View Single Post
Old 09-06-2011   #2034
standby25
Πεντάδα
 
standby25's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: athens
Posts: 4,470
Liked: 6,044
Likes: 15,591
Default

πιστευα οτι εννουσες με βασης διαιτησιας γιατι δεν ξερω ποσα παιχνιδια βλεπεις τον χρονο αλλα εκτος του ελληνικου ειδικα ΦΕΤΟΣ ηταν πολυ χειροτερο απο τα υπολοιπα που λες...επειδη ειμαι στην δουλεια κ δεν εχω χρονο κανε μονος σου μια ψακτικη κ δες ποσοι προπονητες ειχανε παραπονα απο την διαιτησια,αν θυμαμαι καλα 12απο τους 20 προπονητες ειχανε εκφρασει παραπονα κ για υποψια κυκλωματων,καμουφλαρισμενη παραγκα

@ ζουπαρο
ρε αδελφε γιατι εισαι τοσο ισοπεδωτικος με τον Κεννυ,δεν εχω καταλαβει απο που εχεις αντλησει την αρνητικοτητα,δηλ το διαλυμενο μπορντελο που το ανελαβε κ επαιξε λιγο μπαλιτσα της προκοπης,που ενω ημασταν λιγο πριν την ζωνη υποβιβασμου παραλιγο να βγουμε 5οι δεν σου λεει κατι?2πλο στο Σταμφορντ Μπριτς,3 αρα σε man u k shitty,χ με αρσεναλ δηλ τι αλλο περιμενες να κανει με τα σαπακια που του ειχανε παραπεταξει?ρωταω γιατι κ σε φορουμ ελληνικα κ αγγλικα που διαβαζω σε τσατ,ρωτα κ τους φιλους σου οι 9/10 ειναι ευχαριστημενοι κ με το παραπανω γιαυτα τα λιγα που εχει κανει εως τωρα...ξεχνοντας το παρελθον του που μπορει να παραποιησει την εγκυροτητα της αποψης
__________________
kai pοios den exei traviksei gia ti menegaki (JB)

einai krima na einai toso eustoxos kai na mi metafrazetai se kalathia auto

Θα έρθει σαν αστραπή

Last edited by standby25; 09-06-2011 at 17:26.
standby25 is offline   Reply With Quote