Thread: Games!
View Single Post
Old 05-04-2011   #139
Eleni7
Πεντάδα
 
Eleni7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Ιωάννινα
Posts: 34,427
Liked: 51,306
Likes: 123,739
Default

Quote:
Originally Posted by kopitis View Post
το crysis και γενικά παιχνίδια που έχουν σχέση με το μέλλον δεν με τρελαίνουν..
μιας και είμαι φαν των αθλητικών παιχνιδιών, όπως έχω γράψει ξανά εδώ και 2 εβδομάδες κυκλοφόρησε το mlb 2k11 ενώ σήμερα βγήκε και το Tiger Woods PGA Tour 12....
μιλάμε για ώρες να βαράω με το μπαστούνι στο mlb...
ενω για το Tiger Woods που έιχα παιξει 2-3 χρόνια πριν, επίσης πολύ καλό...
να δω πότε θα σοβαρευτώ, που 27 χρονών μαλάκας κάνω σαν παιδάκι όταν πετυχαίνω home run με τους red sox....

υγ1)αααααααα γκριμ, με το που γυρισα σπίτι και ανοιξα το πισι, έκανα ξανά Install και παιζει κομπλε.. τρέχα γυρευε..


edit: μιας και σε άλλο θεμα μιλανε για το τεννις, παλια υπήρχε το top spin, που ηταν από τα καλύτερα παιχνιδια που έχω παιξει ποτέ, έχει βγει κανα καινούργιο;; ξέρει κανείς;
Το top spin 4 εχει ηδη κυκλοφορισει στην αγορα απο 20 Μαρτιου.Σε μερικες παλαιοτερες εκδοσεις το virtua ειχε καλυτερα γραφικα αλλα το top spin ειναι πολυ καλυτερος αξομοιοτης τενις.Οπως και ολα τα παιχνιδια της 2k υπερτερουν στον τομεα ρεαλιστικοτητα κινησεων....

υγ. Μαλιστα,η εκδοση για το ps3 ειναι για πρωτη φορα συμβατη με το move.Καλο καψιμο!

edit:Σε λιγο καιρο λεω να προμυθευτω το heavy rain.Εχω ακουσει εξαιρετικες κριτικες.Το εχει παιξει κανεις απο εδω?

Last edited by Eleni7; 05-04-2011 at 18:07.
Eleni7 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Eleni7: