PDA

View Full Version : Invite για greektracker κανείς;


gionaxos
29-11-2010, 00:40
Guys αν σας βρίσκεται κανένα εύκαιρο invite για το site θα σας ήμουν υπέρευγνώμων!

*GrimReaper*
29-11-2010, 01:14
αν ημουν super user καλα θα ητανε :cool:

SuperSayian
04-02-2011, 03:37
Ρε κλείσανε και τον greek-tracker!έλεος δηλαδή ρε παιδιά τι θα γίνει με αυτούς τους τύπους?

*GrimReaper*
04-02-2011, 03:47
Ρε κλείσανε και τον greek-tracker!έλεος δηλαδή ρε παιδιά τι θα γίνει με αυτούς τους τύπους?

ΠΟΙΟΣ ΤΙ ΠΟΥ ΠΩΣ??????? ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!! Εγω νομιζα οτι απλα δεν εμπαινε σημερα. Πες μου οτι δεν ειναι αληθεια...η οτι λες μαλακιες....αμα γινει αυτο ειναι η απολυτη καταστροφη!

magicj
04-02-2011, 08:03
Νομίζω ότι το έχουν κατεβάσει προληπτικά για να δουν τι θα γίνει με την υπόθεση του thegreekz.com που τους συλλάβανε. Μάλλον απλά φοβήθηκαν οι admins του greek tracker και το κατέβασαν μέχρι να δουν τις εξελίξεις.

tc-g6
04-02-2011, 14:47
Νομίζω ότι το έχουν κατεβάσει προληπτικά για να δουν τι θα γίνει με την υπόθεση του thegreekz.com που τους συλλάβανε. Μάλλον απλά φοβήθηκαν οι admins του greek tracker και το κατέβασαν μέχρι να δουν τις εξελίξεις.

μακαρι!

παντως, εδω ο κοσμος καιγεται και οι μπατσοι το χαβα τους ρε γμτ...

*GrimReaper*
04-02-2011, 14:49
παντως ξαναανοιξε το blue white gt για οσους το χρησιμοποιουσαν

tc-g6
04-02-2011, 15:38
παντως ξαναανοιξε το blue white gt για οσους το χρησιμοποιουσαν

παιζει κανα Inv???

SuperSayian
04-02-2011, 15:53
παντως ξαναανοιξε το blue white gt για οσους το χρησιμοποιουσαν

Aλήθεια και δεν το χα πάρει χαμπάρι!Ευτυχώς λειτουργεί ακόμα το acc μου αν και το ratio μου είναι 0,28:mad:

Tώρα για τον greek-tracker ρε παίδες δεν ξέρω τι να πω έτσι διάβασα σε κανα 2 φόρα και σας το λεω!Δεν είμαι της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος!

*GrimReaper*
04-02-2011, 16:14
τι ινβαιτ ρε tc-g6. Δεν νομιζω να θελεις!

σημερινη ανακοινωση του μπλου γαιτ

Καλησπέρα σε όλους.

Για ακόμη μια φορά και μετά από ένα χρόνο, η ιστορία επαναλαμβάνεται.Γνωστά site από εχθές έκλεισαν και γίνανε συλλήψεις για ακόμη μια φορά. Έχουμε προβληματιστεί αρκετά για ακόμη μια φορά για το τι στάση θα πρέπει να κρατήσουμε. Το να αναλύσουμε τους λόγους που πάλι έγινε επιχείρηση σκούπα είναι ανώφελο μια που για "εκείνους" βράζουμε όλοι στο ίδιο καζάνι. Δεν αποφασίσαμε ακόμη για το τι ακριβώς θα πράξουμε, για το αν θα συνεχίσουμε η όχι να λειτουργούμε, μα μέσα στις επόμενες μέρες θα έχουμε κατασταλάξει (δυο με τρεις το πολύ).Αυτό που κατακρίνουμε εμείς από τους "συναδέλφους" κατά καιρούς, είναι πως δεν κρατήσανε κάποιους κανόνες ώστε να υπάρχει χαμηλό προφίλ και όχι προκλητικό.Τώρα είναι αργά και το νερό μπήκε στο αυλάκι και γυρισμός δεν υπάρχει δυστυχώς.

Μέχρι νεοτέρας λοιπόν, οτιδήποτε που έχει να κάνει με ταινία, είτε ξένη είτε ελληνική, αν δεν έχουν περάσει 12 μήνες από την πρώτη προβολή, απαγορεύουμε να ανεβεί στο BW.Το ίδιο ισχύει για ξένη η ελληνική μουσική αν δεν περάσουν 6 μήνες από την ημέρα πρώτης κυκλοφορίας.

επιπλέον απαγορεύεται το ανέβασμα (upload) ελληνικών ή ξένων ΧΧΧ/ερωτικού περιεχομένου ταινιών, ανεξάρτητα απο την ημερομηνία κυκλοφορίας τους.
Αγνόηση των κανόνων θα επιφέρει άμεση διαγραφή του λογαριασμού του uploader.

Τα μέτρα αυτά προφανώς να δυσαρεστήσουν κάποιους μα είναι αναπόφευκτα, όταν ακόμη δεν ξέρουμε αν θα συνεχίσουμε να λειτουργούμε.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση και την συνεργασία σας

Τι να λεμε τωρα!! Καταστροφη!!!

υ.γ ο βοσκοπουλος εφαγε απο το ελληνικο κρατος 5 μιλιον ευρω και εφαγε 3 χρονια φυλακη. Η ποινη εξαγοραζεται με 5 ευρω την ημερα...Δλδ με 5 χιλιαρικα ξεπληρωνει τα 5 εκατομμυρια....Και τους νοιαζουν τωρα ο γκρικ τρακερ κτλπ...γαμω την πουτανα μου δλδ!!

tc-g6
04-02-2011, 16:17
εχεις δικιο, ΔΕΝ θελω.

παντως θα βρεθει τροπος να γινει η δουλεια, το rapidshare δουλευει ηδη υπερωριες...

*GrimReaper*
04-02-2011, 16:21
εχεις δικιο, ΔΕΝ θελω.

παντως θα βρεθει τροπος να γινει η δουλεια, το rapidshare δουλευει ηδη υπερωριες...

ξαναγυρισαμε στις εποχες που θα πρεπει παλι να αγορασω rapidshare acc :mad:

SuperSayian
04-02-2011, 16:22
Το limewire το χρησιμοποιούσε κανείς??:p:p

*GrimReaper*
04-02-2011, 16:26
ναι το κλεισανε κι αυτο οι μαλακες...το χρησιμοποιουσα μονο οταν ηθελα αποκλειστικα ενα κομματι και οχι ολοκληρο σιντι...

υ.γ ουτε φειςμποουκ δεν μπορω να μπω.,...τι διαολΟ?

SuperSayian
04-02-2011, 16:32
ναι το κλεισανε κι αυτο οι μαλακες...το χρησιμοποιουσα μονο οταν ηθελα αποκλειστικα ενα κομματι και οχι ολοκληρο σιντι...

υ.γ ουτε φειςμποουκ δεν μπορω να μπω.,...τι διαολΟ?

Ναι ε?Είχα να το χρησιμοποιήσω κανα δυο χρόνια και τώρα μαθαόινω πως έκλεισε και αυτό!:(:(:(:( Και εγω για αυτό τον λόγο το χρησιμοποιούσα!

Πάντως το fb μπαίνει κανονικά!:)

DON
11-03-2011, 23:06
Παιδιά θέλει η κοπέλα μου το γαμημένο το Sex and the City 2 να της το κατεβάσω να το δει γιατί αρνούμαι να το δω εγώ και της έταξα να το βρώ...ΒΡΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ torrent παρακαλώ.

Red Unity
11-03-2011, 23:14
πες της να μην τη δει τη μαλακία.

zouparos
11-03-2011, 23:16
για δες εδω τπτ ρε http://thepiratebay.org/search/sex%20and%20the%20city%202/0/99/0

johny b
11-03-2011, 23:23
Παιδιά θέλει η κοπέλα μου το γαμημένο το sex and the city 2 να της το κατεβάσω να το δει γιατί αρνούμαι να το δω εγώ και της έταξα να το βρώ...ΒΡΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ torrent παρακαλώ.

tί σόι μοιρασιά είν'αυτή? Επειδή δεν θες να το δεις πρέπει να το κατεβάσεις? Δηλαδή αν αύριο δεν θέλει να δει ποδόσφαιρο πρέπει να σου ετοιμάσει φαϊ και μπύρες?

zouparos
11-03-2011, 23:26
http://www.greeksubtitlesproject.com/get_greek_subtitles.php?id=92774

pare k ipotitlous.

__________________

-Αγάπη μου θέλω αγκαλίτσες και...ξέρεις;)
-A δε μπορώωωωω βρίζω τον ζουπ τώρα στο σάϊτ
-Καλά,μου δίνεις το τηλ. του DirtyS τότε??
-Γράφε...

DON
11-03-2011, 23:58
tί σόι μοιρασιά είν'αυτή? Επειδή δεν θες να το δεις πρέπει να το κατεβάσεις? Δηλαδή αν αύριο δεν θέλει να δει ποδόσφαιρο πρέπει να σου ετοιμάσει φαϊ και μπύρες?

Κάτι δεν είπα και το έχασες..Την είχα βάλει τις προάλλες να δει 4 Ρόκι μαζεμένα σε 2 βράδια και τις είχα "τάξει" να δούμε Sex and the City 2. Ε ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ και τις "έταξα" για "παυσίπονο" να της το κατεβάσω εγώ να το δεί στο laptop της μόνη της!!!

rainbow
12-03-2011, 00:04
-.

johny b
12-03-2011, 00:11
Κάτι δεν είπα και το έχασες..Την είχα βάλει τις προάλλες να δει 4 Ρόκι μαζεμένα σε 2 βράδια και τις είχα "τάξει" να δούμε sex and the city 2. Ε ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ και τις "έταξα" για "παυσίπονο" να της το κατεβάσω εγώ να το δεί στο laptop της μόνη της!!!

Γιατί 4 Ρόκυ μαζεμένα? Ξεκίνησες γυμναστήριο ή γράφεις άρθρο για τα 80ς?

Eleni7
12-03-2011, 00:21
Οι ταινιες Sex and the city ειναι τρισαθλιες.Η σειρα βλεποταν.DON θα χασει 2 ωρες απο την ζωη της πες της.(εγω μαζι με αυτες εχασα και τα 8 ευρω του σινεμα,ακομη τα κλαιω...)

DON
12-03-2011, 01:49
Γιατί 4 Ρόκυ μαζεμένα? Ξεκίνησες γυμναστήριο ή γράφεις άρθρο για τα 80ς?

Δεν χρειάζεται ΚΑΜΙΑ αφορμή για να δείς 4 και 14 Ρόκι μαζεμένα.

SuperSayian
12-03-2011, 01:50
Sex abd the city??OMG και 3 lol :p:p:p Ο Χριστός και η μάνα του δηλαδή!

Χαχα να ρωτήσω και εγω κάτι?Αναγκάστικα και έκανα εναν λογαριασμό rapidshare..Μπορείτε να μου πείτε αν έχει search η μαλακία?Η μόνο απ τα έτοιμα link που δίνετε κατεβάζεις και καλά γρήγορα?

Επίσης τσεκάρετε αυτό το τορρεντ σιτε www.scenetime.com Είναι σχετικά καινούργιο με τρελές ταχύτητες αλλά πολύ μικρή ποικιλία απο παλιές κυρίως ταινίες!

lamar
12-03-2011, 02:02
Γιατί 4 Ρόκυ μαζεμένα? Ξεκίνησες γυμναστήριο ή γράφεις άρθρο για τα 80ς?

Η απαντηση ειναι μια. ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ!!!!!!

johny b
12-03-2011, 02:33
4 φορές συνεχόμενες,χάνεται η μαγεία του ταξιδιού. Πρέπει να πεθυμήσεις την επική φωνή του Μικ, πρέπει να ξεθυμάνει η ροκιά την ώρα της προπόνησης, πρέπει να φύγει η ικανοποίηση απ'την τελική νίκη, πρέπει να απολαύσεις τη μετάλλαξη του Πώλυ από αρχίδι σε μουνόπανο, είναι σαν όλους του εθισμούς. Λίγο λίγο είναι καλύτερα. Αλλιώς μπορεί να πεθάνεις. Και βέβαια αν τυχόν τις πήγες χρονολογικά και είδες ας πούμε το 3-4 την ίδια βραδυά ούτε θέλω να φαντάζομαι τις συνέπειες. Ενώ ο οργανισμός παλεύει να ενσωματώσει τις κοσμογονικές αλλαγές στην Αμερικάνικη κοινωνία-ο Σταλλόνε έχει λακ στο μαλλί και λουκ Ριτζ Φόρεστερ,ο αντίπαλος είναι ένας θυμωμένος αράπης με μοϊκάνα,απ'την αντρίκια προπόνηση του Μικ περνάμε στο άη οφ δι τάηγκερ του Απόλο (εκπληκτικά συμβολική σκηνή αντρικού δεσίματος στα όρια της σαχλοπουστιάς όταν πλατσουρίζουν στην παραλία),η Άντριαν από ομαδάρχης σε κατασκήνωση γίνεται σούπερ μόντελ,απ'τις ιδρωμένες σκισμένες παλιόφορμες του πανεριού βλέπουμε τα κοντά σορτσάκια και τα κομμένα μπλουζάκια να φαίνεται η κοιλιά πέτρα, κι απ'τα μπλουζίστικα περνάμε στο Ροκ με τους Στάλιον- αν τυχόν δεις και το 4 καπάκι -με τον ψυχρό πόλεμο, το ντόπινγκ, τις φεράρι, την προπόνηση Ράμπο στα Ουράλια, τη Ρομποτική γκόμενα του Πόλυ, τον Ντράγκα που βαράει με δύναμη 1304 κιλοτζάουλ το δευτερόλεπτο, τον Γκορμπατσόφ και το Ρόκυ να αγωνίζεται ον κρίστμας ιβ στο στάδιο Ολιμπίνσκι και να δίνει λόγο αγάπης στο ρινγκ-μάλλον θα προκαλέσεις μόνιμες βλάβες στον εαυτό σου. Ο μόνος που δεν αλλάζει ποτέ για να μας δημιουργεί μια αίσθηση ασφάλειας είναι ο Πόλυ.

KingJames
12-03-2011, 02:47
Δλδ,καλύτερα να σε ντρίπλαρε ο Διαμαντίδης

DirtySniper
12-03-2011, 02:50
.....

__________________

-Αγάπη μου θέλω αγκαλίτσες και...ξέρεις;)
-a δε μπορώωωωω βρίζω τον ζουπ τώρα στο σάϊτ
-Καλά,μου δίνεις το τηλ. του dirtys τότε??
-Γράφε...

69793.....

johny b
12-03-2011, 02:54
Μόνο τα τρέηλερ να δεις, φτάνει. Είναι κατάχρηση
uqjm306fs7I&playnext=1&list=PLEE317909981BC79C
lp7yjdBaxlM&feature

Σα να τρως λίλα πάουζε (τί στον μπέο βάζανε μέσα?) με λάκτα μπισκότο

DON
12-03-2011, 03:12
ΛΙΓΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΕΚ ΤΩΝ ΜΥΘΙΚΟΤΕΡΩΝ ΕΡΓΩΝ .-

Eleni7
12-03-2011, 03:15
Ολα τα λεφτα το Ροκυ 5.Η τελειοτητα της παραμορφωσης...Τελικα η φυση εκδικειται

redglove
12-03-2011, 06:41
Μόνο τα τρέηλερ να δεις, φτάνει. Είναι κατάχρηση

Σα να τρως λίλα πάουζε (τί στον μπέο βάζανε μέσα?) με λάκτα μπισκότο

ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΣ, ΤΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ Η ΛΙΛΑ ΠΑΟΥΖΕ;

dora7
12-03-2011, 08:21
@ johny b

εχω δει τα Ρόκυ 19352 φορές....and counting....και δεν έχω διαγνώσει καμία βλάβη στον οργανισμό μου.....για πες γιατρέ μου συμπτώματα να το κοιτάξω???????:p:p:p

johny b
12-03-2011, 10:17
Όταν ανεβαίνεις σκάλες θές να σταθείς στην κορυφή και ν'αρχίσεις τα χορευτικά αερομπουνίδια?
Όταν βλέπεις αρνιά κρεμασμένα στα κρεοπωλεία θες να τους τσακίσεις τα παϊδια?

dora7
12-03-2011, 11:32
Όταν ανεβαίνεις σκάλες θές να σταθείς στην κορυφή και ν'αρχίσεις τα χορευτικά αερομπουνίδια?
Όταν βλέπεις αρνιά κρεμασμένα στα κρεοπωλεία θες να τους τσακίσεις τα παϊδια?

οταν βλέπω αρνιά στα κρεωπολεία σκέφτομαι παιδάκια στα κάρβουνα και αρνάκι στη σούβλα.....τι να σημαίνει αυτό άραγε?????????:p:p:p

μιγάδας
12-03-2011, 14:04
@ johny b

εχω δει τα Ρόκυ 19352 φορές....and counting....και δεν έχω διαγνώσει καμία βλάβη στον οργανισμό μου.....για πες γιατρέ μου συμπτώματα να το κοιτάξω???????:p:p:p

μεγαλη μπουκια φαε, μεγαλη κουβεντα μην πεις....

gionaxos
12-03-2011, 14:54
Ένα 4αρι σαν τον Ivan Drago θέλαμε να ξηγηθεί κάναδυο φωνήεντα στον Mike τον Batiste.Τίποτα άλλο.

Phineas_Freak
13-03-2011, 17:34
Δν ξερω ποιος ασχολειται με ποκερ αλλα ο negreanu (για τους μη-γνωστες ο πρωτος σε poker tournament earnings στην ιστορια με παραπανω απο 14 μυρρια) εχει δηλωσει οτι πριν καθε world series of poker βλεπει ολα τα ροκι για να φτιαξει fighting spirit ψυχολογια.

Επισης νομιζω οτι και ο Phil Jackson τα εχει χρησιμοποιησει οταν θελει να πορωσει τους παιχτες του!!!!!