View Single Post
Old 16-03-2010   #21
red23
Πεντάδα
 
red23's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: athens
Posts: 582
Liked: 389
Likes: 155
Default

Quote:
Originally Posted by don View Post
Εγώ ας πούμε θα μπορούσα απο την μέρα Νο1 να λέω για ΠΑΤΑΤΑΚΗΔΕΣ, για ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ απο το ΣΕΦ, για τύπους που σηκώνομαι να φωνάξω κανα σύνθημα και μου λένε "εεε κάτσε κάτω δεν βλέπω", για άτομα που πάνε ΣΕΦ για να φάνε ΚΑΛΟ ΠΟΠ ΚΟΡΝ κτλ...Αλλά τις ΚΡΙΣΕΙΣ για τον ΛΑΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ τις κρατάω για την πάρτη μου. Δεν κάθομαι να ξεκατινιάζομαι σε ένα forum ανοιχτό στα μάτια του ΚΑΘΕΝΟΣ το ξανατονίζω!!! Για να ξεκατινιαστώ με τον kk_sef για παράδειγμα έχω όσες ευκαιρίες θέλω αφού και στις συναντήσεις του redhoops θα τον δώ και στο ΣΕΦ μέσα και τα πάντα όλα!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΕΔΩΜΕΣΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ?

Ρε συ don ολα καλα κ ολα ωραια αυτα που λες...αλλα αυτο δεν ειναι ενα φορουμ στο οποιο ο καθενας μας μπορει να πει ελευθερα αυτο που θελει?την αποψη του για το οτιδηποτε?προφανως και ναι....
Τωρα αν εγω ή οποιοσδηποτε αλλος δεν συμφωνει με την καθε αποψη που θα ακουστει, πολυ απλα ή του εκφραζεις τη διαφωνια σου με εναν ευλογο τροπο ή κανεις κατι αλλο: δεν ασχολεισαι και τελειωνει εκει το θεμα...
Δεν χρειαζεται ουτε τσακωνομαστε αλλα ουτε καν να φτανουμε στα ακρα πχ αποχωρησεις...
Σεβασμος παιδια στην καθε αποψη που ακουγεται εδω μεσα ειτε συμφωνουμε μ'αυτην ειτε οχι..
red23 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον red23: