View Single Post
Old 17-02-2016   #10730
Jasone
Πεντάδα
 
Jasone's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 11,777
Liked: 45,919
Likes: 38,021
Default

Quote:
Originally Posted by *GrimReaper* View Post
Οπως το περιμενα jasone, αποδειξεις οτι η μπαρτσελονα παιζει τη καλυτερη μπαλα του πλανητη επειδη ειναι ντοπαρισμενη δεν υπαρχουν. Ουτε ποτε τιμωρηθηκε για κατι τετοιο. Οι ιστοριες συνομωσιας δεν με ενδιαφερουν. Αφηστε τις φτηνες δικαιολογιες και υποκλιθειτε στο μεγαλειο της Barca. Επισης θα μπορουσες απλα να μην ασχολησε με ισπανικο αθλητισμο αφου ολοι ειναι ντοπαρισμενοι. Αλλα οταν προκειτε για Barcelona σε βλεπω λιγο πιο ευαισθητο.
Για ουεφαλονα γελαω, μου ποσταρες και καρτες και φαουλ, να ποσταρεις και του Ολυμπιακου στο σαπιο γαυρικο πρωταθλημα αν ειναι. Μια χαρα στο εξηγησε ο ξεπλενης
1. δεν είπα ποτέ ότι δεν παίζει την καλύτερη μπάλα. ΑΣΕΒΕΙΣ τους είπα. Εσείς αρχίσατε τις γραφικότητες και πήγατε να ταιριάξετε αυτό με το ΠΑΡΕΛΘΟΝ και τις ντόπες/διαιτησίες για να τσουβαλιάσετε.

2. "Ούτε που τιμωρήθηκαν για κάτι τέτοιο". S E R I O U S L Y N O W???

3. "Οι ιστορίες συνομωσίας δεν με ενδιαφέρουν". ΔΕΝ μπορεί να τα γράφεις αυτά για δεδομένες καταδίκες και στοιχεία. Μου θυμίζεις βαζέλες.

4. Δεν ασχολούμαι με ισπανικό αθλητισμό. Άν έχεις άλλο δείγμα μπροστά σου έλα πες μου. Καθόλου ευαίσθητος με την Μπαρτσελόνα. Είπα ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 φορές πως και ο Ολυμπιακός να εκτελούσε έτσι πέναλτι θα έλεγα τα ΙΔΙΑ και ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

5. Άν το να έχει η Μπαρτσελόνα διπλάσιες αποβολές/πέναλτι κτλ στο ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ που παίζουν άλλες 10 ομαδάρες είναι ίδιο με ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ στην σύγκριση ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ με τον βάζελο του ΑΛΑΣΚΟΥΖΟΥ τότε πραγματικά είμαι απο άλλο πλανήτη. Σοβαρά όμως.
__________________
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Τις πουστιες εναντιον του Μπαρτζωκα θα τις πληρωνετε και πληρωνουμε πολυ καιρο
Quote:
Originally Posted by karapaparas View Post
Ο σπαν απογοητευτικος και παλι
Ουτε ασσιστ δε βγαζει πλεον
Jasone is offline   Reply With Quote