View Single Post
Old 26-01-2010   #60
Dude
Πεντάδα
 
Dude's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 21,603
Liked: 37,746
Likes: 57,736
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
Ρε μαλάκα...ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ κάθεσαι και ασχολείσαι με παλικάρια που χαρακτηρίζουν τον ΤΖΟΣ ΤΣΙΛΝΤΡΕΣ ως τσικό του Χάισλιπ? Έχεις πάθει ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ? Η επαφή τους με το άθλημα είναι όση η επαφή των βάζελων με ΓΥΝΑΙΚΕΣ. Δηλαδή ΚΑΜΙΑ!!! Αντί να τους ρωτήσεις γιατί το τσικό ο Τσίλντρες ήτανε στους 3 καλύτερους 6ους παίκτες του ΝΒΑ και ο Χάισλιπ ένας παίκτης που δεν τον ξέρει η μητέρα του ότι υφίσταται στο ΝΒΑ κάθεσαι και αναλώνεσαι...Τι να σου πω...ΗΜΑΡΤΟΝ ΣΕΜΠΑ!
Αν και μου αρέσει αρκετά ο Χάισλιπ σαν παίκτης, συμφωνώ και επαυξάνω με όσα λέει ο Don... γιατί η διαφορά των μεγεθών είναι ακριβώς αυτή...

Τώρα για να πω και την αμαρτία μου, εμένα αυτό που ελαφρώς με χαλάει είναι να ξυπνάω το πρωί και να βλέπω τελευταία δημοσίευση στην κατηγορία Γενική Συζήτηση να προέρχεται από το θέμα Αλλόθρησκοι-Σιχάματα... δεν λέω, να συζητάμε όσο θέλουμε για αυτούς ( κυρίως για θέματα τέτοιου τύπου -> ), αλλά μην παραασχολιόμαστε και μαζί τους... Έτσι και παραπάνω αξία τους δίνουμε, και αδικούμε λίγο τους δικούς μας παικταράδες... Αυτά παιδιά...
Dude is offline   Reply With Quote