RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Κινηματογράφος (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=300)

Dark Angel #9 23-06-2011 01:39

Εξυπακουεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! επικη σειρα.

KingJames 23-06-2011 01:39

Marvelικός εδώ επίσης.
DC Batman αγάπη,αμετροέπεια,λατρεία.
Mαλακία που πέταξε η μάνα,ένα πατάρι κομικ.ΗΛΕΟΣ

Dark Angel #9 23-06-2011 01:42

Quote:

Originally Posted by KingJames (Post 70645)
Marvelικός εδώ επίσης.
DC Batman αγάπη,αμετροέπεια,λατρεία.
Mαλακία που πέταξε η μάνα,ένα πατάρι κομικ.ΗΛΕΟΣ

Οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! εγκληματα κατα της ανθρωποτητας ειναι αυτα!

KingJames 23-06-2011 01:44

Άσε..κάτι έχω περισώσει...μιλάμε για ψίχουλα όμως.

Υ.Γ Μάνα μη μου πετάξεις τους εξωτερικούς σκληρούς που λένε "LeBron",ήρθε το τέλος...

Eleni7 23-06-2011 01:48

Εγω σε συγκριση με Supes-Batman πηγαινω τον πρωτο.Οκ,το παραδεχομαι οτι ειναι λιγουλακι φλωρακος,αλλα ειναι λατρεια,τι να κανουμε?:p

Θα τους ηθελα μαζι σε ταινια ή σειρα παντως.Το animation "λεγεωνα των υπερηρωων" το πηγαινα τρελα!Αντε,αφου θα κανει η marvel τους avengers του χρονου,ευκαιρια της Warner-Dc να απαντησει με JLA (στο Smallville δειξανε αλλα ελειπε ο Μπρους Γουειν γαμωτο)

@Σαγιαν,το ηξερα οτι σταματησες εκει.Η σειρα,για μενα,εφτασε στην κοψη του ξυραφιου σε εκεινο το σημειο.Απο την 8η σεζον και κατω,αλλαζουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.Γινονται αλλαγες στο καστ,στους παραγωγους,στους συγγραφεις κτλ.Τελειως διαφορετικο το concept και αυτο εκανε καλο στην σειρα γιατι την ανανεωσε.

Οσο για τα x-files,η ατακα που ψαχνεις ειναι "The truth is out there".ΕΠΟΣ

ΥΓ.Με δουλευετε?Τα κομικ μου ειναι συλλεκτικα και μπαινουν σε θυριδα.Δεν παιζουμε με αυτα τα πραγματα...χεχεχε

SuperSayian 23-06-2011 01:48

Χαχα λάθος πράγματα σου πέταξαν King χαχα!αλλά σε νιώθω γιατί και εγω ήμουν σε μια τέτοια κατασταση περίπου.Και δεν φτάνει που είχα προλάβει να σώσω και λίγα ήρθε μετα ενας σπασμένος σωλήνας νερού και τα αποτέλειωσε!Κάτι Αλμανάκο,κάτι τρίποντα ενος ξαδέρφου με φωτο-αφιέρωμα στον Φασούλα..Επικές στιγμές.

Τώρα που είδα το video aπο bog bang, community έβλεπε κανείς

Eleni7 23-06-2011 01:53

Α, να πω κατι για τους φανς του Michael C. Hall (Dexter).Μεγαλη ερμηνεια και στο Six Feet Under που συζηταγαμε πριν με τον Σαγιαν.Αξιζει τον κοπο να τον δειτε σε αυτον το διαφορετικο ρολο (ειχε προταθει για Emmy μαλιστα)

SuperSayian 23-06-2011 02:02

Πραγματικά,δεν ξέρω αν η ερμηνεία του για τους κριτικούς είναι καλή πάντως είναι εντελώς μα εντελώς διαφορετικός απ τον Dexter και για μένα εκεί φαίνεται ο καλός ηθοποιός!Αν και απ την συγκεκριμένη σειρά μ άρεσε η ερμηνεία τις δόλιας της μάνας.χαχα

Τώρα που το βλέπω ο superman είναι ο ποιο παλιός ήρωας?

KingJames 23-06-2011 02:05

Ναι,o Superman είναι ο πιο παλιός.
Η ξανθιά του Dext ? Τρελό "αυτό" .


Eleni7 23-06-2011 02:08

Μιλαμε για πολυ δολια μανα ομως χαχαχαχαχα

O Supes ειναι ενα χρονο μεγαλυτερος (1938 ο ενας 1939 ο αλλος νομιζω).Αλλα με το reboot που κανει τωρα η DC (ολα ξεκινανε απο το #1) δυστυχως αυτα δεν θα εχουν καμια σημασια.Ειδικα ο Σουπερμαν,λογω και δικαστικης διαμαχης με τις οικογενειες των δημιουργων,δεν θα ναι ποτε ξανα ο ιδιος (παιζει απο το 2013 και μετα να εχουμε 2 διαφορετικους!)


All times are GMT +3. The time now is 15:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.