RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Κουβέντες για αλλόθρησκους (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=98)

Papaloukas_7 05-01-2010 22:24

Κουβέντες για αλλόθρησκους
 
Κ.Οbradovic ειστε αναμφισβητητα ο πιο πετυχημενος προπονητης στην Ευρωπη ολων των εποχων...ΑΔΙΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΟ...

Ειστε ομως και τυχερος που πεσατε απανω στην ΦΟΒΕΡΟΤΕΡΗ ΠΑΡΑΓΓΑ που εχει γνωρισει η ανθρωποτητα....

Συγγνωμη κ.Obradovic αλλα ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΙΞΑΤΕ ενα κορακι παντα δεν αφηνε την ομαδαρα σας να χανει....

Συγγνωμη κ.Obradovic αλλα με την ασυλια και την ασφαλεια που παιζουνε οι παιχτες σας λογικο ειναι να εχουνε ΤΟΣΕΣ πολλες επιτυχιες...

Συγγνωμη κ.Obradovic αλλα οταν ΤΟ ΒΡΩΜΕΡΟ σας σωματειο επαιζε με εναν ολυμπιακο που δε θυμαμαι ουτε τους παιχτες που ειχε τοτε....ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΑΝΑΤΖΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ....

Συγγνωμη κ.Οbradovic αλλα το 2007 ΜΑΣ ΚΛΕΨΑΤΕ ΕΝΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ...

Συγγνωμη κ.Οbradovic αλλα απολαμβανετε τοσο πολυ τη χωρα του Βασιλακοπουλου που ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ 50-50 ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΠΑΙΖΑΤΕ ΕΝΑΝΤΙΟΝ 8!!!!Μαλλον ο κ.Βορεαδης δε σας εχει μαθει σε αυτα τα ποσοστα...

Συγγνωμη κ.Οbradovic δε θα ξαναπουμε τιποτα για την πρασινη ομαδαρα σας και τα κρυσταλλινα τροπαια της....Κανεις μαλλον δεν παιζει εναντιον 8 στην Ελλαδα....

Τωρα η ειμαι τρελος η ζω αναμεσα σε τρελους...

ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΛΕΦΤΗΣ ΤΗΣ ΓΗΣ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΚΛΕΦΤΗ....

Συγγνωμη και παλι κ.Οbradovic....

Airness 12-01-2010 18:44

Αλλόθρησκοι - Σιχάματα
 
Σε αυτό το θέμα θα αναφερόμαστε σε ότι έχει να κάνει με τις υπόλοιπες Ελληνικές και μη ομάδες. Σχόλια-νέα και ότι γουστάρει ο καθένας.

Airness 12-01-2010 18:44

http://62.1.2.102/newspapers/2010/1/12/hprasinh_b.jpg

Επιστολή μεταμέλειας έστειλε η ΚΑΕ Παναθηναϊκός

http://www.sport-fm.gr/article/212853

Όντως ρε βαζελάκια. Μεγάλη νίκη. Την επόμενη φορά που θα "νικήσετε" μην ξεχάσετε να φιλήσετε και σταυρωτά τον κώλο που νικήσατε...

kk_SEF 12-01-2010 21:35

Θα μάθουμε ποτέ τι πραγματικά έγινε; Κάπου διάβασα ότι υπογράφηκε σύμφωνο εχεμύθειας για την υπόθεση...

DON 13-01-2010 10:58

Quote:

Originally Posted by kk_SEF (Post 1694)
Θα μάθουμε ποτέ τι πραγματικά έγινε; Κάπου διάβασα ότι υπογράφηκε σύμφωνο εχεμύθειας για την υπόθεση...

Ρε κάνανε ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ οι βαζέλες...Είπε ο Θανασάκης συγνώμη για όλα, τα πήρε όλα πίσω, υπογράψανε και εχεμύθεια για να μην γίνουν ΚΙΑΛΛΟ ΡΟΜΠΑ και βγήκε η πράσινη και μίλησε για ΔΙΚΑΙΩΣΗ!!!

OYAXAXAXAXA!!!! Ιδού πως έχει ανέβει η είδηση στο site της euroleague!

"Panathinaikos BSA is a member of the European family of Basketball. Panathinaikos BSA hereby confirms its great respect for the Euroleague organisation and its officials and wishes to maintain its good relationship and cooperation with Euroleague.

"Panathinaikos BSA accepts as true the statement of Thanassis Giannakopoulos that he never suggested that Euroleague or its CEO are "mafia" and Panathinaikos BSA knows well that Euroleague and its representatives are trustworthy and impartial.

"Panathinaikos BSA recognises that any actions that could be interpreted as suggesting corruption are unacceptable, including the tossing of bank notes, and regrets any disrespectful behavior towards the Euroleague by anyone associated with the Panathinaikos BSA organisation during the Euroleague Final Four 2009 in Berlin."

http://www.euroleague.net/euroleague...4960/2354/item

Airness 15-01-2010 14:52

ΑΡΗΣ - Ανακοινώθηκε ο Μπλατ

http://www.sportnet.gr/report.php?id=211285

DON 15-01-2010 14:59

Quote:

Originally Posted by Airness (Post 1803)
ΑΡΗΣ - Ανακοινώθηκε ο Μπλατ

http://www.sportnet.gr/report.php?id=211285

Πολύ καλή κίνηση αλλά δεν περιμένω κάτι φοβερό. Προπονητής είναι και αυτός όχι ο μάγος του ΟΖ. Με το υλικό που έχει ο Άρης...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ? :eek:

Airness 15-01-2010 15:00

Quote:

Originally Posted by don (Post 1805)
Πολύ καλή κίνηση αλλά δεν περιμένω κάτι φοβερό. Προπονητής είναι και αυτός όχι ο μάγος του ΟΖ. Με το υλικό που έχει ο Άρης...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ? :eek:

Υπομονή!!! ;)

kk_SEF 15-01-2010 15:07

Αν εννοείς "Υπομονή" για να φύγει ο Γιαννάκης και να έρθει σε μας... δε νομίζω.

Airness 15-01-2010 15:09

Quote:

Originally Posted by kk_SEF (Post 1813)
Αν εννοείς "Υπομονή" για να φύγει ο Γιαννάκης και να έρθει σε μας... δε νομίζω.

Καμία σχέση. Ρώτησε ο Don τι να κάνει και του απάντησα με κάτι που είναι της μόδας σε εμάς...

kk_SEF 15-01-2010 15:17

Ααα οκ είπα κι εγώ γιατί μόλις ήρθε σε νέα ομάδα. Τι υπομονή να κάνει.

panas12 19-01-2010 14:29

Τη μεταγραφή Μαυροειδή στη Μακαμπι πως τη βλέπετε?
Απ'τη μια...80.000??
Απ'την αλλη..θα τα καταφέρει να καθιερωθεί σε μια τέτοια ομάδα?

konpap7 19-01-2010 17:46

Quote:

Originally Posted by panas12 (Post 1977)
Τη μεταγραφή Μαυροειδή στη Μακαμπι πως τη βλέπετε?
Απ'τη μια...80.000??
Απ'την αλλη..θα τα καταφέρει να καθιερωθεί σε μια τέτοια ομάδα?

Τοσα λιγα για τον βασικο σου παιχτη??:eek:
Ο Γκερσον νομιζε οτι του κανανε πλακα!

DON 19-01-2010 20:09

Quote:

Originally Posted by konpap7 (Post 1988)
Τοσα λιγα για τον βασικο σου παιχτη??:eek:
Ο Γκερσον νομιζε οτι του κανανε πλακα!

80.000 ευρώ πήρε το Μαρούσι? ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ? Τόσα λίγα!!!?:eek:

Άν μιλάμε για τόσα λίγα λεφτά είναι ΤΡΟΜΕΡΗ κίνηση και επίσης ο Μαυροείδης θα παίζει πολύ στην Μακάμπι αφού 5άρι καθαρό έχει μόνο τον Fischer που πάει χάλια φέτος.

masonos7 20-01-2010 12:29

20/01/2010 συνέντευξη Γκαστόνε
Είμαι περήφανος για τον τρόπο που λειτουργούμε... Ολοι σεβόμαστε τον αντίπαλό μας, τον οποιονδήποτε αντίπαλο. Βρίσκομαι στην Ελλάδα έντεκα χρόνια και προκαλώ όποιον θέλει να βρει ένα παράδειγμα που θα δείχνει το αντίθετο. Για μια ακόμα φορά, λοιπόν, επαναλαμβάνω: Εμείς μιλάμε στο παρκέ».

πάμε λίγο πιο πίσω στα χρόνια...

10/4/2006 συνέντευξη τύπου Γκαστόνε-Καζλάουσκας
Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς ακούγοντας τα όσα είπε ο Καζλάουσκας, απάντησε με ειρωνικό ύφος: "Εγώ είμαι περήφανος που εργάζομαι και ζω σε αυτή τη χώρα, εν αντιθέσει με τον κύριο, τον κύριο... πως τον λένε. Τον κύριο Καζλάουσκας (σ.σ είπε κοιτώντας πρώτα το χαρτί της στατιστικής).

ρε κερατοτριφυλλοφόρε, θα έρθεις να μας μιλήσεις για σεβασμο ρε σέρβε, λες δεν και δεν σε ξέρουμε τι είσαι τόσα χρόνια.
τον μισώ, κάντε τον να κοκκινίσει σαν παντζάρι και να φύγει με σκυφτό το κεφάλι φέτος. σας παρακαλώ...

DON 20-01-2010 12:35

Quote:

Originally Posted by masonos7 (Post 2017)
20/01/2010 συνέντευξη Γκαστόνε
Είμαι περήφανος για τον τρόπο που λειτουργούμε... Ολοι σεβόμαστε τον αντίπαλό μας, τον οποιονδήποτε αντίπαλο. Βρίσκομαι στην Ελλάδα έντεκα χρόνια και προκαλώ όποιον θέλει να βρει ένα παράδειγμα που θα δείχνει το αντίθετο. Για μια ακόμα φορά, λοιπόν, επαναλαμβάνω: Εμείς μιλάμε στο παρκέ».

πάμε λίγο πιο πίσω στα χρόνια...

10/4/2006 συνέντευξη τύπου Γκαστόνε-Καζλάουσκας
Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς ακούγοντας τα όσα είπε ο Καζλάουσκας, απάντησε με ειρωνικό ύφος: "Εγώ είμαι περήφανος που εργάζομαι και ζω σε αυτή τη χώρα, εν αντιθέσει με τον κύριο, τον κύριο... πως τον λένε. Τον κύριο Καζλάουσκας (σ.σ είπε κοιτώντας πρώτα το χαρτί της στατιστικής).

ρε κερατοτριφυλλοφόρε, θα έρθεις να μας μιλήσεις για σεβασμο ρε σέρβε, λες δεν και δεν σε ξέρουμε τι είσαι τόσα χρόνια.
τον μισώ, κάντε τον να κοκκινίσει σαν παντζάρι και να φύγει με σκυφτό το κεφάλι φέτος. σας παρακαλώ...

Μασόνε μου με πρόλαβες...θα δημοσιευότανε αυτό στο επικείμενο κομμάτι για το ματς με τον Άρη...ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΟΙ και φαίνονται.

Airness 20-01-2010 13:42

«Εμείς, Τσίλντρες, μιλάμε στο γήπεδο»

Όλη η συνέντευξη. Πρέπει να τους έχει λούσει κρύος ιδρώτας τα βαζέλια για να βγαίνει ο "καλύτερος της ευρώπης" 2 φορές μέσα σε λίγες μέρες να κάνει δηλώσεις...

Airness 20-01-2010 13:46

"o Λάζαρος Βορεάδης επιστρέφει. Ο διεθνής ρέφερι έδωσε σήμερα εξετάσεις - γραπτές και τεστ φυσικής κατάστασης - και φυσικά δεν είχε κανένα πρόβλημα να τις περάσει με επιτυχία.
Μαζί του πέρασαν από εξετάσεις όλοι οι εν ενεργεία ρέφερι και όλοι πέρασαν με επιτυχία τα τεστ. Ο μοναδικός που κόπηκε ήταν ο Ηλιούπουλος από την Καλαμάτα."

Τελικά κάνανε την μεταγραφή που ακουγόταν ότι θα κάνουν τόσο καιρό τα βαζέλια. Για Χάτσον της Ρώμα λέγανε, Λάρι τους βγήκε...

DON 20-01-2010 13:47

Quote:

Originally Posted by airness (Post 2023)
"o Λάζαρος Βορεάδης επιστρέφει. Ο διεθνής ρέφερι έδωσε σήμερα εξετάσεις - γραπτές και τεστ φυσικής κατάστασης - και φυσικά δεν είχε κανένα πρόβλημα να τις περάσει με επιτυχία.
Μαζί του πέρασαν από εξετάσεις όλοι οι εν ενεργεία ρέφερι και όλοι πέρασαν με επιτυχία τα τεστ. Ο μοναδικός που κόπηκε ήταν ο Ηλιούπουλος από την Καλαμάτα."

Τελικά κάνανε την μεταγραφή που ακουγόταν ότι θα κάνουν τόσο καιρό τα βαζέλια. Για Χάτσον της Ρώμα λέγανε, Λάρι τους βγήκε...

ΩΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!! Και μετά ψάχνουν και παίκτη οι ΠΛΕΟΝΕΚΤΕΣ!!! Πήραμε εμείς τον Σκουνάκο πήρανε αυτοί τον ΛΑΖΑΡΑΡΑΡΟ ΤΟΝ ΒΟΡΕΑΔΑΡΟ και μιλάνε κιόλας!

kk_SEF 20-01-2010 15:01

Σημάδια πανικού, φέτος πρέπει να τους βάλουμε στη θέση τους μια και καλή!

Airness 20-01-2010 21:11

«Πράσινα» αίσχη…

http://www.rednews.gr/basketball.aspx?nid=724&cid=n

kk_SEF 20-01-2010 21:24

Εχει μπει καλά μπροστά η μηχανή τους σε όλα τα μέτωπα.

redglove 21-01-2010 00:34

Η δικιά μας μηχανή όμως τί κάνει;

AIIZ 21-01-2010 00:46

Quote:

Originally Posted by redglove (Post 2060)
Η δικιά μας μηχανή όμως τί κάνει;

κοιμαται οπως παντα

DON 21-01-2010 11:09

Quote:

Originally Posted by AIIZ (Post 2062)
κοιμαται οπως παντα

Μακάρι να κοιμότανε...Όταν κοιμάσαι κάποτε ΞΥΠΝΑΣ. Αυτοί έχουν σβήσει την μηχανή, έχουν πάρει και το κλειδί απο την μίζα!:mad:

vargas 21-01-2010 11:46

ακριβως βρισκουν κ τα κανουν ...Εμεις παμε πολιτισμενα κ με ηθος γιαυτο στο τελος ξερετε ολοι τι θα παρουμε ....

DON 21-01-2010 11:59

Quote:

Originally Posted by vargas (Post 2086)
ακριβως βρισκουν κ τα κανουν ...Εμεις παμε πολιτισμενα κ με ηθος γιαυτο στο τελος ξερετε ολοι τι θα παρουμε ....


:mad::mad::mad::mad::mad:

kk_SEF 21-01-2010 15:00

Quote:

Originally Posted by vargas (Post 2086)
ακριβως βρισκουν κ τα κανουν ...Εμεις παμε πολιτισμενα κ με ηθος γιαυτο στο τελος ξερετε ολοι τι θα παρουμε ....

ΟΧΙ vargas sorry αλλά εγώ ΔΕΝ ξέρω. Το λέω γιατί λες ξέρετε όλοι.... Speak for yourself που λένε ;)
Εγώ πιστεύω ακόμα στην ομάδα και δεν έχω ΠΡΟΔΙΚΑΣΕΙ κανένα αποτέλεσμα όπως σε βλέπω να κάνεις σε όλα τα θέματα. Αναφέρομαι σε προτάσεις του τύπου "καλύτερα να αποκλειστούμε γιατί στον τελικό θα τον πιούμε"...
Ας γίνει ο τελικός και ΜΕΤΑ εδώ είμαστε και συζητάμε για να μην πω να βγει η σεζόν...

vargas 21-01-2010 20:20

Βρε μακαρι να διαψευστω φιλε μου ...Το ξερω πως φαινομαι υπερβολικος αλλα για το καλο της ομαδας νοιαζομαι κ μονο...

Airness 22-01-2010 13:16

Η απάντηση της ΚΑΕ Παναθηναϊκός στην ανακοίνωση του Ολυμπιακού ήρθε την Παρασκευή (22/1) ομοίως, εκφράζοντας τη στήριξή της προς τον Μάνο Παπαδόπουλο και ξεκαθαρίζοντας ότι «δεν δέχεται υποδείξεις και «μαθήματα» φιλάθλου πνεύματος και αγωνιστικού ήθους».

http://www.sentragoal.gr/article.asp...&pubid=6994170

kk_SEF 22-01-2010 13:45

Αυτό είναι το θράσος τους και η αλαζονεία και όσες απαντήσεις κι αν βγάζει η διοίκηση την καλύτερη μπορεί να τη δώσει μόνο η ομάδα στο παρκέ μια και καλή.

kk_SEF 22-01-2010 17:37

Μπατίστ πάλι τραυματίας http://www.contra.gr/Basketball/Hell...os/261355.html

konpap7 22-01-2010 18:14

Quote:

Originally Posted by kk_SEF (Post 2151)
Αυτό είναι το θράσος τους και η αλαζονεία και όσες απαντήσεις κι αν βγάζει η διοίκηση την καλύτερη μπορεί να τη δώσει μόνο η ομάδα στο παρκέ μια και καλή.

Για αυτο το στυλακι τους θελω να τα παρουμε ολα φετος!!!

ΜΙΛΗΣΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΚΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ:mad:

kk_SEF 22-01-2010 19:21

Κι εμείς στην εξέδρα να με συμπληρώσω...

vargas 23-01-2010 02:36

Nαι τωρα που πηραν haislip , δυστυχως μας βλεπω στα ταρταρα ....Ξερω ειμαι υπερβολικος , αλλα εγω βλεπω οτι κινηθηκαν κ πηραν παικτη ανωτερο του τσαρταρη κ μαλλον κ του κλειζα ασχετα αν εβαζε λιγοτερους ποντους στο nba...Aθλητικα πολυ ανωτερος κ με 3ποντο 40 %....Γιατι ρε γαμωτο να παρουμε τον κοντοστουπη πεν ?? ΕΛΕΟΣ

gionaxos 23-01-2010 03:11

Δεν με τρομάζει ο Haislip και δεν είναι καλύτερος του Kleiza.

Το κακό μ' αυτήν την περίπτωση είναι ότι στην ουσία εμείς τους δώσαμε το δικαίωμα να ενισχυθούν.Το καλοκαίρι πανηγυρίζαμε που πέρασαν οι 3 αμερικανοί ενώ στην ουσία εμείς θα βγάλουμε την χρονιά με 1,5!Γιατί μόνο ο Childress είναι αυτό που λέμε "ηγέτης"..

Με τον Haislip βρίσκουν λύση σε θέσεις όπου έπασχαν σοβαρά και έχουν αδυναμίες που δεν θα κάλυπτε κανένας Dragisevic ή άλλος ευρωπαίος παίκτης.

Γιατί να δυσκολεύουμε μόνοι μας την ζωή μας?

vargas 23-01-2010 03:18

Ασε καλυτερα να μην πω ....Αφου ο γιαννακης εχει εμπαθεια στους αμερικανους κ φαινεται....Ο πεν απλα δεν κανει ουτε για την α2 οπως κ ο μπεβερλυ ...Μην κλαιγομαστε μετα αμα αν φαμε την σφαλιαρα κ στους 3 στοχους ...Θα μου την πεσει το μισο site τωρα , αλλα με την μεταγραφη του βαζελου ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ...

kk_SEF 23-01-2010 03:19

Ενώ πριν πέταγες στα ουράνια χαχαχαχαχαχαχα

redglove 23-01-2010 03:22

Μην φέρουμε την καταστροφή παιδιά, από το τίποτα μάλιστα.

Πρώτα να υπογράψει.

Μετά σκεφτείτε, είναι αθλητικός και το ένα και το άλλο αλλά μην τρελαθούμε, όχι και καλύτερος του Κλέιζα. Στην Εφές και την Μάλαγα έπαιζε το παληκαράκι πριν πάει Σπερς για να παίζει 4.4 λεπτά μέσο όρο κάθε 4 ματς (10 εμφανίσεις έχει, από τις συνολικά 40 αγωνιστικές). Τέλος, να δούμε πως θα δέσει με την υπόλοιπη ομάδα. Και ο Ντέλκ ήρθε με περγαμυνές κάποτε αλλά θυμόμαστε όλοι τι έγινε. Τώρα τα υπόλοιπα τα έχουμε ξαναπεί, κακός προγραμματισμός..

Εμείς όμως ΔΙΠΛΑ στην ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΑΣ.-

vargas 23-01-2010 03:24

Δεν πεταγα στα ουρανια , αλλα τουλαχιστον εβλεπα ενα προβαδισμα απεναντι στο βρωμερο πουστοβαζελο. Κ ας μην εχουμε 2αρι , τωρα το χασαμε κ αυτο γτ αυτος ο χαισλιπ (αν προσαρμοστει γτ ειναι κ λιγο psycho) φαινεται πολυυυυ αθλητικος....


All times are GMT +3. The time now is 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.