PDA

View Full Version : 'Αντρες-A Woman's view


gianna7
23-06-2010, 20:29
Κατηγορία Α'(5-18)

-Στις μικρές ηλικίες:

Αν παίζει ποδόσφαιρο, φορώντας τη ριγωτή και τα κοριτσάκια τρέχουν ξωπίσω του...

+100


Αν τρέχει αυτός πίσω απο τα αγοράκια.....

-200...το χάσαμε το παιδί πατριώτηηηη:eek::eek:




-Γυμνάσιο-Λύκειο

Αν είναι καλός μαθητής
+20

Αν έχει ....ερωτικές ανυσυχίες και ψάχνει τον εαυτό του...
+20

Αν τον λένε Βαγγέλα και έχει και το σωστό "μέγεθος"
+50

Αν τον λένε Σούζι...τι να το κάνω το μέγεθος;

-100:p

Αν περάσει και σε σχολή
+100

Αν όχι, και το επίθετό του τελειώνει σε Αγγελόπουλος, Λάτσης, Ωνάσης κλπ
+150...όλοι επιστήμονες θα γίνουμε...

Κατηγορία Β(19-30)


Φοιτητής.....με ωραίο παρουσιαστικό, μην ξεχνάμε το μέγεθος
+50

Αν έχει και κοιλιακούς φέτες, αρρενωπό στήθος, γένια 3-4 ημερών...
+70

Αν το παρατσουκλι του είναι Αρκούδας...
-100(αν ήθελα δάσος..πήγαινα και στον υμηττο)

Αν τελειώσει(τη σχολή...τι σκεφτήκατε;) στην ώρα του
+150
Αν όχι.......
-200....κοιταζε υπερβολικά τα μπαλκόνια



Κατηγορία Γ(31-45+)

Αν είναι αυτοδημιούργητος
+20
Αν δουλεύει σε πολυεθνική
+30
Αν έχει master
+40
Αν δουλεύει το μυστρί το πυλοφόρι,
+100....είμαστε φαν του brutal, ηλιοκαμμένου, ιδρωμένου κορμιού....
Αν μένει με τη μάμά του...
-10
Αν έχει γκρίζους κροτάφους
+100
Αν πάνε σέτ με ωραίο αμάξι
+150
Αν μοιάζει και στον Κλούνει
+200
Αν είναι ο Κλούνει.......

Ρε ποιος τους γ@@@@ει τους βαθμούς... αφήνω το πληκτρολόγιο, τρέχω για τις άδειες του γάμου...και άντε γεια! ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ


Παρακαλώ πολύ τις κυρίες να προσθέσουν το κατιτίς τους και τους κυριούς αν ανήκουν σε κάποια απο τις παραπάνω κατηγορίες....θα...δούμε τι θα κάνουμε...


Κατηγορία Δ'(ηλικίες 24-όσο αντέχετε)
Είναι η κατηγορία bonus, ανεξαρτήτως εμφάνισης, μη σας πώ και "προσόντων":


'Αριστη γνώση ΚΑΙ εφαρμογή του ΚΑΜΑ ΣΟΥΤΡΑ..............

+την αμέριστη και αιώνια υποταγή μας:D:D:D:D:woot:woot:woot:woot

Dark Angel #9
23-06-2010, 20:33
αντε βρε γιαννα γραψε κ την κατηγορια β να ξερουμε τι μας γινεται χαχαχαχαχα :p

οκ πλεον εχουμε ολοκληρωμενη αποψη. πρεπει ολοι να γινουμε κλουνεη χαχαχαχ

dora7
23-06-2010, 20:41
Γυμνάσιο-Λύκειο-ενα βήμα πριν το πανεπιστημιο

Αν είναι ο γκόμενος της τάξης, του σχολείου, της περιφέρειας και το ego του εχει χτυπήσει κόκκινο -30000000000000
Μόνο μπαζα θα του κάτσουν του γελοίου....τα έξυπνα κορίτσια θα κοιτάξουν κατευθείαν την κατηγορία ..... δεν περασα σε σχολή αλλά με λένε Λάτση......;););););););););););););)

Επόμενες κατηγορίες (ΜΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΠΡΟΣΘΗΚΗ):

Αντρικά οπίσθια: σαν του Μελ Γκίμπσον =+ 1000000

Αν ειναι ο Μελ Γκιμπσον: ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!!!!!!!!!

Dark Angel #9
23-06-2010, 20:48
αν ντυνεται κ william wallace ποσους κερδιζει;;; χαχαχαχα

8rilos!!!
23-06-2010, 20:50
Γυμνάσιο-Λύκειο-ενα βήμα πριν το πανεπιστημιο

Αν είναι ο γκόμενος της τάξης, του σχολείου, της περιφέρειας και το ego του εχει χτυπήσει κόκκινο -30000000000000
Μόνο μπαζα θα του κάτσουν του γελοίου....τα έξυπνα κορίτσια θα κοιτάξουν κατευθείαν την κατηγορία ..... δεν περασα σε σχολή αλλά με λένε Λάτση......;););););););););););););)

Επόμενες κατηγορίες (ΜΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΠΡΟΣΘΗΚΗ):

Αντρικά οπίσθια: σαν του Μελ Γκίμπσον =+ 1000000

Αν ειναι ο Μελ Γκιμπσον: ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ!!!!!!!!!

αν ειναι ο γκομενος της περιφερεις αλλα το εγω του δεν εχει χτυπησει κοκκινο??

dora7
23-06-2010, 20:52
αν ντυνεται κ william wallace ποσους κερδιζει;;; χαχαχαχα

το θέμα είναι να γδύνεται σαν william wallace.....+ απειρο λεμεεεεε!!!!!!!

γιατι εκει αγαπητη γιαννα δεν τρεχεις για αδειες?????:woot:woot:woot:woot

αν ειναι ο γκομενος της περιφερεις αλλα το εγω του δεν εχει χτυπησει κοκκινο??

Ξέχνα το δεν υπαρχεις!!!!!!!!!!χαχαχαχχαχαχα

Dark Angel #9
23-06-2010, 20:54
Ξέχνα το δεν υπαρχεις!!!!!!!!!!χαχαχαχχαχαχα

μην το αποκαρδιωνεις ρε το παιδι!!! :p:p:p ειναι κ σε τρυφερη ηλικια! χαχαχ :p

8rilos!!!
23-06-2010, 20:54
Ξέχνα το δεν υπαρχεις!!!!!!!!!!χαχαχαχχαχαχα

προσπαθω να μαθω την βαθμολογια μου(μην φανταστειτε οτι εχει χτυπησει κοκκινο το εγω μου απλα...:p:p:p):woot

gianna7
23-06-2010, 21:00
το θέμα είναι να γδύνεται σαν william wallace.....+ απειρο λεμεεεεε!!!!!!!

γιατι εκει αγαπητη γιαννα δεν τρεχεις για αδειες?????:woot:woot:woot:woot

Μωρέ τρέχω και εκεί.....αλλά Ο Κλούνει είναι........είναι..........Oh my GOD:woot:woot:woot:woot

8rilos!!!
23-06-2010, 21:02
Μωρέ τρέχω και εκεί.....αλλά Ο Κλούνει είναι........είναι..........Oh my GOD:woot:woot:woot:woot

τον αντωνακη εννοεις να φανταστω:p:p:p

Dark Angel #9
23-06-2010, 21:03
ωραια εναν γκιμπσον γουιλιαμ γουαλας για τη δωρα κ εναν μπατμαν κλουνεη για τη γιαννα κ γρηγοραααααααααα.... :p:p:p αν γινω σταρ του χολυγουντ ποσους ποντους κερδιζω;;;; αχαχαχαχαχαχαχα

dora7
23-06-2010, 21:05
ωραια εναν γκιμπσον γουιλιαμ γουαλας για τη δωρα κ εναν μπατμαν κλουνεη για τη γιαννα κ γρηγοραααααααααα.... :p:p:p αν γινω σταρ του χολυγουντ ποσους ποντους κερδιζω;;;; αχαχαχαχαχαχαχα

εκτος συναγωνισμου...

αλλά προς το παρον κι επειδη εισαι συνήθως αφραγκος, ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗ ΣΧΟΛΗ!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

gianna7
23-06-2010, 21:05
αν ειναι ο γκομενος της περιφερειας αλλα το εγω του δεν εχει χτυπησει κοκκινο??

Θα περάσεις απο casting και αναλόγως προσόντων θα κριθείς αγαπητε:p:p

Τι εννοείς δεν έχει χτυπήσει κόκκινο:eek::eek:
Αν είναι πράσινο το εγώ σου...... Ρε ΝΤΙΝΤΗ....φύγε απο το REDHOOP, δεν σε πήραμε στο Θρύλο, μυρίστικες και τα ωραία αγόρια μας και ήρθες:D:D:D:D:D:D:D:D

τον αντωνακη εννοεις να φανταστω:p:p:p

Εννοείται..........Εχουμε τον Αντώνη και θα κοιτάξουμε τους ξένους:p:p:p:p

8rilos!!!
23-06-2010, 21:08
Θα περάσεις απο casting και αναλόγως προσόντων θα κριθείς αγαπητε:p:p

Τι εννοείς δεν έχει χτυπήσει κόκκινο:eek::eek:
Αν είναι πράσινο το εγώ σου...... Ρε ΝΤΙΝΤΗ....φύγε απο το REDHOOP, δεν σε πήραμε στο Θρύλο, μυρίστικες και τα ωραία αγόρια μας και ήρθες:D:D:D:D:D:D:D:D

εγω ξερω οτι οποιος γραφει στο ρεντχουπ και του αρεσει το μπασκετ ειναι ντιντης ετσι ειπε καποτε μια ψυχη:p:p

gianna7
23-06-2010, 21:08
ωραια εναν γκιμπσον γουιλιαμ γουαλας για τη δωρα κ εναν μπατμαν κλουνεη για τη γιαννα κ γρηγοραααααααααα.... :p:p:p αν γινω σταρ του χολυγουντ ποσους ποντους κερδιζω;;;; αχαχαχαχαχαχαχα

Αν έχεις τα προσόντα των προαναφερθέντων.........ΔΕΝ χρειάζεται να γίνεις σταρ του Χόλυγουντ. Εισαι ο σταρ του REDHOOP:woot:woot:woot

dora7
23-06-2010, 21:09
Εννοείται..........Εχουμε τον Αντώνη και θα κοιτάξουμε τους ξένους:p:p:p:p

και θα φροντίζει και τα φυτά στη βεράντα..λίγο το' χεις?????;);););););)

gianna7
23-06-2010, 21:12
και θα φροντίζει και τα φυτά στη βεράντα..λίγο το' χεις?????;);););););)


ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑΧΑΧΑ πέθανα.......

Θα μας ποτίζει γενικώς.......με "πιάνεις";;););););)

Dark Angel #9
23-06-2010, 21:14
Αν έχεις τα προσόντα των προαναφερθέντων.........ΔΕΝ χρειάζεται να γίνεις σταρ του Χόλυγουντ. Εισαι ο σταρ του REDHOOP:woot:woot:woot

ωραια παω να παρω μπλε μπογια για τη μουρη, ενα σπαθι, μια στολη μπατμαν, ετοιμαζομαι κ βγαινω στους δρομους φωναζωντας φρηντοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ομ :woot:woot:woot:woot:woot:woot

8rilos!!!
23-06-2010, 21:14
εεεεεε σεμνα...σεμνα υπαρχουν και μικρα παιδια στο φορουμ:p

Dark Angel #9
23-06-2010, 21:14
ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑΧΑΧΑ πέθανα.......

Θα μας ποτίζει γενικώς.......με "πιάνεις";;););););)

τς τς τς μας βλεπουν κ μικρα παιδια :p

gianna7
23-06-2010, 21:18
ωραια παω να παρω μπλε μπογια για τη μουρη, ενα σπαθι, μια στολη μπατμαν, ετοιμαζομαι κ βγαινω στους δρομους φωναζωντας φρηντοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ομ :woot:woot:woot:woot:woot:woot


Τι σπαθιά και μπογιές και μπάτμαν(όχι αυτή τη μορφή Κλούνει......την άλλη στη συμμορία των 11), έλα όπως είσαΙ.........Ο εαυτός σου.......:D:D

Υ.Γ: οι admins πρέπει να έχουν παραδώσει.....μ'αυτά τα threads:woot:woot

Τι είπα ρε παιδιά; Κηπουρός δεν είναι ο άνθρωπος;

αμέσως στο πονηρό το μυαλό σας:eek::eek::eek::eek:

ΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ :p:p

8rilos!!!
23-06-2010, 21:23
Τι είπα ρε παιδιά; Κηπουρός δεν είναι ο άνθρωπος;

αμέσως στο πονηρό το μυαλό σας:eek::eek::eek::eek:

ΠΑ ΠΑ ΠΑ ΠΑ :p:p

και το καταλαβαινεις τι εννοω τι ηταν???:p:p:p

Dark Angel #9
23-06-2010, 21:23
Τι σπαθιά και μπογιές και μπάτμαν(όχι αυτή τη μορφή Κλούνει......την άλλη στη συμμορία των 11), έλα όπως είσαΙ.........Ο εαυτός σου.......:d:d

Υ.Γ: οι admins πρέπει να έχουν παραδώσει.....μ'αυτά τα threads:woot:woot

χαχαχαχαχα... ασε αμα ερθω ετσι οπως ειμαι.... θα τρεχετε για αλλο λογο!!! :p

dora7
23-06-2010, 21:27
Υ.Γ: οι admins πρέπει να έχουν παραδώσει.....μ'αυτά τα threads:woot:woot

χαχαχαχχαχαχα αναμένουμε σχόλια!!!!!!!!! κι οπως λέει συχνά η φιλη sousami7 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΓΕΝΙΚΩΣ!!!!!!!!!!!!!:woot:woot:woot:woot:woot

και το καταλαβαινεις τι εννοω τι ηταν???:p:p:p

γυναικείες κουβέντες...εσυ τι πετιέσαι ΣΥΝΕΧΕΙΑ?????????:p:p:p:p

8rilos!!!
23-06-2010, 21:30
μα μπαινω σε ενα φιλησυχο φορουμ να γραψω και πεφτω μπροστα σε σεξιστικου περιεχομενου υπονοουμενα...στην ηλικια μου ειναι λογικο να μου κινουν την περιεργεια:doggy:p:p:p

dora7
23-06-2010, 21:34
μα μπαινω σε ενα φιλησυχο φορουμ να γραψω και πεφτω μπροστα σε σεξιστικου περιεχομενου υπονοουμενα...στην ηλικια μου ειναι λογικο να μου κινουν την περιεργεια:doggy:p:p:p

Εδώ εσύ το μόνο που δε μας εχεις πει ακόμα ειναι οτι εισαι ο συγγραφέας του Καμα Σουτρα!!ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ????????:d:d:d:d:d:d:d:dΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΧΧΑ

8rilos!!!
23-06-2010, 21:38
αυτο εκτος απο συκοφαντια ειναι και η υπερτατη προσβολη προς το προσωπο του σπουδαιου αυτου ανθρωπου...εμεις ειμαστε κοινοι θνητοι μπροστα του!!!

gianna7
23-06-2010, 21:44
Κάμα Σούτρα.........μού'ρθε ιδέα και πάω πίσω στο αρχικό post

8rilos!!!
23-06-2010, 21:47
Κατηγορία Α'(5-18)Αν έχει και κοιλιακούς φέτες, αρρενωπό στήθος, γένια 3-4 ημερών...
+70

τσου τσου δεν σου εχουν μαθει οτι η κοιλια στον αντρα ειναι γοητεια:p:p:p

gianna7
23-06-2010, 21:50
τσου τσου δεν σου εχουν μαθει οτι η κοιλια στον αντρα ειναι γοητεια:p:p:p



Ναι... η κοιλίτσα....τα πιασίματα...ΟΧΙ Η ΜΠΑΚΑ ή αλλιώς μπυροκοιλιά. Φυσικά αυτο ισχύει και για τις κυρίες:d

8rilos!!!
23-06-2010, 21:53
Ναι... η κοιλίτσα....τα πιασίματα...ΟΧΙ Η ΜΠΑΚΑ ή αλλιώς μπυροκοιλιά. Φυσικά αυτο ισχύει και για τις κυρίες:d

καλα αυτο εννοουσα και εγω δεν σου ειπα να ειναι και σαν τον μαρινακη:p:p:p

gianna7
23-06-2010, 22:13
καλα αυτο εννοουσα και εγω δεν σου ειπα να ειναι και σαν τον μαρινακη:p:p:p


Ατυχές παραδειγμα(βλ. κατηγορία....... Επίθετο Εφοπλιστη ή Ο ίδιος ο Εφοπλιστής). Η κοιλιά "εξαφανίζεται" χα χα χα χα

8rilos!!!
23-06-2010, 22:15
τωρα καταλαβαινω τι εννοουσαν οταν μου ελεγαν οτι η μεγαλυτερη π... ειναι αυτη που δεν τα παιρνει μια και εξω αλλα σταδιακα...:p:p:p

Dark Angel #9
23-06-2010, 22:18
Ατυχές παραδειγμα(βλ. κατηγορία....... Επίθετο Εφοπλιστη ή Ο ίδιος ο Εφοπλιστής). Η κοιλιά "εξαφανίζεται" χα χα χα χα

αυτο με τους πλουσιους κοιλαραδες το χω απορια παντως. αφου τα χεις τα φραγκα γιατι δεν κανεις μια επεμβαση να γινεις ανθρωπος; :p:p

gianna7
23-06-2010, 22:27
αυτο με τους πλουσιους κοιλαραδες το χω απορια παντως. αφου τα χεις τα φραγκα γιατι δεν κανεις μια επεμβαση να γινεις ανθρωπος; :p:p


Γιατι ως επι το πλείστον(ΩΩΩΩΩΩ τι επίπεδο!), η κοιλιά είναι σημάδι του πλούτου και της καλοπέρασης:D:D:D

Οπως επίσης και η ρήση(μα έχω δώσει ρεσιτάλ πιά)......

"Ελα στον παππού, έλα στον παππού, αυτός εχει τα φράγκα και μην κοιτάς αλλού":p:p:p

Dark Angel #9
23-06-2010, 22:36
Γιατι ως επι το πλείστον(ΩΩΩΩΩΩ τι επίπεδο!), η κοιλιά είναι σημάδι του πλούτου και της καλοπέρασης:d:d:d

Οπως επίσης και η ρήση(μα έχω δώσει ρεσιτάλ πιά)......

"Ελα στον παππού, έλα στον παππού, αυτός εχει τα φράγκα και μην κοιτάς αλλού":p:p:p

καλα με το πλειστον με σκοτωσες! δεν περιγραφω αλλο! χαχαχα :p τι να πω ρε γαμωτο εγω αν ειχα τα λεφτα τους μια φορα ετσι δε θα μουν για κανενα λογο :p

gianna7
23-06-2010, 22:42
καλα με το πλειστον με σκοτωσες! δεν περιγραφω αλλο! χαχαχα :p τι να πω ρε γαμωτο εγω αν ειχα τα λεφτα τους μια φορα ετσι δε θα μουν για κανενα λογο :p


Τι να κάνω η γυναίκα.........λεφτά δεν έχω(άλλα έχω χρυσή καρδιά:D), τουλαχιστον να έχω τον μεστό(ω! θεέ θα μου υπογράψω αυτόγραφο!) λόγο:eek::eek:

Οπως όλοι καταλάβατε 2 είναι τα κυριότερα προσόντα μου:
Η υπομονή(2,5 χρόνια....μπήκε στο πετσί μου:p) και...
Η μετριοφροσύνη.... χα χα χα χα χα

Dark Angel #9
23-06-2010, 22:45
Τι να κάνω η γυναίκα.........λεφτά δεν έχω(άλλα έχω χρυσή καρδιά:D), τουλαχιστον να έχω τον μεστό(ω! θεέ θα μου υπογράψω αυτόγραφο!) λόγο:eek::eek:

Οπως όλοι καταλάβατε 2 είναι τα κυριότερα προσόντα μου:
Η υπομονή(2,5 χρόνια....μπήκε στο πετσί μου:p) και...
Η μετριοφροσύνη.... χα χα χα χα χα

υπογραψε αυτογραφο στον εαυτο σου κ βαλτο στην σιγκνατσουρ σου!!!!! χαχαχα:woot:woot:woot:woot:woot

gianna7
23-06-2010, 23:00
υπογραψε αυτογραφο στον εαυτο σου κ βαλτο στην σιγκνατσουρ σου!!!!! χαχαχα:woot:woot:woot:woot:woot



Don't provoke me baby!

Dark Angel #9
23-06-2010, 23:03
χαχαχαχαχαχαχαχαχα φωτο εννουσα αλλα κ μ αυτο βολευομαστε!!! γιαννα προσκυνω! χαχαχαχαχαχαχα

dora7
23-06-2010, 23:03
υπογραψε αυτογραφο στον εαυτο σου κ βαλτο στην σιγκνατσουρ σου!!!!! χαχαχα:woot:woot:woot:woot:woot

μιλαει ο τυπος που ντυνεται νταρθ βειντερ κι απο κατω φοραει τη φατσα τριανταφυλλοπουλου!!!!!!!!!!!χαχαχαχχαχχαχ (σορρυ δεν κρατηθηκα!!!!!):p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Dark Angel #9
23-06-2010, 23:05
μιλαει ο τυπος που ντυνεται νταρθ βειντερ κι απο κατω φοραει τη φατσα τριανταφυλλοπουλου!!!!!!!!!!!χαχαχαχχαχχαχ (σορρυ δεν κρατηθηκα!!!!!):p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

ωπα ωπα μην τα μπερδευουμε! χαρος! νταρθ βεηντερ για του χρονου ειναι το πλανο!

οκ στην αρχη νομισα οτι καταλαβες λαθος γιατι εννοουσα για φωτο του αυτογραφου, αλλα βαζοντας το ποντικι στην πικ κ βλεποντας το στη γιαννα με αγαπη ελιωσα!!!!! ρ ι σ π ε κ τ ! καμμενιες φορεβερ!!! :p

gianna7
23-06-2010, 23:43
οκ στην αρχη νομισα οτι καταλαβες λαθος γιατι εννοουσα για φωτο του αυτογραφου, αλλα βαζοντας το ποντικι στην πικ κ βλεποντας το στη γιαννα με αγαπη ελιωσα!!!!! ρ ι σ π ε κ τ ! καμμενιες φορεβερ!!! :p


Σε παρακαλώ.....επειδή είμαι ψωνάρα το έβαλα να φαίνεται......

Dark Angel #9
23-06-2010, 23:44
Σε παρακαλώ.....επειδή είμαι ψωνάρα το έβαλα να φαίνεται......

γιου ντοντ εγκζιστ:p:p

gianna7
23-06-2010, 23:53
γιου ντοντ εγκζιστ:p:p

Σουρ αι ντου. Γιου σω μαι πικτσερ γουιθ δε οτογκραφ. Ιτ ισ σο φακ@@@@νγκ χαρντ το ραιτ δις γουει. Φρομ ταιμ το ταιμ δε αντμινς γουιλ καμ εντ μπαν ας.:p:p:p

Σο αι κισ γιου γκουντναιτ.....ματς μουτς εντ γκοου του σλιπ(όχι το εσωρουχο:D)


ΜΠΑΙΙΙΙΙ;););)

Dark Angel #9
23-06-2010, 23:56
Σουρ ι ντου. Γιου σω μαι πικτσερ γουιθ δε οτογκραφ. Ιτ ισ σο φακ@@@@νγκ χαρντ το ραιτ δις γουει. Φρομ ταιμ το ταιμ δε αντμινς γουιλ καμ εντ μπαν ας.:p:p:p

Σο ι κισ γιου γκουντναιτ.....ματς μουτς εντ γκοου του σλιπ(όχι το εσωρουχο:D)


ΜΠΑΙΙΙΙΙ;););)

το "ι" με αϊ γιου χαβ του ριπλεις εντ γιου γουηλ μπι φαην! γκουντενυχτεν του γιου του! χαχαχαχα:woot

μιγάδας
24-06-2010, 15:32
αν ο αντρας ειναι 16-18, γραφει στο redhoops και ειναι οφτοπικιστης, ποσους βαθμους παιρνει;;;;;;;;;;;

DirtySniper
24-06-2010, 15:43
στον Dude αναφερεσαι?

μιγάδας
24-06-2010, 15:51
δεν ειπα ''καλικατζαρος'' και ''υπαλληλος των χομπιτ''.............

gianna7
24-06-2010, 15:56
αν ο αντρας ειναι 16-18, γραφει στο redhoops και ειναι οφτοπικιστης, ποσους βαθμους παιρνει;;;;;;;;;;;


χμ;;;;; λετ μι θινκ............νομίζω καμμιά 50αριά θα στους δώσουμε:p:p:p

μιγάδας
24-06-2010, 16:03
αν την παραλλη τεταρτη περασω και σε σχολη, θα παρω αλλους 100 δλδ;;;;:p:p:p

οι πρωτοι 50 μετρανε και για τον 8ρυλο, ολα κι ολα........συμμαχικη αλληλεγγυη....:woot

8rilos!!!
24-06-2010, 16:05
ειναι ωραιο να εχεις σπουδαιους συμμαχους:p:p:p:woot

gianna7
24-06-2010, 16:12
αν την αλλη παρασκευη περασω και σε σχολη, θα παρω αλλους 100 δλδ;;;;:p:p:p


Εννοείται, και μετά ανεβαίνεις κατηγορία και ξεκινάς με τον.......ωραίο φοιτητή:D:D:D:D Τςςςςςςςςςςς:p

tc-g6
25-06-2010, 11:44
σκατα, με βαση το αρχικο ποστ πρεπει να βρω μια γωνια να καψω το κουφαρι μου.
εκτος αν κερδισω το τζοκερ...

gianna7
25-06-2010, 15:29
σκατα, με βαση το αρχικο ποστ πρεπει να βρω μια γωνια να καψω το κουφαρι μου.
εκτος αν κερδισω το τζοκερ...

Γιατί ευλογημένεεεε; Δεν σε πιάνει καμμιά κατηγορία; ΟΥΤΕ η τελευταία; χε χε χε χε

tc-g6
25-06-2010, 15:59
Γιατί ευλογημένεεεε; Δεν σε πιάνει καμμιά κατηγορία; ΟΥΤΕ η τελευταία; χε χε χε χε

μπαααααα, ουτε η τελευταια. για τετοια ειμαστε τωρα? εχουμε και μια μεση που ποναει ρε παιδια...
:p

gianna7
25-06-2010, 16:09
μπαααααα, ουτε η τελευταια. για τετοια ειμαστε τωρα? εχουμε και μια μεση που ποναει ρε παιδια...
:p

Τσ τσ τσ νέο παιδί και μιλάει για μέση. Δεν υπάρχουν δικαιολογίες για την τελευταία κτγ, παρά οι κατάλληλες..........:rolleyes::rolleyes: Θα σε βάλουμε στην bonus κατηγορία, πάει και τελείωσε, το αποφάσισα:D (διάολε, μόνο ο redglove και ο DON θα αποφασίζουν και θα διατάζουν:p). Κάνω την επανάσταση μου:woot:woot- χούντα:D

tc-g6
25-06-2010, 16:13
ωχ παει μου κρεμασανε κουδουνια!
μια μλκ ειπαμε ρε παιδια, δεν με εχω δοκιμασει για να ξερω. τι να κανω δηλαδη? γκαλοπ?
:p

μιγάδας
25-06-2010, 16:14
γιατι οχι;;;:p:p

gianna7
25-06-2010, 16:20
ωχ παει μου κρεμασανε κουδουνια!
μια μλκ ειπαμε ρε παιδια, δεν με εχω δοκιμασει για να ξερω. τι να κανω δηλαδη? γκαλοπ?
:p

ΠΡΟΣΕΧΕ! αν δεν βρείς που ανήκεις, κινδυνευεις να ενταχθείς στην κατηγορία:

"ΝΤΙΝΤΗΣ":eek::eek: Πίστεψέ με δεν το θέλεις αυτό. Ασε που θα βγεί ο Dirtys και θα μας ....ζαλίσει με το..... "Επιβεβαιώθηκα!, σας τα'λεγα κλπ":p:p:p

tc-g6
25-06-2010, 16:23
για φαντασου. και μετα θα το παρει μυρωδια η κοπελια και θα με κρεμασει στο συνταγμα.
θα μπορουσα βεβαια να ρωτησω την ιδια αλλα δε διακινδυνευω.

παντως η λογικη και η επιθυμια της γυναικας ειναι αβυσσος, τελειως ανεξηγητα πραματα. να ελπιζουμε λοιπον να πεσουμε σε καποια που αβυσσο εχει μονο αυτα γιατι αμα εχει περασει ο λοχος νουμεραδα καλυτερα σε επαγγελματια, βγαινει και φθηνοτερα.
οχι ρε παιδι μου να ειναι καμια απο το παρθενοαγωγειο, αλλα ουτε και να προχωρας στο δρομο και να την χαιρεταει με υπονοουμενο ο μισος ανδρικος πληθυσμος που εχει περασει πριν και ο αλλος μισος που θελει να περασει την ιδια περιοδο ή μετα...

ΠΡΟΣΕΧΕ! αν δεν βρείς που ανήκεις, κινδυνευεις να ενταχθείς στην κατηγορία:

"ΝΤΙΝΤΗΣ":eek::eek: Πίστεψέ με δεν το θέλεις αυτό. Ασε που θα βγεί ο Dirtys και θα μας ....ζαλίσει με το..... "Επιβεβαιώθηκα!, σας τα'λεγα κλπ":p:p:p

δεν ανηκω σε καμια. βαλε την κατηγορια "ο αντρας ο σωστος ο προστυχος" και το συζηταμε... :p:p:p

gianna7
25-06-2010, 16:29
για φαντασου. και μετα θα το παρει μυρωδια η κοπελια και θα με κρεμασει στο συνταγμα.
θα μπορουσα βεβαια να ρωτησω την ιδια αλλα δε διακινδυνευω.

Ρώτα την να έχουμε μια ιδέα. Το χειρότερο που μπορεί να σου κάνει θα είναι η........μουρμούρα:d

παντως η λογικη και η επιθυμια της γυναικας ειναι αβυσσος, τελειως ανεξηγητα πραματα. να ελπιζουμε λοιπον να πεσουμε σε καποια που αβυσσο εχει μονο αυτα γιατι αμα εχει περασει ο λοχος νουμεραδα καλυτερα σε επαγγελματια, βγαινει και φθηνοτερα. Οι τιμές ανεβαίνουν στα ΠΑΝΤΑ:p:p
οχι ρε παιδι μου να ειναι καμια απο το παρθενοαγωγειο, αλλα ουτε και να προχωρας στο δρομο και να την χαιρεταει με υπονοουμενο ο μισος ανδρικος πληθυσμος που εχει περασει πριν και ο αλλος μισος που θελει να περασει την ιδια περιοδο ή μετα...


Το ίδιο ισχύει και για τον άντρα.........αμα είναι το κερατό μας να φτάνει απο τη Μακεδονία έως την Κρήτη.......βράσε ρύζι κι'αστον φούστη να σφυρίζει. Καλύτερα σε μοναστήρι

δεν ανηκω σε καμια. βαλε την κατηγορια "ο αντρας ο σωστος ο προστυχος" και το συζηταμε... :p:p:p



And we have the winner............:woot:woot:woot

tc-g6
25-06-2010, 16:36
Το ίδιο ισχύει και για τον άντρα.........αμα είναι το κερατό μας να φτάνει απο τη Μακεδονία έως την Κρήτη.......βράσε ρύζι κι'αστον φούστη να σφυρίζει. Καλύτερα σε μοναστήρι

ναι αλλα εμας απο το πολυ το φικι φικι το απαυτο μας δεν μεγαλωνει. μακαρι δηλαδη αλλα δεν. ενω στις γυναικες κλαφτα χαραλαμπε. ειδικα αν εχει περασει και καμια βολτα κανας μουτομπο... :p

μιγάδας
25-06-2010, 16:38
ρε παιδια.......ριχνετε το επιπεδο..........δλδ, ολοκληρος λουα-λουα δε σου κανει;;; θες να 'ναι και 3 μετρα;;;;

gianna7
25-06-2010, 16:45
Καλυτερα μουτόμπο....:p:p παρά......να ψάχνεις με το φακό:D:D

Μαι μποι μιγάδα.... εμείς το ανεβάζουμε το επίπεδο...γιατι σε άλλο thread βλέπουμε κομμωτριες, ψαλίδια και λουλουδούδες:p:p:p

μιγάδας
25-06-2010, 16:48
ετσι οπως το θετεις, εχεις ενα δικιο εδω που τα λεμε.........

μετα συγχωρησως κιολας, αλλα αυτο το ''ψαχνεις με το φακο'' ποσο πια μετραει;;;; γιατι αν υποθεσουμε οτι ειναι το βασικο κριτηριο, με βαση την εμπειρια μου απο διαφορα αποδυτηρια, θα επρεπε να υπηρχε μεγαλο προβλημα υπογεννητικοτητας στην ελλαδα!!

Dark Angel #9
25-06-2010, 16:56
Καλα ε η συζητηση τελικα εγινε γτπ στην κυριολεξια χαχαχαχαχαχαχαχαχα :p:p:p:p

tc-g6
25-06-2010, 16:57
Καλυτερα μουτόμπο....:p:p παρά......να ψάχνεις με το φακό:D:D


δηλαδη ή το ενα υπαρχει ή το αλλο? τι διαολο, σε τσιρκο βγαζετε γκομενους? :p

αμα η αλλη το εχει βιτσιο να ειναι φαταουλας οπως και να το κανεις δημιουργειται ενα καποιο πρακτικο θεμα. φ200 ανοιγμα και τερματισμος σε μεγεθη μεγαλυτερα του τυπικου κλιμακομετρου σε αναλογια 1:1 (βρειτε το γριφο, χοχοχο!) και αντε να καταλαβεις δηλαδη τι παιζει.
γυναικα: "κι αλλο κι αλλο"
αντρας: "εχω και δε δινω???"... (και να εχει κοντεψει ο ανθρωπος να βαλει και τα παπουτσια μεσα). :woot

Καλα ε η συζητηση τελικα εγινε γτπ στην κυριολεξια χαχαχαχαχαχαχαχαχα :p:p:p:p

ασε, πιασαμε πατο (με διαφορες ερμηνιες)... :p

DON
25-06-2010, 18:09
(και να εχει κοντεψει ο ανθρωπος να βαλει και τα παπουτσια μεσα)

XAXAXAXAXAXAXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAXAXAXAXAXAXA

ΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑ (αυτό είναι το γνωστό ΓΕΛΙΟ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΜΑΓΙΣΣΑΣ)

1E_J-A8YCyw

*GrimReaper*
25-06-2010, 18:42
Ανοιξτε παλι το τσατ!!!! Μηπως καλυτερεψει η κατασταση!

Dark Angel #9
25-06-2010, 19:18
xaxaxaxaxaxaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaxaxaxaxaxaxa

ΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑ (αυτό είναι το γνωστό ΓΕΛΙΟ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΜΑΓΙΣΣΑΣ)


σαν να χει αναπνευσει ηλιο ακουγεται ρε χαχαχα :p


Ανοιξτε παλι το τσατ!!!! Μηπως καλυτερεψει η κατασταση!
αμ ανοιχτο ειναι :P www.redhoops.gr/chat

8rilos!!!
26-06-2010, 00:53
καλα δεν παιζεστε ομαδικως:p

tc-g6
28-06-2010, 00:44
Για να κάνεις ευτυχισμένη μια γυναίκα αρκεί να είσαι:

1. φίλος
2. σύντροφος
3. εραστής
4. αδελφός
5. πατέρας
6. δάσκαλος
7. εκπαιδευτής
8. μάγειρας
9. μαραγκός
10. υδραυλικός
11. μηχανικός
12. διακοσμητής εσωτερικών χώρων
13. στιλίστας
14. σεξολόγος
15. γυναικολόγος/μαιευτήρας
16. ψυχολόγος
18. ψυχίατρος
19. θεραπευτής
20. τολμηρός
21. τακτικός
22. καλός πατέρας
23. πολύ καθαρός
24. συμπαθητικός
25. αθλητικός
26. στοργικός
27. προσεκτικός
28. ιππότης
29. έξυπνος
30. οραματιστής
31. δημιουργικός
32. γλυκός
33. δυνατός
34. κατανοητικός
35. ανεκτικός
36. ευσυνείδητος
37. φιλόδοξος
38. ικανός
39. θαρραλέος
40. αποφασιστικός
41. έμπιστος
42. γεμάτος σεβασμό
43. παθιασμένος
44. αβρόφρων
45. πολύ πλούσιος
46. να αγαπάς τις αγορές
47. να μη γκρινιάζεις
48. να μην της είσαι βάρος
49. να μην κοιτάζεις άλλες

Ταυτόχρονα θα πρέπει να προσέξεις πολύ να...

50. μην είσαι ζηλιάρης αλλά ούτε και αδιάφορος
51. να τα πηγαίνεις καλά με την οικογένειά της αλλά να μην αφιερώνεις στην τελευταία περισσότερο χρόνο απ' ό,τι σε αυτή.
52. να της αφήνεις το χώρο της αλλά να δείχνεις ανήσυχος για το πού πηγαίνει.

Είναι επίσης πάρα πολύ σημαντικό:

53. να μην ξεχνάς ημερομηνίες: -επετείων (γάμου, αρραβώνων, πρώτης συνάντησης...) -πτυχίου (αν υπάρχει) -ονομαστικής εορτής (αν υπάρχει) -τελευταίας περιόδου Δυστυχώς ακόμη κι αν ανταποκρίνεσαι πλήρως στις παραπάνω απαιτήσεις, κανείς δεν μπορεί να σου εγγυηθεί 100% πως θα την κάνεις ευτυχισμένη, διότι μπορεί να αισθανθεί φυλακισμένη σε ένα βίο αποπνικτικής τελειότητος από τον οποίο να θελήσει να απελευθερωθεί δραπετεύοντας με το πρώτο κωλόπαιδο που θα παρουσιασθεί μπροστά της.


Πώς θα κάνεις ευτυχισμένο ένα άνδρα:

1. Κάθησέ του.
2. Μην του τα πρήζεις.

dora7
28-06-2010, 07:57
Στο "Μην του τα πρήζεις" φαντάζομαι ότι περιλαμβάνονται όλα τα παραπάνω που λες ότι μας κάνουν ευτυχισμένες ε?????

Σκεφτείτε όμως, άντρες και γυναίκες να θέλαμε τα ίδια πράγματα....Θα ήταν τόσο αβάσταχτη η τελειότητα που ευχαρίστως θα δίναμε όλοι από ένα πλευρό για να δημιουργηθεί τρίτη κατηγορία ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΗΖΕΙ, έτσι για αλλαγή!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:):):):):):) :):):)

zouparos
28-06-2010, 08:41
Δυστυχώς ακόμη κι αν ανταποκρίνεσαι πλήρως στις παραπάνω απαιτήσεις, κανείς δεν μπορεί να σου εγγυηθεί 100% πως θα την κάνεις ευτυχισμένη, διότι μπορεί να αισθανθεί φυλακισμένη σε ένα βίο αποπνικτικής τελειότητος

Πόσο μα Πόσο αληθινό!!!!

8rilos!!!
28-06-2010, 09:49
[QUOTE=tc-g6;21323]Για να κάνεις ευτυχισμένη μια γυναίκα αρκεί να είσαι:
καλα οσα λες σε αυτη την κατηγορια αλλα ξεχασες τον κομμωτη τστστστστσ

tc-g6
28-06-2010, 10:24
Στο "Μην του τα πρήζεις" φαντάζομαι ότι περιλαμβάνονται όλα τα παραπάνω που λες ότι μας κάνουν ευτυχισμένες ε?????

Σκεφτείτε όμως, άντρες και γυναίκες να θέλαμε τα ίδια πράγματα....Θα ήταν τόσο αβάσταχτη η τελειότητα που ευχαρίστως θα δίναμε όλοι από ένα πλευρό για να δημιουργηθεί τρίτη κατηγορία ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΗΖΕΙ, έτσι για αλλαγή!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:):):):):):) :):):)

στο "μην του τα πρηζεις" περιλαμβανεται μονο το μην του τα πρηζεις. απλα πραματα.

το θεμα δεν ειναι να θες να θες τα ιδια, αλλα να ζητας αναλογα. στην προκειμενη εσεις ζητατε τα παντα...

tc-g6
28-06-2010, 10:49
Νομίζετε ότι ξέρετε καλά ελληνικά; Ξέρετε τι σημαίνουν απλές, καθημερινές λέξεις; Φίλοι μου (αφορά άντρες), κάνετε ΜΕΓΑΛΟ λάθος! Ρίξτε μια ματιά στις παρακάτω λέξεις που χρησιμοπόιούν οι γυναίκες. Πόσο μακριά νυχτωμένοι είμαστε...

1. ΚΑΛΑ: η λέξη που χρησιμοποιούν οι γυναίκες για να κλείσουν μια συζήτηση όταν πιστεύουν οτι έχουν δίκιο, οπότε πρέπει να σωπάσεις.

2. 5 ΛΕΠΤΑ: αν είναι σε φάση που ετοιμάζεται για έξοδο σημαίνει μισή ώρα. Σημαίνει όμως 5 λέπτα, και μονάχα 5, αν σου τα έδωσε προτού βγείτε ή κάνετε ό,τιδήποτε άλλο μαζί, για να δεις ματς ή να παίξεις στον υπολογιστή.

3. ΤΙΠΟΤΑ: η ηρεμία πριν την καταιγίδα. Θέλει να πει κάτι και πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός. Οι συζητήσεις που ξεκινούν με το τίποτα συχνά τελειώνουν με ΚΑΛΑ (βλέπε 1).

4. ΑΝΤΕ ΚΑΝ'ΤΟ: πρόκειται για πρόκληση και όχι για παρότρυνση. Μην το κάνεις.

5. ΑΝΑΣΤΕΝΑΓΜΟΣ: είναι σαν λέξη, που συνήθως οι άνδρες κατανοούν λάθος. Ένας μεγάλος αναστεναγμός σημαίνει ότι πιστεύει ότι είσαι ηλίθιος και αναρωτιέται γιατί χάνει χρόνο και συζητάει μαζί σου για ΤΙΠΟΤΑ (βλέπε 3).

6. Ok: μια απ' τις πιο επικίνδυνες λέξεις που μπορεί να πει μια γυναίκα σ' έναν άνδρα. Σημαίνει πως θέλει να σκεφτεί πώς και πότε θα το πληρώσεις.

7. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ: μια γυναίκα σε ευχαριστεί, μην αναρωτιέσαι και μην λιποθυμήσεις, θέλει απλώς να σε ευχαριστήσει (εκτός κι αν σου πεί "ευχαριστώ πολύ" που τις περισσότερες φορές είναι καθαρός σαρκασμός).

8. ΟΠΩΣ ΘΕΣ: είναι ένας τρόπος για μια γυναίκα να σου πει άντε γαμήσου.

9. ΑΣ'ΤΟ, ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ: άλλη μια επικίνδυνη φράση. Σημαίνει πως μια γυναίκα ζήτησε κατ' επανάληψιν από έναν άνδρα να κάνει κάτι που τελικά τώρα το κάνει εκείνη. Ο άντρας θα ρωτήσει «συμβαίνει κάτι;», για την απάντηση της γυναίκας βλέπε 3.

10. ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ;: προσοχή, δεν είναι μια απλή ερώτηση... να θυμάσαι πάντα πως κάθε φορά που μια γυναίκα σε ρώτα 'ποιά είναι;', θα ήθελε στην πραγματικότητα να σε ρωτήσει: "ποιό είναι αυτό το ξέκωλο, και από που την ξέρεις;

κύριοι, καλά κουράγια! :D

gianna7
28-06-2010, 11:06
Πώς θα κάνεις ευτυχισμένο ένα [b]άνδρα:

1. Κάθησέ του.
2. Μην του τα πρήζεις.



Απο αυτό και μόνο...φαίνεται και η διαφορά αντρών και γυναικών:

Αντρες: ΣΕΞ, ΣΕΞ, ΣΕΞ, αααα και να μην το ξεχάσω....ΣΕΞ:p = ΜΟΝΟΤΟΝΙΑ:eek::eek:

Γυναίκες: πολλά και ποικίλα ενδιαφέροντα= Δεν βαριέσαι ΠΟΤΕΕΕΕΕ:D:D

ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

tc-g6
28-06-2010, 11:15
Απο αυτό και μόνο...φαίνεται και η διαφορά αντρών και γυναικών:

Αντρες: ΣΕΞ, ΣΕΞ, ΣΕΞ, αααα και να μην το ξεχάσω....ΣΕΞ:p = ΜΟΝΟΤΟΝΙΑ:eek::eek:

Γυναίκες: πολλά και ποικίλα ενδιαφέροντα= Δεν βαριέσαι ΠΟΤΕΕΕΕΕ:D:D

ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

γιατι βλεπεις μονο το νουμερο 1??? μηπως το 2 ΔΕΝ σας βολευει καθοοοοοολου? :p

εμεις ζηταμε απλα πραματα, εσεις απαιτειτε πιο πολυπλοκα και απο τη θεωρια της σχετικοτητας.
εμεις ευκολα θα μπορουσαμε να ειμαστε ευχαριστημενοι, ενω εσεις ποτε. παντα ειτε κατι θα ειναι λαθος ειτε κατι ακομα θα χρειαζεται.

θελουμε σεξ και ηρεμια ενω θελετε τον ουρανο με τα αστρα και μετα ζητατε και ολα οσα προαναφερθηκαν. ΤΡΑΓΩΔΙΑ! :D

gianna7
28-06-2010, 11:18
γιατι βλεπεις μονο το νουμερο 1??? μηπως το 2 ΔΕΝ σας βολευει καθοοοοοολου? :p

εμεις ζηταμε απλα πραματα, εσεις απαιτειτε πιο πολυπλοκα και απο τη θεωρια της σχετικοτητας.
εμεις ευκολα θα μπορουσαμε να ειμαστε ευχαριστημενοι, ενω εσεις ποτε. παντα ειτε κατι θα ειναι λαθος ειτε κατι ακομα θα χρειαζεται.

θελουμε σεξ και ηρεμια ενω θελετε τον ουρανο με τα αστρα και μετα ζητατε και ολα οσα προαναφερθηκαν. ΤΡΑΓΩΔΙΑ! :d


Σεξ Και ηρεμία.............ΠΩ ΠΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΗΔΗ!!!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Παω να δουλέψω, μετά να ψωνίσω, μετα κομμωτήριο, μετα για καφέ, μετα για φαγητό με φίλους, μετα σπίτι...άντε να μαγειρέψω για άυριο....Ε και αν έχω όρεξη και γουστάρω.....θα πέσει και φικι φικι.... χα χα χα χα

tc-g6
28-06-2010, 11:23
Σεξ Και ηρεμία.............ΠΩ ΠΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΗΔΗ!!!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

Παω να δουλέψω, μετά να ψωνίσω, μετα κομμωτήριο, μετα για καφέ, μετα για φαγητό με φίλους, μετα σπίτι...άντε να μαγειρέψω για άυριο....Ε και αν έχω όρεξη και γουστάρω.....θα πέσει και φικι φικι.... χα χα χα χα

και εμεις δουλευουμε, παμε για καφε, ψωνιζουμε ΑΛΛΑ δεν τα κανουμε μειζον ζητημα. εσεις πρωτα θα λυθει το κυπριακο και μετα θα αποφασισετε αν τα νυχια σας θα ειναι 0,7 ή 0,8 ποντους...

gianna7
28-06-2010, 11:32
και εμεις δουλευουμε, παμε για καφε, ψωνιζουμε ΑΛΛΑ δεν τα κανουμε μειζον ζητημα. εσεις πρωτα θα λυθει το κυπριακο και μετα θα αποφασισετε αν τα νυχια σας θα ειναι 0,7 ή 0,8 ποντους...


Ασε μην πιάσουμε τα μείζονα ζητήματα, γιατι όταν έχει ποδόσφαιρο απλά δεν υπάρχει τίποτα άλλο για σας, Πιτσα, σουβλακι μπυρα, και για να καθαρίσεις μετά πρέπει να φοράς τουλαχιστον αντιασφυξιογόνο μάσκα. ΤΡΟΜΕΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...

Ασε προτιμώ να ασχολούμε με νύχια και μαλλιά:p:p

tc-g6
28-06-2010, 11:42
Ασε μην πιάσουμε τα μείζονα ζητήματα, γιατι όταν έχει ποδόσφαιρο απλά δεν υπάρχει τίποτα άλλο για σας, Πιτσα, σουβλακι μπυρα, και για να καθαρίσεις μετά πρέπει να φοράς τουλαχιστον αντιασφυξιογόνο μάσκα. ΤΡΟΜΕΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...

Ασε προτιμώ να ασχολούμε με νύχια και μαλλιά:p:p

ξερεις... αυτα για τη μπαλα και το μπασκετ τα γραφεις σε... ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ!!! :woot

ομως δεν απαντας σε οοοοολα οσα προαναφερθησαν μετα απο μελετες πολλων ετων. :p
η ουσια ειναι οτι ζητατε παααααρα πολλα και μετα παλι δεν ειστε ευχαριστημενες, ενω εμεις οι αμοιροι ζηταμε τοσα λιγα.

ευτυχως βρηκα γυναικα που βλεπει μπαλα και ας ειναι οπαδος της δικεφαλης κοτας...

8rilos!!!
28-06-2010, 15:32
εμεις το μονο που ζηταμε οπως λεει και ο tc ειναι σεξ και λιγη ελευθερια...ολο πρηξιμο δεν γινεται να σας αντεξει ανθρωπος

gianna7
28-06-2010, 15:37
ευτυχως βρηκα γυναικα που βλεπει μπαλα και ας ειναι οπαδος της δικεφαλης κοτας...



??????????, για να καταλάβω, με λές Παοκτζού, Χανούμισσα ΚΑΙ κότα; ΕΛΕΟΣ:p:p:p

TT7
28-06-2010, 15:38
2. 5 ΛΕΠΤΑ: αν είναι σε φάση που ετοιμάζεται για έξοδο σημαίνει μισή ώρα. Σημαίνει όμως 5 λέπτα, και μονάχα 5, αν σου τα έδωσε προτού βγείτε ή κάνετε ό,τιδήποτε άλλο μαζί, για να δεις ματς ή να παίξεις στον υπολογιστή.

aμα ειναι μονο μιση ωρα εισαι τυχερος...Το κορυφαιο ειναι οταν τελικα βγει και σε ρωτησει πως ειναι και εσυ της πεις καλη,..σημαινει οτι δεν ειναι εντυπωσιακη και δεν σου εκανε εντυπωση οποτε παμε παλι απο την αρχη...λολ...

gianna7
28-06-2010, 15:41
aμα ειναι μονο μιση ωρα εισαι τυχερος...Το κορυφαιο ειναι οταν τελικα βγει και σε ρωτησει πως ειναι και εσυ της πεις καλη,..σημαινει οτι δεν ειναι εντυπωσιακη και δεν σου εκανε εντυπωση οποτε παμε παλι απο την αρχη...λολ...



Μα αμα δεν είμαστε εντυπωσιακές...τι θα συμβεί.......εν ευθέτω χρόνω;(τςςςςς)
ΚΕΡΑΤΑΚΙΑ!!!!!!!

tc-g6
28-06-2010, 15:44
??????????, για να καταλάβω, με λές Παοκτζού, Χανούμισσα ΚΑΙ κότα; ΕΛΕΟΣ:p:p:p

ΕΓΩ βρε ΕΓΩ βρηκα γυναικα που βλεπει μπαλα και ηρεμησα... :cool:

γιαννα δεν σε ξερω ε??? εκτος αν ηταν τοτε που ημουν μεθυσμενος, δεν φταιω εγω... :p:p:p

tc-g6
28-06-2010, 15:48
Μα αμα δεν είμαστε εντυπωσιακές...τι θα συμβεί.......εν ευθέτω χρόνω;(τςςςςς)
ΚΕΡΑΤΑΚΙΑ!!!!!!!

εμας μας νοιαζει να εισαστε εντυπωσιακες στις προσωπικες μας στιγμες. τωρα αν για εσας μετραει περισσοτερο η γνωμη και το βλεμμα των υπολοιπων, τι να πω. η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα!

μεσος ορος χρονου που χρειαζεται ενας αντρας για να ετοιμαστει: 10 λεπτα
μεσος ορος χρονου που χρειαζεται μια γυναικα για να ετοιμαστει: 10 λεπτα ακομα...

gianna7
28-06-2010, 15:56
εμας μας νοιαζει να εισαστε εντυπωσιακες στις προσωπικες μας στιγμες. τωρα αν για εσας μετραει περισσοτερο η γνωμη και το βλεμμα των υπολοιπων, τι να πω. η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα!



Υστερά απο τα παραπάνω, μόλις συνειδητοποίησα ότι...........είμαι παντελώς βλάκας που καταφέρνω να ετοιμαστώ σε 15min(μόλις:D) και να είμαι και εντυπωσιακή......για όλες τις στιγμές. Και έλεγα.........τι φταίει, τι φταίει...:p:p

tc-g6
28-06-2010, 16:01
Υστερά απο τα παραπάνω, μόλις συνειδητοποίησα ότι...........είμαι παντελώς βλάκας που καταφέρνω να ετοιμαστώ σε 15min(μόλις:D) και να είμαι και εντυπωσιακή......για όλες τις στιγμές. Και έλεγα.........τι φταίει, τι φταίει...:p:p


15 λεπτα με την γυναικεια μοναδα μετρησης του χρονου ή την κανονικη την ανθρωπινη??? :p

ισως εισαι η εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα... :D

gianna7
28-06-2010, 16:02
15 λεπτα με την γυναικεια μοναδα μετρησης του χρονου ή την κανονικη την ανθρωπινη??? :p

ισως εισαι η εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα... :d



Ειμαι η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα. Αφού η κολλητή μου με σκυλοβρίζει κάθε φορά που ετοιμάζομαι στο πι και φι. χα χα χα χα

tc-g6
28-06-2010, 16:04
Ειμαι η εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα. Αφού η κολλητή μου με σκυλοβρίζει κάθε φορά που ετοιμάζομαι στο πι και φι. χα χα χα χα

επιτελους δικαιωση! :p

gianna7
28-06-2010, 16:07
επιτελους δικαιωση! :p



Μμμμμμμμμμμμμμμ:p:p:p:p:p:p

dora7
28-06-2010, 18:01
το θεμα δεν ειναι να θες να θες τα ιδια, αλλα να ζητας αναλογα. στην προκειμενη εσεις ζητατε τα παντα...

Κι εσεις ζητάτε τα πάντα αλλά στο μουλωχτό και το υπόγειο....και το παίζετε και βασανισμένοι, ταλαίπωροι και αδικημένοι ως φύλο που ενώ είστε ΤΟΣΟ ολιγαρκείς υπάρχουμε εμεις να σας τα πρήζουμε:mad::mad::mad::)

Dark Angel #9
28-06-2010, 18:15
επαναλαμβανω, φαυλος κυκλος :p


Υ.Γ. δωρα τι ειναι αυτα; μονο 4 φατσουλες;;;;;;;;;;; :p:p:p

dora7
28-06-2010, 18:20
επαναλαμβανω, φαυλος κυκλος :p


Υ.Γ. δωρα τι ειναι αυτα; μονο 4 φατσουλες;;;;;;;;;;; :p:p:p

Σήμερα επηξα στη δουλειά..παω σπιτι να ηρεμήσω και να σας γεμίσω φατσούλες παλι!!!!!!!!:woot:woot:woot:woot

tc-g6
28-06-2010, 21:05
Κι εσεις ζητάτε τα πάντα αλλά στο μουλωχτό και το υπόγειο....και το παίζετε και βασανισμένοι, ταλαίπωροι και αδικημένοι ως φύλο που ενώ είστε ΤΟΣΟ ολιγαρκείς υπάρχουμε εμεις να σας τα πρήζουμε:mad::mad::mad::)

δεν ζηταμε τα παντα, λιγο φικι φικι και ησυχια θελουμε και ειμαστε οκ. κατα τα αλλα ειμαστε πραγματι βασανισμενοι, ταλαιπωροι και αδικημενοι αλλα ο αγωνας τωρα δικαιωνεται!

dora7
28-06-2010, 21:26
δεν ζηταμε τα παντα, λιγο φικι φικι και ησυχια θελουμε και ειμαστε οκ. κατα τα αλλα ειμαστε πραγματι βασανισμενοι, ταλαιπωροι και αδικημενοι αλλα ο αγωνας τωρα δικαιωνεται!

Το σήριαλ Νίκος Ξανθόπουλος - Η Οδύσσεια ενός κατατρεγμένου βλέπω δεν έχει τελειωμό.....Ολες οι γυναίκες του φόρουμ κλαίμε με μαύρο δάκρυ με το δράμα σας.......:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

tc-g6
28-06-2010, 23:19
δεν θελουμε να κλαιτε, να κανετε απλα πραματα στις σχεσεις σας θελουμε. για αρχη πχ να ανοιγει συχνα το μαγαζι και να μπορουμε να κοπροσκυλιαζουμε με μπυρες και μουντιαλ χωρις παρεμβολες...

dora7
28-06-2010, 23:35
δεν θελουμε να κλαιτε, να κανετε απλα πραματα στις σχεσεις σας θελουμε. για αρχη πχ να ανοιγει συχνα το μαγαζι και να μπορουμε να κοπροσκυλιαζουμε με μπυρες και μουντιαλ χωρις παρεμβολες...

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ!!!!! (Τώρα αν μερικές φορές δεν συμφέρουμε ε τι να γίνει???? ΟΛΑ έχουν το τίμημά τους;);););););)) Εσείς πάλι μέχρι κοπροσκύλιασμα με μουντιάλ και μπύρες....αν επιστρέψετε δε στις σπηλιές σας σας κάνουμε δώρο τις πίτσες!!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p

Pick_n_Roll
28-06-2010, 23:37
ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ!!!!! (Τώρα αν μερικές φορές δεν συμφέρουμε ε τι να γίνει???? ΟΛΑ έχουν το τίμημά τους;);););););)) Εσείς πάλι μέχρι κοπροσκύλιασμα με μουντιάλ και μπύρες....αν επιστρέψετε δε στις σπηλιές σας σας κάνουμε δώρο τις πίτσες!!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p

Ναι γιατι; δεν κατάλαβα τι έχουν οι σπηλιές; εκεί τουλάχιστον δεν μπαίνετε γιατι φοβάστε τη χλωρίδα και την πανίδα! οπότε γλυτώνουμε και τη γκρίνια σας! :p:p:p:p:p:p:p:p:p

dora7
28-06-2010, 23:40
Ναι γιατι; δεν κατάλαβα τι έχουν οι σπηλιές; εκεί τουλάχιστον δεν μπαίνετε γιατι φοβάστε τη χλωρίδα και την πανίδα! οπότε γλυτώνουμε και τη γκρίνια σας! :p:p:p:p:p:p:p:p:p

Δεν μπορώ να μιλήσω μαζί σου pick'n'roll γιατί δεν ξέρω τη γλώσσα των σπηλαίων...να δεις πως παει..ουγκ, ουργκ κάπως ετσι....χαχαχαχαχχαχαχ:p:p:p:p

Pick_n_Roll
28-06-2010, 23:42
Δεν μπορώ να μιλήσω μαζί σου pick'n'roll γιατί δεν ξέρω τη γλώσσα των σπηλαίων...να δεις πως παει..ουγκ, ουργκ κάπως ετσι....χαχαχαχαχχαχαχ:p:p:p:p

Μαθαίνεις βλέπω....έχω μεταδοτικότητα :p

dora7
28-06-2010, 23:43
Μαθαίνεις βλέπω....έχω μεταδοτικότητα :p

Μεγάλη:D:D:D Στα 13 χρόνια που σε ξέρω μια λέξη έμαθα!!!!!:p:p:p:p:p:p

Pick_n_Roll
28-06-2010, 23:45
Μεγάλη:D:D:D Στα 13 χρόνια που σε ξέρω μια λέξη έμαθα!!!!!:p:p:p:p:p:p

α είσαι για να σαι δηλαδη... :p

dora7
28-06-2010, 23:48
α είσαι για να σαι δηλαδη... :p

Οι μπύρες και τα άλλα αγοράκια σε περιμένουν στη σπηλιά..γιατι δεν πας να μας αφήσεις ήσυχους??????χαχαχχαχαχα:d:d:d:d

Pick_n_Roll
28-06-2010, 23:50
Οι μπύρες και τα άλλα αγοράκια σε περιμένουν στη σπηλιά..γιατι δεν πας να μας αφήσεις ήσυχους??????χαχαχχαχαχα:d:d:d:d

Καλά φεύγω πάω αλλού :(:(:(:(:(

dora7
28-06-2010, 23:52
Καλά φεύγω πάω αλλού :(:(:(:(:(

ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!:d:d:d:d:d:d

Dude
29-06-2010, 00:45
Η τέχνη έχει πάρει θέση επί του θέματος πολύ πιο πριν από μας...

NuXhkqM9sbE

μιγάδας
30-06-2010, 12:54
Πώς θα κάνεις ευτυχισμένο ένα άνδρα:

1. Κάθησέ του.
2. Μην του τα πρήζεις.


για να κανουμε και το χατιρι στη φιλεναδα που λεει οτι ζηταμε πολλα, οντως ζηταμε και κατι αλλο:

3. ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ (ειτε ασπρη, ειτε πορτοκαλι) ΜΗΝ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ!!!!!!!!

8rilos!!!
30-06-2010, 12:58
για να κανουμε και το χατιρι στη φιλεναδα που λεει οτι ζηταμε πολλα, οντως ζηταμε και κατι αλλο:

3. ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ (ειτε ασπρη, ειτε πορτοκαλι) ΜΗΝ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ!!!!!!!!

αυτο εντασσεται στο μην μου τα πρηζεις:woot

μιγάδας
30-06-2010, 13:03
οχι, ειναι ξεχωριστη κατηγορια οπως ξεχωριστη ειναι η στιγμη που βλεπουμε μπαλα......

dora7
30-06-2010, 16:04
για να κανουμε και το χατιρι στη φιλεναδα που λεει οτι ζηταμε πολλα, οντως ζηταμε και κατι αλλο:

3. ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ (ειτε ασπρη, ειτε πορτοκαλι) ΜΗΝ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ!!!!!!!!

Αν όταν βλέπετε μπάλα φέρεστε με το γνωστό σας τρόπο (:D:D:D:D) (ξερετε ποιον λέω μη μου το παιξει κανείς ανήξερος τώρα) ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ αλλά εμεις πρέπει να το δεχόμαστε το status!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek: κι οταν εμεις βλεπουμε μπαλα και ριξουμε κανενα μπινελίκι αρχίζετε τα "πως μιλας ετσι σαν λιμενεργάτης???? οι χαμάληδες στο λιμανι μιλάνε καλύτερα" και άλλα τέτοια γραφικά:mad::mad::mad:

8rilos!!!
30-06-2010, 16:07
Αν όταν βλέπετε μπάλα φέρεστε με το γνωστό σας τρόπο (:D:D:D:D) (ξερετε ποιον λέω μη μου το παιξει κανείς ανήξερος τώρα) ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ αλλά εμεις πρέπει να το δεχόμαστε το status!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek: κι οταν εμεις βλεπουμε μπαλα και ριξουμε κανενα μπινελίκι αρχίζετε τα "πως μιλας ετσι σαν λιμενεργάτης???? οι χαμάληδες στο λιμανι μιλάνε καλύτερα" και άλλα τέτοια γραφικά:mad::mad::mad:

τωρα βγαζεις τα απωθημενα πιθανοτατα απο αυτα που σου ελεγε ο πατερας σου...:p:p:p

dora7
30-06-2010, 16:13
τωρα βγαζεις τα απωθημενα πιθανοτατα απο αυτα που σου ελεγε ο πατερας σου...:p:p:p

Ο πατέρας μου δεν βλεπει μπαλα ο ανθρωπος, μια φορα οταν ηταν νεος τον πηγε ο αδερφός του σε σουπερ ντερμπυ τοτε Βαζελος-ΑΕΚ στη Λεωφορο και τον πηρε ο υπνος στην κερκίδα μέσα στο χαμό!!!!!

Και δεν ειναι απωθημενο μικρέ που τα ξερεις όλα και καλά...η πασα αλήθεια είναι!!!!!!:d:d:d:d

8rilos!!!
30-06-2010, 16:20
απωθημενο ειναι και δεν ειπα οτι βλεπει μπαλα αλλα οτι εσυ φωναζεις οταν βλεπεις το ματς και σου κανει παρατηρηση η εστω καποιος σου την λεει οταν νευριαζεις την ωρα του αγωνα...ειδες ειναι εξυπνη η νεα γενια και τα ξερει ολα:woot:p:p:p

dora7
30-06-2010, 16:27
απωθημενο ειναι και δεν ειπα οτι βλεπει μπαλα αλλα οτι εσυ φωναζεις οταν βλεπεις το ματς και σου κανει παρατηρηση η εστω καποιος σου την λεει οταν νευριαζεις την ωρα του αγωνα...ειδες ειναι εξυπνη η νεα γενια και τα ξερει ολα:woot:p:p:p

Ενα μέρος που το λεγανε Καιάδα το ξέρεις?????? Εκει σε βλεπω να καταλήγεις μικρέ ξερόλα!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:woot:woot:woot:woo t:

Και δεν ειναι απειλη...προειδοποίηση είναι!!!!!!!χαχαχαχχαχα

tc-g6
30-06-2010, 16:35
Αν όταν βλέπετε μπάλα φέρεστε με το γνωστό σας τρόπο (:d:d:d:d) (ξερετε ποιον λέω μη μου το παιξει κανείς ανήξερος τώρα) ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ αλλά εμεις πρέπει να το δεχόμαστε το status!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek: κι οταν εμεις βλεπουμε μπαλα και ριξουμε κανενα μπινελίκι αρχίζετε τα "πως μιλας ετσι σαν λιμενεργάτης???? οι χαμάληδες στο λιμανι μιλάνε καλύτερα" και άλλα τέτοια γραφικά:mad::mad::mad:

φροντιζουμε, οταν αφηνετε στην ακρη τα γαλλικα και το πιανο (μη χεσω) και αρχιζετε τα κανονικα τα ανθρωπινα "γαλλικα", να σας υπενθυμιζουμε ποσο μας εχετε σπασει τα @@ μεχρι εκεινη την ωρα
σας πληρωνουμε με το ιδιο νομισμα για να δειτε ποσο ασχημο ειναι αλλα δε χαμπαριαζετε με τιποτα, ειτε ετσι ειτε αλλιως παλι εμεις θα πρεπει με καποιο τροπο να φταιμε.
2 απλα πραματα ζηταμε ρε γμτ...

gianna7
30-06-2010, 16:37
Ενα μέρος που το λεγανε Καιάδα το ξέρεις?????? Εκει σε βλεπω να καταλήγεις μικρέ ξερόλα!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:woot:woot:woot:woo t:

Και δεν ειναι απειλη...προειδοποίηση είναι!!!!!!!χαχαχαχχαχα



επίσης να του διηγηθουμε και ένα παραμύθι......." Μια φορά και ενα καιρό ήταν ενας καλός βασιλιάς που αγαπούσε τα παιδάκια....ο ΗΡΩΔΗΣ....." :p:p:p:p:p:p:p

dora7
30-06-2010, 16:41
φροντιζουμε, οταν αφηνετε στην ακρη τα γαλλικα και το πιανο (μη χεσω) και αρχιζετε τα κανονικα τα ανθρωπινα "γαλλικα", να σας υπενθυμιζουμε ποσο μας εχετε σπασει τα @@ μεχρι εκεινη την ωρα
σας πληρωνουμε με το ιδιο νομισμα για να δειτε ποσο ασχημο ειναι αλλα δε χαμπαριαζετε με τιποτα, ειτε ετσι ειτε αλλιως παλι εμεις θα πρεπει με καποιο τροπο να φταιμε.
2 απλα πραματα ζηταμε ρε γμτ...

Δεν θα το λύσουμε με τιποτα tc....Καλύτερα να μιλάμε για metal οι δυό μας!!!:p:p:p

Υ.Γ. Αν και χανούμι ΗΡΩΑΣ η κοπελιά!!!!:p:p:p:p:p:p:):):):):):):)

8rilos!!!
30-06-2010, 16:41
επίσης να του διηγηθουμε και ένα παραμύθι......." Μια φορά και ενα καιρό ήταν ενας καλός βασιλιάς που αγαπούσε τα παιδάκια....ο ΗΡΩΔΗΣ....." :p:p:p:p:p:p:p

μικρος μου αρεσε ο ηρωδης και οχι ο αγιος βασιλης οχι που θα τα βαλετε εσεις μαζι μου

dora7
30-06-2010, 16:43
επίσης να του διηγηθουμε και ένα παραμύθι......." Μια φορά και ενα καιρό ήταν ενας καλός βασιλιάς που αγαπούσε τα παιδάκια....ο ΗΡΩΔΗΣ....." :p:p:p:p:p:p:p

Εννοείται!!!! Ξέρεις πόσα ΠΑΙΔΑΚΙΑ συμμορφώθηκαν μ' αυτό το παραμύθι?????:woot:woot:woot

dora7
30-06-2010, 16:44
μικρος μου αρεσε ο ηρωδης και οχι ο αγιος βασιλης οχι που θα τα βαλετε εσεις μαζι μου

Αν νομίζεις ότι έχεις ακόμα κονέ ΕΙΣΑΙ ΓΕΛΑΣΜΕΝΟΣ!!!!!!!!!:p:p:p

tc-g6
30-06-2010, 16:46
επίσης να του διηγηθουμε και ένα παραμύθι......." Μια φορά και ενα καιρό ήταν ενας καλός βασιλιάς που αγαπούσε τα παιδάκια....ο ΗΡΩΔΗΣ....." :p:p:p:p:p:p:p

λιγο παλαιοτερα υπηρχε ενας ακομα καλυτερος βασιλιας, ο Αγαμεμνονας. αλλα μια τρισκαταρατη θεα δεν τον αφησε να ολοκληρωσει το εργο του και να γινει λαμπρο παραδειγμα για τις επομενες γενεες...

tc-g6
30-06-2010, 16:47
Υ.Γ. Αν και χανούμι ΗΡΩΑΣ η κοπελιά!!!!:p:p:p:p:p:p:):):):):):):)

ΗΡΩΑΣ ειναι ο καθε αντρας που παρα το ζυγο δεν υποτασσεται...

8rilos!!!
30-06-2010, 16:47
Εννοείται!!!! Ξέρεις πόσα ΠΑΙΔΑΚΙΑ συμμορφώθηκαν μ' αυτό το παραμύθι?????:woot:woot:woot

θα επικαλεστω την προστασια που δικαιουμε ως το μικροτερο μελος του φορουμ...χαρ χαρ χαρ:woot:woot:woot

dora7
30-06-2010, 16:51
ΗΡΩΑΣ ειναι ο καθε αντρας που παρα το ζυγο δεν υποτασσεται...

Ενα και ΜΟΝΟ ΕΝΑ λάθος έγινε στον Παράδεισο: Οταν ο Θεός πήρε το πλευρό για να φτιάξει τη γυναίκα, αφησε τα υπολείμματα να επιβιώσουν!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p: p:p:p

tc-g6
30-06-2010, 16:56
Ενα και ΜΟΝΟ ΕΝΑ λάθος έγινε στον Παράδεισο: Οταν ο Θεός πήρε το πλευρό για να φτιάξει τη γυναίκα, αφησε τα υπολείμματα να επιβιώσουν!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p: p:p:p

δεν υπηρξε ποτε ο παραδεισος. υπηρξαν ομως ΗΡΩΙΚΕΣ εποχες που ο αντρας ηταν ο απολυτος αφεντης και η γυναικα εκτελουσε με ευλαβεια και τα 2 πραγματα που ζηταει ενας αντρας για να ειναι ευτυχισμενος.
περασμενα μεγαλεια... :d

dora7
30-06-2010, 17:10
δεν υπηρξε ποτε ο παραδεισος. υπηρξαν ομως ΗΡΩΙΚΕΣ εποχες που ο αντρας ηταν ο απολυτος αφεντης και η γυναικα εκτελουσε με ευλαβεια και τα 2 πραγματα που ζηταει ενας αντρας για να ειναι ευτυχισμενος.
περασμενα μεγαλεια... :d

Και δεν απορείς γιατι αυτές οι ηρωικές εποχές (:eek::eek:) κράτησαν τόσο λίγο???? :p:p:p:p:p:p:p:p

tc-g6
30-06-2010, 17:13
Και δεν απορείς γιατι αυτές οι ηρωικές εποχές (:eek::eek:) κράτησαν τόσο λίγο???? :p:p:p:p:p:p:p:p

κρατησαν χιλιαδες χρονια (απο τις πρωτες ανθρωπινες κοινωνιες μεχρι και πριν μερικες δεκαετιες). απλα τωρα κανουμε ενα μικρο διαλλειμα...

dora7
30-06-2010, 17:17
κρατησαν χιλιαδες χρονια (απο τις πρωτες ανθρωπινες κοινωνιες μεχρι και πριν μερικες δεκαετιες). απλα τωρα κανουμε ενα μικρο διαλλειμα...

Το ότι δεν ήσαστε ΠΟΤΕ απόλυτοι αφέντες δεν σου περνάει από το μυαλό ε???????? ;);););););););)


Υ.Γ. Και επειδή η λογική και η σωφροσύνη ήταν παντα γυναικεία χαρακτηριστικά το λήγω προς το παρόν εδώ και παω σπίτι μου....το βγαλαμε και σήμερα το οχτάωρο!!!!!!!!!

tc-g6
30-06-2010, 17:35
Το ότι δεν ήσαστε ΠΟΤΕ απόλυτοι αφέντες δεν σου περνάει από το μυαλό ε???????? ;);););););););)

οχι. και δεν θα επρεπε ουτε απο το δικο σου να περναει διοτι τοτε θα ζεις σε μια πλανη.
ολες οι κοινωνιες μεχρι προσφατα ηταν απολυτα πατριαρχικες και ανδροκρατουμενες και σε αυτο το πλαισιο εδω και χιλιαδες χρονια το ειδος μας και η επιστημη γνωρισαν την αναπτυξη, την ερευνα και την τεχνολογια.
λιγες μονες δεκαετιες αποκτησατε ισοτητα και οριστε που φτασαμε, σε παγκοσμια οικονομικη κριση και στα προθυρα της χρεοκοπειας.

καποτε η μονη διαφορα σας απο τον αζορ ηταν το σεξ (το πρωτο δηλαδη ζητουμενο για την αντρικη ευτυχια), τωρα με προσχημα το σεξ μας εχετε φαληρισει!
και μας τα πρηζετε κι απο πανω!

μωρε κατι ηξεραν οι παλιοι...

:p

dora7
30-06-2010, 17:39
ειπα το ληγω ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ....

Υ.Γ. εσεις μας φαληρισατε, και προσπαθούν τώρα βασανισμένες γυναίκες σαν την Ανκελα να σώσουν τα άσωστα!!!!!!!!χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχ αχαχαχαχαχχαχαχαχα:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p

8rilos!!!
30-06-2010, 18:03
ειπα το ληγω ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ....

Υ.Γ. εσεις μας φαληρισατε, και προσπαθούν τώρα βασανισμένες γυναίκες σαν την Ανκελα να σώσουν τα άσωστα!!!!!!!!χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχ αχαχαχαχαχχαχαχαχα:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p

τωρα το σκοτωσες μα την μερκελ βρηκες να αναφερεις:p:p

dora7
30-06-2010, 19:18
τωρα το σκοτωσες μα την μερκελ βρηκες να αναφερεις:p:p

ΑΣΤΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μάθε βρε να τα ξεχωριζεις!!!:p:p:p:p:p

Την Ανκελα ΟΥΤΕ ζωγραφιστή.....:D:D:D:D:D:D

8rilos!!!
01-07-2010, 00:19
ΑΣΤΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μάθε βρε να τα ξεχωριζεις!!!:p:p:p:p:p

Την Ανκελα ΟΥΤΕ ζωγραφιστή.....:D:D:D:D:D:D

μαθε να ξεχωριζεις τα προωθημενα αστεια:p:p:D:woot

tc-g6
01-07-2010, 11:21
ειπα το ληγω ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ....

Υ.Γ. εσεις μας φαληρισατε, και προσπαθούν τώρα βασανισμένες γυναίκες σαν την Ανκελα να σώσουν τα άσωστα!!!!!!!!χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχ αχαχαχαχαχχαχαχαχα:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p

αν ρωτησεις μια γυναικα πως να πας καπου θα σε οδηγησει μεσω καταστηματων. τυχαιο? δε νομιζω!

οι χειροτερες υπουργοι και πρωθυπουργοι της τελευταιας 25ετιας ειναι γυναικες (θατσερ, ολμπραϊτ, μερκελ, ραϊς...) και το ιδιο διαστημα η ανθρωποτητα παει κατα διαολου. τυχαιο? δε νομιζω?

οι γυναικες χρησιμοποιουν το σεξ για να καταφερουν αυτο που θελουν ενω οι αντρες δε μπορουν να κανουν το ιδιο γιατι αυτο που θελουν ειναι το σεξ (και ειναι απολυτα ειλικρινεις με αυτο). τυχαιο? δε νομιζω!

το ληγω λοιπον γιατι θεωρω αυταπατη την ελπιδα οι γυναικες να μπουν με μερικα ποστ στον σωστο δρομο, θα παρει χρονια και χρειαζεται σκληρους αγωνες εμπνευσμενους απο τους προγονους μας που σας ειχαν σουζα.
απλα διατυπωνω και παλι το συμπερασμα.

Πώς θα κάνεις ευτυχισμένο ένα άνδρα:

1. Κάθησέ του. (χωρις να περιμενεις να κερδισεις απο αυτο)
2. Μην του τα πρήζεις. (δεν μας νοιαζουν τα νυχια και τα μαλλια και 2 το βραδυ ειναι καλη ωρα για υπνο και οχι για να συζητησουμε περι της σχεσης)

αυτα! :p:p:p

zouparos
01-07-2010, 12:45
γυναίκες σαν την Ανκελα

Οξύμωρο: σχήμα λόγου κατά το οποίο συνδυάζονται έννοιες αντιφατικές μεταξύ τους, που εκφράζουν ωστόσο στο βάθος ένα λογικό νόημα (π. χ. σπεύδε βραδέως).