View Single Post
Old 12-03-2018   #18479
Virtuosofriend
Πεντάδα
 
Virtuosofriend's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Middle Earth
Posts: 854
Liked: 67
Likes: 1,940
Default

Quote:
Originally Posted by Darkling View Post
υπαρχει αυτο απ την νοβα :


Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του Novasports.gr ο Έλληνας διαιτητής, μεταξύ άλλων έκανε αναφορά σε:

1) Βίαιη εισβολή του Ιβάν Σαββίδη στον αγωνιστικό χώρο με συνοδεία ατόμων της προσωπικής του ασφάλειας.

2) Βίαιη απώθηση του Ιβάν Σαββίδη στον Βασίλη Δημητριάδη.

3) Λεκτική επίθεση του Λούμπος Μίχελ στον ίδιο τον Γιώργο Κομίνη, με τη φράση: "Έχεις τελειώσει".

"Μετά απ' όλα αυτά αποφάσισα να εισέλθω στα αποδυτήρια διότι η κατάσταση που επικρατούσε δεν επέτρεπε την ομαλή διεξαγωγή του αγώνα".

4) "Στα αποδυτήρια ο κ. Μηνάς Λυσάνδρου μου είπε ότι οι παίκτες είναι τρομοκρατημένοι, ενώ έκανε αναφορά και σε κατοχή όπλου απ' την πλευρά του Ιβάν Σαββίδη, το οποίο είχα δει κι εγώ".

Σε ότι αφορά στο σκορ ο Γιώργος Κομίνης έγραψε στο φύλλο αγώνα ότι μετά από διαβουλεύσεις με τους βοηθούς του κατακύρωσε το γκολ που πέτυχε ο ΠΑΟΚ, αλλά τον... πρόλαβε η είσοδος του Ιβάν Σαββίδη και τη στιγμή της διακοπής το σκορ ήταν 1-0.


---

η τελευταια παραγραφος η καλυτερη. Κατακυρωσε το γκολ στα αποδυτηρια ο αλλος οποτε στη θεωρια το ματς ειναι 1-0.
κι αν οι δικαστες πουν οτι δεν συντρεχει λογος διακοπης με ευθυνη του παοκ, τοτε λολ.
Άρα εγώ καταλαβαίνω ότι ο παοκ κέρδιζε 1-0 στην διακοπή (που είναι εις βάρος του παοκ βέβαια αλλά θα μεταλαχτεί εις βάρος της αεκ) και άρα σε περίπτωση διακοπής ή ακύρωσης του πρωταθλήματος το παοκ είναι μπροστά και 1ο. Όλοι καταλάβαμε τι θα γίνει
Virtuosofriend is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον Virtuosofriend: