)

Red Unity
14-06-2010, 16:51
Πάμε πάλι...

Vamos μωρή Argentinaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

Όταν βλέπετε τον Maradona στον πάγκο δεν τρελένεστε (με την καλή έννοια) και εσείς? (ασχέτως που δεν πήρε Ζανέτι-Καμπιάσσο). Τρελή προσωπικότητα.

TT7
14-06-2010, 16:54
Bασικα σαν παικτες ειναι κορεσμενοι και κουρασμενοι..απο τις ομαδες τους..Τελικα ο Φαμπρεγκας θα παιξει??Νομιζα οτι το χασε το Μουντιαλ...

TT7
14-06-2010, 16:55
Πάμε πάλι...

Vamos μωρή Argentinaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

Όταν βλέπετε τον Maradon στον πάγκο δεν τρελένεστε (με την καλή έννοια) και εσείς? (ασχέτως που δεν πήρε Ζανέτι-Καμπιάσσο). Τρελή προσωπικότητα.

Εμεις πορωνομαστε...αυτοι μας ξενερωνουν..:cool:

zouparos
14-06-2010, 17:05
απ'τη μία θέλω να το πάρει ο λιονελ γιατι το αξίζει αλλά μόνο που φαντάζομαι τον ντιεγκιτο πως θα κανει όταν τα πράγματα δεν θα πηγαινουν καλά τρελαίνομαι:pφάπες θα πέσουν.

κ κατι ασχετο προσέξατε στο ματς με τους μαυρους πως χλεύαζαν και ειρωνεύονται οι κρατικοδιαιτοι της ερτ τον ντιεγκιτο?:mad:
ΙΣΑ ΜΩΡΗ ΑΛΕΚΑ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΑ :mad::mad::mad:

υ.γ.:ποδοσφαιρική ανάλυση στη nova by έφη κυριάκου...:doggy ΑΑΑΑΑΧ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ

Dude
14-06-2010, 17:12
Δεν θα το πάρει η Ισπανία. Πήραν το ευρωπαϊκό, είναι παιχτούρες μεγάλοι, αλλά μουντιάλ και losers δεν πάνε μαζί... :)

Υ.Γ. Δεν ξέρω αν το εννοώ αυτό που λέω, απλά το είπα για να γίνεται κουβέντα, και επειδή όντως θεωρώ ότι οι Ισπανοί θα αποκλειστούν κάποια στιγμή. Δεν τους θεωρώ όσο σκληρούς χρειάζεται για τα πολύ δύσκολα. Μέχρι και από Αφρικάνους θεωρώ ότι μπορεί να την πάθουν. Αφήστε που δεν θυμάμαι όσα χρόνια βλέπω Μουντιάλ να το παίρνουν ομάδες που οι παίκτες πριν τη διοργάνωση έχουν στυλάκι "ξέρουμε ότι είμαστε καλοί και ήρθαμε να το πάρουμε".

redred
14-06-2010, 17:29
κ κατι ασχετο προσέξατε στο ματς με τους μαυρους πως χλεύαζαν και ειρωνεύονται οι κρατικοδιαιτοι της ερτ τον ντιεγκιτο?:mad:
ΙΣΑ ΜΩΡΗ ΑΛΕΚΑ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΑ :mad::mad::mad:



Γενικα οσα παιχνιδια περιγραφει αυτο το σιχαμα τα καταστρεφει.Οχι μονο χλευαζε τον Ντιεγκο,αλλα εβγαλε και χειροτερο του Χαριστεα τον Ιγκουαιν:eek:Ελεος!Οσο για το χθεσινο,Σερβια-Γκανα,τετοια αντισερβικη περιγραφη ουτε οι Αμερικανοι δε θα εκαναν...

zouparos
14-06-2010, 17:48
Δεν θα το πάρει η Ισπανία. Πήραν το ευρωπαϊκό, είναι παιχτούρες μεγάλοι, αλλά μουντιάλ και losers δεν πάνε μαζί... :)


Δεν αμφέβαλλα πως θα είχαμε διαφορετικές γνώμες:D
Ρε Dude να λες εσύ για loosers δεν το περίμενα! λουζερ σημαίνει να έχεις ομάδα και κάτι να μη σε αφήνει. Πότε όμως είχαν πραγματικά την τωρινή ομάδα οι Ισπανοί?
Δεν είμαι μαζί τους,Αργεντινή είμαι απλά είναι η καλύτερη ομάδα και πιστεύω θα προσφέρουν το καλύτερο θέαμα. Τώρα αν κάτι θα στραβώσει κτλ δεν το γνωρίζω

8rilos!!!
14-06-2010, 18:09
το εχω πει 3 μηνες τωρα ο τελικος ειναι ισπανια βραζιλια...μου αρεσε παρα πολη η νασιοναλμανσαφτ αλλα πιστευω οτι στο επομενο μουντιαλ θα ειναι καλυτερη γιατι θα ειναι πιο εμπειροι οι παιχτες της...το βλεπω πιθανο να φτασει στους 4...την αλλη ομαδα στους 4 ειναι δυσκολο να την προβλεψεις...στους 8 θα ειναι σιγουρα μια αφρικανικη ομαδα

Dude
14-06-2010, 19:26
Δεν αμφέβαλλα πως θα είχαμε διαφορετικές γνώμες:d
Ρε dude να λες εσύ για loosers δεν το περίμενα! λουζερ σημαίνει να έχεις ομάδα και κάτι να μη σε αφήνει. Πότε όμως είχαν πραγματικά την τωρινή ομάδα οι Ισπανοί?
Δεν είμαι μαζί τους,Αργεντινή είμαι απλά είναι η καλύτερη ομάδα και πιστεύω θα προσφέρουν το καλύτερο θέαμα. Τώρα αν κάτι θα στραβώσει κτλ δεν το γνωρίζω

Μπα μην νομίζεις... Τα ίδια πιστεύουμε αλλά όταν έχω κατεβάσει μια λουκανικόπιτα κι ένα γύρο και νυστάζω απίστευτα λέω και καμιά μαλακία να περάσει η ώρα... :)

Συμφωνώ λοιπόν μαζί σου ότι στα χαρτιά η Ισπανία μορεί να φαντάζει σαν το νούμερο 1 φαβορί στη διοργάνωση. Συμφωνώ και στο ότι μιλάμε για την καλύτερη γενιά Ισπανών ποδοσφαιριστών όλων των εποχών. Όμως αφενός το ποδόσφαιρο δεν είναι μπάσκετ για να πέσεις σε όλα μέσα (το αντίθετο), αφετέρου δεν αντέχω άλλο με αυτή τη χώρα... Πραγματικά έχω μπουχτήσει! Στο μπάσκετ στο διεθνές στερέωμα σηκώνουν ευρωπαϊκά, παγκόσμια, και ολυμπιακά, στο ποδόσφαιρο πήραν ευρωπαϊκό, στους συλλόγους η Μπάρτσα είναι κυβέρνηση στο ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο εδώ και μια πενταετία, στο μπάσκετ στην Ευρωλίγκα πλέον τα ίδια, στο τένις υπάρχει το φαινόμενο Ναδάλ, μέχρι και στο πόλο γαμανε... Ε πού θα πάει η δουλειά;;;;;

Λόγω αγανάκτησης με την πάρτη τους λοιπόν (παρόλο που οι πούστηδες ό,τι κερδίζουν το κερδίζουν πανάξια και παίζοντας θεαματικά), και λόγω προϊστορίας των μουντιάλ που έχω ζήσει (από το 94 και μετά δηλαδη), όπου ποτέ δεν το σήκωσε το νο. 1 πριν τη διοργάνωση φαβορί, εξακολουθώ να πιστεύω ότι η Ισπανία κάπου θα κάνει την γκέλα της. Εκτός αυτού, όσο οι ιστορικά πρώτες Βραζιλία, Ιταλία και Γερμανία βρίσκονται στο θεσμό, δεν μπορούν να μην λογίζονται σαν φαβορί, δεν πά να έχουν σαν καλύτερο παίκτη τους και το Λαμ.

Τελοσπάντων, για μένα η ωραιότερη κατάληξη σε αυτή τη διοργάνωση θα ήταν τελικός ανάμεσα σε Ολλανδία και Ισπανία με νικητή για πρώτη φορά στην ιστορία τους Οράνιε (με 3-1), όμως δεν το βλέπω. Με Ματάισεν και Χάιτινχα κεντρικό αμυντικό δίδυμο, ακόμα και φωτιές να βγάλουν μπροστά στην πορεία (γιατί σήμερα ήταν σχεδόν τραγικοί), θα είναι επίφοβοι σε κάθε φάση πίσω. Όπως και να'χει θα δούμε. Ελπίζω μόνο σε 10 μέρες από τώρα να έχει ανέβει το επίπεδο ποδοσφαίρου που παρακολουθούμε, γιατί από ό,τι φαίνεται η πρώτη φάση θα κυλήσει βασανιστικά.

μιγάδας
14-06-2010, 19:42
ρε παιδια, τι να λεμε τωρα......11 ιουλιου κοντα μεσανυχτα ο καραβουτας θα σηκωνει την κουπα κι ο βυντρα θα χαριζει τη φανελα του στον σερχιο ραμος....ο δε χαριστεας θα κοιταει μ' ενα περιφρονητικο βλεμμα αφ' υψηλου τον γονατισμενο τορρες.......κι εγω θα απολαμβανω ska-p και gogol bordello αδιαφορωντας για 22 μαντραχαλους που κυνηγανε μια μπαλα......

μαθε μπαλιτσα λεμε............

Red Unity
14-06-2010, 20:48
ρε παιδια, τι να λεμε τωρα......11 ιουλιου κοντα μεσανυχτα ο καραβουτας θα σηκωνει την κουπα κι ο βυντρα θα χαριζει τη φανελα του στον σερχιο ραμος....ο δε χαριστεας θα κοιταει μ' ενα περιφρονητικο βλεμμα αφ' υψηλου τον γονατισμενο τορρες.......κι εγω θα απολαμβανω ska-p και gogol bordello αδιαφορωντας για 22 μαντραχαλους που κυνηγανε μια μπαλα......

μαθε μπαλιτσα λεμε............

παίζει να είναι ονειρική βραδιά αυτή έτσι? 2 από τα αγαπημένα μου συγκροτήματα παίζουν μαζί λάιβ (μόνο μην κάνουν καμιά παπαριά και τους βάλουν ίδια ώρα, γιατί έμαθα ότι παίζουν σε άλλες σκηνές... καλά σκα-π θα δω αφού γκογκολ είδα τον δεκέμβρη, αλλά θα είναι ξενέρα... άσε που βγάλαν και καινούρια άλμπουμ [οι γκογκολ]).

johny b
14-06-2010, 21:32
Ο Μαραντόνα κάνει μόνο να μπει να χτυπήσει κανένα κόρνερ έτσι με την μπάκα όπως είναι. Δεν μπορεί το παλικάρι στον πάγκο. Έχει και 2 ρολόγια σαν τον Αλέφαντο να μετράει τα μιλιλίτρ.

gianna7
15-06-2010, 12:29
Πολύ παραμελήσαμε τα αγοράκια του redhoop.......δεν πέρασε η σουηδία στο Mundial, αλλα υπάρχει συνέχεια......

http://www.gazzetta.gr/media/k2/items/cache/99a0fa8e9d6ca6fdc7f9f45468d929d0_L.jpg?1276526598? 1276526598?1276526598

Για περισσότερες φωτογραφίες της δεσποινίδας εδώ:
http://www.gazzetta.gr/wags/item/87964-oksana-%CE%B5%CE%BB%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BB%CE%B1%CF%8C-%CF%83%CE%BF%CF%85


ΕΕΕΕΕ τι έγινε ρε παιδιά; μπήκαν........"ποντικοί" στο post μου; χα χα χα χα χα

DON
15-06-2010, 12:31
Πολύ παραμελήσαμε τα αγοράκια του redhoop.......δεν πέρασε η σουηδία στο Mundial, αλλα υπάρχει συνέχεια......


http://www.gazzetta.gr/wags/item/87964-oksana-%CE%B5%CE%BB%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BB%CE%B1%CF%8C-%CF%83%CE%BF%CF%85

NAI ΔΙΑΟΛΕ ΕΛΑ Oksana!!!

zouparos
15-06-2010, 12:45
ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ ΡΕ ΛΗΓΟΥΡΙΑ:mad::mad:
Εδώ μιλάμε ΜΟΝΟ για μουντιάλ
Ας πούμε π.χ. για τη Βραζιλία που κάνει απόψε πρεμιέρα...
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..

.
http://img.photobucket.com/albums/v678/Fronz/TheLastBoss/brazil-girl.jpg

http://www.brazilbeaches.org/imgs/brazilgirl.jpg

Τη βλέπω πολύ δυνατή:p

NIGHTST@LKER7
15-06-2010, 13:37
Vamos Argentina λεμεεεεεεε!

http://img236.imageshack.us/img236/6707/mundial20200220chicas20nl7.jpg

8rilos!!!
15-06-2010, 15:47
οι 2 κατω δεξια ειναι οι καλυτερες;)

μα τι γκαντεμια ειναι αυτη????ενα κατεβασμα εκανε σε ολο τον αγωνα η νεα ζηλανδια και εβαλε γκολ στην τελευταια φαση του αγωνα ελεος...!!!!!!!με εστειλε κουβα...:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

dora7
15-06-2010, 17:06
ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΔΙΚΙΑ ΠΟΥ ΥΦΙΣΤΑΜΕΘΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

Ελάχιστοι ποδοσφαιριστές βλέπονται, ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad:

8rilos!!!
15-06-2010, 17:08
χαχαχαχα να δειτε μπαλα για το θεαμα οχι για τους ποδοσφαιριστες οπως κανουμε εμεις!!!!!!!

dora7
15-06-2010, 17:12
χαχαχαχα να δειτε μπαλα για το θεαμα οχι για τους ποδοσφαιριστες οπως κανουμε εμεις!!!!!!!

ΝΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ POSTS ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΘΕΑΜΑ ΜΙΛΑΤΕ!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p

8rilos!!!
15-06-2010, 17:17
δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο:p:p:p

dora7
15-06-2010, 17:21
[QUOTE=8rilos!!!;19694]δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο:p:p:p[/QUOTE

Αυτά να τα πεις σε καμια 16χρονη να την ψαρώσεις...:ΟΧΙ σε μένα μικρέ!!!!!!!!:p:p:p;);););)

μιγάδας
15-06-2010, 17:22
ε ε, προδιδεις την ηλικια σου φιλεναδα και δεν θελουν πολυ κατι κακεντρεχεις 18αρηδες ν' αρχισουν την καζουρα......:p:p

8rilos!!!
15-06-2010, 17:29
μπα δεν γνωριζει ηλικια η αφελεια των γυναικων...με ολο το σεβασμο και την αγαπη που τρεφω για το ΑΔΥΝΑΜΟ φυλο:d

TT7
15-06-2010, 17:33
Eνταξει ειναι γνωστο οτι οι γκομενες της Αργεντινης ειναι οι καλυτερες μακραν...Θυμαμαι εναν θειο του πατερα μου ναυτικο που του ελεγε ιστοριες και ποσο αδικο ειναι που θεωρουσαν τις Βραζιλιανες καλυτερες....Vamos Argentina..

dora7
15-06-2010, 17:40
ε ε, προδιδεις την ηλικια σου φιλεναδα και δεν θελουν πολυ κατι κακεντρεχεις 18αρηδες ν' αρχισουν την καζουρα......:p:p

Οσο κακεντρεχής και να εισαι ΔΕΝ ξερεις την ηλικία μου οπότε χάνεις στα σημεία....:p:p:p:p:p

μπα δεν γνωριζει ηλικια η αφελεια των γυναικων...με ολο το σεβασμο και την αγαπη που τρεφω για το ΑΔΥΝΑΜΟ φυλο:d

Εχει πολύ πλάκα το γεγονός ότι ζείτε όλη τη ζωή σας πιστεύοντας ότι είστε το ισχυρό φυλο, ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΝΟΜΙΖΕΤΕ!!!!!!!!!;););););)

8rilos!!!
15-06-2010, 17:45
ειναι ωραια αυτη η ψευδαισθηση;););)

zouparos
15-06-2010, 17:53
Όποιος έχει αϋπνίες mute και μουντιάλ 2010...
τέτοια σούπα δεν έχει ξαναγίνει:(
(τουλαχιστον πάμε καλά στοιχηματικά:cool:)

http://assets.babycenter.com/ims/2009/02feb/sleep-anywhere_OHara101.jpg

8rilos!!!
15-06-2010, 17:55
απαισιο θεαμα και δεν παμε καλα στοιχηματικα(πουτ...α νεα ζηλανδια:p)

zouparos
15-06-2010, 18:00
φίλε θρύλε είσαι χαζούλης:D(πλακα κάνω)
όπως είπα σε ένα φίλο μου και στο 10' λεπτό αλλά και στο 70' που νίκαγε η σλοβακία ΟΜΑΔΑ Σ-Λ-Ο-Β-Α-Κ-Ι-Α με πρωταθλήτρια τη σλόβαν μπρατισλάβας σε πρεμιέρα μουντιάλ δεν την παίζεις στο 1,35 και με το αφγανιστάν να παίζει...και με μεικτή redhoops

στο βάζω και σε μεγάλα να το θυμάσαι πάντα.
στο θέμα στοιχημα έχω καεί κυριολεκτικώς χρόοοοονια τώρα. δεν είμαι άρρωστος,μπορεί να περάσουν και μηνες να παιξω απλά πιστεύω πως έχω γνώσεις

ε το στοιχημα είναι απόδοση

μη ξαναπαιξεις επομενως τετοια πράματα. ονδουρα-χιλη διπλο 1,50 ετοιμος εισαι σε βλεπω...ποιο 1,50 βρε 8ρυλε μου?:p και με το λεχτενστάιν να παιζει ΔΕΝ παιζεις 1,50 τη χιλη σε πρεμιερα μουντιαλ και ας κερδισεις 34-0

ΓΙΑΤΙ δεν έπαιξες πρόκριση απλη ιταλιας-παραγουαης? 1,70 έδινε και το έπαιξα να βγαλω το διαρκειας του χρόνου. τώρα δίνει 1,35:doggy

Dude
15-06-2010, 18:28
Εγώ πάλι θεωρώ στο θέμα γυναικών ότι προηγείται η Κολομβία και έπεται η Αργεντινή. Οι Βραζιλιάνες πάλι είναι ή της ζούγκλας ή εξευγενισμένες που Γερμανοφέρνουν...

Υ.Γ.
1) gianna7 σε ευχαριστούμε που μας σκέφτεσαι. Έκανα ένα μικρό edit στο ποστ σου για να καταλάβουμε πιο εύκολα σε τι αναφέρεσαι... :D
2) Οι καλύτερες από τη φωτο της Αργεντινής είναι η 1η κάτω δεξιά και 2η πάνω αριστερά... ;)

mzk7
15-06-2010, 19:11
Εχει πολύ πλάκα το γεγονός ότι ζείτε όλη τη ζωή σας πιστεύοντας ότι είστε το ισχυρό φυλο, ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΝΟΜΙΖΕΤΕ!!!!!!!!!;););););)
Αυτά να τα πεις την επόμενη φορά που δεν θα ανοίγει το βάζο με την μαρμελάδα και θα καλέσεις εκπρόσωπο του ισχυρού φύλου να σε βοηθήσει...:p:p:p:p:p:p

DON
15-06-2010, 19:26
ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΔΙΚΙΑ ΠΟΥ ΥΦΙΣΤΑΜΕΘΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

Ελάχιστοι ποδοσφαιριστές βλέπονται, ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad:

OFF TOPΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙCCCCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! :hump:hump:hump

johny b
15-06-2010, 20:14
Ρε τί γίνεται εδώ ρε? Εδώ μιλάμε για μπάλα ρε,κι εσείς το κάνατε γραφείο συνοικεσίων. Γέμισε ο τόπος φλώρους. Στο Σύνταγμα κρέμασμα και γρήγορα. Ρε κρέμασμα λέμε.

ΥΓ: Δεν παίζονται οι Αργεντίνες

dora7
15-06-2010, 20:15
OFF TOPΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙCCCCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! :hump:hump:hump

XAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXXAXAXAXXAXAXAXAXXAXA τι ξαφνικές ευαισθησίες είναι αυτές??????????:p:p:p:p:p:p

on topic ειμαι:
Για το Μουντιάλ δε λέμε? είναι μία παράμετρος κι αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτά να τα πεις την επόμενη φορά που δεν θα ανοίγει το βάζο με την μαρμελάδα και θα καλέσεις εκπρόσωπο του ισχυρού φύλου να σε βοηθήσει...:p:p:p:p:p:p

Ε όχι να μην κάνετε και τα βασικά......:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

DON
15-06-2010, 21:20
on topic ειμαι:
Για το Μουντιάλ δε λέμε? είναι μία παράμετρος κι αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Παράμετρος δεν είναι η ΟΜΟΡΦΙΑ των παικτών αλλά η μπάλα που παίζουν...Γι'αυτό είναι εκεί όπως και οι γκόμενες στις κερκίδες για να ΟΜΟΡΦΑΙΝΟΥΝ! Σχολιάζουμε ότι έχει πάει ο καθένας να προσφέρει παρακαλώ. STAY ON TOPIC ΕΙΠΑ!:eek::eek::eek:

dora7
15-06-2010, 22:01
Αλλη μια φιλική διαφωνία στο θαυμαστό κόσμο του redhoops!!!!:):):):):):):):):p:p:p:p:p:p

gianna7
15-06-2010, 22:16
[QUOTE=8rilos!!!;19694]δεν εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο:p:p:p[/QUOTE

Αυτά να τα πεις σε καμια 16χρονη να την ψαρώσεις...:ΟΧΙ σε μένα μικρέ!!!!!!!!:p:p:p;);););)

Πες τα, πές τα! Δεν φτάνει που φροντίζουμε για τη διασκέδασή τους(την οπτική έστω:p) μας τη λένε κι'απο πάνω. ΜΕΝ:eek: Η επιστήμη σηκώνει ψηλά τα χέρια.

Και ναι DON είμαι off topic και γουστάρω!:D:D:

dora7
15-06-2010, 23:16
Επρεπε να βάλει την γκολάρα ο Maicon για να δούμε μετά
'κάτι' απο Βραζιλία....:(:(

μιγάδας
16-06-2010, 00:17
αυτον τον επιθετικο της βορειας κορεας, που σμπαραξε στο κλαμα, γιατι δεν τον παιρνουμε στον θρυλο;;;

8rilos!!!
16-06-2010, 00:31
φίλε θρύλε είσαι χαζούλης:d(πλακα κάνω)
όπως είπα σε ένα φίλο μου και στο 10' λεπτό αλλά και στο 70' που νίκαγε η σλοβακία ΟΜΑΔΑ Σ-Λ-Ο-Β-Α-Κ-Ι-Α με πρωταθλήτρια τη σλόβαν μπρατισλάβας σε πρεμιέρα μουντιάλ δεν την παίζεις στο 1,35 και με το αφγανιστάν να παίζει...και με μεικτή redhoops

στο βάζω και σε μεγάλα να το θυμάσαι πάντα.
στο θέμα στοιχημα έχω καεί κυριολεκτικώς χρόοοοονια τώρα. δεν είμαι άρρωστος,μπορεί να περάσουν και μηνες να παιξω απλά πιστεύω πως έχω γνώσεις

ε το στοιχημα είναι απόδοση

μη ξαναπαιξεις επομενως τετοια πράματα. ονδουρα-χιλη διπλο 1,50 ετοιμος εισαι σε βλεπω...ποιο 1,50 βρε 8ρυλε μου?:p και με το λεχτενστάιν να παιζει ΔΕΝ παιζεις 1,50 τη χιλη σε πρεμιερα μουντιαλ και ας κερδισεις 34-0

ΓΙΑΤΙ δεν έπαιξες πρόκριση απλη ιταλιας-παραγουαης? 1,70 έδινε και το έπαιξα να βγαλω το διαρκειας του χρόνου. τώρα δίνει 1,35:doggy

φιλε μου εγω δεν ειμαι τοσο ψαγμενος φετος αρχισα να παιζω στοιχημα και τα εχς βγαλει τα ευρουλακια μου...σιγα σιγα θα μαθω και εγω...;)

dora7
16-06-2010, 00:37
αυτον τον επιθετικο της βορειας κορεας, που σμπαραξε στο κλαμα, γιατι δεν τον παιρνουμε στον θρυλο;;;


Δηλαδή βρε μιγάδα, ΠΟΣΟ παραπάνω κλάμα να αντέξουμε οι ταλαίπωροι γαύροι????:eek::eek::eek::eek::eek:

DirtySniper
16-06-2010, 01:27
.....στο θέμα στοιχημα έχω καεί κυριολεκτικώς χρόοοοονια τώρα. δεν είμαι άρρωστος,μπορεί να περάσουν και μηνες να παιξω απλά πιστεύω πως έχω γ
.....

Κάποτε το μεροκάματο
πηγαινα και το ακομπούσα στο στοίχημα
έπρεπε να μου είχαν δώσει και πλακέτα

"Στο καλύτερο κορόιδο εβερ"

αφού να φανταστείτε
τον Καρεμπέ
εγώ τον έφερα στο θρύλο
με τα δικά μου λεφτά
πλήρωναν τα λούσα της Καρεμπούδας

απο τότε
προτιμάω να τα τρώω σε μπύρες και σουβλάκια
με φίλους....

DirtySniper
16-06-2010, 01:28
Κανα σιγουράκι βλέπετε?

(να βγάλω τα εισιτήρια του πλοίου...)

zouparos
16-06-2010, 05:26
http://estaticos.marca.com/multimedia/graficos/futbol/2010/mundial/calendariomundialingles.swf

γαματο..περιεκτικο τα παντα ολα για ημερομηνιες,γηπεδα,ωρες

tc-g6
16-06-2010, 14:32
μεσιε ρεχαγκελ, βρεθηκε λυση για να φανει χρησιμος ο σεϊταριδης! αφηστε τον στο ξενοδοχειο να φυλαει τα πραματα...

johny b
16-06-2010, 14:47
μεσιε ρεχαγκελ, βρεθηκε λυση για να φανει χρησιμος ο σεϊταριδης! αφηστε τον στο ξενοδοχειο να φυλαει τα πραματα...

Αυτός όπως είναι τώρα είναι για να παρουσιάσει το top gear στην Ελλάδα.

tc-g6
16-06-2010, 15:00
θα βρεθει λυση για ολους!

ο χαριστεας για παραδειγμα μπορει καλιστα να παει να παιξει μπουζουκι στην ελληνικη κοινοτητα της νοτιου αφρικης και γιατι οχι να κανει και καριερα στη γερμανια.

ο καραγκουνης μπορει να ανοιξει σχολη θεατρου. να του παραχωρησουμε και την επιδαυρο να μη μας πρηζει αλλο με τα καραγκιοζιλικια του.

για τον παλαιμαχο σεϊταριδη τα ειπαμε, φυλακας και πολυ του ειναι. αντε καμια κυριακη να τον παιρνουμε παρεα ως εμπειρο κυνηγο μπεκατσας.

ο τζορβας ανετα θα εκανε καριερα ως προπονητης σε ακαδημιες. θα διδασκει το "χιλια και ενα λαθη που δεν πρεπει να κανετε ως τερματοφυλακας" με εμφαση στις αστοχες εξοδους και τις ηλιθιες δικαιολογιες.

ο πατσατζογλου ειναι η ωρα να διεκδικησει ολυμπιακο μεταλλιο στους special olympics. εχει ολα τα "προσοντα".

Dipolico
16-06-2010, 15:46
Τι σιχαμένο μουντιάλ είναι αυτό ρε σεις..;
Έχω δει 5-6 ματς και κλαίω τις χαμένες ώρες.. Μιλάμε σα να βλέπεις Β' εθνική στην ΕΤ3 τις Δευτέρες και κοπλιμέντα κάνω..

Άντε μήπως μετά τους ομίλους τελειώσει το χάλι και αρχίσει η μπαλίτσα γιατί δεν αντέχεται η αηδία αυτή..
Μέχρι και οι βουβουζέλες έχουν ξενερώσει και τις τελευταίες μέρες βαράνε λιγότερο.. :p

zouparos
16-06-2010, 17:53
Τι σιχαμένο μουντιάλ είναι αυτό ρε σεις..;


αυτο εκτος βουβουζελων,δεκάδων συνεχών ματς κτλ που τα έχουμε αναφέρει ξανα είναι για μένα κύριο αποτέλεσμα του χτικιάρη του ότο.

Μια τεράστια στιγμή χαράς το 04 μας μαμησε,μας μαμαει και θα μας μαμαει αυτο το υπέροχο άθλημα,το ποδόσφαιρο.
Κάθε λογής άμπαλη και άτεχνη ομαδούλα από μουντιαλ,γιουρο,τσου λου,ουεφα κτλ έχει κάνει ακριβή κόπια το ελεεινό σύστημα ρεχάγκελ και ιδου τα αποτελέσματα...να παίζεται μπαλίτσα σε 60 μέτρα γηπέδου 20 άτομα:(
και μετά περιμένουμε γκολ και φάσεις:(
αυτή είναι η δικιά μου αλήθεια.

υ.γ.:βλέπω ισπανία και ξεχωρίζουν σαν τη μύγα μες στο γάλα σε σχέση με τις άλλες ομάδες. φυσικά αργεντινή και βραζιλια φτάνουν μόνο στα επίπεδα της. αλλα και πάλι την βλέπω πιο γεμάτη ομάδα. στα νοκ αουτ που θα μπει κ ο τορες και θα δεσει με βιγια θα δουμε ωραια πραγματα,θελω να πιστευω

TT7
16-06-2010, 18:17
Καλα κατσε να κερδισει τηνΕλβετια και βλεπουμε...Η Ελβετια η οποια εχει γρηγορους παικτες και στην κοντρα ειναι κινδυνος θανατος...

johny b
16-06-2010, 19:14
αυτο εκτος βουβουζελων,δεκάδων συνεχών ματς κτλ που τα έχουμε αναφέρει ξανα είναι για μένα κύριο αποτέλεσμα του χτικιάρη του ότο.

Μια τεράστια στιγμή χαράς το 04 μας μαμησε,μας μαμαει και θα μας μαμαει αυτο το υπέροχο άθλημα,το ποδόσφαιρο.
Κάθε λογής άμπαλη και άτεχνη ομαδούλα από μουντιαλ,γιουρο,τσου λου,ουεφα κτλ έχει κάνει ακριβή κόπια το ελεεινό σύστημα ρεχάγκελ και ιδου τα αποτελέσματα...να παίζεται μπαλίτσα σε 60 μέτρα γηπέδου 20 άτομα:(
και μετά περιμένουμε γκολ και φάσεις:(
αυτή είναι η δικιά μου αλήθεια.

υ.γ.:βλέπω ισπανία και ξεχωρίζουν σαν τη μύγα μες στο γάλα σε σχέση με τις άλλες ομάδες. φυσικά αργεντινή και βραζιλια φτάνουν μόνο στα επίπεδα της. αλλα και πάλι την βλέπω πιο γεμάτη ομάδα. στα νοκ αουτ που θα μπει κ ο τορες και θα δεσει με βιγια θα δουμε ωραια πραγματα,θελω να πιστευω

Το σύστημα Ρεχάγκελ το έχουν εφαρμόσει ΑΠΕΙΡΕΣ ομάδες πριν το Γερμανό και πολύ πριν το Γερμανό και πολλές πολύ πιο ταλαντούχες ομάδες. Εγώ όσα Μουντιάλ θυμάμαι καλά (δηλαδή από το 1994 και μετά) μπάλα δεν παίχτηκε σε κανένα, εκτός από το 2006 που είχε αρκετούς καλούς αγώνες. Τί μπάλα να παίξουν μετά από 60 αγώνες τη χρονιά. Δεν είναι ότι είναι κουρασμένοι σωματικά, περισσότερο ψυχικά είναι. Όλο το χρόνο 2 φορές τη βδομάδα αγώνες και δώστου πρωτάθλημα και δώστου λιγκ καπ και δώστου πούτσεστερ καπ και δε συμμαζεύεται. Κάπου κι εγώ ως φανατικός ποδοσφαιρόφιλος το 'χω βαρεθεί. Πρέπει να μειώσουν κατά πολύ τους αγώνες. Βέβαια όταν τα μάτια τους έχουν γίνει κουλοχέρηδες πιο πιθανό είναι να τους αυξήσουν.

dora7
16-06-2010, 21:22
Καλα κατσε να κερδισει τηνΕλβετια και βλεπουμε...Η Ελβετια η οποια εχει γρηγορους παικτες και στην κοντρα ειναι κινδυνος θανατος...

Μέντιουμ με κληρονομικό χάρισμα??? Εκμεταλλεύσου το ΤΤ7!!!!!!!!!;););););):):):):)

TT7
16-06-2010, 21:37
Xαχα...ηταν 1-0 ηδη οταν το πα...δεν ειμαι ο Πιτ Παπαδακος..
Επισης οι Ισπανοι μπηκαν με το γνωστο σνομπ υφος τους ενω οι Ελβετοι ετρωγαν σιδερα...Παλι καλα που δεν εγινε 2-0..

dora7
16-06-2010, 22:09
Xαχα...ηταν 1-0 ηδη οταν το πα...δεν ειμαι ο Πιτ Παπαδακος..
Επισης οι Ισπανοι μπηκαν με το γνωστο σνομπ υφος τους ενω οι Ελβετοι ετρωγαν σιδερα...Παλι καλα που δεν εγινε 2-0..

xaxaxaxax δεν ειδα την ώρα....fake μέντιουμ, γράφεις με σκονάκια!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Airness
17-06-2010, 12:52
Μουντιάλ 2010: φίλτρο για βουβουζέλες (http://www.fimes.gr/2010/06/vouvouzeles-mundial/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+fimesgr+%28%CE%A6%CE%AE%CE%BC %CE%B5%CF%82%29)

zouparos
17-06-2010, 13:01
ωχ ειμαι πολυ μλκς:mad:
το είχα διαβασει στο τρωκτικο ή καπου αλλου,το ειχα κανει στην τηλεοραση και έκανε δουλεια. μλκ μου που δεν σας το ανεφερα

μιγάδας
17-06-2010, 13:34
τι σου κανει η φυσικη τελικα........

tc-g6
17-06-2010, 14:42
αφρικανε αφρικανε ελα να κανουμε κονε! κααααααααλα θα περασουν τα σαπακια μας και σημερα...

gianna7
17-06-2010, 15:35
Εκτός και αν γουστάρουν τον αφρικανό.....:hump:hump

http://www.sport24.gr/html/ent/600/ent.368600.asp

zouparos
17-06-2010, 17:56
Aν δεν βγουν ΟΛΟΙ μπροστά να νικήσουν με αυτους τους ανύπαρκτους που παίζουν με τον γιακουμου μπροστα 54 ετών να πάνε να μαμηθούν.

υ.γ.ευτυχώς παιζει ο τζορβας και εκτιθεται. κοιταται ρε ανθρωπο που την ειδε τερματοφύλακας

manol14
17-06-2010, 18:04
Ωραία βάλαμε γκολάκι καλά ήταν.:woot:woot:woot
Αλλα ρε παιδιά μη "χαλιέσται" για το Μουντιάλ.
Το πραγματικό Μουντιάλ αρχίζει το Σεπτέμβριο.:):):)

Dark Angel #9
17-06-2010, 18:23
οχι αλλο πουρουπουπου. δε μπορω. δεν αντεχω. δεν παλευεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!! !! :p

Dude
17-06-2010, 19:37
Πάντως παίδες μην είμαστε κομπλεξικοί. Μιλάμε για πολύ αντιπαθητική ομάδα, για ομάδα που σε κάνει να αντιπαθήσεις το ποδοσφαιρο, αλλά σήμερα αυτό δεν έγινε... αυτό που μπορούσε το έπαιξε (κι ας ήταν και τρομερά τυχερή με την αποβολή του Καϊτά). Επομένως, μπράβο τους που κάνανε ό,τι μπορούσαν και πέτυχαν κάτι που παλιότερες γενιές πολύ καλύτερων Ελλήνων ποδοσφαιριστών δεν έχουν πετυχει. Ένα Νικοπολίδη να είχε τέρμα η ομάδα και θα ήταν 2-3 φορές καλύτερη, γιατί η λουλού μπροστά από τα δίχτυα δεν κάνει για τη δουλειά ως τώρα.

johny b
17-06-2010, 19:44
υ.γ.ευτυχώς παιζει ο τζορβας και εκτιθεται. κοιταται ρε ανθρωπο που την ειδε τερματοφύλακας

Ο Τζόρβας όπως το βλέπω εγώ έχει απίστευτη ομοιότητα με τον Ελευθερόπουλο. Πολύ δυνατός στα αντανακλαστικά και στα tete a tete -η απόκρουση στο δεύτερο είναι μεγάλης κλάσης- κίνδυνος θάνατος στις εξόδους και άμπαλος στο χειρισμό της μπάλας. Άσε που κι εκτός γηπέδου το ίδιο στυλ είναι.

Το παιχνίδι το γύρισε μόνος του ο Τοροσίδης σήμερα. Αλλά είναι μεγάλο πρόβλημα ο καλύτερος σου παίχτης να είναι μπακ.
Πρόβλημα είναι επίσης ότι ο Βύντρα δεν παίρνει κάρτες. Άλλος τρόπος να μείνει έξω αυτός ο βιρτουόζος της μαλακίας δεν υπάρχει. Πάντα μπροστά την μπάλα Λουκά, μόνο μπροστά, είναι πιο ακίνδυνες έτσι οι κριαριές σου. Μην κοιτάς πίσω σου λέω.
Επιτέλους έξυπνη και άμεση αντίδραση με την αλλαγή Σαμαρά. Και τόνωσε την επίθεση και έβγαλε έξω τον επικίνδυνο για κόκκινη (αλλά πάντως αποφασιστικό και εκνευριστικό για τους αντιπάλους) Παπασταθόπουλο.
Άντε παλικάρια, αν παίζουμε 11 εναντίον 10 θα τη σηκώσουμε την κούπα.

Airness
17-06-2010, 20:01
Σε χαμένη φάση του Γκέκα αρχίζει ο ΠΡΠ: "Όχι ρε Φάνη, α ρε Φάνη!!!"

xurQUbQ_nkw

johny b
17-06-2010, 20:12
Σε χαμένη φάση του Γκέκα αρχίζει ο ΠΡΠ: "Όχι ρε Φάνη, α ρε Φάνη!!!"


Καρκίνος,καρκίνος αυτοί οι σπίκερ. Από ΠΡΠΠΠΠ μέχρι Χελάκη μιλάμε για πανηγύρι. Σαν αναστενάρηδες κάνουνε. Βουβουζέλες και σπικάζ από Έλληνα είναι έγκλημα κατά της ακοής. Οι Βύντρα του μικροφώνου

dora7
17-06-2010, 22:56
Απο το σπικαζ του υστερικού Παπαδημητρίου χιλιες φορές καλύτερα οι βουβουζέλες!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΕΟΣ!!!!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

tc-g6
18-06-2010, 11:17
κανονικα σημερα επρεπε να ΜΗ δουλευει κανενας μας.
ΘΑΥΜΑ!!!

ευτυχως που τις προαλλες δεν εκραξα σαλπι, τορο, αβρααμ, νινη και κυριακο γιατι θα επρεπε να κανω ηρωικη κωλοτουμπα σημερα.
θα κανω ομως μια μικρη γιατι ο κατσουρανης ηταν καλος χτες και ο καραβουτας το παλεψε.

αληθεια ομως, ο τζορβας ΓΙΑΤΙ παιζει μπαλα???

μιγάδας
18-06-2010, 16:48
νταξει, καλοι και αγιοι οι παικτες(εκτος του τροχονομου τζορβα......) αλλα και παλι....αν δεν εκανε τη μακακια ο νιγηριανος, περιοχη δε θα πατουσαμε.........τουλαχιστον εβαλε υποφερτη ενδεκαδα κι οχι τον συνταξιουχο σεϊταριδη και τον αχριστεα δεξι χαφ..........

tc-g6
18-06-2010, 17:04
γερμανια-σερβια : 0-1 !!!

ο μιτζις (omg) δηλαδη...

zouparos
18-06-2010, 17:05
χεχε το παιξε ο κολλητος μου κονομησε:d
περιμενουμε και το ιταλια-παραγουαη,το μονο που εχω παιξει ως τωρα σοβαρο στοιχημα

μιγάδας
18-06-2010, 17:06
ιταλια-παραγουαη;;;;

zouparos
18-06-2010, 17:27
ιταλια-παραγουαη;;;;

ναι να περασουν αγκαζε τον όμιλο...1,70 απόδοση εδινε τώρα έχει παει 1,30

μιγάδας
18-06-2010, 17:43
ααα, νομιζα για το μεταξυ τους παιχνιδι και παραξενευτηκα γιατι εχει ηδη γινει.......

μετα τη νικη της σερβιας, γινεται ροντεο ο ομιλος....λογικα οι γκανεζοι θα νικησουν αυριο τους αυστραλους και θα τους βγαλουν απο το παιχνιδι και θα γινει σφαγη τελευταια αγωνιστικη μεταξυ γερμανιας-γκανας.......λογικα οι σερβοι θα παρουν κι αυτοι τους αυστραλους, οποτε ολα ειναι ανοιχτα.....ακομα και 3πλη ισοβαθμια στους 6 ποντους........εκει λογικα θα μετρησει η 4αρα των ουνων στα καγκουρω.......

zouparos
18-06-2010, 21:29
οδευουμε πολύ καλώς ως τώρα:D
αν δεν κερδισουν οι αμπαλοι εγγλεζοι(πραγμα απιθανο) θα αποκτήσουν παρέα πολλά παγκάκια παγκοσμίως...θα χαθουν πολλα σπιτακια εν ολιγοις:p

zouparos
18-06-2010, 22:54
αργουυυυυυυυν αργουυυυυυυυυν αχαχαχα
θα χει παει ο τζιρος στα 50 εκατομ. ευρωπουλα
αχαχαχαχαχα

αμα το βαλουν τελικως θα πανηγυρισει η υφηλιος αχαχα

α ρε μπουκς μιση ωριτσα ακομα για το ονειρο...

TT7
18-06-2010, 23:26
Οι Αγγλοι εχουν κανει επαγγελμα τον ορο λουζερς...
Η φαση ειναι οτι και στο τελευταιο ματς Αγγλια θα παιξουν οι περισσοτεροι..χαχα..
Ευτυχως που δεν παιζω στοιχημα...

zouparos
18-06-2010, 23:26
AXAXAXAXA πιστευω τον προυπολογισμό του κράτους της Αλγερίας για τα επόμενα 10 χρόνια τον κέρδισαν σήμερα οι books...
ηπα-αλγερια τώρα με νίκη οι αμερικάνοι περνάνε
και οι άγγλοι θέλουν ΜΟΝΟ νίκη με σλοβενια...οι σλοβενοι βολεύονται και με Χ
καημένοι σλοβένοι,προβλέπω μπουζακα και σφάξιμο χωρίς σάλιο:(

zouparos
19-06-2010, 14:30
Για να δουμε τι θα δουμε...
όλοι λένε για ξενερωτη ημέρα...
ΕΙΝΑΙ ντροπη για την ιστορια της ολλανδιας να μην νικησουν τους τρεχαλατζιδες...
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ παικτακια...

καμερουν-δανια...κατι σαν νιγηρια-ελλαδα ειναι αυτο:p ΑΝ οι μαυροι παιξουν σαν ευρωπαίοι τους έχουν. λιγο μυαλο ρεεε

τ αλλο ποιο ειναι?:rolleyes: α ναι γκανα-αυστραλια...οτι να ναι δλδ

τι μουντιαλ ειναι αυτο ρε γμτ...
αργεντινη ως τωρα και μετα το χαος

Airness
19-06-2010, 19:59
_--gEjOvYkI&feature=player_embedded

zouparos
19-06-2010, 23:31
καμερουν-δανια...κατι σαν νιγηρια-ελλαδα ειναι αυτο:p ΑΝ οι μαυροι παιξουν σαν ευρωπαίοι τους έχουν. λιγο μυαλο ρεεε


τα λες ρε μλκ...γιατι δεν τα παιζεις κιολας?:p:mad::p

Α ρε λε γκεν σε ειχα και σε εκτιμηση. Της πλάκας είναι,του πήρε το σκαλπ ο δανος ο παππους. Κρίμα για τα μαυράκια. 0 μυαλο.0 τακτική. Τόσο καλοι αθλητές και τόσο ανύπαρκτοι εγκεφαλικά:(
Αλγερία(90% οξω),Καμερουν(100% οξω),Νιγηρία(80% οξω),Γκάνα(80& οξω),Ν.Αφρική(100% πουλο),Ακτή(παιζεται).
Τι ειναι αυτοι ρε?:eek:

_________________

A ρε DIEGO ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ

Eίχε βάλει στοιχημα στα φαουλ να μπει γκολ ακουμπωντας δοκάρι...
FhS7AuE0dww
Και αυτό χωρίς λόγια...
-Poh7ceDuV4

TT7
20-06-2010, 00:18
Xαχαχα..καλα και ο Αγγλος τρελη πουστρα παντως..νομιζε οτι του κανε καμακι ο Ντιεγο...

zouparos
20-06-2010, 16:22
NAI MΩΡΗ ΟΜΑΔΑ ΠΕΡΝΑ ΑΓΚΑΖΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΤΑΛΙΑΝΟΥΣ στους 16 ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΑΣ ΤΑΜΕΙΟ ΛΕΜΕΕΕ:cool::doggy

http://img228.imageshack.us/img228/6069/aaaaaiu.jpg

υ.γ. Το γηπεδο που θα γινει το ιταλια-ζηλανδια ειναι αρχιτεκτονικα απιστευτο!

zouparos
20-06-2010, 17:31
τι βουτάει γμ το σπιτακι σας που παραλιγο να του σκισει τη φανελα:mad:
τις 3 ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ κόκκινες στις φονικές αγκωνιές και το ένα μέτρο γκολ οφσάιντ των φονιαδων άσχετοι δημοσιογραφίσκοι δεν τις έιδατε:mad:

υ.γ.:μλκ γμ τη γουατεμαλα σας

Red Unity
21-06-2010, 00:12
ΟΥΣΤ ΜΩΡΗ ΚΩΛΟΟΜΑΔΑ ΒΡΑΖΙΛΙΑ

zouparos
21-06-2010, 13:18
Δεν θέλω ουστ!! Την θέλω τελικό να μπει φυλακή ο ντιεγκιτο άμα ξαναπαιξει βόλλευ ο λουις φαμπιάνο:hump

DirtySniper
21-06-2010, 13:23
.......

http://img228.imageshack.us/img228/6069/aaaaaiu.jpg

........

+200
και
+200
λέμε
στην βαθμολογία......
"Πως οι άντρες βαθμολογούν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τις γυναίκες"

....έρχεται στο redhoops.gr
directed by DirtyS

stay tuned.....

tc-g6
21-06-2010, 13:30
χορηγος και αλωθι αναζητουνται για ταξιδι στην παραγουαη. ευχαριστω... :p

DON
21-06-2010, 13:32
ΜΑ ΤΙΣ 1000 ΒΟΥΒΟΥΖΕΛΕΣ τέτοια γκόμενα αν έβρισκα πήγαινα και στην ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ!

johny b
21-06-2010, 13:35
ΜΑ ΤΙΣ 1000 ΒΟΥΒΟΥΖΕΛΕΣ τέτοια γκόμενα αν έβρισκα πήγαινα και στην ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ!

Το ΠΥΡ είναι το μόνο σίγουρο με τέτοια κορίτσα.

zouparos
21-06-2010, 13:43
Προσέχτε πως μιλάτε λιγούρια γιατι είναι ευσυγκίνητη:mad:
http://img9.imageshack.us/img9/449/vrfwdw.jpg

ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ επίσης να 'στε φραγκάτοι...από i-pad και πάνω έχει θέση στην "καρδιά της":D:doggy

http://img59.imageshack.us/img59/3397/ssaf.jpg

tc-g6
21-06-2010, 14:00
Ok, τα λεγαμε. εφυγαααααααααααααααα

αν με ψαχνει κανενας πειτε του οτι ατυχησε, θα εχω πεσει σε ενα λακο και δεν εχει σημα το κουνητο...

ps: βρε βρε τη larissa riquelme

zouparos
21-06-2010, 22:03
Περίμενα το ημίχρονο αλλά δεν αντέχω:mad:
Βρε βλάκα ταβερνιαρη ντελ μποσκε ΒΓΑΛΤΟΝ πια τον τόρρες:mad::mad::mad:
Ναι ειναι παικταρας αλλα ειναι χώμα ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΣ:mad::mad::mad:

Βάλε βρε ΜΑΛΑΚΑ τον βίγια μέσα στην περιοχη που μου τον έχεις στην γραμμη λες και ειναι εξτρεμ:mad: και πετα και τον σιλβα μεσα στη θεση του

ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΣ ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ:mad::mad::mad:

και έχεις μέσα και την νεράιδα με την στεκουλα τον σερχιο ραμος...
πιστεύω δε θα σε δώσει στην χετάφε ο μουρίνιο...

ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:mad::mad::mad::mad::mad:
3 ΓΚΟΛ ΕΧΑΣΕ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ????
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ 1 ΟΚ

*GrimReaper*
21-06-2010, 22:23
αυτο "το στοιχημα" μας χτυπαει τα νευρα :p

zouparos
21-06-2010, 22:27
αυτο "το στοιχημα" μας χτυπαει τα νευρα :p

Grim πρόσεξε τι λες:p
Τι επειδη έχω παιξει τον βίγια πρώτο σκόρερ?
Αυτο ειναι άσχετο:o

TT7
21-06-2010, 22:34
Bιγια Τορες ειναι απιστευτο διδυμο..ειδαμε και τον Βιγια μονο του με την ΕΛΒΕΤΙΑ τι εκανε..Τελος παντων θα το παρει η Ισπανια το ματς μην χαλιεστε

zouparos
21-06-2010, 22:41
Bιγια Τορες ειναι απιστευτο διδυμο..ειδαμε και τον Βιγια μονο του με την ΕΛΒΕΤΙΑ τι εκανε..Τελος παντων θα το παρει η Ισπανια το ματς μην χαλιεστε

στ @@ μας για τους ισπανους:p
ο βιγια να βαζει γκολ θελουμε:hump

DON
21-06-2010, 23:05
Έχασε πέναλτι ο Βίγια. ΖΟΥΠΑΡΕ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ? ΝΑ ΦΩΝΑΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ?

zouparos
22-06-2010, 23:44
ειχα βαλει αυτο που εχασε ο γιακουμπου αλλα η δημοκρατικη φιφα τα κατεβασε ολα...
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ!!!

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :eek::eek::eek::eek:

tc-g6
23-06-2010, 00:03
κριμα μεν, αξιοι της μοιρας μας δε...

johny b
23-06-2010, 00:05
Ομάδα με 5 στόπερ, 2 μπακ και 2 αμυντικούς χαφ ξανάγινε? Ναι το έκανα εγώ στο fm για πλάκα. Εγώ και ο Ρεχακλής

dora7
23-06-2010, 08:27
Δεν πιστεύω ότι είχαμε καμία τύχη με την Αργεντινή (όσο και αν ως Ελληνες όλοι μέσα μας το ψιλοκουβεντιάζαμε...). Ακόμα κι αν έβαζε το γκολ ο Σαμαράς, το πιθανότερο ήταν μετά να τρώγαμε 3.
Το μεγάλο λάθος έγινε στον αγώνα με την Κορέα....
Κρίμα μεν, αξιοι της μοίρας μας δε...όπως λέει κι ο tc-g6....

zouparos
23-06-2010, 13:50
Kρίμα θα ΄ταν να περνάγαμε και να βλέπαμε 9 άτομα πίσω και μαν2μαν στον φορλάν με την ουρουγουάη.
Ας σοβαρευτουμε λέω γω. Και τα ψηλά το κεφάλι τα ακουω βερεσέ.
έκανες 2 ήττες και μια νίκη που προήλθε απ'την εγκεφαλική αναπηρία ενος παικτη της νιγηρίας. ειδάλλως και εκει μέχρι την κόκκινη ήσουν εξίσου ανύπαρκτος με τα άλλα 2 ματς...
Καθόλου κρίμα επομένως,άξιοι του ταλέντου μας θα πω εγω

johny b
23-06-2010, 15:37
Δεν ισχύει ότι η ομάδα δεν έχει ταλέντο. Όντως σε σχέση με παλιότερα υπάρχει έλλειψη τεχνικής σε πολλούς παίχτες. Ας πούμε ο Βάϊος Καραγιάννης μπροστά στο Βύντρα φαίνεται Μπρέμε ΑΛΛΑ το θέμα είναι η φιλοσοφία. Νίνης, Σαμαράς, Τοροσίδης, Καραγκούνης, Παπασταθόπουλος, Παπαδόπουλος, Καφές, Σπυρόπουλος, Μήτρογλου, Λυμπερόπουλος, Τζαβέλας, Φωτάκης κα είναι παίχτες που ο καθένας ανάλογα με τη θέση του έχει άρτια τεχνική κατάρτιση. Απλώς ο γέροντας κόλησε με τους Βύντρες και τους Χαριστέες και τη μαμημένη πεποίθηση ότι η Ελλάδα θα πάει μπροστά μόνο με κατενάτσιο. Κανονικά τα χαρτιά υγείας που σήμερα γλοιωδώς λιβανίζουνε έπρεπε να βγουν και κράξουν γι αυτό το αίσχος που εμφανίστηκε χτες. Καταδικάστηκε η ομάδα να μην κάνει επίθεση. Οι παίχτες θέλανε, προσπαθήσανε, τα δώσανε όλα και πρέπει να πω επειδή είμαι στο εξωτερικό ότι οι Γάλλοι που πήρανε μεγάλη πίκρα προέβαλαν συνέχεια τη νοοτροπία των Ελλήνων παικτών ως την ιδανική. Αλλά με 4 στόπερ στην αρχική εντεκάδα, 2 μπακ εκ των οποίων ο ένας είναι εντελώς κωμικός κι ο άλλος τιμωρείται να παίζει με ανάποδο πόδι, 2 αμυντικά χαφ πώς μπορεί η ομάδα να παίξει? Πώς?
Πώς να μη φαίνονται διπλάσιοι οι Αργεντίνοι όταν εσύ είσαι κλεισμένος μέσα στην περιοχή? Έβλεπα το παιχνίδι με μια Ελληνίδα που δε σκαμπάζει πολλά από μπάλα και με ρώταγε γιατί είναι περισσότεροι οι Αργεντίνοι και γιατί οι δικοί μας δεν κρατάνε μπάλα καθόλου. Τί να της πεις.
Ο Ρεχάγκελ έκανε την Εθνική ομάδα, έπεισε τους παίκτες ότι η ομάδα είναι υπεράνω όλων, είχε αντικειμενικά το μεγαλύτερο έργο αλλά αυτό που εμφανίστηκε χτες δεν πρέπει ποτέ να ξαναεμφανιστεί. Τερατούργημα άνευ προηγουμένου. Το να φας 10 γκολ είναι μέσα στο παιχνίδι όταν παίζεις με κάποιον ανώτερο. Και δεν υπάρχει κι άλλος τρόπος να φτάσεις τον ανώτερο αν δεν ρουφήξεις τα μπαλάκια σου. Το να μην παίζεις όμως γιατί φοβάσαι μήπως χάσεις είναι αδιανόητα βλακώδες. Και το χειρότερο είναι ότι ο μέσος Έλληνας έχει πειστεί ότι η ομάδα δεν έχει ταλέντο. ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.
Πρόβλημα υπάρχει βασικά σε δύο θέσεις, αμυντικά χαφ και ακραίοι επιθετικοί. Αμυντικά χαφ έχουμε πολύ αργά και ακραίους επιθετικούς απλά δεν έχουμε. Αλλά από αυτό το σημείο μέχρι να κατεβαίνεις με τα Ηνωμένα Έπιλα υπάρχει διαφορά

zouparos
23-06-2010, 15:52
Νίνης, Σαμαράς, Τοροσίδης, Καραγκούνης, Παπασταθόπουλος, Παπαδόπουλος, Καφές, Σπυρόπουλος, Μήτρογλου, Λυμπερόπουλος, Τζαβέλας, Φωτάκης κα είναι παίχτες που ο καθένας ανάλογα με τη θέση του έχει άρτια τεχνική κατάρτιση.

johny πλάκα μου κανεις ε?:D

johny b
23-06-2010, 16:10
johny πλάκα μου κανεις ε?:d

Όταν λέω τεχνική εννοώ να μην βάζουν καλάμι και μύτο. Οι παραπάνω πληρούν τις προϋποθέσεις αυτές. Τώρα αν περιμένεις να βρεις Κωφίδηδες, Χαντζίδηδες, Αποστολάκηδες, Τσάρτες κτλ αυτοί πεθάνανε με τις αλάνες.

tc-g6
23-06-2010, 16:12
μα ο... frappes ρε παιδια? Ο FRAPPES???

johny b
23-06-2010, 16:14
μα ο... Frappes ρε παιδια? Ο frappes???

Μην είστε κολλημένοι ρε πούστη. Ο Καφές μπορεί να είναι σαν αποτέλεσμα της Χιροσίμα αλλά έχει τεχνική κατάρτιση. Δε βαράει με τα κορδόνια. Απλά είναι αργός κι αδύναμος.

zouparos
23-06-2010, 16:14
Όταν λέω τεχνική εννοώ να μην βάζουν καλάμι και μύτο. Οι παραπάνω πληρούν τις προϋποθέσεις αυτές. Τώρα αν περιμένεις να βρεις Κωφίδηδες, Χαντζίδηδες, Αποστολάκηδες, Τσάρτες κτλ αυτοί πεθάνανε με τις αλάνες.

ενταξει διαφωνουμε

johny b
23-06-2010, 16:17
ενταξει διαφωνουμε
Συμφωνούμε

tc-g6
23-06-2010, 16:22
Μην είστε κολλημένοι ρε πούστη. Ο Καφές μπορεί να είναι σαν αποτέλεσμα της Χιροσίμα αλλά έχει τεχνική κατάρτιση. Δε βαράει με τα κορδόνια. Απλά είναι αργός κι αδύναμος.

δεν ειμαι κολλημενος ρε φιλε, απλα δεν μου αρεσει καθολου ο τυπος. κακο ειναι?

οπως λες ειναι αργος και αδυναμος. εγω θα προσθεσω και καραγκιοζης γιατι βουταει σαν πυροβολημενος και φωναζει σα βλαμμενο.
ε τι αλλο θες???

αμα εχει τεχνικη καταρτιση να τον εβαλουμε να κανει τριπλα στον εαυτο του ή να τον εχουμε μονο για να σουταρει οποτε ειναι ακομα ορθιος οταν του ερθει η μπαλα.

johny b
23-06-2010, 16:24
δεν ειμαι κολλημενος ρε φιλε, απλα δεν μου αρεσει καθολου ο τυπος. κακο ειναι?



kακό είναι γαμώ τη..........;)

zouparos
23-06-2010, 16:29
ποιος καφες ρε τζονι να ουμε εχει τεχνικη κατάρτιση. απ'ολους αυτους που ειπες μονο ο μητρογλας καατι κανει αλλα τπτ το σοβαρο.
και ο νινακος ειναι...για να σκουπιζεις τα παπουτσια σου απ'τις λάσπες. το παιδι ειναι μεγαλη κλασομπανιερα...όπου δεν υπάρχει άγχος με καβατζα απο πισω κανει το μαγκακι...μεγαλη ΚΟΤΑ.
ελληνας ποδοσφαιριστής και τεχνική κατάρτιση δεν πάνε μαζί

johny b
23-06-2010, 16:38
ποιος καφες ρε τζονι να ουμε εχει τεχνικη κατάρτιση. απ'ολους αυτους που ειπες μονο ο μητρογλας καατι κανει αλλα τπτ το σοβαρο.
και ο νινακος ειναι...για να σκουπιζεις τα παπουτσια σου απ'τις λάσπες. το παιδι ειναι μεγαλη κλασομπανιερα...όπου δεν υπάρχει άγχος με καβατζα απο πισω κανει το μαγκακι...μεγαλη ΚΟΤΑ.
ελληνας ποδοσφαιριστής και τεχνική κατάρτιση δεν πάνε μαζί

Την Αγγλία εκτός Ρούνευ την έχεις δει? Τη Γαλλία εκτός Γκουργκίφ και Ριμπερί? Αυτοί οι Ιταλοί που παίζουν τώρα έχουν καμμία σχέση με τους Ιταλούς τους κανονικούς? Έχουν οι Γερμανοί κανένα παίκτη τεχνικό? Πέραν Ισπανίας, Βραζιλίας (αυτό έλειπε), Αργεντινή σε ποιά άλλη ομάδα ξεχειλίζει η τεχνική? Δε λέμε οι καλοί παίκτες λέμε οι τεχνικοί. Ο Λάμπαρντ πχ είναι παιχταράς αλλά δεν είναι αυτό που λέμε βιρτουόζος.

tc-g6
23-06-2010, 16:42
και ο νινης ΜΕΓΑΛΗ απογοητευση σε αυτο το λιγο που επαιξε στο μουντιαλ. τον πιστευα αρκετα ειναι η αληθεια και εκραζα που δεν επαιζε αλλα χτες καταλαβα το γιατι.
αφου το παλικαρι κανει αμυνα με τα ματια! στο ενα μετρο η μπαλα και αυτος δεν κουναει ρουπι να την παρει. κανει επιθεση η αργεντινη και αυτος ειναι πιο πισω και απο τον σαμαρα (!!!). και μετα παει να και ντριμπλα αναμεσα σε 2! που πας ρε καρανινηηηηηη???

τελικα "εισαι νινι ακομα ειναι νινι ακομα..."

zouparos
23-06-2010, 16:43
Την Αγγλία εκτός Ρούνευ την έχεις δει? Τη Γαλλία εκτός Γκουργκίφ και Ριμπερί? Αυτοί οι Ιταλοί που παίζουν τώρα έχουν καμμία σχέση με τους Ιταλούς τους κανονικούς? Έχουν οι Γερμανοί κανένα παίκτη τεχνικό? Πέραν Ισπανίας, Βραζιλίας (αυτό έλειπε), Αργεντινή σε ποιά άλλη ομάδα ξεχειλίζει η τεχνική? Δε λέμε οι καλοί παίκτες λέμε οι τεχνικοί. Ο Λάμπαρντ πχ είναι παιχταράς αλλά δεν είναι αυτό που λέμε βιρτουόζος.

γιατι ποιος σου είπε πως εκτιμω τους εγγλεζους και τους γερμανους? αλλα υπαρχει μια διαφορα. μπορει να ειναι αμπαλοι στην πλειονοτητα αλλα είναι αθλητές! κορμια απιστευτα. δεν ειναι και αμπαλοι και σαπακια σαν εμας...
η γαλλια έχει πολλους καλους παικτες,διαφωνω.
και δεν ξερω σε ποια χώρα ξεχειλίζει οπως λες αλλά ακόμα και οι αλγερινοί και οι σλοβένοι είναι πιο τεχνικοι απο μας...και οι σερβοι και και...

johny b
23-06-2010, 16:54
γιατι ποιος σου είπε πως εκτιμω τους εγγλεζους και τους γερμανους? αλλα υπαρχει μια διαφορα. μπορει να ειναι αμπαλοι στην πλειονοτητα αλλα είναι αθλητές! κορμια απιστευτα. δεν ειναι και αμπαλοι και σαπακια σαν εμας...
η γαλλια έχει πολλους καλους παικτες,διαφωνω.
και δεν ξερω σε ποια χώρα ξεχειλίζει οπως λες αλλά ακόμα και οι αλγερινοί και οι σλοβένοι είναι πιο τεχνικοι απο μας...και οι σερβοι και και...

Οι Σλοβένοι και οι Σέρβοι είναι της Γιουγκοσλαβικής σχολής δηλαδή από τις κορυφαίες τεχνικά παγκοσμίως. Αμέτρητοι παιχταράδες.
Ποιοί είναι τεχνικοί απ'τη Γαλλία ο Σανιά κι ο Μανιά? Όλα τα φορ της κάνουν κοντρόλ με τα καλάμια.
Εγώ πρώτος λέω ότι σήμερα υπάρχει έλλειμμα τεχνικής στους Έλληνες παίκτες σε σύγκριση ακόμη και με 5 χρόνια πίσω (Τσάρτας, Γεωργάτος είναι ασύλληπτα μεγέθη τώρα) αλλά δεν είναι για να βάζεις μέσα 10 αμυντικούς. Άσε που τώρα είναι πιο προπονημένοι και σκληροί οι Έλληνες παίκτες από ότι παλιά. Δεν είναι μικρά μεγέθη οι μεγάλες Ελληνικές ομάδες στις οποίες πρωταγωνιστούν οι Έλληνες παίκτες, δεν είναι λίγοι οι παίκτες που κάνουν καριέρα σε ανταγωνιστικά πρωταθλήματα. Για μένα μπορούσε να παίξει πολύ καλύτερα η Ελλάδα.

Dude
23-06-2010, 18:13
Νομίζω ο johnny b μιλάει σωστά... Παίδες, έχετε ξεχάσει τις γκολάρες που είχε ξεπετάξει πριν λίγα χρόνια στο CL με το Θρύλο ο Καφές; Και δεν μιλάω το πόσες έβαλε (εγώ δύο θυμάμαι), αλλά το τι γκόλ ήταν αυτά και τι εκτελέσεις... Αυτό δείχνει ότι ο άνθρωπος και τίποτα άλλο να μην έχει, έχει ένα ποδαράκι που ξέρει πού και πώς να σουτάρει την μπάλα... μην τα εκμηδενίζουμε όλα.

8rilos!!!
23-06-2010, 18:55
Νομίζω ο johnny b μιλάει σωστά... Παίδες, έχετε ξεχάσει τις γκολάρες που είχε ξεπετάξει πριν λίγα χρόνια στο cl με το Θρύλο ο Καφές; Και δεν μιλάω το πόσες έβαλε (εγώ δύο θυμάμαι), αλλά το τι γκόλ ήταν αυτά και τι εκτελέσεις... Αυτό δείχνει ότι ο άνθρωπος και τίποτα άλλο να μην έχει, έχει ένα ποδαράκι που ξέρει πού και πώς να σουτάρει την μπάλα... μην τα εκμηδενίζουμε όλα.

λεσ το ενα στο μπερναμπεου και το αλλο στο ζερλαν πριν 4 χρονακια αν θυμαμαι καλα...το κεντρικο χαφ κυριως το εχεις για να μαρκαρει και μετα να προωθει την μπαλα πολυ μετα κοιτας το σουτ ο καφες μονο σουτ εχει αρα με ποια λογικη να παιξει???

Dude
23-06-2010, 19:39
Μα δεν είπε κανείς να παίξει... :)

Απλά σημειώνω ότι δεν βρίσκεται στο 0 από θέμα τεχνικής κατάρτισης.

8rilos!!!
23-06-2010, 20:40
Μα δεν είπε κανείς να παίξει... :)

Απλά σημειώνω ότι δεν βρίσκεται στο 0 από θέμα τεχνικής κατάρτισης.

απλα ειχα χασει λιγο την συζητηση και διαβασα την τελευταια σελιδα και απο τα συμφραζομενα αυτο καταλαβα...για ελληνας ποδοσφαιριστης εχει αρκετα μεγαλη τεχνικη καταρτιση αλλα απο ολα τα αλλα...

DirtySniper
24-06-2010, 11:01
Πραγματικά δεν την αντέχω αυτήν την Εθνική.
Το πρώτο ματς που είδα
με πήρε ο ύπνος
πραγματικά έγειρα λίγο στο πλάι
και όνειρα γλυκα.Ξύπνησα και είχαμε εισπράξει 2 από τον Ατρόμητο του Μουντιάλ.

Με την Αργεντινή δεν αντεχόταν.
Δηλαδή το επόμενο βήμα ήταν να κάθονται και οι 10 παίκτες πάνω στη γραμμή του τέρματος.

Έβλεπα 3-4 λετπά
και άλλαζα και έβλεπα το παιχνίδι με τους Νιγηριανούς.
Εκεί έβλεπες και λίγο θέαμα.

Μπόνους ερώτηση:
Ξέρετε γιατί οι οι ΑΡΔ αρχίζουν τα πατριωτικά στις μεταδόσεις της Εθνικής και σε κάθε Βυντριά του Λουκά κάνουν λες χάσαμε τη Πόλη?
Γιατί αν δεν το ρίχναμε στη πατρίδα και στο μοναδικό dna μας και στο ότι δώσαμε τα φώτα του πολιτισμού σε όλο το κόσμο τότε
ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν θα έβλεπε τα ματς της Εθνικής στη μπάλα. Ούτε καν οι θανατοποινίτες....

Εδώ στο μπάσκετ που σε κάθε μεγάλη διοργάνωση διακρινόμαστε, όταν παίζουμε λίγο ξύλο παραπάνω, πέφτει το κράξιμο της αρκούδας γιατί είμαστε ξυλοκόποι.
Την ίδια συμπεριφορά επί 1000
στο ποδόσφαιρο την ονομάζουμε
"Αγωνιστήκαμε σα λιοντάρια και αποχωρούμε με ψηλά το κεφάλι"

Υ.Γ Η πλάκα είναι ότι ο Σάντος μπροστά στον Ρεχάγκελ θα φαντάζει η αποθέωση του επιθετικού ποδοσφαίρου και της φαντεζί ενέργειας.....

TT7
24-06-2010, 11:27
Mπαγεβιτς ηθελε η ομαδα αλλα και ο Σαντος καλος ειναι..θα πονεσουν τα ματακια μας βεβαια αλλα..Τουλαχιστον θα παιρνει τους πιο φορμαρισμενους παικτες και δεν θα κανει την Εθνικη μασονικη στοα...

zouparos
24-06-2010, 13:16
Μπόνους ερώτηση:
Ξέρετε γιατί οι οι ΑΡΔ αρχίζουν τα πατριωτικά στις μεταδόσεις της Εθνικής και σε κάθε Βυντριά του Λουκά κάνουν λες χάσαμε τη Πόλη?


για να βγουν τα αντιστοιχα dvd's μετά και να κονομήσουν χοντρά?

gianna7
24-06-2010, 16:23
Αχ ρε Αλέξη! τι έκανες στο κορίτσι.....το "πυροβόλησες" χα χα χα

http://www.gazzetta.gr/mundial2010/news-mundial-2010/item/89625-%CE%BC%CE%AF%CE%B1-%CE%B2%CF%81%CE%B1%CE%B6%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%AC%C E%BD%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%84%CE%B6%CF%8C%CF%81%CE%B2%CE%B1

mzk7
24-06-2010, 19:01
UtvW8T4Qscw
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!!

zouparos
24-06-2010, 21:41
ο ΟΠΑΠ στον ομιλο αγγλια-ηπα-σλοβενια-αλγερια έχει κάνει ΛΑΘΑΡΑ...
δινει 2,35!!!! να περάσουν αγγλια και ηπα...
την ίδια ώρα που δεν το βρήκα σε άλλη εταιρία (όχι ανταλλακτηριο) καν κοντά στο 2...
αξίζει νομίζω.
αν το προλάβω(που δεν το βλέπω) θα το τιμήσω αυριο

ΕΔΩ πήγαμε καλά:D


περιμενουμε και το ιταλια-παραγουαη,το μονο που εχω παιξει ως τωρα σοβαρο στοιχημα

ακόμα το περιμένω:p Πραγματικά και το χρόνο πίσω να γύρναγα θα το ξαναπαιζα...η παραγουαη ειναι πολυ δυνατη αλλά και η ιταλία,δεν ήταν σαν παλιά,αλλα δεν μπορουσα να διανοηθω πως σε ματς με ν. ζηλανδια και σλαβακια θα μαζεψει 1 πόντο μου είναι αδύνατον. Άκουσα γιατι δεν ειδα το ματς,για καποιες ομορφιες,όπως γκολ που περασε γραμμη και ενα οφσάιντ,όπως και στο προηγούμενο ματς το γκολ των νεοζηλανδων ηταν 1 μετρο οφσάιντ αλλα αυτό δεν λέει τπτ...άξια της μοίρας της με έστειλε κουβαδάκο:D

άντε να δουμε και τον βίγια αλλα δεν τον βλέπω...αμα στελνεις πεναλτι άουτ χαιρετίσματα...:mad:

8rilos!!!
25-06-2010, 00:39
1ος σκορερ θα ειναι ο γκονσαλο ιγκουαιν το εχω πει 3 μηνες τωρα

zouparos
25-06-2010, 00:43
1ος σκορερ θα ειναι ο γκονσαλο ιγκουαιν το εχω πει 3 μηνες τωρα

να ναι μαζί με τον βίγια να τα πάρουμε μισα μισα?:d έλα πες ναι,θα σε κεράσω νεξτ φράιντει;)

TT7
25-06-2010, 00:46
Λουις Φαμπιανο πρωτος σκορερ εννοειται...

zouparos
25-06-2010, 00:50
και εγω για τον βίγια νουμερο ενα κίνδυνο τον βολλευμπολίστα φοβάμαι:rolleyes:

8rilos!!!
25-06-2010, 00:53
να ναι μαζί με τον βίγια να τα πάρουμε μισα μισα?:d έλα πες ναι,θα σε κεράσω νεξτ φράιντει;)

εγω ειπα οτι το εχω πει οχι οτι το εχω παιξει...:p:p

zouparos
25-06-2010, 20:27
Eπειδή εγώ το 'χω παίξει 2 είναι οι δρόμοι:

1) DAVID VILLA ΣΚΟΡΑΡΕ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΣΟΥ. ΛΟΓΙΚΕΨΟΥ ΜΑ ΤΟΝ ΤΟΥΤΑΤΗ ΚΑΙ ΠΕΤΑ ΜΕΣΑ ΤΑ ΠΕΝΑΛΝΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΙΣΩΣ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ...Άιντε μωρή...

2)
JFD9X1BUf_U

zouparos
26-06-2010, 00:08
http://www.sport24.gr/ast/cov/ka/kartela_2010_6_25_23_19_49_b.jpg

kk_SEF
26-06-2010, 00:25
Αν ήμασταν σοβαροί δλδ έπαιζε να φτάσουμε και ημιτελικά...

johny b
26-06-2010, 15:45
Eάν η Βραζιλία παίξει όπως χτες στο πρώτο ημιχρόνιο ψάξτε για το δεύτερο, θα τον πατήσει όποιον βρει μπροστά της. Όποιος κι αν είναι αυτός.

TT7
26-06-2010, 16:08
Αν ήμασταν σοβαροί δλδ έπαιζε να φτάσουμε και ημιτελικά...

Την Ουρουγουαη??2 μπαλακια θα τρωγαμε..

kk_SEF
26-06-2010, 23:44
Πολύ σκληρά καρύδια οι αμερικάνοι κερδίζουν το σεβασμό μου αν και... αμερικάνοι!

zouparos
27-06-2010, 00:59
Με αφορμή εικόνες που είδα στο συνδρομητικό με ιταλούς να γιουχάρουν στο φιουμιτσινο πως διαολο λέγεται τους Ιταλούς παίκτες θυμήθηκα την ΧΟΥΝΤΑ που έχουμε στην Ελλάδα στην κριτική και σχολιασμό όταν τα πράγματα πάνε χάλια...ΚΑΙ απ'τους ΑΡΔ και τον κόσμο
(π.χ. γαμιεται 1 χρονο ο κοκκαλης? απαγορευεται να του πουμε σωκ κανεις μλκες γιατι 12 χρονια μας έχει άρχοντες! π.χ. κατεβαζει ενδεκαδα προσπαθώντας να χάσει ο ρεχαγκελ με κορεα? απαγορευεται να τον κρινουμε γιατι πήρε το γιουρο)

ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ 11 ΙΟΥΛΗ ΤΙ ΘΑ ΕΙΠΑΝ ΑΡΑΓΕ??

ΙΔΟΥ (http://www.ilgiornale.it/edizione_pdf/462/25-06-2010/1/page=136884-pdf_num=1911)

http://www.ilgiornale.it/pag_jpg.php?ID=136884&X=500&Y=500


Πότε θα δω στην Ελλάδα τόσο έξυπνα πρωτοσέλιδα?

kk_SEF
27-06-2010, 01:14
Πρωταθλητές του άλλου κόσμο και ενδεκάδα με φέρετρα. Για Ιταλούς καθόλου περίεργο. Είναι 1000 φορές πιο τρελαμένοι με τη μπάλα από μας και με κακή έννοια (κατ'εμέ).
Ήμουν εκεί στο μουντιάλ Ιαπωνίας, έφευγαν από τη δουλειά μέρα μεσημέρι όλοι μα όλοι για να δουν σε μαγαζιά τον αγώνα της εθνικής και θεωρούνταν και φυσιολογικό.
Τις Κυριακές αυτό που γίνεται με τις αθλητικές εκπομπές είναι απίστευτο. Ασε μια φορά που θυμάμαι να έχουν συζύγους παικτών στο στούντιο και να δείχνουν βίντεο από παρουσίαση της εθνικής και αν κάποιος δεν τραγουδούσε τον εθνικό ύμνο ρωτούσαν τη γυναίκα του γιατί...

Edit: βιντεάκι υποδοχή στο fiumincino Vergogna (http://video.gazzetta.it/mondiale-2010/news/index.shtml?videoid=380840d8-810d-11df-9999-00144f02aabe)!

μιγάδας
27-06-2010, 12:21
ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΓΚΑΝΑ!!!!!!!! ΣΩΣΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ......