PDA

View Full Version : ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΙΚ ΜΠΑΤΙΣΤ


gianna7
05-11-2010, 14:03
-"Βαριά" πακέτα στέλνονται με courier ανα την Ευρώπη,
- Η οικονομική κρίση βαθαίνει όλο και περισσότερο,
- Η ανεργία έχει φτάσει σε τρομερά ποσοστά, το ίδιο και τα spreads

Πείνα και δυστυχία!

Υπάρχει άραγε ελπίδα για την ανθρωπότητα;
Υπάρχει φώς στο τούνελ;


Η απάντηση στα καυτά ερωτήματα είναι: ΝΑΙ


Γιατί ζεί αναμεσά μας, ο ανθρωπιστής, ο ηθικολόγος, ο υπέρμαχος των αδυνάτων. ΑΥΤΟΣ που αν σε δεί πεσμένο θα έρθει πρώτος να σε κλωτσήσει (άλλο νομίζατε ε; ) ;), θα έρθει πρώτος να σου δώσει το τελειωτικό χτύπημα και να δεί το ρυάκι απο το αίμα να κυλάει ηδονικά.

ΑΥΤΟΣ, που μετά θα σου ζητήσει συγνώμη και θα κατατρέχεται απο τις τύψεις του που δεν θα τον αφήνουν να κοιμηθεί.

Δεν είναι άδικο, δεν είναι κρίμα να τιμωρηθεί αυτό το μαύρο διαμάντι(γιατί σε άσπρο είναι άλλος); Η γαζέλα του μπάσκετ!

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΣ ΕΝΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΜΑΙΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΡΑΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΆΕΙ. ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΣ ΕΝΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΜΑΣ!

johny b
05-11-2010, 14:12
Οι Σλοβένοι πάντως... ανώτεροι. Δεν ασχολούμεθα σου λέει με ανσπορτμαντσιπ συμπεριφορές. Όποιος τις κάνει χαρακτηρίζεται.

dora7
05-11-2010, 14:13
Μαζέψτε τρόφιμα (κυρίως ζάχαρη άχνη;););)), ποδοσφαιρικά παπούτσια με καρφιά (για καλύτερα αποτελέσματα;););)) και τυφλούς διαιτητές (ελαστικούς σαν το τιραμόλα!!!!:p:p) να τα κάνουμε πακέτο να τα στείλουμε στο παιδί για να το βοηθήσουμε να συνεχίσει απρόσκοπτα το θεάρεστο έργο του....:D:D:D:D:D:D:D:D

gianna7
05-11-2010, 14:22
Χιλιάδες γυναίκες θα γράψουν ερωτικές επιστολές του τύπου:

'Μάικ είσαι ο ιδανικός άντρας, σε θέλω"
"Μάικ σου γράφω το τηλέφωνό μου. Τηλεφώνησε μου για καυτές βραδιές γεμάτες κλωτσιές και κουραμπιέδες"
"Μάικ χτυπα κι'αλλο.....τελειώνω...τελειώνω το ψήσιμο:p:p"


και οι άντρες:

"Μεγάλε είμαστε μαζί σου, μη μασας"
"Ετσι κάνει ο άντρας ο βαρβατίλας, ο πρόστυχος"
"Μαικ θέλω να σου μοιάσω όταν μεγαλώσω"

johny b
05-11-2010, 14:26
Ο Παπαχρόνης που σκότωσε 5-6 και βίασε άλλες τόσες έπαιρνε γύρω στις 15 ερωτικές επιστολές τη μέρα στη φυλακή. Νομίζω ο Μάκης είναι κελεπούρι μπροστά του.

gianna7
05-11-2010, 14:37
θέλω πραγματικά να προσθέσω και το τραγούδι ΩΔΗ στον Μαικ:




Πέντε χρόνια δικασμένος μέσα στο Γεντί Κουλέ :
: από το πολύ σεκλέτι τό 'ριξα στον αργιλέ. :
Φύσα, ρούφα, τράβα, τόνε,
πάτα τόνε κι άναψ' τόνε,
φύλα τσιλιες για τους βλάχους,
κείνους τους δεσμοφυλάκους.

|: Κι άλλα πέντε ξεχασμένος από σ' ένανε, καλέ :|
|: για παρηγοριά οι μάγκες μου πατούσαν (τον) αργιλέ. :|
Φύσα, ρούφα, τράβα, τόνε,
πάτα τόνε κι άναψ' τόνε,
φύλα τσιλιες για τους βλάχους,
κείνους τους δεσμοφυλάκους.

|: Τώρα πού 'χω ξεμπουκάρει μες απ' το Γεντί Κουλέ :|
|: γιέμοσε τον αργιλέ μας να φουμάρουμε καλέ. :|
Φύσα, ρούφα, τράβα, τόνε,
πάτα τόνε κι άναψ' τόνε,
φύλα τσίλιες απ' τ' αλάνι
κι έρχονται δυό πολυσμάνοι.

GEMAN7
05-11-2010, 14:50
Να τιμωρηθεί αμέσως ο παίχτης της Ολίμπια που τόλμησε και έβαλε το κεφάλι του κάτω από το πόδι του Μπατίστ με κίνδυνο να τραυματιστεί αυτό το χρυσό παιδί.

magicj
05-11-2010, 16:15
Παιδιά, κάνουν τώρα στο sport24 ερωτήσεις στον Φιλέρη (βρήκανε άνθρωπο) και ένας τυπάς έκανε την εξής: "800 συγνώμες ζήτησε ο Μάικ. Ο Τεόντοσιτς ακόμα καμία"

Τώρα αυτού του τύπου τί να του απαντήσεις;;;;; :eek::confused::eek::confused:

dora7
05-11-2010, 16:19
Παιδιά, κάνουν τώρα στο sport24 ερωτήσεις στον Φιλέρη (βρήκανε άνθρωπο) και ένας τυπάς έκανε την εξής: "800 συγνώμες ζήτησε ο Μάικ. Ο Τεόντοσιτς ακόμα καμία"

Τώρα αυτού του τύπου τί να του απαντήσεις;;;;; :eek::confused::eek::confused:

ουχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχ αχαχχαχα!!!!!!!
Τίποτα γιατί χαλάς σάλιο!!!!!!!!!!!;););););):d:d:d

tc-g6
05-11-2010, 16:36
αντιγραφω απο contra.gr

"Ο Μάικ Μπατίστ φαίνεται πως αντιλήφθηκε αμέσως το απαράδεκτο της πράξης του, κάτι που φανερώνεται από τη συγνώμη που ζήτησε από τον αντίπαλο αλλά και από το γεγονός ότι δε μπορούσε να κοιμηθεί όλο το βράδυ -σύμφωνα με μαρτυρίες των μελών της αποστολής του Παναθηναϊκού."

και εσεις οι κουτοι τον ειρωνευεστε. σα δε ντρεπεστε λεω εγω, κρετινοι. ρε το παιδι δεν μπορουσε να κοιμηθει, δεν σας λεει κατι αυτο?
αμα θελετε να ξερετε, δεν ηταν ο μπατιστ που πατησε το κεφαλι του αντιπαλου στο παρκε. ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΕΛΟΧΙΜ! και το βραδυ που εφυγε ο δαιμονας ο αμοιρος ο μιχαλακης καταλαβε τι εκανε. ολο το βραδυ δεν εκλεισε ματι, το πρωι εξομολογηθηκε και αναψε κερι και τις επομενες μερες θα επισκευτει το ατυχο θυμα για να το αποκαταστησει.

ΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΗΤΗ...

dora7
05-11-2010, 16:41
Νομίζω η ερώτηση της ημέρας είναι: Γιατί δεν μπορούσε ο Μάικ να κοιμηθεί το βράδυ????

Η καλύτερη απάντηση κερδίζει χρυσούν ωρολόγιον μετά καδένας ή ένα σβίγκο με χερούλια, ο νικητής διαλέγει!!!!!!:p:p:p:p

Phineas_Freak
05-11-2010, 16:45
Γτ εφαγε 86 ποντους και ηταν αργα και τον πειραξαν λεω γω αλλα τεσπα!!!

tc-g6
05-11-2010, 17:04
τελικα εδω μεσα εχουν μαζευτει ολοι οι αμπαλοι και ολοι οι ιεροσυλοι. θα σας καταραστουν ρε ο κυρ νικολας και ο μπαναωτης και οσοι γλυτωσουν θα βρουν μπροστα τους την ελενη (μια ειναι Η ελενη, η λουκα).

πως μπορειτε να κοροϊδευετε ενα ιερο τερας της πυγμαχιας? και γιατι δεν του αναγνωριζετε αυτο που ειναι πλεον επιστημονικα τεκμηριωμενο, οτι δηλαδη μπηκαν μεσα του δαιμονια? τι να κανει δηλαδη ο ανθρωπος? σε παπα πηγε, σε σαμανο πηγε, στον γκαστονε πηγε και ακομα δε βρεθηκε λυση.

να δειτε οταν μπει μεσα του ο μιλος (και τον ξεχυλωσει) πως θα σκουζει και πως θα κανει. το κακο για αυτον ειναι οτι τοτε δε θα μπορει να κανει "μαγκιες", θα εμφανιστουν σαν αγγελοι της αποκαλυψεως οι μορφες των ρισασε, τομιτς και γουντς και θα τον κυνηγανε παρεα με τον μιλος και τον κεσελι.

red hoopligan
06-11-2010, 08:58
Φοβερη φαρσα σλοβενου δημοσιογραφου

SpBKaCUs_9s

peter
06-11-2010, 09:24
Δεν είναι φάρσα λέει την άποψή του με όνομα και επώνυμο

μιγάδας
06-11-2010, 13:10
ο ελληνας παιζει να μην εχει καταλαβει λεξη......

*GrimReaper*
06-11-2010, 13:40
yes.....yes...yes...yes.....yes...yes...yes.....ye s...yes...yes.....yes...yes...

dora7
06-11-2010, 13:49
ο ελληνας παιζει να μην εχει καταλαβει λεξη......

σίγουρα γιατι σημειώνει τα μπινελίκια αχάλαστος τελείως!!!!!!!:p:p:p:p μη σου πω ότι έδωσε και το σημείωμα στο Μάικ.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Dude
06-11-2010, 16:47
Πολιτισμός, αυτά είναι. Χαχαχα!

gianna7
07-11-2010, 13:03
για τους πιο δύσπιστους, ορίστε μια ακόμα συγνώμη του Catsman

http://www.superbasket.gr/?c=139&a=132962


τι πραγματικά ήθελε να πεί;

"φροντίστε να μου δίνετε ότι χρειάζομαι πρίν τον αγώνα, γιατί την επόμενη φορά θα δώσω το τελειωτικό χτύπημα. Οσο για τις δηλώσεις μεταμέλειας σας έχω όλους γραμμενους, αλλά με ανάγκασε ο πρόεδρος. Και φυσικά θα το ξανακάνω, γιατί περιμένω πώς και πώς να'ρθει ο Μίλος στο ΟΑΚΑ"

8rilos!!!
07-11-2010, 14:40
Νομίζω η ερώτηση της ημέρας είναι: Γιατί δεν μπορούσε ο Μάικ να κοιμηθεί το βράδυ????

Η καλύτερη απάντηση κερδίζει χρυσούν ωρολόγιον μετά καδένας ή ένα σβίγκο με χερούλια, ο νικητής διαλέγει!!!!!!:p:p:p:p

επειδη δεν ολοκληρωσε το εργο του;;;
ή απο την υπερενταση γιατι κατι του ελειπε;;;

gianna7
08-11-2010, 11:34
Επιτέλους η δήλωση που όλοι περιμεναμε απο τον Κωστάκη τον Τσαρτσαρή.........


http://www.katimagiko.gr/article/4333/mpasketikos%E2%80%A6-politismos


υ.γ: Λάβε πέντε, ω αυνανιστά (συνοδευόμενον από έκτασιν των δακτύλων της μίας
χειρός) = Πάρε πέντε, ρε μ.....! (μαζί με φάσκελο):mad::mad::mad::mad:

Airness
08-11-2010, 12:14
Επιτέλους η δήλωση που όλοι περιμεναμε απο τον Κωστάκη τον Τσαρτσαρή.........


http://www.katimagiko.gr/article/4333/mpasketikos%E2%80%A6-politismos


υ.γ: Λάβε πέντε, ω αυνανιστά (συνοδευόμενον από έκτασιν των δακτύλων της μίας
χειρός) = Πάρε πέντε, ρε μ.....! (μαζί με φάσκελο):mad::mad::mad::mad:

Gr-igml4xjM&feature=related

dora7
08-11-2010, 12:43
Επιτέλους η δήλωση που όλοι περιμεναμε απο τον Κωστάκη τον Τσαρτσαρή.........


http://www.katimagiko.gr/article/4333/mpasketikos%E2%80%A6-politismos


υ.γ: Λάβε πέντε, ω αυνανιστά (συνοδευόμενον από έκτασιν των δακτύλων της μίας
χειρός) = Πάρε πέντε, ρε μ.....! (μαζί με φάσκελο):mad::mad::mad::mad:

Τσατσαράκο με τη δήλωση για το Μίλος νόμιζα ότι είχες φτάσει τα όρια της γελοιότητας, αλλά εσύ έχεις αστείρευτα αποθέματα:mad::mad::mad::eek::eek::eek::eek:

gianna7
14-11-2010, 12:07
αχ βρε Μαικ είσαι τόσο "ψυχούλα"....

http://www.superbasket.gr/?c=139&a=133272

dora7
14-11-2010, 13:59
δε συμπάσχετε ρε παιδιά όλοι με το Μάικ??? δεν υποφέρετε με το δράμα του????:p:p:p:p:p:p
ελάτε λοιπόν με τους κασμάδες να το βοηθήσουμε το παιδί να ανοίξει αυτή την τρύπα......:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Phineas_Freak
14-11-2010, 21:09
Η ολη φαση με την κακη ψυχολογικη κατασταση του μπατιστ (δλδ αν επαφε μπρεηκ νταουν επειδη εριξε κλωτσια αν την ετρωγε τι θα παθαινε??) μου θυμιζει λιγο την ταινια αναλυσε το, που ο μαφιοζος δεν αντεχει την βια και παει για ψυχαναληση!!!!

dora7
14-11-2010, 21:51
ναι αλλά σ' αυτη την περίπτωση ο Μάικ μας δουλευει ψιλο γαζί...σε λίγο θα βγει στην Τατιάνα να μας πει το δράμα του...:p:p:p αν και νομίζω ότι μάλλον για τα Παρατράγουδα της Αννίτας είναι η περίπτωσή του....:D:D:D:D:D

gianna7
18-11-2010, 13:48
με αφορμη το δημοσίευμα-διαμαρτυρία των οπαδών της Ολύμπια για το "ατυχές" και ακούσιο πάτημα του "λατρεμένου" μας Μιχάλη έχω να πώ ότι:

ΔΕΝ θα περάσει η προπαγάνδα σπίλωσης του πανμέγιστου αυτού αθλητού απο μια μικρή μερίδα άμπαλων οπαδών.

ΕΙΣΤΕ πολύ μικροί για να λοιδωρείτε αυτο το υπόδειγμα ήθους και η πράξη σας θα τιμώρηθεί!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p


sorry για το παραλήρημα αλλά με πνίγει η αδικία, λίγο η ζέστη, τα λόγια του παππά..........:D:D:D:D:D:D

DON
18-11-2010, 14:49
http://www.superbasket.gr/tpllib/img.php?im=cat_310/133456.jpg&w=630&h=441

*GrimReaper*
18-11-2010, 15:02
προφανως αυτο ειναι αληθεια αφου ο μπατιστ εμεινε ατιμωρητος!!! ΑΤΙΜΩΡΗΤΟΣ!

ΒΑΖΕΛΟΙ ΜΟΥΝΙΑ!