RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Σειρές (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=1018)

Dude 03-03-2012 03:55

Σειρές
 
Αφού δεν το ανοίγει κανείς εδώ και καιρό το νήμα, και μιας που δεν είναι ωραίο στο θρεντ "Κινηματογράφος" οι μισές σελίδες να μιλούν για τη μικρή οθόνη, είπα να το ανοίξω εγώ. Αν θέλει κάποιος από τους διαχειριστές κάποια στιγμή να σκοτώσει το χρόνο του και να μεταφέρει ποστς που αφορούν σειρές εδώ από το άλλο θρεντ, μετά χαράς ας το κάνει, αλλά φυσικά δεν είναι απαραίτητο.

Κι αφού λέτε όλοι τις αγαπημένες σας, να και οι δικές μου...






linas7 03-03-2012 12:23

To californication mou arese paaara poli kai aporo pos den to deiksane edo germania stin ellada paizotane?

pl@yer 03-03-2012 12:36





Εγώ κυρίως μ'αυτές κόλλησα:)

Eleni7 03-03-2012 13:16

Dude βλεπεις SVU;!Και μενα ειναι στις αγαπημενες μου!Βλεπω αρκετες αστυνομικες.Απο τις αγαπημενες μου σειρες ειναι

-X-files (all-time favorite)
-Alias
-Six Feet Under
-Big Bang
-Law and order SVU και CI (το δευτερο εριξε φιναλε περισυ)
-Bones
-Smallville
-Grey's Anatomy (μονο οι πρωτες 3 σεζον)
-Castle
-Game of Thrones
-Criminal Minds (οι 3 πρωτες σεζον)
-Mentalist

και σιγουρα εχω ξεχασει και αλλες


Για το καλοκαιρι εχω στα υποψιν Breaking Bad

air josh 03-03-2012 13:49

Εξαιρετικη σειρα το Sherlock Holmes το βρετανικο για οσους βλεπουν μυστηριου συμφωνω για Breaking Bad και επισης εχω ακουσει πολυ καλα σχολια για το Game of Thrones.Επισης για αστυνομικα θα προτεινα και το White collar

D.Rivers 03-03-2012 14:48

Game of Thrones, Alcatraz, Once upon a Time, Homeland, 24, Prisonbreak και αρκετές ακόμα είναι μερικές από τις δικές μου :)
Το κακό είναι ότι βγαίνουν συνέχεια τόσες πολλές που το 80% κόβεται στο τέλους του πρώτου κύκλου...

natag 03-03-2012 14:53

Εδω ειμαστε...Απο περυσι το καινουριο μου χομπι(τ)...

Prison Break
24
Dexter
Game of Thrones

Εδω και ενα μηνα εχω βαλει στη ζωη μου το Lost...Οι αγαπημενες μου μεχρι τωρα ειναι το 24 και το Dexter...Ελενη θελω πληροφοριες για το Alias γιατι το εχω στην αναμονη για οταν ολοκληρωσω το Lost...

D.Rivers 03-03-2012 15:01

Quote:

Originally Posted by natag (Post 105222)
Εδω ειμαστε...Απο περυσι το καινουριο μου χομπι(τ)...

Prison Break
24
Dexter
Game of Thrones

Εδω και ενα μηνα εχω βαλει στη ζωη μου το Lost...Οι αγαπημενες μου μεχρι τωρα ειναι το 24 και το Dexter...Ελενη θελω πληροφοριες για το Alias γιατι το εχω στην αναμονη για οταν ολοκληρωσω το Lost...

Ξεκίνα το Alcatraz από αυτούς που έφτιαξαν το Lost ;)

natag 03-03-2012 15:05

Για δωσε πληροφοριες...ποσες σεζον παιζεται, αν εχει ολοκληρωθει, υποθεση (αν και φανταζομαι οτι θα εχει σχεση με μεταφυσικα αφου το φτιαχνουν οι Lostαδες)...

Dude 03-03-2012 15:11

Quote:

Originally Posted by Eleni7 (Post 105206)
Dude βλεπεις SVU;!Και μενα ειναι στις αγαπημενες μου!

Ναι, εννοείται... Κάθε βράδυ έχει γίνει θεσμός, και όταν σταματήσει ή αρχίσει τις επαναλήψεις θα κατεβάσω και όλες τις σεζόν. Πολύ δυνατές ερμηνείες στη σειρά, και αν και δεν είναι όλα τα επεισόδια το ίδιο δυνατά, κάποια απλά γαμάνε.

Quote:

Originally Posted by linas7 (Post 105203)
To californication mou arese paaara poli kai aporo pos den to deiksane edo germania stin ellada paizotane?

Ναι, απλά το δείχνει το Σκάι αργά τη νύχτα, και λογικά πρέπει να πηγαίνει ψιλοάπατο... Εγώ ευτυχώς το πρωτοέμαθα από κει πάντως.

Υ.Γ: Κι εγώ έχω στα υπόψη κάτι Breaking Bad και Game Of Thrones... Απλά μετά μαζεύονται πολλές... για αυτό το πάω λάου λάου. Εννοείται αν μιλήσουμε και για παλιές Friends είναι διαχρονική αξία, ενώ αν ανατρέξω στα νιάτα μου, όσο κι αν σαν σειρές είναι μηδενικής αξίας, πάντα αν μπουν μεσημέρι θα τιμήσω το Baywatch και το Beverly Hills 90210 (αχ Βάλερι).


All times are GMT +3. The time now is 20:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.