View Single Post
Old 24-07-2020   #8246
DirtySniper
Πεντάδα
 
DirtySniper's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 14,076
Liked: 117,798
Likes: 72,647
Default

Πως τους γαμησε έτσι ο Μανώλαρος?
ο διάδοχος του Ρισασε και του Αρσεν αντε Μενσα
ο λευκός Καρεμπές

πως τους πετσοκοψε έτσι ο κοντοπουτανος?
Είπε ολοι σας και μονος μου
εγω θα στηρίξω την Ελλαδάρα και θα γαμήσω τη Τουρκία και τη Φενερ

Στειλε μας ρε Μανώλη 4 Μπελχάρες και 4 Φρεμμ να κλειδώσουμε το Αιγαίο.
Και με τα ρέστα πιάσε και καμμια 80αρια Ραφαλ
φουλ εξοπλισμενα με σκαλπ και σκαλπ ναβαλ

όπως πήρες το σκαλπ των τουρκων οταν βομβαρδισες την Γουατιγια
και ακομα δεν ξερουν απο που τους ηρθε.

Με ουτε 30 δισεκατομμυρια θα ησυχάσουμε για τα επόμενα 30 χρόνια από τους βάρβαρους.

Μεγάλε γαύραρε Εμμανουέλ
εισαι τοσο μερακλής που παντρεύτηκες μόλις την 25 χρόνια μεγαλύτερη σου Μπριζίτ.
Εσύ και ο Ανδρέας που τους έγραψε όλους στα αρχίδια του και παντρεύτηκε τη Μιμή.

Αυτός είσαι ρε ψωλαρά Μακρόν
Είσαι ένας γαύρος Πασοκζής.

Emmanuel Macron
8 hrs ยท
Η Ευρώπη πρέπει να προβεί σε μια ενδελεχή εξέταση των ζητημάτων ασφάλειας στη Μεσόγειο. Θα συγκαλέσω προσεχώς μια διάσκεψη των χωρών του Νότου της Ευρωπαϊκής Ένωσης.

Στη Μεσόγειο, τα ενεργειακά θέματα και τα ζητήματα ασφάλειας είναι θεμελιώδους σημασίας. Μετατρέπονται σε αντικείμενο διαμάχης από δυνάμεις που αναδεικνύονται ολοένα και περισσότερο και απέναντι στις οποίες η Ευρωπαϊκή Ένωση ασκεί ακόμη ελάχιστη επιρροή. Η Ευρώπη οφείλει να προασπίσει την κυριαρχία της.

Ας μην αφήσουμε την ασφάλειά μας στη Μεσόγειο στα χέρια άλλων παραγόντων. Για μια ακόμη φορά, θέλω να εκφράσω την πλήρη αλληλεγγύη της Γαλλίας προς την Κύπρο και την Ελλάδα απέναντι στις τουρκικές παραβιάσεις των κυριαρχικών δικαιωμάτων τους. Δεν πρέπει να δεχτούμε να απειλείται ο θαλάσσιος χώρος ενός κράτους μέλους της ΕΕ.

Στη Λιβύη, δεν μπορούμε να αφήσουμε άλλες δυνάμεις να παραβιάζουν το εμπάργκο όπλων. Η επιχείρηση Irini αποτελεί μια από τις απαντήσεις της Ευρώπης. Είναι απαραίτητο να ενισχυθεί περαιτέρω.


Μανώλαρε αλάνι
για πάντα στο λιμάνι
__________________
Ποτέ μην έρθει η στιγμή
να αφήσεις το λιμάνι

θα σε αγαπάμε μια ζωή
Ι Ω Α Ν Ν Ι Δ Η Γ Ι Α Ν Ν Η
DirtySniper is offline   Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to DirtySniper For This Useful Post: