RedHoops  

Καλώς ήρθες στο forum του redhoops.gr, το πρώτο forum με κύριο θέμα το τμήμα μπάσκετ του Ολυμπιακού! Ως απλός επισκέπτης μπορείς να έχεις πρόσβαση και να διαβάσεις το μεγαλύτερο κομμάτι του αλλά όχι και να συμμετέχεις στις συζητήσεις. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ και δεν θα πάρει περισσότερο από 5 λεπτά!

Go Back   RedHoops > Παραλειπόμενα > Άνεμοι και Ύδατα
Register FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Άνεμοι και Ύδατα Γενικά και αόριστα

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-06-2011   #1981
johny b
Πεντάδα
 
johny b's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 5,317
Liked: 4,527
Likes: 16,996
Default

Πού το βρήκες αυτό? Τί νικ έχεις? Εγώ είμαι λεκτικός
__________________
Θες να σε πάω λίγο στην καλίμπρα να σε ισιώσω το στόμα?
johny b is offline   Reply With Quote
Old 17-06-2011   #1982
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

to katalava...swkratis_kokkalaras egw
zouparos is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to zouparos For This Useful Post:
Old 18-06-2011   #1983
johny b
Πεντάδα
 
johny b's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 5,317
Liked: 4,527
Likes: 16,996
Default

Quote:
Originally Posted by tmac View Post
Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Τί άλλαξε απ'το 98 που πήγε να συγχαρεί τον Καραμανλή ως προπονητής της ΑΕΚ? Δεξιός ανέκαθεν
δεν με νοιαζει ρε συ δεξιος αριστερος και ιστορια..
με ενοχλει ενας αλοτε μπασκετανθρωπος να εχει χωθει στα σκατα της πολιτικης γενικος αυτο με χαλαει...+ οτι αντι ετσι οπως τα εχουν κανει κολο ΟΛΟΙ παρεα αντι να ειναι με το κεφαλι κατω και χαμηλων τονων καθεται και χειροκροταει παθιασμενα κιολας τον αλλο παραμυθα,ενταξη εγω θυμαμαι ενα τυπο που πεταγε μπουκαλια στους παιχτες που τα σκατοναν και ελεγε αληθειες χωρις να κριβεται πισω απο το δαχτυλο του,τωρα ειναι ενα ακομα τσιρακι που χειροκροταει....
Συνεπής στον, όχι πρότυπο, χαρακτήρα του. Τότε έκανε τα πάντα να κερδίσει η όποια ομάδα του. Το ίδιο κάνει και τώρα.

Quote:
Originally Posted by TT7 View Post
Και πανγμεγιστος μαλακας συν τοις αλλοις...γελοιος και κομπλεξικος πηγε τελικο με την ΑΕΚ και παιζει να ηταν και ο χειροτερος τελικος Ευρωλιγκας ολων των εποχων...

Καλα τα χουμε κανει πουτ...ολα τα thread ρε παιδια...Να μην κανουμε αλλο off-topic..
Από τότε έχει να ξαναπάει το ΑΕΚ. Α πήρε κι ένα Σαπόρτα μετά με Σοφό. Ποιός το ξεκίνησε το οφ τόπικ παλιόπαιδο? Εσύ κι ο Ντον. Μπαν
__________________
Θες να σε πάω λίγο στην καλίμπρα να σε ισιώσω το στόμα?
johny b is offline   Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον johny b:
Old 18-06-2011   #1984
TT7
Guest
 
Posts: n/a
Default

Προβοκατορα....Πηρε ενα Σαπορτα απεναντι στην ιδια ομαδα και στον ιδιο προπονητη που αναγκασε τον ξανθο να φυγει με αδεια χερια παλι....

Α και κατι αλλο που θυμηθηκα ..επειδη ειπες οτι ο Ντουντα ειχε παιδια και αποπαιδια..
Σε προτρεπω να διαβασεις το βιβλιο του Κακιουζη για την περιοδο Ιωαννιδη στην Εθνικη και τι συνεβαινε με τον Τσακαλιδη και ακομα να μαθεις την συμπεριφορα του απεναντι στους Ελληνες και στους Ξενους...Και μετα μου λες ποιος εχει παιδια και αποπαιδια...

Αυτα απο εναν Αντιϊωανιδικο....

Last edited by TT7; 18-06-2011 at 02:09.
  Reply With Quote
Τα παρακάτω μέλη συμφωνούν με τον :
Old 18-06-2011   #1985
DirtySniper
Πεντάδα
 
DirtySniper's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 14,076
Liked: 117,752
Likes: 72,647
Default

Quote:
Originally Posted by TT7 View Post
.....Σε προτρεπω να διαβασεις το βιβλιο του Κακιουζη για την περιοδο Ιωαννιδη στην Εθνικη και τι συνεβαινε με τον Τσακαλιδη και ακομα να μαθεις την συμπεριφορα του απεναντι στους Ελληνες και στους Ξενους...Και μετα μου λες ποιος εχει παιδια και αποπαιδια...

Αυτα απο εναν Αντιϊωανιδικο....
Κρίμα τα απάκια ρε....
και σε συμπαθούσα....
__________________
Ποτέ μην έρθει η στιγμή
να αφήσεις το λιμάνι

θα σε αγαπάμε μια ζωή
Ι Ω Α Ν Ν Ι Δ Η Γ Ι Α Ν Ν Η
DirtySniper is offline   Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to DirtySniper For This Useful Post:
Old 18-06-2011   #1986
zouparos
Banned
 
Join Date: Mar 2010
Location: Νότος Μαγικός
Posts: 5,373
Liked: 1,964
Likes: 5,175
Default

Βρε σ-απακι ντερτι δεν αλλάζεις
αβαταρ λέω εγώ???
Το βλέπω και μου έρχεται μασχαλίλα
απ'την οθόνη λέμε!

Last edited by zouparos; 18-06-2011 at 03:57.
zouparos is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2011   #1987
johny b
Πεντάδα
 
johny b's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 5,317
Liked: 4,527
Likes: 16,996
Default

Quote:
Originally Posted by TT7 View Post
Προβοκατορα....Πηρε ενα Σαπορτα απεναντι στην ιδια ομαδα και στον ιδιο προπονητη που αναγκασε τον ξανθο να φυγει με αδεια χερια παλι....

Α και κατι αλλο που θυμηθηκα ..επειδη ειπες οτι ο Ντουντα ειχε παιδια και αποπαιδια..
Σε προτρεπω να διαβασεις το βιβλιο του Κακιουζη για την περιοδο Ιωαννιδη στην Εθνικη και τι συνεβαινε με τον Τσακαλιδη και ακομα να μαθεις την συμπεριφορα του απεναντι στους Ελληνες και στους Ξενους...Και μετα μου λες ποιος εχει παιδια και αποπαιδια...

Αυτα απο εναν Αντιϊωανιδικο....
Ισχύει. Το πήρε τότε ο Ντούντα απέναντι στην Κίντερ. Ντάξει λίγο γερασμένη και στο Σαπόρτα αλλά το πήρε. Και λίγο πιο μεγάλοι και ώριμοι οι χάνουμοι αλλά το πήρε.
Πάντως τα παιδιά και αποπαίδια τα'πε κι ο Βαρλάς που'ναι ρεπόρτερ, εγώ ένας απλός θεατής είμαι. Δεν θυμάμαι ποτέ ας πούμε παράπαπονα στον Ολυμπιακό από παίχτες για αδικία. Ούτε να τα ρίχνει ποτέ σε παίχτες, όχι οτι εννοώ κάτι μ'αυτό απλά το προσθέτω στα των σχέσεων. Να λέει πχ "αυτός δεν έπαιξε, ο άλλος δεν κάνει προπόνηση, ο άλλος είναι κακομαθημένος, μ'εκείνον πρωτάθλημα δε βλέπετε ποτέ κτλ κτλ" δεν θυμάμαι ποτέ να λέει ο μπλόντυ. Ο Κακιούζης πάντως, όπως κι ο Χατζής, κι ο Τσακαλίδης και δυο τρεις ακόμα απ'την ΑΕΚ του Ιωαννίδη εμφανίστηκαν στο στερέωμα. Κι είναι και λίγο γρίνας ο Κακ απ'ό,τι θυμάμαι.
Αλλά μπορεί να'χει και δίκιο και να'πεσε θύμα διακριτικής μεταχείρισης. Τον θυμάσαι να ουρλιάζει στο Εφήβων "Που ναι οι Γιούγκοι?" και μετά να δηλώνει "εαξ αό ου έλαμε να ουμε ειαι όι έρχοαι με τα ψεύτικα διαατήρια και μας τώνε το ψωμί"? Μίρλας
__________________
Θες να σε πάω λίγο στην καλίμπρα να σε ισιώσω το στόμα?
johny b is offline   Reply With Quote
Old 18-06-2011   #1988
red hoopligan
Πεντάδα
 
red hoopligan's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 4,850
Liked: 6,325
Likes: 5,129
Default



JOHNY B ΤΙ ΑVATAR ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;;;;;......
ΛΥΠΗΣΟΥ ΜΑΣ.......ΕΙΝΑΙ ΝΩΠΑ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΟΥ MR....Δεν μπορουμε και να τον βλεπουμε καθε φορα μπροστα μας....
ΛΥΠΗΣΟΥ ΜΑΣ....
__________________
''It doesn't matter if you win as long as you give everything in your heart.'' ~Michael Jordan~

''Success has been and continues to be defined as getting up one more time than you've been knocked down.''
red hoopligan is offline   Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to red hoopligan For This Useful Post:
Old 19-06-2011   #1989
johny b
Πεντάδα
 
johny b's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 5,317
Liked: 4,527
Likes: 16,996
Default

Παρότι πάει στα τεχνικά το ποστάρω εδώ γιατί βλέπει περισσότερος κόσμος. Θέλω να κάνω word ένα pdf αλλά με όποιο κονβέρτερ κατέβασα μου βγάζει άλλα 'ντι άλλων. Υπάρχει τρόπος να γίνει μετατροπή στο ακριβές κείμενο ή έστω κόπη πέηστ στο pdf?
__________________
Θες να σε πάω λίγο στην καλίμπρα να σε ισιώσω το στόμα?
johny b is offline   Reply With Quote
Old 19-06-2011   #1990
dora7
Πεντάδα
 
dora7's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Περισσός & Εύβοια
Posts: 21,296
Liked: 61,317
Likes: 23,757
Default

Quote:
Originally Posted by johny b View Post
Παρότι πάει στα τεχνικά το ποστάρω εδώ γιατί βλέπει περισσότερος κόσμος. Θέλω να κάνω word ένα pdf αλλά με όποιο κονβέρτερ κατέβασα μου βγάζει άλλα 'ντι άλλων. Υπάρχει τρόπος να γίνει μετατροπή στο ακριβές κείμενο ή έστω κόπη πέηστ στο pdf?
johny αγόρι μου Ή ΕΙΣΑΙ ΧΑΚΕΡ Ή ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ το οποίο πονάει οικονομικά φίλε μου....
__________________
Live the Life....

Αυτό άλλωστε είναι ο Ολυμπιακός. Κάθε φορά που πέφτεις, να σηκώνεσαι πιο δυνατός
Βασιλης Σπανουλης
dora7 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off



All times are GMT +3. The time now is 06:13.
 


Design by: vBulletin Skins Zone
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.