View Single Post
Old 17-02-2011   #502
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Eυτυχώς που παραδέχεσαι αυτό που λέω και πιστεύω χρόνια. Πως οι Άγγλοι έχουν μείνει στη δεκαετία του '80 που τους απασχολεί περισσότερο ένα τάκλιν που θα σηκώσει στον αέρα τον αντίπαλο παρά ένα εκπληκτικό σλάλομ, μια διείσδυση κάτι.

Έκλασε μια μάντρα της μάντσεστερ αλλά της έβαλε γκολ. Ο φουστέρ που έκανε τα ίδια στον Άρη μα τα ίδια(δλδ ανυπαρκτος αλλα εβαλε γκολ) όχι απλά δεν έκλασε μια μάντρα του Άρη αλλά έγινε ο παικταράς.
Τα 4 γκολ πέρσι επί αγγλικής ομάδας δεν υπάρχουν γιατί δεν ήταν σε αγγλικό έδαφος να υποθέσω προφανώς.

Τα είχα γράψει με τον Σίλβα...Καθήστε επομένως με τον πυγμάχο τον τέβεζ, με το ενιαιο λαιμο-σώμα-κεφάλι ρούνεϊ και τραβήξτε μαλακία με τον παικταρά bale που θα φύγει ωσονούπω αν έχει ΜΥΑΛΟ.

Και όταν φεύγουν και οι ελάχιστοι μη Άγγλοι και μείνετε μόνοι σας ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΦΟΒΕΡΟΙ ΑΓΓΛΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΕ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΕ το μουντιαλ του 66 το ασχολίαστο και τα EURO TA 1 ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΠ'την Ελλάδα

υ.γ. Αυτό θα στο κάνω κ/π σε κάθε γκολ του Φουστέρ....μα σε κάθε..."ΒΛΑΚΑ δεν ξεπάτωσε ΚΑΜΙΑ "Μαν. Γιούν."! 1 γκολ της έβαλε..." Και θα σου λέω εσύ το είπες στην ποδοσφαιρική συζήτηση..."Ρε ντον ΒΛΑΚΑ κανέναν Άρη δεν ξεπάτωσε ο Φουστέρ! 1 γκολ του έβαλε..." Έτσι δε θα είμαι και εγώ μπουκωμένος και θα ξελασπώνω...

υ.γ.2 Πέστα στο λαμαρ πως στο Φουστέρ το 80% ειναι πλάκα γιατί μου λέει πως δε με νοιάζει τι εννοώ αλλά τι γράφω...Οκ έπαθα βραχυκύκλωμα και είδα αυτογκολ του Βελλίδη...πφφφ έλεος αχαχαχα

Πάμε και κάτι τελευταίο. Επιχείρημα για τον Φουστέρ πως σηκώθηκε μετά απο αγκωνια για νοσοκομείο και έπαιξε...ΛΙΟΝΤΑΡΙ ο κύριος...Τα χιλιάδες ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΑ μαρκαρίσματα στον ΛΙΟΝΕΛ ΜΕΣΣΙ, το καλύτερο ποδοσφιαριστή του ΚΟΣΜΟΥ, που τον έχουν αφήσει έξω το πολύ 3 εβδομάδες!!!!, και δεν τον σκοτώνουν με τίποτα ΔΕΝ τον κάνουν ΛΙΟΝΤΑΡΙ, αλλά ΓΑΤΑΚΙ!!!
τα συμπεράσματα δικά σας...

TO BINTEO AΠΛΑ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ...Απλά χιλιάδες τα μαρκαρίσματα που βρίσκεις σε αντίστοιχα βίντεος...

υ.γ.3 ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΓΑΤΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!! ΜΑ ΤΑ ΙΔΙΑ!!! Σας ξεκώλιασε όμως η μικρή φανέλα και τα παικτάκια και το γυρίσαμε μόνο στο Μέσσι τώρα

Last edited by zouparos; 17-02-2011 at 14:06.
zouparos is offline   Reply With Quote