PDA

View Full Version : Αθλητική Συζήτηση


Pages : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

peter
29-04-2011, 17:47
Για το ''Μέσι Γατάκι'' γελάω
Για το παίχτη Βεντούζα να το δώ όταν παίζει καθαρά και δεν του δίνει τον αστράγαλο στο χέρι ή αν δεν παίζει καθαρά πρέπει να πάει στα ντούς αμέσως δεν χρειάζεται προειδοποίηση ο επαγγελματίας, να σου δώσω τον αστράγαλο μία φορά στο χέρι να κάνεις 20 λεπτά να πατήσεις και μετά την '' προειδοποίηση παίζω όπως θα έπρεπε εξ' αρχής'' σε ποιους κανόνες είναι γραμμένα αυτά.
Θυμήθηκα πρέπει να τους έγραψε ο Φράνκο τότε που πριν αρχίσει το παιχνίδι έστελνε την Αστυνομία στα αποδυτήρια της μπάρτσα για ένα εισαγωγικό χέρι ξύλο για ζέσταμα το κανονικό ξύλο θα έπεφτε στο ημίχρονο ή στο τέλος

DON
29-04-2011, 17:49
Για το παίχτη Βεντούζα να το δώ όταν παίζει καθαρά και δεν του δίνει τον αστράγαλο στο χέρι
Θυμήθηκα πρέπει να τους έγραψε ο Φράνκο τότε που πριν αρχίσει το παιχνίδι έστελνε την Αστυνομία στα αποδυτήρια της μπάρτσα για ένα εισαγωγικό χέρι ξύλο για ζέσταμα το κανονικό ξύλο θα έπεφτε στο ημίχρονο ή στο τέλος

TO ΕΙΔΕΣ

AbaNAFyW3Dg

ΨΙΨΙΨΙΨΙΨΙΨΙ

http://kelaidismata.files.wordpress.com/2010/07/maradona_sabe_seguira_frente_argentina.jpg

υ.γ. και το ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ στις ΤΙΤΙΚΕΣ-ΑΔΕΡΦΕΣ συνεχίζετε.

http://dai.ly/iwGIKf

AAA κάπου εδώ να διευκρινίσω πως
ο Λιονέλ μπορεί μέχρι τώρα να είναι ΑΦΑΝΤΟΣ στα ζόρικα σε όλη του την καριέρα αλλά ΤΙΤΙΚΑ δεν είναι. ΨΙΨΙΝΕΛΟΣ στα δύσκολα είναι. ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ τσαβο-ινιεστο-αλβεζο-μπουσκέτσιας ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ όμως και πως να είναι...ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΕΝΤΙΝΟΣ.

*GrimReaper*
29-04-2011, 18:40
o ημιτελικος τσαμπιονς λιγκ ελ κλασικο με την πιο μισητη αντιπαλο δεν ειναι κρισιμος και σημαντικος αγωνας...οχι μωρε....

redglove
29-04-2011, 19:12
Εμένα μ'αρέσει που βγάζουμε όλοι συμπεράσματα για πλάκα, ο ένας είναι Αργεντίνος άρα είναι άντρακλας, ο άλλος είναι Ισπανός άρα αδερφάρα, κλπ. Έχετε γνωρίσει κανέναν Αργεντίνο και τα λέτε αυτά; Εγώ λοιπόν που έχω γνωρίσει 5-10 και από τους μεν και από τους δε σας λέω ότι και οι Αργεντίνοι αλλά και οι Ισπανοί είναι μουνάκια και σου κάνουν πουστιά για πλάκα. Καμία ντρομπροσύνη και καμία σχέση με Βαλκάνια γενικότερα. Τους Αργεντίνους στη Λατινική Αμερική δεν τους πάει κανένας, τυχαίο λέτε να είναι; Οι Βραζιλιάνοι δεν τους γουστάρουν, με τους Χιλιανούς υπάρχει τρελή κόντρα, οι Ουρουγουανοί τους αντιπαθούν. Και έρχεται τώρα ο (κάθε) DON να μας πει την άποψή του για όλους και για όλα.

Προφανώς και αυτό κάνει ο κόσμος στα φόρουμς, λέει την άποψή του. Αλλά ρε παιδιά, ξεκολλάτε λίγο, το 'χουμε ξεφτυλίσει εδώ μέσα. Τί κουβέντα είναι το "βαζελόψυχος"; Για ποιό λόγο δηλαδή πρέπει να τρώω το καβλί του Πέπε εγώ ή ο άλλος του Μέσσι όταν ο ένας ή ο άλλος κάνουν καλό παιχνίδι; Λες και έχουμε τίποτα να χωρίσουμε, ή λες και κερδίζουμε κάτι. Πείτε ότι θέλετε να πείτε αλλά σεβαστείτε και τους άλλους και την άποψή τους και το φόρουμ. Και άμα δε μπορείτε, σόρρυ, αλλά δεν υπάρχει λόγος να χάνουμε τον καιρό μας. Το topic λέγεται "Αθλητική Συζήτηση", όχι "Βγάλτε τες έξω να μετρήσουμε μήκος και πάχος".

Όποιος δεν καταλαβαίνει την διαφορά θα πάρει δρόμο.

johny b
29-04-2011, 19:18
Σε σύγκριση με ποιόν είναι λίγος ο Μέσι στα σημαντικά αν πούμε ότι αυτά είναι από φάση 16 και μετά σε οποιαδήποτε διοργάνωση? Ποιός σε αντίστοιχη ή ακόμα και μεγαλύτερη ηλικία είχε πιο σημαντική παρουσία? Ένας εννοείται. Ποιός άλλος?

μιγάδας
29-04-2011, 19:30
Σε σύγκριση με ποιόν είναι λίγος ο Μέσι στα σημαντικά αν πούμε ότι αυτά είναι από φάση 16 και μετά σε οποιαδήποτε διοργάνωση? Ποιός σε αντίστοιχη ή ακόμα και μεγαλύτερη ηλικία είχε πιο σημαντική παρουσία? Ένας εννοείται. Ποιός άλλος?

ο σωκρατης πετρου

tc-g6
29-04-2011, 20:16
ο σωκρατης πετρου

πες και το επιθετο (με κεφαλαια γραμματα) να καυλωσουμε...

μιγάδας
29-04-2011, 20:17
σωκρατης πετρου ΚΟΚΚΑΛΗΣ

kopitis
29-04-2011, 20:18
γράψε κι ενα Υπερπρόεδρος κι είσαι κομπλέ... προσοχή το Υ κεφαλαίο;)

KonTaz
29-04-2011, 20:30
{off-topic mode on)johny μπαν λόγω προβοκατόρικου avatar...{off-topic mode off)

redfan
30-04-2011, 00:20
παντως αυτο που λεγαμε για τους ισπανους,η αληθεια ειναι οτι καπου βρωμαει η ολη ιστορια την τελευταια δεκαετια.Στο ποδοσφαιρο τα εχουν σαρωσει ολα και εγω δεν τους θυμαμαι ποτε για καμια σπουδαια δυναμη.Στο μπασκετ επισης δεν τους θυμαμαι για κορυφαιους και δεν εχουν αφησει αγιο.Στο βολευ παιζει να μην ηξεραν πως παιζεται και το 2007 πηραν ευρωπαικο και τωρα ειναι σταθερα 2-3.Στο πολο τα ιδια 2-3 και ξερετε ποσο δυσκολο ειναι πια με την γιουγκοσλαβια 1000 κομματια(σερβια-μοντενεγκρο παιζουν τους τελικους!!!).Aκομα και στο χαντμπολ πηραν χρυσο παγκοσμιο το 2005 και τωρα ειναι σταθερα 2-3 και εχουν και τον καλυτερο τενιστα.Για τα αλλα δεν ξερω,αλλα δεν γινεται να σαρωνουν παντου.Παντως πολυ στεναχωρηθηκα φετος που δεν φωναξαμε το αγαπημενο με την ρεαλ.
GYhzVtXVwdw

DON
30-04-2011, 00:48
o ημιτελικος τσαμπιονς λιγκ ελ κλασικο με την πιο μισητη αντιπαλο δεν ειναι κρισιμος και σημαντικος αγωνας...οχι μωρε....

είναι ρε...Γι'αυτό ο ΨΙΨΙΝΕΛΟΣ όταν είχε 11 αντιπάλους ήτανε σαν τις κατσαρίδες μετά το AROXOL...ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ


κατά τα άλλα ΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...

Επίσης η Ρεάλ φιλοξένησε tweets του Ρίο Φέρντιναντ και του Μάικλ Όουεν που "έκραζαν" τους παίκτες της Μπαρτσελόνα, αλλά και αποσπάσματα της κριτικής των περισσότερων ευρωπαϊκών εφημερίδων (ανάμεσά τους η Εκίπ, η Γκατζέτα Ντελο Σπορτ, ο Γκάρντιαν κλπ) που επισήμαναν ότι η αποβολή του Πέπε ήταν άδικη.

Εμένα μ'αρέσει που βγάζουμε όλοι συμπεράσματα για πλάκα, ο ένας είναι Αργεντίνος άρα είναι άντρακλας, ο άλλος είναι Ισπανός άρα αδερφάρα, κλπ. Και έρχεται τώρα ο (κάθε) don να μας πει την άποψή του για όλους και για όλα.

Προφανώς και αυτό κάνει ο κόσμος στα φόρουμς, λέει την άποψή του. Αλλά ρε παιδιά, ξεκολλάτε λίγο, το 'χουμε ξεφτυλίσει εδώ μέσα. Τί κουβέντα είναι το "βαζελόψυχος"; Για ποιό λόγο δηλαδή πρέπει να τρώω το καβλί του Πέπε εγώ ή ο άλλος του Μέσσι όταν ο ένας ή ο άλλος κάνουν καλό παιχνίδι; Λες και έχουμε τίποτα να χωρίσουμε, ή λες και κερδίζουμε κάτι. Πείτε ότι θέλετε να πείτε αλλά σεβαστείτε και τους άλλους και την άποψή τους και το φόρουμ. Και άμα δε μπορείτε, σόρρυ, αλλά δεν υπάρχει λόγος να χάνουμε τον καιρό μας. Το topic λέγεται "Αθλητική Συζήτηση", όχι "Βγάλτε τες έξω να μετρήσουμε μήκος και πάχος".

Όποιος δεν καταλαβαίνει την διαφορά θα πάρει δρόμο.

Λοιπόν...

1ον Δεν μίλησα για λαούς. Για ποδοσφαιρικές ΣΧΟΛΕΣ μίλησα. Η Αργεντίνικη σχολή ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΙΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΗ και η Ισπανική είναι ΤΙΤΙΚΕΣ ΚΛΑΨΕΣ ΚΑΙ ΘΕΑΤΡΙΝΕΣ. Άν σ'αρέσει. Άν δεν σ'αρέσει σύγκρινε τον Μέσσι με τον Ινιέστα όταν τρώνε την κλοτσιά και μετά βάλε και τον Ναβάρο και τον Τζινόμπιλι δίπλα και δες τους. Ακούω ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΚΗ ανάλυση για το τι πράγμα???

2ον Το βαζελόψυχος ΔΕΝ είναι μπινελίκι και δεν αφορά κανέναν άλλο εκτός απο εμένα και τον Ζουπάκο. ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ άλλο δεν μιλάω με κάτι παρόμοιο και δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Τα τρομπόνια τα είπε ο Ζουπάκος και είπα τον αναλαμβάνω όπως ανέλαβες εσύ τον abasketo. Η καζούρα και η χύμα κουβέντα με το πείραγμα, την τσαντίλα, το μπινελίκι, την λοιδωρία κτλ κτλ κτλ κτλ ΕΓΩ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ γι'αυτό και την κάνω και ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΨΩ. Άν θες φεύγω...

Σε σύγκριση με ποιόν είναι λίγος ο Μέσι στα σημαντικά αν πούμε ότι αυτά είναι από φάση 16 και μετά σε οποιαδήποτε διοργάνωση? Ποιός σε αντίστοιχη ή ακόμα και μεγαλύτερη ηλικία είχε πιο σημαντική παρουσία? Ένας εννοείται. Ποιός άλλος?

ε εντάξει εσένα σημαντικό είναι ένα ματς των 8 ας πούμε για παίκτη της ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ή τα προκριματικά του μουντιάλ για την ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ. Εγώ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ λέω τα ντέρμπι με την ΡΕΑΛ και τους ΤΕΛΙΚΟΥΣ Κυπέλλων και ημιτελικοί-τελικοί Ευρωπαικών και ΦΥΣΙΚΑ οι τελικές φάσεις των ΜΟΥΝΤΙΑΛ.

ΕΓΩ λοιπόν ΚΡΙΝΩ ότι είναι ΛΙΓΟΣ και ΓΑΤΑΚΙ γιατί αντικειμενικά σε ταλέντο και ικανότητες είναι ΜΑΚΡΑΝ ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο αυτήν την στιγμή και απαιτώ να κάνει το παραπάνω, το μαγικό, το φοβερό, το κόντρα σε όλους εκεί στα κρίσιμα και όχι να έχει 50 γκολ αλλά να πρέπει να αποβληθεί ο πέπε να βάλει 2, να μένει άγκολος σε μουντιάλ, άγκολος σε τελικό κυπέλλου, άγκολος εδώ και εκεί στα ΚΡΙΣΙΜΑ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.

σωκρατης πετρου ΚΟΚΚΑΛΗΣ

άμπαλος...

ο Σωκράτης ΚΟΚΚΑΛΗΣ του πέτρου του ιατρού (του βουνού). Άιντε!!!

peter
30-04-2011, 01:00
http://www.gavros.gr/default.aspx?id=116490&nt=108
κατι τους έμαθε και ο Γκέμπελς

μιγάδας
30-04-2011, 01:18
κατσε ρε ΔΟΝ, σουρωτηρι την εχει κανει τη ρεαλ στο μπερναμπεου ο μεσι....οχι μονο φετος....περσι 0-2, προπερσι 2-6. ποιος ηγηθηκε της μπαρτσα;; ο ζεφρεν;;

KingJames
30-04-2011, 01:28
κατά τα άλλα ΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...

Επίσης η Ρεάλ φιλοξένησε tweets του Ρίο Φέρντιναντ και του Μάικλ Όουεν που "έκραζαν" τους παίκτες της Μπαρτσελόνα, αλλά και αποσπάσματα της κριτικής των περισσότερων ευρωπαϊκών εφημερίδων (ανάμεσά τους η Εκίπ, η Γκατζέτα Ντελο Σπορτ, ο Γκάρντιαν κλπ) που επισήμαναν ότι η αποβολή του Πέπε ήταν άδικη.

http://tsopanis.files.wordpress.com/2007/02/yikers_black_sheep11.jpg

Άν δεν σ'αρέσει σύγκρινε τον Μέσσι με τον Ινιέστα όταν τρώνε την κλοτσιά και μετά βάλε και τον Ναβάρο και τον Τζινόμπιλι δίπλα και δες τους.
Δωπά τι εννοείς ?

standby25
30-04-2011, 01:33
νταξει οχι και προβατα ο ριο και το νουνοσκυλο ο οουεν κατι παραπανω θα ξερουν,ουτε φυσικα η γκαζετα και η εκιπ που ειναι οι μοναδικες εφημεριδες στην χωρα που κυκλοφορουνε...

μιγάδας
30-04-2011, 01:36
δηλαδη τωρα θεωρειτε αδικη η κοκκινη στον πεπε;; με ποια κριτηρια;;

standby25
30-04-2011, 01:40
με τα κριτηρια ενος υπερπαντων αγωνα που οι παιχτες(που αγωνιζονται με 200 παλμους το λεπτο) εκτος απο το λαοπροβλητο μισος που εχουν μεταξυ τους παιζουν την υπαρξη τους για το ποιος θα ανακυρηχθει πρωταθλητρια κοσμου, ...με το γραμμα του νομου ηταν κοκκινη τοτε με το γραμμα του νομου θα ειχε παρει 6 κοκκινες ο μασερανο για διαμαρτυρια στον διαιτητη να βγαζει καρτες,για θεατρο ο μπουσκετς και ο αλβες...

KingJames
30-04-2011, 01:43
νταξει οχι και προβατα ο ριο και το νουνοσκυλο ο οουεν κατι παραπανω θα ξερουν,ουτε φυσικα η γκαζετα και η εκιπ που ειναι οι μοναδικες εφημεριδες στην χωρα που κυκλοφορουνε...

Είσαι αγγλολιμανίσιος ε?
Δε διαφωνώ (εντελώς) σε θέματα εγκυρότητας.Προτιμώ να ειπωθέι πανευρωπαικό ξεβράκωμα πώς είναι ένα 5-0 ή ένα 0-2.
Επίσης αδιαφορώ αν ήταν ή δεν ήταν αυτό το μαρκάρισμα κόκκινη.Υπήρχαν κ άλλες φάσεις στο μάτς που περάσαν στο ντουκου.Δεν αντέχω άλλο την κλάψα για μια χαμένη ισοπαλία κ έναν παίκτη.

standby25
30-04-2011, 01:48
Είσαι αγγλολιμανίσιος ε?
Δε διαφωνώ (εντελώς) σε θέματα εγκυρότητας.Προτιμώ να ειπωθέι πανευρωπαικό ξεβράκωμα πώς είναι ένα 5-0 ή ένα 0-2.
Επίσης αδιαφορώ αν ήταν ή δεν ήταν αυτό το μαρκάρισμα κόκκινη.Υπήρχαν κ άλλες φάσεις στο μάτς που περάσαν στο ντουκου.Δεν αντέχω άλλο την κλάψα για μια χαμένη ισοπαλία κ έναν παίκτη.

πιστος στρατιωτης της μεγαλης ομαδας του μερσευσαιντ ;)

οπως υπηρχαν για την Μπαρτσα,οχι φιλε μου καμια κλαψα απλα μου την εσπασε αφανταστα που ενας διαιτητης εκρινε μια σειρα απο το πρωτο ματς ενω θα ηθελα να ειχα τον ιδιο αναβρασμο που ειχα την Τριτη και την αγωνια για το τι θα γινει,εξαλλου καθε 25 χρονια εχουμε ελ κλασικο στα ημιτελικα...αλλο το 0-0 και αλλο το 0-2

KingJames
30-04-2011, 02:14
Λιβερπουλαρα

Δυστυχώς ο Πεπε ανάμεσα σε τόσα αστέρια,σε αυτή τη Ρεαλ έχει τόσο μεγάλη ζωτική σημασία.Είναι παράδοξο,αλλά οκ.
Κάνεις το λάθος κ ρίχνεις όλο το φτάιξιμο σε άλλους παράγοντες.Ο διαιτητής έστω οτι έκανε ένα λάθος.Αντίδραση της Ρεαλ?Ζοζέ κάτι?60 λεπτά στα χαρακώματα κ αν μας κάτσει καλώς.

redglove
30-04-2011, 02:20
Λοιπόν...

1ον Δεν μίλησα για λαούς. Για ποδοσφαιρικές ΣΧΟΛΕΣ μίλησα. Η Αργεντίνικη σχολή ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΙΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΗ και η Ισπανική είναι ΤΙΤΙΚΕΣ ΚΛΑΨΕΣ ΚΑΙ ΘΕΑΤΡΙΝΕΣ. Άν σ'αρέσει. Άν δεν σ'αρέσει σύγκρινε τον Μέσσι με τον Ινιέστα όταν τρώνε την κλοτσιά και μετά βάλε και τον Ναβάρο και τον Τζινόμπιλι δίπλα και δες τους. Ακούω ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΚΗ ανάλυση για το τι πράγμα???

2ον Το βαζελόψυχος ΔΕΝ είναι μπινελίκι και δεν αφορά κανέναν άλλο εκτός απο εμένα και τον Ζουπάκο. ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ άλλο δεν μιλάω με κάτι παρόμοιο και δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Τα τρομπόνια τα είπε ο Ζουπάκος και είπα τον αναλαμβάνω όπως ανέλαβες εσύ τον abasketo. Η καζούρα και η χύμα κουβέντα με το πείραγμα, την τσαντίλα, το μπινελίκι, την λοιδωρία κτλ κτλ κτλ κτλ ΕΓΩ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ γι'αυτό και την κάνω και ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΨΩ. Άν θες φεύγω...

Άμα μπορεί να κρατηθεί μεταξύ εσού και του ζουπ καλώς. Απλά βλέπεις ότι δημιουργείται πρόβλημα, ο lamar πχ ενοχλήθηκε που του είπαν 2-3 κουβέντες, μπορεί να 'χει ενοχληθεί και ο τάδε και ο δείνα. Εγώ δεν είπα να μην κάνουμε την καζούρα μας, απλά να γίνεται σε λογικά πλαίσια και με σεβασμό και να καταλαβαίνουμε τι κάνουμε και τι λέμε.

peter
30-04-2011, 15:37
πιστος στρατιωτης της μεγαλης ομαδας του μερσευσαιντ ;)

οπως υπηρχαν για την Μπαρτσα,οχι φιλε μου καμια κλαψα απλα μου την εσπασε αφανταστα που ενας διαιτητης εκρινε μια σειρα απο το πρωτο ματς ενω θα ηθελα να ειχα τον ιδιο αναβρασμο που ειχα την Τριτη και την αγωνια για το τι θα γινει,εξαλλου καθε 25 χρονια εχουμε ελ κλασικο στα ημιτελικα...αλλο το 0-0 και αλλο το 0-2

o Μέσι την έκρινε όταν με το που ξεκίνησε ο Αφελάι χώθηκε στους κεντρικούς αμυντικούς της Ρεάλ όπως έκανε ο Ντάρκο στο Σαριέγκι . Και φυσικά όταν πήρε την μπάλα στο κέντρο και ξεφτίλισε ότι έστησε στο Γήπεδο ο Μουρίνιο 2 αμυντικά χάφ 2 σέντερ μπακ και έναν ακραίο 1 με ΄έξι με τον Κασίγιας ποια αριθμητική υπεροχή

DON
01-05-2011, 02:47
κατσε ρε ΔΟΝ, σουρωτηρι την εχει κανει τη ρεαλ στο μπερναμπεου ο μεσι....οχι μονο φετος....περσι 0-2, προπερσι 2-6. ποιος ηγηθηκε της μπαρτσα;; ο ζεφρεν;;

αυτοί που ηγούνται και στην πρωταθλήτρια κόσμου Ισπανία...χωρίς αυτούς ΤΙΤΙΚΑ. @@ ηγέτης.



Δωπά τι εννοείς ?

1ον ΠΡΟΒΑΤΑ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ?

2ον Εννοώ βάλε τον ΑΝΤΡΑ Μάνου δίπλα στην ΑΔΕΡΦΑΡΑ Ναβάρο.

Άμα μπορεί να κρατηθεί μεταξύ εσού και του ζουπ καλώς. Απλά βλέπεις ότι δημιουργείται πρόβλημα, ο lamar πχ ενοχλήθηκε που του είπαν 2-3 κουβέντες, μπορεί να 'χει ενοχληθεί και ο τάδε και ο δείνα. Εγώ δεν είπα να μην κάνουμε την καζούρα μας, απλά να γίνεται σε λογικά πλαίσια και με σεβασμό και να καταλαβαίνουμε τι κάνουμε και τι λέμε.

Έχω προσπαθήσει και το ξέρεις καλύτερα απο ΟΛΟΥΣ αυτό...Προσπαθώ και θα προσπαθώ μέχρι να μην πάει άλλο...Άμα ο άλλος ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ τι να κάνω? Δεν θέλω να αρχίσω τα ban...

KingJames
01-05-2011, 05:44
2ον Εννοώ βάλε τον ΑΝΤΡΑ Μάνου δίπλα στην ΑΔΕΡΦΑΡΑ Ναβάρο.

Δον,ο Μανού "καραγκουνίζει" ντατζερους
too many flops :D

DON
01-05-2011, 15:55
ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

KingJames
01-05-2011, 16:18
Κ γω σε πάω ρε !

standby25
01-05-2011, 19:17
http://cdn.worldcupblog.org/www.worldcupblog.org/files/2010/05/drogba-247x300.jpg ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΑΝΤΖΕΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ

johny b
01-05-2011, 20:01
Αυτό που είναι οι μισοί ποδοσφαιριστές αντιπαθητικοί πώς εξηγείται? Δηλαδή μπαιχτάρες πχ ο Ρονάλντο κι ο Δρογπάς αλλά είναι για μπάτσες

TT7
01-05-2011, 20:52
ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΑΝΤΖΕΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ

Να χει πλυνει καλα το κωλαρακι του μονο...:cool::cool:

redfan
02-05-2011, 08:24
Αυτό που είναι οι μισοί ποδοσφαιριστές αντιπαθητικοί πώς εξηγείται? Δηλαδή μπαιχτάρες πχ ο Ρονάλντο κι ο Δρογπάς αλλά είναι για μπάτσες

Τουλαχιστον αυτοι ειναι παικταρες και το δικαιουνται.Για το γκεντζογλου και τον μακο που μου εχουν γεμισει τα χερια με τατου και μου το παιζουν μουρη τι να πεις?Που το παιζουν μαγκια στους ατρομητους και απο κοντρολ,ενα στα τρια τους πετυχαινει.Και μετα λεμε γτ οι Ελληνες ειναι αιωνια ταλεντα.Βαλε τον γκεντζογλου,διπλα στον μεσι η τον ινιεστα και θα νομισεις οτι ο ενας ειναι ο μαραντονα με το υφος που εχει,και ο αλλος κανα παικτακι της σειρας.

υγ.Κρισιμη αυτη η 8η Μαιου....Θα την θυμομαστε σιγουρα.

DON
02-05-2011, 13:11
ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΑΝΤΖΕΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ

Έγινες και Τσέλσκι ρε ΑΠΕΛΠΛΙΣΜΕΝΕ???

standby25
02-05-2011, 15:11
Έγινες και Τσέλσκι ρε ΑΠΕΛΠΛΙΣΜΕΝΕ???

θα σου απαντησω στο τσατ του red on air στις 8 με 10...ειδες αθλιε μανκιουνιαν σου κανω και προμο :p

johny b
02-05-2011, 17:07
Τουλαχιστον αυτοι ειναι παικταρες και το δικαιουνται.Για το γκεντζογλου και τον μακο που μου εχουν γεμισει τα χερια με τατου και μου το παιζουν μουρη τι να πεις?Που το παιζουν μαγκια στους ατρομητους και απο κοντρολ,ενα στα τρια τους πετυχαινει.Και μετα λεμε γτ οι Ελληνες ειναι αιωνια ταλεντα.Βαλε τον γκεντζογλου,διπλα στον μεσι η τον ινιεστα και θα νομισεις οτι ο ενας ειναι ο μαραντονα με το υφος που εχει,και ο αλλος κανα παικτακι της σειρας.

υγ.Κρισιμη αυτη η 8η Μαιου....Θα την θυμομαστε σιγουρα.

Τίποτα δε δικαιούνται. Λουλούδες. Εγινε το ποδόσφαιρο πασαρέλα. Λες κι είναι σε φωτογράφιση μονίμως. Αρνίς, Ρονάλντο, Δρογμπάς, Φαν Πέρσι, Σέρχιο Ράμος, Φέρντιναντ κι άλλοι δηλαδή. Για σφαλιάρες. Γαμώ τη φάρα τους. Φοράνε κι αυτά τα πολύχρωμα παπούτσα μου γυρίζει το άντερο.

zouparos
02-05-2011, 18:35
Το ματς Τσελσι - Μπαρτσελονα ειναι η επιτομη του χειρουργειου. Σε αφηνει και καλα με 10 παικτες, δεν δινει 3 πεναλτι στην Τσελσι, το ενα απο το πρωτο ημιχρονο το οποιο ειναι και κοκκινη καρτα και εσυ μας λες οτι ειναι αστειο??? Εχεις δικιο ρε...100-0 Τσελσι επαιξε ο Οβρεμπο ο οποιος ολως τυχαιως αποσυρθηκε απο την διαιτησια....

Εγω μετα απο αυτη την μαλακια που ειπες για το ματς Τσελσι - Μπαρτσα, αρνουμαι να ξανασυζητησω οτιδηποτε αθλητικο μαζι σου που να εχει σχεση με τους καταλανους....Δεν βλεπεις την τυφλα σου, οταν τους αφορα ενα θεμα.

1oν...σου έχω πει στο τηλ κ απο κοντα πως τοτε ευνοηθηκε η Μπαρτσελόνα γιατι ειχα φάει πουτσα την ακριβως προηγουμενη χρονια. εκτος αν δε θυμάσαι πως πέρασε ο κος μουρινιο με το 4-2 με την κεφαλια του τέρι κτλ.

Σου ειπα πως το ματς του οβρεμπο εχει ευνοηθει. 1ον αυτό.
2ον ΕΠΙΤΟΜΗ ΤΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ να σε αφήνει με 10 παίκτες είναι σοβαρό να το λες εσύ??? Ξαναδιάβασε το πάλι...Επιτομή του χειρουργείου να σε αφήνει με 10 παίκτες??? Λαμαρ μήπως λέγεσαι βασίλης δανιηλ στο 2-4 με την νασιοναλ μανσααφτ???
3ον λες σε αφηνει και καλα με 10 παικτες...τι ειναι αυτο το και καλα? αυτο το λεει η αδερφη μου. οχι κ καλα. τους άφησε!!
4ον δεν μπορεις να συζητας για διαιτητικες φάσεις απο αποσταση. αυτο το πραμα που απο κοντα το λυνεις ή κτλβαινεις την γνωμη του αλλου σε 1 λεπτό,εδώ θες 1 μήνα. Οπότε μετά χαράς να με καλέσεις σπίτι σου να κάτσουμε στον υπολογιστή να μου δείξεις ποια θεωρείς 4 πέναλτι σε εκεινο το ματς...
Λοιπόν ποσταρω βίντεο φιλων της τσελσκι με τις φάσεις που έχουν βάλει...
Και σου γράφω την γνωμη μου.
8tLPRV-U6ds
H 1η φάση στο 0:25-0:30 για μενα δεν ειναι πεναλτι. δεν τον βρισκει πουθενα χαμηλα,η επαδη γινεται με το χερι στη μπλουζα. Δεν το θεωρω τράβηγμα(δλδ δεν τον αποτρεπει απ'το να προχωρησει) αλλά το λεγόμενο "διαβασμα" που γινεται και στο μπασκετ πολλες φορές. Αν δίνονταν τέτοια πέναλτι σε τέτοια τραβηγματα θα ειχαμε 1 σε καθε κορνερ. άλλωστε δεν πεφτει τοτε.Ο παικταρας ντρογμπα ανοιγει την μπαλα αριστερα να πλασαρει κ μολις βγαινει κ του την μαζευει πεφτει. Αν το έδινε δε, θα το θεωρουσα αυστηρο αλλα νορμαλ γιατι εκτος περιοχης σφυριζεται ευκολα φαουλ αυτο. Εντος θα το θεωρουσα αυστηρο έως ψιλοαστειο.(ΑΝ μου μιλησεις για την επιτομη των κανονισμων τι λεει εδώ θα σ πω τι λεει στην 3η φάση)
2η φάση που έχουν βάλει στο βιντεο...βρισκει μπαλα κ την πεταει αριστερα παμε στην επομενη
3η φάση ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΗ!!! από τον χειρούργο με παίκτη 10 μέτρα δίπλα ήτοι 0.5 δεύτερα δίπλα στον παίκτη της τσέλσι. Μαρκάρισμα εκτός περιοχής δε, ήτοι 15 μέτρα απ'την εστία. Απευθείας κόκκινη! Δε κρίνω αν ειναι σωστη ή οχι. Για μένα καλώς την έδωσε,αν εβγαζε κίτρινη κανεις δε θα 'λεγε τπτ. Εγώ κρίνω το ΕΠΙΤΟΜΗ ΤΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ!!!! Επιτομή λοιπόν με κόκκινη στο 1-0 εναντίον σου!!!!!! Χμμμμ... (Σου υποσχέθηκα κάτι απ'την 1η φάση. Αν μιλάς για κανόνες ακριβώς όπως έχουν γραφτεί,οι αγκωνιές και το άνοιγμα κεφαλιών που γίνεται για την πάσα που προκαλεί την κόκκινη ΕΙΝΑΙ Ή δεν είναι ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΜΑ ΤΗΣ ΦΑΣΗΣ???? Λέω εγώ τώρα...)
4η φάση ανελκά με τουρέ. Προχωράμε στην επόμενη:eek:
5η φάση χέρι. καθαρό πέναλτι.
6η φάση πέναλτι. όχι καθαρό για μενα συζητησιμο αλλά οκ.

Αυτό είναι το περίφημο χειρουργείο!!

υ.γ. και ξαναλέω. πάντα ειχα γράψει για αυτο το ματς πως ευνοηθηκε η μπαρτσα(οχι για 100-0 κ τετοια π εγραψες χαζα) κ το εξηγω παντα γιατι γινεται αυτο. γιατι οποιος γαμιεται μια χρονια,την επομενη θα παρει σφυριγματα. 4-2 με τέρι, την επόμενη όβρεμπο,την επόμενη μιλίτο και 3-1. τυχαια πανε εναλλαξ.

Αλλα να μου λες για επιτομη του χειρουργειου ειναι ρεντικουλους.
Γιατι βιντεακια σου φτιαχνω εγώ δεκάδες. Με το πως πήρε ο Μουρίνιο τα 2 τσου λου του, με τις καρατιές στο κόπα ντελ ρει κτλ κτλ κτλ

tc-g6
02-05-2011, 20:48
καλα το manager πρεπει να το εχουμε λιωσει, προπονηταραδες γιναμε μαμω τον βαλβερδε. να μας δωσει ο βαγγελης την ομαδα ΤΩΡΑ! αλεφαντοιιιιιιι, ουουυυυυυυυ!!! χοχοχο!

zouparos
02-05-2011, 20:50
εγώ στο μανατζερ ΠΑΝΤΑ απολύω τον βενγκέρ ηδονίζομαι αχαχαχα

tc-g6
02-05-2011, 20:54
πραγματικα πριν απο ενα χρονο θα σε ελεγα ΣΩΚΡΑΤΗ, τωρα ομως δεν επιτρεπεται να πιανουμε στο στομα μας για ψυλου πηδημα το ΙΕΡΟ ονομα του ΑΓΙΟΥ των απανταχου ολυμπιακων...

zouparos
03-05-2011, 19:01
http://i54.tinypic.com/24dkheu.jpg

DON
03-05-2011, 23:45
Ήθελα να ήξερα, αφού απαγορεύεται να :

1. ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙΣ τον Μέσσι.
2. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ να κάνεις επίθεση εναντίον της Μπαρτσελόνα.
3. ΤΡΩΣ ΚΟΚΚΙΝΗ επειδή είσαι ΣΕΣΗΜΑΣΜΕΝΟΣ.

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΑΡΑΔΕΣ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΟΥΕΦΑ ΣΑΣ ΠΟΥΤΑΝΙΤΣΑ ΠΛΑΤΙΝΙ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΜΕΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ?

Πες μας βρε ΑΛΗΤΑΡΑ ότι κοιτάχτε να δείτε ΟΤΙ και αν γίνει η Μπαρτσελόνα θα πάει στο Γουέμπλει και ο Μέσσι θα είναι μπιμπελό να πάρουμε και εμείς τα κόζα μας να πάμε κανα σινεμαδάκι...

ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΤΟΥ Mes Que Un Club και τον υπολοχαγό Ντεμπλέκερε.

Eleni7
04-05-2011, 00:03
χαχαχαχα,ο Τζιμι Τζαμπ εχει γινει εφιαλτης για τον Κριστιανο

ΥΓ.Για να μην δειχνουν αυτοι ριπλευ με τις 50 καμερες το γκολ παιζει να ταν κανονικο

8rilos!!!
04-05-2011, 00:04
ΡΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????????? ΚΟΙΤΑ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΑΚΥΡΩΣΕ!!!!!!!! ΝΤΡΟΠΗ

DON
04-05-2011, 00:05
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

ΚΑΝΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΗΝ ΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ Ο ΣΕΡ ΑΛΕΞ ΡΕ ΤΣΑΜΠΑ!!!

ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, ΝΤΟΠΑΡΙΣΜΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΩΛΗΝΑ, ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΑ "ΚΑΥΣΙΜΑ" ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΜΠΙΝΤΑΛ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΤΟ ΣΩΝΟΥΝ ΟΙ ΝΤΕΜΠΛΕΚΕΡΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΓΕΛΟΙΟΙ. ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ?

KonTaz
04-05-2011, 00:07
Δεν ντρέπεστε καθόλου ρε??Ελεεινό σπρώξιμο

Συγχαρητήρια σιχάματα.

Eleni7
04-05-2011, 00:10
Καταρχας, ο Ροναλντο επεσε πανω στον Μασερανο επειδη του ειχε προηγηθει και φαουλ.Δεν το κανε επιτηδες.Τι να κανει εκει, να διακτινιστει?Ειναι και βροχερο το γηπεδο και εκανε τσουληθρα.Εντελως ακουσιο αυτο που εκανε.Τεραστιο το σφαλμα του διαιτητη.Θα βλεπαμε αλλο ματς

TT7
04-05-2011, 00:13
Ρε φιλε λες και το κανουν για να ξεφτυλισουν την Μπαρτσελονα..πραγματικα...
Να την κανουν μισητη στον κοσμο τι να πεις...εν τω μεταξυ ποτε το σφυριξε ρε μαλακες ..εγω νομιζα οτι αφησε πλεονεκτημα...χαχαχα....

Δεν παλευονται...

KonTaz
04-05-2011, 00:14
Καταρχας, ο Ροναλντο επεσε πανω στον Μασερανο επειδη του ειχε προηγηθει και φαουλ.Δεν το κανε επιτηδες.Τι να κανει εκει, να διακτινιστει?Ειναι και βροχερο το γηπεδο και εκανε τσουληθρα.Εντελως ακουσιο αυτο που εκανε.Τεραστιο το σφαλμα του διαιτητη.Θα βλεπαμε αλλο ματς

Τι να πούμε ρε Ελένη.Πρέπει να περάσει η Μπάρτσα και πέρασε.

8rilos!!!
04-05-2011, 00:14
ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Η ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΤΕΜΠΛΕΚΕΡΕ...ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ....

KonTaz
04-05-2011, 00:17
Βαζελόψυχε,γαμώ την βαζέλα σου ρε υπάλληλε

Eleni7
04-05-2011, 00:18
Ενταξει,περα απο τις βλακειες του διαιτητη,που πιθανοτατα θα ασχοληθουμε και αποψε,θελω να σχολιασω κ κατι αλλο.Αυτος ο Κακα ειναι ο ιδιος με αυτον του 2005,2006,2007 της Μιλαν?Πραγματικα,τον βλεπω και τον λυπαμαι

edit:Χωρις πλακα,οποτε ποσταρω μπαινει γκολ

DON
04-05-2011, 00:19
ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ: Η ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΤΕΜΠΛΕΚΕΡΕ...ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ....

ναι βρεεεεεε!!!

Με 11 παίκτες στο Μπερναμπέου 0-0. Πάρε την αποβολή που την έκραξε ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ μετά 0-2.
Με 11 παίκτες στο Καμπ Νου 0-1 και το ακυρώνει και μετά απο 5 λεπτά σκοράρει η Μπάρτσα.

ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ. Αυτή η ΝΤΡΟΠΗ της Καταλονίας θα κάνει ένα συμπαθέστατο σωματείο να ταυτιστεί με ΝΤΡΟΠΕΣ. ΚΡΙΜΑ.

Ενταξει,περα απο τις βλακειες του διαιτητη,που πιθανοτατα θα ασχοληθουμε και αποψε,θελω να σχολιασω κ κατι αλλο.Αυτος ο Κακα ειναι ο ιδιος με αυτον του 2005,2006,2007 της Μιλαν?Πραγματικα,τον βλεπω και τον λυπαμαι

ΜΑ ΤΣΙ ΓΙΑ ΟΥ ΣΚΑΣ.

ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ 1-2 ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΕ ΝΤΕΜΠΛΕΚΕΡΕ. ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΕ ΝΤΕΜΠΛΕΚΕΡΕ. ΠΛΑΤΙΝΙ ΨΟΦΑ ΜΠΙΝΕ.

TT7
04-05-2011, 00:23
Ενταξει,περα απο τις βλακειες του διαιτητη,που πιθανοτατα θα ασχοληθουμε και αποψε,θελω να σχολιασω κ κατι αλλο.Αυτος ο Κακα ειναι ο ιδιος με αυτον του 2005,2006,2007 της Μιλαν?Πραγματικα,τον βλεπω και τον λυπαμαι

edit:Χωρις πλακα,οποτε ποσταρω μπαινει γκολ

Και ομως ακομα και μεσα στην Ρεαλ υπηρχαν καποιοι που τον εκραζαν τον εκλεκτο που δεν τον εβαζε...λες και δεν ξερει αυτος ξερουν αυτοι...
Ο Ροναλντο να εβαζε ΜΙΑ ΦΟΡΑ λιγο τον εαυτο του κατω απο την ομαδα και θα βλεπαμε αλλη Ρεαλ..

Eleni7
04-05-2011, 00:35
Μα εχει παρει κ πολλα κιλα.Αγνωριστος ειναι.Πως να παιξει?Δεν εχει παει ακομη στα 30 και μοιαζει παλαιμαχος

Ο Ροναλντο ας ευγνωμονει τον τεραστιο Sir Alex που τον εκανε παικτη.Επειδη ο Μουρινιο δεν μου φαινεται για ανθρωπος που εχει την ιδια υπομονη,προβλεπω ασχημα ξεμπερδεματα για τον Πορτογαλο...

TT7
04-05-2011, 00:37
Ηταν φαουλ του Ροναλντο??
Τραγικη διαιτησια...οχι μονο ο Κακα αλλα και η τιτικα ο Ιγκουαιν...αψογος τεχνικα αλλα ρε φιλε τσαγανο λιγο..

DON
04-05-2011, 00:37
Ντεμπλέκερε είναι άξιος συνεχιστής των ΚΡΟΥΓΚ, ΜΕΡΚ, ΟΒΡΕΜΠΟ. όλοι συνδυασμένοι με την ΠΟΥΤΑΝΑ ΡΕΑΛ ΤΩΝ ΓΚΑΛΑΚΤΙΚΟΣ. ΕΥΓΕ ΜΑΛΑΚΕΣ.

TT7
04-05-2011, 00:39
ο Πεδρο το εκανε αυτο...ελα μωρε μονο ο Πεπε τα κανει αυτα...

KonTaz
04-05-2011, 00:40
Μασεράνο ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ.Γελοίε

Eleni7
04-05-2011, 00:41
Παντως,οτι κ να λετε,η Ρεαλ την προηγουμενη Τεταρτη αδικησε τον εαυτο της.Η διαφορα των 2 ομαδων δεν ειναι και τοσο χαωτικη για να παιξει ο Μουρινιο τοσο αμυντικα.Σημερα μαλιστα.Εχουν κρατησει μπαλα,εχουν κανει τις ευκαιριες τους και ειναι και σχετικα προσεκτικοι πισω,ασχετα αν Ροναλντο και Ιγκουαιν ειναι σε κακη βραδια

TT7
04-05-2011, 00:45
Παντως,οτι κ να λετε,η Ρεαλ την προηγουμενη Τεταρτη αδικησε τον εαυτο της.Η διαφορα των 2 ομαδων δεν ειναι και τοσο χαωτικη για να παιξει ο Μουρινιο τοσο αμυντικα.Σημερα μαλιστα.Εχουν κρατησει μπαλα,εχουν κανει τις ευκαιριες τους και ειναι και σχετικα προσεκτικοι πισω,ασχετα αν Ροναλντο και Ιγκουαιν ειναι σε κακη βραδια

Αλλο ματς αυτο αλλο το προηγουμενο..ο Μουρινιο επαιξε στο πρωτο ματς γιατι ηξερε οτι τα ματς ειναι διπλα..εκανε οτι κανουν ολοι οι προπονητες, φυλαξε την αμυνα για να χτυπησει την προκριση στο δευτερο ματς...Ηθελε με λιγα λογια να παει με 0 παθητικο γιατι ηξερε οτι τα γκολ στο Καμπ Νοου μετρανε παραπανω...Καλα το πηγε ο Ζοσε..

Υ.Γ Στο πρωταθλημα και στο κυπελλο δεν επαιξε ετσι..ειδες οτι στο κυπελλο στο πρωτο ημιχρονο την πατησε την Μπαρτσα....

Βαλανε και τον κακομοιρη που τον καταστρεψανε....Ερικ παντα γερος και ας εισαι ο τελευταιος...

Eleni7
04-05-2011, 00:51
Αλλο ματς αυτο αλλο το προηγουμενο..ο Μουρινιο επαιξε στο πρωτο ματς γιατι ηξερε οτι τα ματς ειναι διπλα..εκανε οτι κανουν ολοι οι προπονητες, φυλαξε την αμυνα για να χτυπησει την προκριση στο δευτερο ματς...Ηθελε με λιγα λογια να παει με 0 παθητικο γιατι ηξερε οτι τα γκολ στο Καμπ Νοου μετρανε παραπανω...Καλα το πηγε ο Ζοσε..

Υ.Γ Στο πρωταθλημα και στο κυπελλο δεν επαιξε ετσι..ειδες οτι στο κυπελλο στο πρωτο ημιχρονο την πατησε την Μπαρτσα....

Ναι,το ξερω.Ο Μουρινιο ειναι ιδιαιτερα προσεκτικος σε τετοια θεματα αλλα και παλι ,η Ρεαλ στο πρωτο ματς δεν κρατησε καν την μπαλα.Κλεβανε και γεμιζανε μπροστα.Ηταν που ηταν εξαφανισμενος και ο κλαψιαρης απο την Πορτογαλια.Τεσπα,οτι κ να πουμε τωρα δεν θα αλλαξει κατι

8rilos!!!
04-05-2011, 00:52
ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ:
http://www.youtube.com/watch?v=IORQsr20P0c&playnext=1&list=PL8F5B65D900572B01

KonTaz
04-05-2011, 00:53
Τσίχλα σε παρακαλώ τελείωσε τους...

DON
04-05-2011, 00:53
ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ

L3_ocUYu244

standby25
04-05-2011, 00:58
χωρις τυμπανοκρουσιες και αεναες αναλυσεις σημερα και οι τυφλοι ειδαν και οι κουλοι την επαιξαν,ο ουδετερος φιλαθλος σε ολη την παση σηκωθηκε απο τον καναπε του και χλευασε την Μπαρτσα και τον eλβετο σφαγεα...
Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΞΕΡΕΙ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ

redglove
04-05-2011, 01:00
Να πάνε να γαμηθούν όσοι πάνε να μας κάνουν να αντιπαθήσουμε την Μπάρσα.-

8rilos!!!
04-05-2011, 01:02
Mvp ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ....ΜΙΣΕΛ ΠΛΑΤΙΝΙ...

DON
04-05-2011, 01:04
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΥΦΛΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ. Μπράβο στον 8rilo!!! και στον Redglove μάγκες και ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΙ...ΖΟΥΠΑΚΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

@ standby25 Σου "έκλεψα" και πόσταρα στο fb :

Xωρις τυμπανοκρουσιες και αναλυσεις σημερα και οι τυφλοι ειδαν και οι κουλοι την επαιξαν,ο ουδετερος φιλαθλος σ'ολη τη παση σηκωθηκε απο το καναπε και χλευασε τα παιδιά του σωλήνα που 3 χρόνια, οι 11 ίδιοι κατακτούν τα πάντα και τρέχουν 90 λεπτά ασταμάτητα, τη Μπαρτσα και τον βελγο σφαγεα...

Ο ΜΟΥΡΙΝΙΟ ΞΕΡΕΙ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΟΝΙΑΣ, καταντήσατε ένα anti-madridista να σας βλέπει ΤΟ ΙΔΙΟ όσο και την ΠΟΥΤΑΝΑ ΡΕΑΛ. ΕΥΓΕ.

magicj
04-05-2011, 01:16
Είμαι τόσο αντι-ρεαλικός, όσο είναι και ο ζουπ μπαρτσελονικός, αλλά το σημερινό δεν το ευχαριστήθηκα. Όσο και αν αντιπαθώ τη Ρεάλ, δεν νοείται να της κλέβουν την ευκαιρία να κοντράρει στα ίσα το παιχνίδι. Δεν είναι σίγουρο ότι θα περνούσε, όμως το σημερινό είναι ΛΗΣΤΕΙΑ. Στη φάση με τον Ντι Μαρία στο πρώτο, και στο γκολ στο 2ο κατάλαβε ακόμα κι η μάνα μου ότι κάτι δεν της κολλάει! ΈΛΕΟΣ.
Μισώ να με αναγκάζουν να υπερασμίζομαι το φρανκόσπερμα. Πουτάνα φίφα.

Anyway, έτσι κι αλλιώς με Manu θα ήμουν στον τελικό. Υπερμέγιστε Παιχταρά Ουαλέ δίδαξε πάλι πως παίζεται το ποδόσφαιρο.

8rilos!!!
04-05-2011, 01:20
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΥΦΛΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ. Μπράβο στον 8rilo!!! και στον Redglove μάγκες και ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΙ...ΖΟΥΠΑΚΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!


ρε μπουφο εγω που κολλαω;;; ρεαλ ειμαι:p

ντεμπλεκερε...τι μου θυμιζει...χμμμ τσελσι-μπαρτσελονα ρε κοιτα συμπτωση

DON
04-05-2011, 01:21
ρε μπουφο εγω που κολλαω;;; ρεαλ ειμαι:p

ντεμπλεκερε...τι μου θυμιζει...χμμμ τσελσι-μπαρτσελονα ρε κοιτα συμπτωση

σε μπέρδεψα με κάτι άλλα πιτσιρίκια εδωμέσα!

8rilos!!!
04-05-2011, 01:22
σε μπέρδεψα με κάτι άλλα πιτσιρίκια εδωμέσα!

χαχαχα σε συγχωρω αν και η πιεση μου ειναι στο 120...
με τον μιγαδα με μπερδεψες...που θα μου αρχισει τα mes que un club

DON
04-05-2011, 01:25
που θα μου αρχισει τα mes que un club

άμα είναι ΤΥΦΛΟΣ ας τα αρχίσει...Αλλά ΚΑΙ ΟΙ ΤΥΦΛΟΙ είδανε σήμερα..Βέβαια ο ΖΟΖΕ το είχε ξαναδεί το έργο.

Vl0SJKAg81w

air josh
04-05-2011, 01:28
@ 8rilos οχι και ρεαλ ντροπη!!!

Για το παιχνιδι τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα η μπαρτσελονα επρεπε να παει τελικο και πηγε.Για να δουμε τι θα ετοιμασει ο τσιχλας!!

redglove
04-05-2011, 01:31
Don έχεις όρεξη να συζητήσουμε την επίμαχη φάση; Απλά για την πλάκα..

DON
04-05-2011, 01:34
don έχεις όρεξη να συζητήσουμε την επίμαχη φάση; Απλά για την πλάκα..

Ε τι να συζητήσουμε ρε??? Εδώ είδαμε φάση που πάει ο Ντι Μαρία στο πρώτο μέρος για τετ-α-τετ και σφυρίζει φάουλ στον Πουγιόλ απο τον ΑΝΕΜΟ που πέρασε δίπλα του. ΓΕΛΑΕΙ Η ΓΗ.

8rilos!!!
04-05-2011, 01:34
@ 8rilos οχι και ρεαλ ντροπη!!!


ρε μαν αν εβλεπες και εσυ 6-8 χρονων ζινταν-ροναλντο-μπεκαμ-φιγκο-ραουλ-μακελελε κλπ κλπ ας μην γινοσουν ρεαλ...λες και ηξερα τοτε τι σχεση ειχε ο φρανκο με την ρεαλ...και ομαδα δεν αλλαζω για κανενα λογο...

DON
04-05-2011, 01:36
ρε μαν αν εβλεπες και εσυ 6-8 χρονων ζινταν-ροναλντο-μπεκαμ-φιγκο-ραουλ-μακελελε κλπ κλπ ας μην γινοσουν ρεαλ...λες και ηξερα τοτε τι σχεση ειχε ο φρανκο με την ρεαλ...και ομαδα δεν αλλαζω για κανενα λογο...

Ναι αλλά έβλεπες και ΜΕΡΚ, ΚΡΟΥΓΚ, ΟΒΡΕΜΠΟ όλους να έχουν κάνει ΠΡΑΚΤΙΚΗ και ΑΓΡΟΤΙΚΟ πάνω στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΑΣ πριν πάνε στα βαριά (βλέπε όβρεμπο ημιτελικό τσέλσι-μπάρτσα, μέρκ τελικό με ρεάλ κτλ)...


ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΜΙΣΩ ΤΗΝ ΡΕΑΛ, είμαι ΑΤΛΕΤΙΚΟ και παρόλαυτα ΤΟΥΣ ΣΙΧΑΘΗΚΑ.

air josh
04-05-2011, 01:38
ρε μαν αν εβλεπες και εσυ 6-8 χρονων ζινταν-ροναλντο-μπεκαμ-φιγκο-ραουλ-μακελελε κλπ κλπ ας μην γινοσουν ρεαλ...λες και ηξερα τοτε τι σχεση ειχε ο φρανκο με την ρεαλ...και ομαδα δεν αλλαζω για κανενα λογο...

Τους εχω δει και τους εχω θαυμασει αλλα πολυ βαζελοομαδα ρε γαμωτο!!!Εννοειται ρε πως δεν αλλαζεις ομαδα...

TT7
04-05-2011, 01:45
ρε μαν αν εβλεπες και εσυ 6-8 χρονων ζινταν-ροναλντο-μπεκαμ-φιγκο-ραουλ-μακελελε κλπ κλπ ας μην γινοσουν ρεαλ...λες και ηξερα τοτε τι σχεση ειχε ο φρανκο με την ρεαλ...και ομαδα δεν αλλαζω για κανενα λογο...

Τον Ρεδονδο τον θυμασαι??Οχι κλασης Ζινταν βεβαια προς Θεου αλλα της μιλουσε της μπαλας ο πουστης..και οχι μονο για την γνωστη φαση....Για να μην παμε σε Μιγιατοβιτς κλπ κλπ....εχεις πολλους λογους να εισαι Ρεαλ, καθαρα αγωνιστικους...τα πολιτικα ειναι αλλο θεμα...

SuperSayian
04-05-2011, 01:48
Χαλαρώστε ρε αθλητικοί δικαστές και ηθικολάγνοι όλοι!Μπαλίτσα είναι...Το Α μέρος δεν το είδα για να εχω την πλήρη άποψη του ματς αλλά ανεξαρτήτου διαιτητών ποιος πιστεύει καθαρά αγωνιστικά οτι η Ρεαλ είναι καλύτερη ομάδα?

redglove
04-05-2011, 01:49
Το γκολ ΣΩΣΤΑ δεν μέτρησε. (έπρεπε να είχε δωθεί φάουλ υπέρ της Ρεάλ)

KonTaz
04-05-2011, 01:51
ΤΙΝΑΦΤΑΡΕ ΜΠΟΥΛΩΝΕ(απάντησα εγώ Don)

TT7
04-05-2011, 01:52
Χαλαρώστε ρε αθλητικοί δικαστές και ηθικολάγνοι όλοι!Μπαλίτσα είναι...Το Α μέρος δεν το είδα για να εχω την πλήρη άποψη του ματς αλλά ανεξαρτήτου διαιτητών ποιος πιστεύει καθαρά αγωνιστικά οτι η Ρεαλ είναι καλύτερη ομάδα?

Γιατι στο ποδοσφαιρο και γενικα στον αθλητισμο περναει παντα ο καλυτερος???
Δεν πρεπει δηλαδη και ο αλλος να εχει την ευκαιρια του??:cool:

SuperSayian
04-05-2011, 01:57
Γιατι στο ποδοσφαιρο και γενικα στον αθλητισμο περναει παντα ο καλυτερος???
Δεν πρεπει δηλαδη και ο αλλος να εχει την ευκαιρια του??:cool:

Φυσικά και πρέπει...Πρίν 7 βράδια τα ίδια βλέπαμε πάλι.Και μην μου πείτε για την αποβολή.Αν δεν ήταν αυτό ρε μάγκες αποβολή τότε τι είναι?Κάποιος ποιο πριν είπε οτι η Ρεαλ υποτίμησε τον εαυτό της και έπαιξε ταμπούρι πίσω στο πρωτο ματς και δικαίως εν τέλη έχασε!Σήμερα ναι δεν μέτρησε καθαρό γκόλ και θα μπορούσε να αλλάξει και η ροη του αγώνα αλλά μην μου λέτε για κλοπή του αιώνα και τέτοια γιατι σόρυ κιόλας αλλά γινόμαστε Βάζελοι!(Υψιστη βρισιά)

Εγω ούτε Μπαρτσα είμαι ούτε Ρεαλ οπότε μεγάλη μου σκασίλα ποιος θα κέρδιζε ποδόσφαιρο ήθελα να δω και σε κανα 2 φάσεις η Μπάρτσα με χάζεψε!Αν κάποιος αυτό δεν το γουστάρει ή το βαριέται κανένα πρόβλημα απο μένα αλλά μην κάνουμε και την τρίχα-τριχιά!

TT7
04-05-2011, 02:02
Μαλακες εδειξε τον μαγο με την φανελα της Μπαρτσα.....Ζιοβανι,Λουις Ενρικε...α ρε Μπαρτσα...

johny b
04-05-2011, 02:29
1.Kala ekane o franko kai ksepatwse tous katalanous. Tha prepe kai perissotero
2.Osi sxesi me ti diktatoria eixe i epityxia tis Real alli tosi exei to peos mou me ti dolofonia Bin Laden
3.Kala tis ekane tis Real simera o referis. Idoni na vlepeis tis aspres faneles na xtypiountai
gamw to Merk tous
4.Ferguson kane sti barca mes qu un pidima
5.ELEOS me tous diethneis opadous.Tis proalles akousa to eksis sto radio-o proponitis mas (Guardiola) ekane plaka sta Merendakia (spyros apo Korydallo)-Spyro ante pidiksou ki esy ki o proponitis sou

redglove
04-05-2011, 02:32
Χώσε Τζόνυ, χώσε!

(Το 1 το παίρνω στην πλάκα)

TT7
04-05-2011, 02:35
2.osi sxesi me ti diktatoria eixe i epityxia tis real alli tosi exei to peos mou me ti dolofonia bin laden

Ωπα...ησουν Πακισταν γι'αυτο χαθηκες τον τελευταιο καιρο??..χαχα

redfan
04-05-2011, 02:51
Στο ακυρωθεν γκολ η φαση ειναι περιεργη,αλλα αυτη στο πρωτο ημιχρονο με τον πουγιολ ειναι πραγματικα αστεια.Αληθεια,οι αγγλοι διαιτητες που χαθηκαν,να βλεπουν τα θεατρα και να γελανε?ο webb που περυσι σφυριξε ολους τους τελικους που βρισκεται?

DirtySniper
04-05-2011, 02:58
1.Kala ekane o franko kai ksepatwse tous katalanous. Tha prepe kai perissotero
2.Osi sxesi me ti diktatoria eixe i epityxia tis Real alli tosi exei to peos mou me ti dolofonia Bin Laden
3.Kala tis ekane tis Real simera o referis. Idoni na vlepeis tis aspres faneles na xtypiountai
gamw to Merk tous
4.Ferguson kane sti barca mes qu un pidima
5.ELEOS me tous diethneis opadous.Tis proalles akousa to eksis sto radio-o proponitis mas (Guardiola) ekane plaka sta Merendakia (spyros apo Korydallo)-Spyro ante pidiksou ki esy ki o proponitis sou

1.Φυσικά και καλά έκανε. Εδώ με πλεονέκτημα έδρας έχασαν από το Σάτο και το Μπουγιούκα γαμώ τον Γκαουντί
2.Όσο αντίσταση κάνει η σημερινή ομάδα της μπαρτσελόνας στη δικτατορία του φράνκο αλλό τόσο αντίσταση κάνει το το πέος μου στις φωτό που ανεβάζει ο usernoname
(Το πέος του johny b είναι τελικά όργανο της ΣΙΑ?)

3.Πως το ευχαριστιέμαι όταν αδικούν το "δίκαιο" Ζοζέ δεν λέγεται....

4.Λίο Μέσσι, μάθε στους αμπαλιστάν από το Μάτζεστε πως επιταχύνουν μέσα σε μισό σκουεαρ μιτερς...

5. Φίλε τρελαίνομαι για τους διεθνείς οπάδούς.
Εμείς (η Μανού), σας γαμήσαμε εσάς (τη Λεβερπουλάρα), που το λιμάνι είναι βαθύ,
χαχαχαχαχαχαχαχα

Θρύλος ρε σεις
μόνο
Θρύλος

DON
04-05-2011, 11:56
1.kala ekane o franko kai ksepatwse tous katalanous.

κτλ κτλ κτλ...συμφωνώ πολύ σε όλα όσα είπες...ΑΛΛΑ ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΚΑ ΤΟΝ ΝΤΟΥΡΟ σε παρακαλώ.

lamar
04-05-2011, 12:56
Ποσο τυχερος νιωθω....!!!

Χθες μετα απο δυο ωρες μπασκετ γυριζω σπιτι και λεω, δεν αραζεις τωρα να δεις και το ματσακι.

Μου ερχεται μηνυμα απο ενα ωραιο θεματακι, και μου λεει. "Παμε σινεμα?" Στην αρχη λεω, τι μαλακιες μου λεει τωρα, δεν ξερει οτι εχει Μπαρτσα - Ρεαλ?
Μετα απο πενταλεπτη σκεψη απαντω. "Παμε αλλα μονο αν ειναι να δουμε Θορ ή Εργενηδες για μια εβδομαδα".

"Κλασσικος αντρας, εγω σκεφτομουν την κοκκινοσκουφιτσα" μου απαντα, αλλα τι να κανω που θελω εξοδο σημερα, παμε για να δουμε τους εργενηδες.

Και πηγα.

Αρα οπως καταλαβαινετε το ματς δεν το ειδα.

Τι τυχη θεε μου, ευχαριστω, περασα μια υπεροχη βραδια με το θεματακι μου, και δεν ειδα ακομα μια παρασταση του ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ Καταλωνίας και τους σπεσιαλ γκεστ σταρς που περνανε απο κει κατα καιρους.

Υ.Γ Προς ολους τους φιλους της Μπαρτσελονα.

Δεν αργει καθολου η στιγμη, που η ομαδα σας θα αντιπροσωπευει αυτο που βριζετε χρονια τωρα. Το κατεστημενο. Αν συνεχισετε ετσι, με αυτο τον ρυθμο θα κανετε τον Φρανκο να μοιαζει με kindergarten!!!

DON
04-05-2011, 13:40
ΖΟΥΠΑΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΡΥΦΤΕΙ???

8rilos!!!
04-05-2011, 15:07
Ναι αλλά έβλεπες και ΜΕΡΚ, ΚΡΟΥΓΚ, ΟΒΡΕΜΠΟ όλους να έχουν κάνει ΠΡΑΚΤΙΚΗ και ΑΓΡΟΤΙΚΟ πάνω στον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΑΣ πριν πάνε στα βαριά (βλέπε όβρεμπο ημιτελικό τσέλσι-μπάρτσα, μέρκ τελικό με ρεάλ κτλ)...


ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΜΙΣΩ ΤΗΝ ΡΕΑΛ, είμαι ΑΤΛΕΤΙΚΟ και παρόλαυτα ΤΟΥΣ ΣΙΧΑΘΗΚΑ.

και τον ρομπερτο καρλος ειχα δει να πιανει την μπαλα πανω στη γραμμη,αλλα στην ευρωπη με οποιον και να παιζαμε μας σφαζανε(ειδικα τοτε),οποτε αυτο δεν αλλαζει οτι εγω ποδοσφαιρο εμαθα απο 2 ομαδες...απο την μαντσεστερ του 99 και απο την ρεαλ του 2000-2002...για αυτο και τις υποστηριζω...

Τον Ρεδονδο τον θυμασαι??Οχι κλασης Ζινταν βεβαια προς Θεου αλλα της μιλουσε της μπαλας ο πουστης..και οχι μονο για την γνωστη φαση....Για να μην παμε σε Μιγιατοβιτς κλπ κλπ....εχεις πολλους λογους να εισαι Ρεαλ, καθαρα αγωνιστικους...τα πολιτικα ειναι αλλο θεμα...

πως δεν τον θυμαμαι ρε φιλε;; ενδεικτικα ειπα καποιους...εδω δεν ανεφερα τον ρομπερτο καρλος...απιστευτη ομαδαρα...απιστευτη...

DON
04-05-2011, 15:14
και τον ρομπερτο καρλος ειχα δει να πιανει την μπαλα πανω στη γραμμη,αλλα στην ευρωπη με οποιον και να παιζαμε μας σφαζανε(ειδικα τοτε)

Συγνώμη αλλά ΚΡΟΥΓΚ (ΟΑΚΑ), ΜΕΡΚ (ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ), ΟΒΡΕΜΠΟ (ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ) δηλαδή και τις 3 φορές που τους αντιμετώπισα να με ΣΦΑΓΙΑΣΟΥΝ δεν έχει ξαναγίνει φίλε. Όποιος ΔΕΝ μίσησε τότε την Ρεάλ έχει ΚΟΥΣΟΥΡΙ :p :p :p

lamar
04-05-2011, 15:24
Συγνώμη αλλά ΚΡΟΥΓΚ (ΟΑΚΑ), ΜΕΡΚ (ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ), ΟΒΡΕΜΠΟ (ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ) δηλαδή και τις 3 φορές που τους αντιμετώπισα να με ΣΦΑΓΙΑΣΟΥΝ δεν έχει ξαναγίνει φίλε. Όποιος ΔΕΝ μίσησε τότε την Ρεάλ έχει ΚΟΥΣΟΥΡΙ :p :p :p

Εχουμε φαει και με Κολινα ενα ξυρισματακι.....

8rilos!!!
04-05-2011, 15:30
Εχουμε φαει και με Κολινα ενα ξυρισματακι.....

τοτε δεν ηταν το χερι του ρομπερτο καρλος;

Συγνώμη αλλά ΚΡΟΥΓΚ (ΟΑΚΑ), ΜΕΡΚ (ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ), ΟΒΡΕΜΠΟ (ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ) δηλαδή και τις 3 φορές που τους αντιμετώπισα να με ΣΦΑΓΙΑΣΟΥΝ δεν έχει ξαναγίνει φίλε. Όποιος ΔΕΝ μίσησε τότε την Ρεάλ έχει ΚΟΥΣΟΥΡΙ :p :p :p

χαχαχα για αυτο γραφω στο hoops...οχι κοιτα εννοειται πως πανω απο τον ολυμπιακο δεν βαζω κανεναν...αλλα το 2000 στο οακα...το 3-3 ε νταξει δεν μπορουσα να ασχοληθω με διατησια...6 χρονων παιδι και εβλεπα αυτη την μπαλα...τι να κανω;;; :p

υ.γ αν και τωρα που το λες μεγαλωνοντας λιγο ειχα κρατησει αποστασεις για αυτο τον λογο,αλλα μετα πηγε εκει ο ρουντ φαν νιστελροι και απλα δεν αντεξα να μην ξανακολλησω...

lamar
04-05-2011, 15:32
τοτε δεν ηταν το χερι του ρομπερτο καρλος;

Μερκ......

χαχαχα για αυτο γραφω στο hoops...οχι κοιτα εννοειται πως πανω απο τον ολυμπιακο δεν βαζω κανεναν...αλλα το 2000 στο οακα...το 3-3 ε νταξει δεν μπορουσα να ασχοληθω με διατησια...6 χρονων παιδι και εβλεπα αυτη την μπαλα...τι να κανω;;; :p

Με Κρουγκ στο ΟΑΚΑ ειχαμε ερθει 0-0 και δεν μας ειχε δωσει δυο πεναλτι. Ειδικα το πρωτο στον Γιαννακοπουλο που ηταν κοκκινη στον Κανιθαρες αν δεν κανω λαθος γελασαν και τα τσιμεντα που δεν δοθηκε.

BvE2z54RW2c

8rilos!!!
04-05-2011, 15:34
Μερκ......

ο κολινα εδω στην αθηνα ηταν ή κανω λαθος;

lamar
04-05-2011, 15:39
ο κολινα εδω στην αθηνα ηταν ή κανω λαθος;

Δεν τους πετυχαινεις με τιποτα...:p Οχι Μαδριτη ηταν.

GEMAN7
04-05-2011, 15:52
Τελικά αυτή την ομάδα μετά από 3 χρόνια total football μάλλον αρχίσαμε να την βαριόμαστε. Εγώ προσωπικά το πρώτο χρόνο απλά την χάζευα, τον δεύτερο την θαύμαζα και άρχισα να μελετάω τον τρόπο παιχνιδιού, τις κινήσεις μέσα στο γήπεδο κτλ και τον τρίτο μάλλον τη βαρέθηκα.
Βαρέθηκα να βλέπω 4 κλώνους του 1:70 να αλλάζουν για 90 λεπτά πασούλες στα 5 μέτρα. Όπως και να το κάνουμε αυτό καταντάει λιγάκι μονότονο. Πλέον ξέρεις τι θα δεις πριν αρχίσει το ματς. 70% κατοχή, 200 πάσες στο κέντρο, γκολάρες που ξέρεις ακόμα και τον τρόπο που θα τις πανηγυρίσουν και γκρίνια στο κάθε μαρκάρισμα αφού η ομάδα έχει γίνει πλέον μη μου άπτου.
Ξέρεις επίσης τι δε θα δεις. Σέντρες, γιόμες, κλωτσιές, κεφαλιές, αλητόφατσες (τύπου Μάρκεζ, Ζαμπρότα, Μπελέτι), ένα αμυντικό χαφ να δαγκώνει στο κέντρο (ακόμα και ο Μασκεράνο που ήταν ποδοσφαιρικό τσογλάνι έχει φλωρέψει), ένα επιθετικό κριάρι μπροστά να πλακώνεται με τους αμυντικούς και γενικά τσαμπουκά. Εμένα πλέον μου λείπουν όλα αυτά όταν βλέπω τη Μπαρτσελόνα.
Αν και φίλαθλος αυτής της ομάδας, εχθές ήθελα να κάνει η Ρεάλ το 0-1 όχι γιατί αδικήθηκε από το διαιτητή αλλά μπας και έπαιρνε φωτιά το παιχνίδι και επειδή η Ρεάλ πλέον σου βγάζει μεγαλύτερο τσαμπουκά από αυτή την Μπαρτσελόνα.

DirtySniper
04-05-2011, 16:12
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ.
ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ, ΟΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ ΟΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΑΝΤΡΙΛΑ

Η ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ redhoops.gr e-marketing σας δινει λύση
με το να σας χαρισει
ενα διαρκείας για τους αγώνες της Προοδευτικής.

Σας ευχόμαστε ολόψυχα να χαρείτε
1) Δυνατα Μαρκαρισματα στο χώρο του κέντρου
2) Δαντελενιους επιθετικούς που το πρωί δουλεύουν στην οικοδομή
3) Πνευμονάτους χαφ που δεν ξέρουν να κάνουν κοντρολ και δεν ανταλλάσσουν τρίτη μπαλιά.
4) Τσεκούρια αμυντικούς που ζηλεύουν ακόμα και στην ουρουγουάη
5) Έξυπνες τακτικές που στηρίζονται στις ξαφνικές άμυνες
6) Γήπεδα πραγματικά στολίδια για βοσκοτόπια. Να τραφεί εκεί η κατσίκα να γουστάρει γρασίδι.
7) Οπαδούς με φίλαθλο πνεύμα που μαχαιρώνονται

αφήστε εμάς τους κατσίφλωρους να χαζεύουμε
το πάσινγκ γκειμ της Μπάρτσα.

Άλλωστε εδώ μας αρέσει το μπάσκε
θα γουστάραμε
το αντρικό ποδόσφαιρο
που παίζεται αντρικά
από αντρικές ομάδες
στην αντρική Σουπερλιγκ?

zouparos
04-05-2011, 16:22
To παραλήρημα 5 σελίδων οφείλεται σε 1 αστείο φάουλ που δόθηκε στον Πουγιόλ και ίσως έβγαζε σε τετ α τετ?

DON
04-05-2011, 16:23
to παραλήρημα 5 σελίδων οφείλεται σε 1 αστείο φάουλ που δόθηκε στον Πουγιόλ και ίσως έβγαζε σε τετ α τετ?

1η αντίδραση ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ο ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ.
2η αντίδραση Ε ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΑΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΚΕΡΑΤΑΣ

GEMAN7
04-05-2011, 16:40
Ρε Dirty και εμείς γουστάρουμε να χαζεύουμε το πάσινγκ γκειμ της Μπάρτσα αλλά τσαμπουκάς και κλωτσιές στο ποδόσφαιρο δε σημαίνει μόνο προοδευτική, ουρουγουάη, Σούπερλιγκ και μαχαιρώματα. Τσαμπουκά έχουμε δει από ομαδάρες και σε επίπεδο C.L. και σε επίπεδο Μundial. Δεν είπε κανένας πως η Μπαρτσελόνα δε παίζει το ωραιότερο ποδόσφαιρο την τελευταία 3ετια.

zouparos
04-05-2011, 16:42
Δεν είμαι εξαφανιζόλ απλά όταν μιλήσετε στην αθλητική συζήτηση για αθλητισμό θα εμφανιστώ ξανά.
Σε παραληρήματα δεν θα συμμετέχω πια.

Από χθες έχουν συμβεί κάποια εξαιρετικά πράγματα.

1ον Προσπάθεια από μέλη του site να γράφουν γνώμες ξέχωρα απ'την λεγόμενη κοινή γνώμη έτσι για να νομίσουμε πως το σάιτ είναι διαφορετικό και δεν είμαστε τα...πρόβατα. Πως και καλά εμεις κύριοι βλέπουμε πίσω απ'τους τοίχους δεν ειμαστε σαν τους άλλους.
2ον ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ όποιων είπαν πως εγώ μιλάω για διαιτησία και πως εγώ ξεκινουσα τέτοιες συζητησεις.
3ον και ΤΟ ΠΙΟ ΤΡΕΛΟ!!! Να συμφωνείτε κατα 90% με τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ του Κου βαζελου Σωτηρακόπουλου αλλά ταυτοχρόνως να τον βρίζετε και να τον χλευάζετε. Ε ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ!!!!

Δεν έχει ξαναγίνει στα χρονικά τόσες σελίδες για την διαιτησία χωρίς να έχει γίνει κάτι κραχτό. Αν κάποιος δεν έχει δει το ματς και διαβασει εδώ θα πει "μαλάκα τι έγινε ακύρωσε κανονικό γκολ,έβαλε κανα ακυρο η Μπαρτσελόνα,έμεινε άδικα με 10 η Ρεάλ και ταυτόχρονα δεν της δώθηκαν 1-2 πέναλτι??? Τι διάολο έγινε??"

Εγώ κρατάω το 3ο...ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ειλικρινά.

Πόσο ξεπέσανε στα μάτια μου αυτά τα 2 ποδοσφιαρικά ζώα,ο σωτηρακοπουλος και το τσιράκι του που λέγανε γκολ κανονικό της Ρεάλ! Μάλιστα!
Έχει γίνει φάουλ στον Ρονάλντο πρώτα απ'ολα! Όχι τπτ ακραιο αλλα με τέτοια ταχυτητα λίγο να τον βρεις ειναι φάουλ. Άρα δίνει πλεονέκτημα...Στα καπάκια κάνει φάουλ ο Ρονάλντο. Οπότε γυρνάς την φάση πίσω και δίνει το αρχικό φάουλ. Αυτος ο βλακας ο ρεφερι δεν την γυρισε και έδωσε το καθαρο φαουλ του Κρ. Ρονάλντο που άθελα του βρίσκει και γκρεμίζει τον Μασεράνο.
Και εκει που βλέπω το ματς ακούω τα αδιανόητα "δεν τον βρήκε"...και κουναω το κεφαλι μου και λεώ "τι γινεται ρε πουστη μου. Καταρράκτη πάθαμε 5 άτομα?? Αφού στο πέσιμο τον βρίσκει κανονικότατα,τον ρίχνει επομένως είναι φαουλ"
Ακούω τον σωτηρακοπουλο να λέει δεν τον ήθελε. Ε και βρε άσχετε?? Είπε κανεις πως το ήθελε?? Είπε πως το έκανε επιτειδες??? Εκουσιο ή ακουσιο φάουλ είναι.
ΌΟΟΟΟΧΙ εκει να λεει δεν το εκανε επι τουτου αλλα στο κουτρουβαλιασμα αρα δεν ειναι φαουλ!!! ΝΕΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ!!

Άραγε το γκρέμισμα ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ πάνω στο τρέξιμο ή στο κουτρουβάλιασμα δεν ειναι φάουλ???
ΆΡΑ αυτό το γαμημένο,λέω εγώ, της σημαιάρας όλων όβερμπο στο 6:27-6:29 δεν ειναι φάουλ έ Κε Βλακερακόπουλε???
QX4S0CyRRpI
Eίναι ή δεν είναι αυτό φάουλ Κε Ασχετοακόπουλε?? Είναι?? Και εγώ έτσι λέω!! Πως έστω και κατα λαθος πανω στο διασκελισμο τον βρίσκει άρα τον γκρεμίζει αρα Φάουλ!! Η ίδια φάση χθες, δλδ κατα λάθος να τον βρίσκει και να τον γκρεμίζει δεν είναι φάουλ????
Συνεχίζεται δλδ η φάση και μπαίνει γκολ?? Κ ο ιγκουαϊν και οι άλλοι γιατι δεν κανουν τίποτα???
Ο κος Ντε μπλέκερε σημαιάρα ξανά για την κόκκινη του μόττα. ήξερε ο μουρινιο. ΧΜΜΜΜ,ρε γμτ μήπως στο 1ο ματς αντι για 3-1 έπρεπε να ειναι 2-2 με ενα γκολ α λα αεκ-ατρομητος κ ενα πεναλτι μαρς σε ψαλιδι του σνάιντερ στο 5:41 του παραπάνω βίντεο?? Οχι όχι...

Τόσο παραλήρημα για ενα αστειο φάουλ που δόθηκε στον Πουγιόλ που ίσως έβγαζε τετ α τετ...
Α μάλλον θα δώθηκε και κανα φαουλ που δεν υπήρχε στο κέντρο ή κανα οφφσάιντ 10 εκατοστών...ΑΛΛΑ όταν λέγονται αυτά ειναι ΜΑΓΚΙΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ και ΓΑΒΡΙΛΑ...Δεν είσαι Βαζελόψυχος

Όταν επανέλθει η λογική εδώ είμαι.

DON
04-05-2011, 16:44
ΖΟΥΠΑΚΟ...Άστο είσαι ανίατος...

zouparos
04-05-2011, 16:47
Ναι ρε παιδί μου. Είσαι το παιδι εκτος του συστηματος,ο μαγκας, ο γιατρεμενος.
Για αυτό σου λέω άστο. μην με αναζητήσεις ξανά.
Όλα κομπλέ. γράφε και πάτα συμφωνώ από κάτω. Βρίζε ενώ συμφωνεις με τον γαβροψυχο σωτηρακόπουλο.

υ.γ. don-->"2 Ισοπαλίες στην οποία 1[...]και στην άλλη εχθές της ΚΛΑΠΗΚΕ κανονικό γκολ δηλαδή το 1-1 ήτανε 1-2. " TI MOY ΘΥΜΙΖΕΙ...ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ...ΧΜΜΜΜ...ΒΡΕ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΙΙΙΙΙ...

ΒΡΕ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ...ΓΑΒΡΟΨΥΧΙΑ??? ΔΕ ΜΠΟΡΕ ΝΑ ΘΥΜΙΘΩ Τ-Ι Μ-Ο-Υ Θ-Υ-Μ-Ι-Ζ-Ε-Ι:(

DON
04-05-2011, 16:56
ΒΡΕ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ...ΓΑΒΡΟΨΥΧΙΑ??? ΔΕ ΜΠΟΡΕ ΝΑ ΘΥΜΙΘΩ Τ-Ι Μ-Ο-Υ Θ-Υ-Μ-Ι-Ζ-Ε-Ι:(

Το ματς στο Καραισκάκη όπου ΕΚΛΑΠΗ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΖΕΛΙΑ. ΟΥΔΕΙΣ (ίσως μόνο εσύ) μπορεί να το αμφισβητήσει αυτό. ΞΥΠΝΑ. ΚΑΝΕΙΣ δεν αρνήθηκε στα βαζέλια ότι τους ΣΦΑΞΑΜΕ στο Καραισκάκη. Απλά όλοι είπαμε ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΜΕ.

ΒΑΖΕΛΟΨΥΧΙΑ και καλά κάνω που στο λέω για την Μπαρτσελόνα με δικαιώνεις μέρα με την μέρα είναι ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΓΚΟΛ ΑΝΤΙΚΑΝΟΝΙΚΟ...ΓΑΥΡΟΨΥΧΙΑ είναι να έχεις τα ούμπαλα όπως ο Redglove να βγείς να πεις ΔΕΝ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΑΥΤΑ ΡΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑΡΑ ΜΟΥ ή το ΟΠΑΔΙΚΟ που λέγαμε μετά το Καραισκάκη "ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΦΡΑΝΚΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΗΤΑΝΕ".

ΒΑΖΕΛΟΨΥΧΕ.

zouparos
04-05-2011, 17:03
E δεν θα πω ενα γκολ κανονικό ενώ έχει προηγηθεί φάουλ του κριστιάνο ρονάλντο και πιο πριν φάουλ στον ίδιο τον κρ.
Πως να το κάνουμε. Έχε τα @@ να παραδεχτείς πως αν ΔΕΝ ειναι φαουλ του κρ. ΤΟΤΕ δεν ειναι φάουλ,άρα ΟΥΤΕ ΚΟΚΚΙΝΗ τησ ΣΗΜΑΙΑΡΑΣ σου όβρεμπι στο τσέλσκι...

Όχι ΔΕΝ τον βρίσκει με το σώμα του και τον γκρεμίζει είναι μοντάζ ρε νικόλα βασιλαρά
umjAtT5xJl4
To γκολ στο καραϊσκάκη που τον καλύπτουν 4 εξισορροπείται με αυτό. ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΓΩ Π ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙ...

Νικόλαος Ντοναράς: "2 Ισοπαλίες στην οποία 1[...]και στην άλλη εχθές της ΚΛΑΠΗΚΕ κανονικό γκολ δηλαδή το 1-1 ήτανε 1-2."

ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΑΝ ΔΕΝ ΘΥΜΗΘΩ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ:(

OΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΙΝΤΕΟ ΒΛΕΠΕΙ ΦΑΟΥΛ ΕΙΝΑΙ ΒΑΖΕΛΟΨΥΧΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ.

ΒΑΖΕΛΟΨΥΧΕ ΙΓΚΟΥΑΪΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕ ΡΕ ΒΛΑΚΑ.

υ.γ. o redglove δεν ειχε @@. απλα επαθε συνδρομο γαβρων μετα καραϊσκάκη. Τους εκαναν να αισθάνονται άσχημα και να ντρέπονται/

υ.γ.2 OΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΒΙΝΤΕΟ ΒΛΕΠΕΙ ΦΑΟΥΛ ΕΙΝΑΙ ΒΑΖΕΛΟΨΥΧΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ.

peter
04-05-2011, 17:07
Χτες ακύρωσε στη Ρεάλ ένα κανονικό μεν κωλόφαρδο δε γκόλ. Ετσι το είδε έτσι έκανε και με δεδομένο πως δεν γεννήθηκε διαιτητής να αδικήσει επίτηδες τη Ρεάλ ήταν ατυχία για τη Ρεάλ . Οπως τύχη για τη ρεάλ είναι τα γκόλ που γλίτωσε στο πρώτο ημίχρονο .
Συμπέρασμα και στο χθεσινό παιχνίδι που επιτέλους η Ρεάλ αποφάσισε τελικά να παίξει μπάλα φαίνεται πόσο καλύτερη ομάδα είναι η Μπάρτσα και δίκαια πέρασε.
Η παραμονή του Αντεμπαγιόρ στο παιχνίδι μέχρι τη λήξη είναι δώρο του διαιτητή προς τη Ρεάλ ίσως για να μετριάσει τις εντυπώσεις από το ακυρωθέν γκόλ.

DON
04-05-2011, 17:21
Χτες ακύρωσε στη Ρεάλ ένα κανονικό μεν κωλόφαρδο δε γκόλ. Ετσι το είδε έτσι έκανε και με δεδομένο πως δεν γεννήθηκε διαιτητής να αδικήσει επίτηδες τη Ρεάλ ήταν ατυχία για τη Ρεάλ . Οπως τύχη για τη ρεάλ είναι τα γκόλ που γλίτωσε στο πρώτο ημίχρονο .
Συμπέρασμα και στο χθεσινό παιχνίδι που επιτέλους η Ρεάλ αποφάσισε τελικά να παίξει μπάλα φαίνεται πόσο καλύτερη ομάδα είναι η Μπάρτσα και δίκαια πέρασε.
Η παραμονή του Αντεμπαγιόρ στο παιχνίδι μέχρι τη λήξη είναι δώρο του διαιτητή προς τη Ρεάλ ίσως για να μετριάσει τις εντυπώσεις από το ακυρωθέν γκόλ.

Δηλαδή για να καταλάβω...

1. ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΝΑ ΑΔΙΚΗΣΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΗΝ ΡΕΑΛ.

2. ΕΦΟΣΟΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ 1 το ΑΚΥΡΩΜΕΝΟ ΓΚΟΛ ορίζεται ως ΑΤΥΧΙΑ.

3. ΕΦΟΣΟΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ 2 είναι ίδιο με τις ΧΑΜΕΝΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ. ΑΤΥΧΙΑ.

4. ΣΕ ΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ Η ΡΕΑΛ ΕΠΑΙΖΕ ΧΩΡΙΣ Σ.ΡΑΜΟΣ-ΚΕΝΤΙΡΑ-ΠΕΠΕ ΚΑΙ ΕΛΗΞΕ 1-1 αντί για 1-2 ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΜΠ ΝΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΑΡΤΣΑ.

υ.γ. Ο Αντεμπαγιόρ είναι για στέρηση ποδοσφαιρικής ιδιότητας. ΞΕΦΤΙΛΑΣ.

lamar
04-05-2011, 17:38
Οχι μονο κανει φαουλ ο Ροναλντο στον Μαστσερανο, αλλα ειναι και κιτρινη καρτα γιατι ειχε το θρασος να πεσει απο το μαρκαρισμα του Πικε. Επισης ειναι και κιτρινη καρτα στον Ιγκουαιν γιατι πλασαρε τον Βαλντες και μαλιστα ευστοχα χωρις πρωτα να ρωτησει τον Ντε Μπλεκερε....ΠΟΥ ΠΑΣ ΡΕ ΓΑΤΑΚΙ!!!

Δεν ηξερες...Δεν ρωταγες...

Στο πρωτο ημιχρονο ο διαιτητης που εννοειται επαιζε Ρεαλ, δεν απεβαλλε τον Ντι Μαρια διοτι με την αυρα του γκρεμοτσακισε τον Καρλες το αγορι μας...

Συγνωμη που δεν εχω δει αλλες φασεις για να κρινω, καθως οπως προανεφερα το ματς δεν το ειδα γιατι εγω πηρα πρεφα τι εργο θα δω απο το ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ Καταλωνιας, μια εβδομαδα νωριτερα.

Επιτιμος δημοτης Μαδριτης ο Ντε Μπλεκερε, εσωσε την Ρεαλ απο διασυρμο.

Υ.γ Οποτε αποφασισεις να μιλησεις με σκουπισμενα τα ματια απο τις τσιμπλες, γιατι εισαι μικρος για να εχεις καταρρακτη, εδω ειμαστε. Προς το παρον τρελιτσα εσυ, υπερτρελιτσα εγω....

zouparos
04-05-2011, 18:41
To ποιος παίζει τρελίτσα φαίνεται. εγώ με επιχειρηματα σου μιλησα...

Γίνεται φαουλ στον ροναλντο και στα καπακια πέφτωντας κάνει φάουλ αυτός. ΑΡΑ δεν υπαρχει κανενα γκολ.
Τώρα βλέπωντας αυτό το βίντεο που εβαλα πριν των 4 δευτερολεπτων και επιμενεις πως δεν υπαρχει φαουλ οκ πασο περι ορέξεως κολοκυθόπιτα.

Το ποιος το γυρναει στη τρελίτσα για να δικαιολογήσει το παραλήρημα για 1 αστειο φαουλ στον πουγιολ ή 3 βουτιές που εδωσε φαουλ αντι για παιζεται στο κεντρο του γηπεδο κτλ κτλ φαίνεται.

Πααααλι σημαια ενα ανυπαρκτο γκολ και μολις ξεφτυλιζεστε με το βίντεο που φαινεται πως τον γκρεμίζει τρεις λαλουν κ 2 χορευουν κλασσικα πραματα.

Ή μηπως οι κανονες μιλάνε πως φαουλ ειναι μόνο το εκουσιο και όχι το ακουσιο. Γιατι αν μετρανε μονο τα εκουσια(γιατι ο ροναλντο κατα λαθος τον γκρεμισε επειδη ειχε γκρεμιστει πριν) τοτε η κόκκινη του αμπινταλ στο τσελσι δεν ειναι ΚΑΝ φαουλ γιατι κατα λαθος και εκεινος τον βρισκει στον βηματισμό.

ΔΕν σας εκατσε που ο ιγκουαϊν κ οι αλλοι δεν αντιδρουν και κάθονται ήρεμα και συνεχιζεται το ματσακι...

ΤΕΖΑ

επίσης μιας και το ευχηθηκες λαμαρακο ωραια ας το παρει η ματσεστερ να αναπολείς το 2040 πωωωω ρε θυμαστε εκεινη τη ματσεστεραρα του 2011 με τα 51 1-0 στο 82'???
Φοβερή ομάδα...

ΜΗΝ ξαναπας σινεμά λαμαρακο. Κάτσε να βλεπεις ματσεστερ και ρεαλ των 3 σουτ στο τέρμα(τα 2 στο γκολ).

Αλλα μην με παιρνεις μετα τηλ ετοιμος να κανεις εμετο λέγοντας "πω μαλακα δεν βλεπεται δεν αντεχεται το ελεεινο το θεαμα της ματσεστερ τσουκου τσουκου"

ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΡΩΣ ΣΤΗ ΜΑΠΑ. ματσεστεραρα βγάλε και σημαια σπιτι ενοψει τελικου.
ΖΗΤΩ Η ΚΑΛΗ ΜΑΤΣΕΣΤΕ
ΚΑΤΩ Η ΚΑΚΙΑ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ.

υ.γ. λαμαρακο ο ραιαν ο γκιγκς 37, ο πολ ο σκοουλς 36,ο ροναλντο πριν 3 χρόνια που εκανε το γηπεδο απ'τη μια εστια στην αλλη σε 7 δευτερα κτλ κτλ κτλ κτλ τι πίνουν? το νερο του καματερού???
Μιλάτε και για τρελίτσα.
Έχετε καταντήσει οι λιακόπουλοι του ποδοσφαιρου

A ξέχασα την καλόγρια τον ριο τον φερντιναντ
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/3333091.stm

ΕΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΖΟΥΠ ΜΗΝ ΠΟΥΛΑΣ ΤΡΕΛΙΤΣΑ...
ΜΟΝΟ Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΑΥΤΑ. ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΟΥΕΡΕΙΝΤ ΜΕ ΚΕΡΜΑΤΑ ΑΠ'ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ...

μπεεεεεεεεεεεεε

lamar
04-05-2011, 18:51
επίσης μιας και το ευχηθηκες λαμαρακο ωραια ας το παρει η ματσεστερ να αναπολείς το 2040 πωωωω ρε θυμαστε εκεινη τη ματσεστεραρα του 2011 με τα 51 1-0 στο 82'???
Φοβερή ομάδα...

ΜΗΝ ξαναπας σινεμά λαμαρακο. Κάτσε να βλεπεις ματσεστερ και ρεαλ των 3 σουτ στο τέρμα(τα 2 στο γκολ).

Αλλα μην με παιρνεις μετα τηλ ετοιμος να κανεις εμετο λέγοντας "πω μαλακα δεν βλεπεται δεν αντεχεται το ελεεινο το θεαμα της ματσεστερ τσουκου τσουκου"

ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΡΩΣ ΣΤΗ ΜΑΠΑ. ματσεστεραρα βγάλε και σημαια σπιτι ενοψει τελικου.
ΖΗΤΩ Η ΚΑΛΗ ΜΑΤΣΕΣΤΕ
ΚΑΤΩ Η ΚΑΚΙΑ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ.

υ.γ. λαμαρακο ο ραιαν ο γκιγκς 37, ο πολ ο σκοουλς 36,ο ροναλντο πριν 3 χρόνια που εκανε το γηπεδο απ'τη μια εστια στην αλλη σε 7 δευτερα κτλ κτλ κτλ κτλ τι πίνουν? το νερο του καματερού???
Μιλάτε και για τρελίτσα.
Έχετε καταντήσει οι λιακόπουλοι του ποδοσφαιρου

Ποιος παιρνει τηλεφωνο ποιον???

Για την ιστορια και μονο, αυτος ο τελικος θα ειναι απο τους πλεον αδιαφορους στην ζωη μου...

ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ Καταλωνιας - Πακιστανοομαδα ουτε καν θα δοκιμασω.

Μπορει να πινουν το νερο του Καματερου....παντως καρκινο δεν επαθε κανεις τους...

Για να μου μιλησεις εσυ σε μενα για μπαλα και γενικοτερα για αθλητισμο πρωτα πρεπει να φτασεις τα 40 και υστερα μπορει και να εχεις πλησιασει αυτα που εχω δει εγω ο "ξεφτιλισμενος - Λιακοπουλος"....

Storm1973
04-05-2011, 18:51
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ.
ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ, ΟΙ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ ΟΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΑΝΤΡΙΛΑ

Η ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ redhoops.gr e-marketing σας δινει λύση
με το να σας χαρισει
ενα διαρκείας για τους αγώνες της Προοδευτικής.

Σας ευχόμαστε ολόψυχα να χαρείτε
1) Δυνατα Μαρκαρισματα στο χώρο του κέντρου
2) Δαντελενιους επιθετικούς που το πρωί δουλεύουν στην οικοδομή
3) Πνευμονάτους χαφ που δεν ξέρουν να κάνουν κοντρολ και δεν ανταλλάσσουν τρίτη μπαλιά.
4) Τσεκούρια αμυντικούς που ζηλεύουν ακόμα και στην ουρουγουάη
5) Έξυπνες τακτικές που στηρίζονται στις ξαφνικές άμυνες
6) Γήπεδα πραγματικά στολίδια για βοσκοτόπια. Να τραφεί εκεί η κατσίκα να γουστάρει γρασίδι.
7) Οπαδούς με φίλαθλο πνεύμα που μαχαιρώνονται

αφήστε εμάς τους κατσίφλωρους να χαζεύουμε
το πάσινγκ γκειμ της Μπάρτσα.

Άλλωστε εδώ μας αρέσει το μπάσκε
θα γουστάραμε
το αντρικό ποδόσφαιρο
που παίζεται αντρικά
από αντρικές ομάδες
στην αντρική Σουπερλιγκ?

Δεν το ξέρεις?
Στην εποχή των κριαριών θέλουν να μας πείσουν ότι το ποδόσφαιρο αξίζει πλέον ποιός κλωτσάει περισσότερο,ποιός τρέχει περισσότερο,ποιός έχει την καλύτερη ταχτική παρα ποιός χαρίζει θέαμα και ουσία.

Αυτη η Μπαρτσελόνα είναι ισως η καλύτερη ομάδα όλων των εποχών και ο σωτήρας αυτής της εποχής που το ποδόσφαιρο έχει γεμίσει με άτεχνους παίχτες .
Είναι ακόμα καλύτερη απο την Λίβερπουλ του Κίγκαν και από τον Άγιαξ του Κρόιφ.
Και έχει και ένα παίχτη που μας θυμίζει τον Μαραντόνα.Ο Μέσι είναι το κάτι άλλο.Βέβαια για να φτάσει τον Ντιέγκο θέλει μουντιάλ.Αλλά αυτά που κάνει κάτι κοριτσάκια σαν τον Κριστιάνο ούτε στο playstation δεν μπορουν.

zouparos
04-05-2011, 19:03
Mα γιατι τότε ρε λαμαράκο τόσα χρόνια δεν έπαιρνε και η ρεαλ τις σουπερ ντουπερ ουσίες να παίξει έτσι?? γιατι ηταν στη φαπα ΠΑΝΤΟΥ??
Αν δεν έπαιρνε,
γιατι δεν κατήγγειλε μπαμ μπουμ όλο αυτό???

Απλά ερωτηματάκια είναι αυτά β' δημοτικού η ανιψια μου θα στα κάνει.
Όχι δε θα σ ειναι αδιαφορος ο τελικος ρε.
ποιο πακισταν...Η ματσεστεραρα αξιζει να το παρει. Είναι σα τα καρτουνς δεν διαβαζουν χουπς??? Η μπαρτσα η κακια και η ματσεστεραρα η καλη.

ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ!!! ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΚΑΡΚΙΝΟ!! Άρα αν πυροβολίσουμε 2 στο κεφάλι και εγώ τον σκοτώσω αλλά εσύ όχι θα ισχυριστείς παιδιά δεν σκοτώθηκε αχαχαχαχαχα
Κοίτα το μπι μπι σι τι λεει ρε γμτ. νερο πινουν τα τρεχαντηρια 35ετων της ματσεστερ.

Επίσης αλλο ακυρο αυτο με την ηλικια. ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ ΠΑΤΑΤΑ. αρα εμενα ενας 15 ετων δεν μπορει να μου μιλήσει ΑΧΑΧΑΧΑ ωραίος!!
Ωραία σύγκριση! Ότι εσύ στην ηλικία μου ίσως να μην είχες ουτε τις μισες γνωσεις απο μενα λόγω συνθηκων πχ δεν μετράει. μάλιστα.

Ξεφτυλισμένο που σε ειπα? πας καλα?

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ έχεις γίνει 100%. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ. Π θες να με πεισεις πως η ρεαλ με 3 κατεβασιες εσφαγιασθη επειδη δόθηκε φάουλ το φάουλ
zSzMTBaAjzc

paizei nadal-pagdatis sto nova1 twra

lamar
04-05-2011, 19:24
Ξεφτυλισμένο που σε ειπα? πας καλα?


Πααααλι σημαια ενα ανυπαρκτο γκολ και μολις ξεφτυλιζεστε με το βίντεο που φαινεται πως τον γκρεμίζει τρεις λαλουν κ 2 χορευουν κλασσικα πραματα.


Αυτος που ξεφτιλιζεται πως λεγεται???


mα γιατι τότε ρε λαμαράκο τόσα χρόνια δεν έπαιρνε και η ρεαλ τις σουπερ ντουπερ ουσίες να παίξει έτσι?? γιατι ηταν στη φαπα ΠΑΝΤΟΥ??
Αν δεν έπαιρνε,
γιατι δεν κατήγγειλε μπαμ μπουμ όλο αυτό???

Μνημη χρυσοψαρου εχεις? Για τα τρια σκανδαλα που σου εγραψα παλαιοτερα, και γενικοτερα για τον ισπανικο αθλητισμο και το κουκουλωμα τα ξεχασες???

Και παιδακι νηπιαγωγειου θα καταλαβαινε μετα απο τετοια αναλυση.

ΝΕΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ!!! ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΚΑΡΚΙΝΟ!! Άρα αν πυροβολίσουμε 2 στο κεφάλι και εγώ τον σκοτώσω αλλά εσύ όχι θα ισχυριστείς παιδιά δεν σκοτώθηκε αχαχαχαχαχα
Κοίτα το μπι μπι σι τι λεει ρε γμτ. νερο πινουν τα τρεχαντηρια 35ετων της ματσεστερ.

Καταλαβαινω οτι σε ποναει, αλλα η γυναικα του Καισαρα δεν αρκει να ειναι τιμια πρεπει και να φαινεται τιμια.
Με παικτη που στα 31 του παθαινει καρκινο στο συκωτι, εκει που δημιουργουνται ολες οι παρενεργειες οταν παιρνεις αναβολικα, καθε αλλο παρα τιμια φαινεται η Μπαρτσα.
Οταν βγει εστω και ενα κρουσμα σε αλλη ομαδα θα τα πω.
Ειπαμε, εγω τα ματακια τα πλενω καθε πρωι, για να βλεπω καθαρα.


Επίσης αλλο ακυρο αυτο με την ηλικια. ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ ΠΑΤΑΤΑ. αρα εμενα ενας 15 ετων δεν μπορει να μου μιλήσει ΑΧΑΧΑΧΑ ωραίος!!
Ωραία σύγκριση! Ότι εσύ στην ηλικία μου ίσως να μην είχες ουτε τις μισες γνωσεις απο μενα λόγω συνθηκων πχ δεν μετράει. μάλιστα.


Καθολου ακυρο, το να μου λες εσυ τι θα αναπολω εγω το 2040 δεν γινεται ρε μαν. Επισης στην ηλικια σου παιζει να ειχα τις διπλες γνωσεις απο σενα, και ο λογος ειναι πολυ απλος. Παρακολουθουσα και παρακολουθω τα παντα, ολα τα αθληματα απο το 1986 και μετα και το σημαντικοτερο, ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΦΑΝΑΤΙΣΜΟ!!! κατι που κραταει το μυαλο μου πεντακαθαρο να φιλτραρω αυτο που βλεπω και να ξερω ακριβως τι ειδα. Χωρις να με επηρρεαζει κανενας Σωτηρακοπουλος - Σπυροπουλος - Συριγος - Σκουντης κτλ.

Εσυ ?

zouparos
04-05-2011, 19:36
Α το ίδιο είναι. το αόριστο ξεφτυλισμενος με το "είπες το τάδε και σου απεδειξα με το ταδε το ακριβως αντιθετο αρα ξεφτυλιστηκες στο συγκεκριμενο θεμα"

Στην τότε ωραία ανάλυση δεν εξηγούνταν οι λόγοι κουκουλώματος από πλευράς ρεάλ αλλά από πλευράς συστήματος Ισπανίας. ΣΑΝ ΕΝΑ ΣΥΝΟΛΟ.
Άρα γιατί η Ρεάλ,μέρος αυτου του συστηματος,δεν ευνοήθηκε και την χρυση 7ετια του ισπανικου αθλητισμου παγκόσμια ήταν μεταξύ φάπας και ξάπλας.
Αυτο διερωτήθηκα.

Για τον Αμπιντάλ και απ'τη 1η στιγμή σου αρνήθηκα εγώ αυτό το πράμα? Εγώ αυτό που αρνούμαι πεισματικά είναι πως αυτη η διαφορά στο γήπεδο εξαρτάται ΜΟΝΟ από αυτό όπως λέτε αρκετοί κ εσυ λογικά.
Αρνουμαι ότι παίρνει μόνο η Μπαρτσελόνα και οι άλλοι τπτ.
Δεν χαρακτηρισα τιμια την Μπαρτσελόνα. την χαρακτηριζω σκατα στο τομέα αυτό όπως και όλες μα όλες μα όλες τις ομάδες σε όλα τα σπορ σε όλη την υφήλιο που κανουν πρωταθλητισμό. Δεν με απασχολει η ντοπα,καλως την περνουν,είμαι υπερ της ντοπας στο εχω ξαναπει μιας και εγώ δεν παιρνω ούτε θα επέτρεπα σε ενα δικό μου να πάρει ούτε στην μοναδική μου αθλητικά αγάπη έχω κτλβ κάτι ΤΟΟΟΟΣΟ κραχτό.

Κ το τελευταιο. ΠρώΤα εγώ δεν είπα πως συμβαίνει αυτό. Είπα πως το υποθέτω. εσύ ξεκίνησες μια τέτοια κουβεντα υποβάθμισης μου καθόλου υποθετικά αλλά ως δεδομένο. Εγώ σε σέβομαι πάρα πολύ για τις γνώσεις σου και ακριβώς για αυτό τρελαίνομαι.
Το αν δεν επηρεαζόμαστε από τα γύρω είναι πολύ σχετικό. δεν γίνεται να μην έχεις θετικες ειτε αρνητικες επιρροες,ειναι αδυνατο πιστευω.

Όσο για το φανατισμό,εγώ είμαι φανατικός και παρορμητικός δεν αλλάζει

Μέχρι και πριν 3 χρόνια,μέχρι να φύγει απ'το νησί οπου έχασα επαφή με τον Μουρίνιο να ξέρεις πως ήμουν πολύ φαν του ανεξαρτήτως της εκτίμησης για τις προπονητικές του ικανότητες.
αλλα καποια στιγμη ηρθε η εκρηξε ρε γμτ μου. Μιλά σαν τον Ρομπεν των δασών που τον κυνηγά η ουεφα τον καημενο.

Ε ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥΡΙΝΙΟ τι να πουμε και εμεις ρε σιχαμα.
Για να μην ξαναβαλω το πως περασε την μαντσεστερ στους 4 στο 1ο του τσου λου και πως έγινε το 3-1 στον ημιτελικου της 2ης κατάκτησης του...

Για κάτσε ρε καραγκιόζη δλδ.

μιγάδας
04-05-2011, 21:47
"ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΦΡΑΝΚΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΗΤΑΝΕ''

αυτο που εγραψε ο ΔΟΝ θα πω κι εγω λοιπον.

νταξει, δεν εχει νοημα ν ανοιξουμε κουβεντα τωρα, αλλα ειναι τραγικο να λετε ''η μπαρτσα πλεον παει να κανει χειροτερα απ ο,τι ο φρανκο στη ρεαλ''. στο ενα μιλαμε απλως για μπαλα, στο αλλο μιλαμε για εκτελεσεις, βασανισμους, χουντες κτλ

redglove
04-05-2011, 22:17
Για να μιλήσουμε ποδοσφαιρικά, κάνει ή δεν κάνει φάουλ ο Ρονάλντο στον Μασεράνο; Ανεξάρτητα αν και εγώ θα 'θελα να μέτραγε το γκολ και τα σχετικά. Και ανεξάρτητα αν η φάση έπρεπε να πάει στο φάουλ του Πικέ πιο πριν.

ΚΑΝΕΙ Ή ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΦΑΟΥΛ Ο ΡΟΝΑΛΝΤΟ;

zouparos
04-05-2011, 22:26
Για να μιλήσουμε ποδοσφαιρικά, κάνει ή δεν κάνει φάουλ ο Ρονάλντο στον Μασεράνο; Ανεξάρτητα αν και εγώ θα 'θελα να μέτραγε το γκολ και τα σχετικά. Και ανεξάρτητα αν η φάση έπρεπε να πάει στο φάουλ του Πικέ πιο πριν.

ΚΑΝΕΙ Ή ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΦΑΟΥΛ Ο ΡΟΝΑΛΝΤΟ;

Άντε έλα στα λόγια μου. Απ'τη 1η στιγμη γράφω πως ειναι φάουλ στον Ρονάλντο. Αλλα απο εκει και πέρα αφού βλακωδώς δεν γυριζει την φαση πίσω να δώσει το φάουλ ακολουθεί φάουλ πιο φάουλ κ απ'τα φάουλ.
Τι ρωτάς ρε σεμπ?? Ρητορική ειναι η ερώτηση??
zSzMTBaAjzc

Yπήρξαν τουλάχιστον να πω και 5 φάουλ πραγματικά αστειότητες που έδωσε ο βλαξ. Αλλά αυτό συνιστά ΕΓΚΛΗΜΑ ή δικαιολογεί το παραλήρημα των προηγούμενων 10 σελίδων??

Real Madrid
Goals scored 1
Attempts on target 1 (το γκολ)
Attempts off target 1 (το δοκάρι στο γκολ)

Γελάει ο κόσμος!
Φέρτε μαντήλι να κλάψω για το χειρουργείο, δλδ 5 ανάποδα φάουλ ας πω να πάω με το μέρος σας,στο κέντρο του γηπέδου και 1 αστειο που ίσως έβγαζε τετ α τετ

lamar
04-05-2011, 22:34
Για να το ξεκαθαρισουμε και αυτο, οχι, ο Ροναλντο δεν κανει κανενα φαουλ στον Μαστσερανο.

Ο Ροναλντο πεφτει απο το μαρκαρισμα του Πικε και στην πτωση του βρισκει τον Αργεντινο.

Εκει ειτε εχουμε φαουλ υπερ του Ροναλντο, ειτε πλεονεκτημα και γκολ.

Ο Ροναλντο δεν πεφτει απο μονος του πανω στον Μαστσερανο, δεν μαρκαρει δηλαδη. Τον εριξε ο Πικε, αρα ποιο φαουλ κανει ο Ροναλντο?

Μονο ο ΝτεΜπλεκερε ξερει τι σφυριξε.

zouparos
04-05-2011, 22:37
"Εκει ειτε εχουμε φαουλ υπερ του Ροναλντο, ειτε πλεονεκτημα και γκολ."

ΩΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ νέοι lamarικοί κανόνες!!
Έκανες μαλακία ρεφ και δεν έδωσες το φαουλ στον κρ.??
Έ ισοσταθμισε το μη δίνωντας το επόμενο φάουλ ωχαχαχαχα

Γκονζάλο Ιγκουαϊν μάθε μπαλίτσα ρε γιατι δεν πανηγύρισες και γιατι δεν διαμαρτυρήθηκες ως τρελός??
Κριστιάνο Ρονάλντο γιατι ψιλοδιαμαρτυρήθηκες για φάουλ και όχι για το πλεονέκτημα??

redglove
04-05-2011, 22:39
Λάθος σφύριξε ο Ντεβλάκας, δεν συζητάμε αυτό.

Όταν αφήνεις πλεονέκτημα, αφήνεις ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ. Όχι ΚΑΙ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ στον άλλο.

Ναι, αφήνει πλεονέκτημα στη Ρεάλ, αλλά μετά ο Μασεράνο εμποδίζεται από το να αμυνθεί. Άρα;

Η μπάλα απλά έπρεπε να γυρίσει πίσω. Αλλά μετά θα λέγαμε ότι έκοψε την Ρεαλάρα.

lamar
04-05-2011, 22:45
"Εκει ειτε εχουμε φαουλ υπερ του Ροναλντο, ειτε πλεονεκτημα και γκολ."

ΩΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ νέοι lamarικοί κανόνες!!
Έκανες μαλακία ρεφ και δεν έδωσες το φαουλ στον κρ.??
Έ ισοσταθμισε το μη δίνωντας το επόμενο φάουλ ωχαχαχαχα

Γκονζάλο Ιγκουαϊν μάθε μπαλίτσα ρε γιατι δεν πανηγύρισες και γιατι δεν διαμαρτυρήθηκες ως τρελός??
Κριστιάνο Ρονάλντο γιατι ψιλοδιαμαρτυρήθηκες για φάουλ και όχι για το πλεονέκτημα??

Ναι ρε χαχα, ποιο φαουλ κανει ο Ροναλντο ρε μυρωδια? Επεσε απο μονος του πανω στον Μαστσερανο? Οχι, αρα δεν τον μαρκαρει. Ανοιξε κανα βιβλιο κανονισμων και μετα πουλα πνευμα. Εχεις γραψει ενα σωρο μπαρουφες και προσπαθεις να μας πεισεις λεγοντας μας οτι ειναι και επιχειρηματα. ΑΣΧΕΤΕ!!!

Φαουλ υπαρχει οταν καποιος μαρκαρει αντικανονικα καποιον παικτη. Ο Ροναλντο ποιον μαρκαρε??? ΠΟΙΟΝ? Αφου τον εριξαν πανω στον Μαστσερανο...

Επισης αυτη η περιβοητη δικαιολογια, με το αν διαμαρτυρηθηκε καποιος παικτης εντονα ή οχι τι ειναι??? Ο δικος σου μαγικος τροπος να πεισεις καποιον?

Ρωτα οποιον θες ρε. Οχι τους φιλους σου που παιζετε μανατζερ. Ρωτα κανα που να το χει κλωτσησει το τοπι να σου πει.

Λάθος σφύριξε ο Ντεβλάκας, δεν συζητάμε αυτό.

Όταν αφήνεις πλεονέκτημα, αφήνεις ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ. Όχι ΚΑΙ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ στον άλλο.

Ναι, αφήνει πλεονέκτημα στη Ρεάλ, αλλά μετά ο Μασεράνο εμποδίζεται από το να αμυνθεί. Άρα;

Η μπάλα απλά έπρεπε να γυρίσει πίσω. Αλλά μετά θα λέγαμε ότι έκοψε την Ρεαλάρα.

Αφου αφηνει πλεονεκτημα ρε αρχηγε, και μετα δινει την μπαλα στην Μπαρτσα που πλεονεκτησε η Ρεαλ, θα μου πεις?

zouparos
04-05-2011, 22:53
Mαρκάρει ρίχνωντας κάτω κατά λάθος τον μασεράνο.ΌΠΩς σου λεει ο ρεντ γκλοουβ εμποδίζει αντίπαλο να αμυνθει,αρα ειναι φάουλ.

Ή μήπως δεν ειναι φάουλ και το κατα λάθος πάτημα πάνω στο βηματισμο του όβρεμπο?? Μήπως θες να μας πεις πως το φαουλ κ η απευθειας κοκκινη τοτε ηταν ανύπαρκτη??

Φυσικά κ ειναι φαουλ κ φυσικα ειπαμε πως επρεπε να γυρισει τη φαση πισω δινωντας φάουλ. αλλα οχι κανονικο γκολ οταν ο μασερανο εχει μπροστα του τη μπαλα κ ξαφνικά ο ρονάλντο άθελα του τον ρίχνει

redglove
04-05-2011, 22:55
Ρε man, παίρνω τη φάση από την αρχή:

Κάνει φάουλ ο Πικέ στο Ρονάλντο ο οποίος έχει κάνει πάσα. ΑΦΗΝΕΙ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΑΛΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΙΓΚΟΥΑΪΝ.
Ο Ρονάλντο πέφτεοντας, από το φάουλ του Πικέ ναι, ρίχνει και τον Μασεράνο. Αν αφήσει τη φάση να συνεχιστεί ο διαιτητής δεν έχει αδικήσει την Μπαρσελόνα;

lamar
04-05-2011, 23:00
mαρκάρει ρίχνωντας κάτω κατά λάθος τον μασεράνο.ΌΠΩς σου λεει ο ρεντ γκλοουβ εμποδίζει αντίπαλο να αμυνθει,αρα ειναι φάουλ.

Ή μήπως δεν ειναι φάουλ και το κατα λάθος πάτημα πάνω στο βηματισμο του όβρεμπο?? Μήπως θες να μας πεις πως το φαουλ κ η απευθειας κοκκινη τοτε ηταν ανύπαρκτη??

Φυσικά κ ειναι φαουλ κ φυσικα ειπαμε πως επρεπε να γυρισει τη φαση πισω δινωντας φάουλ. αλλα οχι κανονικο γκολ οταν ο μασερανο εχει μπροστα του τη μπαλα κ ξαφνικά ο ρονάλντο άθελα του τον ρίχνει

Τι δεν καταλαβαινεις ρε φιλε? Δεν τον μαρκαρει ο Ροναλντο, τον ριχνει ο Πικε πανω στον Μαστσερανο.

Οταν εγω σε σπρχωχνω και εσυ πεφτεις κατω και στην τουμπα που παιρνεις βρισκεις εναν αντιπαλο, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΟΥΛ ΕΣΥ!!! Πως θα το κανουμε δηλαδη...

Ρε man, παίρνω τη φάση από την αρχή:

Κάνει φάουλ ο Πικέ στο Ρονάλντο ο οποίος έχει κάνει πάσα. ΑΦΗΝΕΙ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΑΛΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΙΓΚΟΥΑΪΝ.
Ο Ρονάλντο πέφτεοντας, από το φάουλ του Πικέ ναι, ρίχνει και τον Μασεράνο. Αν αφήσει τη φάση να συνεχιστεί ο διαιτητής δεν έχει αδικήσει την Μπαρσελόνα;

Οχι, γιατι ο Ροναλντο δεν κανει τιποτα μεμπτο, απλα κουτρουβαλιαζεται απο το μαρκαρισμα του συμπαικτη του Μαστσερανο, τι θα κανει δηλαδη? Θα επιβραβευσει τον Πικε οπως και εκανε? Τιμωρει δηλαδη τη Ρεαλ.

redglove
04-05-2011, 23:05
Οχι, γιατι ο Ροναλντο δεν κανει τιποτα μεμπτο, απλα κουτρουβαλιαζεται απο το μαρκαρισμα του συμπαικτη του Μαστσερανο, τι θα κανει δηλαδη? Θα επιβραβευσει τον Πικε οπως και εκανε? Τιμωρει δηλαδη τη Ρεαλ.

Ούτε τη Ρεάλ να τιμωρήσει, ούτε τη Μπάρσα. Να πάει τη φάση πίσω, απλό.

zouparos
04-05-2011, 23:07
Λαμαρ αποφάσισε. τον ριχνει κάτω ή τον ρίχνει πάνω στο μασεράνο?? Μια ετσι μια γιουβετσι.

Δεν ειναι μπαλόνι ουτε κορμός δέντρου ούτε φυσικό εμπόδιο. Φυσικά και υπάρχει φάουλ.

Επειδή ειχα πάει σε κατι σεμινάρια διαιτησίας να πω την αλήθεια πιο κοντά σε σένα ειναι η αλήθεια. Πήρα και εναν φίλο μ που έχει διαιτητεύσει κιολας γιατι το προχώρησε αυτός κ ειπε πως μαλλον επρεπε να αφησει πλεονεκτημα. όταν βρω ή βρει το βιβλιαράκι θα ξαναγραψω

redglove
04-05-2011, 23:08
Και για να το ρωτήσω και αλλιώς. Άμα ο Ρονάλντο κουτρουβαλιαζόταν λίγο παραπάνω απ'ότι του προκάλεσε το φάουλ και τότε έριχνε τον Μασεράνο, τί θα ήταν; Θα βγάζαμε το μέτρο να μετρήσουμε πόση ώθηση του έδωσε το φάουλ του Πικέ και πόσο παραπάνω κουτρουβαλιάστηκε;

lamar
04-05-2011, 23:10
Και για να το ρωτήσω και αλλιώς. Άμα ο Ρονάλντο κουτρουβαλιαζόταν λίγο παραπάνω απ'ότι του προκάλεσε το φάουλ και τότε έριχνε τον Μασεράνο, τί θα ήταν; Θα βγάζαμε το μέτρο να μετρήσουμε πόση ώθηση του έδωσε το φάουλ του Πικέ και πόσο παραπάνω κουτρουβαλιάστηκε;

Εγω με τα αν δεν κανω ποτε κουβεντα και τον καιρο που ειμαι εδω μεσα μαλλον το εχεις καταλαβει αυτο.

Στη συγκεκριμενη φαση δεν υπαρχει φαουλ απο τον Ροναλντο στον Μαστσερανο, ήρεμα και απλα.

Λαμαρ αποφάσισε. τον ριχνει κάτω ή τον ρίχνει πάνω στο μασεράνο?? Μια ετσι μια γιουβετσι.


Ουτε γιουβετσι ουτε κοκορετσι. Και τα δυο κανει, τον ριχνει κατω με συνεπεια απο την τουμπα που παιρνει να βρει και τον Μαστσερανο. Οπως και να χει ομως, ειτε γιουβετσι ειτε κοκορετσι, φαουλ του Ροναλντο στον πουτο δεν υπαρχει στον αιωνα των αιωνων...αμην!!!

edit: Οποιος βλεπει τον σημερινο ημιτελικο Γιουναιτεντ Ισλαμαμπαντ - Νοιερ και ειδικα με περιγραφη Θεοφιλοπουλου, πρεπει να το ΨΑΞΕΙ!!!! ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ

redglove
04-05-2011, 23:16
Εγω με τα αν δεν κανω ποτε κουβεντα και τον καιρο που ειμαι εδω μεσα μαλλον το εχεις καταλαβει αυτο.

Στη συγκεκριμενη φαση δεν υπαρχει φαουλ απο τον Ροναλντο στον Μαστσερανο, ήρεμα και απλα.

1. Στα πλαίσια της συζήτησης τα έβαλα τα αν, για να δείξω τι εννοώ.

2. Παρεμποδίζεται ο Μασεράνο ναι ή όχι; Είναι αδικία που παρεμποδίζεται, ναι ή όχι;

lamar
04-05-2011, 23:22
2. Παρεμποδίζεται ο Μασεράνο ναι ή όχι; Είναι αδικία που παρεμποδίζεται, ναι ή όχι;

Οχι δεν ειναι αδικια, γιατι "παρεμποδιζεται" απο αποτελεσμα προσπαθειας ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΤΟΥ!!! Οχι αντιπαλου.

TT7
04-05-2011, 23:24
Τι ντελικατος ο Μπερμπατοφ...
Πω τι εβγαλε ο Γκιμπσον...αν το κανε ο Ινιεστα θα μας τα ειχαν ζαλισει...

Θα με αξιωσει ο Θεος να παω στο Θεατρο των Ονειρων μια φορα????

edit: 2ο ο Γκιμπσον....Ησυχα και ωραια...Ωραιες φανελες η Σαλκε....


Ωχ κατηφοριζει το γηπεδο...

Χαχαα το φαγαμε!!!!..δεν πειραζει να δουμε ματς....

redglove
04-05-2011, 23:30
Οχι δεν ειναι αδικια, γιατι "παρεμποδιζεται" απο αποτελεσμα προσπαθειας ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΤΟΥ!!! Οχι αντιπαλου.

Εντάξει, εγώ διαφωνώ εντελώς με αυτή τη λογική.

Αφήνει το πλεονέκτημα στη Ρεάλ, δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να αμυνθεί η Μπάρτσα.

TT7
05-05-2011, 00:33
Α ρε Αντερσον...σε καθαρισε ο Κατσουρανης, και δεν θα φτασεις ποτε το ταβανι που εχεις σαν παικτης...

johny b
05-05-2011, 00:37
Τελικά αυτή την ομάδα μετά από 3 χρόνια total football μάλλον αρχίσαμε να την βαριόμαστε. Εγώ προσωπικά το πρώτο χρόνο απλά την χάζευα, τον δεύτερο την θαύμαζα και άρχισα να μελετάω τον τρόπο παιχνιδιού, τις κινήσεις μέσα στο γήπεδο κτλ και τον τρίτο μάλλον τη βαρέθηκα.


Δεν παίζει κανένα τόταλ φούτμπολ η Μπάρτσα. Το τόταλ φούτμπολ θέλει μπακ να βγαίνουν από πίσω, θέλει παιχνίδι απ'το πλάϊ, θέλει παίχτες να αλλάζουν θέσεις συνέχεια, θέλει να σπας το οφσάηντ με κίνηση απ'τα χαφ, θέλει να παίζεις το τεχνικό οφσάηντ στο ύψος του κέντρου, γενικώς θέλει πολύ ταχύτητα και κίνηση κι επιθέσεις με λίγες πάσες.
Η Μπάρτσα είναι μια συμπαγής Μακεδονική φάλαγγα με τους παίχτες να είναι μονίμως στις ίδιες μεταξύ τους αποστάσεις αμυντικά κι επιθετικά. Πάσά,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα, πάσα,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα, πάσα,πάσα,πάσα,πάσα,πάσα σιγά σιγά η μπάλα στην αντίπαλη περιοχή κάθετη ή ένα-δύο και γκολ απ΄τη μικρή. Δεν έχει ελεύθερο παίχτη? Πάει η μπάλα στο πλάι? Ούτε ντρίμπλα, ούτε σέντρα ξανά η μπάλα πίσω να γίνει απ'την αρχή η επίθεση. Η Μπάρτσα παίζει το πιο τεχνικό,πειθαρχημένο κι αποτελεσματικό τσούκου τσούκου όλων των εποχών.
Έτερον εκάτερον. Παίζεται? Όχι δεν παίζεται. Υπήρξαν πολλές τόσο κυρίαρχες ομάδες στην ιστορία? Μετρημένες στο ένα χέρι. Είναι ωραία μπάλα αυτό? Με συγχωρούν οι μπλαουγκράνες αλλά μας παίρνει ο ύπνος. Κι ας γράφει 5-0 στο τέλος το ταμπλώ. Κι αν δεν υπήρχε ο ....ψιψινέλος να κάνει καμμιά ατομική ενέργεια θα ήταν τάλε κουάλε με την καλοκαιρινή Ισπανία. 70 νίκες στο 1-0.
Άξιζε κάτι παραπάνω η Ρεάλ? Άξιζε τον αριστερό μου όρχι. Και τον πήρε. Την πήγε εκεί που ήθελε ο Μουρίνιο τη φάση, έκανε πανικό αλλά αυτό που παρουσίασε δεν το παιξε ούτε η Ελλάδα το 2008, γιατί το 04 και μια Α ανάπτυξη είχε και 3-4 φάσεις τις έκανε. Και χωρίς 800 μύρια στο γήπεδο. Ξυδάκι τώρα.
Γαμώ τη Ρεάλ τον Κρουγκ και το Μερκ και τον Κάρλος, γαμώ την Μπάρτσα και όλο το Καμπ Νου, ζήτω ο Φράνκο και τα βασανιστήρια που έκανε (για τα οποία πάω στοίχημα ζήτημα να έχουν μελετήσει πάνω από 3% απ'όσους μιλάνε γι'αυτά κι εγώ για να είμαι ειλικρινής ανήκω στο 97%), ζήτω ο Πλατινί και η παράγκα της ΦΙΦΑ, γαμώ όλους τους δημοσιογράφους που μας τα'χουν κάνει πατσά με τις ομάδες πλέη στέησιον, ζήτω η εθνική Ολλανδίας και ο ΝτεΓιόνγκ.
ΥΓ. Καμμιά αποβολή δεν υπήρχε στο πρώτο παιχνίδι, καθαρό φάουλ ο Ρονάλντο χτες.

TT7
05-05-2011, 00:47
ο Τιμουρ πρεπει να ειναι πολυ δημοφιλης στην Γερμανια...τι πραγμα ειναι αυτο να τον βαζουν χαφ τον ροδομαγουλο δεν μπορω να καταλαβω!!!!

Υ.Γ Καλα μονο εγω ασχολουμαι με το ματς?????

Eleni7
05-05-2011, 00:54
Οχι καλε,και εγω ασχολουμαι!

Ενταξει,δεν λεω, παντα υπαρχει μια συμπαθεια για τον αδυναμο σε τετοια ματς και ολοι οι ποδοσφαιροφιλοι αγαπανε τις εκπληξεις,ομως δεν ηταν ματς αυτο που ισοδυναμει με ημιτελικο της κορυφαιας διασυλλογικης διοργανωσης.Η Γιουναιτεντ επαιζε με τον αυτοματο και παλι εβαλε 4 για πλακα.Δεν θελω να υποτιμησω την μεγαλη πορεια των Γερμανων,αλλα πως στον Δια βρεθηκαν στα ημιτελικα?Δεν ειδα κατι σε αυτα τα 2 παιχνιδια που να δικαιολογει την πορεια τους (διευκρινιζω οτι δεν εχω δει τα ματς κοντρα στην Ιντερ κ την Βαλενθια)

ΥΓ.Συμφωνω για τον Κυριακο.Μεγα λαθος που δεν δουλευεται σωστα.Αλλα εκανε κ αυτος πατατα στην επιλογη ομαδας.Ιταλια επρεπε να παει

DON
05-05-2011, 02:31
"ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΦΡΑΝΚΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΗΤΑΝΕ''

αυτο που εγραψε ο ΔΟΝ θα πω κι εγω λοιπον.

νταξει, δεν εχει νοημα ν ανοιξουμε κουβεντα τωρα, αλλα ειναι τραγικο να λετε ''η μπαρτσα πλεον παει να κανει χειροτερα απ ο,τι ο φρανκο στη ρεαλ''. στο ενα μιλαμε απλως για μπαλα, στο αλλο μιλαμε για εκτελεσεις, βασανισμους, χουντες κτλ

1ον ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΤΩΡΑ ΜΑΓΚΙΑ.
2ον Εκτέλεσε,βασάνισε κτλ κανένα ΠΑΙΚΤΗ ο Φράνκο???Σοβαρά το ρωτάω...

υ.γ. 1 Ρε Λαμάρ....ΜΠΡΑΒΟ ρε φίλε...Είσαι μεγάλος μαθητής του Γιαννάκη. ΥΠΟΜΟΝΗ! Ρε Γκλόβ...Έλα ρε τώρα...
υ.γ. 2 Α ΡΕ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡΟΥΛΑ ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΑ 1-0 σου...

redglove
05-05-2011, 06:33
Ρε Γκλόβ...Έλα ρε τώρα...[/b]

Μεγάλο σχόλιο, έδωσε μονομιάς απάντηση στην κουβέντα που 'χουμε με τον lamar σε τόσα posts..

Storm1973
05-05-2011, 11:49
Eυτυχώς που στον τελικό πέρασαν οι δύο ομάδες που παίζουν ποδόσφαιρο και όχι σκάκι.
Μας τα έχουν ζαλίσει με την ταχτική,την ταχύτητα και την δύναμη.
Μπαρτσελόνα και Μάντσεστερ παίζουν ωραίο τεχνικό ποδόσφαιρο.Αυτό που θέλουν οι φίλαθλοι του ποδοσφαίρου.

Γαμώ την Ρεάλ Μαδρίτης.Την Κριστιάνα που είναι μια τρίχα απο τα ***** του Μέσι και τον διερμηνέα που να πάει να ανάψει μια λαμπάδα στον Σερ Μπόμπι ίσα με το μπόι του.

peter
05-05-2011, 12:42
Και η αλήθεια είναι πως αν υπάρχει μία ομάδα στον κόσμο που με ανησυχεί αυτή είναι η Μάντσεσερ.
1ον Όποιοι και να παίζουν δεν αλλάζει η απόδοση και αυτό δεν το έχει ούτε η Μπάρτσα
2ον Είναι η ομάδα που το κέντρο της άμυνας σφραγίζει όχι από τα σέντερ μπακ αλλά από τους χαφ οι οποίοι κλείνουν όλοι στο κέντρο και αφήνουν τα πλάγια . (και όταν υπάρχει Φέρντιναρντ και Βίντιτς τί να κάνεις από τα πλάγια)

Storm1973
05-05-2011, 12:53
Και η αλήθεια είναι πως αν υπάρχει μία ομάδα στον κόσμο που με ανησυχεί αυτή είναι η Μάντσεσερ.
1ον Όποιοι και να παίζουν δεν αλλάζει η απόδοση και αυτό δεν το έχει ούτε η Μπάρτσα
2ον Είναι η ομάδα που το κέντρο της άμυνας σφραγίζει όχι από τα σέντερ μπακ αλλά από τους χαφ οι οποίοι κλείνουν όλοι στο κέντρο και αφήνουν τα πλάγια . (και όταν υπάρχει Φέρντιναρντ και Βίντιτς τί να κάνεις από τα πλάγια)

Την σέβομαι την Μάντσεστερ αν και είμαι Λίβερπουλ γιατί παίζει ποδόσφαιρο ευχάριστο και θεαματικό.Είναι η καλύτερη ομάδα μετα την Μπαρτσελόνα και η μόνη που μπορεί να την νικήσει.

Ο Κυριάκος η ρινοκοτσιδού έφυγε απο την Λίβερπουλ???Που καταντήσαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να παίζει ο αίγαγρος στην Λίβερπουλ.

Eleni7
05-05-2011, 15:16
Το αλλο το κουλο το προσεξατε?Ο τελικος θα γινει στο Γουεμπλει,εκει που και οι 2 ομαδες σηκωσαν για πρωτη φορα πρωταθλητριων (η Γιουναιτεντ το 1968,η Μπαρτσα το 92)!

ΥΓ.Παμε Ματζεστεραρα,σκισε τους Ισπανους!(και εγω φιλαθλος που συμπαθει την ομαδα του λιμανιου ειμαι,αλλα οι Ισπανοι δεν την παλευουν,@$#% τον Ναβαρο τους!)

standby25
05-05-2011, 15:31
οσο και αχωνευτοι να φανταζουν στα ματια μας τα γατακια της καταλονιας,οποιος υποστηριζει εστω και αμυδρα λιβερπουλ και θελει να το σηκωσει η μαντσεστερ ΕΧΕΙ ΚΟΥΣΟΥΡΙ!:p

KingJames
05-05-2011, 15:33
Τιναφταπουλέτε ? Θα σας μπανάρει κ ο μαντζεστρε αντμιν σε λίγο ! ΜΠΑΝ !

Υ.Γ Εύχομαι καλή επιτυχία στον Παναθηναικό,αν και Ολυμπιακός.Τα ιταλάκια της Σιένα είναι αχώνευτα.Θα είναι ωραία με το έκτο για παρέα.fail

Eleni7
05-05-2011, 15:35
χεχεχε,δεν ξερεις το μισος μου για τους Ισπανους!Απο τον Ναβαρο μεχρι τον Ναδαλ και απο τον Αλονσο (f1) μεχρι τον Ρεγιες (τον μπασκετμπολιστα).Δεν αντεχω να τους βλεπω!

zouparos
05-05-2011, 21:01
@lamar

το συζητησε ο φιλος μ που εχει παρει το διπλωμα κ σφυραει κ καναν αγωνα της πλακας σε τοπικα κ με εναν αλλο πιο "ανωτερο" και μου έστειλε τώρα μήνυμα πως
"ελα ρε το γκολ σωστα δε μετρησε διαβασα τον κανονισμο,δεν εχει σημασια που δεν ειχε προθεση ή απ'το πως προηλθε η θεση του απ'όπου προήλθε το φαουλ(το προηγουμενο φαουλ). τον γκρεμησε τον αλλο αρα φαουλ"
και μετα που τον πηρα κ τηλ μου ειπε πως επρεπε να γυρισει τη φαση πισω στο φαουλ στον ρονάλντο κ τέλος. κανενα πλεονέκτημα για να μπει γκολ μιας κ μετά συμβαίνει ξανά φάουλ. 2 φάουλ συμβαίνουν. Είτε σφυράς το πρώτο είτε αφήνεις πλεονέκτημα. Το πλεονέκτημα χάνεται αφου γκρεμίζει τον αντίπαλο του,άρα επρεπε να γυρισει στο αρχικο φαουλ.
ΤΟ βιβλιαράκι θα μου το στειλει να κατσω να διαβασω ακριβως τον κανονισμό και ελπίζω να μην επιδέχεται διαφορων ερμηνειών.

μιγάδας
05-05-2011, 22:47
2ον Εκτέλεσε,βασάνισε κτλ κανένα ΠΑΙΚΤΗ ο Φράνκο???Σοβαρά το ρωτάω...


αν θες πριν τον πολεμο εκτελεστηκε ο τοτε προεδρος της μπαρτσα(νομιζω βεβαια προ φρανκο). οχι δεν εχει κανει κατι τετοιο στην μπαρτσα, αλλα οπως και να χει τον φρανκο δεν τον απεχθανεσαι επειδη ξερω γω πηγε κι εφτιαξε τη ρεαλ για να εξαφανισει την μπαρτσα, αρα να βαζουμε σε ζυγαρια τι εχει κανει η ρεαλ στη μπαρτσα και τι η μπαρτσα στη ρεαλ. γι αυτο ειπα οτι δεν εστεκε το ''παει να κανει χειροτερα απ ο,τι ο φρανκο''

εγω τωρα προφανως θελω να το σηκωσει η μαντσεστερ, γιατι νταξει, καλη η μπαρτσα, πουτανα η ρεαλ, αλλα η μαντσεστερ ειναι λατρεια εξ απαλων ονυχων...

dora7
05-05-2011, 22:55
εγω στο διλημμα Manu η Μπαρτσα θα διαλέξω την Manu φυσικά, διοτι ειναι μεγαλη αγαπη....

(κλεινω τα αυτιά μου στα μπινελικια απο τα λιβερπουλακια.....:p:p:p:p)

zouparos
05-05-2011, 22:58
Και εγώ έχω δίλημμα ως Μπαρτσελονάκιας,Λιβερπούλιαν και αντιμαζεστερας.
Να σας μαμήσει ο Μέσσι σε αγγλικό έδαφος με χατ τρικ ή να δώσει πέναλτι 5 μέτρα εκτός περιοχής στο 91' υπερ μας ώστε να πάθει έμφραγμα ο ντονάκος??

Μεγάλο δίλημμα!

Ελπίζω να ζήσω μεγαλες στιγμες στις 28 μαϊου εκει που θα βρίσκομαι χιχι

dora7
05-05-2011, 22:59
Και εγώ έχω δίλημμα ως Μπαρτσελονάκιας,Λιβερπούλιαν και αντιμαζεστερας.
Να σας μαμήσει ο Μέσσι σε αγγλικό έδαφος με χατ τρικ ή να δώσει πέναλτι 5 μέτρα εκτός περιοχής στο 91' υπερ μας ώστε να πάθει έμφραγμα ο ντονάκος??

Μεγάλο δίλημμα!

Ελπίζω να ζήσω μεγαλες στιγμες στις 28 μαϊου εκει που θα βρίσκομαι χιχι

Λιβερπούλιαν ρούφα τ' αυγό σου!!!!!!!!!:p:p:p:p

peter
05-05-2011, 23:29
αν θες πριν τον πολεμο εκτελεστηκε ο τοτε προεδρος της μπαρτσα(νομιζω βεβαια προ φρανκο). οχι δεν εχει κανει κατι τετοιο στην μπαρτσα, αλλα οπως και να χει τον φρανκο δεν τον απεχθανεσαι επειδη ξερω γω πηγε κι εφτιαξε τη ρεαλ για να εξαφανισει την μπαρτσα, αρα να βαζουμε σε ζυγαρια τι εχει κανει η ρεαλ στη μπαρτσα και τι η μπαρτσα στη ρεαλ. γι αυτο ειπα οτι δεν εστεκε το ''παει να κανει χειροτερα απ ο,τι ο φρανκο''

εγω τωρα προφανως θελω να το σηκωσει η μαντσεστερ, γιατι νταξει, καλη η μπαρτσα, πουτανα η ρεαλ, αλλα η μαντσεστερ ειναι λατρεια εξ απαλων ονυχων...

o Στρατηγός Φράνκο ήταν ο αρχηγός των Εθνικιστών της Ισπανίας και πρακτικά ο Δικτάτορας της Ισπανίας από το 1936-1975 . Η Γκουέρνικα είναι ένας γνωστός πίνακας του Πικάσο που απεικονίζει τη σφαγή της ομώνυμης βασκική πόλης από τη ναζιστική αεροπορία με σκοπό να αντιμετωπίσει τους αυτονομιστές Βάσκους καθώς και μαρξιστές και αναρχικούς που έβρισκαν καταφύγιο στα ορεινά βασκικά εδάφη. Πρόκειται για έναν βομβαρδισμό ανθρώπων που ίσως δεν είχαν ξαναδεί αεροπλάνα

μιγάδας
05-05-2011, 23:33
ναι μαζι σου, αλλα αυτο που κολλαει τωρα;;:p

SuperSayian
05-05-2011, 23:36
Ελπίζω να ζήσω μεγαλες στιγμες στις 28 μαϊου εκει που θα βρίσκομαι χιχι

Πες μου οτι θα σαι στο Γουέμπλεϊ να παω να αυτοκτονήσω?:p:p

peter
05-05-2011, 23:44
ναι μαζι σου, αλλα αυτο που κολλαει τωρα;;:p

Μια μικρή ενημέρωση προς όλους όσους είχαν απορίες για το ποιός είναι ο Φράνκο, και δεύτερον ο Φράνκο είναι κράτος από πρίν το πόλεμο και αν δεν έχει διατάξει ο ίδιος τη δολοφονία αυτή έχει γίνει σίγουρα από μηχανισμούς του απολύτου ελέγχου του.

μιγάδας
05-05-2011, 23:45
ναι απλως δε θυμαμαι αν η δολοφονια εγινε πριν τον εμφυλιο ή μετα. νομιζω πριν, τη δεκαετια του 20. δε γαμιεται, ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΜΑΤΣΕΣΤΑΡΑ

zouparos
05-05-2011, 23:46
Πες μου οτι θα σαι στο Γουέμπλεϊ να παω να αυτοκτονήσω?:p:p

Δεν πηγαίνω σε τελικους τσου λου πια ειμαι γκαντεμης για τις ομάδες μου:p
Λογικά αν όλα πανε καλά θα πανηγυριζω στην Βαρκελώνη μέχρι πρωϊας:p

SuperSayian
05-05-2011, 23:52
Άρα απ οτι καταλαβαίνω ήσουν σίγουρα μέσα το 2007!χαχα

Κουφαλίτσα Βαρκελώνη:p:p,αφού δεν πήγε ο Ολυμπιακός τουλάχιστον πήγαινε εσυ!

zouparos
06-05-2011, 00:12
που καταντησαμε. να πηγαινουμε βαρκελωνη 20 μερες μετά σα τους παλαιοημερολογήτες:(

zouparos
06-05-2011, 01:25
http://www.gazzetta.gr/sites/default/files/imagecache/newspaper_full/newspapers/date_20110504_53
http://www.gazzetta.gr/sites/default/files/imagecache/newspaper_full/newspapers/date_20110505_11

Mόλις ΕΙΔΑ το χθεσινό και προχθεσινό πρωτοσέλιδο της derby sports του Κωνσταντίνου Τουλούμπα Γαβρύψυχου Γκότζου

ΩΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πόσο μα πόσο ακόμα φάπα στο donako??

ΠΟΣΟ ΜΑ ΠΟΣΟ ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΑΚΟΜΑ???
Μετά τον Μένιο και τον Χρήστο και ο Τουλούμπας στο πλευρό του.
ΌΛΟΙ ΟΙ ΓΑΒΡΟΨΥΧΟΙ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ.

ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Airness
06-05-2011, 13:40
http://papaki.redplanet.gr/wp-content/uploads/2011/05/kailes.jpg

DON
06-05-2011, 20:11
Ζουπάκο το να με χρεώνεις Βαζελοσύνη επειδή ο Γκοτζίλα είπε κάτι για την διαιτησία Μπαρτσελόνα-Μάντσεστερ ξεπερνάει την ΚΑΛΥΜΠΡΑ. ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΟΛΙΚΗ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΝΕΣΑΙ.

zouparos
06-05-2011, 20:23
Δεν σου χρέωσα. εννοειται πως οχι. δεν το εγραψα για αυτο.
Το εγραψα γιατι σε τυχον αναποδη περιπτωση θα το ειχες κανει σημαια. και ειναι βεβαιο.

deninho
06-05-2011, 21:54
Όταν διαβάζω κάτι τέτοια ποστ και τουίτς:

"Εντάξει ΠΑΟΚ είμαι αλλά ότι ομάδα και να είσαι στον ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟ Παναθηναϊκο δίνεις το σεβασμό σου ..."

Μου έρχεται να ξεράσω το τσουρέκι από το Max Perry που μόλις έφαγα...

zouparos
06-05-2011, 21:59
ωραιο το γεμιστο τσουρεκι των μαξ περι!!

DON
06-05-2011, 22:20
ωραιο το γεμιστο τσουρεκι των μαξ περι!!

Μπράβο Ζουπάκο! Ανακαλύπτεις την αμερική!χαχαχα!ΧΟΝΤΡΕ!!!

SuperSayian
06-05-2011, 22:41
Apο Μax Perry mόνο η σοκολάτα τους αξίζει :p:p:p

zouparos
06-05-2011, 22:43
ενταξει αρκετα αξιζουν αλλα δεν ειναι κ τπτ το τρομερο να τρελαθεις.
Εγώ θέλω να παω μια μέρα και οταν με ρωτησει τι θελετε να τους πω να γλυψω με τα δάχτυλα μου εκει τα μπολ π εχουν κ φτιαχνουν αχαχαχα

ΕΠΙΣΗΣ...ΤΑ ΜΑΞ ΠΕΡΙ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΕΙΝΑ ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΥΓΕΝΕΙΑ Π ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ. ΕΜΕΤΟΣ ΜΟΡΧΕΤΑΙ.

SuperSayian
06-05-2011, 22:57
Σε ποιο κατάστημα πας?Τι να πω δεν έχω εμπειριά εκτός απ το δικό μας εδω στην Θηβών(και μια φορά στο χαλάνδρι νομίζω αλλά δεν πιάνετε) αλλά νορμάλ πράγματα!Το χειρότερο που έχω ακούσει ever είναι απο μια κακομοίρα στο πλαίσιο που της είχαν επιβάλλει να λεει "Ευχαριστούμε πολύ για την αγορά σας,θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε" 0χα0χα0χα

Και για να επιστρέψουμε στο τοπικ Μαντζεστερ μαμιέσαι(Για να τσιγκλίσω και τον Don χαχαχαχα)

dora7
06-05-2011, 23:37
Σε ποιο κατάστημα πας?Τι να πω δεν έχω εμπειριά εκτός απ το δικό μας εδω στην Θηβών(και μια φορά στο χαλάνδρι νομίζω αλλά δεν πιάνετε) αλλά νορμάλ πράγματα!Το χειρότερο που έχω ακούσει ever είναι απο μια κακομοίρα στο πλαίσιο που της είχαν επιβάλλει να λεει "Ευχαριστούμε πολύ για την αγορά σας,θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε" 0χα0χα0χα

Και για να επιστρέψουμε στο τοπικ Μαντζεστερ μαμιέσαι(Για να τσιγκλίσω και τον Don χαχαχαχα)

για να ξαναβγώ off topic και να με μαλώσει ο redglove:p:p απο max perry φαγατε προφιτερολ bitter chocolate???? παναγία μου κολαση...:eek:

κι επισης το καλύτερο κεικ σοκολατα βασιλοπιτα....δεν εχω φαει καλύτερο....;);)

κι αν ξαναπεις μαμιεται η ματζεστε κομμενες οι καλημερες...:p:p:p

zouparos
06-05-2011, 23:39
κ το προφιτερολ ωραιο.
κ τωρα το πασχα εφαγα κατι σοκολατακια μικρα ασπρα ωραια κ αυτα.
τα ειχα στη τσεπη σα χαπακια αχαχα

rainbow
06-05-2011, 23:39
-.

dora7
06-05-2011, 23:51
Max perry μαγαζι ειναι αυτο;;;

οχι αγγλος ευγενής τριτος ξαδερφος του william....κρυφογουστάρει και την kate αλλα δεν το λεμε, ειναι κοινό μυστικο....:p:p:p:p

rainbow
06-05-2011, 23:58
-.

dora7
07-05-2011, 00:00
και εγω που νομιζα αλλα... :(:(:(

για τους αγγλους ευγενεις????? ε βγαινει και κανενας νορμαλ που και που....:p;)

SuperSayian
07-05-2011, 00:02
Προφιτερόλ ναι εχω φαει ωραίο είναι..Εχω φαει και καλύτερο χαχα!

Βασιλόπιτα πάλι οχι(την φτιάχνω μόνος μου χαχαχαχα)!Και σοκολατάκια νόμιζα πως τα χω φαει ολα αλλά αυτό που λεει ο ζουπ τα μικρά ασπρα δεν τα θυμάμαι.Τι έλεγε το περιτύλιγμα απεξω?χαχα

Και φανταστείτε οτι εχω πατέρα ζαχαροπλάστη!Υπερτροφικός εχω καταντήσει!:d:d

rainbow
07-05-2011, 00:05
-.

dora7
07-05-2011, 00:05
Προφιτερόλ ναι εχω φαει ωραίο είναι..Εχω φαει και καλύτερο χαχα!

Βασιλόπιτα πάλι οχι(την φτιάχνω μόνος μου χαχαχαχα)!Και σοκολατάκια νόμιζα πως τα χω φαει ολα αλλά αυτό που λεει ο ζουπ τα μικρά ασπρα δεν τα θυμάμαι.Τι έλεγε το περιτύλιγμα απεξω?χαχα

Και φανταστείτε οτι εχω πατέρα ζαχαροπλάστη!Υπερτροφικός εχω καταντήσει!:d:d

ναι εχω δει κατι μαγουλακια!!!!!!:p:p

τα τετραγωνα σοκολατακια με γεμιση φραουλα και σοκολατα εχουν στειλει κοσμο αδιαβαστο!!!! εμενα παντως σιγουρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;););)

νομιζα οτι τα ειχε κ με τον αλλον αλλα αφου μ το πες θα αναθεωρησω :cool:

τωρα off topic ειμαστε αλλα τι να κανει κι η kate???? τη συμπονω οσο δε φανταζεσαι..οσο και τη νταιανα μη σου πω....;););)

SuperSayian
07-05-2011, 00:10
xaxa μην ξεφτιλιζόμαστε δημόσια !!

Στρογγυλά με γέμιση φράουλα και σοκολάτα ξερω εγω πάντως και οχι τετράγωνα!

Ας μεταφερει κάποιος μοντ τα ποστ στο γενικά και διάφορα για να μην λετε για τον οφφτοπικισμο!

deninho
07-05-2011, 00:10
Max perry μαγαζι ειναι αυτο;;;

http://www.maxperrychocolates.gr/

dora7
07-05-2011, 00:14
xaxa μην ξεφτιλιζόμαστε δημόσια !!

Στρογγυλά με γέμιση φράουλα και σοκολάτα ξερω εγω πάντως και οχι τετράγωνα!



τωρα θα ξεφτιλιστουμε super???:p:p

ορθογωνια μισο γεμιση σοκολατα μισο γεμιση φραουλα..χωρις περιτυλιγμα...στειλε μου 2 κιλα να τα εξαφανισω plz!!!!!!!!!!!!!!!!!;););)

τωρα που περασε ο βαζελος τελικο το χρειαζομαι απελπισμενα, κανε ενα ψυχικο!!!!!!!!:p:p:p

rainbow
07-05-2011, 00:18
-.

SuperSayian
07-05-2011, 00:31
Αν το πάρει η Μακάμπι ή έστω η Ρεαλ να σας κεράσω ρε παιδιά!χαχα

Μιλος δεν ξέρω για σενα αλλά εγω δεν εχω ξεφτυλιστεί ποτέ για σένα πάλι δεν παίρνω και όρκο!:p:p:p

dora7
07-05-2011, 01:29
Μιλος δεν ξέρω για σενα αλλά εγω δεν εχω ξεφτυλιστεί ποτέ για σένα πάλι δεν παίρνω και όρκο!:p:p:p

αυθαδιαζεις και δεν κανει....υπάρχουν βαριες ποινες...;););):p:D

standby25
07-05-2011, 01:39
προτεινω το τοπικ απο αθλητικη συζητηση να μετονομαστει σε ακαταλληλο για διαβητικους :p

kopitis
07-05-2011, 23:38
μαγκες οπως ειχα υποσχεθει στον εαυτο βρισκομαι 600 χιλιομετρα νοτια της βαρκελωνης στο αλικαντε..
μολις γυρισα απο το γηπεδο αφου παρακολουθησα το μεγαλο ντερμπι χερκουλες - ρασινγκ(2-3) το οποιο στελνει την χερκουλες στην β εθνικη...
γελαει ο κοσμος με τα χαλια μου, που ειμαι ισπανια κι αντι να παρακολουθω το φ4 πηγα κι ειδα την χερκουλες...
πραγματικα το λεβαδειακος- πιερικος θα το παρακολουθουσα πιο εύκολα απο αυτό το πραγμα που ειδα σημερα...:p:p:p
μακαμπι κανε το θαυμα σου αυριο μπας και φτιαξει το κεφι μου λιγακι!!!
φυσικα δεν χρειαζεται να αναφερω ότι δεν ασχολειται κανεις με το φ4, μια αναφορα απλη στις εφημεριδες και στην τν και τιποτα αλλο...

dora7
07-05-2011, 23:59
φυσικα δεν χρειαζεται να αναφερω ότι δεν ασχολειται κανεις με το φ4, μια αναφορα απλη στις εφημεριδες και στην τν και τιποτα αλλο...

μα συγγνώμη ff είναι αυτο???? :confused::confused: :p:p

εσύ kopitis μάθαμε ότι ερχεσαι κολυμπώντας μεσω Γιβραλταρ...ΑΛΗΘΕΥΕΙ??? θα το παρει το redhoops το χρυσό στην ελεύθερη κολύμβηση πρέσβη μας????:p:p;)

kopitis
08-05-2011, 01:05
Το διαψεύδω κατηγορηματικά, βρίσκομαι σε Ισπανικό έδαφος ακόμη, βέβαια αν το πάρει ο βάζελος βλέπω να μην γυρνάω πίσω....
Χέρκουλες και τα μυαλά στα κάγκελα λέμε!!!
υγ1) αυτόν τον τερματοφύλακα της Χερκουλες που ακούστηκε για εμάς ούτε για πλάκα λέμε..
ο τύπος είναι αστείος...
Καταλαγιούδ και τα μυαλά στα κάγκελα!!!

dora7
08-05-2011, 01:55
Το διαψεύδω κατηγορηματικά, βρίσκομαι σε Ισπανικό έδαφος ακόμη, βέβαια αν το πάρει ο βάζελος βλέπω να μην γυρνάω πίσω....
Χέρκουλες και τα μυαλά στα κάγκελα λέμε!!!
υγ1) αυτόν τον τερματοφύλακα της Χερκουλες που ακούστηκε για εμάς ούτε για πλάκα λέμε..
ο τύπος είναι αστείος...
Καταλαγιούδ και τα μυαλά στα κάγκελα!!!

χειρότεροι κι απ το Ράδιο Αρβύλα εχουμε καταντήσει....τς τς τς:p:p:p:p:p

zouparos
08-05-2011, 02:12
ΕΛΑ ΡΕ ΜΑΚΑΡΕ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΑΧΑΧΑΧΑ

Δαφνοστεφανωμένος μεν μπάσταρδεμενος δε...
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/el/c/cc/H%C3%A9rcules_CF.gif

TT7
09-05-2011, 18:15
Παλι πρωταθλημα οι ''Πακιστανοι??''.....

standby25
10-05-2011, 00:46
μετανοειτε γατακιαααααα 1-5 στην πιο σκληρη εδρα του νησιου.....ερε τσιμπουσ(κ)ια απο την νεα σεζον.. http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTl53vsoZW1ycKH0dki1d-lRjAYUka1DwppuwDAt5srBEahAxAq

DON
10-05-2011, 12:57
μετανοειτε γατακιαααααα 1-5 στην πιο σκληρη εδρα του νησιου.....ερε τσιμπουσ(κ)ια απο την νεα σεζον..

Λίβερπουλ : Η ομάδα που εδώ και 20+ χρόνια πάει για πρωτάθλημα κάθε χρόνο μέχρι την 5η αγωνιστική που παλεύει μεταξύ υποβιβασμού και 4ης θέσης και 1 φορά στα 10 χρόνια της 2ης. Μετά 5 αγωνιστικές πριν το τέλος αρχίζει τα τάλιρα σε όλο το νησί και όλοι οι σκάουζερς λένε ΠΩ ΡΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. Όταν ξεκινάει η νέα σεζόν φτάνουμε στην 5η αγωνιστική και λένε ΠΩ ΡΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ.

ΡΕ we have 19.

standby25
10-05-2011, 14:46
Λίβερπουλ : Η ομάδα που εδώ και 20+ χρόνια πάει για πρωτάθλημα κάθε χρόνο μέχρι την 5η αγωνιστική που παλεύει μεταξύ υποβιβασμού και 4ης θέσης και 1 φορά στα 10 χρόνια της 2ης. Μετά 5 αγωνιστικές πριν το τέλος αρχίζει τα τάλιρα σε όλο το νησί και όλοι οι σκάουζερς λένε ΠΩ ΡΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ. Όταν ξεκινάει η νέα σεζόν φτάνουμε στην 5η αγωνιστική και λένε ΠΩ ΡΕ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ.

ΡΕ we have 19.

βλεποντας αυτο το ποδοσφαιρικο ποιημα το φοδρατο χωρις σωληνες και σουπερμαντολινες να αλωνει το κλουβακι της Προοδευτικης δεν ενιωσες ενα κομπο στο λαιμο,ενα γαργαλημα στην πλατη μια υποσυνειδητη ανυσηχια οτι κατι καλο γινεται στους πολυνικες του νησιου...ελα μεταξυ μας παραδεξου το

DON
10-05-2011, 15:10
Ναι...ΣΚΙΑΧΤΗΚΑ! ΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ Β'ΕΘΝΙΚΗ ΡΕ

8rilos!!!
10-05-2011, 15:58
πολυνικες του νησιου...

δεν επαιζει η manu...

lamar
10-05-2011, 16:03
δεν επαιζει η manu...

Ειχαν τραπεζι σε μια ταβερνα στο ισλαμαμπαντ...τιμησαν τους οπαδους τους.

Airness
10-05-2011, 16:09
Ποινές "φωτιά" για Κεντέρη, Θάνου και Τζέκο!

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10552&subid=2&pubid=128643411

TT7
10-05-2011, 16:16
Ειχαν τραπεζι σε μια ταβερνα στο ισλαμαμπαντ...τιμησαν τους οπαδους τους.

Χαχαχα.....Ωραια τα λεει ο Lamar...να ταν η ζηλια ψωρα...:cool:

http://cdn.bleacherreport.net/images_root/slides/photos/000/207/837/98086128.jpg.16209_display_image.jpg?1272128997

SuperSayian
10-05-2011, 16:16
http://www.dailymotion.com/video/ximvce_yy-yyyyyyyyy-yyyyyyy-yyy-yyyyy_sport

Dude
10-05-2011, 16:23
Εν τω μεταξύ ο Νόβακ συνεχίζει... 32-0 φέτος και πλησιάζει ολοταχώς προς κορυφή. Αρχίζουν και τα καλοκαιρινά Γκραν Σλαμ σε λίγο... για να το δούμε κι εδώ.

lamar
10-05-2011, 16:46
Χαχαχα.....Ωραια τα λεει ο lamar...να ταν η ζηλια ψωρα...:cool:

Μεγαλη ζηλια εχω τι να σου πω...Φτασε τα 500 πρωταθληματα και τα 300 Τσου Λου, εγω Ισλαμαμπαντ δεν θελω να γινω και ας πεσω Κονφερενς.

johny b
10-05-2011, 17:06
Μεγαλη ζηλια εχω τι να σου πω...Φτασε τα 500 πρωταθληματα και τα 300 Τσου Λου, εγω Ισλαμαμπαντ δεν θελω να γινω και ας πεσω Κονφερενς.

Δε νομίζω ότι υπάρχει τέτοιος κίνδυνος. Για τον Ισλαμαμπάντ δηλαδή, για το άλλο δεν ξέρω. Πόσους Ασιάτες οπαδούς έχει δηλαδή η Λιντς? Που έπεσε και Κόνφερενς

TT7
10-05-2011, 18:54
Καλα και οι Πακηδες που βρισκονται εδω,για να μην πω αλλες πολυπληθεστερες εθνοτητες πανω απο τους μισους Ολυμπιακοι θα δηλωνουν...Δεν νομιζω να μας κανει Πακιστανομαδα εμας..
Λογικο ειναι οι ξενοι να πηγαινουν με τον ισχυρο...

redfan
10-05-2011, 19:09
ειναι σαν τους αεκτσηδες που προσπαθουν να προσδιορισουν ταυτοτητα και το παιζουν προσφυγοπουλα,αντι να καταλαβουν οτι απλα ειναι τριτοι σε λαο.τωρα να το παιζουν οι οπαδοι της λιβερπουλ καθαροαιμοι αγγλοι γελαει ο κοσμος.ειναι απλα λιγοτεροι.Και αλλωστε μιλαμε για πρωην βρετανικες αποικιες οταν αναφερομαστε σε πακισταν/ινδια με εντονο το βρετανικο στοιχειο.

υγ καλυτερα το μισο πακισταν με φανελα(μια χαρα υπερηφανος λαος ειναι) παρα τον wanna be jordan με κολλητο μπλουζακι

standby25
10-05-2011, 19:32
τριτοι σε λαο εννοεις στο νησι η συνολικα σε ολο τον κοσμο απο τις ομαδες του νησιου?

lamar
10-05-2011, 19:36
ειναι σαν τους αεκτσηδες που προσπαθουν να προσδιορισουν ταυτοτητα και το παιζουν προσφυγοπουλα,αντι να καταλαβουν οτι απλα ειναι τριτοι σε λαο.τωρα να το παιζουν οι οπαδοι της λιβερπουλ καθαροαιμοι αγγλοι γελαει ο κοσμος.ειναι απλα λιγοτεροι.Και αλλωστε μιλαμε για πρωην βρετανικες αποικιες οταν αναφερομαστε σε πακισταν/ινδια με εντονο το βρετανικο στοιχειο.

υγ καλυτερα το μισο πακισταν με φανελα(μια χαρα υπερηφανος λαος ειναι) παρα τον wanna be jordan με κολλητο μπλουζακι

Ποιοι ειναι λιγοτεροι? Οι οπαδοι της Λιβερπουλ? Στο νησι?

Για το ποιος γελαει ασε να ξερουμε και εμεις κατι, και ασε τον κοσμο στην ησυχια του.

Ολη η Αγγλια κοροιδευει την γιουναιτεντ για αυτο το πραγμα.

Μεσα στο Μαντσεστερ ειναι ουτε το 30% οπαδοι της. Στα περιχωρα υπαρχουν παρα πολλοι (Πακιστανοαφγανοπερσες), και στην Ασια.

@ΤΤ7
Εκει στην Κρητη δεν ξερω τι εχετε παντως εδω στην Αθηνα οπαδοι του Ολυμπιακου πακηδες δεν υπαρχουν. Απο οτι ειδες σε αλλο γηπεδο μπουκαρε τετοιος τυπος.

KingJames
10-05-2011, 19:40
Το αυτό το κόλπο που είπες με το αεκ δεν το έπιασα.Πιστεύεις οτι επικαλούνται τα παιδιά τους οπαδούς από το εξωτερικό για να δικιολογήσουν τον αριθμό ? Ούτε απέναντι...
Δεν πάει εκεί το σχόλιο δλδ πληθικά.Υποτιμητικό είναι για το ποιόν των φιλάθλων τους.Που κακά τα ψέμματα,παιδιά με προσωπικές εμπειρίες μου έχουν πεί είναι κάτι σαν αξιοθέατο.Πάνε κατά γκρουπ να θαυμάσουν ένα μνημείο ή κάτι τέτοιο να το ανακαλύψουν.Δεν ξέρουν τι αντιπροσωπεύει.Ενδιαφέρονται να βγάλουν φωτο κ να λένε "είδα το θέατρο των ονείρων.Πιο εντυπωσιακό από την Ακρόπολη.Είχε κ καθισματάκια ρε αδερφέ".
Λογικά αυτό θα συμβαίνει στις 4 πιο δυνατές μαρκετινίστικα ομάδες στον κόσμο.Ρεαλ,Μπαρθα,Μανου,Λιβερπουλ.Κ η Λιβερπουλ έχει κάνει τουρ κ ανοίγματα σε Ασία.Αλλά σε βαθμό μανου όχι.

Ο Λεμπρον φοράει το μπλουζάκι με καθαρά μάρκετινγκ σκοπό.Τρέχει το σκοπό αυτό δεν είναι το αντικειμένο που στοχεύει.
Δεν είναι φίλαθλος προφανώς,δεν κρατάει ταμπέλες "Λιβερπουλ αη λοβ γιου" που του έδωσαν.Θέλει να γνωρίσει την ομάδα κ να κάνει καλές δουλειές.Αυτό.

lamar
10-05-2011, 19:43
ειναι σαν τους αεκτσηδες που προσπαθουν να προσδιορισουν ταυτοτητα

Να προδιορισουν ποιοι ταυτοτητα?

Οταν η Λιβερπουλ επαιρνε πρωταθλητριων η Γιουναιτεντ παρακαλαγε τον Ντενις Λοου να μην τη ριξει κατηγορια. Σε ποιους τα λετε αυτα?
Τι μας εχετε περασει ολους? Για 15χρονα?

Που εχει γεμισει το Ολντ Τραφορντ με τουρμπανια.

standby25
10-05-2011, 19:46
επειδη εχει τυχει να το πω και εγω περι ινδοπακιστανους καταπιανοντας (μια χαρα περηφανος λαος ειναι) κανεις δεν αμφισβητει την οποια υπερηφανεια του καθε λαου για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις,απλα αναφερομαι στο γενικο ορο gloryhunter που εδω και 10 χρονια οι Ασιατες μαθανε τι σημαινει ποδοσφαιρο και ''αναγκαστικα'' εγιναν με την ομαδα που παιρνει τις κουπες,δηλ με κατα καποιον τροπο ομαδα της μοδας

redfan
11-05-2011, 14:58
τριτοι σε λαο εννοεις στο νησι η συνολικα σε ολο τον κοσμο απο τις ομαδες του νησιου?
στην αεκ αναφερομαι οχι στην λιβερπουλ.

Να προδιορισουν ποιοι ταυτοτητα?

Οταν η Λιβερπουλ επαιρνε πρωταθλητριων η Γιουναιτεντ παρακαλαγε τον Ντενις Λοου να μην τη ριξει κατηγορια. Σε ποιους τα λετε αυτα?
Τι μας εχετε περασει ολους? Για 15χρονα?

Που εχει γεμισει το Ολντ Τραφορντ με τουρμπανια.

το να προσδιορισουν ταυτοτητα στην αεκ παει και αυτο.εσεις δεν κανετε τουρ?δεν εχετε διεθνεις οπαδους?τωρα δλδ οτι η λιβερπουλ ειναι καθαροαιμη αγγλικη ομαδα,λες και ειναι ο εθνικος που εχει μονο πειραιωτες.και θα παρακαλαγατε να εχετε ενα old trafford να το γεμιζετε.Αυτος ειναι αλλωστε ο στοχος σας για το μελλον.Αλλα ξεχασα,εσεις θα εχετε μεσα μονο αγγλους,οι μεταναστες θα τρωνε πορτα.Οτι να ναι.

lamar
11-05-2011, 15:06
στην αεκ αναφερομαι οχι στην λιβερπουλ.



το να προσδιορισουν ταυτοτητα στην αεκ παει και αυτο.εσεις δεν κανετε τουρ?δεν εχετε διεθνεις οπαδους?τωρα δλδ οτι η λιβερπουλ ειναι καθαροαιμη αγγλικη ομαδα,λες και ειναι ο εθνικος που εχει μονο πειραιωτες.και θα παρακαλαγατε να εχετε ενα old trafford να το γεμιζετε.Αυτος ειναι αλλωστε ο στοχος σας για το μελλον.Αλλα ξεχασα,εσεις θα εχετε μεσα μονο αγγλους,οι μεταναστες θα τρωνε πορτα.Οτι να ναι.


Ποιος ειναι ο στοχος για το μελλον? Να γινουμε Δελχι? Εσυ που το ξερεις? Εισαι στο τμημα μαρκετινγκ της Λιβερπουλ.

Αλλα αν γινει κατι τετοιο εννοειται οτι θα ειναι για μεγαλο κραξιμο και η Λιβερπουλ.
Οχι, θα ανοιγω την τηλεοραση να δω πρεμιερ λιγκ, και θα νομιζω οτι βλεπω το παγκοσμιο πρωταθλημα κρικετ. Καλυτερα Κονφερενς.

8rilos!!!
11-05-2011, 22:49
http://www.gazzetta.gr/article/item/192889-o-mourinio-stelnei%E2%80%A6-snaider

εβρα-φερντιναντ-βιντιτς-σναιντερ-βαλεντσια-νανι-ρουνει-ερνανες
1 τερμα-1 δεξι μπακ και 1 αμυντικο χαφ σκυλο...
ονειρο!!

DON
12-05-2011, 01:05
http://www.gazzetta.gr/article/item/192889-o-mourinio-stelnei%e2%80%a6-snaider

εβρα-φερντιναντ-βιντιτς-σναιντερ-βαλεντσια-νανι-ρουνει-ερνανες
1 τερμα-1 δεξι μπακ και 1 αμυντικο χαφ σκυλο...
ονειρο!!

όχι ρε τι λες? Αφού έρχεται ο Νταλγκλίς με τον ΚΟΥΙΤ.ΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

standby25
12-05-2011, 01:10
3 σου εριξε ο Κουιτ ομως με τον Νταγκλις,μην ξεχνας ευκολα ;)

DON
12-05-2011, 01:12
Και ο Ηρακλής με τον Σολτάνι 2...ΕΚΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ Β'ΕΘΝΙΚΗ

standby25
12-05-2011, 01:16
ναι ακουστηκε και αυτο φετος οτι θα πεσει η Λιβερπουλ ουχαχαχα που πατε και τα λετε αυτα ρε γατακια,ηδη εχετε καταπιει την γλωσσα σας,προσεχετε μην καταπιειτε κατι πιο σκληρο του χρονου....: P

DON
12-05-2011, 01:21
21 χρόνια ΘΑ= Liverpool FC.

KingJames
12-05-2011, 01:25
ujapSvrk92U&feature=related

KonTaz
12-05-2011, 01:29
Ωραίο βίντεο του Λεμπρονάκου.Κάτι άλλο έχετε??

standby25
12-05-2011, 01:36
21 χρόνια ΘΑ= Liverpool FC.

θα απαντουσα εκτενεστaτα δον αλλα καποιες οικονομικες υπεραναλυσεις και ισολογισμοι στο αλλο σαιτ μιας και δεν σκαμπαζω απο οικονομικα μια το βιντεακι του king james μου αποτελειωσαν την φαια ουσια...θελω να μεινω και ξυπνιος για την ματσαρα που ερχεται ; )

DON
12-05-2011, 01:50
Σωστό αλλά όπως και στο άλλο site τα ΠΑΠΙΕΡΣ, τα ΝΟΥΜΕΡΑ μιλήσανε!!!

21 ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΥΠΟΓΡΑΦΟΙ.

kopitis
12-05-2011, 19:22
για τρία χρόνια ακόμη ο king Kenny:
"Το διάστημα Ιανουάριος-Μάιος μπορεί να μην είναι αρκετό, ωστόσο, ο Κένι Νταλγκλίς κατάφερε να πείσει με την παρουσία του στον πάγκο των "κόκκινων' τα αφεντικά της ομάδας να μην κοιτάξουν αλλού για νέο τεχνικό.
Η δουλειά του έφερε καρπούς με την ανανέωση της συνεργασίας των δύο πλευρών για τουλάχιστον ακόμη τρία χρόνια"

Δηλώσεις του: "Είχα πει όταν πήρα τη δουλειά τον Ιανουάριο ότι είμαι απλά χαρούμενος με το να βοηθήσω το σύλλογο για το υπόλοιπο της σεζόν. Τώρα οι ιδιοκτήτες της ομάδας αποφάσισαν ότι θέλουν να μείνω λίγο ακόμα και είναι φανταστικά νέα για μένα και τον Στιβ Κλαρκ που υπογράφουμε αυτά τα συμβόλαια. Οι Τζον (Χένρι) και Τομ (Γουέρνερ) είχαν τον χρόνο αν αξιολογήσουν τι ήταν το καλύτερο για το ποδοσφαιρικό τμήμα και έφεραν ανθρώπους που θα πάνε το σύλλογο μπροστά. Είναι και οι δύο νικητές.
Αυτός εδώ είναι ένας μοναδικός σύλλογος και είμαι πολύ χαρούμενος που έχω την ευκαιρία να χτίσω κάτι ξεχωριστό ξανά εδώ"

DON
12-05-2011, 19:47
TIIII??? OXI ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΤΡΕΜΕΙ Ο SIR!!!

http://www.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01382/alex_ferguson_1382654c.jpg

kopitis
12-05-2011, 20:02
κομμένα τα γελάκια από του χρόνου λέμε!!!

για τον τελικό του τσου λου, κίνδυνος τιμωρίας για τον Μπουσκετς που φαίνεται σε βίντεο να αποκαλεί mono( μαιμού) τον μαρτσέλο...
gIyvcE74EAQ

DON
12-05-2011, 20:07
O Kαραγκούνης της Ισπανίας.

lhoBrOvs0DE
V4TrnUwvRpA

KonTaz
12-05-2011, 20:18
sIus9BJB8x4

Έτσι και στον Μπουσκέτς σε παρακαλώ.

DON
12-05-2011, 20:32
ΜΠΟΥΣΚΕΤΣ ΣΕ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΕΡΝΤΙΝΑΝΤ ΣΕ ΡΟΛΟ ΑΝΤΖΑ :

http://3.bp.blogspot.com/_x9R2x2pc8r4/TLzWLeUPasI/AAAAAAAAFO0/q3bxivtD4yo/s1600/antzas_kyrgiakos.jpg

kopitis
12-05-2011, 23:37
χαμός στον τελικό κυπέλλου στην Σερβία μεταξύ Παρτιζάν και Βοιβοντίνα, καθώς στο 83ο λεπτό κι ενώ το σκορ ήταν 2-1 υπέρ της Παρτιζάν, οι παίκτες της Βοιβοντίνα αποχώρησαν σε 'ενδειξη διαμαρτυρίας για την διαιτησία...

http://www.dailymotion.com/video/xio856_partizan-vojvodina_sport#from=embed

DON
12-05-2011, 23:41
Άν το κάναμε αυτό πέρσυ στον 3ο τελικό όταν δίνανε καλάθι και φάουλ στο επιθετικό του μπατίστ θα είχε αλλάξει όλη η μπασκετική ιστορία. Εμείς όμως...ΚΟΤΕΣ.

kopitis
12-05-2011, 23:43
αυτό σκεφτόμουν κι εγώ, αλλά αξίζει;;;

DON
13-05-2011, 00:14
Προφανώς αξίζει.

ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ το μετέπειτα άνοιγμα διαφοράς και αστεία σφυρίγματα που δώσανε στις βαζέλες υλικό να λένε "μα και εσείς πήρατε"...ναι ρε αφού τον σκοτώνεις τον άλλο μετά του λες μα σε φίλησα! ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΝΕΚΡΟΣ.

ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ το μπάχαλο-τιμωρία του 4ου τελικού και το διπλό φυσικά.

ΕΚΘΕΤΕΙΣ τους σφαγείς και στην χειρότερη χάνεις ένα ΧΑΜΕΝΟ ματς στα χαρτιά αλλά τους στήνεις στον τοίχο για το 4ο και 5ο ματς και γενικότερα ένα δεδομένα χαμένο ματς-πρωτάθλημα το κάνεις ΡΟΝΤΕΟ και σημείο αναφοράς στην ιστορία του ελληνικού αθλητισμού.

ΞΕΒΡΑΚΩΝΕΙΣ τους πάντες και τα πάντα αφού είσαι κυπελλούχος, φιναλίστ Ευρωλίγκα και με +16 στο ΟΑΚΑ σε ΚΛΕΒΟΥΝ πράγμα που αν το διέκοπτες εκεί στο επιθετικό φάουλ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ θα παραδεχότανε.

ΔΕΝ πέφτεις κάτω να διακόψεις τον αγώνα. Δεν εξευτελίζεσαι. Απλά και ωμά παίρνεις τάιμ άουτ και λες ΚΥΡΙΟΙ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ.

ΟΜΩΣ ΕΜΕΙΣ ΚΟΤΕΣ.

redglove
13-05-2011, 01:13
Προφανώς αξίζει.

ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ το μετέπειτα άνοιγμα διαφοράς και αστεία σφυρίγματα που δώσανε στις βαζέλες υλικό να λένε "μα και εσείς πήρατε"...ναι ρε αφού τον σκοτώνεις τον άλλο μετά του λες μα σε φίλησα! ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΝΕΚΡΟΣ.

ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ το μπάχαλο-τιμωρία του 4ου τελικού και το διπλό φυσικά.

ΕΚΘΕΤΕΙΣ τους σφαγείς και στην χειρότερη χάνεις ένα ΧΑΜΕΝΟ ματς στα χαρτιά αλλά τους στήνεις στον τοίχο για το 4ο και 5ο ματς και γενικότερα ένα δεδομένα χαμένο ματς-πρωτάθλημα το κάνεις ΡΟΝΤΕΟ και σημείο αναφοράς στην ιστορία του ελληνικού αθλητισμού.

ΞΕΒΡΑΚΩΝΕΙΣ τους πάντες και τα πάντα αφού είσαι κυπελλούχος, φιναλίστ Ευρωλίγκα και με +16 στο ΟΑΚΑ σε ΚΛΕΒΟΥΝ πράγμα που αν το διέκοπτες εκεί στο επιθετικό φάουλ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ θα παραδεχότανε.

ΔΕΝ πέφτεις κάτω να διακόψεις τον αγώνα. Δεν εξευτελίζεσαι. Απλά και ωμά παίρνεις τάιμ άουτ και λες ΚΥΡΙΟΙ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ ΟΛΟΙ ΤΩΡΑ.

ΟΜΩΣ ΕΜΕΙΣ ΚΟΤΕΣ.

Το τι είχαν να ακούσουν όσοι έπαιρναν τέτοια απόφαση αναρωτιέμαι..

GEMAN7
13-05-2011, 02:01
Σε κλέβουν μια, σε κλέβουν δυο, εεε την τρίτη πρέπει να αντιδράσεις. Σηκώνεσαι και φεύγεις από την παρωδία τους και αν χρειαστεί τινάζεις και όλο το πρωτάθλημα (ο θεός να το κάνει) στον αέρα. Κάποια στιγμή πρέπει να πάρεις μέτρα από το να είσαι απλός παρατηρητής. Δε νομίζω πως είχες ή έχεις να χάσεις κάτι, με το να σταματήσεις να ανέχεσαι να σε κλέβουν μπροστά στα μάτια σου.

redglove
13-05-2011, 03:11
Εγώ ακόμη περιμένω να αποσυρθεί η ομάδα από το πρωτάθλημα, ΟΠΩΣ ΑΠΕΙΛΗΣΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ.

DON
13-05-2011, 12:15
Το τι είχαν να ακούσουν όσοι έπαιρναν τέτοια απόφαση αναρωτιέμαι..

ΜΟΝΟ ΜΠΡΑΒΟ.

KingJames
13-05-2011, 15:42
@ΤΤ7
Εκει στην Κρητη δεν ξερω τι εχετε παντως εδω στην Αθηνα οπαδοι του Ολυμπιακου πακηδες δεν υπαρχουν. Απο οτι ειδες σε αλλο γηπεδο μπουκαρε τετοιος τυπος.

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226215_10150173589271746_192889871745_7239173_4474 528_n.jpg

ENTIT
ΜΑΝΤΖΕΣΤΡΕ ΠΑΚΙΣΤΑΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΓΑΖΩΝΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

TT7
14-05-2011, 01:22
Ναι αλλα ''Βορειοηπειρωτες'' ειμαστε γεματοι...
Και σε αυτο δεν ευθυνεται ο Θρυλος...Ουτε η Μαντζεστερ που εχει το πιο πετυχημενο τμημα μαρκετιγκ στο κοσμο...

Τοσες περιοδειες εκαναν στην Απω Ανατολη και στην Ασια ειχε καποιο αποτελεσμα αυτο...
Το θεμα ειναι οτι αυτο μας εχει κοστισει πολλες φορες και το εχει επισημανει και ο Σερ..

ΤωΡΑ να κοιταξει και η Λιβερπουλ να κανει κατι γιατι βλεπω να την φτανουν οι ''Εφοπλιστες''...Πηρατε και τον Γιαννη Ιωαννιδη σας για προπονητη αλλα οι επιστροφες ειναι παντα ξυνες..
Οσο πετυχημενο και αν ηταν το original!!

KonTaz
14-05-2011, 01:27
ENTIT
ΜΑΝΤΖΕΣΤΡΕ ΠΑΚΙΣΤΑΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΓΑΖΩΝΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Liverpool-Lechicken James-Panathinaikos

ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΓΑΖΩΝΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Τα έχει πει ο Don παραπέντε,τα λες εσύ και τέταρτο και ΚΥΡΙΩΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ

KingJames
14-05-2011, 02:14
ΜΑΝΤΖΕΣΤΡΕ ΠΑΚΙΣΤΑΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΓΑΖΩΝΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Να το πώ +μισή να εμπεδωθεί.

8rilos!!!
14-05-2011, 18:02
ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΤΟΥ ΘΕΣΜΟΥ...
manu

μονο τα τσ.λ μεινανε..αλλα 2 και σας φτασαμε και εκει....

το πρωτο ερχεται φετος...

redglove
14-05-2011, 20:59
Οι της Μάτζεστερ κερδίζουνε τίτλο και τραγουδάνε για τη Λίβερπουλ. Τα συμπεράσματα τα βγάζει ο καθένας μόνος του..

TT7
14-05-2011, 21:27
Γιαγια ελα στον Θρυλο....Νταξει πηρανε και οι Βαζελοι του Μαντσεστερ ή μαλλον καλυτερα ο Εθνικος, κυπελλακι...

8rilos!!!
14-05-2011, 21:39
Οι της Μάτζεστερ κερδίζουνε τίτλο και τραγουδάνε για τη Λίβερπουλ. Τα συμπεράσματα τα βγάζει ο καθένας μόνος του..

και τι παει να πει αυτο;; γιατι εγω απο πιτσιρικας εχω παει σε 4-5 φιεστες και θυμαμαι να τραγουδαμε πολυ για τον βαζελο...
στην ευρωπη νικαμε και βριζουμε τον βαζελο...τι δειχνει οτι ειμαστε απο κατω;;

kopitis
16-05-2011, 00:24
αν νοιάζεται κανείς αυτή την στιγμή έχει Μποκα - Ρίβερ...
2-0 το ημίχρονο

redglove
16-05-2011, 00:28
και τι παει να πει αυτο;; γιατι εγω απο πιτσιρικας εχω παει σε 4-5 φιεστες και θυμαμαι να τραγουδαμε πολυ για τον βαζελο...
στην ευρωπη νικαμε και βριζουμε τον βαζελο...τι δειχνει οτι ειμαστε απο κατω;;

Άλλο να πεις 1-2 συνθηματάκια, άλλο να αναλωθείς με τους άλλους..