View Single Post
Old 18-03-2010   #31
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Αυτοί που παρουσιάζουν το top gear δηλαδή ο clarkson και τα 2 τσιράκια του ΤΟΥΣ ΜΙΣΩ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να κάνουν ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΓΙ-ΝΕ-ΤΑΙ!!!
Πραγματικα το τι αμαξαρες εχουν οδηγησει δεν περιγραφεται...Αυτο που μου την σπαει απιστευτα σε αυτους ειναι οτι ειναι ΒΡΕΤΑΝΟΙ μεχρι το κοκκαλο....κανουν συγκριση ας πουμε μιας ΑΣΤΟΝ ΜΑΡΤΙΝ με μια ΠΟΡΣΕ και μια Φερραι...και αφου κλασσικα αφηνουν την Αστον Μαρτιν 2 γυρους πισω και κοστιζουν και λιγοτερο απο αυτην αρχιζουν τις παπαριες στυλ...ΝΑΙ αλλα δεν εχουν την φινετσα και την ομορφια της αστον μαρτιν ουτε την φινετσα της...Το βλεπεις και λες παναγια μου its a miracle of british engineering και αλλα τετοια κουλα για να μην παραδεχτουν τους γερμανους και τους ιταλους...Κατα τα αλλα μονο αυτοι και ο Στρατος Φωτεινελης εχουν μεινει για να βλεπουμε και καμμια εκπομπη με αυτοκινητα..

Επισης μια και παραδοσιακα ειχαμε OPEL στην οικογενεια(μην βαρατε εμενα τον πατερα μου) ας ευλογησουμε και λιγο τα γενια μας..και ομορφο και γρηγορο......http://www.youtube.com/watch?v=mxAKKQNjcuM
  Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον :