PDA

View Full Version : Off Topic


8rilos!!!
02-01-2011, 18:39
(mod edit: Εδώ θα γράφεται τις άσχετες-σχετικές ανησυχίες σας... ;) )

μολις σημερα συνηδειτοποιησα οτι ο red unity ειναι ο ξαδελφος μου...
χαχαχαχαχα ναι μην γελασετε πολυ:p:p:p:p

*GrimReaper*
02-01-2011, 18:58
απο την συγκινιση τα εγραψες λαθος! :p ....γραψτο αναποδα ;)

dora7
02-01-2011, 19:23
και για πες μικρέ όλες τις λεπτομέρειες?? πως έγιναν τα αποκαλυπτήρια???:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

8rilos!!!
02-01-2011, 22:33
και για πες μικρέ όλες τις λεπτομέρειες?? πως έγιναν τα αποκαλυπτήρια???:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

ημουν σπιτι του και κατι συζητουσαμε για μπασκετ και του κανω να γραφεις σε ενα φορουμ για μπασκετ στο ρεντχουπς και τοτε μου ειπε οτι γραφει ηδη:p:p:p

Red Unity
02-01-2011, 22:40
κρίμα ρε γαμώτο που χάσαμε την ασφάλεια της ανωνυμίας....:p:p

8rilos!!!
02-01-2011, 22:44
κρίμα ρε γαμώτο που χάσαμε την ασφάλεια της ανωνυμίας....:p:p

δεν σε συμφερει...:p:pποιος ξερει τι ψεματα σκοπευες να πεις:p:p

dora7
02-01-2011, 23:31
κρίμα, τώρα εφτασφράγιστα οικογενειακά μυστικά δεν θα βγουν ποτέ στη φόρα, και δεν θα έχει με τι να ασχοληθεί ο παλιοψευτράκος ο μιγάδας.......:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

μιγάδας
02-01-2011, 23:35
εγω ρε;;;; ειπε ο γάιδαρος τον πετεινο κεφαλα......

καλα αυτο απλως δεν υπαρχει που εγινε.....εν τω μεταξυ, περσι καποια εποχη ο 8rilos ειχε τη φατσα του αβαταρ. δεν το χε παρει χαμπαρι ο red unity;;;;

Red Unity
02-01-2011, 23:41
καλα αυτο απλως δεν υπαρχει που εγινε.....εν τω μεταξυ, περσι καποια εποχη ο 8rilos ειχε τη φατσα του αβαταρ. δεν το χε παρει χαμπαρει ο red unity;;;;

λες να το είχα και να μην το είχα σχολιάσει;;:p:p:p

μιγάδας
02-01-2011, 23:44
εγω λεω επ ευκαιρια, να φτιαξει ο ντερτις ενα θρεντ που θα λεγεται "ποιοι ρεντχουπιτες μπορει να ειναι συγγενεις''. και μετα να ψαχτουμε λιγο μπας και βρουμε κι εμεις κανεναν.

dora7
02-01-2011, 23:45
εγω ρε;;;; ειπε ο γάιδαρος τον πετεινο κεφαλα......

καλα αυτο απλως δεν υπαρχει που εγινε.....εν τω μεταξυ, περσι καποια εποχη ο 8rilos ειχε τη φατσα του αβαταρ. δεν το χε παρει χαμπαρει ο red unity;;;;

εγώ θυμάμαι είχε avatar ένα γαιδούρι....αυτή λές?????????:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

υ.γ. εγω τι ψεμα έχω πει????? ε?? ενώ εσένα μέχρι ποστ ο dirtys σε έκανε!!!!!!!!χαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχα:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

υ.γ. 1 από πότε το χαμπάρι ξερόλα γράφεται χαμπάρει???????χαχαχχαχαχαχαχ

μιγάδας
02-01-2011, 23:49
ναι νταξει, τωρα εδω που τα λεμε εχεις ενα δικο......αλλα δεν καταλαβα που κολλανε τα ψεματα μου με την αποκαλυψη της συγγενειας των αλλων

dora7
02-01-2011, 23:57
ναι νταξει, τωρα εδω που τα λεμε εχεις ενα δικο......αλλα δεν καταλαβα που κολλανε τα ψεματα μου με την αποκαλυψη της συγγενειας των αλλων

δε χρειάζεται να κολλάνε...απλά το αναφέρουμε για να μην ξεχνιόμαστε και σε περνάμε για σοβαρό παιδί με αρχές!!!!!!!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p: p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p: p

υ.γ. το ΑΤΙΜΗ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΑ θα το πληρώσεις ακριβά........:D:D:D:D:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p:p:p

8rilos!!!
03-01-2011, 00:15
εγώ θυμάμαι είχε avatar ένα γαιδούρι....αυτή λές?????????:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p


εγω φταιω που σεβομαι τα χρονια σου και δεν σου απανταω...(εσυ ηθελες πολεμο)

8rilos!!!
03-01-2011, 00:16
εγω ρε;;;; ειπε ο γάιδαρος τον πετεινο κεφαλα......

καλα αυτο απλως δεν υπαρχει που εγινε.....εν τω μεταξυ, περσι καποια εποχη ο 8rilos ειχε τη φατσα του αβαταρ. δεν το χε παρει χαμπαρει ο red unity;;;;

ειχα το καλοκαιρι αλλα με ειχες κραξει γιατι ζηλευες που ετρωγα παγωτο και ειπα να θυσιασω την προβολη μου για χαρη της συμμαχιας μας:p

μιγάδας
03-01-2011, 00:18
εγω λεω συμμαχε να χρησιμοποιησουμε μια σπουδαια μα συναμα απλη ανακαλυψη του ανθρωπου: την ΠΡΟΣΘΕΣΗ!!!!! ας προσθεσουμε λοιπον τα χρονια μας. και εν συνεχεια ας χρησιμοποιησουμε μια αλλη ανακαλυψη, τη ΣΥΓΚΡΙΣΗ!!! ας συγκρινουμε το αθροισμα με τα χρονια της μιλος........

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ φιλεναδα......:p:p

dora7
03-01-2011, 00:19
εγω φταιω που σεβομαι τα χρονια σου και δεν σου απανταω...(εσυ ηθελες πολεμο)

και που τα ξές εσύ τα χρόνια μου ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΤΗΣ ΔΕΚΑΡΑΣ??????:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p: p:p:p:p:p:p:p

Υ.Γ. κάπου έχω θαμένο ένα τομαχοκ, κάτσε να το ξεθάψω, να βάλω και τα φτερά του πολέμου........:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p έχω τρομάξει τώρααααα.....:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::e ek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

8rilos!!!
03-01-2011, 00:20
εγω λεω συμμαχε να χρησιμοποιησουμε μια σπουδαια μα συναμα απλη ανακαλυψη του ανθρωπου: την ΠΡΟΣΘΕΣΗ!!!!! ας προσθεσουμε λοιπον τα χρονια μας. και εν συνεχεια ας χρησιμοποιησουμε μια αλλη ανακαλυψη, τη ΣΥΓΚΡΙΣΗ!!! ας συγκινουμε το αθροισμα με τα χρονια της μιλος........

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ φιλεναδα......:p:p

εγω λεω να χρησιμοποιησουμε και τον πολλαπλασιασμο με το 4 για να πλησιασουμε καπως:p:p

Red Unity
03-01-2011, 00:20
εγω λεω συμμαχε να χρησιμοποιησουμε μια σπουδαια μα συναμα απλη ανακαλυψη του ανθρωπου: την ΠΡΟΣΘΕΣΗ!!!!! ας προσθεσουμε λοιπον τα χρονια μας. και εν συνεχεια ας χρησιμοποιησουμε μια αλλη ανακαλυψη, τη ΣΥΓΚΡΙΣΗ!!! ας συγκινουμε το αθροισμα με τα χρονια της μιλος........

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ φιλεναδα......:p:p
ωχ, αυτό ήταν πολύ κακό............:p:p:p

8rilos!!!
03-01-2011, 00:21
και που τα ξές εσύ τα χρόνια μου ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΤΗΣ ΔΕΚΑΡΑΣ??????:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p: p:p:p:p:p:p:p

Υ.Γ. κάπου έχω θαμένο ένα τομαχοκ, κάτσε να το ξεθάψω, να βάλω και τα φτερά του πολέμου........:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p έχω τρομάξει τώρααααα.....:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::e ek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

απαξιω γιατι εχεις και τα χρονια της γιαγιας μου και σε σεβομαι:)

μιγάδας
03-01-2011, 00:21
εγω λεω να χρησιμοποιησουμε και τον πολλαπλασιασμο με το 4 για να πλησιασουμε καπως:p:p

επειδη ακομα δεν τα ξες τοσο καλα τα μαθηματικα, θα στα πω εγω: το τετραγωνο του αθροισματος ισως βοηθουσε περισσοτερο......:p:p

dora7
03-01-2011, 00:22
εγω λεω συμμαχε να χρησιμοποιησουμε μια σπουδαια μα συναμα απλη ανακαλυψη του ανθρωπου: την ΠΡΟΣΘΕΣΗ!!!!! ας προσθεσουμε λοιπον τα χρονια μας. και εν συνεχεια ας χρησιμοποιησουμε μια αλλη ανακαλυψη, τη ΣΥΓΚΡΙΣΗ!!! ας συγκινουμε το αθροισμα με τα χρονια της μιλος........

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ φιλεναδα......:p:p

εδώ δεν ξέρεις να γράφεις, σιγά μην ξέρεις να προσθέτεις!!!!:p:p:p:p και άντε και πρόσθεσες....με τον άγνωστο Χ θα συγκρίνεις????????:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

μιγάδας
03-01-2011, 00:25
εδώ δεν ξέρεις να γράφεις, σιγά μην ξέρεις να προσθέτεις!!!!:p:p:p:p και άντε και πρόσθεσες....με τον άγνωστο Χ θα συγκ[b]ρ[b]ίνεις????????:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

μπορουμε ομως να θεωρησουμε τα χρονια σου ως ενα συνολο(μιας και δεν τα ξερουμε) με το αθροισμα των δικων μας χρονων να ειναι κατω φραγμα του συνολου των χρονων σου......ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ σε ρουμπωσα.......

dora7
03-01-2011, 00:27
μπορουμε ομως να θεωρησουμε τα χρονια σου ως ενα συνολο(μιας και δεν τα ξερουμε) με το αθροισμα των δικων μας χρονων να ειναι κατω φραγμα του συνολου των χρονων σου......ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ σε ρουμπωσα.......

αστα αυτά τα υποθετικά που μαθαίνετε στο μαθηματικό φυτούλια!!!!!!! εδω αν εχεις κοτσια μιλα με συγκεκριμένα νουμερα, και μετα ξαναέλα στο ΣΕΦ......:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p: p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

μιγάδας
03-01-2011, 00:30
ωραια λοιπον, τα δικα σου χρονια τα θεωρουμε ως ενα συνολο(ενα απο τα στοιχεια του συνολου ειναι η ηλικια σου) του οποιου το ελαχιστο στοιχειο ειναι μεγαλυτερο απο το αθροισμα των χρονων μας. γι αυτο και το αθροισμα ειναι κατω φραγμα του συνολου σου. ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ........α, το αθροισμα των χρονων μας ειναι......( θες να πω;;;; )

dora7
03-01-2011, 00:31
ωραια λοιπον, τα δικα σου χρονια τα θεωρουμε ως ενα συνολο(ενα απο τα στοιχεια του συνολου ειναι η ηλικια σου) του οποιου το ελαχιστο στοιχειο ειναι μεγαλυτερο απο το αθροισμα των χρονων μας. γι αυτο και το αθροισμα ειναι κατω φραγμα του συνολου σου. ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ........α, το αθροισμα των χρονων μας ειναι......( θες να πω;;;; )

για πες... για πες....:p:p:p:p:p

μιγάδας
03-01-2011, 00:34
θεωροντας οτι ο συμμαχος ειναι 2α λυκειου(ο red unity μπορει να το επιβεβαιωσει πλεον) κι οτι εγω ειμαι ενας πρωτοετης φοιτητης, καταληγουμε στο συμπερασμα οτι αν παιζαμε στο θρυλο θα ειμασταν ο πιο συνεπης παικτης του με 10 ποντακια σταθερα και δασκαλος στο πως παιζεται η θεση του βλαχου μπουρουση. ητοι 34 χρονων

8rilos!!!
03-01-2011, 00:35
θεωροντας οτι ο συμμαχος ειναι 2α λυκειου(ο red unity μπορει να το επιβεβαιωσει πλεον) κι οτι εγω ειμαι ενας πρωτοετης φοιτητης, καταληγουμε στο συμπερασμα οτι αν παιζαμε στο θρυλο θα ειμασταν ο πιο συνεπης παικτης του με 10 ποντακια σταθερα και δασκαλος στο πως παιζεται η θεση του βλαχου μπουρουση. ητοι 34 χρονων

ρε μπουφο εγω 17 ειμαι-,-

μιγάδας
03-01-2011, 00:36
εισαι και βλακας...........16 μας συμφερει κι ειναι πειστικο!!! οι περισσοτεροι 2α λυκειου 16 ειναι.....πφφφφ

8rilos!!!
03-01-2011, 00:38
εισαι και βλακας...........16 μας συμφερει κι ειναι πειστικο!!! οι περισσοτεροι 2α λυκειου 16 ειναι.....πφφφφ

μα σε 20 μερες 8α ειμαι 17-,-
και γιατι μας συμφερει;;; μηπως θες να κρυψεις χρονια απο την φιλεναδα σου;

μιγάδας
03-01-2011, 00:42
γιατι αν το μεγαλωσουμε κι αλλο ελωχευει ο κινδυνος να συμπεριληφθει το αθροισμα στο συνολο(ως ελαχιστο στοιχειο βεβαια, μην παιρνουν και θαρρος μερικες-μερικες...). βεβαια, αν οχι, η νικη μας θα ειναι μεγαλυτερη!!!! νταξει, 35 λοιπον και βαζω και 5 μηνες δικους μου γιατι ειμαι large τυπος

dora7
03-01-2011, 00:44
γιατι αν το μεγαλωσουμε κι αλλο ελωχευει ο κινδυνος να συμπεριληφθει το αθροισμα στο συνολο(ως ελαχιστο στοιχειο βεβαια, μην παιρνουν και θαρρος μερικες-μερικες...). βεβαια, αν οχι, η νικη μας θα ειναι μεγαλυτερη!!!! νταξει, 35 λοιπον και βαζω και 5 μηνες δικους μου γιατι ειμαι large τυπος

εχω τρομάξει πάρα πολύ όμως......:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: και πάλι με τις υποθέσεις θα μείνεις, την ηλικία μου δεν θα τη μαθεις που να σκάσεις!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p

8rilos!!!
03-01-2011, 00:45
εχω τρομάξει πάρα πολύ όμως......:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: και πάλι με τις υποθέσεις θα μείνεις, την ηλικία μου δεν θα τη μαθεις που να σκάσεις!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p

10 δευτερα υποθεση,αλλα δεν αξιζει ο κοπος;);)

dora7
03-01-2011, 00:48
μπράβο έτσι σας θέλω, άτακτη υποχώρηση και αλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p;););););););)

8rilos!!!
03-01-2011, 00:49
μπράβο έτσι σας θέλω, άτακτη υποχώρηση και αλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p:p:p:p;););););););)

μην προκαλεις...εχω τον τροπο να πεισω μερικους αντρες να μου αποκαλυψουν την ηλικια σου...ασε που αν σε δω θα βγαλω ακριβες συμπερασμα αμεσως...

μιγάδας
03-01-2011, 00:49
δωρουλα, θα σκασουμε μυτη σπιτι σου με τον 8rilos τα θεοφανεια να σου πουμε τα καλαντα, θα μας κερασεις;;;

dora7
03-01-2011, 00:51
μην προκαλεις...εχω τον τροπο να πεισω μερικους αντρες να μου αποκαλυψουν την ηλικια σου...ασε που αν σε δω θα βγαλω ακριβες συμπερασμα αμεσως...

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

καλά που μου το είπες να κρυφτώ στα κατώγια, ανοιξε πέτρα να διαβώ 8rilos να μη με βλέπει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p :p:p:p:p

8rilos!!!
03-01-2011, 00:51
δωρουλα, θα σκασουμε μυτη σπιτι σου με τον 8rilos τα θεοφανεια να σου πουμε τα καλαντα, θα μας κερασεις;;;

περισσο δεν ειπαμε;;;
αν και αθεος θα ερθω...αξιζει τον κοπο:p:p

dora7
03-01-2011, 00:53
δωρουλα, θα σκασουμε μυτη σπιτι σου με τον 8rilos τα θεοφανεια να σου πουμε τα καλαντα, θα μας κερασεις;;;

α ναι υποτίθεται ότι ξέρεις που μένω:p:p:p:p (σιγά μη θυμασαι:p:p:p:p)....αλλά κι εγω ξέρω τη γειτονια σου, θα ρωτήσω...ένα φυτο έτσι κι ετσι που μένει??? ε θα μου πουν......:p:p:p

μιγάδας
03-01-2011, 00:56
βεβαια φοβαμαι μην βγει ραδιο αρβυλα στη γειτονια οτι η δωρα και το αεκακι εχουν παιδια στην εφηβεια και τοσα χρονια τα κρυβαν........γιατι ανετα θα μας περασουν για παιδια σου....:p:p:p

συμμαχικες δυναμεις-μιλος 3-0

8rilos!!!
03-01-2011, 00:56
α ναι υποτίθεται ότι ξέρεις που μένω:p:p:p:p (σιγά μη θυμασαι:p:p:p:p)....αλλά κι εγω ξέρω τη γειτονια σου, θα ρωτήσω...ένα φυτο έτσι κι ετσι που μένει??? ε θα μου πουν......:p:p:p

μην απειλεις τον συμμαχο μου...εμεις οι βουτυρομπεμπεδες των βορειων προαστιων ειμαστε ενωμενοι:p

dora7
03-01-2011, 00:59
μικρά, αθώα και αγαθά παιδάκια:p:p:p:p....καλά γελάσαμε σήμερα αλλά τώρα θα αποσυρθώ για να φάτε το μπαν μόνοι σας!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D;););););););););)

καληνύχτα σας........

8rilos!!!
03-01-2011, 00:59
βεβαια φοβαμαι μην βγει ραδιο αρβυλα στη γειτονια οτι η δωρα και το αεκακι εχουν παιδια στην εφηβεια και τοσα χρονια τα κρυβαν........γιατι ανετα θα μας περασουν για παιδια σου....:p:p:p

συμμαχικες δυναμεις-μιλος 3-0

θα ελεγα κατι πολυ κακο τωρα αλλα λεω να μην το παρατραβηξω:p:p:p

dora7
03-01-2011, 01:03
βεβαια φοβαμαι μην βγει ραδιο αρβυλα στη γειτονια οτι η δωρα και το αεκακι εχουν παιδια στην εφηβεια και τοσα χρονια τα κρυβαν........γιατι ανετα θα μας περασουν για παιδια σου....:p:p:p

συμμαχικες δυναμεις-μιλος 3-0

αν είχα παιδιά σαν και σας θα τα είχα πετάξει στον Καιάδα, και αυτό το ξέρουν στη γειτονιά μου!!!!!!

συμμαχικές δυνάμεις @@@
Δώρα ρούμπος

με τις υγείες σας!!!!!!!:p:p:p:p:p:p

8rilos!!!
03-01-2011, 01:05
αν είχα παιδιά σαν και σας θα τα είχα πετάξει στον Καιάδα, και αυτό το ξέρουν στη γειτονιά μου!!!!!!

συμμαχικές δυνάμεις @@@
Δώρα ρούμπος

με τις υγείες σας!!!!!!!:p:p:p:p:p:p


τελικα λυθηκε το θεμα σε ποια πολη μεγαλωσε η μιλος18 ειναι προφανες οτι την παιδικη της ηλικια την περασε στην αρχαια σπαρτη....;););)

μιγάδας
03-01-2011, 01:07
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, 4-0

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ

dora7
03-01-2011, 01:10
τελικα λυθηκε το θεμα σε ποια πολη μεγαλωσε η μιλος18 ειναι προφανες οτι την παιδικη της ηλικια την περασε στην αρχαια σπαρτη....;););)

να ρε γμτ τώρα που γίναμε φίλοι, δεν μπορώ να πω αυτή την ιστορία τότε που σου ειχα βουτήξει το κεφάλι μέσα στο μέλανα ζωμό κι έκανες μπουρμπουλήθρες.........:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p


ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠ ΠΠ

8rilos!!!
03-01-2011, 01:10
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, 4-0

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ

απο μιλος18...
βαζελος36 :p

μιγάδας
03-01-2011, 01:14
5-0 επειδη ειμαι και παλι large. γιατι κανονικα το ''βαζελος'' μετραει για 2. μιλος, να φανταστω οτι και διακοπες με το αεκακι θερμοπυλες πατε ε;;; ειχε βρει ενα οικοπεδο σε τιμη ευκαιριας, φιλετο που λεμε. ειχε καει απο τη μαχη και πηγατε και το πηρατε

8rilos!!!
03-01-2011, 01:15
6-0 να πω ή θα παρεξηγηθει το αεκακι; :p

dora7
03-01-2011, 01:20
5-0 επειδη ειμαι και παλι large. γιατι κανονικα το ''βαζελος'' μετραει για 2. μιλος, να φανταστω οτι και διακοπες με το αεκακι θερμοπυλες πατε ε;;; ειχε βρει ενα οικοπεδο σε τιμη ευκαιριας, φιλετο που λεμε. ειχε καει απο τη μαχη και πηγατε και το πηρατε

και στις Θερμοπύλες και στο Μαραθώνα και στη Σαλαμίνα....μεταγενέστερα δε, στα Δερβενάκια, στο Μανιακι (μεσολάβησε ο Παπαφλέσσας τότε για οικόπεδο....) και στην Τριπολιτσά .......:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

μιγάδας
03-01-2011, 01:20
εχουν συνηθισει αυτα....το πολυ-πολυ να ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ για υπνο......:p:p

8rilos!!!
03-01-2011, 01:24
λοιπον εγω παω να την πεσω γιατι αυριο σαν νεογνο που ειμαι εχω φροντιστηριο-,-
καληνυχτα και κυρια δωρα μην στεναχωριεστε τουλαχιστον εχετε μια Α εμπειρια:p

dora7
03-01-2011, 01:25
πω πω το ξεφτιλίσαμε απόψε!!!!!!!!!! αλλά γέλασα πολύ οπότε όλα καλά!!!!!!

αντε καληνύχτα!!!!!!!!!!!!!!

μιγάδας
03-01-2011, 01:28
πιστευω οτι οι εμπειροι ρεντχουπιτες δεν θα μπουν καν στον κοπο να διαβασουν τι γραφει το θρεντ απο τη 2η σελιδα και μετα που το χουμε παρει πριβε εμεις οι 3. κριμα στους αφελεις που θα ψαξουν να δουν τι λεγαμε....:p:p

εγω ως αραχτος φοιτητης, παω να παιξω προ

8rilos!!!
03-01-2011, 01:30
πιστευω οτι οι εμπειροι ρεντχουπιτες δεν θα μπουν καν στον κοπο να διαβασουν τι γραφει το θρεντ απο τη 2η σελιδα και μετα που το χουμε παρει πριβε εμεις οι 3. κριμα στους αφελεις που θα ψαξουν να δουν τι λεγαμε....:p:p

εγω ως αραχτος φοιτητης, παω να παιξω προ

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ
προδοτη!!!!!!!!!!!!!!!!!αυτο ειναι casus belli...

μιγάδας
03-01-2011, 01:38
γιατι ρε;;;; και περσι αυτο εκανα......τα ρασα δεν κανουν τον παπα......να το ξες

*GrimReaper*
03-01-2011, 07:02
τελικα εκανα την μαλακια και το διαβασα μεχρι το τελος....ειστε για δεσιμο και οι 3 offτοπικιστες

υ.γ Μιγαδα πρεπει να ησουν πολυ φυτο στο λυκειο ρε φιλε :p

μιγάδας
03-01-2011, 11:32
χαχαχαχα, καθολου ομως......σοβαρα.........απλως το συγκεκριμενο αντικειμενο το χρησιμοποιω παντου γιατι παντου κολλαει....:p:p

υ.γ: γκριμ ποιος νικησε τελικα;;;;; εσυ που σαι και αντικειμενικος

8rilos!!!
03-01-2011, 12:42
τελικα εκανα την μαλακια και το διαβασα μεχρι το τελος....ειστε για δεσιμο και οι 3 offτοπικιστες

υ.γ Μιγαδα πρεπει να ησουν πολυ φυτο στο λυκειο ρε φιλε :p

ναι επρεπε να ειχαμε προειδοποιησει λιγο πιο πριν:p:p:p

Airness
03-01-2011, 12:48
Επειδή βλέπω οτι τρελένεστε για off-topic κουβέντα και για να μην γεμίζουμε με διάφορα θέματα το φόρουμ, θα μετονομάσω το θέμα σε off-topic, για να λέτε οτι θέλετε εδώ μέσα.

Υ.Γ.1 Χωρίς παρεξήγηση (ελπίζω) φίλε 8rilos!!!. Δεν έχει να κάνει με εσένα. Απλά έτυχε τώρα. Ελπίζω στην κατανόηση σου.
Υ.Γ.2 Καλό οφτοπίκιασμα, εδώ μέσα έτσι??? (Για ποιους χτυπάει η καμπάνα άραγε??? :p )

dora7
03-01-2011, 12:58
Η αλήθεια είναι ότι ξεφύγαμε τελείως αλλά τι να σας κάνω?????;);););););) λείπατε όλοι, εγω βαριομουνα και δεν νυσταζα και μόνο αυτά τα τρελά ήταν μέσα!!!!!!:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p δεν θέλει και πολύ ο άνθρωπος να ξωκείλει!!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::ee k:

8rilos!!!
03-01-2011, 13:00
Επειδή βλέπω οτι τρελένεστε για off-topic κουβέντα και για να μην γεμίζουμε με διάφορα θέματα το φόρουμ, θα μετονομάσω το θέμα σε off-topic, για να λέτε οτι θέλετε εδώ μέσα.

Υ.Γ.1 Χωρίς παρεξήγηση (ελπίζω) φίλε 8rilos!!!. Δεν έχει να κάνει με εσένα. Απλά έτυχε τώρα. Ελπίζω στην κατανόηση σου.
Υ.Γ.2 Καλό οφτοπίκιασμα, εδώ μέσα έτσι??? (Για ποιους χτυπάει η καμπάνα άραγε??? :p )

ααααααααααααααααααα δεν με πειραζει η αλλαγη ονοματος!!!!!!! αλλα αν γραφουμε οτι θελουμε σε ενα θεμα με τιτλο off topic δεν ειναι off topic αυτο που γραφουμε!!!!:p:p:p:p

υ.γ πες τα...αυτος ο μιγαδας και η μιλος δεν αντεχονται αλλο με τα off topic τους:p

dora7
03-01-2011, 13:13
ααααααααααααααααααα δεν με πειραζει η αλλαγη ονοματος!!!!!!! αλλα αν γραφουμε οτι θελουμε σε ενα θεμα με τιτλο off topic δεν ειναι off topic αυτο που γραφουμε!!!!:p:p:p:p

υ.γ πες τα...αυτος ο μιγαδας και η μιλος δεν αντεχονται αλλο με τα off topic τους:p

να ποιος μιλάει!!!!! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ?????????:eek::eek::eek::eek::eek::eek::p:p:p: p:p:p:D:D:D:D:D:D:D

8rilos!!!
03-01-2011, 13:17
να ποιος μιλάει!!!!! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ?????????:eek::eek::eek::eek::eek::eek::p:p:p: p:p:p:D:D:D:D:D:D:D

ααααα δεν σας καταλαβαινω καθολου αγαπητη μου:p:p:p

Red Unity
03-01-2011, 14:17
διαφωνώ με την μετονομασία σε οφ τόπικ, και εξηγώ....

το οφ τόπικ μπορεί να είναι οφ τόπικ μόνο σε κάποιο άλλο ποστ με ένα συγκεκριμένο θέμα.
σε ποστ που ονομάζεται οφ τόπικ, το οφ τόπικ γίνεται αυτομάτως ον τόπικ, πράγμα οξύμωρο....έτσι το οφ τόπικ χάνει τη μαγεία της διάβρωσης ενός τόπικ με συγκεκριμένο θέμα, γράφοντας κάτι το οποίο είναι οφ τόπικ....

δεν ξέρω αν με καταλάβατε, γιατί ήταν πολύ βαθυστόχαστο αυτό που είπα.

8rilos!!!
03-01-2011, 14:26
διαφωνώ με την μετονομασία σε οφ τόπικ, και εξηγώ....

το οφ τόπικ μπορεί να είναι οφ τόπικ μόνο σε κάποιο άλλο ποστ με ένα συγκεκριμένο θέμα.
σε ποστ που ονομάζεται οφ τόπικ, το οφ τόπικ γίνεται αυτομάτως ον τόπικ, πράγμα οξύμωρο....έτσι το οφ τόπικ χάνει τη μαγεία της διάβρωσης ενός τόπικ με συγκεκριμένο θέμα, γράφοντας κάτι το οποίο είναι οφ τόπικ....

δεν ξέρω αν με καταλάβατε, γιατί ήταν πολύ βαθυστόχαστο αυτό που είπα.

απλα εισαι επιδειξιας! το ιδιο ειχα πει και εγω αλλα απλα και κατανοητα...λαοπλανε!:p:p:p

υ.γ και μην βαζεις τονους παλιοτελειομανη!:p

zouparos
03-01-2011, 14:34
Δεν καταντάει γραφικό έως πολύ γραφικό να ανοίγονται θέματα σε ολυμπιακό μπασκετικό φόρουμ που ξεπερνούν τα όρια του οφτοπικ,του γραφικού και του βαρετού για όοοολους τους υπόλοιπους πλην αυτών που γράφουν?
Και δεν μιλώ γενικά για στεγανά...προφανώς και η κουβέντα μπορεί να ξεφύγει όπως θέλει ο καθένας και όπως το φέρει η κουβέντα. Αλλά να έχει αρχίσει κάπως η κουβέντα,να έχει και ενα ενδιαφέρον βρε αδερφέ και για κάποιον 3ο...
Τώρα τι ενδιαφέρον έχουν 10 σελίδες μεταξύ εμένα και της αδερφής μου πχ? Να μπαίνω να λέω και καλά υπονοούμενα μέχρι "ελα ελένη μάζεψε τα τασάκια απ'το τραπέζι? ή "μη μιλάς γιατι θα σ θυμήσω το καλοκαίρι πέρσι"...
Μέτρον άριστον

8rilos!!!
03-01-2011, 14:38
Δεν καταντάει γραφικό έως πολύ γραφικό να ανοίγονται θέματα σε ολυμπιακό μπασκετικό φόρουμ που ξεπερνούν τα όρια του οφτοπικ,του γραφικού και του βαρετού για όοοολους τους υπόλοιπους πλην αυτών που γράφουν?
Και δεν μιλώ γενικά για στεγανά...προφανώς και η κουβέντα μπορεί να ξεφύγει όπως θέλει ο καθένας και όπως το φέρει η κουβέντα. Αλλά να έχει αρχίσει κάπως η κουβέντα,να έχει και ενα ενδιαφέρον βρε αδερφέ και για κάποιον 3ο...
Τώρα τι ενδιαφέρον έχουν 10 σελίδες μεταξύ εμένα και της αδερφής μου πχ? Να μπαίνω να λέω και καλά υπονοούμενα μέχρι "ελα ελένη μάζεψε τα τασάκια απ'το τραπέζι? ή "μη μιλάς γιατι θα σ θυμήσω το καλοκαίρι πέρσι"...
Μέτρον άριστον

μα τις διαβασες τις σελιδες;;
εγω εμ την μιλος και τον μιγαδα μιλουσαμε για ακυρα θεματα και δεν γνωριζομαστε μεταξυ μας,αρα δεν στεκει αυτο που γραφεις:p:p:p

zouparos
03-01-2011, 14:44
Δεν τις διάβασα,μόνο ο φλις μπορεί να τις διαβάσει...
απλά είδα πως ανακαλύψατε πως ειστε ξαδέρφια και μετά και καλά ο ένας κάρφωνε τον άλλον...
δλδ πράματα παραπάνω από βαρετά και γραφικά:p

εκτος αν νομίζεις πως μόνο μεταξύ σας γνωρίζεστε εδώ μέσα;)

dora7
03-01-2011, 14:55
ζουπ νόμιζα πως είχες χιούμορ και μια τελείως άκυρη και ατυχη στιγμή την παίρνεις πολύ στα σοβαρά....... και ίσως η μετονομασία του συγκεκριμένου σε οφφτοπικ όντως να μην είναι και η καλύτερη κίνηση (sorry Airness ξέρεις πόσο σε συμπαθώ ....γιατί δεν ταιριάζει και πολύ με τη φιλοσοφία μου για τα οφφτοπικ, την οποια μάλλον ήρθε η ώρα να σας αναπτύξω....

Λοιπόν για μενα ένα thread που έχει συνεχόμενα ποστς για το θέμα για το οποίο πραγματεύεται είναι ένα δοκίμιο.....ενδιαφέρον αλλά στεγνό και ορθολογικό....κι εκεί μπαίνει το περιστασιακό οφφ τοπικ.....και από δοκίμιο (που θα το διαβάσουν λίγοι) γίνεται αυτόματα λογοτέχνημα που θα το διαβάσουν πιο πολλοι και πιο ευχάριστα.....

zouparos
03-01-2011, 14:57
λιβελογράφημα είναι αστα σάπια:p
έχω χιούμορ ρε μια κουβέντα είπα...με αφορμή αυτό σιγά;)

απλά είναι χαζό να ομιλούν 2 και να μην καταλαβαίνουν άλλοι 22...σε φόρουμ είμαστε

dora7
03-01-2011, 15:02
λιβελογράφημα είναι αστα σάπια:p
έχω χιούμορ ρε μια κουβέντα είπα...με αφορμή αυτό σιγά;)

απλά είναι χαζό να ομιλούν 2 και να μην καταλαβαίνουν άλλοι 22...σε φόρουμ είμαστε

συμφωνώ, απλά καποιες στιγμές όλα μπορούν να συμβούν ζουπ....δεν ειμαστε ρομποτακια και η μαλάκυνση εγκεφάλου καμια φορά χτυπάει όλους να ξέρεις!!!!!!!!!!!!!!!!:p:p:p:p:p;););););););););) ;);););););););)

TT7
03-01-2011, 15:10
Eνταξει παιδια αν ειναι να ανοιξω και γω ενα θεμα με τσοντες και αγαπημενες πορνοσταρ να το κανουμε μπουρδελα.com εδω μεσα...
Και να κανατε οff topic σε ενα μερος να πω νταξει ....μεχρι και γενικα και διαφορα εχουν φτιαξει και δεν ξερω και γω τι αλλο και παντα βρισκετε αλλου και ξεσπατε..χαχα..

*GrimReaper*
03-01-2011, 15:16
πεστα ....ακομα και οφφ τοπικ ελληνιστι "γενικα και διαφορα" υπαρχει.....

αλλα ειπαμε...το θεμα ειναι οτι δεν θα ειναι οφ τοπικ μετα..αλλα ον. :cool:

TT7
03-01-2011, 15:22
Αυτο πρεπει να βαλετε avatar..

Red Unity
03-01-2011, 15:22
βασικά τώρα το φόρουμ έχει 2 θέματα που σημαίνουν το ίδιο: "γενικά και διάφορα" και "οφ τόπικ". μάλλον αυτό το θέμα πρέπει να πάει για σβήσιμο όπως είναι....

μιγάδας
03-01-2011, 16:34
ρε ζουπ, δε μιλουσαμε για πραγματα που τα ξεραμε μονο εμεις με αποτελεσμα να μην μπορειτε να παρακολουθησετε. απλως ειμασταν λιιιιιιιιιγο οφτοπικ στο τοπι που ανοιξε ο 8rilos για να πει οτι ειναι ξαδερφος με τον red unity. εμεις μετα λεγαμε για ηλικιες.....:p:p

8rilos!!!
03-01-2011, 19:36
βασικα ζουπ ακριβως αυτο που λεει ο μιγαδας...δεν μιλουσα εγω με τον red unity αλλα εγω με την μιλος18 και τον μιγαδα...και δεν λεγαμε κατι συγκεκριμενο απλα καναμε πλακα για την ηλικια αρα οποιος καμμενος ηθελε να παρακολουθησει μια χαρα μπορουσε και καταλαβαινε...τωρα αν αυτο ειναι το προβλημα τοτε οκ...σορρυ και δεν προκειται να επαναληφθει απο μενα.....

μιγάδας
03-01-2011, 19:48
εγω παλι δεν παιρνω ορκο....:p:p

Red Unity
03-01-2011, 23:34
έτσι. είμαι αθώος.

magicj
12-01-2011, 15:09
ρε παιδιά, ξέρει κανείς πως παραλαμβάνεις δώρο από το superbasket.gr? Γιατί έστειλα, σε αυτό το διαγωνισμό για τους nba coaches που είχε, βλέπω το όνομά μου στους νικητές, τους στέλνω μήνυμα να τους ρωτήσω αν είμαι πράγματι εγώ και πως θα πάρω το δώρο μου και μ έχουν γραμμένο από τη Δευτέρα.

Dark Angel #9
12-01-2011, 16:08
Υπομονη μαν :P
http://3.bp.blogspot.com/_KO_yoThl5tk/SQhXI7U1hsI/AAAAAAAAJ-E/laofGDgzZNk/s400/Παναγιώτης+Γιαννάκης.jpg

red hoopligan
12-01-2011, 16:15
Τωρα τι τον βαζεις αυτο τον κλαψιαρη βαζελο;;;Σημερα παιζουμε με βαζελο και τον κυριο αυτο τον εχει σιχαθει η ψυχη μας.ΠΛΕΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΙΒΚΟΒΙΤΣ.Οχι αλλη κλαψα,οχι αλλη ηττοπαθεια,οχι αλλο να περιμενουμε (τη λεξη δεν την αναφερω για προληπτικους λογους).Πλεον εχουμε μαγκια,εναυσματα νικης και τον ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.Τον εικονιζομενο δεν θελω να τον ξαναδω στη ζωη μου και μαλιστα μερα που παιζουμε ντερμπι...Ωχ!Δεν μου αρεσουν τα σημαδια...Αν και εχω μια κρυφη ελπιδα οτι θα διεκδικησουμε στα ισα το ματσακι...

Dark Angel #9
12-01-2011, 16:18
μιας κ το φερε η κουβεντα παντως... θελω να δω αν θα ΤΟΛΜΗΣΟΥΝ να κανουν τπτ για να γελοιοποιησουν τον Ντουντα οπως εκαναν τοσα χρονια με τους εκαστοτε προπονητες μας... νταξει ρε χαλαρωσε παντως χαβαλε κανουμε στο οφ τοπικ :p:p:p

red hoopligan
12-01-2011, 16:21
μιας κ το φερε η κουβεντα παντως... θελω να δω αν θα ΤΟΛΜΗΣΟΥΝ να κανουν τπτ για να γελοιοποιησουν τον Ντουντα οπως εκαναν τοσα χρονια με τους εκαστοτε προπονητες μας... νταξει ρε χαλαρωσε παντως χαβαλε κανουμε στο οφ τοπικ :p:p:p

Το καταλαβα φιλε μου οτι προκειται για χαβαλε....:):)
Απλα δεν μπορω που δεν μπορω να βλεπω τη φατσα του γρουσουζη γιατι θυμαμαι ολα τα εγκληματα που εκανε 2,5 και μαλιστα λιγες ωρες πριν απο ντερμπι...

gianna7
12-01-2011, 16:24
μιας κ το φερε η κουβεντα παντως... θελω να δω αν θα ΤΟΛΜΗΣΟΥΝ να κανουν τπτ για να γελοιοποιησουν τον Ντουντα οπως εκαναν τοσα χρονια με τους εκαστοτε προπονητες μας... νταξει ρε χαλαρωσε παντως χαβαλε κανουμε στο οφ τοπικ :p:p:p


Μπά για σήμερα έχουν να ασχοληθούν με τον κόκκινο ΠΡΟΔΟΤΗ.
Στα επόμενα παιχνίδια.....γιατί ως γνωστόν δεν μπορούν να ασχολούνται με πολλά πράγματα ταυτόχρονα. Είναι θέμα iq (ραδικιού).

Dude
12-01-2011, 19:45
Και γώ δεν μπορώ να βλέπω να λέτε ένα θρύλο του αθλήματος βάζελο και άλλες ομορφιές, αλλά δεν το κάνω θέμα. Σεβασμός στο άθλημα που αγαπάμε παιδιά. Και ο Μίλος όταν το ρωτάνε για τα πρότυπά του πάντα αναφέρει τον Μποντίρογκα. Δεν υπάρχει τίποτα πιο υγιές από αυτό, πόσο μάλλον όταν έρχεται από κάποιον τρελαμένο με Ερυθρό Αστέρα (και κατ'επέκταση Θρύλο).

μιγάδας
12-01-2011, 19:52
ντουντ εισαι οφτοπικ

dora7
12-01-2011, 19:55
ντουν εισαι οφτοπικ

το να το ακούει κανείς αυτό από σένα είναι τουλάχιστον αστείο...:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p: p θου κύριε μην πω τιποτα χειρότερο......:p:p:p:p:p:p:p:p:D:D:D:D

μιγάδας
12-01-2011, 19:57
αφου ειναι, καπου αλλου γραφουμε για τζινομπιλι, μποντιρογκα και σατο