RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Χουποθητείες - Εργα & Ημερες στα Ελληνικα Στρατα (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=1610)

harrism15a 24-07-2016 19:07

Χουποθητείες - Εργα & Ημερες στα Ελληνικα Στρατα
 
Χειμώνας 2008-2009. Π.Ν σκοπέτο σε πύλη. Από αυτά τα σκληρά, με 2 ναυτάκια, κινητό, λαπτοπ κτλ.

Έχω μπει κι εγώ να χαζέψω κανένα άρθρο στο "και καλά ψαγμένο" μπλογκ του πεσετερο. Νόμιζα τότε οτι είχα ανακαλύψει την Αμερική με αυτά τα σπουδαία που έγραφε ο άνθρωπος εκειμέσα. Ένα πρωίνο βλέπω τον έτερο ναυτάρα δίπλα μου να είναι στο μπλογκ και όχι μονο να διαβάζει αλλά να γράφει ο ίδιος. Μιλάμε το παλικαράκι καθόταν τουλάχιστον μισή ώρα αμίλητος και τουκου τουκου έγραφε και έγραφε σεντόνια. Τι κάνεις εκεί ρε μαλάκα του λέω. (Γνωστός άρρωστος Ολυμπιακός, είχε τσακωθεί με το μισό στρατόπεδο, ολυμπιακούς, βαζέλια χανούμια, κτλ.Δεν είχε τέτοια κωλύματα. Μου λέει γράφω κι εγώ σ αυτο το μπλογκ αλλά αναλύω θέματα μόνο του μπασκετικού Ολυμπιακού.

Λίγους μήνες μετά, του στέλνω μνμ και του λέω τι έπαθες? Δε βλέπω πια αρθράκια. Μου λέει ετοιμάζεται κάτι πολύ καλό. redhoops.gr/forum Μπες και δε θα το μετανιώσεις. Από το 2009 και μετά, αρχική σελίδα στο σπίτι αλλά και στο γραφείο μου έχει γίνει το redhoops. Πρώτα θα μπω το πρωί από τη δουλειά redhoops να διαβάσω για μπασκετικό Ολυμπιακό με τις 3 γουλιές του καφέ και μετά θα πάω στις ειδήσεις του google να δω αν μπήκε καμιά μπόμπα. Ειλικρινά αν μια μέρα κάτι γίνει και κατέβει το forum, δεν ξέρω τι θα κάνω. Πολύ πιθανό να μου στρίψει. Ούτε γκαζέτες, ούτε 24 ούτε τίποτα. Ότι θέλω το μαθαίνω απο εδωμέσα. Να ναι καλά τα παιδιά που το κρατούν ζωντανό.

Σας ευχαριστώ.

Lucifer_7 24-07-2016 19:15

Και τελικά ποιος χρήστης είναι αυτός ο μυστήριος τύπος;

Darkling 24-07-2016 19:19

ΛΑΙΚ ΑΝ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΝΤΟΝ ΑΠ ΤΟ ΜΠΛΟΓΚ ΤΟΥ ΠΕΣΕΤΕΡΟ!!~@~!2`12`1

Άγιος Πέτρος 24-07-2016 19:23

βύσματα...άκου ΠΝ...

harrism15a 24-07-2016 19:37

Quote:

Originally Posted by Άγιος Πέτρος (Post 449028)
βύσματα...άκου ΠΝ...

Βύσματα μεν, αλλά αν κάνεις θητεία στο Παλάσκας με διοικητή Παλιάτσο μπορεί να πεις οτι ειναι προτιμότερο να ήσουν Στρατός ξηράς με ένα αξιοπρεπές βυσματάκι :D:D:D:D:D

nazgr 24-07-2016 19:59

και απο τα like στον Harris καταλαβαινουμε ποιος εχει κανει ΠΝ....

manoskol 24-07-2016 20:15

269...millenium ΣΤ! και όποιος κατάλαβε κατάλαβε last of the mochicans....

DirtySniper 24-07-2016 20:58

παλιατσος
σιγα το Ραμπο
Διακοπουλες στο θερετρο του Πορου
και μετα μεταθεση σε θεση που ντρεπεσαι να αναφερεις.
Μιλαμε η κατασκηνωση ειναι πιο σκληρος θεσμος απο το Π.Ν

userNOname7 24-07-2016 21:05

Quote:

Originally Posted by DirtySniper (Post 449059)
παλιατσος
σιγα το Ραμπο
Διακοπουλες στο θερετρο του Πορου
και μετα μεταθεση σε θεση που ντρεπεσαι να αναφερεις.
Μιλαμε η κατασκηνωση ειναι πιο σκληρος θεσμος απο το Π.Ν

Σε καταλαβαινω απόλυτα .. 21 μηνες .. 😜😜

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

harrism15a 24-07-2016 21:18

Quote:

Originally Posted by DirtySniper (Post 449059)
παλιατσος
σιγα το Ραμπο
Διακοπουλες στο θερετρο του Πορου
και μετα μεταθεση σε θεση που ντρεπεσαι να αναφερεις.
Μιλαμε η κατασκηνωση ειναι πιο σκληρος θεσμος απο το Π.Ν

εγώ προσωπικά έπαιξα μιαμιση(μεσα)-μισή(εξω) το λεγόμενο καραβίσιο. Ένα σκ μέσα, ενα off από Σάββατο μεσημέρι. Όταν ήμουν μέσα, έκανα 2 τετράωρες σκοπιές. Με άλλη μια ώρα πηγαινελα με το τζιπ. Φλώρικες σκοπιές μεν, αλλά πολλές ώρες. Εννοείται μαγειρεία-τουαλέτες κτλ


All times are GMT +3. The time now is 19:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.