RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Σωτήρης Γεωργίου - Αἱ προφητεῖαι (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=1232)

KonTaz 25-01-2014 21:10

Δεν είναι για όλους μάγκες οι προφητείες.Δεν γίνεται να ξέρουν όλοι.

Red Pulse 25-01-2014 21:14

 

natag 25-01-2014 21:21

Ενταξει εντελως ερασιτεχνικη η αποπειρα σου φιλε Red Pulse, αλλα η προσπαθεια μετραει...

Μην το βαζεις κατω...

Η Σωτολογια θελει χρονια (ελεονωρα) μελετη και αν...Εγω δεν εχω υπομονη ουτε μεχρι την Πεμπτη που παιζει η ομαδα...

Παντως η πλακα ειναι οτι η τοτε Ταου ειχε πολυ καλυτερο υλικο απο την Φενερ του Ζοτς και πηρε τα @@ του Σωτου...

KonTaz 25-01-2014 21:26

Kαι επισης για τον Ολυμπιακο δεν ειναι τυχαιο οτι οπως ειπαμε τι πρεπει να κανει ο ΠΑΟ που ειναι αλλο στιλ , ο Ολυμπαικος σημερα ανοιξε το ροτεισον με Μπεγκιτς-Κατσιβελη κτλ που ειναι κλειδια και βλεπουμε πως ειναι φρεσκος και πως κυκλοφορει την μπαλα και πως βρισκει ριμπαουντς και ανοιχτο γηπεδο-Κατι ποιυ δεν εκανε στα ματς με τον ΠΑΟ που διαχειριστηκε λαθος


Κλειδί ο Κατσίβελης με τον Μπέγκιτς.

tsak8 25-01-2014 23:01

Πλέον ναι..

dora7 26-01-2014 10:37

Σωτος κερναει (τον εαυτο του με κατι..) Σωτος πινει..και να τα αποτελεσματα!:p

walter berry 28-01-2014 22:34

φρέσκος...

<<Πάντως βλέπουμε ωραία έργα... Και ακόμα πιο ωραιους γάμους και ζευγάρια ..... Τα παλιά ξέκωλα και βιζιτάκια κάνουν και παιδιά και καμαρώνουν ή ετοιμάζονται να καμαρώσουν οικογειακές στιγμές έχοντας αλλάξει την φιλοσοφία ζωής σαν ..διακοπτη και πλάι σε αυτούς που παλιά έβριζαν και λέγοντας "πειναστε εσείς μαλακες, ας γαμαει και όποια θέλει ο δικος μου αρκει να εχω την φιλλιπινέζα"... Και βλέπουμε και κάτι 30αρηδες δίπλα σε κάτι 40+(ακόμα και 50ρισσες) ετοιμες για το γηροκομείο ή φασκωμένες απο πλαστικές που είχαν κληρονομιά το χρήμα να έχουν σαν τα ...τσικό τους σύγχρονους ζιγκολό με κοινωνική μάσκα μιας και έχουν και μια δουλειά αλλα σου λέει άσε να τα έχω όλα ετοιμα και να βάζω πακουί το χρήμα στον λογαριασμό(και όταν πανε γυμναστηριο φωνάζουν κανένα βιζιτάκι με 100 ευρώ να ξεσκάσουν)!>>

Jasone 28-01-2014 22:38

Προτείνω να αρχίσουμε την συγγραφή του Έπους

Σωτήρης Γεωργίου - Αἱ προφητεῖαι

Αναλαμβάνω πρόλογο.

j-kuc 29-01-2014 02:19

Παιδιά με ρωτάτε συνεχώς που κάνουμε εκπομπη κτλ , που θα πάω κτλ... Δεν γνωρίζω και όπως εχω πει δεν ξαναασχολούμαι με αυτο το συρφερτο λαμογιων, ρουφιανων και γλυφτων που αποτελουν την συγχρονη δημοσιογραφια σε μεγάλο ποσοστο.Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας και άλλωστε αυτό είναι το κριτήριο και όχι με ποιόν τρώμε το βράδυ και ποιόν γλύφουμε..... Οπως σας εχω ξαναπεί και όπως έλεγα χρόνια και στην ΕΡΑ ΣΠΟΡ και γι αυτό οι γνωστοί άγνωστοι προσπαθούσαν να με φάνε αλλά ήμουν αφάγωτος αφού σαν ..μαλάκας έκανα 11 εκπομπες την εβδομαδα στα παντα και είχα και μεγάλα νούμερα, στην ελληνική δημοσιογραφια για να πας μπροστά πρέπει να είσαι λαμόγιο, ρουφιάνος, γλύφτης και να τρως το βράδυ με τις κατάλληλες παρέες και να μιλας με τους κατάλληλους παράγοντες. Εγω όλους αυτούς τους γράφω στα παλιά μου τα παπούτσια γιατί έγινα δημοσιογράφος και όχι λιμοκοντόρος ..

Βεβαια οι λιμοκοντόροι της δημοσιογραφιας έχουν τις δουλειες και ως επι το πλειστον τις διευθυντικές θεσεις και γι αυτό δεν αφήνουν την σαπίλα να υποχωρησει για να μην βρεθουν εκτος... Γνωριζω πολυ καλα άλλωστε ότι ακομα και σημερα λένε στα πηγαδάκια τους "αμα φέρουμε τον Γεωργιου που τον γουστάρει ο κόσμος θα μας χαλάσει την πιάτσα", "αυτόν δεν τον ελέγχουμε , μπελάδες θα βάλουμε στο κεφάλι μας;" και άλλα....

Οι αρχές μας δεν αλλάζουν. Εγώ ειμαι δημοσιογράφος και έτσι παραμένω. Ευτυχως κάποιοι λίγοι μας εμπιστεύονται.... Οι πολλοί μας φοβούνται και δεν μας θέλουν να πλησιάζουμε. Καλά κάνουν γιατί κανονικά δεν κάνουν ούτε για θυρωροί στα μεγαρα και τα μεγαλοκτίρια που βρίσκονται.... Και εστω και απο εδω θα τα λέμε παντα καθώς το φεισμπουκ τους πεφτει ακριβο να το ελένξουν.... Ευχαριστώ πολύ και πάλι για το ενδιαφέρον σας

Ο άτρωτος,ο αδάμαστος,ο ασυμβίβαστος,ο φόβος ο ίδιος...Ή απλά Ο ΣΩΤΟΣ....

Lateralus 31-01-2014 01:37

Το να πας στην κορυφή είναι εύκολο σχετικά στα πάντα.. Σημασία έχει αν πρόδωσες αξίες και αρχές για να πας και τι θα "πουλήσεις" για να μείνεις....!

ταδε εφη ζαρατουστρα ..εεε sorry Σωτήρης Γεωργίιιουου!!!


All times are GMT +3. The time now is 00:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.