RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Invite για greektracker κανείς; (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=605)

gionaxos 29-11-2010 00:40

Invite για greektracker κανείς;
 
Guys αν σας βρίσκεται κανένα εύκαιρο invite για το site θα σας ήμουν υπέρευγνώμων!

*GrimReaper* 29-11-2010 01:14

αν ημουν super user καλα θα ητανε :cool:

SuperSayian 04-02-2011 03:37

Ρε κλείσανε και τον greek-tracker!έλεος δηλαδή ρε παιδιά τι θα γίνει με αυτούς τους τύπους?

*GrimReaper* 04-02-2011 03:47

Quote:

Originally Posted by supersayian (Post 45272)
Ρε κλείσανε και τον greek-tracker!έλεος δηλαδή ρε παιδιά τι θα γίνει με αυτούς τους τύπους?

ΠΟΙΟΣ ΤΙ ΠΟΥ ΠΩΣ??????? ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!! Εγω νομιζα οτι απλα δεν εμπαινε σημερα. Πες μου οτι δεν ειναι αληθεια...η οτι λες μαλακιες....αμα γινει αυτο ειναι η απολυτη καταστροφη!

magicj 04-02-2011 08:03

Νομίζω ότι το έχουν κατεβάσει προληπτικά για να δουν τι θα γίνει με την υπόθεση του thegreekz.com που τους συλλάβανε. Μάλλον απλά φοβήθηκαν οι admins του greek tracker και το κατέβασαν μέχρι να δουν τις εξελίξεις.

tc-g6 04-02-2011 14:47

Quote:

Originally Posted by magicj (Post 45277)
Νομίζω ότι το έχουν κατεβάσει προληπτικά για να δουν τι θα γίνει με την υπόθεση του thegreekz.com που τους συλλάβανε. Μάλλον απλά φοβήθηκαν οι admins του greek tracker και το κατέβασαν μέχρι να δουν τις εξελίξεις.

μακαρι!

παντως, εδω ο κοσμος καιγεται και οι μπατσοι το χαβα τους ρε γμτ...

*GrimReaper* 04-02-2011 14:49

παντως ξαναανοιξε το blue white gt για οσους το χρησιμοποιουσαν

tc-g6 04-02-2011 15:38

Quote:

Originally Posted by *GrimReaper* (Post 45306)
παντως ξαναανοιξε το blue white gt για οσους το χρησιμοποιουσαν

παιζει κανα Inv???

SuperSayian 04-02-2011 15:53

Quote:

Originally Posted by *GrimReaper* (Post 45306)
παντως ξαναανοιξε το blue white gt για οσους το χρησιμοποιουσαν

Aλήθεια και δεν το χα πάρει χαμπάρι!Ευτυχώς λειτουργεί ακόμα το acc μου αν και το ratio μου είναι 0,28:mad:

Tώρα για τον greek-tracker ρε παίδες δεν ξέρω τι να πω έτσι διάβασα σε κανα 2 φόρα και σας το λεω!Δεν είμαι της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος!

*GrimReaper* 04-02-2011 16:14

τι ινβαιτ ρε tc-g6. Δεν νομιζω να θελεις!

σημερινη ανακοινωση του μπλου γαιτ

Καλησπέρα σε όλους.

Για ακόμη μια φορά και μετά από ένα χρόνο, η ιστορία επαναλαμβάνεται.Γνωστά site από εχθές έκλεισαν και γίνανε συλλήψεις για ακόμη μια φορά. Έχουμε προβληματιστεί αρκετά για ακόμη μια φορά για το τι στάση θα πρέπει να κρατήσουμε. Το να αναλύσουμε τους λόγους που πάλι έγινε επιχείρηση σκούπα είναι ανώφελο μια που για "εκείνους" βράζουμε όλοι στο ίδιο καζάνι. Δεν αποφασίσαμε ακόμη για το τι ακριβώς θα πράξουμε, για το αν θα συνεχίσουμε η όχι να λειτουργούμε, μα μέσα στις επόμενες μέρες θα έχουμε κατασταλάξει (δυο με τρεις το πολύ).Αυτό που κατακρίνουμε εμείς από τους "συναδέλφους" κατά καιρούς, είναι πως δεν κρατήσανε κάποιους κανόνες ώστε να υπάρχει χαμηλό προφίλ και όχι προκλητικό.Τώρα είναι αργά και το νερό μπήκε στο αυλάκι και γυρισμός δεν υπάρχει δυστυχώς.

Μέχρι νεοτέρας λοιπόν, οτιδήποτε που έχει να κάνει με ταινία, είτε ξένη είτε ελληνική, αν δεν έχουν περάσει 12 μήνες από την πρώτη προβολή, απαγορεύουμε να ανεβεί στο BW.Το ίδιο ισχύει για ξένη η ελληνική μουσική αν δεν περάσουν 6 μήνες από την ημέρα πρώτης κυκλοφορίας.

επιπλέον απαγορεύεται το ανέβασμα (upload) ελληνικών ή ξένων ΧΧΧ/ερωτικού περιεχομένου ταινιών, ανεξάρτητα απο την ημερομηνία κυκλοφορίας τους.
Αγνόηση των κανόνων θα επιφέρει άμεση διαγραφή του λογαριασμού του uploader.


Τα μέτρα αυτά προφανώς να δυσαρεστήσουν κάποιους μα είναι αναπόφευκτα, όταν ακόμη δεν ξέρουμε αν θα συνεχίσουμε να λειτουργούμε.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση και την συνεργασία σας


Τι να λεμε τωρα!! Καταστροφη!!!

υ.γ ο βοσκοπουλος εφαγε απο το ελληνικο κρατος 5 μιλιον ευρω και εφαγε 3 χρονια φυλακη. Η ποινη εξαγοραζεται με 5 ευρω την ημερα...Δλδ με 5 χιλιαρικα ξεπληρωνει τα 5 εκατομμυρια....Και τους νοιαζουν τωρα ο γκρικ τρακερ κτλπ...γαμω την πουτανα μου δλδ!!


All times are GMT +3. The time now is 01:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.