View Single Post
Old 16-03-2010   #2
DON
Πεντάδα
 
DON's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 25,025
Liked: 27,055
Likes: 22,281
Default

Quote:
Originally Posted by Dipolico View Post
εναντίον εμού και άλλων μελών με τα οποιά έχεις διαφορετική γνωμη.. Είσαι φοβερός...

Δεν πρόκειται να ξαναγράψω και φυσικά αν δεν δημοσιευθεί το post δεν θα παραξενευθώ ιδιαίτερα.Αν βρει το θάρροςπάντως και αφήσει να ακουστεί και η άλλη άποψη,
To να δίνεις ΟΣΚΑΡ σε λαό που βρίζει νεκρούς δεν είναι διαφορετική άποψη. Είναι ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ. Άποψη είναι και ότι ο έφηβος στο σήμα μας είναι πούστης μήπως αν την γράψει κανείς να την αφήσω? ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΙΖΟΥΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΣ.

"και φυσικά αν δεν δημοσιευθεί το post δεν θα παραξενευθώ ιδιαίτερα." φίλε γράψε και βιβλίο για μένα και λέγε ότι θες. Δεν έχω κόψει ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ κάτι στο blog ούτε εδώ ΟΤΙ και αν έλεγε. Δεν θα το κάνω τώρα για έναν τύπο που θαυμάζει τα σκουλικάκια και τους μοιράζει όσκαρ και στους ολυμπιακούς μοιράζει τιμητικούς τίτλους όπως "βάζελοι παγιδευμένοι σε σώμα γαύρου".

"αν βρεί το θάρρος"...δεν χρειάζεται θάρρος φίλε μου με αυτά που γράφεις...απλή αίσθηση του χιούμορ χρειάζεται για αν το αφήσω και δόξα το θεό απο χιούμορ έχω μπόλικο.

υ.γ.1 άραγε ΘΑΥΜΑΣΕΣ εχθές τον "ΥΠΕΡΟΧΟ ΛΑΟ ΤΟΥ ΑΡΗ"??? ΠΟΣΑ ΟΣΚΑΡ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΑΣΙΜΑΤΑ, ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ, ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΗΛΑΚΙΣΜΟΥΣ, ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ??? Εγώ του έδωσα ένα. ΤΗΣ ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΠΑΛΑΜΗΣ. Λαός του Άρη...ήμαρτον χριστέ μου...

υ.γ.2 αν κάποιος θα σβήσει το thread δεν θα είμαι εγώ για να μην έχουμε άλλα το λέω...
DON is offline   Reply With Quote