View Single Post
Old 17-02-2011   #503
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by zouparos View Post
Eυτυχώς που παραδέχεσαι αυτό που λέω και πιστεύω χρόνια. Πως οι Άγγλοι έχουν μείνει στη δεκαετία του '80 που τους απασχολεί περισσότερο ένα τάκλιν που θα σηκώσει στον αέρα τον αντίπαλο παρά ένα εκπληκτικό σλάλομ, μια διείσδυση κάτι.

Έκλασε μια μάντρα της μάντσεστερ αλλά της έβαλε γκολ. Ο φουστέρ που έκανε τα ίδια στον Άρη μα τα ίδια(δλδ ανυπαρκτος αλλα εβαλε γκολ) όχι απλά δεν έκλασε μια μάντρα του Άρη αλλά έγινε ο παικταράς.

Και όταν φεύγουν και οι ελάχιστοι μη Άγγλοι και μείνετε μόνοι σας ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΦΟΒΕΡΟΙ ΑΓΓΛΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΕ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΕ το μουντιαλ του 66 το ασχολίαστο και τα EURO TA 1 ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠ'την Ελλάδα

υ.γ. Αυτό θα στο κάνω κ/π σε κάθε γκολ του Φουστέρ....μα σε κάθε..."ΒΛΑΚΑ δεν ξεπάτωσε ΚΑΜΙΑ "Μαν. Γιούν."! 1 γκολ της έβαλε..." Και θα σου λέω εσύ το είπες στην ποδοσφαιρική συζήτηση..."Ρε ντον ΒΛΑΚΑ κανέναν Άρη δεν ξεπάτωσε ο Φουστέρ! 1 γκολ του έβαλε..." Έτσι δε θα είμαι και εγώ μπουκωμένος και θα ξελασπώνω...
1ον. Έχεις ΑΠΟΛΥΤΟ δίκιο για τους Άγγλους τους μακάκες που κολλήσανε το 80 και τους νοιάζουν τα ΑΝΟΥΣΙΑ τους μαλάκες τους τυφλούς. ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΓΓΛΟΙ ακούστε Ζουπάκο θα πάτε ομπρώς...

Γι'αυτό άλλωστε έχουν πάει τελικό η Άρσεναλ το 2006, η Λίβερπουλ το 2007, η Τσέλσι το 2008, η Μάντσεστερ το 2009, είχανε κάποιες σεζόν 3 στις 4 φιναλίστ, το κατέκτησαν με Λίβερπουλ, Μάν. Γιουνάιτεντ, έχουν μονίμως 3 ή 4 ομάδες στις 8 κτλ κτλ κτλ. Γι'αυτό πήρε η Λίβερπουλ το ΟΥΕΦΑ το 2001, πήγε τελικό η Μίντλεσμπρο το 2006 και η Φούλαμ πέρσυ και φέτος η Τότεναμ είναι new entry!

ΕΑΜΩΕΤΩΑ με τους Άγγλους δεν κοιτάνε την ουσία οι μαλάκες. ΑΚΟΥΣΤΕ ΖΟΥΠΑΚΟ Αγγλάρες και ίσως παραπάνω απο 6 ομάδες σας παίξουν σε Ευρωπαικό τελικό, οι 4 στο ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ, μέσα στην τελευταία 10ετία. ΒΛΑΚΕΣ ΑΓΓΛΟΙ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ. Ε είσαι ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ ρε καμάρι μου....Α ΔΙΑ ΒΑ ΣΤΟΣ.

Ο Φουστέρ έβαλε το ΝΙΚΗΤΗΡΙΟ γκολ στο 1-1 ρε ΑΜΠΑΛΕ όχι το γκολ που έκανε το ματς 2-0. ΜΑ ΠΟΣΟ ΑΜΠΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ θεέ και κύριε?

Ποιός είπε για άγγλους ΠΑΙΚΤΕΣ ρε ΑΜΠΑΛΕ? Για αγγλικές ΟΜΑΔΕΣ είπαμε! ΞΥΠΝΑ!!! Όσο για τα γιούρο και τα μουντιάλ τους και εγώ τους δουλεύω και είμαι και αργεντινή αλλά αν είσαι φαν του ΨΙΨΙΝΕΛ του Μέσσι δεν προκαλείς. ΤΟΥ ΚΑΡΠΑΖΟΜΕΝΟΥ.

υ.γ. ΑΛΛΟ ΤΟ ΝΙΚΗΤΗΡΙΟ ΓΚΟΛ που δεν είναι "ένα γκολ" και άλλο το ΕΝΑ ΓΚΟΛ στο 1-0. ΒΛΑΞ.
DON is offline   Reply With Quote