View Single Post
Old 20-04-2018   #6631
redglove
Administrator
 
redglove's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 21,810
Liked: 78,879
Likes: 59,549
Default

Δεν θυμάμαι που το είχαμε συζητήσει οπότε το ποστάρω εδώ:

Quote:
Την καταδίκη όχι μόνο των δολοφόνων του γιου της Παύλου Φύσσα, αλλά και όλης της ηγεσίας της Χρυσής Αυγής ζήτησε η μητέρα του, Μάγδα Φύσσα, μιλώντας σήμερα στον ραδιο Αθήνα 9.84, με αφορμή τη συμπλήρωση τριών ετών απ' την έναρξη της δίκης της Χρυσής Αυγής.

“Το έχω πει πολλές φορές ότι αυτή η δίκη δεν αφορά εμάς, εμείς χάσαμε τον Παύλο, δολοφονήθηκε. Αυτή η δίκη αφορά περισσότερο τον υπόλοιπο κόσμο παρά εμάς», σημείωσε μεταξύ άλλων στη συνέντευξή της.

Η μητέρα του αδικοχαμένου Παύλου επισήμανε επίσης την απουσία κοινού στη δίκη, κάνοντας λόγο για έλλειψη ενημέρωσης για τη δίκη από τα ΜΜΕ.“Είμαι σχεδόν μόνη μου στις αίθουσες του δικαστηρίου. Δεν έχει κοινό δυστυχώς. Δεν έρχεται κόσμος. Αν με ρωτήσεις τον λόγο δεν μπορώ να ξέρω. Σαφώς και παίζει ρόλο η ενημέρωση το ότι δεν προβάλλεται η δίκη από τα τηλεοπτικά κανάλια. Επίσης παίζει ρόλο και η συμπεριφορά μας, καθώς αυτή εχει αλλάξει, σαν να μην μας αφορά ενώ μας αφορά όλους. Το έχω πει πολλές φορές ότι αυτή δίκη δεν αφορά εμάς, εμείς χάσαμε τον Παύλο, δολοφονήθηκε. Αυτή η δίκη αφορά περισσότερο τον υπόλοιπο κόσμο παρά εμάς, αλλά παρόλα αυτά βλέπω μια πτώση πάνω σε αυτό».
__________________
Quote:
Originally Posted by Apostolot View Post
παναγία βόηθα
Quote:
Originally Posted by KingJames View Post
Στροματσονι Αλαφουζος Μπογδανος
Quote:
Originally Posted by Sot_7 View Post
αν δεν πατήσει λεγκο και τραυματιστεί
redglove is online now   Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to redglove For This Useful Post: