PDA

View Full Version : διπλο ημιχρονο-ασσο τελικο


redfan
23-06-2011, 03:49
ηρθε η ωρα να ξεβρωμισει το ποδοσφαιρο?η το μεσο-προθεσμο θα πεσει βαρυ?
οι εξελιξεις ειναι παντως ραγδαιες.
Εννιά συλλήψεις για τα στημένα (http://www.sport24.gr/football/ellada/pente_prosagwges_gia_ta_sthmena.1112099.html)
Αποκάλυψη ΣΟΚ για στημένο ντέρμπι! (http://www.gazzetta.gr/article/item/203611-apokalupse-sok-gia-stemeno-derbi)
Διεθνής μπασκετμπολίστας στο σκάνδαλο! (http://www.gazzetta.gr/article/item/203636-diethnes-basketbolistas-sto-skandalo)

και φυσικα ο μετρ των αποκαλυψεων με συνεχη ενημερωση
http://dikisports.blogspot.com/

standby25
23-06-2011, 03:52
το μεσοπροθεσμο θα πσει βαρυ αν τυχον κ πειραξουν τη β εθνικη τις λοιπες κατηγοριες...κατω τα χερια αγιογδυτες απο το μοναδικο υγιης εσοδο του ελληνα τζογαδορου : )

DON
23-06-2011, 11:03
Επιτέλους ξεσκεπάζεται απο ότι φαίνεται το σάπιο σύστημα του Ελληνικού Ποδοσφαίρου! Ελπίζω μόλις δούνε όλη την αλήθεια να επιστρέψουν και όλα τα κλεμμένα πρωταθλήματα οι κύριοι. ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ 37 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ! 75 ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ 0 ΟΛΟΙ ΣΑΣ!

tc-g6
23-06-2011, 11:29
ο κουγιας γιατι δεν ειναι στη γαδα για τα πλαστα εγγραφα της παναχαϊκης?
ο πατερας γιατι δεν ειναι στη γαδα για την συνομιλια με τον δαλουκα?
ο "υιος παραγοντα του ποα" γιατι δεν ειναι στη γαδα για το στημενο ξανθη-ποα?

καλως να πιασουν τον μπεο και τον ψωμιαδη αλλα οχι να κανουν επιλεκτικη καθαρση...

Dark Angel #9
23-06-2011, 12:46
Για τον διεθνη μπασκετμπολιστα παντως ακουσα πριν απ τις ειδησεις οτι ζητουσε ντοπες απ τον παραγοντα της επαρχιακης ομαδας για τους τελικους της Α1... περαν αυτων παντως...με τις βρωμιες του μπασκετ ΠΟΤΕ θα ασχοληθει κανεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

tc-g6
23-06-2011, 13:22
γιαννη, η γυναικα του καισαρα δεν αρκει να ειναι τιμια πρεπει να φαινεται και τιμια! εσυ εμπλεξες λογω κατω κεφαλιου και τωρα θα σε μπλεξουν ακομα περισσοτερο μεχρι την επαγγελματικη εξοντωση σου. με του μακαρου την κορη ρε???

κατα τα αλλα η ολη υποθεση ειναι ΚΩΜΩΔΙΑ!

που ειναι ρε οι διωξεις για τις κασσετες? που ειναι για τους ΠΡΟΒΟΚΑΤΟΡΙΚΟΥΣ ξυλοδαρμους? που ειναι για τα πλαστα χαρτια και τα μηδενικα συμβολαια?

8rilos!!!
23-06-2011, 13:30
o πατερας παντως εφυγε στο εξωτερικο 2 μερες πριν(τυχαιο;;;)...και αυτο το λεω απο πολυ καλη προσωπικη πηγη...

tc-g6
23-06-2011, 13:40
μα μια ζωη παο και αστυνομια ηταν "αδελφοποιημενοι", τωρα ανακαλυπτουμε οτι και παο-κρατος το ιδιο και πως η χουντα δεν ηταν εξαιρεση αλλα κανονας.

ο πατερας στο εξωτερικο, ο κουγιας στα καναλια και κατα τα αλλα εξυγιανση. ειναι σαν να εχεις γαγγραινα και στα δυο ποδια και να σου κοβουν μονο ενα και να νομιζουν οτι σε εσωσαν.

απλα ολο αυτο ηταν στημενο, για αυτο εκλεισε η ΕΠΟ, για αυτο εφυγε ο πατερας, για αυτο σταματησε (!!!) η διωξη για το ξανθη-ποα.

καριολη κουγια, τι γινεται με τα πλαστα εγγραφα της παναχαϊκης? και ρε μαστορα, οταν τα γιαννενα πηγαιναν τρενο 2-3 χρονιες και εχαναν την ανοδο τις τελευταιες αγωνιστικες μετα απο παραλογες ηττες ηταν ολα καλα? τοτε δεν επαιζε στησιμο στο οποιο ΜΕΤΕΙΧΕΣ? ουτε λογος βεβαια για ξυλοδαρμους διαιτητων και αντιπαλων απο τον χτικιαρη. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ?

Dark Angel #9
23-06-2011, 19:50
http://www.woop.gr/content/31588/nea-sunomilia-patera-%E2%80%93-psomiade

Μετά την προηγούμενη ατάκα που βγήκε πριν λίγες ώρες μεταξύ των Νικόλα Πατέρα και Μάκη Ψωμιάδη, νέοι διάλογοι βγαίνουν στην δημοσιότητα.

Ακολουθεί χαρακτηριστικό απόσπασμα με την συνομιλία:

Ψωμιάδης: ?Να σου πω! Από αύριο ασχολείσαι με το ματς της Κυριακής, ?? στον Βόλο να ρίξουμε τα α?. μας. Πάση θυσία. Μην γίνει κάνα λάθος δηλαδή ασχολήσου με Σισέδες και αρ? και έτσι κι αλλιώς πάσης θυσία πρέπει να κερδίσει εκεί. Πάση θυσία. Δηλαδή με τίποτα δεν πρέπει το μ? αυτό να??

Πατέρας: ?Εσύ θα καθίσεις Αθήνα καθόλου;?

Ψωμιάδης: ?Θα κατέβω?

Πατέρας: ?Ε άμα κατέβεις, πέρνα και λίγο από τον φίλο μας τον ψηλό.?

Ψωμίαδης: ?Και με τον ψηλό Σισέ, άμα του πεις αυτό το πράγμα??

Πατέρας: ?Βρε θα του το πω εγώ, μην ανησυχείς. Απλώς πέρνα??

Ψωμιάδης: ?Βάλε το? να??

Πατέρας: ?Ξέρω εγώ τι θα του πω, απλώς και εσύ φόβισέ τον λιγάκι.?

Ψωμιάδης: ?Τι να τον φοβήσω ρε μ? απλώς εσύ θα του πεις πρόσεχε??

Πατέρας: ?Βρε ξέρω εγώ τι θα κάνω σου λέω, το ξέρω εγώ τι θα κάνω.?

Ψωμιάδης: ?? επί προσωπικού πες του εκεί θα βάλεις αυτό και αυτό. Πρόσεξε μην γίνει καμία κέντα και δεν παίξει κάποιος από αυτούς που σου έδωσα σε γ? πες του. Μετά όλα θα κελαηδάν τα ράδια?



ΑΝΤΕ ΒΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ.

tc-g6
23-06-2011, 19:58
το διαβασατε το παραπανω??? ωραια!

τωρα βρειτε το ονομα νικολαος πατερας στο παρακατω:

http://www.real.gr/DefaultArthro.aspx?page=arthro&id=76100&catid=11

ειπατε τιποτα??? αλλη φορα να το ακουτε τον tc σε μερικα πραματα. ειναι ΔΕΔΟΜΕΝΟ πως απο την πισω πορτα (οπως εχουν μαθει) θα πανε να μπλεξουν τον ολυμπιακο...

Dark Angel #9
23-06-2011, 20:02
καλα νταξει γελαει ο κοσμος!

tc-g6
23-06-2011, 20:08
ξερεις αδερφε γιατι γελαει ο κοσμος? γιατι το ξεραμε και δεν καναμε τιποτα! απο τις κασσετες ειχε φανει ο σκοπος τους.

που διαολο ειναι το ονομα του πατερα??? ειναι δυνατον? ειναι αυτη δικαιοσυνη?

ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΑΣΤΙΕ ΣΩΚΡΑΤΗ ΠΕΤΡΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ!

Dark Angel #9
23-06-2011, 20:46
βρηκαμε παλι παντως να ασχολουμαστε ενω περναει το μεσοπροθεσμο... τυχαιο; δε νομιζω.

pl@yer
24-06-2011, 20:34
Ο Μπεος εστησε τον αγωνα Δαυιδ-Γολιαθ

dora7
24-06-2011, 20:41
αχαχαχχαχαχα ήδη κυκλοφορούν στο διαδίκτυο......

1) Ο Μπέος έστησε τις πυραμίδες!

2) Ο Μπέος παίζει OVER ημίχρονο-Under τελικό!

3) Η αγαπημένη φράση του Μπέου στο sex:''Στήσου'' κι έρχομαι!

4) Ο Μπέος έστησε το Δαυίδ-Γολιάθ!

5) Ο Μπέος έχει στήσει παιχνίδι και σε κομπολόι!

6) Ο (Μ)πεος είχε στήσει την καμαριέρα πριν την βιάσει ο Στρος Καν!

7) Υπάρχουν 4 επίπεδα υποψίας στη λίστα με τα στημένα της ΟΥΕΦΑ
1) Ελαφρώς ύποπτος
2) Ύποπτος
3) Σοβαρά ύποπτος
4) Μπέος!

8) Ο Μπέος στο γάμο του ''έστησε'' τη νύφη...!

9) To αγαπημενο ποτο του μπεου ειναι βοτκα με ''στημενο'' λεμονι!

10) Μολις Κυκλοφορησε το Mpeos Manager 2012!!
- Διαχειρισου την δικη σου ομαδα με διαιτητες!
- Στησε τα δικα σου παιχνιδια!
- Γινε το Λαμογιο που παντα ονειρευοσουν!

Η παρουσιαση του παιχνιδιου θα γινει σε ενα μεγαλο galla στις φυλακες Κορυδαλου
Guest Star: Αχιλλεας Μπεος

standby25
24-06-2011, 21:47
δεν μπορεις να γκρεμισεις εναν πυργο του τζενγκα οταν το εχει στησει ο μπεος
ο Μπεος ηταν συνθετης και στιχουργος του διαχρονικου ''σε εστησαν σε μια γωνια'''

tc-g6
26-06-2011, 10:40
http://www.thrylos.gr/podosfairo/article/6827/to-pragmatiko-skandalo

...

εχω ενα κειμενο με τα οσα εχω μαθει και αρκετα που εχω ακουσει και δει ο ιδιος. αν τα αφεντικα επιτρεπουν θα το ανεβασω, εστω και για λιγο.

την ευθυνη την εχω ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ εγω και οσα λεω ειναι πληροφοριες απο καλες πηγες και γεγονοτα.

οτι γουσταρετε...

redfan
26-06-2011, 14:56
gEmNk5Tj_eA&feature=player_embedded
δειτε στο 5.20 το αυτογκολ του νικολοπουλου που ειναι κατηγορουμενος!χαχααχα
α και πριν εχει κανει πεναλτι.

DON
26-06-2011, 14:57
TC-G6 ανέβασε ΟΤΙ ΚΕΙΜΕΝΟ ΘΕΣ εφόσον αναλαμβάνεις την ευθύνη. Απλά βάλτο σε topic που το βλέπουν ΜΟΝΟ ΜΕΛΗ δηλαδή στο RED HOOPS μέσα.

tc-g6
26-06-2011, 15:37
done master! καρελια χρυση κασσετινα (και οχι κασσετα) light να μου φερεις στη ΓΑΔΑ ή στον ευαγγελισμο, αναλογα ποιοι θα με προλαβουν, χοχοχο!

standby25
26-06-2011, 15:47
done master! καρελια χρυση κασσετινα (και οχι κασσετα) light να μου φερεις στη ΓΑΔΑ ή στον ευαγγελισμο, αναλογα ποιοι θα με προλαβουν, χοχοχο!

βαλτο ρε συ για 5 λεπτακια,,,,σαν τον φερεντiνο κανεις οταν ανοιγει τα κουτακια του deal : P

8rilos!!!
26-06-2011, 15:48
done master! καρελια χρυση κασσετινα (και οχι κασσετα) light να μου φερεις στη ΓΑΔΑ ή στον ευαγγελισμο, αναλογα ποιοι θα με προλαβουν, χοχοχο!

ποσο ωραια τσιγαρα...αλλα 4 ευρω το πακετο...:(

johny b
26-06-2011, 15:50
Mωρέ παιδιά, ας πάει ένας σ'ένα ίντερνετ καφέ, να φτιάξει ένα προφίλ Μανάβης4, να το ποστάρει και να μείνει εδώ με τη σημείωση του ρεντ από κάτω ότι το φόρουμ δεν υϊοθετεί τίποτα απ'τα γραφόμενα αλλά επιτρέπει τη δημοσίευση στο πλαίσιο της ελευθερίας έκφρασης.

dora7
28-06-2011, 12:50
Ο Chuck Norris δεν φοβάται τίποτα, εκτός από τον Αχιλλέα Μπέο!
- Ο Μπέος είναι σε θέση να στήσει μπλόκο στην τροχαία...
- Ο Μπέος έστειλε τον Εφιάλτη στις Θερμοπύλες. Μετά είδαν ότι είχε παίξει διπλό τους Πέρσες...
- O Mπέος έστησε τη δημιουργία του κόσμου. Ήταν να γίνει σε 8 μέρες, αλλά το είχε παίξει under.

DON
07-07-2011, 23:46
ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ να δώ τον ΠΟΥΣΤΑΚΟ τον Ντέμη να έχει ζωγραφισμένο το ΚΑΥΛΙ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ στα μουτράκια του και να περιγράφει το πως τον ΓΑΜΟΥΣΑΜΕ απο το 1996 μέχρι το 2003. ΝΤΕΜΗΗΗΗ ΠΑΡΕ ΘΕΣΗ

4THj07URGo0

zouparos
08-07-2011, 00:04
ακόμα βαρανε τα δοκαρια τα χανουμακια...

DON
08-07-2011, 00:47
ΒΓΗΚΕ Η ΠΟΥΤΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

zouparos
08-07-2011, 00:50
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗ ΒΑΝΔΗ

ΝΤΕΜΑΚΟ ΜΑΛΕΑ