RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Κουβέντες για αλλόθρησκους (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=98)

kk_SEF 15-01-2010 15:17

Ααα οκ είπα κι εγώ γιατί μόλις ήρθε σε νέα ομάδα. Τι υπομονή να κάνει.

panas12 19-01-2010 14:29

Τη μεταγραφή Μαυροειδή στη Μακαμπι πως τη βλέπετε?
Απ'τη μια...80.000??
Απ'την αλλη..θα τα καταφέρει να καθιερωθεί σε μια τέτοια ομάδα?

konpap7 19-01-2010 17:46

Quote:

Originally Posted by panas12 (Post 1977)
Τη μεταγραφή Μαυροειδή στη Μακαμπι πως τη βλέπετε?
Απ'τη μια...80.000??
Απ'την αλλη..θα τα καταφέρει να καθιερωθεί σε μια τέτοια ομάδα?

Τοσα λιγα για τον βασικο σου παιχτη??:eek:
Ο Γκερσον νομιζε οτι του κανανε πλακα!

DON 19-01-2010 20:09

Quote:

Originally Posted by konpap7 (Post 1988)
Τοσα λιγα για τον βασικο σου παιχτη??:eek:
Ο Γκερσον νομιζε οτι του κανανε πλακα!

80.000 ευρώ πήρε το Μαρούσι? ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ? Τόσα λίγα!!!?:eek:

Άν μιλάμε για τόσα λίγα λεφτά είναι ΤΡΟΜΕΡΗ κίνηση και επίσης ο Μαυροείδης θα παίζει πολύ στην Μακάμπι αφού 5άρι καθαρό έχει μόνο τον Fischer που πάει χάλια φέτος.

masonos7 20-01-2010 12:29

20/01/2010 συνέντευξη Γκαστόνε
Είμαι περήφανος για τον τρόπο που λειτουργούμε... Ολοι σεβόμαστε τον αντίπαλό μας, τον οποιονδήποτε αντίπαλο. Βρίσκομαι στην Ελλάδα έντεκα χρόνια και προκαλώ όποιον θέλει να βρει ένα παράδειγμα που θα δείχνει το αντίθετο. Για μια ακόμα φορά, λοιπόν, επαναλαμβάνω: Εμείς μιλάμε στο παρκέ».

πάμε λίγο πιο πίσω στα χρόνια...

10/4/2006 συνέντευξη τύπου Γκαστόνε-Καζλάουσκας
Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς ακούγοντας τα όσα είπε ο Καζλάουσκας, απάντησε με ειρωνικό ύφος: "Εγώ είμαι περήφανος που εργάζομαι και ζω σε αυτή τη χώρα, εν αντιθέσει με τον κύριο, τον κύριο... πως τον λένε. Τον κύριο Καζλάουσκας (σ.σ είπε κοιτώντας πρώτα το χαρτί της στατιστικής).

ρε κερατοτριφυλλοφόρε, θα έρθεις να μας μιλήσεις για σεβασμο ρε σέρβε, λες δεν και δεν σε ξέρουμε τι είσαι τόσα χρόνια.
τον μισώ, κάντε τον να κοκκινίσει σαν παντζάρι και να φύγει με σκυφτό το κεφάλι φέτος. σας παρακαλώ...

DON 20-01-2010 12:35

Quote:

Originally Posted by masonos7 (Post 2017)
20/01/2010 συνέντευξη Γκαστόνε
Είμαι περήφανος για τον τρόπο που λειτουργούμε... Ολοι σεβόμαστε τον αντίπαλό μας, τον οποιονδήποτε αντίπαλο. Βρίσκομαι στην Ελλάδα έντεκα χρόνια και προκαλώ όποιον θέλει να βρει ένα παράδειγμα που θα δείχνει το αντίθετο. Για μια ακόμα φορά, λοιπόν, επαναλαμβάνω: Εμείς μιλάμε στο παρκέ».

πάμε λίγο πιο πίσω στα χρόνια...

10/4/2006 συνέντευξη τύπου Γκαστόνε-Καζλάουσκας
Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς ακούγοντας τα όσα είπε ο Καζλάουσκας, απάντησε με ειρωνικό ύφος: "Εγώ είμαι περήφανος που εργάζομαι και ζω σε αυτή τη χώρα, εν αντιθέσει με τον κύριο, τον κύριο... πως τον λένε. Τον κύριο Καζλάουσκας (σ.σ είπε κοιτώντας πρώτα το χαρτί της στατιστικής).

ρε κερατοτριφυλλοφόρε, θα έρθεις να μας μιλήσεις για σεβασμο ρε σέρβε, λες δεν και δεν σε ξέρουμε τι είσαι τόσα χρόνια.
τον μισώ, κάντε τον να κοκκινίσει σαν παντζάρι και να φύγει με σκυφτό το κεφάλι φέτος. σας παρακαλώ...

Μασόνε μου με πρόλαβες...θα δημοσιευότανε αυτό στο επικείμενο κομμάτι για το ματς με τον Άρη...ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΟΙ και φαίνονται.

Airness 20-01-2010 13:42

«Εμείς, Τσίλντρες, μιλάμε στο γήπεδο»

Όλη η συνέντευξη. Πρέπει να τους έχει λούσει κρύος ιδρώτας τα βαζέλια για να βγαίνει ο "καλύτερος της ευρώπης" 2 φορές μέσα σε λίγες μέρες να κάνει δηλώσεις...

Airness 20-01-2010 13:46

"o Λάζαρος Βορεάδης επιστρέφει. Ο διεθνής ρέφερι έδωσε σήμερα εξετάσεις - γραπτές και τεστ φυσικής κατάστασης - και φυσικά δεν είχε κανένα πρόβλημα να τις περάσει με επιτυχία.
Μαζί του πέρασαν από εξετάσεις όλοι οι εν ενεργεία ρέφερι και όλοι πέρασαν με επιτυχία τα τεστ. Ο μοναδικός που κόπηκε ήταν ο Ηλιούπουλος από την Καλαμάτα."

Τελικά κάνανε την μεταγραφή που ακουγόταν ότι θα κάνουν τόσο καιρό τα βαζέλια. Για Χάτσον της Ρώμα λέγανε, Λάρι τους βγήκε...

DON 20-01-2010 13:47

Quote:

Originally Posted by airness (Post 2023)
"o Λάζαρος Βορεάδης επιστρέφει. Ο διεθνής ρέφερι έδωσε σήμερα εξετάσεις - γραπτές και τεστ φυσικής κατάστασης - και φυσικά δεν είχε κανένα πρόβλημα να τις περάσει με επιτυχία.
Μαζί του πέρασαν από εξετάσεις όλοι οι εν ενεργεία ρέφερι και όλοι πέρασαν με επιτυχία τα τεστ. Ο μοναδικός που κόπηκε ήταν ο Ηλιούπουλος από την Καλαμάτα."

Τελικά κάνανε την μεταγραφή που ακουγόταν ότι θα κάνουν τόσο καιρό τα βαζέλια. Για Χάτσον της Ρώμα λέγανε, Λάρι τους βγήκε...

ΩΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!! Και μετά ψάχνουν και παίκτη οι ΠΛΕΟΝΕΚΤΕΣ!!! Πήραμε εμείς τον Σκουνάκο πήρανε αυτοί τον ΛΑΖΑΡΑΡΑΡΟ ΤΟΝ ΒΟΡΕΑΔΑΡΟ και μιλάνε κιόλας!

kk_SEF 20-01-2010 15:01

Σημάδια πανικού, φέτος πρέπει να τους βάλουμε στη θέση τους μια και καλή!


All times are GMT +3. The time now is 20:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.