View Single Post
Old 17-03-2010   #23
μιγάδας
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 12,953
Liked: 2,549
Likes: 35,024
Default

Quote:
Originally Posted by DON View Post
Εγώ ας πούμε θα μπορούσα απο την μέρα Νο1 να λέω για ΠΑΤΑΤΑΚΗΔΕΣ, για ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ απο το ΣΕΦ, για τύπους που σηκώνομαι να φωνάξω κανα σύνθημα και μου λένε "εεε κάτσε κάτω δεν βλέπω", για άτομα που πάνε ΣΕΦ για να φάνε ΚΑΛΟ ΠΟΠ ΚΟΡΝ κτλ...Αλλά τις ΚΡΙΣΕΙΣ για τον ΛΑΟ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ τις κρατάω για την πάρτη μου. Δεν κάθομαι να ξεκατινιάζομαι σε ένα forum ανοιχτό στα μάτια του ΚΑΘΕΝΟΣ το ξανατονίζω!!! Για να ξεκατινιαστώ με τον KK_SEF για παράδειγμα έχω όσες ευκαιρίες θέλω αφού και στις συναντήσεις του redhoops θα τον δώ και στο ΣΕΦ μέσα και τα πάντα όλα!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΕΔΩΜΕΣΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ?

συμφωνω οτι δεν εχει νοημα να συζηταμε για το ποσο καλος ή κακος ειναι ο κοσμος μας ουτε για το ποιόν του καθε οπαδικου λαου. ωστοσο, αυτο δε σημαινει οτι ολοι εστερνιζομαστε την αποψη για ''ανωτεροτητα της ολυμπιακης φυλης''......οπως ξερεις, ολα ξεκινησαν απο μια παπαρια του dude. οντως αυτο που εγραψε ηταν βλακεια και δεν τιθεται θεμα να πουμε αν ο αγγελοπουλος και ο χαλπεριν ειναι πιο σημαντικοι απο τα εκατομμυρια ολυμπιακους....ομως, επειδη ο dude εχει γραψει χιλιαδες ποστ (και επειδη οπως αποδειχτηκε βιαζοταν να παιξει προ οταν εγραφε αυτο το ποστ), πιστευω πως ηταν ευκολα αντιληπτο οτι κατι αλλο ηθελε να πει...αν προσεξεις την απαντηση που του εδωσα εγω, θα δεις οτι του ειπα οτι γραφει μαλακιες, ομως ειμαι σιγουρος οτι κατι αλλο εννοει. παρεξηγηθηκαν λοιπον τα λεγομενα του dude και θεωρηθηκαν προδοσια του ''ολυμπιακου πνευματος'' και τοτε τεθηκε ζητημα ''ανωτεροτητας της ολυμπιακης φυλης'' απο πολλους. απο τη στιγμη που τεθηκε αυτο το ζητμα, ειχε το το δικαιωμα ο καθενας που διαφωνει να εκφρασει την αποψη του. μεσα σ' αυτο το πλαισιο κι ενω ειχε γινει ενας κανονικος σχετικα διαλογος και φαινοταν να ειχε λυθει το θεμα, καπως πεφτει στο τραπεζι ο λαος του αρη και αρχιζει μια ανουσια συζητηση για το αν οι αρειανοι ειναι καλοι ή οχι......κουβεντα στην κουβεντα, αρχιζουν οι 3 θεσσαλονικεις να βριζονται γιατι για αλλη μια φορα ειχαμε παρεξηγηση των λεγομενων καποιου(dipolico) και δυστηχως ο dipolico δεν ειναι dude για να κρατηθει και να αμβλυνει την ενταση..πεφτει κι αυτος στην παγιδα και γινομαστε μαλλια-κουβαρια...
μιγάδας is offline   Reply With Quote