RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Γενικα & Διαφορα (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=340)

gianna7 09-04-2010 10:01

Quote:

Originally Posted by milos 18 (Post 10568)
Με αφορμή αυτό που είπε ο GrimReaper στις Ιστορίες Οπαδικής Τρέλας «Σταματήστε γιατί εδώ και 3+ σελίδες γράφουμε ότι νά ναι» και για να σταματήσω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! να είμαι off topic, μεταφέρω εδώ την πρόβλεψή μου για το καλοκαίρι.

Όταν λοιπόν θα έχουν τελειώσει οι πανηγυρισμοί για την κατάκτηση και του πρωταθλήματος και αφού θα έχουμε αποθεώσει την ομάδα, η κατάσταση στο φόρουμ θα διαμορφωθεί ως εξής:

Polls:
1. Ψηφίστε το κορυφαίο μαγιώ όλων των εποχών (ασορτί με μπρατσάκια, σκουφάκι, παντόφλες και μπουρνουζοπετσέτα):):):):):).

2. Ποιος δεν έχασε τα επιπλέον κιλά από την πασχαλινή κραιπάλη και βγήκε στην παραλία όπως νά ναι!!!!!:eek::eek::eek:

Επίσης:
Πρωτάθλημα οινοποσίας στα κατά τόπους beach bar ανά την επικράτεια (με προγνωστικά και βαθμολογίες):woot:woot:woot:woot.

Ο DirtyS θα γράφει επικά posts του τύπου «Τι θα είμαστε και που θα είχαμε καταλήξει αν δε γράφαμε στο Redhoops» !!!!!!!:p:p:p

Όπως βλέπεις φίλε GrimReaper τα χειρότερα ΑΠΛΩΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!:eek::eek::eek:


milos18 RESPECT!!!!!:woot:woot
και όχι μόνο. To 2o poll μπορεί να γίνει σε μορφή διαγωνισμου(Βρείτε ποιος ΔΕΝ έχασε τα κιλά του Πάσχα) με δώρο ένα μασαζοκαλσον και bonus το DVD του ΓΙΟΤΑΜ!!!:D:D:D

tc-g6 09-04-2010 10:11

στο πρωταθλημα οινοποσιας προβλεπω να σπαμε καθε ρεκορ, εχουμε τρομερο τιμ και φετος...

redglove 09-04-2010 11:37

Quote:

Originally Posted by tc-g6 (Post 10571)
στο πρωταθλημα οινοποσιας προβλεπω να σπαμε καθε ρεκορ, εχουμε τρομερο τιμ και φετος...

Βαθμολογίες ποιός θα κρατάει όμως;

dora7 09-04-2010 11:48

Quote:

Originally Posted by redglove (Post 10576)
Βαθμολογίες ποιός θα κρατάει όμως;

Βαθμολογίες θα κρατάω εγώ μιας και το ξεκίνησα, είμαι φερέγγυο άτομο (;););)) και επίσης δεν έχετε να φοβάστε μήπως το στήσω γιατί η νίκη μου θα είναι πεντακάθαρη!!!!!!!:):):):):):)

tc-g6 09-04-2010 13:50

Quote:

Originally Posted by redglove (Post 10576)
Βαθμολογίες ποιός θα κρατάει όμως;

εγω παντως αδυνατω να κραταω. συνηθως ειμαι με αυτους που το ξημερωμα μπουσουλανε μεχρι το πιο κοντινο παγκακι :p

dora7 09-04-2010 14:23

Quote:

Originally Posted by tc-g6 (Post 10584)
εγω παντως αδυνατω να κραταω. συνηθως ειμαι με αυτους που το ξημερωμα μπουσουλανε μεχρι το πιο κοντινο παγκακι :p

Λοιπόν εσύ ίσως και να με δυσκολέψεις λίγο!!!!!:p:p:p:p:p

tc-g6 09-04-2010 15:33

εδω δυσκολευω τον εαυτο μου που παραπαταω, οι αλλοι θα την παλεψουν?

dora7 09-04-2010 15:36

Quote:

Originally Posted by tc-g6 (Post 10591)
εδω δυσκολευω τον εαυτο μου που παραπαταω, οι αλλοι θα την παλεψουν?

Λοιπόν για να σε βγάλω εκτός συναγωνισμού, θα σου φορτώσω τις βαθμολογίες, υπό το βάρος της ευθύνης θα αναγκαστείς να μένεις ΛΙΓΟ πιο νηφάλιος ΚΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΩ!!!!!!!!;);););););););):):):):):)

tc-g6 09-04-2010 15:57

για να μεινω νηφαλιος πρεπει να με κλεισουν σε κλουβι αλλα μεχρι τωρα κανενας δεν το προσπαθησε. τιποτα δεν μπαινει αναμεσα στον tc και το αλκοολ του... :p

dora7 09-04-2010 16:11

Quote:

Originally Posted by tc-g6 (Post 10593)
για να μεινω νηφαλιος πρεπει να με κλεισουν σε κλουβι αλλα μεχρι τωρα κανενας δεν το προσπαθησε. τιποτα δεν μπαινει αναμεσα στον tc και το αλκοολ του... :p

Εκτός ίσως από μια δίαιτα για να πέσουν οι κοιλιές????:p:p


All times are GMT +3. The time now is 13:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.