PDA

View Full Version : Αθλητικά κλισέ και γελοιότητες


DirtySniper
13-09-2010, 23:31
Αθλητική γελοιότητα καλοκαιριού 2010
Όταν κάποιος καβουροπρόεδρος δεν θέλει να χώσει χρήμα
σε κάποια σούπερ ντούπερ μεταγραφή
δηλώνει το εξής γελοίο
"Αντιλαμβανόμαστε την οικονομική κρίση και δεν θέλουμε να
προκαλέσουμε τη κοινή γνώμη με υπέρογκα ποσά"

Αν θες να βοηθήσεις τους φτωχούς πούλα το κότερό σου
και τάισε τους άπορους, φραγκοφονιά

Αθλητική γελοιότητα μουντομπάσκετ 2010
"Είναι πολύ έξυπνος παίκτης και εδώ παίρνει ένα πολύ έξυπνο
ρημπάουντ"

Τι στο καλό είναι τα ρημπάουντ? Διπλά ολοκληρώματα?
Απλά του ήρθε η μπάλα στα χέρια και την έπιασε.....

Αθλητική προσφώνηση παίκτη ( ή παίκτου)
"Εδώ βλέπετε τον Αντρε Ιγκουαντόλα ο οποίος είχε περίπου 17 πόντους στο ΝΒΑ. Ο Μαικ Σιζέφσκι έκανε τον Αντρε Ιγκουαντάλα ρολίστα σε αυτήν την Εθνικη"

Αποφάσισε ρε αδερφέ. Ιγκουαντάλα ή Ιγκουαντόλα?
Γουατ ιζ δε ματερ γουιθ γιου? Φακιν ριταρτιντ


Υ.Γ. Παρακαλώ μη σχολιάζετε τα προηγούμενα ποστς. Απλά γράψτε και
τα δικά σας, ώστε να κρατήσουμε το χώρο αυτό καθαρό και χωρίς οφ τοπικ
(τα ακούς Φρανκ Αμπιγκνειλ?)
Είμαι σίγουρος ότι θα γράφουμε και θα γράφουμε
πολλά ποστς με αθλητικές γελοιτότητες και μαργαριτάρια

johny b
13-09-2010, 23:48
Παλιά και κλασσικά κλισέ
χαρακτηρισμοί παικτών επαλαμβανόμενοι μέχρι εμετού
"ο Δαλματός γίγαντας Στόγιαν Βράνκοβιτς",
"έξυπνο φάουλ απ'τον Τόμιτς",
"έξυπνο στήσιμο απ'τον Αλβέρτη",
"το πάθος ζωγραφισμένο στα μάτια του Γιώργου Σιγάλα",
"ο τίμιος γίγαντας Αργύρης Καμπούρης",
"ο γρήγορος Έντι"

redred
13-09-2010, 23:54
Ποδοσφαιρική γελοιότητα
Παίζει ο Ολυμπιακός και περιγράφει ο Παλομπαρίνι(δε θυμάμαι αντίπαλο).Κάνει φάουλ ο αντίπαλος για κίτρινη,τη βγάζει κατευθείαν ο διαιτητής και λέει το κορυφαίο ο Παλομπαρίνι "Μια γρήγορη κάρτα εδώ από τον διαιτητή".

Τώρα για χαρακτηρισμούς παικτών τι να πρωτοπείς,αρσέν λουπέν,μπάτμαν και δε συμμαζεύεται...

Mits
13-09-2010, 23:54
Εγω απλα θα κανω ενα tribute στον θρυλικο Μανωλη Μαυρομματη που εχει πει πολλα μαργαριταρια περιγραφοντας αγωνες ποδοσφαιρου.

Αυτο που αφησε εποχη φυσικα ειναι το εξης

"Ενα σουτ τηλεφωνημα.Το σουτ δηλαδη που ο τεματοφυλακας πρεπει να το περιμενει γιατι ο παιχτης που το κανει του εχει πριν τηλεφωνησει"

Επισης εχει πει και τα παρακατω

"Και κερδιζουν κυριες και κυριοι, ενα κορνερ σε πολυ πλεονεκτικη θεση."

"Ο Ροναλντο ξεχυνεται σαν εμμετος στην επιθεση"

"Ο Νταβιντς κανει ενα δυνατο συρτο σουτ το οποιο καταληγει ψηλα πανω απο το δοκαρι"

"Και η γραμμη περναει την μπαλα κυριες και κυριοι..."

"Για οσους εχουν ασπρομαυρη τηλεοραση, ο εγχρωμος παιχτης Μπατιστα του Εθνικου, ειναι αυτος με το μπλε σορτσακι"

"Ναι κυριες και κυριοι, 35 χιλιαδες στοματα, χειροκροτουν"

Ελπιζω να μην βγηκα εκτος θεματος θα μπορουσα να παραθετω ατακες του μεχρι αυριο αλλα δεν θελω να πιασω πολυ χωρο.

dora7
13-09-2010, 23:56
Ο "μεγάλος αρχηγός Φραγκίσκος Αλβέρτης"....:D

Μια φορά να το ξανακούσω θα παθω παράκρουση με την τόση μεγαλειότητα....;):p:p:p:p

zouparos
14-09-2010, 00:56
Mιχάλης Κακιούζης
"Ο παίκτης με την καλύτερη κίνηση χωρίς την μπάλα"

Παράκρουση :p

KonTaz
14-09-2010, 01:00
Μόνο τις "ατάκες" του Χατζηγεωργίου να αραδιάσουμε εδώ μέσα χρειαζόμαστε 20 σελίδες!!

johny b
14-09-2010, 01:06
1993 o Ολυμπιακός παίζει στη Μαδρίτη στη ρεβάνς του 1-1 με την Ατλέτικο. Η μετάδοση ραδιοφωνική σε ρυμό Μανώλη Μαυρομάτη.
"Πολύ καλός σε αυτό το πρώτο ημίχρονο ο Ολυμπιακός. Ελέγχει απόλυτα το παιχνίδι και δείχνει να πατάει με μεγάλη σιγουριά. Την μπάλα έχει στο κέντρο ο Γιώτης Τσαλουχίδης ο οποίος ψάχνει .................................................. .................................................. ............................. 1-0 για την Ατλέτικο κυριές και κύριοι."

Στην κατηγορία "βγάλε τον σκασμό" με διαφορά ο Βαγγέλης Ιωάννου στον προημιτελικό Σλοβενία-Ελλάδα. Ουρλιαχτά σα γουρούνι που το σφάζουν, ανατριχιαστικές κραυγές "άμυνα Ααααααααααμυνά", "πρέπει να κάνουμε φάαααααααααααααουλ" κι ο Πουρουπουπου όποτε μεταδίδει αγώνα του ΠΑΟ και θέλει να το παίξει αντικειμενικός.

Phineas_Freak
14-09-2010, 01:18
Το κορυφαιο σαρδαμ στην ΙΣΤΟΡΙΑ το εχει κανει ο Βερνικος σε κληρωση ch league
"Για να δουμε ποιον αντιπαλο θα βγαλει για τον Ολυμπιακο η Κλητοριδα"!!!!!!!

Θεος!

malfaldo
14-09-2010, 01:48
-tάκλιν για σεμινάριο
-Του πήρε την ταυτότητα
Μετά το τέλος ενός μεγάλου αγώνα που κρίθηκε σε μία λεπτομέρεια δηλώσεις προπονητη χαμένης ομάδας:
1."Συγχαρητήρια στην αντίπαλη ομάδα, άξιζε τη νίκη...
Μετάφραση:Α ρε πουστηδες κωλόφαρδοι μ πηρατε τη μπουκιά απο το στόμα, να πέσει το αεροπλάνο σας ρε μουνιααα!"

2."Θέλω να πω ένα μεγάλο μπράβο στους παίχτες μου, έδωσαν και την ψυχή τους.
Μετάφραση:Ρε κωλόπαιδα θα σας σκίσω...Χάσατε τον αγώνα μέσα από το χέρια μου..Θά σας ξεκωλιάσω στην προπόνηση...Θα φτύσετε το γάλα της μάνας σας...Δε θα με κάνετε εμένα καρδιακό!!"

DirtySniper
14-09-2010, 02:15
Μετά από σούπερ εμφάνιση εναντίων της Μπαρτσελόνα με προσωπικο χατ τρυκ, οι δηλώσεις του σκορερ
"Πιστευω πως όλα τα παιδιά είχαμε προετοιμαστεί για αυτόν τον αγώνα, δεν έχει σημασία αν σκοράρα εγώ, σημασία έχει να κερδίζει η ομάδα. Πιστεύω ότι τα γκολ δεν θα τα έβαζα χωρίς τη βοήθεια των συμπαικτών μου.
Κοιτάμε το επόμενο παιχνίδι με το
Διαγόρα για το κύπελλο και πιστεύω ότι στο τέλος θα είμαστε εμείς οι νικητές. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε αυτόν τον υπέροχο κόσμο που πιστεύω ότι είναι ο καλύτερος στον κόσμο."

zouparos
14-09-2010, 02:18
"kόορνερ από καλή θέση"
Νομίζω Μαυρομάτης

DirtySniper
14-09-2010, 02:20
Γραφικότητες κυρ Νίκου (πριν από λίγο στο τηλε άστυ)
Να βάλεις δεξιά τον (1)Ρόμενταλ, να σου μπουκάρει από αριστερά ο (2)Ριέρα.Μπροστά ο (3)Μήτρογλου
Κέντρο (4)Ντουντου (5)Ουρτάδο (6)Φετφατζίδης, (7)Ιμπαγάσας.
Πίσω (8)Ραουλ Μπράβο , (9)Αβρααμ , (10)Μέλμπεργκ, (11)Τοροσίδης και τερματοφύλακας (12)Νικοπολίδης"

zouparos
14-09-2010, 02:25
Γραφικότητες κυρ Νίκου (πριν από λίγο στο τηλε άστυ)
Να βάλεις δεξιά τον (1)Ρόμενταλ, να σου μπουκάρει από αριστερά ο (2)Ριέρα.Μπροστά ο (3)Μήτρογλου
Κέντρο (4)Ντουντου (5)Ουρτάδο (6)Φετφατζίδης, (7)Ιμπαγάσας.
Πίσω (8)Ραουλ Μπράβο , (9)Αβρααμ , (10)Μέλμπεργκ, (11)Τοροσίδης και τερματοφύλακας (12)Νικοπολίδης"

Ρε ψεύτηηη :p
Είπε πως δεν πρέπει να παίζει ο μικρός δεξιά και χαντακώνεται γιατί είναι δεκαράκι. Επομένως δεξια ντενις μεσα επιθετικος(μητρογλου πχ) αριστερα ριερα 4 στην αμυνα οι κλασσικοι,τερμα και μενουν 3 θεσεις. Ε είπε ουρταδο ντουντου και μενει ενας. Να αποφασίσει είτε ιμπαγασα είτε φετφατζιδη. Γιατι και οι 2 μαζι δεν γίνεται να παιζουν ουτε να παιζει χαφ κοφτης ο ιμπαγασα γιατι θα γελάσει το παρδαλό κατσίκι. Αυτά είπε ο πανμέγιστος κυρ-Νίκος και είμαι 1925% σύμφωνος.
Οι γραφικότητες του ήταν οι εξής: σολδάδο αντί ουρτάδο και φετμετζίδης αντί φετφα καθόοολη την διάρκεια.... ΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑ

Dude
14-09-2010, 03:46
Ωραίο θρεντ. Ορισμένα που θυμάμαι κι εγώ...

Ιωάννου:
- "Το μακρινό ριμπάουντ... Το σημαντικότερο πράγμα στο σύγχρονο μπάσκετ..." :)

Χατζηγεωργίου:
- "Σάνι Μπόϋ"... όποτε ακουμπούσε μπάλα ο Μπετσίροβιτς.
- "Εδώ βλέπετε... Το βλέμμα του λύκου"... όποτε πήγαινε η κάμερα στο Φέντερερ τη στιγμή που ήταν έτοιμος να δεχτεί το σερβίς αντιπάλου.
- "Ο Ντάριους είναι ο καλός (σουτέρ)"... σύγκριση μεταξύ των 2 Λαβρίνοβιτς.

Σκουντής:
- "Ο Ντικούδης, με όλο το σεβασμό προς την οικογένειά του, στα τελευταία ματς είναι.............. σκύλος"... για τον Ντικούδη στις καλές εμφανίσεις του με Εθνική.
- "Η τούρτα!"... Στα χαρακτηριστικά τελειώματα του Παπαλουκά με λέι άπ μετά από διείσδυση.

Δάρδαλης:
- "Εμείς εδώ στην Ελλάδα τον είχαμε για χαζό, αλλά σήμερα είναι μέχρι στιγμής ο τιμωρός του Ολυμπιακού"... για τον Νταβόρ Κους σε έναν αγώνα με την Τσιμπόνα εκτός πριν 2 χρόνια.

Γενικές:
- "Εξαιρετικός κεφαλοσφαιριστής..."... για άμπαλους τύπου Χαριστέα και Κυργιάκου, που τυχαίνει μια στις τόσες να βάζουν γκολ με το κεφάλι.

μιγάδας
14-09-2010, 11:18
ιωαννου:

''παααααραλιγο να κανει το λαθος''

deninho
14-09-2010, 12:33
Γραφικότητα είναι ο χαζτηγεωργίου κάθε φορά που σχολιάζει αγώνα του ναδάλ. Γίνεται ματσάρα, τελικός ρολάν γκαρός, μεταξύ Φεντερερ και ναδάλ, και μας μιλάει για τα γυμνασμένα μπράτσα του τελευταίου... [συν τοις άλλοις, είναι πολύ gay κάτι τέτοιες παρατηρήσεις, από κάποιον που στη μικτή ζώνη, στο στίβο στους Ολυμπιακούς του Πεκίνου έκανε καμάκι σε μια αμερικανίδα αθλήτρια, οn camera]

Πως και δε σχολίασε κανείς τον μπατή με τα ωραία πόδια του Χέισλιπ;

Μανώλο Μαυρομάτης:

Παρουσίαση ενδεκάδας της Ρ. Μαδρίτης:

"Να και η βασίλισσα με το Μουνίτις"

johny b
14-09-2010, 15:07
Μανώλης Μαυρομάτης : "Το κόρνερ θα εκτελέσει ο Κανίγια, τον πλησιάζει ο Μαραντόνα και του λέει άσ'το θα το κάνω εγώ, πήγαινε μέσα εσύ που είσαι ψηλός και μπορεί να πάρεις καμμιά κεφαλιά"

Στην κατηγορία "δεν πετυχαίνω παίκτη ποτέ": ιστορικά έχουν μείνει τα "Καθόρλα στον Καθόρλα", το "Τζέραρντ τη σέντρα, κεφαλιά απ'τον Τζέραρντ και γκολ" αλλά και το ιστορικό του Μαυρομάτη με τον Ολιζαντέμπε να σκοράρει κατά του Ολυμπιακού και το Μανωλάρα να επιμένει για κανένα 5λεπτο ότι το γκολ έβαλε ο .....Οφορίγκουε. Βασιλιάς της κατηγορίας ο Κώστας ο Βερνίκος ο οποίος δεν πετυχαίνει ποτέ και κανένα παίκτη επίτηδες. Να μπερδεύει δεξί μπακ με αριστερό χαφ, σέντερ φορ με αμυντικό, καραφλούς με μαλλιάδες, ενίοτε και μαύρους με άσπρους.
Ο Κωστάρας ο Βερνίκος επίσης είναι ο ρέκορντμαν της κατηγορίας "σχολιάζω οτιδήποτε δείξει η κάμερα λες και είστε στραβοί". Κυριολεκτικά δεν υπάρχει καρέ που θα δείξει η κάμερα και δεν θα σχολιάσει ο διευθυντής αθλητικού της ΕΡΤ (όξω ρε!) απ'τα πουλάκια που πετάνε, τον τύπο που σκαλίζει τη μύτη του, το καπέλο των βίκινγκ μέχρι και το ότι το χορτάρι είναι κίτρινο σε ένα κομμάτι ο Κώστας ποτέ δε σκάει.
Παρότι δεν είναι αντιπαθής, η μοίρα το φερε για τον Θαναηλάκη να κάνει μια ωραία μετάδοση, απ'τις μεταμεσονύχτιες της σούπερ Μπάλας, με τη Γιουβέντους να σκοράρει στο τελευταίο λεπτό και το "Τούντοοοοοοοοοοοοορ και γκολ" του Χρηστάρα να δίνει επικό τόνο στη φάση. Από κείνη τη μαύρη ώρα ο Θαναηλάκης ωρύεται ακόμη κι όταν η ομάδα κερδίζει πλάγιο ή περνάει το κέντρο σε αντεπίθεση 5 εναντίον 8. Σε βαθμό που αν κάνεις κάτι παράλληλα να μην μπορείς να το τελειώσεις, γιατί γυρνάς συνέχεια να δεις τη συναρπαστική ........... κούρσα του Σκούφαλη στη μεσαία γραμμή. Η πλάκα δε είναι ότι ο Θαναηλάκης διατηρεί το ίδιο μοτίβο ακόμη κι όταν μεταδίδει σε ριπλέϋ.

Μεγάλο βάσανο η προφορά των ξένων ονομάτων. Πρωτοπόροι στον αγώνα να μάθουν ημάς τους αμόρφωτους πώς να προφέρουμε ορθά ο Κώστας Σπυρόπουλος κι ο Παλομπαρίνι. Ειδικά το Δυνάμο Κιέβου και το Κγιστιάν Καρεμμπού του Κωστή αλλά και το Σεβσένκα του Κωλομπαρίνι έχουν μείνει αξέχαστα. Υποτιμημένο ταλέντο, ο τύπος (μου διαφεύγει το όνομά του) που κάνει την αναφορά στα ξένα πρωταθλήματα στον Αντ1 και στο Σούπερ Σάββατο. Ειδικά τα Κάχα Καλάτζγιε, Πάουλο Μαλδίνι, Φαουστίνο Ασπρίλα και το καταπληκτικό Ντεϊμούρ Κετσμπαγιέϊ άφησαν ιστορία.

Κατηγορία μόνος του, ιστορία ανεπανάληπτη ο Γιώργος Μίνος. Η γρέντζα κλασσική σαλονικώτικια φωνή, το χάσιμο στο μάτι, το κοκκινοκίτρινο του αλκοολικού και βέβαια η ανεπανάληπτη γραφικότητα συνδυασμένη με το αγνό Μπαοκτσιλίκι. Από το κυνηγητό των διαιτητών όποτε ο Μπάοκς χάνει, τις αντικειμενικές δημοσιογραφικές παρατηρήσεις που ξεκινούν με το "στον ΠΑΟΚ λένε" κι εκφράζουν πάντα την οργή του Γιωργάρα για τη διαιτησία, την αστυνομία, την Αθήνα και τα πάντα όλα, την επανάληψη της λέξης ΠΑΟΚ σε ρυθμό βολής κατά ριπάς ο Μίνος είναι έπος. Εκ των ων ουκ άνευ το ρεπορτάζ αγωνιστικού χώρου με το Μίνο να διαμαρτύρεται "διπλωματικά" για τους διαιτητές κ;ι ν; μας δίνει ινσάϊντ ινφορμέϊσιον τύπου "καθώς ο Ίβιτς έβγαινε είπε στον κύριο Σάντος -κόουτς χτύπησα το πόδι μου, και ο κύριος Σάντος απάντησε-εντάξει παιδί μου πήγαινε κάτσε να ξεκουραστείς (να το κάνει μάκια ο φροντιστής να περάσει). Κορυφαίο το σκηνικό με τον Μίνο να παριστάνει ότι δεν ακούει τον Πρπουπού για να διαβάσει την ανακοίνωση του ΠΑΟΚ και τον Παυλάρα να τον κόβει γιατί δεν έβγαζε το σκασμό με τίποτα. Γιώργο Μίνο σ'αγαπάμε.
Βέβαια η αθλητική δημοσιογραφία της Θεσσαλονίκης έχει πολλές μεγάλες μορφές, τις οποίες ευτυχώς είχαν την τύχη να γνωρίσω 5 χρόνια, προεξάρχοντος του ανυπέρβλητου Θόδωρα Παρασίδη με το φροντιστήριο οπαδών και όλη τη Σαλονίκη να είναι συντονισμένη μεταξύ 3-4 το μεσημέρι. Επικής και ανεπανάληπτης μορφής που τελικά αυτοκτόνησε αφού σκότωσε τη γυναίκα του. Παραθέτω σχετικά βίντεο γιατί δεν περιγράφεται με λόγια

7B5frQJKROs&feature

KingJames
14-09-2010, 15:16
"Τζέραρντ τη σέντρα, κεφαλιά απ'τον Τζέραρντ και γκολ"
Ωραίος !
s8nsfSROYVQ
Big f@cking success !

zouparos
14-09-2010, 15:29
eiUk-gPR94c&NR=1

OYXAXAXXAAXAXA

dora7
14-09-2010, 22:44
Σωτηρακόπουλος απόψε, αρχές πρώτου ημιχρόνου Μπαρτσελόνα - Βάζελος, αναφερόμενος στον Βίγια...

"Ενας τρομερά κλασικός σέντερ φορ...":rolleyes::rolleyes::rolleyes:

magicj
14-09-2010, 23:19
Επίσης στο Μπαρτσελόνα - Βάζελος: "Μία ονειρώδης μπαλιά από τον Τσάβι!"

μιγάδας
15-09-2010, 15:08
κι ομως, δεν ειναι λαθος........το εψαξα κι εγω χτες γιατι μου φανηκε καπως.

*GrimReaper*
30-09-2010, 05:06
P8ot37EKy20

o1amqwTSUHE

*GrimReaper*
02-10-2010, 16:17
XAXAXAXAXA

TsnzfiV9qts

Dark Angel #9
02-10-2010, 16:43
Ρε λες κ σαλαγαει τα γιδια (ιιιιιιιιιιιιιι-χαααααααααααα!) κανει!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ μωρη ρουφιαναααααααα! αχαχαχαχαχαχα δεν υπαρχει ρε το ατομο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

dora7
07-10-2010, 22:40
Barcelona-Lakers τώρα στη Nova...

Ο Γκασόλ έχασε τη μπάλα από υπερβάλοντα σιγουριά!!!!:eek::eek::eek:

dora7
12-10-2010, 22:27
Πριν λίγα λεπτά ο Σπυρόπουλος για κάποιον παίκτη των Ισραηλινών...
"...γεμάτος χυμούς, ενέργεια, ενθουσιασμό...."
για ποδοσφαιριστή μιλάμε ή.......??????;););););):eek::eek::eek::eek:

peter
13-10-2010, 00:16
Μήπως την κουνάει την αχλαδιά ο Σπυρόπουλος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
άκου χυμούς έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

johny b
13-10-2010, 01:58
Ωραίο τεκνό ο παίχτης?

dora7
13-10-2010, 07:40
Ωραίο τεκνό ο παίχτης?

Ισραηλινός... ε δεν φημίζονται και για τεκνά :eek::eek::eek: αλλά γούστα είναι αυτά τι να πει κανείς!!!!!;);););););)

johny b
13-10-2010, 10:08
Μην το λες αυτό. Σ'όλες τις ταινίες είναι παιδαράδες. Εδώ το Μωυσή τον έπαιξε ο Τσάρλτον Χέστον.

gianna7
13-10-2010, 10:35
O τερματοφύλακας πάντως......γιαμ! γιαμ!

dora7
13-10-2010, 11:19
Μην το λες αυτό. Σ'όλες τις ταινίες είναι παιδαράδες. Εδώ το Μωυσή τον έπαιξε ο Τσάρλτον Χέστον.

Ε τώρα μιλάμε για βέρους κι όχι για χολυγουντιανές φεκιές...και μένα η σωσίας μου είναι η Μόνικα Μπελούτσι....;);););)
ασε που ως συνήθως άλλο είναι το θέμα μας κι άλλα λέμε....:p:p:p:p:p (μεγάλο ταλέντο αυτό που συναντάται εν αφθονία στους διαδρόμους του redhoops):p:p:p:p:p

@ gianna
τον τερματοφύλακα ούτε που τον πρόσεξα γιατί με είχε συνεπάρει όπως πάντα η απίστευτη ομορφιά του Σαλπιγγίδη!!!!!:eek::eek::eek::eek:

gianna7
13-10-2010, 11:53
@ gianna
τον τερματοφύλακα ούτε που τον πρόσεξα γιατί με είχε συνεπάρει όπως πάντα η απίστευτη ομορφιά του Σαλπιγγίδη!!!!!:eek::eek::eek::eek:


Ναι έχεις δίκιο:p:p:p. Και εγώ φευγαλέα τον προσεξα, ήταν σε μια στιγμή που πήρα το μάτι μου απο τον Σάλπι(γιατι φυσικά τραβάει όλα τα βλέματα το όμορφο αγόρι:eek::eek::eek:). Φήμες που λένε ότι ο Σηφάκης έχει παρεξηγηθεί, γιατί όλα τα κορίτσια ζητάνε το τηλέφωνο του Σάλπι και όχι του ιδίου κρίνονται ως ανεπιβεβαίωτες. :D:D:D

off topic......το καλύτερο θα το βρείτε πάντα και μονο εδώ

dora7
20-10-2010, 22:10
Πριν λίγο στο βαζελος-Ρουμπίν Καζάν....

".....οι επιθετικοί της εκτέθονται!!!!!!!!!!!!eek::eek::confused::confused ::

Αναμένουμε από στιγμή σε στιγμή την είδηση της αυτοκτονίας του Μπαμπινιώτη.......;););););););););););)

Από το ίδιο παιχνίδι...

Ο παναθηναικός προσπαθεί έστω και με όχι ανορθόδοξο τρόπο:eek::eek::eek: να κλείσει στα καρέ της τη Ρουμπίν Καζάν.....

αχ και δεν υπάρχει έλεος........:D:D:D:D:D:D:D:D

gianna7
21-10-2010, 00:49
κατω από το φως του φεγγαριού εκτεθετε η ρουμπιν, βαθμό επηρε και έφυγε μαζί και ένα λουλούδιν(κυπριακό για να μου βγαίνει η ρίμα).

magicj
05-11-2010, 00:03
Στο παιχνίδι του βάζελου τώρα : "το σφύριγμα ήταν σωστό από την αρχή μέχρι το τέλος του" !

DirtySniper
09-11-2010, 18:31
"Όταν περιμένεις να παίξεις καλύτερα και ξέρεις πως μπορείς να το κάνεις, αναζητείς έναν τρόπο να βγεις από την κρίση και βάζεις επιπλέον πίεση στον εαυτό σου. Κάνουμε μια δουλειά που εκτιθέμεθα στα μάτια του κόσμου και πρέπει να συνηθίσεις στην κριτική. Δεν είναι εύκολο όταν όλοι γύρω σου λένε πως δεν είσαι καλός, τη στιγμή που εσύ-περισσότερο από τον καθέναν-θέλεις να πας καλύτερα. Μου αρέσει η καλοπροαίρετη κριτική, με κάνει πιο δυνατό και επίμονο". (http://www.sport-fm.gr/article/302553)

τάδε έφη ο "σοφός" Μιλένκο Τέπιτς
ξέρετε
αυτός που -κατα Μανούσο- συμπληρώνει τέλεια το Μίλος.

Αγαπητέ Μιλένκο
αν η κριτική σε έχει κάνει πιο δυνατό
προφανώς τώρα θα έπρεπε να έδειχνες κάπως έτσι...

http://msp282.photobucket.com/albums/kk264/Mike_Williamson/muscles.jpg

Υ.Γ. Μη ψαρώνετε......
στο σλιπάκι του έχει βάλει έξτρα κάλτσες....

dora7
11-11-2010, 22:08
από το βάζελος - Εφες

ενημερωθήκαμε ότι:

"....ο Μαριτς μπορεί να βγει προς τα έξω και να παίξει κι άλλα πράγματα" :p:p:p:p:p

Μα ναι είναι φως φανάρι για νέο μας το λες ????????????;);););););););););););)

Wilt The Stilt
13-02-2011, 01:34
Μόλις διάβασα αυτή τη μαλακία από το Red Planet στην κριτική για τον Ριέρα μετά το ματς με τον Άρη:

"Κέρδισε ένα πέναλτι που δεν έδωσε ο Σιδηρόπουλος"....ok

GEMAN7
03-03-2011, 01:29
Άεκ Πάοκ 0-0, ο Πάοκ παίζει με 9 παίχτες και ο Χιμένεθ στο 84' βάζει τον Μίτσελ στη θέση του Καράμπελα. Οπότε βγάζει καρτέλα το conn-x...
Όνομα: Μίτσελ, Νο 11. Θέση: Παίκτης χωρίς θέση.

Ο δαιμόνιος ρεπόρτερ του conn-x κρυφάκουσε τον Χιμένεθ να λέει στον Μίτσελ... ''μπες και παίξε όπου να΄ναι''. Χαχαχα για να βλέπουν τα γατάκια της δημοσιογραφίας πως γίνεται το ρεπορτάζ:D.

johny b
03-03-2011, 02:21
Mαγος της προπονητικης

tc-g6
03-03-2011, 13:56
αποτυ-χιμενεθ ειναι ρε ο ανθρωπος. αμα ο δικος μας ισπανος ειναι για πανιωνιο αυτος κανει για αθηναϊκο και πολυ του ειναι...

zouparos
03-03-2011, 14:00
Top κλισε δεκαετίας...
μετά από ματς και γκέλα μεγάλου με Ξάνθη
το
SKODA...ΨΕ

αχαχαχαα ΓΡΑΦΙΚΟ μεχρι θανατου

*GrimReaper*
24-03-2011, 04:53
στο χθεσινο ματς
-καρυδας "και το καλαθι 2 ποντων τωρα απο τον....χερστον"
-παπαδογιαννης "Χερστα κι αστα ειναι σημερα η σιενα"

χαχαχαχα καλο :p

*GrimReaper*
25-03-2011, 00:41
σας αρεσε ε?...παρτε τωρα το παπαρι του χερστον :p

red hoopligan
17-04-2011, 01:29
Εμετικη η περιγραφη του αγωνα οπου καθε τρεις και λιγο ακουγαμε για την προκριση του βαζελου εναντιον της μπαρτσελονα(μαγκια του δε λεω,αλλα οχι και συνεχεια καταντησε εμετικο) και για τον υπερανθρωπο διαμαντιδη(γραφικοτητα πλεον).

*GrimReaper*
17-04-2011, 01:47
βασικα παντα σε ματς με τον βαζελο μιλανε παντα για αυτον!! Και χαλια να τα παει λενε οτι εχει ακομα χρονο ο παναθηναικος...μπορει να το γυρισει ο παναθηναικος...κανει λαθος εκει ο παναθηναικος..κανει λαθος αλλου ο παναθηναικος....ΑΡΔ

red hoopligan
17-04-2011, 02:01
Ξερεις grim αποφευγω να βλεπω ομαδες που χαλανε με τον τροπο που παιζουν το αθλημα που αγαπαω....:p

*GrimReaper*
17-04-2011, 02:52
Ξερεις grim αποφευγω να βλεπω ομαδες που χαλανε με τον τροπο που παιζουν το αθλημα που αγαπαω....:p

ουτε κι εγω τν βλεπω καθολου...στα μεταξυ μας ματς αναφερομαι

DirtySniper
03-05-2011, 02:59
απίστευτος ο τύπος
"Barca No More: Γιατί η Μπαρτσελόνα δεν αντέχεται...

Χρήστος Χατζηιωάννου
Δημοσίευση: 02 Μαίου 2011
Share522

Καλώς ή κακώς, αυτό το διαστημικό ποδόσφαιρο που παίζει η ομάδα του Γκουαρντιόλα είναι λίγο βαρετό και προβλέψιμο. Ακραία, αλλά άποψη. Συνεπώς, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε.



Ναι, ωραία, συμφωνώ. Η Μπαρτσελόνα αυτή τη στιγμή είναι η καλύτερη ομάδα στον κόσμο, η μοναδική που αλλάζει την μπάλα με τέτοια ταχύτητα, η μοναδική της οποίας οι παίκτες είναι σε διαρκή κίνηση με ή χωρίς τη μπάλα, η μοναδική που εκτελεί τα κόρνερ και τα στημένα κυρίως με πάσα κλπ κλπ κλπ.
Πειράζει που εμένα αυτό μου φαίνεται απόλυτα βαρετό και προβλέψιμο;

Και εξηγούμαι. Όταν ανοίγω την τηλεόραση να δω ένα παιχνίδι της Μπαρτσελόνα, είμαι σίγουρος για το τι θα δω. Ασχέτως ποιά ομάδα στέκεται απέναντί της γιατί ακόμα και η έκπτωτη βασίλισσα Ρεάλ του Special One, κάθεται πίσω ταμπούρι και περιμένει τον οχετό.

Ξέρω από πριν ότι θα δω μια ομάδα να πνίγει τον αντίπαλο, να ανταλλάσσει σε ένα μόνο παιχνίδι τις πάσες που οι ελληνικές ομάδες ανταλλάσσουν όλες μαζί σε μια αγωνιστική, να κερδίζει εύκολα ή δύσκολα και ενίοτε να σκοράρει κάποιο σπάνιας ομορφιάς γκολ.

Ε, εμένα όλη αυτή η κατάσταση μου τη σπάει. Και προτιμώ να ταλαιπωρηθώ παρακολουθώντας δεύτερες μπάλες να πέφτουν στο Πανθεσσαλικό στον αγώνα του Ολυμπιακού Βόλου με τον Παναθηναϊκό, παρά να με πάρει ο ύπνος με την ομάδα-playstation.

Είναι πολύ συγκεκριμένοι οι λόγοι που μου τη σπάει αυτή η ομάδα και εξηγούμαι:

Το ύφος

Όταν μπαίνει ο Μέσι στο γήπεδο, μου θυμίζει τον Χοακίν Φοίνιξ από την ταινία ?Ο Μονομάχος? όταν έμπαινε στο Κολοσσαίο γνωρίζοντας ότι θα είναι ο επόμενος Καίσαρας. Μόνο που εκείνος είναι ηθοποιός που το παίζει βεντέτα και ο Μέσι είναι απλά μια βεντέτα. Το ίδιο ισχύει βέβαια και για τον Κριστιάνο Ρονάλντο, τον Λάμπαρντ, τον Ριμπερί και τους άλλους που έχουν καβαλήσει (δικαίως) το καλάμι. Απλά στην Μπαρτσελόνα έχει μαζευτεί πολύ ύφος. Από τον Πουγιόλ και τον Πικέ μέχρι τον Τσάβι και τον Βίγια.

Το playstation

Το ευχαριστιέσαι εσύ ένα παιχνίδι στον υπολογιστή όταν παίζεις μόνο με cheats; Βαρετό δεν είναι μετά από λίγο; Γιατί έτσι μοιάζει αυτό το ποδόσφαιρο. Πάσες που φτάνουν εκεί που πρέπει, ντρίμπλες, τακουνάκια και μπαλιές 40 μέτρων. Και αυτά όχι σε ένα διάστημα έξαρσης όπως κάνουν και πολλές άλλες ομάδες στον κόσμο αλλά σε ένα μεγάλο μέρος του 90λεπτου. Δεν με νοιάζει πλέον αν θα φτάσει να βάλει γκολ η Μπαρτσελόνα. Ξέρω ότι θα με ταλαιπωρήσει τόσο πολύ ψυχικά αυτή η ομάδα έξω από την περιοχή που θα προτιμούσα οι αντίπαλοι να τους ανοίγουν απλά το δρόμο για να σκοράρουν.

Oι διθύραμβοι

Ε, εκεί είναι που θέλω να την κλείσω την τηλεόραση. Στον τρόπο με τον οποίο ο κάθε δημοσιογράφος εξάρει τη μπάλα που βλέπει με λέξεις και ατάκες όπως ?διαστημικό ποδόσφαιρο?, ?ούτε στο playstation?, ?μπάλα από άλλο πλανήτη?, ?ασταμάτητη?, ?βγάζει φωτιές?, ?ονειρική?, ?μαγική? κλπ κλπ. Αυτό το γλύψιμο έχει γίνει πιο κουραστικό και από τις ατάκες του Χατζηγεωργίου για τον Διαμαντίδη.

H ξενέρωτη γκόμενα

Το ποδόσφαιρο της Μπαρτσελόνα είναι σαν την τέλεια γκόμενα. Εκείνη την αψεγάδιαστη ξανθιά με τις αναλογίες 90-60-90, την υπέροχη προσωπικότητα και την αγαθή ψυχή. Αυτή τη γκόμενα που προσπαθείς μια ζωή να κατακτήσεις και όταν το καταφέρνεις μένεις με το ξενέρωμα. Γιατί προτιμάς την άλλη γκόμενα. Εκείνη που σε τρέχει, εκείνη με την κυτταρίτιδα και το στραβό δοντάκι. Κι όσο κι αν θαυμάζουμε το ποδόσφαιρο της Μπαρτσελόνα και των αστέρων της, η μπάλα που μας κάνει να φτάνουμε τους 140 παλμούς, να σηκωνόμαστε από τον καναπέ και να βρίζουμε, να ντρεπόμαστε για λογαριασμό της αλλά και να τη γουστάρουμε είναι το άλλο, το κάτι από ποδόσφαιρο που παίζεται από την Championship και το Campionato μέχρι την Bundesliga και την σάπια Superleague.
?"

johny b
03-05-2011, 04:35
Ακολουθεί πόλεμος ανακοινώσεων Ζούπαρος-Ντον

DON
03-05-2011, 11:09
Κανένας πόλεμος ανακοινώσεων. ΚΑΘΕ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΕΙ.

zouparos
03-05-2011, 11:58
Έτσι!! Έχει μπει στο κατάλληλο θέμα η μαλακία του καθένα.
Ποιος ειναι αυτος?? Αυτη η πουσταρα ολκης που εβαζε την λεσβια με τον ρουβα χερακι χερακι στην εναρξη των Ολυμπιακών αγώνων να χορεύουν και κάτι φτερωτούς αγγέλους να έρχονται απ'τον ουρανό???
Εκπληκτικό άρθρο.

Ειδικά εκεί που λέει πως όταν κατακτάς την "ΤΕΛΕΙΑ" γκόμενα "μένεις με το ξενέρωμα". Κρίμα γιατι εγώ νόμιζα πως καυλώνεις, νιώθεις ΘΕΟΣ και ΜΑΓΚΑΣ.

Συγγνώμη κύριε Πουστη μάθε τε μας λίγο ψυχολογία. Δλδ αν δεν έχεις γκόμενα τότε δεν μένεις με το ξενέρωμα και ούτε με το πουλί στο χέρι. Ε ΠΑΡΤΑ ΜΑΛΑΚΑ

SuperSayian
03-05-2011, 14:33
Είναι λογική τελικά να βαριέσαι το τέλειο?Τι άλλο θα ακούσουμε τελικά?

red hoopligan
06-06-2011, 12:34
Τωρα μου ηρθε μεγαλη ατακα αυτου που εκανε εχθες τη μεταδοση...
"Μπορουμε να πουμε οτι ο μαυροκεφαλιδης σε αυτη τη σειρα χωρεσε στα παπουτσια του νεστεροβιτς"..
Συγνωμη κιολας,αλλα μπορει ο μαυροκεφαλιδης να επαιξε παρα πολυ καλα σε ολη η σειρα(τη βολη γμτ βαλε),με το ρασο ομως δε συγκρινεται....

Dude
06-06-2011, 21:55
Λογικά πάντως μεγαλύτερο πόδι πρέπει να έχει ο Ράσο, οπότε χωράει ο Μαύρος χαλαρά.

zouparos
07-06-2011, 02:05
Ξαναδιαβάζω την παπαρια απο πάνω που εγραψε αυτο το νουμερο πριν 1 μήνα και γελάω ακόμα περισσότερο...

Μου ήρθε σήμερα να κρατήσω αυτό

"Το ύφος

Όταν μπαίνει ο Μέσι στο γήπεδο, μου θυμίζει τον Χοακίν Φοίνιξ από την ταινία "Ο Μονομάχος" όταν έμπαινε στο Κολοσσαίο γνωρίζοντας ότι θα είναι ο επόμενος Καίσαρας. Μόνο που εκείνος είναι ηθοποιός που το παίζει βεντέτα και ο Μέσι είναι απλά μια βεντέτα. Το ίδιο ισχύει βέβαια και για τον Κριστιάνο Ρονάλντο, τον Λάμπαρντ, τον Ριμπερί και τους άλλους που έχουν καβαλήσει (δικαίως) το καλάμι. Απλά στην Μπαρτσελόνα έχει μαζευτεί πολύ ύφος. Από τον Πουγιόλ και τον Πικέ μέχρι τον Τσάβι και τον Βίγια."

βεντέτα ο μέσσι...το ακουσαμε και αυτό!!! Έχει καβαλήσει το καλάμι και έχει πολύ ύφος!!! ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ποιος?? Ο Μέσσι...που του λες γαμω τη μανα σου και δεν απαντάει. Που σήκωσε τελευταίος την κούπα. Που που που που...

Τι διαβάζουμε ρε!

GEMAN7
07-06-2011, 02:15
Τωρα μου ηρθε μεγαλη ατακα αυτου που εκανε εχθες τη μεταδοση...
"Μπορουμε να πουμε οτι ο μαυροκεφαλιδης σε αυτη τη σειρα χωρεσε στα παπουτσια του νεστεροβιτς"..
Συγνωμη κιολας,αλλα μπορει ο μαυροκεφαλιδης να επαιξε παρα πολυ καλα σε ολη η σειρα(τη βολη γμτ βαλε),με το ρασο ομως δε συγκρινεται....

Σε κάποια φάση είπε πως ο Πρίντεζης θυμίζει Μπέρι. :eek::eek::eek:

redfan
07-06-2011, 04:33
Ξαναδιαβάζω την παπαρια απο πάνω που εγραψε αυτο το νουμερο πριν 1 μήνα και γελάω ακόμα περισσότερο...

Μου ήρθε σήμερα να κρατήσω αυτό

"Το ύφος

Όταν μπαίνει ο Μέσι στο γήπεδο, μου θυμίζει τον Χοακίν Φοίνιξ από την ταινία "Ο Μονομάχος" όταν έμπαινε στο Κολοσσαίο γνωρίζοντας ότι θα είναι ο επόμενος Καίσαρας. Μόνο που εκείνος είναι ηθοποιός που το παίζει βεντέτα και ο Μέσι είναι απλά μια βεντέτα. Το ίδιο ισχύει βέβαια και για τον Κριστιάνο Ρονάλντο, τον Λάμπαρντ, τον Ριμπερί και τους άλλους που έχουν καβαλήσει (δικαίως) το καλάμι. Απλά στην Μπαρτσελόνα έχει μαζευτεί πολύ ύφος. Από τον Πουγιόλ και τον Πικέ μέχρι τον Τσάβι και τον Βίγια."

βεντέτα ο μέσσι...το ακουσαμε και αυτό!!! Έχει καβαλήσει το καλάμι και έχει πολύ ύφος!!! ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ποιος?? Ο Μέσσι...που του λες γαμω τη μανα σου και δεν απαντάει. Που σήκωσε τελευταίος την κούπα. Που που που που...

Τι διαβάζουμε ρε!

δεν την ειχα διαβασει αυτη την μλκια.Ο μεσσι υφος οταν μπαινει στο γηπεδο?Μοιαζει με καισαρας?Ρε τον γκεντζογλου τον εχει δει πως μπαινει?ρε αν εχει υφος ο μεσσι,ο κριστιανο ροναλντο ειναι η κλεοπατρα που την σερνουν 100 αιγυπτιοι.Αμα δεν εχεις τι να γραψεις,αστο να παει αστο.

red champion
11-09-2011, 00:19
H63Ud4OU--k&feature=related

DON
12-09-2011, 10:47
ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ αστείο...ΠΟΣΟ ΡΕ ΦΙΛΕ. ΠΟΟΟΟΟΣΟ.

DON
12-09-2011, 10:48
ΠΟΣΟ ΑΣΤΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

quasireu
12-09-2011, 11:04
εχουμε τετοιο ποστ και δεν εχει ανεβασει ουτε ενας τον μοναδικο και ανεπαναληπτο αλκετα παναγουλια.ΔΕΙΤΕ ολο το βιντεο προσφερει γελιο
N93e2VhPMlE&feature=related με κορυφαια το θα τριπλαρει τον ενα θα τριπλαρει το δυο .... και το αλλο που λεει μην μιλας προεδρε θα σε κατεβασω κατω.Ποιος ειναι ο προεδρος?

red champion
12-09-2011, 15:59
ΠΟΣΟ ΑΣΤΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

πουρουπουπου...!!!!τι να λεμε τωρα????

επισης αλλη κλασσικη ατακα ο ταδε ειναι ρολιστας πολυτελειας....

johny b
12-09-2011, 16:00
εχουμε τετοιο ποστ και δεν εχει ανεβασει ουτε ενας τον μοναδικο και ανεπαναληπτο αλκετα παναγουλια.ΔΕΙΤΕ ολο το βιντεο προσφερει γελιο
N93e2VhPMlE&feature=related με κορυφαια το θα τριπλαρει τον ενα θα τριπλαρει το δυο .... και το αλλο που λεει μην μιλας προεδρε θα σε κατεβασω κατω.Ποιος ειναι ο προεδρος?

Είτε Τριβέλλα είτε Δέδες. ΕΠΑΕ ο ένας, ΕΠΟ ο άλλος

stefanos
25-05-2012, 20:26
ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΕΦΤΕΛΗΣ,διαχρονικη αξια.. http://freddos.sport24.gr/2012/05/25/4817/

Dude
25-05-2012, 20:38
Χαχαχαχαχα... α ρε Στράτο... από τις συμπαθητικότερες χροιές φωνών βέβαια.

Morrison
25-05-2012, 20:42
Από τα καλύτερα όλων των εποχών...
Λινκ για όλη την κούρσα παρακαλώ να δούμε τι λέει μετά...

Μια που τώρα είδα το τόπικ ,
http://greekfootballklise.blogspot.com/

tmac
25-05-2012, 20:44
http://www.blog.gr/content/data/multimedia/images/ATHLITIKA/xatzhgeorgiou.jpg

ΣΤΙΚΑΡΕΤΕ ΤΗ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ,ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΑΨΩΓΑ!!!
ε ρε φιλε αμα σε πετυχω πουθενα εχεις να φας κραξιμο μωρη αδερφαρα σε πληρωνουμε κιολας για να το παιζεις αντικειμενικος,στη πρασινη λουλα να πας να δουλεψεις εκει θα ειναι αξιος ο μισθος σου....

DON
25-05-2012, 22:53
Παιδιά επειδή ο άρρωστος με τα αθλητικά πατέρας μου έβλεπε (και) την κολύμβηση τον ακούω τον σεφτελή να σκούζει ΧΡΥΣΟΟΟ και γυρνάω και λέω ρε πατέρα πήραμε χρυσό? και εκείνη την ώρα ο σεφτελής καταλαβαίνει, κάνει παύση και αρχίζει τα βέβαια 1ος στα 100 μέτρα, αλλά έχουμε άλλα 100 κτλ!!!ΠΟΛΥ γέλιο, αν βρείτε όλη την κούρσα αξίζει!

KonTaz
26-05-2012, 01:03
Μπράβο

Κολύμπηση

Morrison
26-05-2012, 13:27
Τώρα το βάζω σε αυτό το τόπικ και βλέπουμε...

Βλάχε πανπάλαιε,με ιντριγκάρεις...ααααααχ...

oogNxdkjNBY

damon7
26-05-2012, 18:03
7_1XzdyFF74

damon7
26-05-2012, 18:07
Παιδιά επειδή ο άρρωστος με τα αθλητικά πατέρας μου έβλεπε (και) την κολύμβηση τον ακούω τον σεφτελή να σκούζει ΧΡΥΣΟΟΟ και γυρνάω και λέω ρε πατέρα πήραμε χρυσό? και εκείνη την ώρα ο σεφτελής καταλαβαίνει, κάνει παύση και αρχίζει τα βέβαια 1ος στα 100 μέτρα, αλλά έχουμε άλλα 100 κτλ!!!ΠΟΛΥ γέλιο, αν βρείτε όλη την κούρσα αξίζει!

http://freddos.sport24.gr/2012/05/25/4817/

Δεν βρήκα όλη την κούρσα DON,όποιος βρει ας ποστάρει please!

DirtySniper
28-03-2018, 23:17
Μπομπυ δε μπομπερ Μπραουν

iliasp87
29-03-2018, 13:25
Θρι Μπι (το ειπε)

trust in who we are
29-03-2018, 15:53
Θρι Μπι (το ειπε)

axaxaxaxaxaxaxaxax οχι ρεεεε