RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Αθλητική Συζήτηση (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=603)

μιγάδας 10-01-2011 01:13

πρωτον, εσυ θελεις περισσοτερους δασκαλους κι απ αυτους που δινουν πανελλαδικες.....δευτερον, εθιξες 3 πραγματα κι οχι 2.....αλλα συμφωνουμε στο 3ο....αλλα δεν θα δουμε κουπα ποτε ετσι οπως πανε....

kopitis 10-01-2011 01:15

βασικα το τριτο μου βγηκε καθως εγραφα και για να μεινω στο θεμα του thread,
πραγμα το οποιο δεν κανω τωρα!!!

kk_SEF 10-01-2011 08:29

Quote:

Originally Posted by μιγάδας (Post 40538)
εχεις αδικο αγαπητε...:d:d:d. και δεν αναφερομαι στα αθλητικα. αλλα αποψεις ειναι αυτα. και να σε πω ρε κωστα, γιατι συμφωνησες τοτε με τον κλαψα τον κοπιτη(ΚΟΠΙΤΗΣ ΓΙΑ ΑΝΤΜΙΝ) για το πεναλντι;; μηπως εισαι κρυφοχανουμακι;

Αλλο το ένα άλλο το άλλο.Δεν είπα μην ασχολείσαι με τίποτα και μην υποστηρίζεις. Για τον οπαδισμό είπα, το να ταυτίζεσαι σε τέτοιο βαθμό και να φανατίζεσαι.
Όταν έγινα Ολυμπιακός έγινα και Λίβερπουλ, εσύ τότε δεν είχες γεννηθεί ;) (η Milos_18 πάλι είχε γεννηθεί προ πολλού ασχετο αλλά για να προλάβω να τη ρουμπώσω). Ε μετά δεν αλλάζεις ομάδα επειδή δεν πάει καλά, αυτό το ξέρουμε καλά όλοι έτσι;
Εθνική Αγγλίας πάλι όπως και Γερμανία δεν τις συμπάθησα ποτέ.

dora7 10-01-2011 09:16

Quote:

Originally Posted by kk_SEF (Post 40565)
Αλλο το ένα άλλο το άλλο.Δεν είπα μην ασχολείσαι με τίποτα και μην υποστηρίζεις. Για τον οπαδισμό είπα, το να ταυτίζεσαι σε τέτοιο βαθμό και να φανατίζεσαι.
Όταν έγινα Ολυμπιακός έγινα και Λίβερπουλ, εσύ τότε δεν είχες γεννηθεί ;) (η Milos_18 πάλι είχε γεννηθεί προ πολλού ασχετο αλλά για να προλάβω να τη ρουμπώσω). Ε μετά δεν αλλάζεις ομάδα επειδή δεν πάει καλά, αυτό το ξέρουμε καλά όλοι έτσι;
Εθνική Αγγλίας πάλι όπως και Γερμανία δεν τις συμπάθησα ποτέ.

ναι μόνο εγώ είχα γεννηθεί προ πολλού αγαπητέ mod....αλλά ξεχνάμε ότι δεν μας συμφέρει ε??? απλά μαθηματικά ξέρεις????????:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p (ασε με τους ρούμπους κρύβε λόγια, κρύβε λόγια.....:p:p:p:p:p:p)

για τον άκρατο οπαδισμό συμφωνώ, καποτε ήμουνα απίστευτα φανατική, όμως με τα χρόνια το απέβαλλα γιατι δεν άξιζε τον κόπο και τώρα πιστευω ότι είμαι σε ένα καλό επίπεδο...:):):):):););););)

για τις δύο εθνικες που αναφέρεις ουτε εγω τις συμπαθησα ποτέ, αλλα αυτό που ειστε τοσοι γαυροι Λιβερπουλ στο λαιμό μου κάθεται....;);););););):D:D

lamar 10-01-2011 10:08

Quote:

Originally Posted by milos 18 (Post 40568)
για τις δύο εθνικες που αναφέρεις ουτε εγω τις συμπαθησα ποτέ, αλλα αυτό που ειστε τοσοι γαυροι Λιβερπουλ στο λαιμό μου κάθεται....;);););););):d:d

Εγω δεν ειμαι "οπαδος" της Λιβερπουλ. Ειμαι φιλαθλος της. Την υποστηριζω στην Αγγλια γιατι ειναι η μεγαλυτερη ομαδα, γιατι οταν εγω μεγαλωνα ειχε ομαδαρα, και επαιζε εκει και ο αγαπημενος μου παικτης για εκεινη την εποχη. (Τζων Μπαρνς).

Απο εκει και περα ειναι ευκολο να καταλαβεις γιατι οι περισσοτεροι Ολυμπιακοι ειναι Λιβερπουλ.

α. Φοραει κοκκινα.

β. Ειναι ομαδα λαικη και βρισκεται σε πολη με μεγαλο λιμανι.

γ. Εχει θρηνησει και αυτη θυματα σε γηπεδο οπως εμεις και για αυτο τον λογο ειναι και αδελφοποιημενα σωματεια με τον Ολυμπιακο.

δ. Εχει τους πιο φανατικους οπαδους στο νησι, και δεν εννοω τα ξυλικια εντος και εκτος γηπεδων.


Quote:

Originally Posted by johny b (Post 40337)
Κι εσύ ρε Λαμάρ, αφού είσαι Γερμανόφιλος τί δουλειά έχεις με τη Λίβερπουλ? Μπάγερν ή Αμβούργο έπρεπε να είσαι. Στη χειρότερη Νυρεμβέργη γιατί έπαιζε ο Χαριστέας (χα χα χα).

Εννοειται οτι η ομαδα που υποστηριζω πιο πολυ στην Ευρωπη ειναι η Μπαγερν!!! Νο1.

Εγω πιστευω οτι ολοι εχουμε καποιες ομαδες που υποστηριζουμε εκτος συνορων.

Εγω εχω τρεις !!!

1. Μπαγερν Μοναχου

2. Λιβερπουλ

3. Αθλετικ Μπιλμπαο

johny b 10-01-2011 10:19

Ίντερ, διαχρονικά η πιο στυλάτη φανέλλα. Φοριέται και σε εξόδους με λουστρίνι

*GrimReaper* 10-01-2011 15:46






DON 10-01-2011 15:48

Quote:

Originally Posted by lamar (Post 40104)
Α! Δηλαδη οτι δεν εχει δει καποιος με τα ματακια του δεν μετραει?

Παντως εγω απο τη Λιβερπουλ εχω δει τα παντα με τα ματακια μου.

Αλλα απαντησε μου στην ερωτηση που σου εκανα.

δεν είπα ότι δεν μετράει αλλά μου θυμίζει τις βαζέλες που μας λένε για το 8-2 στην μπάλα ή τους γαύρους που λένε "73-38 δεν ξεχνώ"...ε όταν είσαι ΠΕΛΑΤΗΣ 15 χρόνια απλά σκύψε και πάλεψε να μην είσαι...ΜΟΚΟ τώρα όμως μέχρι να ανέβεις...ΦΑΠ ΦΑΠ ΦΑΠ.

dora7 10-01-2011 19:52

Quote:

Originally Posted by lamar (Post 40569)
Απο εκει και περα ειναι ευκολο να καταλαβεις γιατι οι περισσοτεροι Ολυμπιακοι ειναι Λιβερπουλ.

α. Φοραει κοκκινα.

β. Ειναι ομαδα λαικη και βρισκεται σε πολη με μεγαλο λιμανι.

γ. Εχει θρηνησει και αυτη θυματα σε γηπεδο οπως εμεις και για αυτο τον λογο ειναι και αδελφοποιημενα σωματεια με τον Ολυμπιακο.

δ. Εχει τους πιο φανατικους οπαδους στο νησι, και δεν εννοω τα ξυλικια εντος και εκτος γηπεδων.

α. Η εμφάνιση της Λίβερπουλ είναι κατακόκκινη (εξ ου και το παρατσούκλι reds) ενώ της ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ είναι ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ.....;);););););)

β. Δε νομίζω ότι στο Μάντσεστερ ζούνε λόρδοι........:p

γ. για τα θύματα του Χιλσμπορο συμφωνώ, αλλά για την αδελφοποίηση πρώτη φορά το ακούω...που μπορώ να βρω αυτή την πληροφορία???????

δ. στο νησί λατρεύουν το ποδόσφαιρο γενικά, και η τελευταία ομαδούλα εχει φανατικούς οπαδούς και γεμίζει τα γηπεδα......;);););););););)

*GrimReaper* 10-01-2011 20:13

Quote:

Originally Posted by milos 18 (Post 40628)
α. Η εμφάνιση της Λίβερπουλ είναι κατακόκκινη (εξ ου και το παρατσούκλι reds) ενώ της ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ είναι ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ.....;);););););)

β. Δε νομίζω ότι στο Μάντσεστερ ζούνε λόρδοι........:p

γ. για τα θύματα του Χιλσμπορο συμφωνώ, αλλά για την αδελφοποίηση πρώτη φορά το ακούω...που μπορώ να βρω αυτή την πληροφορία???????

δ. στο νησί λατρεύουν το ποδόσφαιρο γενικά, και η τελευταία ομαδούλα εχει φανατικούς οπαδούς και γεμίζει τα γηπεδα......;);););););););)

α) το κοκκινο ειναι το θεμα :p
β)δεν εννοει αυτο αλλα τελος παντων. Ολυμπιακος-Παναθηναικος εντελως ειναι αυτες οι ομαδες σε αυτο το θεμα
γ):eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::ee k::eek::eek:
δ)τελευταια ομαδουλα...χμμμ.μαιστα


All times are GMT +3. The time now is 23:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.