View Single Post
Old 13-07-2010   #517
tc-g6
Πεντάδα
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 5,651
Liked: 4,654
Likes: 3,070
Default

Quote:
Originally Posted by milos 18 View Post
@tc-g6

Οδός Ακακιών σήμερα το απόγευμα...περιμενω στη σταση το λεωφορείο και το ακούω στο ραδιόφωνο....πέφτω κατω απο τα γέλια και με κοιταει ο κόσμος....το στέλνω με sms σε όλους τους γαυρους φίλους μου να γελάσουμε όλοι μαζί....μετά απο λίγη ώρα μιλαω με βαζελο που κλαιει με μαυρο δάκρυ παγηγοριά τους ότι πηρανε τον Γκοβού γιατι απο προεδρο ψωνίσανε απο σβέρκο!!!!!! ετσι μου ειπε....χαχαχχαχαχα
ετσι ετσι! εγω πηρα τον πατερα μου (μου βγηκε βαζελος ρε παιδια, ζω ενα δραμα ) και του εκανα καζουρα, τον ρωτησα αν ακουσε τιποτα και για παπαρηγα και αεκ . (οχι τυχαια, καποτε μερικοι επιχειρηματιες προσκειμενοι στο κκε -οξυμωρο ε?- ειχαν προσπαθησει να πεισουν την τοτε ηγεσια να αγορασει την κλαψα).

παντως να τα λεμε ολα, η κινηση αυτη δειχνει αρκετα πραγματα και για την πολιτικη και για την αθλητικη ζωη του τοπου.

απο τη μια ο κωσταντοπουλος ως βουλευτης και προεδρος του ΣΥΝ εκραζε τους εφοπλιστες και τους απιχειρηματιες και απο την αλλη ξαφνικα αναλαμβανει ποστο σε εταιρεια τους και μαθαινεται οτι εχει και απο χρονια φιλικες σχεσεις με αυτους. μηπως λοιπον τοτε που φωναζε το εκανε για τους ανταγωνιστες των "δικων" του?
επισης, οι παραδοσιακα δεξιοι βαρδινογιαννιδες δεν ειναι περιεργο που "συνεργαζονται" με την "αριστερα" (μη χεσω)? και μαλιστα με την ιδια αριστερα που μπλοκαρε τα σχεδια του βοτανικου! τυχαιο? δεν νομιζω! απο αυριο θα φυγουν μονοι τους οι κορμορανοι.

αλλα και αθλητικα εχει ενδιαφερον αυτη η κινηση. παντα πολιτικη και αθλητισμος ειχαν σχεσεις αλλα αυτο παραπαει, καποιος που πηγαινε για προεδρος της δημοκρατιας εγινε τελικα προεδρος του ποα!!! και επειδη προφανως ως πολιτικος θα ειχε διαφορες γνωριμιες αυτο λεει πολλα για την αξιοπιστια του νεου πρωταθληματος.
οσοι αμφιβαλλουν, ας διαβασουν τι εγινε μια μερα πριν στη σουπερ λιγκα με τις προσπαθειες του τζιγκερ να ελεγξει τα παντα. ηρθε και αυτο σημερα και εδεσε το γλυκο.
__________________
tc-g6 is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον tc-g6: