View Single Post
Old 24-07-2016   #1
harrism15a
Πεντάδα
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 1,796
Liked: 1,017
Likes: 5,585
Default Χουποθητείες - Εργα & Ημερες στα Ελληνικα Στρατα

Χειμώνας 2008-2009. Π.Ν σκοπέτο σε πύλη. Από αυτά τα σκληρά, με 2 ναυτάκια, κινητό, λαπτοπ κτλ.

Έχω μπει κι εγώ να χαζέψω κανένα άρθρο στο "και καλά ψαγμένο" μπλογκ του πεσετερο. Νόμιζα τότε οτι είχα ανακαλύψει την Αμερική με αυτά τα σπουδαία που έγραφε ο άνθρωπος εκειμέσα. Ένα πρωίνο βλέπω τον έτερο ναυτάρα δίπλα μου να είναι στο μπλογκ και όχι μονο να διαβάζει αλλά να γράφει ο ίδιος. Μιλάμε το παλικαράκι καθόταν τουλάχιστον μισή ώρα αμίλητος και τουκου τουκου έγραφε και έγραφε σεντόνια. Τι κάνεις εκεί ρε μαλάκα του λέω. (Γνωστός άρρωστος Ολυμπιακός, είχε τσακωθεί με το μισό στρατόπεδο, ολυμπιακούς, βαζέλια χανούμια, κτλ.Δεν είχε τέτοια κωλύματα. Μου λέει γράφω κι εγώ σ αυτο το μπλογκ αλλά αναλύω θέματα μόνο του μπασκετικού Ολυμπιακού.

Λίγους μήνες μετά, του στέλνω μνμ και του λέω τι έπαθες? Δε βλέπω πια αρθράκια. Μου λέει ετοιμάζεται κάτι πολύ καλό. redhoops.gr/forum Μπες και δε θα το μετανιώσεις. Από το 2009 και μετά, αρχική σελίδα στο σπίτι αλλά και στο γραφείο μου έχει γίνει το redhoops. Πρώτα θα μπω το πρωί από τη δουλειά redhoops να διαβάσω για μπασκετικό Ολυμπιακό με τις 3 γουλιές του καφέ και μετά θα πάω στις ειδήσεις του google να δω αν μπήκε καμιά μπόμπα. Ειλικρινά αν μια μέρα κάτι γίνει και κατέβει το forum, δεν ξέρω τι θα κάνω. Πολύ πιθανό να μου στρίψει. Ούτε γκαζέτες, ούτε 24 ούτε τίποτα. Ότι θέλω το μαθαίνω απο εδωμέσα. Να ναι καλά τα παιδιά που το κρατούν ζωντανό.

Σας ευχαριστώ.
harrism15a is offline   Reply With Quote
The Following 53 Users Say Thank You to harrism15a For This Useful Post: