RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Δημήτρης Χατζηγεωργίου Appreciation Thread (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=1118)

angelman 11-06-2013 21:53

Quote:

Originally Posted by Hoichi (Post 182374)
Ενα βημα απο τον ΟΑΕΔ ή οχι??


αυτος ειναι πιο ανθεκτικος κ απ τις κατσαριδες,θα βρει τροπο να επιβιωσει.Δεν τον χανουμε μην ανησυχειτε

natag 11-06-2013 22:04

Εγω παντως αυριο παω οαεδ να καταθεσω την απολυση μου λογω καλοκαιριου...Χατζηγεωργιου θα πιουμε καφεδακι;

DON 11-06-2013 23:36

ΣΤΗΝ ΟΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

DirtySniper 12-06-2013 00:27

Quote:

Originally Posted by DON (Post 182420)
ΣΤΗΝ ΟΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Quote:

Originally Posted by natag (Post 182398)
Εγω παντως αυριο παω οαεδ να καταθεσω την απολυση μου λογω καλοκαιριου...Χατζηγεωργιου θα πιουμε καφεδακι;

Quote:

Originally Posted by angelman (Post 182396)
Quote:

Originally Posted by Hoichi (Post 182374)
Ενα βημα απο τον ΟΑΕΔ ή οχι??


αυτος ειναι πιο ανθεκτικος κ απ τις κατσαριδες,θα βρει τροπο να επιβιωσει.Δεν τον χανουμε μην ανησυχειτε

Quote:

Originally Posted by Hoichi (Post 182374)
Ενα βημα απο τον ΟΑΕΔ ή οχι??

Ρε σεις μην τα μπερδευετε ολα
Δεν τους απελυσαν επειδη δεν εκαναν καλα τη δουλεια τους η γιατι υποστηριζαν τον Ολυμπιακο η τον Παναθηναικο.
Για άλλους λόγους τους απέλυσαν οι οποιοι ειναι ασχετοι με το λογο υπαρξης αυτους του φορουμ.

Δηλαδη τι?
πρεπει να χαιρομαστε που περιπου 3000 κοσμος θα μεινει χωρις δουλεια?
Και αυτοι με τη σειρα τους θα παψουν να αγοραζουν απο το μινι μαρκετ απο το παντοπωλειο απο τα μαγαζια, και οι μαγαζατορες θα απολυσουν κοσμο κτλ κτλ.
Στο πεμπτο χρόνο υφεσης ειμαστε
γαμημενοι πολλαπλασιαστες

DON 12-06-2013 00:39

εγώ προσωπικά ναι χαίρομαι. ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΠΡΩΧΝΕΣΤΕ. ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ. Αλήτες, κλέφτες, κηφήνες, ΑΝΙΚΑΝΟΙ. Άν είχε κλείσει νωρίτερα ίσως είχαμε πληρώσει λιγότερα χαράτσια, φόρους, εισφορές και τα @@ μου κουνιούνται. ΣΙΧΑΜΑΤΑ.

DirtySniper 12-06-2013 00:42

Δεν ξερω αν το προσεξατε στην ανακοινωση
αλλα καπου ελεγε οτι θα κλεισει η ερτ και μεχρι να ανοιξει το επομενο τηλεοπτικο καναλι που θα ειναι ιδιωτικο, δεν θα πληρωνουμε το Ερτοσημο.
Μεχρι

επισης δεν βλεπω να διαμαρτυρεται και κανενας για τα κρατικοδιαιτα ιδιωτικα καναλια
που τα πληρωνουμε εμεις και εσεις.

Το ξαναλεω
δεν ειναι ολοι τεμπεληδες
δεν ειναι ολοι κηφηνες
και καθε καινουριος ανεργος ριχνει την οικονομια στα ταρταρα

Υ.Γ Όσο για το μπασκετικο Ολυμπιακο και τη πρασινη μασωνία
δείτε ποια ΑΡΔακια δουλευουν στο δημοσιο
και ποια δουλευουν στον ιδιωτικο τομεα
και τι λενε οι μεν και τι λενε οι δε

υ.Γ.2 καντε τωρα μια βολτα στα ιδιωτικα σαιτ και δειτε ποιοι και πως προβαλλουν τα αισχη του Τρακη.
Τα διάβασα τώρα και μου δημιουργήθηκε η εντύπωση οτι ο Τράκης είναι η ξανθιά παρθένα που τον πάνε οι μοβοροι σατανιστε Αγγελόπουλοι να του πιουν το αιμα.
Ποιοι τα γραφουν αυτα?

ΤΑ ΑΡΔΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥΣ

DON 12-06-2013 00:45

Μα και τα ιδιωτικά να κλείσουν. ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ. Κάθε δημοσιογράφος στην ελλάδα αυτή τη στιγμή είναι ντροπή για την λέξη δημοσιογράφος. Δεν υπάρχει ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ. Όλοι είναι δούλες του ευρώ.

Επίσης προτιμώ 2.500 της ΕΡΤ μπας και γλυτώσουν 2.500 άλλοι. Σύμφωνα με πηγές υπάρχει μαζική προσέλευση στο μέγαρο της ΕΡΤ. Χιλιάδες κόσμου θυμήθηκε ότι δουλεύει εκεί!

waxmaster_c 12-06-2013 00:48

Καταρχάς είναι καθηγητής σε σχολές δημοσιογραφίας. Δεν πάει στον ΟΑΕΔ ο καλύτερος.

isiah 12-06-2013 00:52

Μπερδεύετε 30-40 ακριβοπληρωμένα αρδακια και άλλες τόσες σέξυ γραμματείς με πάρα πολλούς άξιους επαγγελματίες που θα μείνουν χωρίς δουλειά. Και δεν υπάρχει αυτό που λες ότι θα γλυτώσουν άλλοι. Κανείς δε θα γλυτώσει. Πάρα πολλά πρέπει να βελτιωθούν αλλά όχι έτσι και όχι από αυτούς που τα δημιούργησαν. Αυτό κι αν είναι ανέκδοτο

μιγάδας 12-06-2013 00:56

κι αλλος ρωταει που εχω χαθει........

γαυροι, φορεστε τα καλα σας για αυριο, κρυψτε τα γυναικοπαιδα κι απ την αλλη τεταρτη τα γνωστα: opinions are like assholes....everyone has one


All times are GMT +3. The time now is 09:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.