RedHoops

RedHoops (http://www.redhoops.gr/forum/index.php)
-   Άνεμοι και Ύδατα (http://www.redhoops.gr/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Αθλητική Συζήτηση (http://www.redhoops.gr/forum/showthread.php?t=603)

redred 06-01-2011 17:58

Quote:

Originally Posted by 8rilos!!! (Post 39879)
wtf...κοπρια...:mad::mad::mad::p:p:p

Το βρήκες!:D:D:D:p:p:p

8rilos!!! 06-01-2011 18:00

Quote:

Originally Posted by redred (Post 39880)
Το βρήκες!:D:D:D:p:p:p

ναι την ηξερα τη λεξη,απλα στην αρχη δεν καταλαβα καθολου τι εννοουσες για αυτο δεν το σκεφτηκα...:p:p

redred 06-01-2011 18:08

Quote:

Originally Posted by 8rilos!!! (Post 39881)
ναι την ηξερα τη λεξη,απλα στην αρχη δεν καταλαβα καθολου τι εννοουσες για αυτο δεν το σκεφτηκα...:p:p

Συνήθως τις μαθαίνουν σαν συνώνυμες αυτές τις 2 λέξεις:pΈπρεπε να το καταλάβεις αμέσως:p

8rilos!!! 06-01-2011 18:14

Quote:

Originally Posted by redred (Post 39883)
Συνήθως τις μαθαίνουν σαν συνώνυμες αυτές τις 2 λέξεις:pΈπρεπε να το καταλάβεις αμέσως:p

-,- ελα να μου το ξαναπεις οταν θα εχεις 20 πρωταθληματα σε καπου 20 χρονια και αν...

redred 06-01-2011 18:20

Quote:

Originally Posted by 8rilos!!! (Post 39884)
-,- ελα να μου το ξαναπεις οταν θα εχεις 20 πρωταθληματα σε καπου 20 χρονια και αν...

Προσδοκώ ανάσταση νεκρών:pΤι στο διάολο κάποτε θα επανέλθουμε.Μα κι αν δε γίνει αυτό..........;)
Όπως και να το κάνουμε όμως-είτε τώρα,είτε σε 20 χρόνια- οι πιο μισητοί θα είσαστε...

8rilos!!! 06-01-2011 18:23

Quote:

Originally Posted by redred (Post 39885)
Προσδοκώ ανάσταση νεκρών:pΤι στο διάολο κάποτε θα επανέλθουμε.Μα κι αν δε γίνει αυτό..........;)
Όπως και να το κάνουμε όμως-είτε τώρα,είτε σε 20 χρόνια- οι πιο μισητοί θα είσαστε...

το πραγμα εχει καταντησει πλεον σαν τον ολυμπιακο...οι μισοι manU και οι υπολοιποι αντι-manU

redred 06-01-2011 18:25

Quote:

Originally Posted by 8rilos!!! (Post 39887)
το πραγμα εχει καταντησει πλεον σαν τον ολυμπιακο...οι μισοι manU και οι υπολοιποι αντι-manU

Λάθος.Εγώ απλά Liverpool είμαι και η manu ειναι σαν τους βαζέλες...

μιγάδας 06-01-2011 18:30

εγω εχω κατι περιεργο με το αγγλικο πρωταθλημα....συμπαθω ομαδες που μεταξυ τους ειναι εχθροι....δηλαδη, τη λιβερπουλ τη συμπαθω οντως πολυ....(οπως συμπαθουμε κι ολοι οι γαυροι το αεκακι με την καταντια του...:p:p). παλιοτερα ψιλοσυμπαθουσα και τη σιτι αλλα μετα τις μαλακιες των τελευταιων χρονων δε θλεω να τη βλεπω μπροστα μου. αλλα οπως και να το κανουμε, sir alex rules.........

ελα να ερχεται το 19ο φετος, να το βουλωνουν μερικοι-μερικοι....

redred 06-01-2011 18:36

Quote:

Originally Posted by μιγάδας (Post 39890)
εγω εχω κατι περιεργο με το αγγλικο πρωταθλημα....συμπαθω ομαδες που μεταξυ τους ειναι εχθροι....δηλαδη, τη λιβερπουλ τη συμπαθω οντως πολυ....(οπως συμπαθουμε κι ολοι οι γαυροι το αεκακι με την καταντια του...:p:p). παλιοτερα ψιλοσυμπαθουσα και τη σιτι αλλα μετα τις μαλακιες των τελευταιων χρονων δε θλεω να τη βλεπω μπροστα μου. αλλα οπως και να το κανουμε, sir alex rules.........

ελα να ερχεται το 19ο φετος, να το βουλωνουν μερικοι-μερικοι....

Φύγε από δω ρε που θα μας συγκρίνεις και με το αεκάκι...:mad:
Κάντα και 19 και 20.Όσα και να έχεις μία είναι η ομάδα.Τέλος.
Με ταράζεται τα μικρά χρονιάρες μέρες:pΣταματάω εδώ.
YNWA

μιγάδας 06-01-2011 18:38

γιατι δεν βαζεις και τον σοτο αβαταρ;;; τον βραχο της αμυνης;;; μπουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

υ.γ: ρε που την καταντησαν τετοια ομαδα.....
υ,γ2: sir alex rules


All times are GMT +3. The time now is 07:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.