Thread: Μουσικη
View Single Post
Old 24-04-2010   #16
kk_SEF
Πεντάδα
 
kk_SEF's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Athens/Corfu
Posts: 4,525
Liked: 6,572
Likes: 3,108
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑ ΤΤ7 νάσαι καλά, έζησα την απόλυτη μουσική εμπειρία!!!! Και ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ Sting ΔΕ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΠΛΕΟΝ!!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ
Τα αυτιά μου το ανεχόταν μέχρι που γύρισε στο αγγλικό ρεφρέν και έκλεισα τον Firefox όπως ήταν και τώρα λέω να κάνω shutdown

Καλημέρα σε όλους βλέπω πέσανε πολλά διαμάντια να αναφέρω τα πιο αγαπημένα Kashmir, Nothing else Matters, Still loving you, ThunderStruck και τον Mike Oldfield που πολλοί δεν ξέρουν τον ίδιο αλλά τα κομμάτια του που τραγουδάνε όλοι. Σ'εμένα πάντως άρεσε και το Tubular Bells (αρχικά γιατί μετά το παράκανε στα επόμενα)

@ΤΤ7 φαντάζομαι μετά το Βολάνη έχεις δει και την ερμηνεία του Fear of the Dark σε talent show


Κάποια στιγμή θα βάλω και άλλου είδους μουσική πολυαγαπημένη μου και εντελώς άσχετη με τα παραπάνω.

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ: Αυτό το Youtube tag είναι ευχή και μαζί κατάρα όταν το κάνουμε quote γιατί θα καταντήσουμε μήνυμα και σελίδα. Προτείνω καλύτερα να το αφαιρείτε από το αρχικό μήνυμα και να κάνετε λεκτική αναφορά ή κάτι άλλο τέλος πάντων που να πιάνει λιγότερο χώρο.
__________________
...και αν δεν γίνει αυτό...
kk_SEF is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον kk_SEF: