View Single Post
Old 01-04-2010   #43
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,913
Liked: 2,535
Likes: 34,855
Default

Quote:
Originally Posted by kk_sef View Post
Καλά να περάσετε παιδιά καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα! Μόνος μου βλέπω να μένω εδώ και να τριγυρνάω στους έρημους διαδρόμους του forum :d

μονος σου δε θα 'σαι......εγω δε θα φυλαω τις θερμοπυλες βεβαια αλλα τα ολοκληρωματα.......ρε μη φυγετε ολοι........

ρε δε γινεται.......ρε ειπα να κατσω να δω το πρωτο ημιχρονο μπαρτσα-αρσεναλ και να παω μετα και να γραψω μια εκθεση που ειχα.....και τελικα ειδα το πρωτο οπου εληξε 0-0 και εχασα το 2ο που μπηκαν 4 γκολ!!!!!!! ΕΛΕΟΣ. γ****ω τις εκθεσεις μου.....δεν με παει αυτη τη βδομαδα...χτες που ειδα μπαγερν-μαντσεστερ φαγαμε το γκολ στο '92 και χαλαστηκα ασχημα..ειχαμε χασει και στο μπασκετ πριν...γαμησε τα....και σημερα εχασα ολο το ζουμι του ματς!! με νιωθετε;; θελω να παω στο κρεβατακι μου, να μπω κατω απο την κουβερτουλα μου και να κλαψω.....

500!!!!!!!!!!!!!!!!! ειμαι πολυ συγκινημενος, εχω κι αλλο λογο τωρα να κλαψω.......

Υ.Γ: και επιτελους 5αδα!! μπορει ο γιαννακης να μη βαζει τον γιοταμ-γκουσγκουνη-χαλπεριν βασικο, ωστοσο παιρνω εγω το αιμα του ατρομητου ισραηλινου πισω.....και δε χρειαζεται να τον βοηθησουν κατι πρασινοι καλικατζαροι......
__________________
Quote:
Originally Posted by ΣΦΙΝΑΣΚΑΠΑ
ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΟΥΤ, ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΕ ΝΕΚΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΦΟΡΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΣΚΕΤΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ
μιγάδας is offline   Reply With Quote