View Single Post
Old 23-11-2013   #34
angelman
Πεντάδα
 
angelman's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 6,570
Liked: 7,044
Likes: 19,774
Default

μεχρι να τα ξαναπει παρε αυτο που ειναι φρεσκο.....


Oλοι εσεις που οκ το λαικ, αλλα τα σχολια του τυπου "καλα να περασεις κουκλαρα μου,θεα μου"κτλ, τα καλη διασκεδαση και τι ωραια εκεί που πηγες, ή "σου πάει το μικρόφωνο, πάλι θα σε αποθεώνουν" κτλ σε γκομενες που δεν ξερετε καν και ενω βγαινουν εξω ή κανουν ένα τσεκ ιν , τι νόημα έχει; Περιμένετε μηπως να σας πουν στις 3 την νυχτα ελα και εσυ στον Βερτη ή να συγκινηθουν και να περάσουν μια βολτα απο το κρεβάτι σας μετά??


Δεν χαλαει σε κανεναν χατηρι ο μεγιστος.Ζεστο κ αχνιστο..............

Με ελαχιστες εξαιρεσεις παντως σας χαιρομαι ρε δημοσιογραφαρες του 2100!! Που ξερετε τοσο μπασκετ οσο ο μπανανας στην Γουαδελουπη.... Και με βγαζετε γραφικο, περιεργο, ρωτατε αν ειμαι προπονητης(εχετε δικαιο ομως γιατι μετριοφρων δεν σημαινει να μην λες οτι δεν εισαι καλος σε τιποτα για να κανει δηθεν τον καλο, και εχετε δικαιο που με τους παρκαδορους που κυκλοφορουν εγινα δημοσιογραφος και οχι προπονητης)και οτι βιαζομαι και και και... Εμ βεβαια δικαιο εχετε γιατι εσεις κανετε δημοσιογραφια απο το καναπε και τα σουαρε που μοιραζετε τα γραφεια τυπου και τις δουλειες και η μεγαλη ερωτηση που κανετε ειναι μεταξυ σας "ρε συ τι λεμε εδω>?με ποιον ειμαστε;" -Προφανως λοιπον μετα απο 5 χρονια στην Μπαρτσελονα αυτος ο Πασκουαλέ με Ναβαρο και 20εκ μπατζετ χανει ενα τιτλο καθε χρονο και του ριχνουν κατι 20αρες τα καφενεια, μαλλον για σας μαθαινει η ετυχε! Οπως με το πεθαμενιο Μπιλμπαο που σουταρε 38τρ και 20 διποντα!! Παγκοσμιο ρεκορ ανυπαρξιας ομαδας απεναντι σε ζωνη -Και σημερα τον ξεφτυλισε η μια μια νικη Ομπραντοιρο και δεν της εβαλε καν 61π!! Κατα τα αλλα καντε μονοι σας τις εκπομπες σας να μοιραζετε τις μπιζνες μονοι σας και να δουλευετε τον κοσμο κανοντας και τους ξερολες και κραζοντας εμας που εχουμε αποψη ικαι δεν κανουμε PR! ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ ο ΠΑΣΚΟΥΑΛΟΣ !! Καντατια μπασκετ ξερει , στα 70 του θα ειναι ετοιμος.... Αντε λοιπον ρε νουμερα που θα μιλατε για μενα ...

Last edited by angelman; 23-11-2013 at 23:47.
angelman is online now   Reply With Quote
The Following 10 Users Say Thank You to angelman For This Useful Post: