RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   G FOR GIANNAKOPOULOS (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=1378)

natag 22-01-2018 14:12

ω ρε φιλε τσιμπησα...

dora7 22-01-2018 14:34

ντερτυ ειναι αληθεια οτι τα κατανοεις πολυ ομορφα...:p

DCS7 22-01-2018 14:41

Το bonama snifiman tamam masturime teke melitzan peskesi nazli kefte kolompara νομίζω ότι το επιασα

LFO 22-01-2018 14:45

Mπες ρε Τρακη και στην μπάλα, καντο.

harrism15a 22-01-2018 14:52

Quote:

Originally Posted by Red Pulse (Post 574579)
Benim hakkımda ne sikime söylemiştin, seni küçük kaltak? Donanma Mühürlerindeki sınıfımdan mezun olduğumu ve El Kaide hakkında çok sayıda gizli baskın yaptığımın farkında olacağım ve 300'den fazla onaylı öldürme olayım var. Ben, goril savaşı konusunda eğitildim ve ABD silahlı kuvvetlerinin tamamındaki en üst keskin nişancı benim. Sen benim için hiçbir şey değil, sadece başka bir hedef. Bu dünyada daha önce hiç görülmemiş hassastır ile seni sileceğim, lanet kelimelerimi işaretleyeceğim. İnternette boktan şeyleri söylemekten kurtulabileceğini mi düşünüyorsun? Bir daha düşünün, pislik. Konuştuğum gibi, ABD genelindeki gizli casus ağımla bağlantı kuruyorum ve şu anda IP adresinize ulaşıyorsunuz, böylece fırtına, kurtçuk için daha iyi hazırlanacaksınız. Hayatını dediğin acınası küçük şeyi ortadan kaldıran fırtına. Sen öldün evlat. Her yerde, her zaman olabilirim ve seni yedi yüzlerce yolda öldürebilirim, ve bu sadece çıplak ellerimle. Sadece silahsız mücadele konusunda kapsamlı eğitim almadım, aynı zamanda Birleşik Devletler Deniz Piyadelerinin tüm cephanelerine erişebilirim ve onu kıtanın yüzünden perişan kıvrımını silmek için kullanacağım, seni küçük pislik. Küçük "zekice" yorumunuzun sizi aşağılamak üzereyken ne kadar ahlaksız cezanın olduğunu bilseydin, belki lanet dilini tutmuş olurdun. Ama yapamadın, yapmadın, şimdi de parayı ödüyorsun, lanet olası salak. Seni dört bir yanımda boğacağım ve boğacaksın. Sen ölüsün, evlat.




Τι έλεγε για μένα, σκύλα; Γνωρίζω ότι αποφοίτησα από τις σφραγίδες του ναυτικού μου και ότι έχω συμμετάσχει σε πολυάριθμες μυστικές επιδρομές στην Αλ Κάιντα και έχω πάνω από 300 επιβεβαιωμένες δολοφονίες. Είμαι εκπαιδευμένος στον πόλεμο των γορίλλων και είμαι ο κορυφαίος σκοπευτής όλων των αμερικανικών ενόπλων δυνάμεων. Δεν είσαι τίποτε για μένα, απλώς άλλο στόχο. Σε αυτόν τον κόσμο, θα σας επισημάνω με τα ακάθαρτα λόγια μου, τα οποία δεν άκουσα ποτέ πριν. Πιστεύετε ότι μπορείτε να απαλλαγείτε από το να λέτε σκατά στο Διαδίκτυο; Σκεφτείτε πάλι, μαλάκα. Όπως σας μίλησα, έρχομαι σε επαφή με το μυστικό δίκτυο κατασκοπείας στις Η.Π.Α. και φτάνετε τώρα στη διεύθυνση IP, ώστε η καταιγίδα να είναι καλύτερα προετοιμασμένη για τον σκουλήκι. Είναι η θύελλα που ζωντανεύει το μικρό πράγμα που είπατε ότι η ζωή σας είναι οδυνηρή. Είσαι νεκρός, γιος. Μπορώ να είμαι οπουδήποτε και οποτεδήποτε, και μπορώ να σας σκοτώσω στο δρόμο των επτά εκατοντάδων, και είναι μόνο τα γυμνά χέρια μου. Ήμουν απλά να πάρει ολοκληρωμένη εκπαίδευση στην άοπλης μάχης, αλλά και την πρόσβαση σε ολόκληρο το οπλοστάσιο των Ηνωμένων Πολιτειών Σώμα των Πεζοναυτών, και μπορώ να το χρησιμοποιήσετε για να σκουπίσει το πρόσωπο της ηπείρου ρήμαξαν πτυχώσεις, που λίγο σκατά. Ίσως να έχετε καταλάβει την κατάρα του πόσο ανήμπορος ήσασταν όταν επρόκειτο να ταπεινώσετε τη μικρή σας "έξυπνη" ερμηνεία. Αλλά δεν μπορούσατε, δεν το κάνατε, πληρώνετε τα χρήματα τώρα, βλασφημία ηλίθιος. Θα σας καταπνίξω και με τις τέσσερις πλευρές και θα σας στραγγάλω. Είσαι νεκρός, γιος.

BigTarp 22-01-2018 15:29

Το κομάντο δεν έχει ιδέα με ποιον πάει να τα βάλει. Θα του συνιστούσα να πάει να φτιάξει τα δόντια για να μπορούν να τον αναγνωρίσουν οι δικοί του.
NtiΠιG rules.

dio 22-01-2018 15:55

κοίτα να δεις που ο μαλάκας θα ξεκινήσει νέο ελληνοτουρκικό πόλεμο :p

t0ny 22-01-2018 16:05

Quote:

Originally Posted by dio (Post 574808)
κοίτα να δεις που ο μαλάκας θα ξεκινήσει νέο ελληνοτουρκικό πόλεμο :p

Nαι και θα πολεμήσει στην πρώτη..γραμμή..:rolleyes:

dio 22-01-2018 16:08

μόνος του όλες τις γραμμές

DCS7 22-01-2018 17:25

Έχει πλάκα ο Τούρκος κομάντο που ενώ έχει πρόσβαση στην cia , στά όπλα του αμερικανικού στρατού και έχει κανει μίνι γενοκτονία στο Αφγανιστάν παρόλα αυτά δεν ξέρει καν τα βασικά αγγλικά για γράψει ένα μην στο ισταγκραμ


All times are GMT +3. The time now is 14:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.