PDA

View Full Version : Παμε στοιχημα


Pages : [1] 2 3 4

*GrimReaper*
09-03-2011, 14:05
Λοιπον zoup-lamar και λοιποι μπορειτε να μας δινετε τα φωτα σας εδω :cool:

DON
09-03-2011, 14:43
άμα περιμένεις απο τον ζουπάκο θα σου λέει να παίζεις μπαρτσελόνα και αν το χάνει θα σου λέει "δεν φταίω τους χλευάζαμε αλλά ο διαιτητής ο αλήτης μας έσφαξε".

*GrimReaper*
09-03-2011, 14:48
χαχαχα. Βασικα το ανοιξα γιατι συνεχεια μιλανε σε διαφορα τοπικ για στοιχημα...ε ας τα γραφουν εδω τωρα...εγω δν παιζω φανατικα...2-3 φορες τον μηνα μονο.

υ.γ παιζει κανεις το "seri sport24"?

zouparos
09-03-2011, 14:49
Aν περιμένεις από μένα να σου πω να παίξεις την Μπαρτσελόνα μονό δλδ το 1,20 σημαίνει πως βλέπεις πολύ τηλεάστυ και έχεις επηρεαστεί...
Ή σημαίνει πως έχεις πολύ χιούμορ που δεν αντιλήφθηκα πως κρυβόταν μέσα στο παραπάνω ΕΞΑΙΣΙΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ χιούμορ ποστ...

Στο στοίχημα αν παιξεις έξυπνα ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ...Έπαιξε 2-2 σκορακι και στ @@ του αν δεν ερχόταν. Είχε παίξει "εξυπνα" βάση απόδοσης.
Αν έπαιζες το 1,20 της Μπαρτσελόνα και 9-0 να ειχε ληξει δεν θα είχες παίξει "έξυπνα"

KonTaz
09-03-2011, 19:29
Σήμερα τι παίζουμε??
Κάτι 3αρια και 4αρια στην Μίλαν δεν είναι υπερβολικά??
Το άλλο το βλέπω Χ

zouparos
10-03-2011, 19:39
@lamar
πεσ γρηγορα.εχεις παιξει τπτ??
1)
Τι προτιμάς απ'τα 4??? διαλεξε 2 με σειρα προτεραιοτητας για λιγα λεφτα
α)λιβερπουλ αντερ 2,5....1,50
β)λιβερπουλ αντερ 1,5...2,85
γ) λιβερπουλ Χ ημίχρονο 1,85
δ) 0-0 ημιχρονο λιβερπουλ 2,10

2)λεβερκουζεν-βιγιαρεαλ 3 στο ισοπαλια δε παιζει στο υποβρυχιο???:o
Tι το βλέπεις που παρακολουθεις και γερμανια???

3)τσσκα-πορτο γκολ-γκολ 1,85??

4)αγιαξ-σπαρτακ ΜΠΟΜΠΑ??

5)τβεντε-ζενιτ γκολ-γκολ 1,75??? ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

Απάντησε σε όλα σε παρακαλώ και γενικά τι βλέπεις πιο πολύ???

lamar
10-03-2011, 19:45
@lamar
πεσ γρηγορα.εχεις παιξει τπτ??
1)
Τι προτιμάς απ'τα 4??? διαλεξε 2 με σειρα προτεραιοτητας για λιγα λεφτα
α)λιβερπουλ αντερ 2,5....1,50
β)λιβερπουλ αντερ 1,5...2,85
γ) λιβερπουλ Χ ημίχρονο 1,85
δ) 0-0 ημιχρονο λιβερπουλ 2,10

2)λεβερκουζεν-βιγιαρεαλ 3 στο ισοπαλια δε παιζει στο υποβρυχιο???:o
Tι το βλέπεις που παρακολουθεις και γερμανια???

3)τσσκα-πορτο γκολ-γκολ 1,85??

4)αγιαξ-σπαρτακ ΜΠΟΜΠΑ??

5)τβεντε-ζενιτ γκολ-γκολ 1,75??? ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

Απάντησε σε όλα σε παρακαλώ και γενικά τι βλέπεις πιο πολύ???

Ωπ, καινουργιο τοπικ, καλα που εστειλες pm γιατι δεν θα το εβρισκα ποτε.

1.Ρε φιλε σορρυ, αλλα βλεπω Λιβερπουλ οβερ και με γκολ απο το πρωτο ημιχρονο. Τι να πω, αν θα επαιζα κατι απο αυτα, θα επαιζα αντερ 2.5!

2. Μετα τον χθεσινο ασο της Σαλκε, θεωρω και εγω οτι σημερα μπορει να παρει το αποτελεσαμ η Βαγιαρεαλ που ελεγε και ο αλεφας.

3. Μαζι σου.

4. Δυσκολο πολυ, ουτε ενα επισημο ματς ρε μαν. Που να πανε?

5. Αν αυτο το ματς δεν γινει οβερ θα ειναι στημενο!!!! Απλα!!!

zouparos
10-03-2011, 19:52
-Eντάξει στο 5 συμφωνούμε και θα φύγει πακέτο.
-Στο 4 την ειδα με την Βασιλεία που κατα τυχης πέρασαν. αλλά περνάει ο καιρός ρε συ και έχουν ομαδάρες και οι 3(ζενιτ,τσσκα,σπαρτακ).Ισχύει ναι πως κ οι 3 μάλλον ΤΥΧΑΙΑ πέρασαν με ομάδες της πλάκας αλλά όσο περνά ο καιρός θα είναι καλύτερες. οκ θα το αποφυγω αλλά ο αγιαξ δεν μ αρεσει καθολου και το 5 ειναι τρελό.
Δλδ στην Ουκρανια που σαχταρ και κιεβο περασαν αερα εχουν πρωτάθλημα??

-Στο 3 και στο 2 θα βάλω ένα 11ευρω για το καλό:p

-Τη λίβερπουλ την βλέπω 0-0 από εδώ μέχρι το κατηλλειμένο από λιβερπουλιανς απόψε γήπεδο της...5 ευρώ στο 0-0 έφυγαν:o

lamar
10-03-2011, 19:57
-Δλδ στην Ουκρανια που σαχταρ και κιεβο περασαν αερα εχουν πρωτάθλημα??

Κανονικα καθε εβδομαδα.

http://www.fpl.ua/eng/

Κιτρινη καρτα ηταν αυτο.

zouparos
10-03-2011, 20:01
τι κίτρινη κάρτα?:p σε μένα?
Μόνο με Ρωσία ασχολούμαι λόγω συμπάθειας ετών στην Ρουμπίν Καζάν,άγνωστη τότε σε όλους σας

Ρε σίγουρα παίζανε??
Εγώ που το έψαξα είδα πριν

Shakhtar Dnk.
30/10 Dnipro * 1-0
06/11 Kryvbas * 2-0
13/11 Met. Zaporizhia 2-1 (βαζελάκια ΕΥΡΩΠΕΟΙ)
20/11 Zorya * 3-1
28/11 Arsenal Kiev 4-0
03/03 Sevastopol * 1-0

Dynamo Kiev
31/10 Illichivets 9-0
07/11 Obolon Kiev 0-2
14/11 Tavria * 1-1
21/11 Metalist 1-1
27/11 Sevastopol 2-0
05/03 Met. Donetsk * 2-0

δε ξέρω...

lamar
10-03-2011, 20:03
http://www.fpl.ua/eng/fans/liga_list/

Οποιος παιζει στοιχημα, ασχολειται και με την Τσακαριτα...

Αν συνεχισεις ετσι θα σε αποβαλλω....

zouparos
10-03-2011, 20:05
ε ναι ρε μαλάκα αυτο που σου έγραψα και εγώ.
Πλην 1 αγωνιστικής είχαν απ'τον Νοέμβρη να παίξουν

lamar
10-03-2011, 20:29
-
-Τη λίβερπουλ την βλέπω 0-0 από εδώ μέχρι το κατηλλειμένο από λιβερπουλιανς απόψε γήπεδο της...5 ευρώ στο 0-0 έφυγαν:o

Να τον ακους τον γερο Λαμαρ.

Το γκολ στο πρωτο ημιχρονο το πιασαμε, τωρα μας μενει το οβερ.

zouparos
10-03-2011, 20:37
Να τον ακους τον γερο Λαμαρ.
Το γκολ στο πρωτο ημιχρονο το πιασαμε, τωρα μας μενει το οβερ.

xωρίς φάση στο μισάωρο ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΟΥΛΑ..
Δε γίνεται να γίνει οβερ αυτο το ματς τι να πω...

Να τον ακους τον γερο Λαμαρ.
Το γκολ στο πρωτο ημιχρονο το πιασαμε, τωρα μας μενει το οβερ.

1ον ΕΙΧΑ ή ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ για την Ουκρανία ρε?? Είχαν ή όχι πρωτάθλημα??
2ον Πως τα πήγες χθες??:) εγώ κλείνω εισιτήρια για ευρωπαϊκό προορισμό το καλοκαίρι. ΟΥΧΑΧΑΧΑ μα την παναγια :cool::cool:
3ον ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ αλλά πιστεύω πως 4 μερόνυχτα να έπαιζε η Μπράγκα με την Λίβερπουλ οβερ δεν γίνονταν...ΠΟΤΕ...ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΥΡΙΑΚΟ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ που έχασα τα λεφτά του 0-0...μλκ έπρεπε να παίξω τα άντερ
4ον ΧΕΣΤΗΚΑ ΑΠΑΝΩ μου μέχρι να το κάνει οβερ η τβέντε τελικά μόνη της...ελεος μονοτερμα επαιζε η ζενιτ τα έχανε μονος του ο μπρουνο άλβες. ειχα κοντεψει να τα σπάσω.
5ον Οπως κατάλαβες,απ'το οβερ αυτο,απ'τη κόντρα της βιγιαρεάλ και της ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΑ ΤΑ ΠΡΕΚΙΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
εχασα το κερασακι στη τουρτα με το 0-0 της λιβερπουλ και το γκολ γκολ της πόρτο αλλα ποιος χέστηκε.

ΕΠΙΚΗ ΜΕΡΑ

lamar
11-03-2011, 14:21
1ον ΕΙΧΑ ή ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ για την Ουκρανία ρε?? Είχαν ή όχι πρωτάθλημα??
2ον Πως τα πήγες χθες??:) εγώ κλείνω εισιτήρια για ευρωπαϊκό προορισμό το καλοκαίρι. ΟΥΧΑΧΑΧΑ μα την παναγια :cool::cool:
3ον ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ αλλά πιστεύω πως 4 μερόνυχτα να έπαιζε η Μπράγκα με την Λίβερπουλ οβερ δεν γίνονταν...ΠΟΤΕ...ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΥΡΙΑΚΟ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ που έχασα τα λεφτά του 0-0...μλκ έπρεπε να παίξω τα άντερ
4ον ΧΕΣΤΗΚΑ ΑΠΑΝΩ μου μέχρι να το κάνει οβερ η τβέντε τελικά μόνη της...ελεος μονοτερμα επαιζε η ζενιτ τα έχανε μονος του ο μπρουνο άλβες. ειχα κοντεψει να τα σπάσω.
5ον Οπως κατάλαβες,απ'το οβερ αυτο,απ'τη κόντρα της βιγιαρεάλ και της ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΑ ΤΑ ΠΡΕΚΙΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
εχασα το κερασακι στη τουρτα με το 0-0 της λιβερπουλ και το γκολ γκολ της πόρτο αλλα ποιος χέστηκε.

ΕΠΙΚΗ ΜΕΡΑ


1. Το πρωταθλημα τους ειναι σαν το Γερμανικο, διακοπτεται, λογω χειμωνα, δεν τελειωνει, αρα εγω ειχα δικιο.

2. Χθες τα πηρα, σε ολα τα ματς κερδισα.

Λιβερπουλ γκολ στο πρωτο ημιχρονο, οβερ Τβεντε, γκολ γκολ Παρι - Μπενφικα.

3. Ειχε και δοκαρι η Μπραγκα, ενω δεν δοθηκε και καθαρο πεναλτι στην Λιβερπουλ, ηταν κοντα το οβερ.

4.5 Οι ρωσικες ομαδες απλα ειναι οπως ολες οι υπολοιπες ευρωπαικες τον Ιουλιο, με νεους παικτες με διακοπες ενδιαμεσα, με προετοιμασιες, ασυνδετες τελειως.

zouparos
11-03-2011, 14:29
No δεν ειχες δικιο. Το ερώτημα ειναι ΠΩΣ γαμανε και δερνουν σαχταρ και στρατος ΑΦΟΥ δεν έχουν αγώνες στα πόδια τους...δεν έχουν πρωτάθλημα δλδ...και τελικά εγώ είχα δίκιο γιατί πράγματα εκτός απο 1 αγώνα είχαν να παίξουν απ'το Νοέμβρη. ΑΡΑ δεν εξηγουνταν η τρομερή τους φόρμα...Άιντε θα μας τρελάνεις κιόλας αχαχαχα

2. ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ

2συνεχεια...Φίλος μου έπαιξε απ'τον υπολογιστη μου στο 0-1 άσσο την μπενφίκα 50 ευρώ αχαχαχα ελεος

3. το ειδα το δοκαρι μεχρι εκει ειδα μετά είχα χάσει το στοιχημα και έβλεπα περισσοτερο βιγιαρεαλ. Διαφωνώ για το οβερ

4. Ας αλλαξουν το συστημα τους. γαμιουνται ετσι δεν το καταλαβαινουν?? ρουμπιν οξω ζενιτ οξω και σπαρτακ μονο προχωραει λογικα. γιατι κ την βασιλεια εκτος την ειχε παρει. Η ζενιτ στο τσου λου δλδ σε 4 μηνες θα γαμησει αλλα ότι και να κανει στην επομενη φαση τους φλεβαρη θα παιρνει πουλο. ελεος βλακες ειναι??

lamar...

xanthi??
lyonnais??

ti vlepeis?

Kερνάω λεφτά απόψε...

2,5 φορές τα λεφτά σας κύριοι!!!

Αν θετε να τα αυγατίσετε ακολουθήστε με

ΣΠΑΡΤΑΚ-ΑΓΙΑΞ
Να βάλει 2(και πάνω) γκολ η σπαρτακ
απόδοση 2,5

ΟΥΤΕ ΑΓΧΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...
ΚΑΛΟΦΑΓΩΤΑ ΣΤΗΝ υγεια του βερxoεβαν αχαχαχαχα

http://ajax.nieuwslog.nl/data/subdomain/32/article/20091006192237_verhoeven.jpg

PmteRFGUUvo

lamar
19-03-2011, 19:17
Σημερα εχασα 30 ευρω τα οποια θα μου εδιναν 600, απο τον Αλμουνια.

Ασο Φρανκφουρτη, ασο Στοουκ, Χ Κρυσταλ Παλας και διπλο Αρσεναλ. πφφφφφ!!!!

zouparos
19-03-2011, 19:49
τι ειναι αρσεναλ? το αστειο σωματειο του λονδινου που τριζουν τα κοκκαλα της ομαδαρας του 02??
ουτε 1 ευρώ δε θα εβαζα σ'αυτο το μπουρδελο ολκης.

ελεγα να παιξω αντερ την μπολτον αλλα επειδη θελω τα ματς π παιζω να τα βλεπω και δεν αντεχα να δω αυτο το σιχαμα-βιασμο του ποδοσφαιρου 90 λεπτα λεω γαμα το ας μην σπαταλησω 90 λεπτα να δω το εκτρωμα να νικα 1-0 τσουκου τσουκου.
ο μαρκαριαν μπροστα σ'αυτο ειχε στησει γκαλακτικος

DON
20-03-2011, 17:11
ΠΟΣΟ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΛΟΥΤΣΑ ΤΟΥ ΦΕΡΓΚΙΟΥΣΟΝ?

zouparos
22-03-2011, 01:26
Mε το που ακουω τις ενδεκαδες προχθες ημουν σε ενα πανζουρλισμο να παιρνω τηλ την αδερφη μου να της πω κωδικους να προλαβει να παιξει ασσο απο ημιχρονο.
Και το βόιδι της κοινωνιας δεν μπορουσε να βρει το Άσσο ημιχρονο άσσο τελικό και έπαιξε το σκέτο άσσο ημίχρονο και σκέτος άσσο τελικό ουΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Και τώρα το ερώτημα της ημέρας:

Ρεάλ Μαδρίτης v Βαλένθια +7.5 1.80
22/03/2011 21:45 EET

Να παίξω το σπίτι μου ή το γάλα του παιδιού μου στη Βαλένθια???
Για πείτε ρε μπασκετικοι ειδικοί....

zouparos
23-03-2011, 03:51
Oι τελευταίες 15 μέρες στοιχηματικά είναι ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΛΟΓΙΚΟΥ...
ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΒΟΟΚΖΖΖΞΞ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΟ
ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑ ΜΕΣΑ...

Βρήκα ακόμα μια τοκογλυφία για ποντάρισμα ανηλεες...ποια βαλενθια κτλ. με πληρωσε σημερα δεν την ξαναπαιζω αν κ την βλεπω.

ΙΝΤΕΡ-ΣΑΛΚΕ 1,30 να περασει η ιντερ... μικρή απόδοση αλλά επιβεβαιωνεται 99%

KonTaz
23-03-2011, 21:44
Mην είσαι πολύ σίγουρος για το συγκεκριμένο...Για 1.30 δεν αξίζει.

zouparos
29-03-2011, 14:49
Έτερον εκατερωθεν που ελεγε και ο φατσες. Άλλο δεν αξιζει το 1,30(συμφωνώ) και άλλο να μην είμαι σίγουρος(κοβω ότι ΘΕΣ).
Και το δεν αξιζει ειναι υποκειμενικο.
Για μένα είναι σαν να βάζω 1000 ευρώ σε μια τράπεζα και αυτη για μια μερα να μου δώσει r=30% και το αλλο πρωινό να τα παίρνω και να 'ναι 1300...Άρα μια χαρά αξίζει αν θεωρείς όπως εγώ πως το να περάσει η Ίντερ τη σάλκε είναι λεφτά στη τράπεζα.

Πάμε στα σημερινά.
Εγώ βλέπω τo εξής ως "δώρο".
Τι βλέπετε? λαμαρ?

R. Nesterovic Total Points
Αποδόσεις
OT Not Included
Over (10.5) 1.825
Under (10.5) 1.825

KonTaz
29-03-2011, 14:55
Στον Ράσο να βάλεις 1000 ευρώ,για την ίντερ δεν ξέρω ;) :rolleyes:

zouparos
30-03-2011, 17:03
μες στην χθεσινή καταχνια τουλαχιστον μας πλήρωσε ο γερορασο

zouparos
02-04-2011, 01:40
Για πείτε όσοι παίζετε
1)Ποιο το μεγαλυτερο πονταρισμα σας ΕΒΕΡ ανεξαρτητου επιτυχιας ή κουβα??
2)Ποιο το μεγαλυτερο κερδος σας αναλογικά με ποσο? (δλδ αν βαλω 100 και κερδισω 190 ειναι χειροτερο απ'το να βαλω 10 και να κερδισω 190)
3)Ποιος ο πιο δραματικός κουβάς??

Για μένα
στο 1 μπαινει ο μικρος τελικος του βερολινου με τον ασσο της μπαρτσελονα με εμας.
Στο 2 το πρωτος σκορερ μουντιαλ 2006 μιροσλαβ κλοζε
και στο 3 τι να πρωτοθυμηθώ. δεν μπορω να ξεχωρισω:p

KonTaz
02-04-2011, 01:44
1)Άσσος της γερμανίας επί της Αργεντινής στο τελευταίο Μουντιάλ
2)4-0 γερμανία-αργεντινή(ακριβές σκορ)/1 ημίχρονο 2 τελικό Μπάγιερν Ίντερ
3)Κουβά απίστευτο είχα φάει από την Μαν γιου στον τελικό του Τσ.Λ που έχασε από την Μπάρτσα.

zouparos
02-04-2011, 01:47
ααα σ'αυτο το μουντιαλ ειχαμε παιξει ολη η παρεα ισπανια. και βίγια φυσικά θυμάστε το καλοκαίρι πως εκανα σε καθε γκολ του

ενας φιλος μου φλασια ειχε παιξει να υπαρχει καινουργιος τροπαιουχος ο γκωλοφαρδος και πληρωθηκε απ'τους 4...

KonTaz
02-04-2011, 01:53
Μουντιάλ οργίων στοιχηματικά ήταν αυτό...
Ο Κλόζε πως σου είχε έρθει??

lamar
02-04-2011, 02:02
Μουντιάλ οργίων στοιχηματικά ήταν αυτό...
Ο Κλόζε πως σου είχε έρθει??

Τι πως του ειχε ερθει? Τα φυντανια στον ΟΠΑΠ εδιναΝ αποδοση 40 στο να βγει πρωτος σκορερ του μουντιαλ. Ποιον? Τον Κλοζε.

Τον βασικο επιθετικο της διοργανωτριας χωρας, που τυχαινε να ειναι η Γερμανια, που τυγχανει να εχει τις περισσοτερες συμμετοχες απο καθε αλλη χωρα σε ημιτελικους στην ιστορια των μουντιαλ. ΔΩΡΟ ΑΝΕΛΠΙΣΤΟ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙΝΟ.

Eleni7
02-04-2011, 02:02
Aχ και εγω με τον αδερφο μου ειχαμε πιασει τον Κλοζε σε εκεινο το Μουντιαλ!Καλα η αποδοση 20 ηταν ιδιαιτερα προκλητικη για αυτον τον παικτη,ειδικα απο την στιγμη που η χωρα του διοργανωνε το παγκοσμιο (ημιτελικους τους ειχε σιγουρους).Αφηστε που τα καλοκαιρια με την Γερμανια πυροβολει ανελεητα!Βλακες ολκης εκει στο ΟΠΑΠ,ολη η Ελλαδα πρεπει να κονομησε

Σε εκεινο το Μουντιαλ ειχα πιασει και την νικητρια διοργανωσης, την Ιταλια (κ ομως!).Φαρδος ατελειωτο,ειδικα αν θυμηθουμε πως πηγε τελικο.Απλα επαιξα ελαχιστα χρηματα (ουτε 10 ευρω νομιζω) και δεν πηρα και πολλα

KonTaz
02-04-2011, 02:03
Τόσο πολύ??Μαλάκες...
Δεν ασχολιόμουν τότε με το στοίχημα...

lamar
02-04-2011, 02:05
Τόσο πολύ??Μαλάκες...
Δεν ασχολιόμουν τότε με το στοίχημα...

Μεσα σε τεσσερις ωρες ειχαν ριξει την αποδοση στο 15. Αλλα προλαβαμε παρα πολλοι και σπρωξαμε στον Μιρο.

Μεχρι και ο Ζουπ που βριζει την Γερμανια ολη μερα.

KonTaz
02-04-2011, 02:07
Μια χαρά δηλαδή,τον ΟΠΑΠ ώρες ώρες νιώθεις σαν να τον ληστεύεις...Ειδικά στα σύνολο πόντων στο μπάσκετ...

Eleni7
02-04-2011, 02:07
Απο 40 ειχε ξεκινησει?Πλακα κανεις!Εμεις το προλαβαμε στο 20.Αλλα και παλι παραπονο δεν εχουμε

Eleni7
02-04-2011, 02:11
Μια χαρά δηλαδή,τον ΟΠΑΠ ώρες ώρες νιώθεις σαν να τον ληστεύεις...Ειδικά στα σύνολο πόντων στο μπάσκετ...

Μπασκετ δεν εχω παιξει σχεδον ποτε.Μονο ποδοσφαιρο αλλα και αυτο το κοψαμε εδω και καιρο.Τις λιγες φορες που εχω παιξει,ετυχε να εχει nba οποτε τα πραγματα γινονται λιγο απροβλεπτα εκει

lamar
02-04-2011, 02:12
Ο Οπαπ στο μπασκετ βγαζει παρα πολλα λεφτα.

KonTaz
02-04-2011, 02:16
Όταν είπα στο σύνολο πόντων εννούσα το στοίχημα που λέει για νικητή ενός αγώνα από 1-5 πόντους,6-10,11-15.16-20,21-25,26 και πάνω...

Εκεί έχουν γίνει κάτι γλέντια στο ΝΒΑ.Μα να δίνει την αρμάδα του Λετσίκεν 50+απόδοση να νικήσουν μέσα στο la με 15 και πάνω πόντους??

τστστστσ

zouparos
02-04-2011, 02:21
@κονταζ
στο παραπροηγουμενο μουντιαλ??
ε πως να μου 'ρθει? με την κλασσικη συνταγη παιρνω τον γκολτζη της ομαδας που πιστευω πως θα προχωρησει παρα πολυ.
θυμαμαι ειχαν κανει και λαθος τα νουμερα στην αποδοση 40 νομιζω και το τσιμπησαμε. μετα πριν καν αρχισει το ειχαν παει 10-15.
ε μετα το 4-2 με την κοστα ρικα κάηκε αλλα εμεις τους τσακίσαμε αχαχαχα

εντιτ...α μπραβο ρε λαμαρ τι μαλακες αχαχα ακου 40

zouparos
15-04-2011, 01:12
επιτελους ταμείο γιατι με το κωλοσαββατοκυριακο ειχα τρελαθει...
επιανα κατι γκολ γκολ τρελα στυλ οσερ-σεντ ετιεν και μαγιορκα-σεβιλλη και εχανα τη πορνη τη μπορντο με την αβινιον που δεν μπορουσε να περασει τη σεντρα.
15 αγώνες το σκ...12 σωστή εκτίμηση και κουβα...ελεεινο αυτο το πραμα...επιανα τη ντοντενα πχ, το πανιωνιο Χ και την αεκ με τη λαρισα γκολ γκολ και εχανα το αγρινιο μεσα στη κομοτηνη.
επιανα την μαντσεστερ με τη φουλαμ αντερ και εχανα τον οσφπ Χ ημιχρονο! τρελά πράματα...12/15 και ουτε 1 ευρώ επιστροφη εστω.

ευτυχως σημερα γαμώ την βιγιαρεαλ δεν εγινε παλι το ιδιο...
ΟΛΑ ΟΒΕΡ κ την μπραγκα αντερ και επιτελους ταμειο.

Στα ειχα πει λαμαρ στο μπραγκα-λιβερπουλ. τους εχω μελετησει τους βραζιλιανους κ τη νοοτροπια της ομαδας. ΑΝΤΕΡ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΗΣ 2000 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ...μόνο στο εμιρεϊτς κατηφορισαν...
Ο γιανσεν της τβεντε μ αρεσει για τον οσφπ π αυτη τη στιγμη δεν εχει καν χαφ.
Γενικά βλέπωντας ΟΛΕΣ τις ομάδες του ουεφα,αυτη το 2ο ράφι το ευρωπαϊκό έχει δουλευτει πολυ καλά απο πολλές ομάδες πολλων χωρών και ειναι σχεδον αστειο να πιστευει καποιος πως μπορει ετσι απλα ο οσφπ να προχωρησει. πρεπει να εχει το φαρδος το αμετρητο.
Απ'τους 16 ήδη του ουεφα μπορω να πω πάνω από 9 ομάδες(σιτυ,μπραγκα,λιβερπουλ,δυν. κιεβου, πορτο,βιγιαρεαλ,σπαρτακ,τσσκα,ζενιτ) που κατα τυχης παιζανε ουεφα και πως πιστευω πως και οι 9 σε μια απλη μέρα περνάνε ΕΥΚΟΛΑ τη σαλκε πχ.

Τέλος να τονίσω για ακόμα μια φορά τον απιστευτο σεβασμό μου στην φετινή πόρτο αλλά και στο επιτελειο εκει προπονητες κτλ.
Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ και μάλιστα αναλογικά πολύ πιο ισορροπημενη μεταξυ αμυνα και επίθεσης.
Την θαυμαζω απεριοριστα και θα ειναι θαυμα να μην πάρει το ουεφα,εκτος απο αδικο.
Καλή η βιγιαρεαλ,παρα πολυ καλη δλδ, καλουλα κ η μπραγκα αλλά η ΦΕΤΙΝΗ ΠΟΡΤΟ ειναι ΜΑΓΕΙΑ...Αν πουλησει μεχρι 2 παικτες του χρονου θα κλαψουν μανουλες στο τσου λου.
Τέλος να επισημανω πόσο της πλακας θεωρω την μπενφικα. ο τροπος που παιζει τα παντα ολα δεν μ αρεσει. ενα αναρχοαυτονομο στυλ της πλακας. απορω πως εφτασε μεχρι εδω

*GrimReaper*
15-04-2011, 04:15
καλα η πορτο αμα κανει και καμια καλη προσθηκη την βλεπω ανετα να κοντραρει τον τιτλο του χρονου στο τσουλου..ομαδαρα εχει!

zouparos
15-04-2011, 22:02
Δε πάει καλά ο κόσμος!!!

Σπέσιαλ El Clasico Άνοιξη 2011 - Η Μπαρτσελόνα να ανοίξει τα ποτιστήρια



-Θα ανοίξει η Μπαρτσελόνα τα ποτιστήρια στο τέλος του αγώνα στο Καμπ Νου για να αποτρέψει τους πανηγυρισμούς των παικτών της Ρεάλ Μαδρίτης;

Ναι 8,00
Όχι 1,06



-Σπέσιαλ El Clasico Άνοιξη 2011 - Αποβολή προπονητή

(Το στοίχημα αναφέρεται στα επίσημα παιχνίδια μεταξύ Μπαρτσελόνα και Ρεάλ Μαδρίτης που θα γίνουν τον Απρίλιο & Μάϊο 2011 και ισχύουν ανεξάρτητα από τον αριθμό των αγώνων που θα δώσουν. Συμπεριλαμβάνονται ενδεχόμενες παρατάσεις αλλά όχι ενδεχόμενες διαδικασίες των πέναλτι.)

Ποιος θα είναι;

Κανείς 1,25
Guardiola, J 5,50
Mourinho, Jose 6,00
Τουλάχιστον μία φορά ο καθένας 11,00

zouparos
18-04-2011, 14:37
Φίλος μου που ειναι leeds μου είπε πως το σαββατο το ματς θα ηταν αβαβα να μην το κερδισουν.
απο 1-0 σε 5 λεπτά στο 80' 1-2 και στο 93' 2-2

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠ'ΤΗΝ LEEDS παιδιά...

8rilos!!!
18-04-2011, 15:19
τωρα που το θυμηθηκα γαμω την σαλκε μου γαμω την σαλκε μου γαμω την σαλκε μου...

τοτεναμ-ρεαλ 2
τσσκα μοσχας-πορτο 2
τβεντε -βιγιαρεαλ 2
σαλκε-ιντερ Χ

και παει η μαλακισμενη η σαλκε και βαζει γκολ στο 81...και κανανε φτερα τα 200 ευρω που θα κατεληγαν στην τσεπη μου...

zouparos
28-04-2011, 16:33
Έχουμε παιξει οι 3 κολλητοι ενα στοιχηματακι ο καθενας προτεινε απο ενα και βαλαμε ενα καλο ποσο.
Εγώ ειπα μπραγκα αντερ
ο αλλος πορτο οβερ
και ο παρααλλος την μπαρτσα αντερ το επιασε ηδη το δικο του...

Ελπίζω να μην τους κάψω:p

D.Rivers
16-02-2012, 14:17
Χαιρετώ τα πλήθη... Άνοιξα αυτό το thread ώστε να ρίχνουμε εδώ μέσα δικές μας συμβουλές και ιδέες ή προτάσεις για το στοίχημα και τα ματς που έρχονται ;)
Όποιος θέλει ξεκινά από σήμερα με πλούσιο πρόγραμμα και πολλούς αγώνες στο Europa :D

Dude
17-02-2012, 03:06
Υπάρχει thread με ακριβώς το ίδιο όνομα (τσέκαρε στις επόμενες σελίδες στους "Ανέμους και Ύδατα"). Όποιος μπορεί ας το μετακινήσει εκεί (ή και ας διαγραφεί το παρόν σχόλιο και να μεταφερθεί η συζήτηση εκεί απλά).

D.Rivers
18-02-2012, 01:01
ουπς σόρρυ δεν το είχα προσέξει, thanks Dude ;)

Για να δούμε προτάσεις για το ΣΚ!!

rakos
26-04-2012, 14:48
ρε χουπηδες κανα στοιχημα μπασκετ δε παιζετε να βγαλουμε κανα φραγκο;;
λοιπον κανω εγω την αρχη και προτεινω για σημερα

μπαρτσα over 143,5 ποντους
μανρεσα under 155,5 ποντους
μπανταλονα ασσο
φουενλαμπραδα διπλο
σκαβολινι ασσο
αλικαντε διπλο

το βραδυ θα υποκλινεστε στο σωτηρη γεωργιου του φορουμ

//τα σημεια τα δινω με βαση τα πλεονεκτηματα που δινει ο οπαπ
http://www.opap.gr/web/guest/demo#-1,t-202,t-444,

DON
26-04-2012, 14:49
θα σε τσεκάρουμε κύριε.

GEMAN7
26-04-2012, 14:51
Εγώ πάντως έβαλα ένα 10άρικο στον Ολυμπιακό να το σηκώσει στη Πόλη. 10 δίνει ο οπαπ.

damon7
26-04-2012, 14:53
Aσχολούμαι και εγώ με το άθλημα,απλά δεν έτυχε να ποστάρω εδώ!

Για σήμερα δυάδα:

Manresa - Real @ over152,5
Badalona - Malaga @ 1 HC (-5)

rakos
26-04-2012, 14:53
Εγώ πάντως έβαλα ένα 10άρικο στον Ολυμπιακό να το σηκώσει στη Πόλη. 10 δίνει ο οπαπ.

επειδη το ψαχνα κι εγω να μας παιξω για κατακτηση που το βρηκες ακριβως;

damon7
26-04-2012, 14:55
Εγώ πάντως έβαλα ένα 10άρικο στον Ολυμπιακό να το σηκώσει στη Πόλη. 10 δίνει ο οπαπ.

επειδη το ψαχνα κι εγω να μας παιξω για κατακτηση που το βρηκες ακριβως;

http://www.opap.gr/el/web/guest/praktoreio-special

GEMAN7
26-04-2012, 14:57
Και το κουπόνι που κυκλοφορεί στη πλευρά του μπάσκετ το έχει κάτω αριστερά σε ένα μικρό πλαίσιο.

walter berry
26-04-2012, 15:02
έχει βγάλει και για τις εκλογές η bwin...
καμέννος χ3 για τριτο κόμμα δεν είναι ασχημά.
και για κεφαλαιούχους δώρο το 1,05 της νδ για πρωτια.
αυτα πρόχειρα, τωρα μελετάω τις λεπτομέρειεσ μπας και βγάλω λαβρακί!
(μην παρεξηγηθώ, δεν δηλώνω πολιτικές θέσεις. απλά στεγνά στοιχηματικά προτείνω. ΨΥΧΡΗ ΛΟΓΙΚΗ)

rakos
26-04-2012, 15:03
Εγώ πάντως έβαλα ένα 10άρικο στον Ολυμπιακό να το σηκώσει στη Πόλη. 10 δίνει ο οπαπ.

επειδη το ψαχνα κι εγω να μας παιξω για κατακτηση που το βρηκες ακριβως;

http://www.opap.gr/el/web/guest/praktoreio-special

Και το κουπόνι που κυκλοφορεί στη πλευρά του μπάσκετ το έχει κάτω αριστερά σε ένα μικρό πλαίσιο.

και πως παιζεται τωρα αυτο
σημειωνω απλα 134 στο κουπονι;

damon7
26-04-2012, 15:07
και πως παιζεται τωρα αυτο
σημειωνω απλα 134 στο κουπονι;


Ακριβώς,συν τον πολλαπλασιαστή που θες για ποντάρισμα!;)

GEMAN7
26-04-2012, 15:11
Εγώ πάντως έβαλα ένα 10άρικο στον Ολυμπιακό να το σηκώσει στη Πόλη. 10 δίνει ο οπαπ.

επειδη το ψαχνα κι εγω να μας παιξω για κατακτηση που το βρηκες ακριβως;

http://www.opap.gr/el/web/guest/praktoreio-special

Και το κουπόνι που κυκλοφορεί στη πλευρά του μπάσκετ το έχει κάτω αριστερά σε ένα μικρό πλαίσιο.

και πως παιζεται τωρα αυτο
σημειωνω απλα 134 στο κουπονι;

Όχι. Στο πρώτο πλαίσιο βάζεις τον κωδικό του ειδικού στοιχήματος 050. Και στο τέρμα δεξιά πλαίσιο βάζεις το 134 (αν θες ολυμπιακό). Και κάτω κλασικά τον πολλαπλασιαστή που θες. Για να είσαι σίγουρος ρώτα και στο πρακτορείο.

rakos
26-04-2012, 15:16
οκ ευχαριστω

kopitis
26-04-2012, 15:57
ρε μιας και σήμερα άνοιξα λογαριασμό, σκέφτηκα 10 ευρώ σε μπιλμπάο σήμερα, Θρύλο και Σίτυ το Σάββατο και βγάζουμε 40 σύνολο...
για λιγότερο ρίσκο μόνο μπιλμπάο και θρύλο...

damon7
26-04-2012, 16:26
Aσχολούμαι και εγώ με το άθλημα,απλά δεν έτυχε να ποστάρω εδώ!

Για σήμερα δυάδα:

Manresa - Real @ over152,5
Badalona - Malaga @ 1 HC (-5)

Ακόμα ένα μονό αποδεκτό με Lagun Aro του Μανωλη Παπαμακάριου

Eπιλογές
Αρ. Επιλογές Αγώνισμα Ημερομηνία Αγωνίσματος Όροι eachway Αποδόσεις Αποτέλεσμα
1 Λαγκούν Άρο CBC. +0.0 Φουενλαμπράδα v Λαγκούν Άρο CBC.
(Χάντικαπ πόντων) 26/04/2012 Κανένα 2.00 Ανοικτό

D.Rivers
26-04-2012, 20:49
Στην αρχή της χρονιάς έπαιξα την Μπάγερν να το σηκώσει με λίγο φόβο και απόδοση 20 κι έφαγα τρελό δούλεμα... Τώρα μάλλον θα κλαίω που δεν έπαιξα παραπάνω από 3 ευρώ...

Για σήμερα μου ήρθε και έπαιξα Αθλέτικ - Σπόρτινγκ Χ/1 και Βαλένθια - Ατλέτικο Χ/2. Απόδοση 34,5!! Για να δούμε...

walter berry
26-04-2012, 23:31
rivers KONTA EFTASES!

D.Rivers
26-04-2012, 23:33
Άσε με κλαίω... :(
Δεν είναι κρίμα?? 4,5 ευρώ είχα παίξει ρε γμτ για όσο έβγαινε...

*GrimReaper*
27-04-2012, 00:20
Στην αρχή της χρονιάς έπαιξα την Μπάγερν να το σηκώσει με λίγο φόβο και απόδοση 20 κι έφαγα τρελό δούλεμα... Τώρα μάλλον θα κλαίω που δεν έπαιξα παραπάνω από 3 ευρώ...

Για σήμερα μου ήρθε και έπαιξα Αθλέτικ - Σπόρτινγκ Χ/1 και Βαλένθια - Ατλέτικο Χ/2. Απόδοση 34,5!! Για να δούμε...

my father....60 ευρω στην μπαγερν στην αρχη της χρονιας και 100 πριν μια βδομαδα για το ζευγαρι τσελσι-μπαγιερν με αποδοση 30.....god bless his luck :cool:

KonTaz
27-04-2012, 00:50
Στην αρχή της χρονιάς έπαιξα την Μπάγερν να το σηκώσει με λίγο φόβο και απόδοση 20 κι έφαγα τρελό δούλεμα... Τώρα μάλλον θα κλαίω που δεν έπαιξα παραπάνω από 3 ευρώ...

Για σήμερα μου ήρθε και έπαιξα Αθλέτικ - Σπόρτινγκ Χ/1 και Βαλένθια - Ατλέτικο Χ/2. Απόδοση 34,5!! Για να δούμε...

my father....60 ευρω στην μπαγερν στην αρχη της χρονιας και 100 πριν μια βδομαδα για το ζευγαρι τσελσι-μπαγιερν με αποδοση 30.....god bless his luck :cool:

Έχει παρτίδες με πλατινί δεν εξηγείται αλλιώς.

damon7
27-04-2012, 01:38
Aσχολούμαι και εγώ με το άθλημα,απλά δεν έτυχε να ποστάρω εδώ!

Για σήμερα δυάδα:

Manresa - Real @ over152,5
Badalona - Malaga @ 1 HC (-5)

Ακόμα ένα μονό αποδεκτό με Lagun Aro του Μανωλη Παπαμακάριου

Eπιλογές
Αρ. Επιλογές Αγώνισμα Ημερομηνία Αγωνίσματος Όροι eachway Αποδόσεις Αποτέλεσμα
1 Λαγκούν Άρο CBC. +0.0 Φουενλαμπράδα v Λαγκούν Άρο CBC.
(Χάντικαπ πόντων) 26/04/2012 Κανένα 2.00 Ανοικτό

Μας στοίχισε η τέταρτη περίοδο για την ομάδα του Παπαμακάριου,ωστόσο
βγήκε εύκολα η δυάδα!

DON
27-04-2012, 01:38
ρε μαλάκες πρεζάκια μια σπίθα έριξε ο άλλος και τρελαθήκατε ε?

damon7
27-04-2012, 01:40
Δεν είχε πάρει το μάτι μου το τόπικ,ούτε πίστευα ότι υπάρχει ενδιαφέρον.Θα
τα λέμε συχνά πλέον!!

Mits
27-04-2012, 01:53
Τωρα το προσεξα και γω το τοπικ αλλιως θα ελεγα νωριτερα και γω την ιδεα μου που ευτυχως μου βγηκε Σουσαετα να σκοραρει πρωτος με αποδοση 9,5

DON
27-04-2012, 01:54
ρε παιδιά ρίξτε ένα σουρφάρισμα στο φόρουμ τότενες να ξεθάψετε κανά άλλο. άιντε!

rakos
27-04-2012, 09:53
ρε χουπηδες κανα στοιχημα μπασκετ δε παιζετε να βγαλουμε κανα φραγκο;;
λοιπον κανω εγω την αρχη και προτεινω για σημερα

μπαρτσα over 143,5 ποντους
μανρεσα under 155,5 ποντους
μπανταλονα ασσο
φουενλαμπραδα διπλο
σκαβολινι ασσο
αλικαντε διπλο

το βραδυ θα υποκλινεστε στο σωτηρη γεωργιου του φορουμ



4/6 μας γαμησε ο θρυλεων ο Παπαμακαριος :mad:

rakos
02-05-2012, 13:53
καμια προταση εχουμε για σημερα, απο ιταλια ισπανια νβα

εγω λεω να παιξω μια τετραδα

νικς (+4,5) - μαιαμι 2
μπαρτσα - ρεαλ over 151,5
φουενλαμπραδα (+3,5) - καχα 2
ομπραντοριο (+3,5) - βαλενθια 2

DirtySniper
07-05-2012, 23:32
http://www.sport-fm.gr/article/551028

χοχοχο

DON
08-05-2012, 10:44
Πρέπει να τον εμελετήσουμε να δούμε που θα πάει όμως το καράβι του να χώσουμε όλη την περιουσία μας.

Eleni7
08-05-2012, 11:02
Και βαλατε την ειδηση στα στοιχηματα;ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κατι μου λεει οτι η Ολυμπια θα ειναι ομαδα με εφεση στις ανατροπες

red champion
09-05-2012, 00:33
για τον τελικο του γιουροπα αυριο λεω να παιξω μπιλμπαο με ολ ταιμ σκορερ τον μουνιαν

damon7
09-05-2012, 17:49
Δυάδα πόλο

Ημερομηνία Διοργάνωση Στοίχημα πρόβλεψη Αποτέλεσμα Odds
9/5/2012 5:00 μμ
Ολυμπιακός - Χίος 1 X 2 Ολυμπιακός ? 1.40
9/5/2012 7:00 μμ
Βουλιαγμένη - Παναθηναϊκός 1 X 2 Βουλιαγμένη ? 1.40


και μονό Μπιλμπάο @ 3.25 betfair!!!

damon7
10-05-2012, 00:15
Δυάδα πόλο

Ημερομηνία Διοργάνωση Στοίχημα πρόβλεψη Αποτέλεσμα Odds
9/5/2012 5:00 μμ
Ολυμπιακός - Χίος 1 X 2 Ολυμπιακός ? 1.40
9/5/2012 7:00 μμ
Βουλιαγμένη - Παναθηναϊκός 1 X 2 Βουλιαγμένη ? 1.40


και μονό Μπιλμπάο @ 3.25 betfair!!!

Μια η άλλη!Μας στέρησε καλό κέρδος ο Φαλκάο!

GEMAN7
14-05-2012, 02:22
ΘΡΥΛΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ!!! :D:D:D

http://oi47.tinypic.com/w9fhwp.jpg

damon7
15-05-2012, 23:55
http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/opap-stoixima.png

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/opap-stoixima1.png


Tιμήθηκαν από το πρωί (ήδη άλλαξε από 80 σε 50 το 26+ του Θρύλου ΟΠΑΠ)
.Oι αποδόσεις ηταν εξωπραγματικές και τιμήθηκε το 80αρι με λίγα ευρουδάκια.
Έξω σε σοβαρές εταιρίες το 21+ προσφέρεται σε αποδόσεις @ 11,οπότε το
80 είναι καραvalue!!!!

To κυρίως στοίχημα σε διαφορές 11-15 @ 11
και 16-20 στο θεόρατο @ 25.

Καλές τιμές και για πρώτο σκόρερ,τίμησα Γιώργαρο Πρίντεζη και Κωστάρα
Παπανικολάου (7.50 και 18 αντίσοιχα).
Σπανούλη λόγω χαμηλής απόδοσης δεν έπαιξα,αλλά θα το χαρώ να τους ξεσκίσει και ο Μπίλαρος και ας πάω κουβά!!!

damon7
24-05-2012, 15:40
ΟΠΑΠ ΔΥΑΔΑ

Μπαρτσελόνα-Μάλαγα under 142,5 @ 1.75
Ρεάλ-Κάχα Λαμποράλ over 152,2 @ 1.75

konpap7
24-05-2012, 16:35
ΘΡΥΛΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ!!! :D:D:D

http://oi47.tinypic.com/w9fhwp.jpg

Φίλος το είχε παίξει τον Φεβρουάριο με απόδοση 60.
2 φορές κιόλας. Μια με 15 ευρω και η άλλη με 30.

angelman
31-05-2012, 16:00
βγηκαν οι αποδοσεις για πρωτο σκορερ στο Εuro απ οτι βλεπω.αφου λειπει ο Βιγια που μας παει σταθερα ταμειο 4 χρονια τωρα λεω θα παιξω Γκομεζ(8,00), και να ρισκαρω στον παλ-Τορες(18,00) και στον Μιλλερ (20,0)

damon7
31-05-2012, 16:04
Oλυμπιακός δυάδα (πόλο-μπάσκετ) είναι για all-in!!!!

D.Rivers
31-05-2012, 17:48
βγηκαν οι αποδοσεις για πρωτο σκορερ στο Εuro απ οτι βλεπω.αφου λειπει ο Βιγια που μας παει σταθερα ταμειο 4 χρονια τωρα λεω θα παιξω Γκομεζ(8,00), και να ρισκαρω στον παλ-Τορες(18,00) και στον Μιλλερ (20,0)

Gomez ωραία επιλογή και Ντερντιγιόκ επίσης..

*GrimReaper*
31-05-2012, 18:49
lewadovski ποσο δινει?

captain-cook
31-05-2012, 19:30
Ισπανία θα ξεκινάει με τον Γιορέντε λογικά.. 15 δίνει. Αξίζει πιστεύω.

lewadovski ποσο δινει?

25.

IliasCh
31-05-2012, 19:32
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ

*GrimReaper*
31-05-2012, 19:41
γερμανια θα το σηκωσει μη μασατε

damon7
04-10-2012, 17:30
Τίμησα και μπασκετικό Ολυμπιακό σήμερα σε ένα line που φαίνεται λάθος στο άνοιγμα των oddsmaker και μοιάζει με δωράκι.Το έκανα δυάδα με Τότεναμ που την έχω και μονό απόδεκτό με 2.30 στο άνοιγμα.Για να δούμε...

Παναθηναϊκός - Τότεναμ : 2 1.73
Kifissias - Ολυμπιακός Π. Χάντικαπ ( 18.5 : 0 ) : 2 1.85
Διπλό
Συνολικές αποδόσεις:3.2

damon7
05-10-2012, 10:52
O ορισμός του καραστημένου χθες στο ΟΑΚΑ μας στέρησαν ένα τσουβάλι ευρώ...
Δυστυχώς πέσαμε στη λούμπα,οι κω@###τρυπίδες οι Άγγλοι έκαναν αγγαρεία και άλλαζαν
πασούλες,όταν μέσα στο Όλντ Τράφορντ η κατά 8/11 ίδια 11αδα έκανε πλάκα.

DON
05-10-2012, 11:10
εχθές πρέπει να χάθηκαν ΠΟΛΛΑ εκ. ευρώ στο διπλό της Τότεναμ.

kopitis
05-10-2012, 11:20
Αυτά τα παιχνίδια θελουν προσοχη, λίγο καιρό πριν ολοι ελεγαν οτι ειναι δωρο να δινει κοντα στο 2, το διπλο της Newcastle στον ατρόμητο κι είδαμε όλοι τι έγινε κι εκεί. Ιδια κουβέντα ακριβώς....

damon7
05-10-2012, 11:25
Καλά με Νιουκάστλ υπήρχε διαφορά (προσωπικά το είχα τιμήσει Χ ξερό) από τη στιγμή που οι Άγγλοι παρατάχθηκαν με καθαρά εναλλακτική 11αδα,σε αντίθεση με την Τότεναμ που ήρθε με πυρηνικό οπλοστάσιο.

DON
05-10-2012, 12:00
Καμία μα καμία σχέση το Ατρόμητος-Νιουκάστλ με το ΠΑΟ-Τότεναμ.

1ον η Νιουκάστλ έπαιζε 1ο αγώνα φάσης νοκ άουτ. Στα φρύδια της το αποτέλεσμα.
2ον η Νιουκάστλ έπαιζε με τριτοτέταρτα όχι με τα 8/11 που γ@μήσανε την Μαν. Γιουν. στο Όλντ Τράφορντ.
3ον ο Ατρόμητος είναι ομάδα με τα όλα της και όχι το ξεμπούρδελο με τον Τριανταφυλλάκο σέντερ μπακ και το ίδιο και η Νιουκάστλ δεν έχει σχέση με την Τότεναμ σε επίπεδο.
4ον η Τότεναμ ξεκίνησε με Χ στην έδρα της έναν όμιλο που και σε περίπτωση ισοβαθμίας με Λάτσιο στην 1η θέση μετράνε τα γκολ που έβαλαν άρα όχι απλά διπλό αλλά και με ΠΟΛΛΑ γκολ ήθελε χθες.

kopitis
05-10-2012, 12:12
καταλαβαίνω τι λετε απλά λέω ότι την είχα πατήσει με την νιουκαστλ τότε κι όλη αυτή η κουβέντα που γινόταν για το χθεσινό παιχνίδι μου θύμισε την αντίστοιχη για το Ατρο- Νιουκ. και για αυτό δεν το έπαιξα.
Και τότε αν θυμάμαι καλά η νιουκαστλ ερχόταν από μια μεγάλη νίκη.
τώρα για τα παιχνίδια και τα δύο σου έβγαζαν το ίδιο πράγμα: Οι Αγγλοι όποτε ήθελαν έβαζαν γκολ αλλά σαν να μαλακίζονται... οπως ακριβώς η νιουκαστλ δεν καιγόταν για την νίκη, έτσι ακριβώς είδα εγώ και την τότεναμ....

DON
05-10-2012, 12:16
ναι αλλά την νιουκάστλ την κατανοώ. το απέδειξε και με την εντεκάδα που κατέβασε ότι δεν καιγότανε και δεν είχε και λόγο. δεν ήθελε να μαζέψει πόντους. Η Τότεναμ αν δεν καιγότανε όμως τι κατέβασε 8/11 της ΒΑΣΙΚΟΤΑΤΗΣ ομάδας της? Τι δήλωσε ο Μπόας πως φέτος θέλουν το ΟΥΕΦΑ? Άν γίνει κανα μαγικό και πάθουν κανα ΠΑΟΚ στην αγγλία θα μείνουν απέξω, τραγικό ξεκίνημα το ισοπαλία εντός με λάτσιο, εκτός με το λείψανο τον βάζελο.

ΗΛΙΑΣ
05-10-2012, 14:34
Μην σας φαινεται περιεργο και μην τα βλεπετε ολα περιεργα στη ζωη! Ποσες φορες η Τοτεναμ εχει προηγηθει και ισοφαριστηκε προς το τελος;

damon7
05-10-2012, 15:54
Επέτρεψε μου να έχω προσωπική πείρα (έτσι τουλάχιστον πιστεύω εγώ) και να μπορώ να κρίνω πότε ένα ματς είναι στα ίσια και πότε είναι ύποπτο.
Την Τότεναμ την παρακολουθώ τρία σερί παιχνίδια και ήταν σε καλό μομέντουμ.Μέσα στη Ρέντινγκ ειδικά στο πρώτο ημίχρονο έπρεπε να προηγείται 0-5.Το χθεσινό ματς ήταν μια παρωδία και μας κορόιδευαν μέσα στα μάτια μας με τουςς Τοτσέδες,τους Μαρίνους,τους Τριανταφυλλόπουλους και τους Βύντρες.
Όλα τα άλλα,είναι να 'χαμε να λέγαμε...

standby25
05-10-2012, 18:13
δεν στηνονται ματς ευκολα σε ευρωπαικες διοργανωσεις 2-3 ματς ηταν υποπτα περσυ και κατευθειαν βγηκαν ολα στο φως
Στημενα κοιτατε Βαλκανια και προς Νοτο ειδικοτερα σε μικρες κατηγοριες
Στο Γιουροπα υπηρχαν υπαρχουν και θα υπαρξουν εκπληξεις απο πολλες παραμετρους

Τοτεναμ υποτιμησε και την πατησε
Εκτος του οι Αγγλικες ομαδες αυτοπροσδιοριζουν την πρεμιερ λιγκ ανωτερο και απο το τσαμπιονς λιγκ σε αρκετες των περιπτωσεων

damon7
05-10-2012, 18:20
Δεν ξέρω αν ήταν στημένο το θέμα είναι ότι ουδέποτε είδαμε κανονική Τότεναμ μέσα στο τερέν.Τελεία και παύλα.Εκατό φορές να έβρισκα Τότεναμ στο 2.30 με την αλογοτροφή εκατό φορές θα την πόνταρα.

standby25
05-10-2012, 18:25
στο 2.3 σαφως αφου κατεβαζε βασικους
στο 1.65 που ειχε φτασει ητανε τοκογλυφικο και λαθος μπετ αποψη μου
μπροστα στα ματια μου ειδα πονταρισμα 750 ευρο και εχω ακουσει οτι παιχτηκαν πολυ ανωτερα ποσα σε αγωνα γιουροπα λιγκ που σχεδον παντα γινεται της τρελης
Αγγαρια εκαναν τα πετειναρια εννοειτε αυτο

damon7
05-10-2012, 18:27
Σωστός,το στοίχημα είναι πάνω απ' όλα απόδοση.Και εγώ το μετάνιωσα που το έβαλα σε fake τιμή σε δυάδα με το μπάσκετ -18.5 του Ολυμπιακού που ήταν μέγιστο δώρο!

angelman
24-10-2012, 18:00
πρωτη φορα φετως που φοβαμαι το over του Ολυμπιακου(λεφτα στην τραπεζα μεχρι τωρα) κ δεν θα το πονταρω.3 overακια για να τριπλασιασω ενα μερος απ τα χθεσινα θα παιξω.Ζενιτ,Αρσεναλ και Σιτυ

D.Rivers
24-10-2012, 18:21
Εγώ σήμερα λέω να πάω να καρφώσω διπλό Θρύλου, Χ τη Μίλαν, 2 τη Σάλκε και NG τη Σίτυ..

ΗΛΙΑΣ
24-10-2012, 18:37
Εγώ σήμερα λέω να πάω να καρφώσω διπλό Θρύλου, Χ τη Μίλαν, 2 τη Σάλκε και NG τη Σίτυ..

Παρτα σουβλακια Ριβερς... :p

D.Rivers
24-10-2012, 18:55
Καλά αν δεν είχα θέμα χρημάτων κι έπαιζα ότι έχω ως ένστικτο, θα έπαιζα και κράτα να δούμε το βράδυ:

ζενιτ - αντερλεχτ 1/1 με over και το κοβω για 3-0
αγιαξ - σιτυ Χ/2 και βλεπω 1-2 ή 0-2
αρσεναλ - σαλκε Χ/2 κ βλεπω 1-2
μαλαγα - μιλαν Χ/Χ κ θα πονταρα στο 0-0 ή 2-2
μονπελιε - ολυμπιακος 2/2 και βλεπω over (1-2 ή 1-3)
ζαγκρεμπ - παρι Χ/2 και βλεπω 2-3 γκολ
ντορτμουντ - ρεαλ 1/Χ και ισως πονταρα στο 1-1
πορτο - ντιναμο κιεβου Χ/1 και βλεπω under

ΗΛΙΑΣ
24-10-2012, 19:38
Διαφωνω με Αρσεναλ και Μαλαγα. Τα βλεπω ασσους!

angelman
24-10-2012, 21:10
κ γαμω τους κουβαδες τελικα.αλλα καλα να παθω αφου πονταρω σε ομαδα που κοουτσαρει ο κουραδας ο Σπαλετι

D.Rivers
25-10-2012, 14:18
Πιάνω διπλό Θρύλου, διπλό Σάλκε, 2-3 γκολ της Παρί και με πάει κουβά το 2-3 γκολ του Άγιαξ!! Τι να πεις.... !$#%#$^*&^(

ΗΛΙΑΣ
25-10-2012, 14:19
Μεγαλη εκπληξη η Σαλκε για μενα. Ο Μεγαλυτερος κουβας στην ιστορια το χθεσινο Αγιαξ-Σιτυ 3-1

D.Rivers
25-10-2012, 14:30
Δεν είναι έκπληξη αδελφέ, γιατί ως υποστηρικτής της Άρσεναλ απο μικρός, την ξέρω την ομάδα και φαίνεται ότι και φέτος δεν είναι στα καλά της.. Έχει πρόβλημα και έπεσε στην καλύτερη Σάλκε της 20ετίας που κέρδισε μέσα και την Ντόρτμουντ το σκ μετά από πολλά χρόνια και δίχως τον Κυριάκο! Επίσης η Άρσεναλ είχε πολλές απουσίες χτες...
Χτες βράδυ σου είπα Χ/2 και μάλλον ότι θα φάει και 2 γκολ, το παιξες? :D Εγώ αρκέστηκα στο διπλό πάντως και την πλήρωσα από εκείνο το ρημάδι το 3ο γκολ του Άγιαξ...

ΗΛΙΑΣ
25-10-2012, 14:37
οχι, δε το παιξα! Για μενα ειναι εκπληξη η Αρσεναλ να μην μπορει να κανει κλασσικη ευκαιρια μεσα στην εδρα της! Κι αλλες χρονιες ειχε παρομοια χαλια η Αρσεναλ και αυτα τα ματσακια τα καθαριζε σαν αβγο!

angelman
25-10-2012, 14:39
με τον Ιταλο καρπουζα-απατεωνα στο παγκο θα δουμε κ αλους τετοιους κουβαδες.αυτος ο ανθρωπος δεν θ πρεπε καν να εχει διπλωμα προπονητικης

D.Rivers
25-10-2012, 15:30
με τον Ιταλο καρπουζα-απατεωνα στο παγκο θα δουμε κ αλους τετοιους κουβαδες.αυτος ο ανθρωπος δεν θ πρεπε καν να εχει διπλωμα προπονητικης

Δε φαντάζεσαι τι καντήλια έριξα όταν είδα μετά το θρύλο τα αποτελέσματα της Παρί και του Άγιαξ...

KonTaz
25-10-2012, 18:22
με τον Ιταλο καρπουζα-απατεωνα στο παγκο θα δουμε κ αλους τετοιους κουβαδες.αυτος ο ανθρωπος δεν θ πρεπε καν να εχει διπλωμα προπονητικης

Μιλάμε αυτός έπαιζε μόνος του στην Ιταλία και ερχόταν 2ος

D.Rivers
20-11-2012, 22:49
Παίζω απόψε 2-3 γκολ τη Σαχτάρ γιατί φοβήθηκα το διπλό, βάζει γκολ η Νόρτζελαντ 1-0 κι όλα καλά. Και γίνεται αναμπουμπούλα, πάει να τηρήσει fair play η Σαχτάρ και το ζωάδι ο Αντριάνο δεν το κατάλαβε και το κάρφωσε και μάλλον ηθελημένα τώρα άφησαν τη Νόρτζελαντ να σκοράρει για το 2-1 κι είμαστε στο 30!!!
Δεν υπάρχει αυτό που συμβαίνει... Φούστη Πλατινί με τα στημένα σου!!

KonTaz
20-11-2012, 22:51
Που φταίει ο Πλατινίς?

angelman
20-11-2012, 22:59
η Σαχταρ ειναι over(χαρισμα) μεεεεεερες πριν ξεκινησουν οι αγωνες της.εσυ φταις εδω.προσωπικα ποτε δεν καταλαβαινα γιατι καποιοι παιζουν 2-3 ενω υπαρχει το οβερ που μπορει να κλεισει σε 1 λεπτο?

D.Rivers
20-11-2012, 23:01
Κουβά λοιπόν... Αμά δε γινόταν αυτή η μακακία, 2 γκολ λιγότερα πάντως στο ματς!! Εγώ φταίω?

edit: http://www.sport-fm.gr/article/594484

isiah
06-12-2012, 18:38
Από χθες τέθηκε σε ισχύ ο νέος νόμος περί στοιχηματισμού στο διαδίκτυο. Από όσο ξέρω καμία από τις γνωστές εταιρίες κολοσσούς δεν έχει αυτή τη στιγμή αδειοδότηση, οπότε προσοχή στους παίχτες. Δεν ξέρω αν θα εφαρμοστεί στο ακέραιο ή γιαλαντζί όπως τόσοι και τόσοι νόμοι αλλά ας είμαστε προσεχτικοί τον πρώτο καιρό.

damon7
06-12-2012, 19:09
Aπλά ένα ΑΦΜ έχουν οι "νόμιμες", οπότε προς το παρόν δεν υπάρχει κανένας περιορισμός και προσωπικά συνεχίζω να παίζω κανονικά σε μεγάλη εταιρεία που υπάρχει και δεν αποχώρησε όπως άλλες. Oι IPs είναι ακόμα ανοικτές, ομοίως και οι συναλλαγές. Τα περί προστίμων είναι το μεγαλύτερο παπατζιλίκι που έχω ακούσει
Τα προβλήματα που μπορεί να υπάρξουν αφορούν κυρίως όσα ΜΜΕ διαφημίζουν τέτοιες εταιρίες (οι μεγάλες ήδη έχουν αποσύρει τα διαφημιστικά banners). Εκεί ναι, μπορεί να υπάρξει θέμα. Αλλά o απλός παίκτης δεν έχει να φοβηθεί το παραμικρό.
Εναλλακτική λύση για όποιον φοβάται να ρισκάρει (τα λεφτά πάντως είναι 100% ασφαλή σε κάθε περίπτωση) είναι η αποχή. Ο ΟΠΑΠ απλά δεν υφίσταται στο στοιχηματικό χάρτη και κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να παίξει με "αποικιακούς" όρους...

isiah
06-12-2012, 20:23
Δεν το συζητάμε ότι ο νόμος είναι διάτρητος όμως άλλο τόσο διάτρητη είναι και η οικονομία μας και θέλουν να τα αρπάξουν από παντού. Απλώς επίστησα την προσοχή γιατί είναι πρώτες μέρες, νταααααξξξξξ

damon7
14-01-2013, 11:44
http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/bet365_zps53335290.png

Σήμερα είμαστε φανατικά με Αστέρα Τρίπολης.Είναι κρίμα να χαθεί αυτό το fun bet και ένα σεβαστό ποσό.
Αγωνιστικά φαίνεται πανίσχυρο,απλά φοβάμαι μην δούμε καμία αλλαξοκωλιά επειδή στο παρελθόν οι συγκεκριμένες ομάδες έχουν κάνει "ομορφιές" μεταξύ τους.

angelman
14-01-2013, 17:07
σεβαστο ποσο???? μιλαμε για 3 μισθους.μακαρι να τα παρεις φιλε πραγματικα.καλη επιτυχια ευχομαι

ΗΛΙΑΣ
14-01-2013, 21:55
Σε καλη μερια damon7! :D

*GrimReaper*
14-01-2013, 22:02
εισ' ωραιος.

walter berry
14-01-2013, 22:03
ωραίος ο παίχτης! με το καλό σου μπήκε ο χρόνος φίλε!

damon7
14-01-2013, 23:00
Eυχαριστώ παίδες,εύχομαι τα καλύτερα και για εσάς!Aς είναι καλά ο Εμάνουελ Περόνε και ο Στρατηλάτης που το ρούφηξε στη γωνία του,με ένα τοίχος ότι να 'ναι στημένο.Άθλιο ματς,η τύχη ήταν με το μέρος μου!

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/perone_zps12c1f34f.jpg

GEMAN7
16-01-2013, 20:12
Παίδες ξέρει κανείς κανένα καλό site για online poker; Γενικά να είναι αξιόπιστο, να δίνει τίποτα έπαθλα σε μεγάλα τραπέζια και να έχει κόσμο. Ποιο είναι το καλύτερο;

captain-cook
16-01-2013, 21:30
Παίδες ξέρει κανείς κανένα καλό site για online poker; Γενικά να είναι αξιόπιστο, να δίνει τίποτα έπαθλα σε μεγάλα τραπέζια και να έχει κόσμο. Ποιο είναι το καλύτερο;

Pokerstars, Full Tilt.
http://www.pokerstars.eu/gr/
http://www.fulltiltpoker.com/

ΗΛΙΑΣ
17-01-2013, 01:57
Παίδες ξέρει κανείς κανένα καλό site για online poker; Γενικά να είναι αξιόπιστο, να δίνει τίποτα έπαθλα σε μεγάλα τραπέζια και να έχει κόσμο. Ποιο είναι το καλύτερο;

Καλα τουρ εχει η ποκερσταρς. Στην φουλτιλτ περισσοτερος τζογος γινεται στα κας γκειμς. Οχι οτι και η ποκερσταρς παει πισω στο κας. Εγω χρησιμοποιω ποκερσταρς,

*GrimReaper*
17-01-2013, 04:46
ποκερσταρς ftw

pl@yer
22-01-2013, 00:59
Παιδιά μια ερώτηση για το στοίχημα γιατί είμαι μυρωδιάς...

Έπαιξα για χαβαλέ ένα κουπόνι στον οπαπ..έπαιξα ένα ματς και συγκεκριμένα το Guingamp - Angers από β' Γαλλίας το οποίο αναβλήθηκε..Τι παίζει σε αυτήν την περίπτωση μιας έχω πιάσει τα υπόλοιπα..?

angelman
22-01-2013, 01:03
ειμαι σιγουρος κατα 99% οτι απλα πιανεται για μοναδα αρα κερδισες

pl@yer
22-01-2013, 01:08
Χαχα Thanks angelman...Κοίτα να δεις η τύχη του πρωτάρη..:)

walter berry
22-01-2013, 02:48
2.75 το διπλο στο Ισραήλ. προλάβετε αρρωστάκια, τωρα που γυρίζει.
εγω είδη τα κάρφωσα πάνω του.

damon7
22-01-2013, 09:32
Έφυγε ήδη,όπως και η πρόκριση ΠΑΟΚ με Καλλιθέα που από το αρχικό 3.20 κατρακύλησε στο 1.91!;)
Λιγουρεύομαι και το εξωπραγματικό 3.30 που υπάρχει,απλά δεν μετράει η παράταση,καθώς υπάρχει και ισοπαλία.Δεν μπορώ όμως να το αγνοήσω...

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/bwin-olympiakos_zps2b6c9c42.png

damon7
25-01-2013, 11:16
Έφυγε ήδη,όπως και η πρόκριση ΠΑΟΚ με Καλλιθέα που από το αρχικό 3.20 κατρακύλησε στο 1.91!;)
Λιγουρεύομαι και το εξωπραγματικό 3.30 που υπάρχει,απλά δεν μετράει η παράταση,καθώς υπάρχει και ισοπαλία.Δεν μπορώ όμως να το αγνοήσω...

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/bwin-olympiakos_zps2b6c9c42.png

Tι δώρα Θεέ μου...Ακους εκεί ΠΑΟΚ πρόκριση 3.20 και Ολυμπιακός 2.75.Τσ,τσ,τσ!!!

walter berry
25-01-2013, 16:40
2.75 θρυλάρα PAYDAY!

D.Rivers
25-01-2013, 19:49
Έφυγε ήδη,όπως και η πρόκριση ΠΑΟΚ με Καλλιθέα που από το αρχικό 3.20 κατρακύλησε στο 1.91!;)
Λιγουρεύομαι και το εξωπραγματικό 3.30 που υπάρχει,απλά δεν μετράει η παράταση,καθώς υπάρχει και ισοπαλία.Δεν μπορώ όμως να το αγνοήσω...

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/bwin-olympiakos_zps2b6c9c42.png

Ρε damon, άμα το δεις, για ρίξε ένα pm να μου πεις πού παίζεις με τέτοιες αποδόσεις + κανά Info γενικά ;)

stefanos
25-01-2013, 20:12
me too damon,thanks.

duda-agelopouloi-v-span
25-01-2013, 20:39
πρεπει να ειναι η bwin

deninho
10-02-2013, 18:20
τελικά στο ίντερνετ που παίζουμε στοίχημα; Πήγα να παίξω κάτι ειδικά στοιχήματα για τον τελικό,αλλά λέει δεν μπορώ να τα συνδυάσω...

walter berry
12-02-2013, 02:07
2.60 διπλό στην χίμκι.....
ΞΕΡΕΤΕ......
το τίμησα γερά, η θα τους δαγκώσω καλά, η θα φάμε παξιμάδια μέχρι να τελειωσει ο μήνας

duda-agelopouloi-v-span
01-03-2013, 00:20
αν μου κανει αυριο τη χαρη η εφες θα παρω 195 https://mobile.bet365.com/HE/Authenticated/History/StakesReturns/?pid=8775&t=0

linas7
01-03-2013, 01:54
Kai ego ta idia sto ena na kerdisei i efes kai sto deutero na xasei me ligotero apo 5. An erthoune kai ta 2 250

damon7
10-03-2013, 11:55
http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/allstarspecial_zpsc63a49d8.png

Γκέτσε τίμησα ήδη χαλαρά για το ενδιαφέρον,ενώ και για Παπανικολάου δεν είμαι αρνητκός. Μου κάνει εντύπωση επίσης που έχουν πρώτο φαβορί τον Θανάση Αντετοκούμπο στα καρφώματα.

HoopFan
10-03-2013, 11:57
Νομιζω Πετγουει :rolleyes:

GEMAN7
28-04-2013, 02:00
Έχει κανείς εικόνα από αποδόσεις για κατάκτηση τροπαίου ευρωλίγκα;

DON
28-04-2013, 03:07
ΤΣΣΚΑ Μ. 2.40
Μπαρτσελόνα 3.50
Ρεάλ 4.00
Ολυμπιακός 6.00

walter berry
28-04-2013, 04:53
sexy to 6 !!

ΤΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
28-04-2013, 10:49
φτιάξτε ένα βίντεο με το τραγούδι του παντελίδη το 'πάμε στοίχημα θα ξαναρθείς' να δείχνει τον Ολυμπιακό στον τελικό πέρυσι (υπονοώντας ότι θα είμαστε και φέτος)

isiah
28-04-2013, 13:37
Σε ιντερνετικό βρήκα τις αποδόσεις σε αυτά τα επίπεδα:

Euroleague 2012/13 - Outright Winner
Αποδόσεις

ΤΣΣΚΑ Μόσχας 2.30 Ρεάλ Μαδρίτης 4.00

Μπαρτσελόνα 3.20 Ολυμπιακός 8.00

damon7
28-04-2013, 16:07
Άνοιξαν και οι πρώτες αποδόσεις σε μια εταιρεία,χωρίς ακόμα τα χάντικαπ πέραν των νικών!2.85 Θρύλος;;Καλααααα...

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/f4_zpsf053a16e.png (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/f4_zpsf053a16e.png.html)

deninho
28-04-2013, 18:11
εγώ πάντως θα κάνω το καθήκον μου και θα ποντάρω στην CSKA :p

stefanos
29-04-2013, 12:51
το 8 αποδοση ειναι ΤΑΜΑΜ!!!

duda-agelopouloi-v-span
30-04-2013, 00:40
μολις εβαλα 100 ευρω στο 8.αμα το χασω θα τρωωω νεροσουπα για 2 μηνες αμα οχι θα τα κρατησω για το f4 του 2014

GEMAN7
30-04-2013, 01:02
Που το βρήκατε το 8 ρε παιδιά;

duda-agelopouloi-v-span
30-04-2013, 01:43
sportingbet εγω

damon7
30-04-2013, 11:38
Που το βρήκατε το 8 ρε παιδιά;

Πάνω-κάτω εκεί κυμαίνεται στο μ.ο!Stoiximan από 2.85 σε 3.05 η νίκη μας με ΤΣΣΚΑ.Καλααααααα...

http://www.oddsportal.com/basketball/europe/euroleague/outrights/

duda-agelopouloi-v-span
01-05-2013, 04:05
3.10 βετ65

isiah
02-05-2013, 02:56
Final 4 MVP - Ποιος Θα Αναδειχθεί Νικητής
Κώστας Παπανικολάου 51.00

Ε το σκάω και στην υγειά του μπουκάδικου αν δε βγει.

duda-agelopouloi-v-span
02-05-2013, 04:28
3.50 στη bet 365 να παμε τελικο

isiah
02-05-2013, 15:56
Final 4 MVP - Ποιος Θα Αναδειχθεί Νικητής

Κάιλ Χάινς 81.00

Κι ας είναι μόνο στις καρδιές μας

damon7
10-05-2013, 01:09
http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/f4-special_zps20f46b3d.png (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/f4-special_zps20f46b3d.png.html)

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/f4-special1_zps91a6a986.png (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/f4-special1_zps91a6a986.png.html)

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/f4-special2_zps89161033.png (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/f4-special2_zps89161033.png.html)

Δεν ξέρω τι γνώμη έχετε αλλά θεωρώ μεγάλο ΔΩΡΟ το στοίχημα Kaun over 8.5 points!Αυτό τίμησα για την ώρα,αν και έχει πολλά ενδιαφέροντα ειδικά στοιχήματα!
Επίσης όσο και αν είναι ρίσκο,το τζάμπολ και η πρώτη κατοχή ΤΣΣΚΑ δύσκολα χαλάει.
Κάτι μου λέει ότι θα έχει σίγουρα τεχνική ποινή με τα "ο,τι να 'ναι σφυρίγματα"
Τεόντοσιτς over 5 ασίστ επίσης φαίνεται καλή επιλογή.

linas7
10-05-2013, 12:43
Μπορώ να παίξω καπου οτι η πρώτη επίθεση μας θα είναι τρίπλα κατω απο τα πόδια back step και τρίποντο απο τον αρχηγό;
Τρελανέ μας ρε Μπίλαρε σημερα.

DCS7
10-05-2013, 13:50
Law 1os scorer. Kalo value...

duda-agelopouloi-v-span
10-05-2013, 15:27
over 4.5 παουελ.
δεν το λεω ειρωνικα

damon7
10-05-2013, 16:01
Μπορώ να παίξω καπου οτι η πρώτη επίθεση μας θα είναι τρίπλα κατω απο τα πόδια back step και τρίποντο απο τον αρχηγό;
Τρελανέ μας ρε Μπίλαρε σημερα.

Σκόρερ πρώτου πόντου Σπανούλη μπορείς να παίξεις πάντως!5.50 έχει,αλλά αν ζητήσεις από stoiximan πρώτο τρίποντο Σπανούλη,πιθανότατα θα στο προσφέρουν σε μεγαλύτερη τιμή!:D

linas7
10-05-2013, 17:09
Πού παίζεις ολες αυτές τις μαλακίες; χαχαχα

damon7
10-05-2013, 18:49
Πού παίζεις ολες αυτές τις μαλακίες; χαχαχα

https://www.stoiximan.gr/

duda-agelopouloi-v-span
10-05-2013, 19:30
Πού παίζεις ολες αυτές τις μαλακίες; χαχαχα

https://www.stoiximan.gr/

ειναι αξιοπιστη;γιατι σκεφτομαι να εγγραφω

nazgr
10-05-2013, 22:50
επαιζε 45 να κερδισουμε ολα τα δεκαλεπτα!!!! οχι ρε φουστη μου!!!

By Quarter 1 2 3 4
CSKA Moscow 17 11 8 16
Olympiacos Piraeus 24 16 13 16

damon7
11-05-2013, 09:59
Πού παίζεις ολες αυτές τις μαλακίες; χαχαχα

https://www.stoiximan.gr/

ειναι αξιοπιστη;γιατι σκεφτομαι να εγγραφω


Ναι,παίξε άφοβα.Επίσης είναι η μακράν πιο γρήγορη σε αναλήψεις!

damon7
11-05-2013, 10:06
Ρε τους λακαμάδες,μυαλό δεν βάζουν τελικά!Ακους εκεί 2.65!

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/euroleaguefinal_zpseae009a9.png (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/euroleaguefinal_zpseae009a9.png.html)

deninho
11-05-2013, 13:21
πάμε να ποντάρουμε και στη νίκη της ρεάλ ένα 10ράκι, να σιγουρέψουμε το κατσαρόλι.

KonTaz
15-05-2013, 19:46
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/601842_10200662203590210_716674474_n.jpg

Σας γαμάει ο Μπαρτζώκας άγγλοι books

damon7
20-05-2013, 00:48
Eυχαριστούμε ΘΕΡΜΑ Ντέπορ-Μίλαν και ΠΑΣ σε fun bet!!!

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/depor_zps26d6105d.jpg (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/depor_zps26d6105d.jpg.html)

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/milan-1_zpse9c319dd.jpg (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/milan-1_zpse9c319dd.jpg.html)


http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/pas-stoiximan_zpsb1212c6d.png (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/pas-stoiximan_zpsb1212c6d.png.html)

DON
20-05-2013, 01:02
POYSTI!!! #KSEREISESY.

kk_SEF
27-05-2013, 13:09
Έπαιξα συμβολικά 5 ευρώ ότι θα το σηκώσουμε με απόδοση 8,5 στο betoto και μετά μου κόλλησε για πλάκα φίλος ότι δίνει απόδοση 10 και του έβαλα άλλο ένα τάληρο... lol

deninho
27-05-2013, 13:32
ότι θα σηκώσουμε ποιο; στο μπάσκετ;

kk_SEF
27-05-2013, 14:39
ότι θα σηκώσουμε ποιο; στο μπάσκετ;

Ναι, μιλάω για το μεσημέρι Παρασκευής πριν το παιχνίδι με ΤΣΣΚΑ

damon7
05-06-2013, 12:41
Ωραία ειδικά στοιχήματα για τον τελικό!
https://www.stoiximan.gr/match-odds/%CE%9F%CE%BB%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%B9%CE%B1%CE%BA%C F%8C%CF%82%20-%20%CE%A0%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B 1%CF%8A%CE%BA%CF%8C%CF%82-56166

duda-agelopouloi-v-span
05-06-2013, 12:49
εξαιρετικο μου φαινετα το να υπαρχει τεχνικη ποινη με 1.80

deninho
05-06-2013, 15:41
οβερ 5,5 ο Πάουελ, 1,87. μια χαρά.

KonTaz
05-06-2013, 15:48
Μπετό.

damon7
05-06-2013, 16:01
Υ.Γ: Στοιχηματικά, το under 146,5 φαντάζει πανίσχυρο. Παίξτε το πριν την πτώση με τον άσσο του Βελγίου δυαδα!

Εγώ για να είμαι ειλικρινής περιμένω πάνω από 146,5 και είμαι σχεδόν σίγουρος!! Ο Θρύλος θα είναι τσουνάμι ενέργειας, θυμηθείτε το!!


Το μόνο που φοβάμαι για το άντερ,είναι τους γκρίζους λύκους που θα σφυρίζουν αβέρτα φάουλ και τον κίνδυνο πολλών βολών στο τέλος. Κατά τα άλλα βρίσκω μεγάλο το όριο των 146.5 πόντων για ένα τέτοιο παιχνίδι, την εικόνα των δύο ομάδων, τη φιλοσοφία του Μποχού και την κρισιμότητα του 1ου παιχνιδιού. Θα φανεί την Παρασκευή το βράδυ αν πέσω μέσα!:)

damon7
07-06-2013, 12:21
144,5 έπεσε το under σε ΒΕΤ365,stoiximan. ΟΠΑΠ ακόμα 146,5 για όποιον ενδιαφέρεται!

KonTaz
07-06-2013, 12:53
Υποτιμούν το πολυβόλο Πάουελ και θα τους κοστίσει λεφτά αυτό.

damon7
08-06-2013, 20:15
Υ.Γ: Στοιχηματικά, το under 146,5 φαντάζει πανίσχυρο. Παίξτε το πριν την πτώση με τον άσσο του Βελγίου δυαδα!


Επιλογή Παιχνίδι Απόδοση Ώρα έναρξης Αποτέλεσμα
Αποτέλεσμα (90 λεπτά): Βέλγιο Βέλγιο - Σερβία
Προκρ. Παγκ. Κυπ. Ευρώπης 1,65 07/06, 21:45 Won
Συνολικοί Πόντοι (περιλαμβ. Παράταση): Under (Handicap: 146.5) Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
A1 - Τελικοί 1,91 07/06, 20:00 Won

isiah
10-06-2013, 15:01
4,5 απόδοση για κατάκτηση από Ολυμπιακό. Από τα πιο κλασσικά tips είναι πως δεν πρέπει να παίζεις συναισθηματικά. Στα φρύδια μου, το έσταξα.

edit: έπεσε ήδη στο 3,80

D.Rivers
10-06-2013, 15:32
4,5 απόδοση για να το γυρίσει ο Ολυμπιακός;; Μας κοροϊδεύουν;;

deninho
10-06-2013, 15:43
κανονικά ένα 9άρι έπρεπε να είναι. Έχουμε να ανανεώσουμε φωτογραφικό εξοπλισμό το καλοκαίρι :p

isiah
11-06-2013, 15:09
Κι άλλη ελαφρά πτώση , στο 3,5

damon7
11-06-2013, 15:10
Υπάρχει ακόμα σε καλύτερη τιμή!

Επιλογή Παιχνίδι Απόδοση Ώρα έναρξης Αποτέλεσμα
Νικητής Διοργάνωσης: Ολυμπιακός Νικητής Α1 (περιλαμβ. τα Πλέι οφ)
A1 - Νικητής 4,75

DON
11-06-2013, 15:12
I BELIEVE

http://imageshack.us/scaled/landing/607/olybet2.jpg

damon7
02-07-2013, 17:10
http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/zots_zps91eface8.jpg (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/zots_zps91eface8.jpg.html)

Όποιος έχει κάβα και υπομονή,το longterm bet για την τουρκική TBL έχει καλές τύχες και είναι SUPER VALUE σε τιμές 3.50!
Με Ζοτς πλέον η Φενέρ στα μάτια μου είναι το αδιαφιλονίκητο φαβορί, αφού αναμένεται να έχει πολλά λεφτά στη διάθεσή του, να χτίσει σωστά την ομάδα σε αντίθεση με τον Πιανιτζιάνι και σε συνδυασμό με το χαμηλό επίπεδο της συγκεκριμένης λίγκας αναμένεται να κάνει τον πονηρό και να τον υμνούν οι ΑΡΔ "ο Ζοτς ξέρει" και λοιπές πίπες μπλε...

DON
02-07-2013, 17:30
μην ακουμπήσεις ούτε σέντσι. Ο Ζοτς έχει πάρει εγχώριο πρωτάθλημα το 1992..93 με την παρτουζάν...και με τον ΠΑΟ. ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.

Eleni7
02-07-2013, 17:48
Τι λετε μωρε.Αφου ο Ντουντα πηγε στην Φενερ.Δεν τα ξερετε καλα

damon7
02-07-2013, 17:59
μην ακουμπήσεις ούτε σέντσι. Ο Ζοτς έχει πάρει εγχώριο πρωτάθλημα το 1992..93 με την παρτουζάν...και με τον ΠΑΟ. ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.

To έπαιξα ήδη!Θα δούμε ποιος θα επαληθευτεί τον ερχόμενο Ιούνιο!:p

OneOfTheSmurfs
11-08-2013, 05:16
Το γραφω εδω ωστε να ειναι επισημο..

OneOfTheSmurfs vs DirtySniper
Στοιχημα: Ποσοστο Παπανικολαου 3π% στην Euroleague 2013/14
Ασσος: >40%
Διπλο: <40%

Eπιλογες:
Smurf: Ασσος
DirtyS: Διπλο

Κερδη αποτελεσματος:
Ασσος: 750ml ρακι στον Smurf (ζω γερμανια, την χρειαζομαι)
Διπλο: 50€ στον DirtyS

Η μεγαλη κοντρα λοιπον ξεκιναει.. Πειτε κι εσεις απο κατω τι πιστευετε..
PS: DirtyS, τα γραπτα μενουν.. Ετοιμασου να ταπεινωθεις σε μερικους μηνες!

deninho
11-08-2013, 11:15
Αν είναι ακριβώς 40% ποιος κερδίζει;

ΗΛΙΑΣ
11-08-2013, 12:01
Αν είναι ακριβώς 40% ποιος κερδίζει;

Aν ειναι ακριβως 40% θα αγορασει 50 Ευρω ρακι ο Smurf απο Dirtys.

KonTaz
11-08-2013, 19:00
Το γραφω εδω ωστε να ειναι επισημο..

OneOfTheSmurfs vs DirtySniper
Στοιχημα: Ποσοστο Παπανικολαου 3π% στην Euroleague 2013/14
Ασσος: >40%
Διπλο: <40%

Eπιλογες:
Smurf: Ασσος
DirtyS: Διπλο

Κερδη αποτελεσματος:
Ασσος: 750ml ρακι στον Smurf (ζω γερμανια, την χρειαζομαι)
Διπλο: 50€ στον DirtyS

Η μεγαλη κοντρα λοιπον ξεκιναει.. Πειτε κι εσεις απο κατω τι πιστευετε..
PS: DirtyS, τα γραπτα μενουν.. Ετοιμασου να ταπεινωθεις σε μερικους μηνες!

Δεν είναι σωστό να κλέβεις λάδι από την εκκλησία

duda-agelopouloi-v-span
02-09-2013, 00:58
εχω βαλει με συστημα 3(0.9)4(0.9)5(0.5)
σκοντα ξανθης-εργοτελης Χ(3.10)ΝΙΚΗΣΕ
παο-βεροια Χ2(2.37)ΝΙΚΗΣΕ
λιβερπουλ-μαντσεστερ 1(2.62)ΝΙΚΗΣΕ
λεβαδειακος-οσφπ 2(1.40)ΝΙΚΗΣΕ
οφη-πλατανιας 1(2.05)ΑΝΟΙΚΤΟ

αν πιασω και τον οφη παιρνω 250 ευρωπουλα

ΗΛΙΑΣ
02-09-2013, 01:10
Λογικα θα το πιασεις αδερφε με Γκαλετι. Καλοφαγοτα

Lavor7
02-09-2013, 02:15
Δώστα σε Αγγελόπουλους μπας και φέρουν μάυρο στο 3

ΗΛΙΑΣ
07-09-2013, 15:07
+6,5 Φιλανδια, -6,5 Κροατια, +8,5 Γεωργια και αντερ 147,5 Ρωσια νομιζω ειναι δυνατα για σημερα

duda-agelopouloi-v-span
07-09-2013, 15:33
-16.5 ισπανια -13.5 ρωσια +8.5 γεωργια -4.5 κροατια -5.5 ιταλια

Jasone
10-09-2013, 10:29
Πλατανιάς - Αλαφούζος ο ΑΣΣΟΣ 3.20. Stoiximan σ'αγαπώ.

damon7
10-09-2013, 14:32
Μήτρογλου anytime 2.50;ΒΕΤ 365 σ' αγαπώ!!!

Επιλογές
Αρ. Επιλογές Αγώνισμα Ημερομηνία Αγωνίσματος Όροι eachway Αποδόσεις Αποτέλεσμα
1 Kostas Κώστας Μήτρογλου Ελλάδα v Λετονία
(Να σκοράρει οποιαδήποτε στιγμή) 10/09/2013 Κανένα 2.50 Ανοικτό

damon7
11-09-2013, 00:32
Ήμασταν άτυχοι με Μήτρογλου, αλλά γενικά μια χαρά η σούμα!Ευχαριστούμε θερμά τους Βόσνιους, παρότι μας στέρησαν την απευθείας πρόκριση στο Μουντιάλ. Άντε να επανέλθουμε και σε ρυθμούς πρωταθλημάτων το ΣΚ!


http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/bet365-double_zps6d5265c3.png (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/bet365-double_zps6d5265c3.png.html)

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/bet365-paroli_zpsaf6808c2.png (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/bet365-paroli_zpsaf6808c2.png.html)

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/lepanto7/bosnia-bet365_zps0893c33e.png (http://s862.photobucket.com/user/lepanto7/media/bosnia-bet365_zps0893c33e.png.html)

Hoichi
11-09-2013, 18:09
http://www.betblog.gr/articles.aspx?aid=26545

damon7
11-09-2013, 19:38
Πάμε με Μark Gasol. Απέναντι σε κωλοαδερφή Βιτάμ Γατοκεφαλίδη, σε Μπουρουσόγιαννο και στο κανένα άλλο 5αρι (όχι ότι ο Βιτάμ είναι), οι 12 πόντοι μπορούν να βγουν μόνο από τη γραμμή της φιλανθρωπίας!

Επιλογή Παιχνίδι Απόδοση Ώρα έναρξης Αποτέλεσμα
Συνολικοί Πόντοι M. Gasol: Over 11.5 Ελλάδα - Ισπανία
Eurobasket - Αγώνες 1,87 12/09, 18:45

KonTaz
11-09-2013, 20:19
Κλοπή εκκλησίας αυτό.

damon7
12-09-2013, 21:01
Πάμε με Μark Gasol. Απέναντι σε κωλοαδερφή Βιτάμ Γατοκεφαλίδη, σε Μπουρουσόγιαννο και στο κανένα άλλο 5αρι (όχι ότι ο Βιτάμ είναι), οι 12 πόντοι μπορούν να βγουν μόνο από τη γραμμή της φιλανθρωπίας!

Επιλογή Παιχνίδι Απόδοση Ώρα έναρξης Αποτέλεσμα
Συνολικοί Πόντοι M. Gasol: Over 11.5 Ελλάδα - Ισπανία
Eurobasket - Αγώνες 1,87 12/09, 18:45

Εύκολα και απλά!!!!Ευχαριστούμε θερμά stoiximan!!!$$$$$$$$$$$$$$$$$

linas7
13-09-2013, 11:33
Εγω τίμησα το over 12.5 του Σπανούλαρου αυτο και αν ηταν κλοπή εκκλησίας.

stefanos
13-09-2013, 12:09
τι ποσοστο εδινε?

linas7
13-09-2013, 12:45
τι ποσοστο εδινε?

1,80

deninho
13-09-2013, 12:51
Για σήμερα βλέπετε κάτι;

Το Ουκρανία - Σερβία, με +11,5 στους Ουκρανούς, δίνει 1,85 στον άσσο, και με ψήνει. Οι Σέρβοι δεν έχουν κερδίσει ματς με πάνω από 10 πόντους, ενώ συνήθως είναι στο +7, ενώ και οι Ουκρανοί, πέρα από το τελευταίο ματς με τους Λετονούς που ακόμα μετράνε με πόσους έχασαν, πάνε καλά (έχουν 4/6 νίκες, μία ήττα από τους Γάλλους με -6, και το διασυρμό από τους Λετονούς)

deninho
14-09-2013, 16:27
Ο Goran Dragic είναι τραυματίας; τι είναι αυτό το 2,15 που έχει ο στοίχημαν στο over 14.5 πόντους;

KonTaz
14-09-2013, 16:38
Θα τον περιμένει ο Γιάνναρος να τον φιλοδωρήσει τάπες.Για αυτό φοβάται ο Stoiximan

μιγάδας
14-09-2013, 16:39
Ο Goran Dragic είναι τραυματίας; τι είναι αυτό το 2,15 που έχει ο στοίχημαν στο over 14.5 πόντους;

πονταρε μου ενα 500αρι ευροπουλα να παρω το πλέι το 4.

D.Rivers
17-09-2013, 12:45
Δε θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου, αλλά τρέξτε να προλάβετε το Χ της Ρεάλ, δίνει τρελή απόδοση!

deninho
17-09-2013, 13:52
Πώς το σκέφτεσαι το χ; που το στηρίζεις;

LFO
17-09-2013, 13:55
Ελα , deninho , αλλαξε υπογραφη.....

Κατουριεμαι στα γελια σε καθε ποστ σου, φτανει, θα με απολυσουν...

D.Rivers
17-09-2013, 15:15
Πώς το σκέφτεσαι το χ; που το στηρίζεις;

Ντεφορμέ Ρεάλ, επιστροφή Κασίγιας από απραξία, Τούρκοι εντός έδρας με φανατισμένο κοινό και δίψα για διάκριση, παικταράδες στη Γαλατά και περσινό ματς 3-2 υπέρ της Γαλατά!

cBK-G6cvRg8

Αρκούν τα επιχειρήματά μου για το 4.25 του Χ που πρόλαβα εγώ;;

damon7
17-09-2013, 15:25
Aν αξίζει κάτι είναι το goal-goal,Μπουράκ Γιλμάζ anytime scorer και η ανατροπή 1 ημ.- 2 τελικό όπως πέρυσι!Εγώ πάντως δεν πόνταρα κάτι στο συγκεκριμένο,απλά την άποψη μου εκφέρω!

deninho
17-09-2013, 17:41
Έχει μια λογική η σκέψη σου D.Rivers, αλλά κι εγώ το goal goal θα έπαιζα. Γενικά, εκτός κι αν μια ομάδα έχει πολλές απουσίες, δεν παίζω 1η αγωνιστική Τσάμπιο Λις.

angelman
17-09-2013, 17:47
οι πρωτες αγωνιστικες συνηθως εχουν παραδοση στα over,μιλαμε για πανυγηρι κανονικο απο γκολ.

Eγω 4-5 οβερ θα παιξω για την πλακα πιο πολυ

Jasone
18-09-2013, 10:39
Δυστυχώς διπλό η Πάρι με πανω απο 2 απόδοση ηταν δώρο. Όλα υπέρ τους ήταν.

linas7
18-09-2013, 14:13
Εγω έπαιξα over εμάς και 1 την Manu. Με 4 απόδοση πήγαμε ένα ωραίο ταμείο.

2.10 το δικό μας το over ήτανε πραγματικό δωράκι.

KonTaz
18-09-2013, 14:53
Eγώ μας έπαιξα 1-4.
52 απόδοση,δεν το πίστεψα πολύ όμως.

LFO
18-09-2013, 14:56
o κολλητος μου επαιξε over 3,5 goal τον Ολυμπιακο, την Μαντσεστερ, την Ρεαλ και την....Μπαγερν

linas7
18-09-2013, 14:58
o κολλητος μου επαιξε over 3,5 goal τον Ολυμπιακο, την Μαντσεστερ, την Ρεαλ και την....Μπαγερν

Φανταζομαι θα ειχε λιγα νευράκια σημερα :)

LFO
18-09-2013, 15:19
o κολλητος μου επαιξε over 3,5 goal τον Ολυμπιακο, την Μαντσεστερ, την Ρεαλ και την....Μπαγερν

Φανταζομαι θα ειχε λιγα νευράκια σημερα :)

Κατι "σαιζε" και "σαιζε" ελεγε το βραδυ....δεν τον πολυκαταλαβα

stamelos
29-09-2013, 14:01
paok x panatha diplo hmixrono asso teliko

damon7
30-09-2013, 10:59
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός 1,85 ο άσσος;Ο ορισμός του early bet που χώθηκε ήδη πριν την πτώση!Επίσης ψήνομαι για Θρύλο μεσοβδόμαδα στις Βρυξέλλες στο άκρως δελεαστικό 3.10 που κυκλοφορεί!Από φαβορί η Τσέλσι είναι καλό στήριγμα και δυνατός άσσος η εξαιρετική Βασιλεία.
Σαχτάρ επίσης είχα σταμπάρει,αλλά δεν ψήνομαι λόγω απόδοσης που πήρε την κατιούσα μετά το κλαρίνο του Αμαλφιτανό στο Old Trafford.

JoeThrylos
30-09-2013, 15:12
Το βλεπεις ασσο τη Βασιλεια? Χ σκεφτομουν να το παιξω. Τσελσι και γω θα πονταρω. Παρι ισως αξιζει ο ασσος επισης. Μετα σκεφτομουν το Over στο Αρσεναλ-Ναπολι. Πρεπει να επιλεξω καποια απο αυτα.

damon7
02-10-2013, 14:19
Τρελή κατιούσα Θρύλος,γυρίσαμε φαβορί. Ακόμα και στον ΟΠΑΠ προβλέπεται πτώση!
Πάμε ρε Θρύλεεεεεεεε!!!

Bet receipt
Your selections
Champions League Matches Anderlecht v Olympiacos
02-10-2013 19:45
Win-Draw-Win
Olympiacos @ 3.00

duda-agelopouloi-v-span
02-10-2013, 16:16
3.2 η σιτυ;στοιχιμαν σε αγαπω

angelman
02-10-2013, 16:19
Θρυλος 2,Σιτι-Μπαγιερν x,Σαχταρ-Μαντζεστερ x φενονται πολυ δυνατα κ θα τιμηθουν

damon7
02-10-2013, 16:54
Θρυλος 2,Σιτι-Μπαγιερν x,Σαχταρ-Μαντζεστερ x φενονται πολυ δυνατα κ θα τιμηθουν

Ωραία τριάδα για σύστημα trixie!;)

deninho
02-10-2013, 17:25
trixie; μιλάτε ελληνικά ωρέ! :p

damon7
02-10-2013, 18:49
trixie; μιλάτε ελληνικά ωρέ! :p

2-3:p

deninho
02-10-2013, 18:57
2 από τα 3 δηλαδή;

γαμώ τις καταλήψεις μου. Δε μπορώ να μάθω κβαντομηχανική, θέλω να μάθω και στοίχημα :p

damon7
02-10-2013, 19:12
Ακριβώς, 2-3 σύστημα,δηλαδή 4 στήλες!