RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Γενικα & Διαφορα (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=340)

tc-g6 09-04-2010 17:28

η κοιλια ειναι ενδειξη ευημεριας και καλοπερασης. εξαλλου πλεον ειναι σε νορμαλ για την εποχη επιπεδα λογω γυμναστικης (η διατροφη τα χαλαει λιγο αλλα μην τα θελουμε κι ολα δικα μας).

*GrimReaper* 10-04-2010 23:35

ΝΑΙ ΒΡΕ μεσι ΝΑΙ!!!..ΓΚΟΟΟΟΛ...

Τελος 0-2....

puta real madrid

μιγάδας 11-04-2010 15:35

και τωρα κουπα μες στο μπουρδελο τους να διαμελιστουν απο το τριξιμο τα κοκκαλα του φρανκο!! ΕΤΣΙ ΜΑΜΑΕΙ Η ΚΑΤΑΛΩΝΙΑ (πιπερι)

Dude 11-04-2010 18:30

Ρε γαμώτο, όσο κι αν συμφωνώ μαζί σου, καθώς πιστεύω πρόκειται για έναν από τους μεγάλους εγκληματίες της παγκόσμιας ιστορίας, καλύτερα ρε παιδιά να μην μιλάμε έτσι για νεκρούς, όποιοι κι αν είναι αυτοί... Είτε μιλάμε για το Χίτλερ είτε για το Διάλο τον ίδιο (ο οποίος ποτέ δεν πεθαίνει, οπότε τον πούλο :)), είτε για τον οποιοδήποτε...

*GrimReaper* 11-04-2010 18:39

Quote:

Originally Posted by Dude (Post 10701)
Ρε γαμώτο, όσο κι αν συμφωνώ μαζί σου, καθώς πιστεύω πρόκειται για έναν από τους μεγάλους εγκληματίες της παγκόσμιας ιστορίας, καλύτερα ρε παιδιά να μην μιλάμε έτσι για νεκρούς, όποιοι κι αν είναι αυτοί... Είτε μιλάμε για το Χίτλερ είτε για το Διάλο τον ίδιο (ο οποίος ποτέ δεν πεθαίνει, οπότε τον πούλο :)), είτε για τον οποιοδήποτε...

θα συμφωνησω μονο αν το λες για τον λογο του οτι ο νεκρος δεν μπορει να απαντησει :p

μιγάδας 11-04-2010 19:36

Quote:

Originally Posted by Dude (Post 10701)
Ρε γαμώτο, όσο κι αν συμφωνώ μαζί σου, καθώς πιστεύω πρόκειται για έναν από τους μεγάλους εγκληματίες της παγκόσμιας ιστορίας, καλύτερα ρε παιδιά να μην μιλάμε έτσι για νεκρούς, όποιοι κι αν είναι αυτοί... Είτε μιλάμε για το Χίτλερ είτε για το Διάλο τον ίδιο (ο οποίος ποτέ δεν πεθαίνει, οπότε τον πούλο :)), είτε για τον οποιοδήποτε...


ρε dude, μην εισαι τοσο ευγενικος πια, με εκνευριζεις.....:p:p:p
μη βαζεις ολους τους νεκρους στην ιδια μοιρα. η εκκλησια λεει ο,τι οποιος πεθαινει σβηνονται οι αμαρτιες του(ή κατι τετοιο τελος παντων). ε, εγω δεν το πιστευω αυτο γιατι δε γινεται αυτο το κτηνος να εχει στειλει στο θανατο 300.000 ανθρωπους, να εχει βυθισει μια χωρα στο φασισμο και εγω να τον σεβομαι επειδη ειναι νεκρος........

kk_SEF 11-04-2010 20:03

Τραγικό δυστύχημα... http://www.sport-fm.gr/article/224936

dora7 11-04-2010 20:04

Αν αρχίσουμε να βρίζουμε και να κατηγορούμε νεκρούς, (άσχετα αν το αξίζουν ή όχι) θα μπούμε σε άλλα μονοπάτια ..... Γι αυτό και συμφωνώ με το Dude.

Dude 11-04-2010 23:28

Αγαπητέ μιγάδας, προσωπικά δεν συμφωνώ σχεδόν σε τίποτα με αυτά που λέει η εκκλησία, αλλά αυτό δεν νομίζω να αφορά κανέναν...Κατά τα άλλα, επαναλαμβάνομαι και λέω, συμφωνώ με το πνεύμα του σχολίου σου 150%, αλλά ακόμα κι αν περνούσε από το μυαλό μου ακριβώς η ίδια σκέψη αυτούσια δεν θα έγραφα ποτέ κάτι τέτοιο, για τους λόγους που αναφέρει η milos_18... [Γιάννης Αγιάννης mode] Γενικώς, δεν βρίσκω κακό το να ακολουθείς τις αρχές σου ακόμα κι αν απέναντί σου έχεις ανθρωπους που κάνουν τα πάντα για να σε κάνουν να τις απαρνηθείς. [/Γιάννης Αγιάννης mode]

μιγάδας 12-04-2010 14:37

α κατσε γιατι τωρα μου αρχισες τα φιλοσοφικα και εγω που ειμαι των θετικων επιστημων δεν τα πολυκαταλαβαινω.....δλδ, λες ας πουμε οτι εσυ εχεις ως απαραβατη αρχη να μη βριζεις νεκρους και δεν προκειται να την παραβεις ακομα κι αν ο νεκρος ειναι ο χιτλερ;; αν εννοεις αυτο, τοτε πασο. μονο που προσωπικα δεν το χω σαν αρχη αυτο..... εχω σαν αρχη να σεβομαι τους ανθρωπους που αξιζουν ή που τελος παντων σεβονται και μενα και τον Ανθρωπο, ασχετα αν ειναι νεκροι ή οχι. ο θανατος ειναι μια ιδιοτητα της υλης οπως και η ζωη. αρα οποιον σεβομαι εν ζωη, τον σεβομαι και μετα θανατον. οποιον μισω εν ζωη, τον μισω και εκδηλωνω το μισος μου και μετα θανατον. με πιανεις;; προσωπικη αποψη....


All times are GMT +3. The time now is 21:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.